PDA

Zobacz pełną wersję : Eliminacje Ligi Europy - Q3 - rewanże (06.08.2015)



St.Maro
31-07-2015, 23:48
Zestaw do typowania (należy podać 1x2)

Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2)
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3)
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0)
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2)
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1)
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0)
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0)
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0)
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0)
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1)
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2)
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2)
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2)
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2)
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?)
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2)
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0)
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2)
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2)
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2)
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1)
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2)
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1)
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3)
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2)
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0)
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2)
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2)
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0)


Przykład prawidłowo oddanych typów:

Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) x
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 2
itd.


Informacje:

W nawiasie dla ułatwienia podane są wyniki z pierwszych spotkań.
Liczony będzie wynik w regulaminowym czasie gry, czyli bez dogrywki czy karnych.
Większość spotkań odbędzie się w czwartek, jednak bardzo możliwe, że jakieś zostaną rozegrane dwa dni wcześniej, czyli we wtorek.
Jeżeli ktoś typuje na ostatnią chwilę (albo po rozpoczęciu już jakiś spotkań) to nie musi się bawić i samemu sprawdzać które mecze się już zaczęły tylko może zatypować wszystkie mecze z listy, a ja przy spisywaniu Waszych typów po prostu takiego meczu nie zaliczę.

Seba.Kolos
01-08-2015, 00:13
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) x
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0)
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0)
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0)
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1)
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 1
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 1
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) x
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) x
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) x
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 1
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

OLIUSTKA
01-08-2015, 00:41
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) x
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) x
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) x
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) x
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) x
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) x

Krawczol
01-08-2015, 10:21
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) x
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 1
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 1
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) x
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) x
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 1
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) x
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) x
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) x
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) x
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) x
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

Yanks
02-08-2015, 14:53
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 2
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 1
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) x
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 1
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) x
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) x
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) x
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) x

Ciechu
02-08-2015, 14:59
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) X
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) X
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) X
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) X
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) X
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) X
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) X
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 1
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) X
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) X
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 1
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) X
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) X
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 1
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) X
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) X
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 1
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 2

Jaszcz
02-08-2015, 21:55
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) X
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) X
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) X
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 1
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 1
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) X
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 1
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) X
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) X
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) X
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) X
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 2

Next
02-08-2015, 22:16
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 0:1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 0:2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1:0
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 0:2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 0:2
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 3:0
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2:0
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 3:1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2:1
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 0:1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 0:1
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 2:0
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2:1
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 1:1
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 3:0
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 0:1
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 2:2
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 2:0
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 2:1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 0:1
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 0:2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1:2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1:1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 1:2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 2:0
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 0:2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2:1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 0:1
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1:1

Szawar
03-08-2015, 08:56
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) x
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) x
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) x
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) x
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 1
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) x
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) x
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) x

Majkisek
03-08-2015, 09:07
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 2
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

SirKruszon
03-08-2015, 20:25
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) x
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 2
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 1
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 2
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) x
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 2

papiak1969
03-08-2015, 22:31
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) x
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) x
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) x
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) x
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) x
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) x
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2)
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) x
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) x
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) x
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) x
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) x
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) x
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) x

Tymek98
04-08-2015, 00:02
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) x
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 2
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 1
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 1
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) x
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) x
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) x
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 1
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

(L)ookasch
04-08-2015, 10:01
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) x
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2)2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) x
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) x
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) x
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 2
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) x
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) x
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) x
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) x
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) x
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

Runi
04-08-2015, 10:58
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) X
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 1
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) X
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (3-0) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) x
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) X
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

nil
04-08-2015, 15:36
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 2
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 2
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) X
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 2
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) X
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 1
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 2
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) X
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) X

Efcia
04-08-2015, 16:01
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 1
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) x
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) x
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) x
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) x
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) x
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) x
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

b(L)aszka
04-08-2015, 16:23
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) X
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) X
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (3-0) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) x
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) X
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

Robson1916
04-08-2015, 17:27
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) X
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) X
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 1
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 2
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 1
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) X
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 2

emil83
05-08-2015, 11:16
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) x
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) x
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) x
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 2
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) x
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

lukasz_os
05-08-2015, 11:50
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) x
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 2
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0)
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

leh71
05-08-2015, 17:47
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 1
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 1
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) x
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 1
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 1
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 1
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 1
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) x
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) x
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 2

St.Maro
05-08-2015, 18:20
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 1
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 1
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) x
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) x
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) x
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) x
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

Net
05-08-2015, 18:27
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 2
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 2
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0)1
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

LOL3K
05-08-2015, 19:54
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 2
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) X
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) X
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) X
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 2
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) X
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 1
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 2

Tom Kruz
05-08-2015, 21:19
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) x
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) x
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) x
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) x
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) x
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) x
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

Orzelek
05-08-2015, 22:24
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 1
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) x
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 1
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 1

Rulkoś
06-08-2015, 07:58
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 2
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) X
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 2
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) X
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 2
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) X
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 2
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) X
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 1
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 2
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 2

Kubalo1916
06-08-2015, 13:01
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) X
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) X
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) 1
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) X
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) X
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 1
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) X
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 2
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 2
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) X

Bary89
06-08-2015, 13:02
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) x
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) x
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 1
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) x
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) x
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 2
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) x
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) 1
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 2
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 1
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) x
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 1
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) x
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 2
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) x

Robson1916
06-08-2015, 13:29
Aberdeen (Sco) - Kairat Almaty (Kaz) (1-2) 1
AEK Larnaca (Cyp) - Girondins Bordeaux (Fra) (0-3) 2
AS Saint-Étienne (Fra) - ASA Tirgu Mures (Rom) (3-0) 1
Astra Giurgiu (Rom) - West Ham United (Eng) (2-2) 2
Atromitos FC (Gre) - AIK Stockholm (Swe) (3-1) 1
Borussia Dortmund (Ger) - Wolfsberger AC (Aut) (1-0) 1
Dinamo Minsk (Bls) - FC Zürich (Sui) (1-0) X
FC Kobenhavn (Den) - FK Jablonec (Cze) (1-0) X
FC Vaduz (Lie) - FC Thun (Sui) (0-0) 2
Gabala FK (Azb) - Apollon Limassol (Cyp) (1-1) 1
Hapoel Kiryat Shmona (Isr) - Slovan Liberec (Cze) (1-2) 1
IFK Göteborg (Swe) - CF Os Belenenses (Por) (1-2) X
Inter Baku (Azb) - Athletic Bilbao (Esp) (0-2) 1
Istanbul Basaksehir (Tur) - AZ Alkmaar (Ned) (0-2) 2
Legia Warszawa (Pol) - FK Kukësi (Alb) (?) 1
Odd Grenland (Nor) - IF Elfsborg (Swe) (1-2) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Brondby IF (Den) (0-0) 1
Rosenborg BK (Nor) - DVSC Debrecen (Hun) (3-2) 1
Rubin Kazan (Rus) - Sturm Graz (Aut) (3-2) 1
Slovan Bratislava (Svk) - FK Krasnodar (Rus) (0-2) 2
Spartak Trnava (Svk) - PAOK Thessaloniki (Gre) (0-1) 2
Stromsgodset IF (Nor) - Hajduk Split (Cro) (0-2) 1
Trabzonspor (Tur) - Rabotnicki Skopje (Mac) (0-1) 1
Vitesse Arnhem (Ned) - Southampton FC (Eng) (0-3) 1
Vitória Guimaraes (Por) - SCR Altach (Aut) (1-2) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Sampdoria (Ita) (4-0) 2
Vorskla Poltava (Ukr) - MSK Zilina (Svk) (0-2) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Standard Liege (Bel) (1-2) 1
Zorya Luhansk (Ukr) - Charleroi (Bel) (2-0) 2