PDA

Zobacz pełną wersję : Gates: Moja wynaleźć koło

c_zary
04-01-2004, 23:12
Dziś wcale nie jest Proma Aprilis i informacja ta - choć brzmi dość nieprawdopodobnie - jest najzupełniej prawdziwa. Patent nr 6,670,934, udzielony przez urząd patentowy USA 30 grudnia 2003 roku na rzecz niejakiego Williama H. Gatesa, obejmuje możliwości prezentacji dzieł sztuki, oczywiście w ich zdigitalizowanej postaci, w zespole pomieszczeń. Teraz każde muzem i galeria, które zdobędzie środki na taką formę prezentacji, bedzie musiało zapłacić opłatę licencyjną Gatesowi.

A cały ''wynalazek'' polega (oczywiście w uproszczeniu) na dostępie do serwera zawierającego zbiór dzieł ze strony klientów, czyli wyświetlaczy w odpowiednich pomieszczeniach. Ze szczegółami udzielonego patentu można zapoznać się tutaj
Ciekawe kiedy Microsoft opatentuje chodzenie lub oddychanie
(Enter)
Pojebani... :help:

MaxyM_
04-01-2004, 23:19
co ma wspólnego z tym Microsoft, przecież ten Gates to nie Bill.

c_zary
04-01-2004, 23:25
co ma wspólnego z tym Microsoft, przecież ten Gates to nie Bill.
A wlasnie, ze jest dokladnie na odwrot :D

ems
04-01-2004, 23:26
Bill to zdrobnienie od William

MaxyM_
04-01-2004, 23:27
A jak tak, to pojebani.

Nova
05-01-2004, 10:30
Ciekawe kiedy Microsoft opatentuje chodzenie lub oddychanie
Jakoś mnie to nie ciekawi... :help:

Wasil
05-01-2004, 15:39
Mi tam nic złego nigdy Gates nie zrobił więc nie mam powodów by po nim jeździć. Wkurza mnie za to ta nagonka na niego ,rozpoczęta przez jakiś nieudanych informatyków.

c_zary
05-01-2004, 18:29
Mi tam nic złego nigdy Gates nie zrobił więc nie mam powodów by po nim jeździć. Wkurza mnie za to ta nagonka na niego ,rozpoczęta przez jakiś nieudanych informatyków.
Gdyby nie antymonopol to juz dawno startowalbys system z serwerow microsoftu zamiast ze swojego dysku.

Swierzy
05-01-2004, 19:29

No tak wkoncu Windows to taki wspanialy system ze tylko dziekowac Billowi i wyniesc go na oltarze. Przez swoj zasrany monopol zatrzymal (i nadal zatrzymuje) rozwoj technologii.
Dlatego ja powoli przesiadam sie na Linux'a i sram na Microshaft.

Porter
05-01-2004, 19:58
Bill to zdrobnienie od William

8- :hmm:

Wasil
05-01-2004, 20:27

No tak wkoncu Windows to taki wspanialy system ze tylko dziekowac Billowi i wyniesc go na oltarze. Przez swoj zasrany monopol zatrzymal (i nadal zatrzymuje) rozwoj technologii.
Dlatego ja powoli przesiadam sie na Linux'a i sram na Microshaft.

Ale wybór masz....