PDA

Zobacz pełn± wersję : Mistrzostwa Typerów Jesień 2015 - 2. kolejka (01.08.2015 - 02.08.2015)



St.Maro
28-07-2015, 18:33
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb


W Superpucharze liczony jest wynik po 90 minutach
Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:
(w nawiasach bilans spotkań)

Grupa 1, Antares - Bary89
Grupa 1, KaczmarFN - Szawar
Grupa 1, B±bel 1987 - pauzuje

Grupa 2, nil - ru(L)ko¶
Grupa 2, leh71 - Majkisek (0-1-0, 8-8 )
Grupa 2, Jaszcz - pauzuje

Grupa 3, (L)ookasch - legionista1984
Grupa 3, SirKruszon - Tom Kruz
Grupa 3, Hubalczyk - pauzuje

Grupa 4, Miklas - emil83
Grupa 4, MałaMi - Robson1916
Grupa 4, rey - pauzuje

Grupa 5, Net - ahk
Grupa 5, Meazza - St.Maro (2-0-0, 20-9)
Grupa 5, Seba.Kolos - pauzuje

Grupa 6, Next - księciuniu
Grupa 6, Tymek98 - Ciechu
Grupa 6, lukasz_os - pauzuje

Grupa 7, FrAnCuZ05 - SzydeL (1-1-0, 15-9)
Grupa 7, piotrus3* - Yanks
Grupa 7, Krawczol - pauzuje

Grupa 8, LOL3K - PuciPuci
Grupa 8, Efcia - Runi
Grupa 8, Zygo - pauzuje


*

Ponieważ piotrus3 napisał na forum tylko 2 posty, do tego ostatni raz zalogowany był w czerwcu, to jeżeli nie zatypuje swojego pierwszego meczu (tak wyszło, że w 2. kolejce), zostanie zast±piony przez Ebebenge (1-0).

St.Maro
28-07-2015, 18:35
Miklas
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 0-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 0-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 0-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 0-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 0-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 0-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 0-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-1
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 0-1

(L)ookasch
28-07-2015, 18:44
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 3-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 3-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-2
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-2
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-0
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-1

Next
28-07-2015, 18:55
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2:0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 3:0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2:3
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2:0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2:2
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2:0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0:2
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 3:1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0:3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2:1

Jaszcz
29-07-2015, 08:34
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2:1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0:2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2:1

Meazza
29-07-2015, 09:11
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 0-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 1-1

Runi
29-07-2015, 10:36
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 0-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 0-0

piotrus3
29-07-2015, 19:49
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 3-2
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-2
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-0
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-2
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 4-1

SirKruszon
29-07-2015, 21:14
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-2
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 0-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-0
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

Net
30-07-2015, 08:06
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-1

leh71
30-07-2015, 09:22
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-2
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-2
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 0-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

PuciPuci
30-07-2015, 09:58
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-2
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 3-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 0-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 3-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 3-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-0
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 3-0
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 2-1
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 0-0

ahk
30-07-2015, 11:24
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-2
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 0-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 0-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-0
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-4
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

Tymek98
30-07-2015, 14:16
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 0-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 3-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 0-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-0
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 0-1

księciuniu
30-07-2015, 22:08
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana – Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga – Liberec 1-0
02.08 18:00 HUN, Honved – Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-2
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen – PSV 1-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

Antares
30-07-2015, 23:33
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana – Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga – Liberec 1-1
02.08 18:00 HUN, Honved – Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen – PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

nil
31-07-2015, 00:58
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 0-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 2-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 1-1

Szawar
31-07-2015, 08:55
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

Majkisek
31-07-2015, 11:00
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 2-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

MałaMi
31-07-2015, 11:11
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 0-2
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 1-1

Bary89
31-07-2015, 12:38
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 3-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets – Levski 2-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana – Domzale 0-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga – Liberec 1-1
02.08 18:00 HUN, Honved – Debrecen 1-2
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-0
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen – PSV 1-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 3-0

rey
31-07-2015, 12:51
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-2
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 0-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-2
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-0
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-4
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-1

SzydeL
31-07-2015, 15:08
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-2
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 1-0

Ciechu
31-07-2015, 17:15
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 0-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 3-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 0-2
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 2-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-0
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-0
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-1

Robson1916
31-07-2015, 17:17
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-2
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 3-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-3
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-2
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-1

St.Maro
31-07-2015, 17:56
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-0
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-0
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-0
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

FrAnCuZ05
31-07-2015, 18:12
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets – Levski 1-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana – Domzale 1-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 3-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga – Liberec 2-0
02.08 18:00 HUN, Honved – Debrecen 1-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-0
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen – PSV 1-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 1-2

emil83
31-07-2015, 19:52
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 3-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 0-2
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-2
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 0-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

Efcia
31-07-2015, 20:15
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-2
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-2
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-1

Yanks
31-07-2015, 21:28
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 1-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 0-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-0
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 3-1

Krawczol
31-07-2015, 22:47
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 3-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 1-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 1-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 1-1
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-0

Tom Kruz
01-08-2015, 00:53
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-1
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 2-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 2-0
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-1
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-2
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 2-1

LOL3K
01-08-2015, 04:15
1.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna 2-0
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz 0-1
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski 1-1
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale 2-0
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 0-2
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-0
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 1-4
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 0-2
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 1-3
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 0-3

legionista1984
02-08-2015, 06:15
01.08 16:00 AUT, Salzburg - Rapid Vienna
01.08 18:00 I liga, Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz
01.08 20:00 BUL, Ludogorets - Levski
01.08 20:15 SLO, O. Ljubljana - Domzale
02.08 12:30 RUS, Lok. Moscow - Dyn. Moskwa 2-0
02.08 17:00 CZE, Slavia Praga - Liberec 1-1
02.08 18:00 HUN, Honved - Debrecen 0-1
02.08 18:00 I liga, Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 2-1
02.08 18:00 NED (Superpuchar), Groningen - PSV 0-2
02.08 21:00 CRO, Rijeka - Lok. Zagreb 1-0

ty(L)ko dzisiejsze mecze z racji zamuły