Skazani na Legię - komentarze

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • piotrek__
    Legionista
    • 05.2003
    • 3

    Skazani na Legię - komentarze

    nie chce byc uszczypliwy ale w zlym guscie i nie na miejscu sa te Wasze wypowiedzi o skazanych na legie skoro 99,9% z Was nie bylo w zyciu na zadnym wyjezdzie.trzeba dzialac a nie sie afiszowac na necie i robic festyn.troche samokrytyki.bo skazani to Wy na Legie chyba nie jestescie.wstyd,wpisywac sie do takiej rubryki na rowni(w odniesieniu do NL)z tyloma ludzmi tworzacymi historie naszego klubu.i nie piszcie o poczuciu humoru i o dystansie,tylko rozkmincie to i wiecej skromnosci.AVE LEGIA.do zobaczenia w lubinie!
  • peyek
    Legionista
    • 05.2003
    • 178

    #2
    I tu zaczynaja sie rozwazania w stylu: kto jest prawdziwym kibicem a kto nie jest. Kto zasluguje na miano skazanego a kto nie? No bo teoretycznie kazdy kto nosi eLke w sercu jest kibicem ale niektorzy powiedza ze tylko ci ktorzy chodza na mecze, tyle ze jeszcze inni powiedza ze ci ktorzy na meczach spiewaja i maja szalik, jeszcze inni dodadza ze jak ktos nie mial racy w lapie to zaden z niego kibic, ktos doda ze jak nie ma na koncia 50 wyjazdow jest tylko piknikiem a w najbardziej skrajnym przypadku tylko i wylacznie taki ktory da sie zabic za barwy.
    Nie chce sie czepiac ale w Skazanych wiele razy byli ludzie ktorzy na wyjazdy poprostu nie jezdza. O czym to mowi? Czy sa gorszymi kibicami? Nie wydaje mi sie. A poza tym nie widze zeby ktos tu sie porownywal do ludzi chocby ze starszyzny - poprostu odpowiadamy na pytania z ankiety.

    Komentarz

    • szczepan
      Legionista
      • 05.2003
      • 5531

      #3
      Zamieszczone przez piotrek__
      nie chce byc uszczypliwy ale w zlym guscie i nie na miejscu sa te Wasze wypowiedzi o skazanych na legie skoro 99,9% z Was nie bylo w zyciu na zadnym wyjezdzie.trzeba dzialac a nie sie afiszowac na necie i robic festyn.troche samokrytyki.bo skazani to Wy na Legie chyba nie jestescie.wstyd,wpisywac sie do takiej rubryki na rowni(w odniesieniu do NL)z tyloma ludzmi tworzacymi historie naszego klubu.i nie piszcie o poczuciu humoru i o dystansie,tylko rozkmincie to i wiecej skromnosci.AVE LEGIA.do zobaczenia w lubinie!
      ale popatrz po to jest board... mozna to uznac za rubryke "poznajmy sie" wiem ze to glupio brzmi... ale chodzi o cos w tym stylu... moge tez Ci powiedziec otwarcie ze nie bylem na zadnym wyjezdzie takim jaki Ty pewnie masz na mysli! bylem wprawdzie 2 razy na meczu Pogoni przy okazji spedzanych wakacji w poblizu bylem tez na meczu Amica-Legia ale nie na sektorze gosci tylko na murawie... ale wiesz co? wcale nie czuje sie gorszy (czy tez lepszy) od tych ktorzy maja na koncie parenascie wyjazdow... nie jezdze (narazie) z roznych powodow i tyle... ale napewno nie czuje sie od kogokolwiek gorszy (czy lepszy) i jezeli wedlug Ciebie nalezy oceniac kibica po liczbie wyjazdow... no to coz... Twoj punkt widzenia ja mam inny
      ________________________________________

      _______________________________________
      mnie tu nie ma

      Komentarz

      • Kawa
        Legionista
        • 05.2003
        • 8265

        #4
        [quote="szczepan
        i jezeli wedlug Ciebie nalezy oceniac kibica po liczbie wyjazdow... no to coz... Twoj punkt widzenia ja mam inny [/quote]
        Choć było się na paru wyjazdach to w zupełności popieram wypowiedź Szczepana. Bo dla mnie wykładnikiem oddania dla klubu nie jest to czy był na 100 wyjazdach, ale to czy coś robi dla drużyny. Pare osob stąd pomagało przy kartonach mimo ze wyjazdów raczej nie mają za duzo i czy to stawia ich w gorszym świetle niż wyjazdowców?
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


        Bynajmniej to nie przynajmniej!

        Komentarz

        • szczepan
          Legionista
          • 05.2003
          • 5531

          #5
          albo jeszcze jedna rzecz... jezeli bedziemy oceniac po liczbie wyjazdow to za chwile zrobi sie cos w stylu ze podzili sie na pare grup

          kibicowskie zero - liczba wyjazdow 0
          przecietny kibic - liczba wyjazdow 1-5
          sredni kibic - liczba wyjazdow 6-15
          kibic - liczba wyjazdow 16-30
          dobry kibic - liczba wyjazdow 31-50
          prawilny kibic - liczba wyjazdow 51-70
          ekstra kibic - liczba wyjazdow 71-99
          kibic-bog - liczba wyjazdow 100 i wiecej

          wiem ze jest to czysta ironia no ale wlasnie tak widze takie podzialy...
          ________________________________________

          _______________________________________
          mnie tu nie ma

          Komentarz

          • Cipciuś
            Legionista
            • 05.2003
            • 2501

            #6
            O nie co to to wypraszam sobie ze ja "kibicowskie zero" ? buuuu
            nie kazdy moze wyjechac - chociazby ze wzgledu na mlody wiek lub chociaz opiekunczosc rodziców (mamusia - Krakoof - bilet :fu: ) jest wiele osob ktore chodza na kazdy mecz - maja duzo wiecej lat a mimo wszystko nie jezdza na wyjazdy - czy oni tez są kibicowskim zerem ? A ci co przyczyniaja sie do oprawy na naszym stadionie a ze wzgledu na wiek lub finanse nie moga pojechac ? eee kiepski ten podział
            "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

            Komentarz

            • Sergii
              Legionista
              • 05.2003
              • 210

              #7
              Jestem średnim kibicem heh ale nieważne macie rację że nie powinno się rospatrywać kibiców po liczbie wyjazdów, chciaż ... Poprostu to forum a "forum to dobra zabawa"
              A to dla tych co zaliczają każdy wyjazd bez względu na wszystko :+:
              a to dla tych co płaczą na forum że nie mają kasy :fu:
              CWKS Legia Warszawa to nasza Duma i Sława

              Komentarz

              • Kawa
                Legionista
                • 05.2003
                • 8265

                #8
                Zamieszczone przez Cipciuś
                O nie co to to wypraszam sobie ze ja "kibicowskie zero" ? buuuu
                nie kazdy moze wyjechac - chociazby ze wzgledu na mlody wiek lub chociaz opiekunczosc rodziców (mamusia - Krakoof - bilet :fu: ) jest wiele osob ktore chodza na kazdy mecz - maja duzo wiecej lat a mimo wszystko nie jezdza na wyjazdy - czy oni tez są kibicowskim zerem ? A ci co przyczyniaja sie do oprawy na naszym stadionie a ze wzgledu na wiek lub finanse nie moga pojechac ? eee kiepski ten podział
                Spokojnie Szczepan napisał to tylko zeby uswiadomić niektórym bezsensowność takich podziałow.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"


                Bynajmniej to nie przynajmniej!

                Komentarz

                • dyha
                  Legionista
                  • 05.2003
                  • 4432

                  #9
                  Zamieszczone przez Cipciuś
                  O nie co to to wypraszam sobie ze ja "kibicowskie zero" ? buuuu
                  nie kazdy moze wyjechac - chociazby ze wzgledu na mlody wiek lub chociaz opiekunczosc rodziców (mamusia - Krakoof - bilet :fu: ) jest wiele osob ktore chodza na kazdy mecz - maja duzo wiecej lat a mimo wszystko nie jezdza na wyjazdy - czy oni tez są kibicowskim zerem ? A ci co przyczyniaja sie do oprawy na naszym stadionie a ze wzgledu na wiek lub finanse nie moga pojechac ? eee kiepski ten podział
                  albo są osoby które mają wiecej wyjazdów niz mezców w Warszawie , i co wtedy ? JA jestem taką osobą . W Warszawie oglądałem raptem 2 mecze , a na wyjeździe chyba 7 i kim ja jestem , ehhh . wiem ze szczepan odał to tylko dla przykłądu ale wiele osób rozumuje według tego licznika.

                  Komentarz

                  • yusta
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 7383

                    #10
                    Zamieszczone przez szczepan
                    albo jeszcze jedna rzecz... jezeli bedziemy oceniac po liczbie wyjazdow to za chwile zrobi sie cos w stylu ze podzili sie na pare grup

                    kibicowskie zero - liczba wyjazdow 0
                    przecietny kibic - liczba wyjazdow 1-5
                    sredni kibic - liczba wyjazdow 6-15
                    kibic - liczba wyjazdow 16-30
                    dobry kibic - liczba wyjazdow 31-50
                    prawilny kibic - liczba wyjazdow 51-70
                    ekstra kibic - liczba wyjazdow 71-99
                    kibic-bog - liczba wyjazdow 100 i wiecej

                    wiem ze jest to czysta ironia no ale wlasnie tak widze takie podzialy...
                    hehe, widzi ktoś podobieństwo z licznikiem postów na forum???
                    Only You

                    Komentarz

                    • c_zary
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 5412

                      #11
                      Zamieszczone przez piotrek__
                      nie chce byc uszczypliwy ale w zlym guscie i nie na miejscu sa te Wasze wypowiedzi o skazanych na legie skoro 99,9% z Was nie bylo w zyciu na zadnym wyjezdzie.trzeba dzialac a nie sie afiszowac na necie i robic festyn.troche samokrytyki.bo skazani to Wy na Legie chyba nie jestescie.wstyd,wpisywac sie do takiej rubryki na rowni(w odniesieniu do NL)z tyloma ludzmi tworzacymi historie naszego klubu.i nie piszcie o poczuciu humoru i o dystansie,tylko rozkmincie to i wiecej skromnosci.AVE LEGIA.do zobaczenia w lubinie!
                      Z tym 99.9% to juz przesada. Poza tym to nikt tu sie z niczym nie afiszuje. Nie widze nic zlego w tym temacie. Nikt tu sie przeciez z nikim na rowni nie stawia, tylko pisze o samym sobie. Szacunek dla tych co dla Legii naprawde duzo zrobili i dla tych co jezdza zawsze i wszedzie ale chyba nie tedy droga, zeby dzielic ludzi na lepszy i gorszy gatunek kibica. Kazdy z nas ma przeciez eLke w sercu, a o to przeciez chodzi.
                      Poza tym poprzez ten temat mozemy lepiej poznac sie nawzajem i dowiedziec z kim mamy tu doczynienia.
                      ...

                      Komentarz

                      • Aureliusz
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 2312

                        #12
                        Zamieszczone przez piotrek__
                        nie chce byc uszczypliwy ale w zlym guscie i nie na miejscu sa te Wasze wypowiedzi o skazanych na legie skoro 99,9% z Was nie bylo w zyciu na zadnym wyjezdzie.trzeba dzialac a nie sie afiszowac na necie i robic festyn.troche samokrytyki.bo skazani to Wy na Legie chyba nie jestescie.wstyd,wpisywac sie do takiej rubryki na rowni(w odniesieniu do NL)z tyloma ludzmi tworzacymi historie naszego klubu.i nie piszcie o poczuciu humoru i o dystansie,tylko rozkmincie to i wiecej skromnosci.AVE LEGIA.do zobaczenia w lubinie!
                        Ale miałeś wejście smoka, pierwszy post i już robisz tyle zamieszania.
                        I jeśli posługiwać się liczbami, to te 99.9% jest zbulwersowana tą wypowiedzią. No i co większość z tych co się wpisali nie było na wyjeżdzie. Nie wątpie, że w niedłudim czasie się to zmieni.
                        Zamieszczone przez c_zary
                        Poza tym poprzez ten temat mozemy lepiej poznac sie nawzajem i dowiedziec z kim mamy tu doczynienia.
                        I chyba o to przede wszystkim chodzi.
                        Legia
                        wszystko co mamy to te trybuny szare...

                        Komentarz

                        • szczepan
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 5531

                          #13
                          ps moze niech jakis moderator przeniesie te wszystkie komentarze do osobnego dzialu tak jak to bylo ze skojarzeniami (btw gdzie sie podzial ten temat?)
                          ________________________________________

                          _______________________________________
                          mnie tu nie ma

                          Komentarz

                          • Raffi
                            *****istrator
                            • 05.2003
                            • 13553

                            #14
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                            Komentarz

                            • Dyer
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 100

                              #15
                              WYJAZDY SĄ DLA TURYSTÓW....

                              Komentarz

                              Pracuję...