PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 26.07.2015 18:00

InCogNito_1312
26-07-2015, 16:48
Legia na Podbeskidzie: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Guilherme, Furman, Jodłowiec, Kucharczyk - Nikolić, Prijović.

Na ławce: Malarz, Broź, Lewczuk, Żyro, Duda, Masłowski, Saganowski.

JanuszKrytaOle
26-07-2015, 16:51
Zgłupiał ten Berg. Bez rotacji grając co 3 dni za miesiąc nasi nie będą mieli siły nawet człapać po boisku. I dlaczego Masłowski nie dostaje szansy, żeby pokazać swój kunszt ?

Seba.Kolos
26-07-2015, 17:09
Zaczyna mi sie podobac zestaw Nikolić, Prijović :D

crolick
26-07-2015, 17:13
Zgłupiał ten Berg. Bez rotacji grając co 3 dni za miesiąc nasi nie będą mieli siły nawet człapać po boisku. I dlaczego Masłowski nie dostaje szansy, żeby pokazać swój kunszt ?
No tak - jak Berg rotowal to pedał bo lekceważył MP. Jak nie rotuje to pedał bo zajedzie zespół :lol:

Ludzie ogarnijcie sie bo juz nie da sie czytać tego forum

Szawar
26-07-2015, 17:17
No tak - jak Berg rotowal to pedał bo lekceważył MP. Jak nie rotuje to pedał bo zajedzie zespół :lol:

Ludzie ogarnijcie sie bo juz nie da sie czytać tego forum

Chyba to była ironia. :hmm:

Next
26-07-2015, 17:28
Zaczyna mi sie podobac zestaw Nikolić, Prijović :D

czuje że w końcu coś z tego będzie, byle bez Saganowskiego jego czas się skończył

Bary89
26-07-2015, 17:28
Nie oszukujmy się przy takim składzie handicap -1 to powinno być minimum. Czyżby Heniek lekko oprzytomniał?

Next
26-07-2015, 18:04
Dobrze sie zaczelo moze 5 wejdzie, ale komentarza sie sluchac nie da...

Grzess
26-07-2015, 18:06
Kto to komentuje...Co oni aukcje prowadzą?

Tommy Johnson
26-07-2015, 18:17
Ale klepią, aż przyjemnie się to ogląda.

A tak poza tematem, Jeżeli Heniek tak rotuje, to niech spróbuje Jodłowca na środku obrony, gosc moim zdaniem nie ma drygu do gry w środku pola.

ZdziCHu
26-07-2015, 18:43
I to mi się podoba, takie podpiździa czy inne nieciecze powinni łoić ile wlezie. Nikolic jak na razie wielki plus transferowy.

Adin
26-07-2015, 18:44
transparent na zylecie

"Urbański możesz zostać nawet drugim Messim, dla nas będziesz drugim Kaczorowskim".

nie ma tematu kibicowskiego, to wrzucam tutaj.

ZdziCHu
26-07-2015, 18:46
transparent na zylecie

"Urbański możesz zostać nawet drugim Messim, dla nas będziesz drugim Kaczorowskim".

I tyle w temacie. Nic więcej dodawać nie trzeba.

Loko
26-07-2015, 18:47
Nie wiem czy my jesteśmy tacy dobrzy czy to Podbeskidzie takie beznadziejne. Ale naprawdę długimi fragmentami klepią aż miło.
Szkoda, że na wiosnę nie było takiej gry...

Ljubo-jad
26-07-2015, 18:48
Do przerwy bez pytań. Nareszcie się to z przyjemnością ogląda. A Nikolic to co wyprawia to palce lizać. Oby tak dalej!!!

Benek
26-07-2015, 18:48
Dobrze sie zaczelo moze 5 wejdzie, ale komentarza sie sluchac nie da...

Kto to komentuje...Co oni aukcje prowadzą?

Macie pewnie wlaczony komentarz dla niewidomych. Zmiencie na normalny i bedzie git;-)

Co gra Gui to nie mam pytan:)

Next
26-07-2015, 18:49
Furman, Bereszyński, Gui :hasao:

Trafiau
26-07-2015, 18:50
To przyjemność pisać pierwszy post - gra się klei, Nikolić miód malina...

Antares
26-07-2015, 18:51
Pierwsza z ataku pozycyjnego, druga z kontry, trzecia z dzidy (którą w końcu prawie nie grają, a jak grają to mają na kogo).

Tylko należy też zwrócić uwagę na to, że Podbeskidzie idzie "na noże", a nie jak większość zespołów wybija tylko piłki z pola karnego. Oczywiście nie bardzo im to wychodzi.

kresowiak1993
26-07-2015, 19:25
Ta Przytuła co komentuje to strasznie złośliwa menda, no zamęczy człowieka...

Antares
26-07-2015, 19:31
Czy Duda podał komuś piłkę odkąd wszedł na boisko? Wkurwiający się robi coraz bardziej.

eR_
26-07-2015, 19:32
"nie zdziwił by mnie fakt strzelenia gola przez Saganowskiego... bo jest to możliwe" :fajek:

Adin
26-07-2015, 19:33
transparent na zylecie

https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/11811405_881739828541557_214763396195432622_n.jpg? oh=e80a6f44279a2cc2818ac3b08bd869b1&oe=56459FED

wiciu
26-07-2015, 19:33
Pierwsza połowa spoko, ale martwią mnie te przestoje. Podobnie jak z Botoszani. Niby kontrolujemy, ale przez kilka minut Podbeskidzie nas cisnęło, że już właściwie mógł być remis. Łysy powinien ich za to opi***ć. I czy tylko ja mam wrażenie, że Duda odwala jakieś cyrki w środku? Wygląda to dużo gorzej niż z Gui i Niko.

felixxx
26-07-2015, 19:34
Ale Żyro zasadził :dziekuje: :ucieka:

meraś
26-07-2015, 19:34
Michał sie popłakał ?

Adin
26-07-2015, 19:35
to może ktoś go teraz wezmie do siebie

EDIT:

Albo i nie... hehe

eR_
26-07-2015, 19:41
Michał szybko się otrząsnął ;)

Seba.Kolos
26-07-2015, 19:47

Gdyby sie ktos zastanawial :)

http://www.legia.net/wiadomosci,44063-historia_pawla_kaczorowskiego_w_legii.html :prosze:

Antares
26-07-2015, 19:47
Brakowało takiego wyniku na Ł3, oj brakowało.

Next
26-07-2015, 19:55
Mimo bardzo ładnej bramki Michała, po raz kolejny można śmiało napisać ŻyroOut!
Bardzo dobra gra w 1 połowie, w drugiej już im się chyba za bardzo nie chciało, tak samo było w meczu z Botosani, mam nadzieje że Berg ogarnie ich trochę i będą zapierdalać 2x 45 min, a nie tylko początek.

Mario
26-07-2015, 19:56
Tak powinni golić wszystkich frajerów.

Żyro bramka mega, ale późniejsze "przyjęcie" piłki utwierdziło tylko w przekonaniu, że to był strzał życia.

Buzz
26-07-2015, 19:59
10 strzałów, 5 strzałów celnych, 5 goli :D Brawo :brawo:

kresowiak1993
26-07-2015, 20:00
No wdało się rozprężenie po zmianie stron, tak przeczuwałem już w czasie wywiadu z Bereszyńskim. Wyjątkowo łatwo bielszczanie dochodzili do naprawdę groźnych sytuacji strzeleckich. Ale to był następny mecz gdzie Kuciak pokazuje klasę. Czasami narzekamy na Dudę, ale piąta bramka to była od początku do końca jego akcja. Pokazał swój cały potencjał po stracie piłki cofnął się, odzyskał i przeprowadził świetną akcje.

LOL3K
26-07-2015, 20:01
Te wszystkie wichury trzeba łoić ile się da i będzie git :D
Michaś się chyba popłakał, jak strzelił :o
Nikolić pogra tu z rok jak tak dalej pójdzie :D

Orzelek
26-07-2015, 20:02
Strzelają aż miło patrzeć :brawo: Może to dobrze, że na początku drugiej połowy odrobinę poluzowali grę, tylko szkoda, że dali rywalom doprowadzić do powstania "setek" . Doskonale Kuciak na posterunku.

midzi
26-07-2015, 20:03
Przy takiej formie Niko, Gui i Furmana nie zdziwię się jak każdy mecz przeciwko takim ligowym kelnerom to będzie istny gang bang.

Andrzej10
Brawo, I połowa idealna, druga połowa dograna po prostu, trzeba siły oszczędzać, chociaż za łatwo Podbeskidzie dochodziło do sytuacji.

mlodychicago
Mimo bardzo ładnej bramki Michała, po raz kolejny można śmiało napisać ŻyroOut!
Bardzo dobra gra w 1 połowie, w drugiej już im się chyba za bardzo nie chciało, tak samo było w meczu z Botosani, mam nadzieje że Berg ogarnie ich trochę i będą zapierdalać 2x 45 min, a nie tylko początek.

Dobrze, ze oszczedzali sily tym bardziej po meczu w Botoszanach, gdzie wilgotnosc powietrza byla wysoka, a wiem jak to potrafi czlowieka wymeczyc tym bardziej ,ze znowu maja trudny wyjazd w gorace rejony. Wazne ze potrafili w pierwszej polowie wygrac mecz. Wiem, ze moze to minimalizm, ale tutaj trzeba myslec tez o nadchodzacych 5 tygodniach. Najwazniejsze, ze nie ma teraz calkowitej rotacji.

Next
26-07-2015, 20:06
Dobrze, ze oszczedzali sily tym bardziej po meczu w Botoszanach, gdzie wilgotnosc powietrza byla wysoka, a wiem jak to potrafi czlowieka wymeczyc tym bardziej ,ze znowu maja trudny wyjazd w gorace rejony. Wazne ze potrafili w pierwszej polowie wygrac mecz. Wiem, ze moze to minimalizm, ale tutaj trzeba myslec tez o nadchodzacych 5 tygodniach. Najwazniejsze, ze nie ma teraz calkowitej rotacji.

Oszczędzanie sił, oszczędzaniem, ale nie można dać tak łatwo wchodzić we własne pole karne, jak łatwo miało dzisiaj Podbeskidzie w drugiej połowie, mieli zdecydowanie więcej okazji strzeleckich.

wiciu
26-07-2015, 20:12
Miejmy nadzieję, że chłopaki po poprzednim sezonie nauczyli się, co to znaczny pokora. Za dzisiaj brawo, tak powinno być zawsze. Trzeba jednak pamiętać że przed nami jeszcze daleka droga do mistrzostwa i nie wolno im nawet na moment pomyśleć, że już je zdobyli. No, chyba że po 37. kolejce ;)

Michaał
26-07-2015, 20:13
Dzisiaj wyjątkowo słabo zagrał Jodłowiec. Po jednym z głupich holowań piłki przez pół boiska kartkę zarobił Rzeźniczak.
To jedyny minus.

Konkurs na gol sezonu rozstrzygnięty ;)

pchorseba
26-07-2015, 20:18
Chwilo trwaj !!!

BlackAdder
26-07-2015, 20:19
Za pierwszą połowę - bravissimo :klaszcze:

W drugiej prawie wcale nie grali, więc ciężko ją ocenić.

Za cały mecz gratulacje, oby tak dalej - tytuł w 2016 musi być nasz :yeah:

Sosen
26-07-2015, 20:36
Na tle tej zbieraniny to oni dobrze wyglądali. Chyba każdy by wyglądał. Nie ma się co jarać. Żyro chyba kontuzja więc odpocznie. Może psycholog. Przyjęcie i strzał - wzór.

Zobaczymy w czwartek. Kucharczyk po meczu powiedział, że jadą jak po swoje. :paker:

Szawar
26-07-2015, 20:52
Nikolic to co ma to strzela. Takiego napastnika nam brakowało chyba od czasu Svitlicy.
Druga połowa to gra jak najmniejszym sił, trochę to irytujące, ale poki są wyniki, można przymknąć na to oko.
Bramka na samym początku ustawiła mecz.

Next
26-07-2015, 21:05
Konkurs na gol sezonu rozstrzygnięty ;)
Żyro czy to Ty?

(L)dorado
26-07-2015, 21:26
10 strzałów, 5 strzałów celnych, 5 goli :D Brawo :brawo:
Jedna samobójcza, wiec chyba jeden strzał celny legionistów nie wszedł... Chyba ze strzał piłkarza podbeskidzia zaliczyli na nasze konto. Ktoś orientuje się jak to jest? Wiem wiem, mało istotne :)

Marcino
26-07-2015, 21:28
Transfery na plus, Berg zmądrzał. Na stadionie głośno, melodyjnie a w dodatku i dosadnie w sprawie nowego nabytku z KSP.

gniewko
26-07-2015, 21:45
Nikolic klasa (ktos jeszcze teskni za Sa?). Ale tez i Prijovic przydatny - mam przeczucie ze Albanczykow ukluje. W drugiej polowie dobrze ze sie ogarneli bo skonczyloby sie jak nic przyDuszaniem Furmana :D. Generalnie jest dobrze. Skrzydlowy i lewy obronca potrzebni nadal.

Odnosnie transparentu jesli moge wyrazic swoje zdanie to bardzo mi sie podobalo ze jasno, wyraznie ale bez wulgaryzmow. Przekaz prosty na przyszlosc dla wszystkich.

Gabro
26-07-2015, 21:50
Przy tak szybkim tempie naszej gry w pierwszej połowie, ręce same składały sie do oklasków. Dopóki bedą tak żwawo biegać po boisku, nie będzie na nas mocnych. Oby to już była reguła.

Tom Kruz
26-07-2015, 21:57
Nikolić pogra tu z rok jak tak dalej pójdzie :D

Nie mam nic przeciwko temu, aby strzelał tyle, co Rudnevs po przyjściu do Lecha, też z ligi węgierskiej ;).

lukasz_os
26-07-2015, 21:57
To co pokazali dzisiaj w pierwszej połowie - klasa :klaszcze: W drugiej trochę gorzej ale i tak jest dobrze. Widać że Pazdan i Rzeźniczak są jeszcze nie zgrani ale na to potrzeba czasu. Żyro po swojemu. Piękna bramka a potem taki klops w przyjęciu...

Taką Legię aż chce się oglądać i zdzierać za nią gardło!

(L)dorado
26-07-2015, 22:14
Mnie martwi Jodełka, niech wróci do formy było z niego kawał pożytku.

pollack
26-07-2015, 22:47
Pierwsza połowa koncertowa, 3:0 na zejściu do szatni. Niewielkie rotacje w składzie względem LE, więc nie dziwię się zachowawczej grze w drugiej połowie. Dobrym prognostykiem jest to, że grając większość czasu w szerz, w drugiej połowie kilka razy - niemal od niechcenia - rozerwali obronę rywala. Wolę oglądać 1 skład grający na 60% w całym meczu i gnębiący przeciwnika 5:0, niż rezerwy grające na 110% możliwości i obskakujące 0:1 czy jakiś remis.
I pochwała dla Marka Saganowskiego - ładnie pokazywał się Kuchemu, który wolał strzelać i za udział przy bramce na 5:0. Uważam, że w ekstraklasie wpuszczanie Marka za Nikolica w okolicach 75 minuty (przy prowadzeniu) jest optymalnym rozwiązaniem. Szkoda, żeby Niko grał do "odcięcia" całe mecze, które są już pod kontrolą.
Jeśli grali tak, jak wyglądali (60% potencjału), to naprawdę w tym roku "Liga będzie ciekawsza" :)

Chmielo
26-07-2015, 23:19
Nieźle to wyglądało, zwłaszcza w pierwszej połowie. W drugie ratował nas Kuciak, bo przyszło rozprężenie... niemniej tak grającą Legię chce się oglądać i nie chodzi tutaj wyłącznie o wynik. Nikolić wyrasta na czołową postać w ofensywie.

smiechu
27-07-2015, 08:02
Na tle tej zbieraniny to oni dobrze wyglądali. Chyba każdy by wyglądał.

Zagłębie Lubin jakoś, nie wyglądało...

Nie ma to jak marudzić po naprawdę dobrej grze

Antares
27-07-2015, 08:12
To jeszcze lewy obrońca, skrzydłowy do rywalizacji z Kucharczykiem i środkowy pomocnik, który odciążyłby trochę Jodłe i Furmana, którzy przecież we dwóch całej rundy nie pociągną. Vrdoljak nie wiadomo nawet kiedy wróci do treningów i wtedy można rotować 4 czy nawet 5 piłkarzami pomiędzy pucharami i ligą co się znacząco na jakości nie powinno odbijać. Byłaby rywalizacja na każdej pozycji i myślę, że nawet taki Żyro w końcu się ogarnie.

Andrzej10
27-07-2015, 08:15
Może przy graniu dwoma napastnikami Piech będzie miał łatwiej w Legii. Wiadomo kiedy Piech wraca do treningów ? Mam nadzieję że szybko, bo w tej rundzie mam nadzieję że będziemy grac mnóstwo meczy więc trzeba nam 4 zdrowych napastników, bo Nikolic i Prijovic wszystkiego nie obskoczą, a chyba nie zawsze będzie tak jak z Podbeskidziem że po 45 minutach wszystko było jasne i można było sadzać na ławie Nikolica. Mam nadzieję że Piech szybko wróci, a jeśli nie to szkoda powrotu do Zagłębia S. Araka, wczorajszy mecz był idealny na to aby Arak sobie pograł 45 minut u boku Prijovica.

No i stara śpiewka brakuje LO, Brzyski sam nie obskoczy wszystkiego a Gui po prostu szkoda na LO. Transfery pewnie będą gdy będzie jasne czy gramy w grupie. Jeśli będzie grupa LE pewnie będą transfery, bo będzie kasa zabezpieczona z pucharów i w tedy faktycznie potrzeba będzie zawodników ze względu na ilość meczy.

To jeszcze lewy obrońca, skrzydłowy do rywalizacji z Kucharczykiem i środkowy pomocnik, który odciążyłby trochę Jodłe i Furmana, którzy przecież we dwóch całej rundy nie pociągną. Vrdoljak nie wiadomo nawet kiedy wróci do treningów i wtedy można rotować 4 czy nawet 5 piłkarzami pomiędzy pucharami i ligą co się znacząco na jakości nie powinno odbijać. Byłaby rywalizacja na każdej pozycji i myślę, że nawet taki Żyro w końcu się ogarnie.

Do łatania braków w środku i na obronie środek jest przeznaczony Makowski, jest do środka pomocy Kopczyński, gdzieś młodzi muszą mieć pole do popisu. A przy grze na dwóch napastników więcej skrzydłowych nie będzie według mnie. A gdyby zakupili LO to można zapomnieć o zakupach do środka i na skrzydło.

berserk
27-07-2015, 10:19
nie widziałem meczu, ten nasz Zlatan to coś pograł czy skupił się obecnie na zbieraniu followersów na TT?

Benek
27-07-2015, 10:23
Się pochwale a co:)

Benek

26.07 18:00 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 5-0

Maciek
27-07-2015, 10:23
nie widziałem meczu, ten nasz Zlatan to coś pograł czy skupił się obecnie na zbieraniu followersów na TT?

Z Niko współpraca była całkiem dobra, przy 3 golu wygrał pojedynek główkowy dogrywając piłkę do Niko.

Możesz też przeczytać opinę weszlo na temat Zlatana:
http://weszlo.com/2015/07/26/legia-trafila-z-nikoliciem-a-co-pribrakadabra/

lukasz_os
27-07-2015, 10:29

Miał zadanie odgrywającego i rozbijającego obronę rywali. Z tego zadania wywiązał się bardzo dobrze. Podanie kluczowe przy trzecim golu i ogólnie skupianie na sobie obrońców aby zrobić miejsce dla Nikolicia, Kucharczyka i Gui.

heretico
27-07-2015, 10:35
do tego bliski strzelenia gola po dośrodkowaniu z prawej strony, ruszył sekundę za późno i nie udało się wepchnąć piłki do siatki.
zasadniczo dobry występ - widać, że jest wyraźny podział ról .
ciekawe jak to będzie wyglądać, gdy wezmą się za podwajanie Niko (powodzenia ;) sprawia wrażenie napastnika z ADHD :fy:).
mam nieśmiałe przeczucie, że Zlatan potrafi przyłoić z daleka, co też może dać szersze pole manewru przy wykańczaniu akcji.
wczoraj zdecydowanie na plus :)

berserk
27-07-2015, 10:47
dzięki:)czyli coś tam z niego będzie pomimo tego, że jak na razie sprawiał (wg. mnie) wrażenie typa bardziej skupionego na tym czy dobrze spiął kucyka;)

Marcino
27-07-2015, 10:48
Brakowało takich wyników, bilans ligowy po dwóch meczach 9:1 :oczko: Jak dla mnie bomba i nie obchodzi mnie z jakimi drużynami. Rok temu takiego wejścia smoka w sezon nie było.

Yevaud
27-07-2015, 10:53

Do rywalizacji z Kucharczykiem - Ryczkowski, jak będzie w pełni zdrów, by się nadawał. Wiem, że nominalnie napstnik, ale w sumie i Kucharczyk był nominalnie napastnikiem.

Robert E. Lee
27-07-2015, 11:02
Do rywalizacji z Kucharczykiem - Ryczkowski, jak będzie w pełni zdrów, by się nadawał. Wiem, że nominalnie napstnik, ale w sumie i Kucharczyk był nominalnie napastnikiem.

Tylko, że Kucharczyk jest szybkościowcem. Nie każdego napastnika da się przestawić na skrzydło.

Next
27-07-2015, 11:15
Się pochwale a co:)

oj tam oj tam, lepiej zobacz jakie kursy na dokładny wynik były

Mar.Cin
27-07-2015, 11:53
Dawno takiego napastnika jak Nikolić u nas nie było widać, że myśli na boisku plus do tego Prijović silny napastnik oby stworzyli duet to nabijania goli ;)

Fajne te powtórki na telebimie :D chyba specjalnie dla kibiców z Żylety ;)

piejo kury piejo
27-07-2015, 21:09
Dawno takiego napastnika jak Nikolić u nas nie było widać, że myśli na boisku plus do tego Prijović silny napastnik oby stworzyli duet to nabijania goli ;)

Zdaje się że od początku było zamierzeniem zakontraktować dwóch napastników o odmiennej charakterystyce. Leśny coś wspominał że tym posunięciem zespół będzie nieprzewidywalny dla rywali. A co pokaże przyszłość, zobaczymy.

CW(L)KS
28-07-2015, 16:04
Wszystko na temat tego meczu zostało już chyba napisane. Ja tylko od siebie chciałbym dodać, że Zlatan dobry grajek, ale co mi sie rzuciło w oczy już w rewanżu z rumunami, że troche mógłby potrenować szybkość. Bo pare razy sie ciągnął z piłką jak pan piłkarz "Pączek". To jest mój jedyny zarzut, poza tym gość ma papiery na granie ewidendtnie :) No i mam nadzieje że Rzeźnik z Pazdanem zgrają sie jeszcze przed grupą, bo solo są jak dla mnie zajebistymi stoperami, ale jeszcze nie do końca sie uzupełniają.