PDA

Zobacz pełną wersję : Legia w Pucharze Polski

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Chmielo
23-07-2015, 12:43
W czwartek w południe wylosowano drabinkę Pucharu Polski. W 1/16 finału Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Jeśli awansują, w kolejnej rundzie legioniści zagrają ze zwycięzcą pary Lechia Gdańsk - Boruta Zgierz/Puszcza Niepołomice.

legioniści.com

Szejdi
23-07-2015, 12:44
Legia w Pucharze Polski:
1/16: Górnik Łęczna - Legia Warszawa

1/8: Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice / Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna / Legia Warszawa

Ćwierćfinał: GKS Bełchatów / Wisła Płock / Bytovia Bytów / Arka Gdynia / Pogoń Siedlce / Siarka Tarnobrzeg / Chojniczanka Chojnice - Boruta Zgierz / Puszcza Niepołomice / Lechia Gdańsk / Górnik Łęczna / Legia Warszawa

Benek
23-07-2015, 12:45
Warto dodać, że w przypadku grania z Lechią, będzie losowanie kto jest gospodarzem.

heretico
23-07-2015, 12:46
czyli jeśli wszystko pyknie , to półfinał prawie pewny.
chyba , że nie wejdą do LE , to sobie odbiją casusem Stali Sanok :bukmacher:

Stout
23-07-2015, 12:50
Ale losowanie samo w sobie też ciekawe ;-)

Marek.Only
23-07-2015, 12:51
czyli jeśli wszystko pyknie , to półfinał prawie pewny.
chyba , że nie wejdą do LE , to sobie odbiją casusem Stali Sanok :bukmacher:

Biorac pod uwage nasze przeboje z Lechia to malo pewny

trzeci
23-07-2015, 13:03
Ale losowanie samo w sobie też ciekawe ;-)

https://pbs.twimg.com/media/CKmAbycUAAA8MuJ.jpg

:oczko:

pchorseba
23-07-2015, 13:18
Warto dodać, że w przypadku grania z Lechią, będzie losowanie kto jest gospodarzem.

chyba nie, z tego co mówili to "jeżeli grają drużyny z tej samej ligi to gospodarzem jest ten z niższym numerem podczas losowania". Czyli zagramy w Gdańsku ...

Benek
23-07-2015, 13:37
chyba nie, z tego co mówili to "jeżeli grają drużyny z tej samej ligi to gospodarzem jest ten z niższym numerem podczas losowania". Czyli zagramy w Gdańsku ...

Przy meczu z tej samej klasy rozgrywkowej o wyborze gospodarza zadecyduje losowanie. nie dotyczy 1/16

https://youtu.be/VqDIDnyG9ow?t=940

Zobacz co jest napisane na telebimie

wojciech.waw
30-07-2015, 12:28
Znana jest godzina rozpoczęcia meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy Górnikiem Łęczna a Legią. Mecz zaplanowany na środę, 12 sierpnia rozpocznie się o 19:00.

legionisci.com

IX14
31-07-2015, 01:24
20.30 bo Polsat Sport pokaże.

MBWB
31-07-2015, 07:39
Wrzucam tutaj,, bo pytanie dotyczy meczu PP, jak błędnie to prośba o przeniesienie. Możecie skrobnąć kilka słów, jak ogarnąć bilet na wyjazd do Łęcznej? Pierwszy wyjazd, stąd brak wiedzy. :popcorn: <prawdziwy_Janusz>

smiechu
11-08-2015, 13:07
Jakby ktoś nie wiedział to daję info, że środowy mecz (12.08.2015) w PP Legii z Górnikiem w Łęcznej można zobaczyć na PolsatSport od 20:10

Flip
11-08-2015, 13:45
Wiem, że to wątek piłkarski, ale kibicowskiego brak. Ktoś ma jakieś miejsce w furze/busie?

Maciej_L
11-08-2015, 14:12
Mamy pełny samochód a kolega szuka jeszcze jednego miejsca jak ktoś coś to priv.

Andrzej10
12-08-2015, 08:08
No to szykuje się dzisiaj pierwszy mecz z rotacjami w stylu Berga z ubiegłego sezonu. Tak jak ktoś pisał, też zauważyłem że przed sezonem wśród celów na ten sezon o PP mówiło się najmniej. W tym roku liczy się MP i LE, dlatego raczej dzisiaj zobaczymy skład mocno zmieniony. Mimo wszystko liczę jednak, że przejdziemy dalej, bo nie wiadomo jak się potoczą nasze losy w LE i warto by było mieć w zapasie możliwość walki o trofeum jakim jest PP. Aby nie było tak że z końcem sierpnia zostajemy tylko w walce o MP, bo poodpadamy z LE (co by było ciosem dla budżetu) z Ukraińcami i z PP. Tak więc liczę że skład jaki by nie wyszedł zagra na maksa i bez odpuszczania, styl już się nie liczy w tym wypadku, wyszarpać awans i zapomnieć o meczu.

Bobicz
12-08-2015, 15:04
A tak z ciekawości, kto jest teraz III bramkarzem Legii?

Chmielo
12-08-2015, 15:07
A tak z ciekawości, kto jest teraz III bramkarzem Legii?

Artur Haluch.

Roar
12-08-2015, 15:37
Mam nadzieję, że skład:

Legia: Malarz – Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Bartczak – Kopczyński, Makowski – Ryczkowski, Saganowski, Dyego - Prijović

się nie sprawdzi... oby jakiś 2 jeszcze poważnych grajków np. Gui i Duda zagrało.

Bootleg
12-08-2015, 17:52
a można gdzies sprawdzić kogo w ogóle Berg zabrał na PP ?? Na oficjalnej nie widzę żadnego news'a o kadrze na puchar

heretico
12-08-2015, 19:02
skład na dziś :

LEGIA vs Łęczna: Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Bartczak - Pablo Dyego, Makowski, Kopczyński, Ryczkowski - Saganowski, Prijović.

SUBS: Malarz, Broź, Kucharczyk, Guilherme, Duda, Furman, Nikolić.

Bootleg
12-08-2015, 19:09
Ciekawe jak spisze się nasza pomoc... zestawienie dość osobliwe. No i druga rzecz, co tam pokaże nasza brazyliana na boku

Keller
12-08-2015, 19:30
Skład mocno rozrywkowy, cieszy, że Kopa wreszcie dostanie szansę, tyle że w specyficznym towarzystwie.

ZdziCHu
12-08-2015, 19:38
Coś mi się wydaje że w tym roku się pożegnamy bardzo szybko z pucharem Polski. Obym się mylił.

Barto(L)d
12-08-2015, 19:49
Już czepiając się szczegółów to niem kumam, dlaczego Ryczkowski w pomocy. Jedyne, czy się wyróżnił do tej pory to strzelone bramki.

ZwykłyCzłowiek
12-08-2015, 19:52
Żeby się nie okazało, że od września zostanie nam tylko walka o MP. Tfu, tfu.

St.Maro
12-08-2015, 19:56
Żeby się nie okazało, że od września zostanie nam tylko walka o MP. Tfu, tfu.
No właśnie o tym samym pomyślałem. O ile przy zapewnionej grupie LE byłbym w stanie zrozumieć to odpuszczanie PP, problem tylko w tym, że Ukraińcy to nie jest taki rywal z którym awans można zakładać w ciemno. Widocznie w klubie muszą być pewni swego.

Robert E. Lee
12-08-2015, 20:00
No właśnie o tym samym pomyślałem. O ile przy zapewnionej grupie LE byłbym w stanie zrozumieć to odpuszczanie PP, problem tylko w tym, że Ukraińcy to nie jest taki rywal z którym awans można zakładać w ciemno. Widocznie w klubie muszą być pewni swego.

Jakby byli pewni swego to by nie oszczędzali piłkarzy na ten dwumecz.

Michaał
12-08-2015, 20:01
Już czepiając się szczegółów to niem kumam, dlaczego Ryczkowski w pomocy. Jedyne, czy się wyróżnił do tej pory to strzelone bramki.

Bo nie ma nikogo sensownego. Tak samo Bartczak na lewej. Oj, będzie bardzo ciężko. Szczególnie, że obok Roberta gra Ryczkowski.

warszawa1916
12-08-2015, 20:12
Mam nadzieję, że skład:

Legia: Malarz – Bereszyński, Rzeźniczak, Lewczuk, Bartczak – Kopczyński, Makowski – Ryczkowski, Saganowski, Dyego - Prijović

się nie sprawdzi... oby jakiś 2 jeszcze poważnych grajków np. Gui i Duda zagrało.

To żeś wykrakał :)

St.Maro
12-08-2015, 20:15
Jakby byli pewni swego to by nie oszczędzali piłkarzy na ten dwumecz.
Ja to odbieram tak, że są pewni swego czyli gry w LE co najmniej do grudnia i dlatego uznali, że PP można odpuścić* by ta jesień była choć trochę luźniejsza.

*odpuścić w sensie, że wystawiać rezerwy - uda się awansować to fajnie, a jak nie to dramatu nie będzie.

Robert E. Lee
12-08-2015, 20:19
Ja to odbieram tak, że są pewni swego czyli gry w LE co najmniej do grudnia i dlatego uznali, że PP można odpuścić* by ta jesień była choć trochę luźniejsza.

*odpuścić w sensie, że wystawiać rezerwy - uda się awansować to fajnie, a jak nie to dramatu nie będzie.

Bo nie będzie. Tak jak nie było święta po zdobyciu w maju. Trzeba być realistą.

Ljubo-jad
12-08-2015, 20:23
Poratuje ktoś dobrym linkiem do meczu?

Ciechu
12-08-2015, 20:24
Poniosło go z tym składem... Albo 0-4 albo 4-0. Niech się dzieje wola nieba.

Chmielo
12-08-2015, 20:26
Poratuje ktoś dobrym linkiem do meczu?

Sprawdź pw. Nie wrzucam tu, bo zaraz poblokują.

Loko
12-08-2015, 20:29
Chyba Berg przesadził z rotacją. No ale zobaczymy po 90 minutach, a może nawet wcześniej...

ZwykłyCzłowiek
12-08-2015, 20:29
na meczyki.pl jest masa linków i jakoś nikt nic nie blokuje

tre_zoliborz
12-08-2015, 21:12
Dyego w ataku jest ok i coś tam działa, ale taktycznie jakaś masakra. Nie wraca do krycia i nie asekuruje. Dziwny typ.

Lillo
12-08-2015, 21:21
Ogólnie gramy chvjowo, ale takim składem nie wygralibyśmy nawet pucharu tymbarku, więc remis dogrywka i karne dla nas.

mrquad
12-08-2015, 21:22
Oby nie karne, bo gardło już zdarte od rycia japy i kolejka do bufetu

Alexis
12-08-2015, 21:24
już wiem dlaczego młodzi się nie przebijają. Kopczyński unika gry. Gra na środku, ale chowa się za plecami napastnika i Lewczuk, czy Rzeźnik nie mają komu podać . Grają do Bartczaka, a ten niewiele myśląc oddaje im piłkę.Bartczak w ogóle nie gra z Dyego. Sagan jak zwykle nie umie przyjąć piłki. Żenada

cwksiak
12-08-2015, 21:29
Sagan z całym szacunkiem do gościa, ale nadaje się już chyba na skauta tylko razem z Żewłakiem. Bartczak biega, ale brak współpracy z Dyego, Prijovic gra piach - powiedzmy sobie otwarcie, on jeszcze się w zespół nie wprowadził. Nie ma środka pola, jest obrona i laga, może ktoś coś zrobi.

ZwykłyCzłowiek
12-08-2015, 21:33
Bartczak niby coś próbuje. Kopczyński się chowa,, a ten Diego to chyba taki drugi Manu. Bereś jak profesor najlepszy.

Chmielo
12-08-2015, 21:34
(...)Prijovic gra piach - powiedzmy sobie otwarcie, on jeszcze się w zespół nie wprowadził. Nie ma środka pola, jest obrona i laga, może ktoś coś zrobi.

Wiesz z czego żyje napastnik? To nie jest Ronaldo, albo Messi.

Antares
12-08-2015, 21:38
Co na tym boisku robić Saganowski? Niech wraca ten Piech.

I niech już nie mówię, że jakąkolwiek alternatywą w środku pola jest Kopczyński chłopak ma 23 lata, a nie pokazuje zupełnie nic.

el majoneze
12-08-2015, 21:48
Co na tym boisku robić Saganowski? Niech wraca ten Piech.

I niech już nie mówię, że jakąkolwiek alternatywą w środku pola jest Kopczyński chłopak ma 23 lata, a nie pokazuje zupełnie nic.

Trochę dziwne to, że Malarz nie dostaje szansy. W sumie, przy jednym grającym bramkarzu w Ekstraklasie i w pucharach, to byłoby naturalne. Większość trenerów tak robi na świecie. Nie czepiam się, ot, po prostu mnie to dziwi.

Totalnie nie kumam tego naszego dealu z Brazylijczykami. Ten Dyego to kolejny, który wygląda jakby go wzięli spod trzepaka. Ja wiem, że oni nam nie będą oddawali największych gwiazd, ale dla mnie to wygląda tak, że przed każdym sezonem wsiadają tam na rower, objeżdżają parę fawel, proponują pełnoletnim Murzynom paczkę orzeszków, szybko ich rejestrują, a potem proponują Legii. Gość wyglądał jakby w życiu nie grał w piłkę na dużym boisku.

Keller
12-08-2015, 22:02
Bo to typowy zawodnik pucharowy jest :)

brachu
12-08-2015, 22:06
jedyny plus tego meczu to dobra gra Beresia i chyba jego asysta

Pigeon
12-08-2015, 22:12
Wiesz z czego żyje napastnik? To nie jest Ronaldo, albo Messi.

Właśnie z takich podań żyje jak dostał przy bramce. Brawo!

cwksiak
12-08-2015, 22:13
Drugi raz już pokazuje, że jest mocny, kiedy dostaje prostopadłą piłę i ma przed sobą bramkarza, raz w Rumunii, i teraz tutaj. Na pewno ma umiejętności, niech się tylko odblokuje :)

ZTR
12-08-2015, 22:20
Znane są już terminy 1/8 finału?

Antares
12-08-2015, 22:22
Znane są już terminy 1/8 finału?

23 września z Lechią, potem zwycięzca meczu Bełchatów-Chojniczanka

Alexis
12-08-2015, 22:23
Ile już kluczowych podań w tym sezonie dograł Guillerme?

Moim zdaniem on nie jest na skrzydło. Zbyt dobry technicznie i kreatywny. Doskonały rozgrywający na 8, bo ma odbiór i idealny na 10-tke.

A na skrzydła trzeba się wzmocnić.

Szu1916
12-08-2015, 22:24
Ciekaw jestem kiedy się część z Was ogarnie, żeby nie pisać głupot w trakcie meczu, bo można wyjść na idiotę. Pomijając fakt, że w I połowie to dzięki samemu zaangażowaniu (co jest przerażające w kontekście tego, że grały rezerwy) Saganowski wyglądał najlepiej.

Bootleg
12-08-2015, 22:25
Gui - :brawo: to on zrobił całą drugą połowę, a tym samym mecz. Przesuwanie go na obronę, to istna dywersja.

Antares
12-08-2015, 22:27
Po wejściu Guiego gra wyglądała zdecydowanie lepiej, kolejna piękna asysta po prostopadłej piłce. Przydałby się środkowy pomocnik, który potrafi tak podawać. Kopczyński w Legii żadnej kariery nie zrobi. PŚ, skrzydłowy i lewy obrońca bardzo by się przydali gdy awansujemy do grupy LE.

Tommy Johnson
12-08-2015, 22:28
Tak łatwo jest skrytykować, a jak ciężko strzelić w takiej sytuacji to wie tylko RASOWY NAPASTNIK.

Choćby to ostatni gol, dla Sagana należą się brawa zawsze i wszędzie.

rey
12-08-2015, 23:54
Jedna myśl po tym meczu mi się rzuciła. Kompletnie nie odczułem braku Kucharczyka.

Salut
13-08-2015, 08:46
Jedna myśl po tym meczu mi się rzuciła. Kompletnie nie odczułem braku Kucharczyka.
Kucharczyka, jak Kucharczyka ale Duda nawet jak wszedł to nie było tego widać! Zastanawiam się o czym myślą nasi działacze skoro w środku pola na chwilę obecną mamy truchtające damy a nie facetów z jajami i umiejętnościami!
Zawiedli mnie młodzi. Dostali szansę z rywalem z nie najwyższej półki. Idealnie żeby się pokazać, przekonać do siebie trenera.
Makowski wydaje mi się, że gra na niewdzięcznej pozycji, której na boisku "nie widać" ale za to odwala się tam dużo roboty.
Za to zawiodłem się i kompletnie mnie roczarowali - Kopczyński i Ryczkowski. Tak jak niektórzy twierdzili żeby dawać im szansę itd. teraz zostało dość brutalnie zweryfikowane. Chłopcy nie wzięli na siebie ciężaru gry, nie podołali zadaniu.
Na chwilę obecną nie można ich traktować nawet jako zmienników, którzy utrzymaliby poziom gry. Coś w stylu Masłowskiego. Dostawali podanie i od razu oddawali piłkę. Za to w Bartczaku drzemie potencjał.

Roar
13-08-2015, 08:55

Może dlatego, że z całym szacunkiem ale graliśmy z Górnikiem Łęczna...

Tak jak Leśny powiedział Kucharczyk na dobrym poziomie, dodatkowo przy Brzyskimi jego pomoc w obronie jest nieoceniona

Andrzej10
13-08-2015, 09:09
Brawo dla chłopaków, miałem lekkie obawy przed meczem, ale udało się, w I połowie karny według mnie i nie wiadomo jakby ta gra wyglądała, pewnie była by lepsza ocena młodych. Makowski ma największy potencjał, Bartczak też jakoś dał rade nie na swojej pozycji, rozczarowali trochę Kopczyński i Ryczkowski. Ale i tak wolę aby oni grali niż taki Dyego, ważne że minimalnym nakładem sił udało się awansować. Młodzi muszą grać aby było widać postęp, mam nadzieję że Berg w meczach które są rozstrzygnięte będzie stawiał na tych chłopaków, każda minuta dla nich jest ważna. A nie tylko od wielkiego dzwonu i w składzie delikatnie mówiąc eksperymentalnym. Łatwiej się gra chłopakowi młodemu gdy dookoła biegają doświadczeni zawodnicy.
Brawa osobne dla Sagana, to są jego rozgrywki :), ważny gol w jego stylu, który sprawił że wszystko stało się jasne i proste. Taki zawodnik jest skarbem dla klubu, nie obraża się ze siedzi i mało gra, a jak już wejdzie daje co ma i serce zostawia na boisku. Wara od Sagana, a w ekstraklasie tez strzeli tego jestem pewny nie wiadomo czy to nie będzie gol ważny dający coś więcej niż 3 pkt. Brawo Marek, olej wszelkiej maści ekspertów, rób swoje ku chwale Legii.

EDIT: Najważniejsze że obyło się bez kolejnych urazów, a przynajmniej nic o tym nie słyszałem, aby pisano jakiś urazach po meczu PP.

Marcino
13-08-2015, 09:21
Jedyny minus spotkania to brak szansy na grę dla Malarza. Co Bergowi szkodziło dać mu pograć ?

jurkiewicz.tomek
13-08-2015, 09:27
Pewnie zewlak travel mu miesza wiec łysy na złość przyspawal mu kumpla do ławki

Tomi
13-08-2015, 11:31
Jedyny minus spotkania to brak szansy na grę dla Malarza. Co Bergowi szkodziło dać mu pograć ?

Za jawne popieranie Komora przed drugą turą niech siedzi przyspawany do ławki do końca kontraktu. :prawi:

Andrzej10
13-08-2015, 11:50
Za jawne popieranie Komora przed drugą turą niech siedzi przyspawany do ławki do końca kontraktu. :prawi:

A co ma polityka wspólnego ze sportem, jak dla mnie to Malarz może sobie popierać nawet Grodzką czy Grodzkiego zwał jak zwał. Ale wracając do meritum, to sprawa nie jest prosta. Teorie są dwie, jedna głosi że trzeba grac bramkarzem pierwszego wyboru jeśli tylko się da, druga teoria jest taka że w pewnych rozgrywkach trener daje pograć temu drugiemu (rezerwowemu). Trzeba Bergowi zaufać, że wie co robi, pozycja bramkarza nie jest jakoś specjalnie wyczerpująca fizycznie, bardziej psychicznie, bo czasami można nic nie robić cały mecz ale jest jedna sytuacja i trzeba być skoncentrowanym, a to nie jest łatwe. Też myślałem że Malarz zagra, ale nie zagrał i tyle w temacie Berg tak zdecydował. Druga sprawa to Rzeźniczak, popełnia co raz więcej błędów przynajmniej ja takie odnoszę wrażenie, pasowałoby aby sobie z jeden mecz odpoczął bo chyba gra wszystko co się dało grać w tym sezonie, a on bardzo emocjonalnie podchodzi do meczy i być może lepiej by było dla niego aby sobie siadł w jakimś meczu na ławie i odpoczął fizycznie i psychicznie. Tylko pytanie kim go zastąpić jak Pazdan kontuzja, Makowski łata dziury w środku pomocy, Wieteska odszedł a miał on być tym czwartym środkowym obrońcą, Vrdoljaka nie ma, a grywał na środku obrony.

Benek
13-08-2015, 11:54

Oraz za spierdolenie meczu z Lechem!

Benek
14-08-2015, 10:12
Łączy nas piłka ‏@LaczyNasPilka 19 sek.20 sekund temu

1/8 finału: Gospodarzem meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa będzie Legia Warszawa.

smiechu
14-08-2015, 10:15
Łączy nas piłka @LaczyNasPilka 19 sek.20 sekund temu

1/8 finału: Gospodarzem meczu Lechia Gdańsk - Legia Warszawa będzie Legia Warszawa.

znowu spisek PZPNu ;)

mateusz_22
22-09-2015, 22:25
Orientuje się ktoś może jakie panują nastroje na skład przed Lechią? Raczej 11 zbliżona do tej z Chorzowa czy jakaś 'rotacja' równa z odpuszczeniem meczu?

(L)dorado
23-09-2015, 10:55
Jest gdzieś transmisja w TV tego meczu?

Szawar
23-09-2015, 11:04
Jest gdzieś transmisja w TV tego meczu?

Tak, Polsat Sport.

Marcino
23-09-2015, 12:11
Tak, Polsat Sport.

+ ipla standardowo, pewnie za 4,99zł

Andrzej10
23-09-2015, 13:28
Co do meczu to spróbować powtórzyć patent z meczu z Górnikiem Łęczna, wystawić rezerwy aby pomęczyły Lechię a w II połowie wpuścić kilku asów Prijovic, Nikolic i Gui którzy wypunktują rywali.

Salut
23-09-2015, 13:29
Co do meczu to spróbować powtórzyć patent z meczu z Górnikiem Łęczna, wystawić rezerwy aby pomęczyły Lechię a w II połowie wpuścić kilku asów Prijovic, Nikolic i Gui którzy wypunktują rywali.

Żeby do tej drugiej połowy nie było z 2 lub 3 do zera w plecy...

szymek283
23-09-2015, 13:45
Na zadnym ttv czy tam itv nie bedzie transmisji?

Chmielo
23-09-2015, 13:50
Niestety nie. W tamtym sezonie dawali na Polsat Sport News.

Ivan Drugi
23-09-2015, 13:58

Ten patent z Korony ?

Alexis
23-09-2015, 14:20
Jutro Malarz powinien dostać szansy... wieszkosc trener daje pograć zmiennika na niskim szczeblu np. puchar.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Jasper121
23-09-2015, 14:30
Jutro Malarz powinien dostać szansy... wieszkosc trener daje pograć zmiennika na niskim szczeblu np. puchar.

Obejrzyj sobie skrót z rezerw z tego 4-4 to ci się odechce Malarza na bramce.

Alexis
23-09-2015, 14:35
Obejrzyj sobie skrót z rezerw z tego 4-4 to ci się odechce Malarza na bramce.
Spoko pozniej obejrzę, ale chyba ze wieszkosc jedynka tez grała z rezerwami ale wstyd 4-4...

Korosiak
23-09-2015, 14:43
Wstyd wstydem, ale Malarz to i mi od początku nie pasuje. Włoski na żel i wytatuowane ręce, czy Bóg wie co jeszcze. Gwiazdeczka. Dawać szanse młodzieży i tyle. Ale czy Łysy w końcu to pojmie?

beka
23-09-2015, 15:26
jak młodzieży dawano szanse w poprzednim sezonie to ludzie trzymali kciuki za powrót Kuciaka ;)

Korosiak
23-09-2015, 15:37
Mimo wszystko wolę, żeby młodszy się ogrywał, niż Malarz dogorywał.

dzikus911
23-09-2015, 15:40
[QUOTE=Alexis;1391094]Jutro Malarz powinien dostać szansy... wieszkosc trener daje pograć zmiennika na niskim szczeblu np. puchar.

Malarz pojechał z rezerwami na dzisiejszy mecz z ŁKS-em, więc nie liczyłbym na jego obecność w meczu z Lechią

Marcino
24-09-2015, 15:47
Na początku sezonu Berg stwierdził, że PP nie będzie dla niego tak bardzo ważny. Mamy poważnego przeciwnika dzisiaj i wciąż zagadkową grę drużyny. Wiele osób po meczu z Ruchem jest znowu zachwycona, ale ja byłbym mocno ostrożny z tym optymizmem. Lechia Nam nie leży od dłuższego czasu.

Korosiak
24-09-2015, 15:53
Jak w ogóle trener może powiedzieć, że jakieś rozgrywki nie są dla niego ważne? :hmm:

Marcino
24-09-2015, 16:04
Jak w ogóle trener może powiedzieć, że jakieś rozgrywki nie są dla niego ważne? :hmm:

Czasem lepiej nic nie mówić, niż pier... taką głupotę jak on przed sezonem.

crolick
24-09-2015, 18:28
Masz cytat z dokładnym stwierdzeniem, że PP są mało ważne?

BlackAdder
24-09-2015, 18:52
Berg powiedział tylko, że PP nie jest naszym najważniejszym celem w tym sezonie. Pełna zgoda. Mam nadzieję, że będzie konsekwentny i oszczędzi dziś Jodłowca i Pazdana.

pszemek607
24-09-2015, 19:04
Marsz po Puchar Polski! Skład Legii:

12. Dusan Kuciak - 19. Bartosz Bereszyński, 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Igor Lewczuk, 17. Tomasz Brzyski - 6. Guilherme, 37. Dominik Furman, 23. Stojan Vranjes, 18. Michał Kucharczyk - 99. Aleksandar Prijović, 11. Nemanja Nikolić.

Rezerwowi: 1. Arkadiusz Malarz, 2. Michał Pazdan, 9. Marek Saganowski, 13. Arkadiusz Piech, 20. Ivan Trickovski, 28. Łukasz Broź, 47. Rafał Makowski.

susanhd
24-09-2015, 19:24
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk Puchar Polski stream HD bez limitów

http://goo.gl/erD5Ai

swiety1916
24-09-2015, 19:52
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk Puchar Polski stream HD bez limitów

http://goo.gl/erD5Ai

W takie podpuchy nie klikam. Zatem ma ktoś jakiś sprawdzony stream? Wczoraj próbowałem obejrzeć Lech-Ruch i się nie udało :?

detoxizer
24-09-2015, 19:53
4,99 za IPLA to chyba nie jest majątek?

swiety1916
24-09-2015, 20:13
4,99 za IPLA to chyba nie jest majątek?

Prawda. Ale chce ode mnie 19,90. Chyba nie nadążam, za stary jestem. Ale rozgryzę to :)

E: Dobra, mam :dziekuje:

Antares
24-09-2015, 20:22
Prawda. Ale chce ode mnie 19,90. Chyba nie nadążam, za stary jestem. Ale rozgryzę to :)

E: Dobra, mam :dziekuje:

Weeb.tv za 19.90 masz wszystko co w telewizji przez miesiąc w jakości hd ;)

bloniaq
24-09-2015, 21:29
I kolejny mecz, w którym Kuciak wybija piłkę do środka po to żeby Lechia ją przejęła, Brzyski nie wiadomo czemu wybija piłkę w aut, Furman podaje za plecy wychodzącego Guilherme, a Kucharczyk ścinając przy linii końcowej w pole karne nie patrzy komu podaje tylko zamyka oczy i kopie w stronę, w którą wydaje mu się że powinien. Kogo oni potrzebują na trenera żeby łaskawie zacząć grać będąc skoncentrowanym?

midzi
24-09-2015, 21:30
Końcówka pierwszej połowy to obraz trzęsących się nóżek w galarecie naszego bloku defensywnego. Niektórym trzeba na cito dać bana na grę.

PS. Pazdan wróć.

tomeck3145
24-09-2015, 22:09
Chłopaki, ale wiecie, że jest 3:0.. ? Co wy chcecie, żeby jechać każdego po 10:0 z 95% posiadaniem piłki? Gra nie jest idealna, ale w tym sporcie chodzi o to, żeby wygrywać.

a Lechia z taką grą to się zjebie z ligi, razem z lokomotywą. Im większe nazwiska kupują, tym większy piach grają.

brachu
24-09-2015, 22:11
Furman i Makowski :hyy:

Alexis
24-09-2015, 22:18
wg mnie że pod względem grania piłką, kultury gry to Legia jest słaba nawet jak na polskie realia. Gra opiera się na farcie i stałych fragmentów. Na dłuższą metę to nie może się udać... może mylę się , zobaczymy... Nie rozumiem po co Sagan wchodzi, to Piech powinien...

Tommy Johnson
24-09-2015, 22:21
Rozkręcają się grajki, powoli wszystko wraca na właściwe tory. W Niedzielę 3 zwycięstwo z rzędu bo innego wyniku z Niecieczą sobie nie wyobrażam. Jednak nerwowe ruchy czasem nie są wskazane.

Prijovic Man of the match.

Rozamunda
24-09-2015, 22:26
Dzisiaj wynik z Chorzowa ale gra to kolejna odsłona nieporadności... Widzę to tak: 1. Grupa: wystraszeni minimaliści. Mają świadomość swojej słabości. Wiedzą że nie łapaliby się do pierwszej jedenastki Bełchatowa. Najchętniej zostaliby w Warszawie na ciepłej posadce do emeryturki. Niestety to większość. 2. Bezgłowi jeźdźcy czyli radość o poranku.* Około czterech. Przeważnie beztroski drybling okraszony stratą. 3. Rzemieślnicy. Widzę dwóch. Jeden ma teraz kontuzję. Dwa na 10 meczy coś wpadnie z przypadku z ich udziałem np. z kakaesem w 2014. Dośrodkował a strzelił.* 4. Wystraszony i niewidoczny młody narybek. Cóż... biegają jak dzieci we mgle w niczym nie przypominając utalentowanej młodzieży Maciusia ze Spartakiem. PS. Najbardziej razi mnie wyprowadzanie piłki od bramkarza poprzez obronę. Tego się nie da nawet oglądać po paru głębszych.

Hermit
24-09-2015, 22:27
wg mnie że pod względem grania piłką, kultury gry to Legia jest słaba nawet jak na polskie realia. Gra opiera się na farcie i stałych fragmentów. Na dłuższą metę to nie może się udać...
Jak Bayern z Wolfsburgiem. Gra piach, a bramki same wpadają. Jak żyć?

kresowiak1993
24-09-2015, 22:28
Fajnie, cieszą pewne automatyzmy w grze trójki ofensywnej. Co do obrony to czekam już z coraz większym wytęsknieniem na Pazdana. Miałem do Nikolica pretensje o niewykorzystanie tej setki, ale się zrehabilitował i potem jeszcze ta główka. Prijovic znowu pokazuje, że ten zakup miał sens. Natomiast co do Trickovskiego to już nie ma co pieprzyć, że nie jest gotowy fizycznie itp. Ten sam motyw ze zmianą po raz kolejny, nikt mi nie wmówi, że chłopak nie jest w stanie zagrać 45 minut !

swiety1916
24-09-2015, 22:31
Natomiast co do Trickovskiego to już nie ma co pieprzyć, że nie jest gotowy fizycznie itp. Ten sam motyw ze zmianą po raz kolejny, nikt mi nie wmówi, że chłopak nie jest w stanie zagrać 45 minut !

Będzie jak z poprzednim niechcianym: Berg będzie go wpuszczał tylko gdy będzie mu się dupa paliła, albo w meczach w rezerwowym składzie, żeby pokazać, że się nie nadaje.

Brawo Legia!

Maciek
24-09-2015, 22:32
Lechia odprawiona, droga na Narodowy nie wygląda źle i w sumie niespodzianką będzie brak Legii w finale. Ciekaw jestem strategii - w niedzielę kilku zawodników odpocznie czy będziemy co 3 dni grać bardzo podobną jedenastką.
Dziwne jest to, że Berg nie wpuszcza Trickowskiego, Leśny i Żewłak też dziwili się dlaczego Macedończyk nie dostał szansy w meczu z Ruchem.

Alek
24-09-2015, 22:32
Fajnie, cieszą pewne automatyzmy w grze trójki ofensywnej. Co do obrony to czekam już z coraz większym wytęsknieniem na Pazdana. Miałem do Nikolica pretensje o niewykorzystanie tej setki, ale się zrehabilitował i potem jeszcze ta główka. Prijovic znowu pokazuje, że ten zakup miał sens. Natomiast co do Trickovskiego to już nie ma co pieprzyć, że nie jest gotowy fizycznie itp. Ten sam motyw ze zmianą po raz kolejny, nikt mi nie wmówi, że chłopak nie jest w stanie zagrać 45 minut !

Podejrzewam , że nie wypił do końca kompotu przy obiedzie.

Alexis
24-09-2015, 22:36
Jak Bayern z Wolfsburgiem. Gra piach, a bramki same wpadają. Jak żyć?

Ale tak w ogóle to Bayern często dominuje z ogórkami w lidze i czasem grają piach a Legia od kiedy grają piach???

wiciu
24-09-2015, 22:42
Kucharczyk bezproduktywny cały mecz, jedną sytuację zrobił po której bramka padła i tyle. Nie omieszkał jeszcze spieprzyć jakiejś kontry po której nawet Leśny qrvił na trybunie. Koniec. Naprawdę nie zaszkodziłoby mu gdyby sobie jeden mecz przemyślał, ile obecnie wnosi do tej drużyny. O Trickovskim nawet nie będę wspominał.
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jaki sens ma wprowadzanie Sagana? Serio, tak bez szydery - CO TO DAJE? Czemu qrva w każdym meczu MUSI wejść Saganowski? On ma może jakiś zapis w kontrakcie, że ma się pojawić na boisku zawsze?
Ogólnie ciężko krytykować po takim wyniku, ale ma się czasem wrażenie, że jak dostajemy w dupę od Korony czy remisujemy z jakimiś Zagłębiami, to gramy dokładnie tak samo, jak w tych ostatnich meczach po 4-1. Nie ogarniam tej drużyny :fajek:

BlackAdder
24-09-2015, 22:42
Psychicznie urosną, kontuzji nie było - miód malina ;)

Robert E. Lee
24-09-2015, 22:48
Masłowskiemu doczepili włosy i wpuszczają jako Vranjes?

ZdziCHu
24-09-2015, 22:54
Są gdzieś do obejrzenia bramki lub skrót z meczu?

JTH
24-09-2015, 23:00
Kucharczyk bezproduktywny cały mecz, jedną sytuację zrobił po której bramka padła i tyle. Nie omieszkał jeszcze spieprzyć jakiejś kontry po której nawet Leśny qrvił na trybunie. Koniec. Naprawdę nie zaszkodziłoby mu gdyby sobie jeden mecz przemyślał, ile obecnie wnosi do tej drużyny. O Trickovskim nawet nie będę wspominał.
Przecież on dzisiaj nie grał to po co o nim wspominać? :p Rozumiem, że to było w kontekście tego, iż macedończyk nawet na czworaka by zagrał lepiej? ;)

Andrzej10
24-09-2015, 23:02
Zadanie wykonane, jasno trzeba napisać że gra obronna jest najsłabsza w naszym wykonaniu, jak ktoś napisał czekam na Pazdana. Za łatwo dopuszczamy mimo wszystko do sytuacji niebezpiecznych pod naszą bramką. Przy bramce błąd Makowskiego, to trzeba przyznać wbiegł w pole karne zamiast pilnować zawodnika Lechii za swoimi plecami. Ale ten sezon powinien być okresem ochronnym dla młodziaka, dobrze że zagrał. Trickovski nie zagrał, nie wiem dla czego, trochę jestem rozczarowany, ale generalnie jeśli wygrywają mam to gdzieś, nie siedzę w szatni nie wiem jak wygląda sytuacja.
Nie zdziwiłbym się że to reakcja Berga na ostatni wywiad Żewłakowa i Leśnodorskiego. Berg być może słyszał audycję i aby utrzymać autorytet w szatni, puścił tych zawodników a nie innych, aby pokazać wszystkim, że to on decyduje kto gra i kiedy, a nie Żewłakow czy nawet Leśnodorski, że to on jest trenerem, a nie jakąś kukiełką, czy inną marionetką. O takich rzeczach może sobie Leśnodorski i Żewłakow z Bergiem pogadać w zaciszu gabinetu i starać się przekonać ewentualnie do swego zdania lub poznać zdanie Berga na ten temat.
Pisząc krótko brawa dla zespołu, teraz Nieciecza.

wiciu
24-09-2015, 23:06
Są gdzieś do obejrzenia bramki lub skrót z meczu?

Jest skrót na stronie Polsatu Sport.

Chmielo
24-09-2015, 23:10
Brawo! Tak się powinno klepać leszczy, bo aktualnie za takich robi niezła kadrowo Lechia.

DiCaprio jak będziesz chciał "hajlajtsy" z Prijo, to sobie odpal dwa ostatnie mecze. :hyhy:

Maciek
24-09-2015, 23:12
Przecież on dzisiaj nie grał to po co o nim wspominać? :p Rozumiem, że to było w kontekście tego, iż macedończyk nawet na czworaka by zagrał lepiej? ;)

Chodzi zapewne o to, że Macedończyk, którego należy traktować jako ewentualnego gościa do pierwszego składu nie dostaje szansy wejścia przy 3-0, a szansę dostaje Sagan, który jest bliżej emerytury niź pierwszego składu.

Benek
24-09-2015, 23:15
Jezeli Beres nie dostanie powolania to Nawalka jest skonczonym idiota Tzn od dawna jest ale tak tylko to potwierdzi:)

wiciu
24-09-2015, 23:16
Chodzi zapewne o to, że Macedończyk, którego należy traktować jako ewentualnego gościa do pierwszego składu nie dostaje szansy wejścia przy 3-0, a szansę dostaje Sagan, który jest bliżej emerytury niź pierwszego składu.

Zgadza się, użyłem być może niefortunnie skrótu myślowego, ale rozszyfrowaliście dobrze ;)

cukier_królewski
24-09-2015, 23:20
Panowie malkontenci - zestawcie sobie Krasicia i Trickowskiego.

Obaj przez dłuższy czas nie grali w piłkę, ale wiadomo, że obaj papiery do gry mają. W myśl Waszych teorii Trickowski już powinien hasać po boisku, a ja się obawiam, że efekt byłby taki sam jak w przypadku Krasicia - czyli generalnie nieciekawy. Jeżeli Łysy uważa, że lepiej żeby jeszcze przetrenował tydzień czy dwa, a nawet miesiąc zanim dojdzie do formy - niech trenuje, grać będzie jak złapie formę, a nie dlatego, że "warto go sprawdzić".

A Markowi dajcie wreszcie spokój. Tyle jadu na tak zasłużonego piłkarza, to serio żenujące.

Henio
24-09-2015, 23:23
Co do meczu:
Aleksandar Prijović
Nemanja Nikolić
Maciek Uwolnić

Alek
24-09-2015, 23:25

Obaj przez dłuższy czas nie grali w piłkę, ale wiadomo, że obaj papiery do gry mają. W myśl Waszych teorii Trickowski już powinien hasać po boisku, a ja się obawiam, że efekt byłby taki sam jak w przypadku Krasicia - czyli generalnie nieciekawy. Jeżeli Łysy uważa, że lepiej żeby jeszcze przetrenował tydzień czy dwa, a nawet miesiąc zanim dojdzie do formy - niech trenuje, grać będzie jak złapie formę, a nie dlatego, że "warto go sprawdzić".

A Markowi dajcie wreszcie spokój. Tyle jadu na tak zasłużonego piłkarza, to serio żenujące.

Przecież nikt nic do niego nie ma , bo gość zasługuje na szacunek.

Pretensje są jedynie do szkoleniowca , że nie wpuszcza graczy młodszych , bardziej perspektywicznych , tylko Marka który umówmy niedługo pożegna się z karierą.

Chmielo
24-09-2015, 23:26

Macedończyk pokazał chyba w meczu ligowym z Zagłębiem, że stać go na dobrą grę. Nie porównujmy go z przeterminowanym Krasicem, który gnił w rezerwach Fener.

A do Sagana nikt się przecież nie przywala z czapy. Po prostu jest to zawodnik będący po drugiej stronie rzeki i chyba lepiej dać szansę Trickovskiemu, który może być ciekawą alternatywą na skrzydło, niż piłkarzowi, któremu bliżej do piłkarskiej emerytury.

wLd
24-09-2015, 23:27
Czy szanowna redakcja Weszło, które pewnie czyta to forum nadal utrzymuję (tak jak w swoim pierwszym artykule) że Prijović to ogór z II ligi tureckiej?
Brawo Legia, Berg out.

crespo1
24-09-2015, 23:28
Raczej nie cała redakcja tak twierdzi, tylko sympatyczny redaktor z zakolami ...

Andrzej10
24-09-2015, 23:29
Odpowiedź Berga w sprawie Trickovskiego:

Marek Saganowski jest bardzo ważną częścią tego zespołu oraz klubu. To też zagrał zarówno w Chorzowie, jak i dzisiaj. Dokonując takich zmian, chciałem dać odpocząć Dominikowi Furmanowi oraz Tomkowi Brzyskiemu. "Brzytwa" już przed spotkaniem zgłaszał dolegliwości, a w jego trakcie poprosił o zmianę. Zatem wynikało to nie z kontuzji lecz chęci jej uniknięcia. Należy pamiętać, iż obowiązuje nas limit obcokrajowców. W związku z tym, chcąc dać szansę Ivanowi Trickowskiemu, musiałbym zmienić kogoś z trójki - Prijović, Guilherme, Vranjes.

Jak dla mnie logiczne wyjaśnienie sprawy Trickovskiego.

rey
24-09-2015, 23:30
Nie rozumiem niektórych. Tzn. wiem, że hejtuja Henryka tak po prostu, ale właśnie tego nie rozumiem. Sam go jechałem po katastrofalnym meczu z Duńczykami, ale od tego czasu mamy 2 x po 4-1 z nienajgorszymi, ekstraklasowymi drużynami, a niektórym dalej jest to nie w smak. Od razu zastrzegam, że daleki (bardzo) jestem od hura optymizmu, ale skoro jedziemy po drużynie po 0-1 w Danii to oddajmy im sprawiedliwość po ostatnich meczach...

Kawa
24-09-2015, 23:31
Chyba przy 3-0 nic by się nie stało jakby Gui usiadł na ławce.

Chmielo
24-09-2015, 23:31
Odpowiedź Berga w sprawie Trickovskiego:

Jak dla mnie logiczne wyjaśnienie sprawy Trickovskiego.

Trickowski, to środkowy pomocnik, napastnik, czy skrzydłowy?

Kucharczyka nie mógł zmienić?

Maciek
24-09-2015, 23:34

W PP obowiązują już te limity obcokrajowców i dlatego kogoś z tych trzech musiałby zmienić i jak dla mnie powinien dać odpocząc Gui i wpuścić Ivana.

Kawa
24-09-2015, 23:34

Limit spoza UE obowiązuje.

Andrzej10
24-09-2015, 23:37

Chyba nie zrozumiałeś wypowiedzi Berga, nie mógł grac Trickovski jeśli na boisku było trzech obcokrajowców, wystawiając np. Trickovskiego od początku meczu musiałby od początku meczu posadzić na ławie kogoś z trójki Gui, Vranjes, Prijovic. Kto miałby grać za Gui, lub kto miałby grac za Prijovica , ewentualny manewr rozsądny to Makowski zamiast Vranjesa, ale widocznie trener ceni wyżej Vranjesa i wolał postawić od początku meczu na niego niż na Makowskiego, więc Trickovski nie mógł zagrać. A jeśli by miał wpuścić z ławki Trickowskiego, to musiał by wcześniej zdjąć kogoś z tej trójki wyżej wymienionej. Chodzi o limit obcokrajowców z UE. Nawet Mogielnicki o tym nie wiedział, że taki limit jest w PP.

Paweł Mogielnicki ‏@mogiel90 29 min.29 minut temu

Berg mówi, że Prijović jako Szwajcar nie liczy się do limitu obcokrajowców tylko w lidze, a w PP już tak. Nawet nie wiedziałem.

Alek
24-09-2015, 23:38
Nie rozumiem niektórych. Tzn. wiem, że hejtuja Henryka tak po prostu, ale właśnie tego nie rozumiem. Sam go jechałem po katastrofalnym meczu z Duńczykami, ale od tego czasu mamy 2 x po 4-1 z nienajgorszymi, ekstraklasowymi drużynami, a niektórym dalej jest to nie w smak. Od razu zastrzegam, że daleki (bardzo) jestem od hura optymizmu, ale skoro jedziemy po drużynie po 0-1 w Danii to oddajmy im sprawiedliwość po ostatnich meczach...

Dlatego , że pojawiają się demony z przeszłości ( Sa = Trickovski ). Czyli , że niby Macedończyk nie przygotowany , a kiedy ma je zbierać jak nie przy wyniku 3-0 ?

Biorąc pod uwagę jaka sytuacja była z Orlando , że wpuszczał go gdy łysemu pałiło się pod nogami , podobnie jest z Ivanem jeśli przypomnimy sobie sytuację w meczu z Zagłębiem , gdy go wpuścił w II połowie.

Niech najlepiej puszczą go do rezerw jak niby nie jest przygotowany do poważnej walki o punkty w lidze , czy Europie.

Już nie mówiąc o tym , że wpuszcza mało perspektywicznego Marka , jeszcze gdyby wynik był 1-0 , 2-1 i łysy chciałby kogoś do walki żeby utrzymać rezultat to zrozumiałbym decyzję o wpuszczeniu Sagana.

Chmielo
24-09-2015, 23:39
W PP obowiązują już te limity obcokrajowców i dlatego kogoś z tych trzech musiałby zmienić i jak dla mnie powinien dać odpocząc Gui i wpuścić Ivana.

Limit spoza UE obowiązuje.

Chyba nie zrozumiałeś wypowiedzi Berga, nie mógł grac Trickovski jeśli na boisku było trzech obcokrajowców, wystawiając np. Trickovskiego od początku meczu musiałby od początku meczu posadzić na ławie kogoś z trójki Gui, Vranjes, Prijovic. Kto miałby grać za Gui, lub kto miałby grac za Prijovica , ewentualny manewr rozsądny to Makowski zamiast Vranjesa, ale widocznie trener ceni wyżej Vranjesa i wolał postawić od początku meczu na niego niż na Makowskiego, więc Trickovski nie mógł zagrać. A jeśli by miał wpuścić z ławki Trickowskiego, to musiał by wcześniej zdjąć kogoś z tej trójki wyżej wymienionej.

No to mógł go wpuścić za Kędziorka.

PS Nie wiedziałem o tym limicie w PP. :D

Niko
24-09-2015, 23:48
zajebisty mecz Bereszynskiego. Nigdy nie bylem do niego przekonany, wyzej u mnie staly notowania Brozia. Powiem wrecz, ze ma Bereszynskiego ylem lekko uczulony, bo na ogol gra na alibi. A dzis? Bezbledny w defensywie, walczacy, myslacy, produktywny. Chwilami efektowny, zawsze efwktywny. No i do tego mega wjazdy w ofensywie, robil tam wiecej niz skrzydlowo.

Jezeli utrzyma to w 4-5 kolejnych meczach to wyrobi sobie renome.

Do kadry moze nieco za wczesnie, ale tym meczem pokazal, ze ma mozliwosci na plac w kadrze, gdzie akurat jest sucho na prawej obronie.

Czy ktos jeszcze ma wrazenie, ze Nikolkcia z kazdym meczem jest o 1kg wiecej? Powoli zaczyna przypominac Ailtona. Chyba, ze maol dzis koszilke S.

rey
24-09-2015, 23:49
Dlatego , że pojawiają się demony z przeszłości ( Sa = Trickovski ). Czyli , że niby Macedończyk nie przygotowany , a kiedy ma je zbierać jak nie przy wyniku 3-0 ?

Biorąc pod uwagę jaka sytuacja była z Orlando , że wpuszczał go gdy łysemu pałiło się pod nogami , podobnie jest z Ivanem jeśli przypomnimy sobie sytuację w meczu z Zagłębiem , gdy go wpuścił w II połowie.

Niech najlepiej puszczą go do rezerw jak niby nie jest przygotowany do poważnej walki o punkty w lidze , czy Europie.

Już nie mówiąc o tym , że wpuszcza mało perspektywicznego Marka , jeszcze gdyby wynik był 1-0 , 2-1 i łysy chciałby kogoś do walki żeby utrzymać rezultat to zrozumiałbym decyzję o wpuszczeniu Sagana.
Mógłbym się zgodzić, gdyby mecz skończył się wynikiem 1-0. Przy 4-1 dla mnie to jest przypierdalanie się na siłę.

beka
24-09-2015, 23:50
wynik na plus, gra do zapomnienia. I w sumie chyba najlepsze podsumowanie tego co oni grają

Ogólnie ciężko krytykować po takim wyniku, ale ma się czasem wrażenie, że jak dostajemy w dupę od Korony czy remisujemy z jakimiś Zagłębiami, to gramy dokładnie tak samo, jak w tych ostatnich meczach po 4-1. Nie ogarniam tej drużyny

Alek
24-09-2015, 23:55
Mógłbym się zgodzić, gdyby mecz skończył się wynikiem 1-0. Przy 4-1 dla mnie to jest przypierdalanie się na siłę.

Tylko zauważ , że mecz z Lechią to 1/50 układanki jaką jest cały sezon. Trzeba cały czas umiejętnie rotować składem , wpuszczać perspektywicznych graczy żeby puzzle ( MP oraz PP 2016 ) zostały perfekcyjnie ułożone.

Stąd dmuchanie na zimne i niesmak u części forumowiczów , że Ivan nie został wprowadzony do gry , bo Macedończyk może okazać się kluczowym elementem zespołu , więc warto żeby systematycznie ogrywał się z resztą zespołu , a nie kleił się do ławki czy trybun podczas meczu.

wLd
25-09-2015, 00:04

Tylko tu nie chodzi o wynik tylko o to że sprowadzono Norwega po to aby ulepszyć to co robił Urban (podziękowano mu gdy wcześniej zdobył MP, a aktualnie miał przewagę 5 pkt do vice lidera). Cel prosty - Europa (LM) plus wprowadzanie wychowanków do zespołu. Efekt? dokończenie sezou i MP - duża rola JU, zaje#nie MP, i słaba gra w rundzie jesiennej w Ekstraklapie. O wychowankach nie wspomnę.
Reasumując zero progresu - gra przeciętna - wyniki jak widać. Całości obrazu nie może przesłaniać to że ojebalyśmy Ruch czy słabą Lechię to jest obowiązek kandydata do MP. Ja po tym co zobaczyłem w tej rudzie straciłem nadzieję że Berg może coś zmienić. Tyle.

St.Maro
25-09-2015, 00:25
Przyznam się szczerze, że zapomniałem o tym limicie graczy spoza UE (dobrze, że nie ma już w klubie Ostrowskiej... ;)). Nie zmienia to faktu, że dla mnie przepis o tym limicie jest po prostu chory. Obcokrajowcy i tak grają, natomiast te bogatsze kluby jak my czy Lech które spoza UE mogą sprowadzić graczy lepszych niż ogórki na tym tracą. A jeszcze od przyszłego sezonu tych graczy będzie mogło być tylko dwóch na boisku. Głupota.

Co do samego meczu to gra była jaka była, no ale wygrali 4-1 więc nie będę krytykował. Jak wróci Pazdan to powinien trochę uspokoić grę w defensywie. Kolejny dobry mecz Bereszyńskiego i uważam, że powołanie do kadry dostać powinien. Czy miałby w niej zagrać to już inna sprawa, ale moim zdaniem na pewno jest lepszy od przereklamowanego Piszczka który w kadrze zawala bramkę za bramką.

I jeszcze taka ciekawostka: Legia i Lech rozegrają na jesieni 38 spotkań podczas gdy Górnik Łęczna, Górnik Zabrze, Korona, Piast, Pogoń, Termalica i Wisła 38 spotkań zagrają w całym sezonie 2015/16.

Antares
25-09-2015, 04:46
Trickovski naprawdę jest w tak tragicznej formie, że nie jest wstanie nawet 15 minut pobiegać? Środkowy pomocnik, który by to ogarnął bardzo by się temu zespołowi przydał. Furman niestety chyba nigdy nie dorośnie do tego.

Henio
25-09-2015, 06:43
Trickovski naprawdę jest w tak tragicznej formie, że nie jest wstanie nawet 15 minut pobiegać? Środkowy pomocnik, który by to ogarnął bardzo by się temu zespołowi przydał. Furman niestety chyba nigdy nie dorośnie do tego.
Poczytaj sobie ostatnie posty z tego tematu.

Zagłębiak
25-09-2015, 07:28
http://www.polsatsport.pl/Film/Puchar-Polski-Legia---Lechia-41-Skrot-Meczu_6331286/index.html
Tu jest skrót!

r9robins
25-09-2015, 07:52
I jeszcze taka ciekawostka: Legia i Lech rozegrają na jesieni 38 spotkań podczas gdy Górnik Łęczna, Górnik Zabrze, Korona, Piast, Pogoń, Termalica i Wisła 38 spotkań zagrają w całym sezonie 2015/16.

Chciałbym zobaczyć takiego Piasta czy inną Koronę grającego regularnie co 3 dni. Wiem, teza trochę abstrakcyjna, Piast w fazie grupowej LE :):):), ale mimo wszystko. Widocznie w naszych warunkach, przynajmniej na razie, nie ma innej drogi. Albo rybka albo pipka, jak powiedział Hamlet. Nie umiemy / nie możemy / nie mamy zawodników do grania co 3 dni pięknego futbolu. Najwidoczniej tak na razie musi być: męczenie buły i ciułanie punktów na wszystkich frontach, żeby jakoś to pogodzić i zdobyć tyle ile się da. Z MP na czele oczywiście.

Kucharz
25-09-2015, 08:29
Trickovski nie zagrał, nie wiem dla czego, trochę jestem rozczarowany, ale generalnie jeśli wygrywają mam to gdzieś, nie siedzę w szatni nie wiem jak wygląda sytuacja.
Nie zdziwiłbym się że to reakcja Berga na ostatni wywiad Żewłakowa i Leśnodorskiego. Berg być może słyszał audycję i aby utrzymać autorytet w szatni, puścił tych zawodników a nie innych, aby pokazać wszystkim, że to on decyduje kto gra i kiedy, a nie Żewłakow czy nawet Leśnodorski, że to on jest trenerem, a nie jakąś kukiełką, czy inną marionetką. O takich rzeczach może sobie Leśnodorski i Żewłakow z Bergiem pogadać w zaciszu gabinetu i starać się przekonać ewentualnie do swego zdania lub poznać zdanie Berga na ten temat.

Czyli mówiąc w skrócie nie masz nic przeciwko temu, żeby trener był większy niż klub i w taki sposób zaspokajał swoje wynaturzone ambicje? (Abstrahuję od korzystnego wyniku, bo nie o niego chodzi w całej tej sytaucji.)

Zagłębiak
25-09-2015, 08:37
To co widzimy się na Narodowym ? ;)
Craxa do ogrania!

Andrzej10
25-09-2015, 08:44
Czyli mówiąc w skrócie nie masz nic przeciwko temu, żeby trener był większy niż klub i w taki sposób zaspokajał swoje wynaturzone ambicje? (Abstrahuję od korzystnego wyniku, bo nie o niego chodzi w całej tej sytaucji.)

Trener ma wykonywać swoja pracę, najlepiej jak potrafi, wierzę że tak robi, nie uważam go za sabotażystę jak to już tutaj było w temacie napisane jakiś czas temu. Robi błędy, bo się uczy wciąż fachu trenerskiego, ale nikt nie lubi i tobie tez by się nie podobało, gdyby w biurze twój szef publicznie wypowiadał się o Tobie że robisz coś źle w jego mniemaniu, wolałbyś usłyszeć to w jego gabinecie, a nie na forum publicznym.
Trener jest od prowadzenia zespołu, ma przygotować zespół do meczu, ustalać taktykę, ustalać skład, dokonywać zmian jakie uważa za słuszne. A ewentualne uwagi do swojej pracy powinien usłyszeć w klubie na nie przez media. A jeśli włodarzom nie pasuje praca Berga, powinni go zwolnić, jak to zrobili z Urbanem. Koniec kropka.

Nie zauwazyłem aby Berg starał się być większy niż klub, nie kumam tego co napisałeś, był w klubie jeden facet który stawiał się wyżej od Legii, ale on już gra na "wyspach" dziękować Bogu. :)

Kucharz
25-09-2015, 08:58
Robi błędy, bo się uczy wciąż fachu trenerskiego, ale nikt nie lubi i tobie tez by się nie podobało, gdyby w biurze twój szef publicznie wypowiadał się o Tobie że robisz coś źle w jego mniemaniu, wolałbyś usłyszeć to w jego gabinecie, a nie na forum publicznym.
Według Twojego rozumowania (zacytowanego przeze mnie w poprzednim poście), gdy gość dostanie zjebkę od swoich zwierzchników (nieistotne jest w tym momencie, czy publicznie czy na osobności), to powinien wszystkim wszem i wobec pokazać, że to on ma rację i dalej iść w zaparte, nawet kosztem dobra firmy (oczywiście w długoterminowym okresie). Co z tego, że w dalszej perspektywie działa na niekorzyść klubu (bo tym jest wg mnie wpuszczanie Sagana zamiast Trickovskiego)? Ważne, żeby trener postawił na swoim, prawda?
Nie patrz na zagadnienie tylko pod kątem wyników z Ruchem i Lechią, patrz szerzej, w oparciu o sytuację z poprzedniego sezonu. Nie można dopuścić do powtórki z rozrywki, a pierwsze tego symptomy właśnie się pojawiły.

Andrzej10
25-09-2015, 09:07
Według Twojego rozumowania (zacytowanego przeze mnie w poprzednim poście), gdy gość dostanie zjebkę od swoich zwierzchników (nieistotne jest w tym momencie, czy publicznie czy na osobności), to powinien wszystkim wszem i wobec pokazać, że to on ma rację i dalej iść w zaparte, nawet kosztem dobra firmy (oczywiście w długoterminowym okresie). Co z tego, że w dalszej perspektywie działa na niekorzyść klubu (bo tym jest wg mnie wpuszczanie Sagana zamiast Trickovskiego)? Ważne, żeby trener postawił na swoim, prawda?
Nie patrz na zagadnienie tylko pod kątem wyników z Ruchem i Lechią, patrz szerzej, w oparciu o sytuację z poprzedniego sezonu. Nie można dopuścić do powtórki z rozrywki, a pierwsze tego symptomy właśnie się pojawiły.

Po to się w klubie zatrudnia trenera aby trenował drużynę, a jeśli włodarzom jego praca się nie podoba trzeba zwolnić takiego jegomościa i tyle. To Leśnodorski ostatnio przed meczem z Ruchem powiedział, że Berg ma pełne poparcie w klubie i nie ma podstaw do zwalniania Berga. Więc albo im odpowiada styl pracy Berga albo nie. Jedno z dwóch, zapewne w zimie się wszystko wyjaśni, Berg ma swoje za uszami, włodarze również. A zwalanie wszystko na Berga jest nie fair tak samo jak jest nie fair wylewanie żali w mediach przez Żewłakowa i Leśnodorskiego. Koniec z mojej strony.

Kucharz
25-09-2015, 09:17
Po to się w klubie zatrudnia trenera aby trenował drużynę, a jeśli włodarzom jego praca się nie podoba trzeba zwolnić takiego jegomościa i tyle.
Teraz w każdym swoim poście będziesz to powtarzał?

To Leśnodorski ostatnio przed meczem z Ruchem powiedział, że Berg ma pełne poparcie w klubie i nie ma podstaw do zwalniania Berga. Więc albo im odpowiada styl pracy Berga albo nie.
Może po prostu niezwykle "logiczne" zmiany z Ruchem przekroczyły granicę, więc włodarze zmienili swoje zdanie, czego po części dali wyraz w audycji?

Andrzej10
25-09-2015, 09:27
Może po prostu niezwykle "logiczne" zmiany z Ruchem przekroczyły granicę, więc włodarze zmienili swoje zdanie, czego po części dali wyraz w audycji?
To ne jest pytanie do mnie, powinieneś napisać do Leśnodorskiego takie zapytanie, dla mnie takie gadanie w mediach jest słabe i tyle. Przeczy idei która wyznaję "Cała Legia zawsze razem", a to dla mnie oznacza jedno, spraw klubowych nie wywlekamy na forum publiczne tylko załatwiamy wewnątrz klubu. To włodarze maja dawać przykład kibicom takiego postępowania, jeśli w klubie nie ma jedności i wywleka się różne sprawy na forum publiczne, jak wymagać od kibiców jedności, to jest słabe.Berg przez cała swoja tutaj bytność, nigdy nikogo w klubie nie skrytykował, publicznie i otwarcie, nawet jak puszczono Radovica do Chin, czy gdy nastąpiła ta katastrofa po Celticu. Zachował się profesjonalnie i lojalnie, szkoda że profesjonalizmu i lojalności nie można oczekiwać od włodarzy. Kończę tą dyskusję, bo jest bezcelowa, i zakończę ja tradycyjnie jeśli włodarzom nie odpowiada praca Berga, powinni go zwolnić, to jest tak cholernie proste :). I darować sobie latanie po mediach i żalenie się, wszystkie karty w ręku w raz asami maja włodarze, jedno ich słowo i Berga nie ma.

Aby nie rozmyć tematu do końca, Berg puścił na boisko Makowskiego, młody i perspektywiczny, dlaczego nikt nie pochwali za to Berga ? Bo łatwiej, j.ebac go że nie puścił Trickovskiego, Berg wczoraj to wyjaśnił dlaczego Trickovski nie zagrał, jest pełne wyjaśnienie ze strony Berga podane na forum również, polecam. Mało tego, wyjaśnił wszystkie zmiany dlaczego zrobił takie a nie inne.

p kibic
25-09-2015, 09:28
Kto miałby grać za Gui, lub kto miałby grac za Prijovica , ewentualny manewr rozsądny to Makowski zamiast Vranjesa, ale widocznie trener ceni wyżej Vranjesa i wolał postawić od początku meczu na niego niż na Makowskiego, więc Trickovski nie mógł zagrać.
Jak by chciał to by zdjął Gui ok 70 minuty i Tricko na prawą stronę, ew. mogłby sie zamienic pozycją z Kucharczykiem. Ogólnie w takim meczu to wkur.... mnie zmiany typu Sagan, kiedy jak nie przy 3 czy 4:1 ogrywać np. Ryczkowskiego? Ja rozumiem dać Sagana przy 1:1 gdy drużyna atakuje i liczyć na jego doświadczenie, że coś tam ukłuje, ale w takim meczu? Gdy gramy z kontry? A on nawet młodych nie bierze na ławke..

Andrzej10
25-09-2015, 09:39
Jak by chciał to by zdjął Gui ok 70 minuty i Tricko na prawą stronę, ew. mogłby sie zamienic pozycją z Kucharczykiem. Ogólnie w takim meczu to wkur.... mnie zmiany typu Sagan, kiedy jak nie przy 3 czy 4:1 ogrywać np. Ryczkowskiego? Ja rozumiem dać Sagana przy 1:1 gdy drużyna atakuje i liczyć na jego doświadczenie, że coś tam ukłuje, ale w takim meczu? Gdy gramy z kontry? A on nawet młodych nie bierze na ławke..
Ryczkowski grał w środę z w rezerwach ważny mecz z ŁKS-em strzelił gola, ogólnie większość młodych z jedynki zagrała w środę w rezerwach, trzeba obserwować co się w klubie dzieje, a nie pisac potem pierd.ły. Kopczyński i Ryczkowski po golu strzelili. Jakby ktoś nie wiedział klubowi zależy aby utrzymać II zespół w III lidze, a będzie to trudne bo jest reorganizacja ligi i utrzyma się prawdopodobnie tylko najlepsza szóstka. Więc trzeba się orientować co się dzieje w klubie, a nie zwalać wszystko na Berga.

Roar
25-09-2015, 09:46
Największy problem, że nie wpuścił Łysy Trickovskiego. A jak to mam właściwie znaczenie ?

Gra nadal kiepska ale jak mają być wyniki takie narzekać nie będę

Kucharz
25-09-2015, 10:02
Aby nie rozmyć tematu do końca, Berg puścił na boisko Makowskiego, młody i perspektywiczny, dlaczego nikt nie pochwali za to Berga ?

Może dlatego, że jest chuyowy? ;)

Berg wczoraj to wyjaśnił dlaczego Trickovski nie zagrał, jest pełne wyjaśnienie ze strony Berga podane na forum również, polecam. Mało tego, wyjaśnił wszystkie zmiany dlaczego zrobił takie a nie inne.
Wyjasnił dokładnie to, co Andrzej chciał usłyszeć. Fakt, że był limit obcokrajowców oznacza, że Gui i Prijo musieli grać do końca (zwłaszcza ten pierwszy)? To już nie można było zdjąć któregoś z nich i poprzestawiać pozycje, żeby drużyna na spokojnie (tzn. mając już mecz rozstrzygnięty) przećwiczyła inne warianty gry? Tak więc wybacz, ale o kant dupy z takim wytłumaczeniem.

Marcino
25-09-2015, 10:32
Największy problem, że nie wpuścił Łysy Trickovskiego. A jak to mam właściwie znaczenie ?

Może z Ivanem byłaby przyjemniejsza dla oka. Widać po parunastu minutach jakie dla nas zagrał, że gość ma ciąg na bramkę i kopyto niczego sobie. Spokojnie wczoraj mógł wejść i dobić rywala.

księciuniu
25-09-2015, 10:47
Wyjasnił dokładnie to, co Andrzej chciał usłyszeć. Fakt, że był limit obcokrajowców oznacza, że Gui i Prijo musieli grać do końca (zwłaszcza ten pierwszy)? To już nie można było zdjąć któregoś z nich i poprzestawiać pozycje, żeby drużyna na spokojnie (tzn. mając już mecz rozstrzygnięty) przećwiczyła inne warianty gry? Tak więc wybacz, ale o kant dupy z takim wytłumaczeniem.

Proponuję przed kolejnym meczem forumową ankietę p.t. "Jaki wariant gry ma przećwiczyć trener i drużyna", bo ne zgadzam się żeby w tej kwestii Kucharz miał głos decydujący :efoch:

E:
Taki dialog zasłyszany na mieście:
X: Jak tam Legia, słyszałem, że ostatnio wygrała dwa razy po 4:1?
Y: Ujowo, Trickovski nie grał :(
X: ???? A kto to w ogóle jest - jakaś wasza gwiazda czy klubowa legenda?
Y: Nie wiem, widziałem go przez 15 minut w jednym meczu, a przyszedł do nas z Arabii Saudyjskiej i miał przerwę w rozgrywkach, ale bez niego to nie jest Ta Legia...

8)

Jaco
25-09-2015, 10:50
Proponuję przed kolejnym meczem forumową ankietę p.t. "Jaki wariant gry ma przećwiczyć trener i drużyna", bo ne zgadzam się żeby w tej kwestii Kucharz miał głos decydujący :efoch:
Już dawno proponowałem, żeby forumowi eksperci typowali swoje składy przed meczem. Po meczu by się ich rozliczyło. :fajek: Niestety, żaden nigdy nie spróbował. :zlosliwy:

Kucharz
25-09-2015, 10:55
Hej, w Championship Managera 3 szło mi całkiem nieźle Parmą, a tam miałem głos decydujący odnośnie ustalania składu i doboru taktyki. Tak więc więcej zaufania, księciuniu ;)

księciuniu
25-09-2015, 10:57
Za Wiki:

Parma FC (właśc. Parma Football Club SpA) – włoski klub piłkarski, grający przed ogłoszeniem upadłości w Serie A i mający siedzibę w Parmie.

Swoje domowe mecze rozgrywa na stadionie Stadio Ennio Tardini, który może pomieścić niespełna 30 tysięcy widzów. W 2015 roku klub ogłosił bankructwo.

Tak więc, tego...

Kucharz
25-09-2015, 11:10
Tak więc, tego...
Ale mnie punktujesz ;)

Na swoją obronę napiszę, że ja ich poprowadziłem do pasma sukcesów i zostawiłem na długo przed 2015. Co złego stało sie potem, to nie ja ;)

p kibic
25-09-2015, 11:16
Ryczkowski grał w środę z w rezerwach ważny mecz z ŁKS-em strzelił gola, ogólnie większość młodych z jedynki zagrała w środę w rezerwach, trzeba obserwować co się w klubie dzieje, a nie pisac potem pierd.ły. Kopczyński i Ryczkowski po golu strzelili. Jakby ktoś nie wiedział klubowi zależy aby utrzymać II zespół w III lidze, a będzie to trudne bo jest reorganizacja ligi i utrzyma się prawdopodobnie tylko najlepsza szóstka. Więc trzeba się orientować co się dzieje w klubie, a nie zwalać wszystko na Berga.

Bardzo dobrze wiem co się dzieje i wiec nie mędrkuj i nie pouczaj. jeśli twoim zdaniem lepiej że kopali się po czołach na 4 poziomie rozgrywkowym niż łapali minuty z silnym bądź co bądź kadrowo przeciwnikiem to nie mam pytan. Na tym poziomie III ligi to oni sie uwsteczniaja. Zerkinij sobie na skrot dostępny z tego meczu, poziom podwórkowy. a na utrzymanie maja mnostwo kolejek teraz akurat mozna bylo Ryczokwskiego włączyc do 1 druzyny. O Kopczyńskiem nie mowie bo na razie 3/4 Defensywnym jest u Berga Makowski wiec brac go na ławke zeby siedzial sensu oczywiscie nie bylo..

Korosiak
25-09-2015, 11:24
W końcu stałe fragmenty na plus, ogólnie mecz bardzo dobry. :brawo:

księciuniu
25-09-2015, 11:26
W końcu stałe fragmenty na plus, ogólnie mecz bardzo dobry. :brawo:

To chyba nie oglądałeś meczu. Trickovski nie grał. :foch:

Korosiak
25-09-2015, 11:27
To chyba nie oglądałeś meczu. Trickovski nie grał. :foch:

W drużynie jest jeszcze dziesięciu pozostałych zawodników ;)

Andrzej10
25-09-2015, 11:27
Bardzo dobrze wiem co się dzieje i wiec nie mędrkuj i nie pouczaj. jeśli twoim zdaniem lepiej że kopali się po czołach na 4 poziomie rozgrywkowym niż łapali minuty z silnym bądź co bądź kadrowo przeciwnikiem to nie mam pytan. Na tym poziomie III ligi to oni sie uwsteczniaja. Zerkinij sobie na skrot dostępny z tego meczu, poziom podwórkowy. a na utrzymanie maja mnostwo kolejek teraz akurat mozna bylo Ryczokwskiego włączyc do 1 druzyny. O Kopczyńskiem nie mowie bo na razie 3/4 Defensywnym jest u Berga Makowski wiec brac go na ławke zeby siedzial sensu oczywiscie nie bylo..

Też jestem za tym, aby młodych wpuszczać, ale jeśli Berg ich nie przewidywał do gry, to lepiej że zagrali mecz w rezerwach, niż siedzieli po raz kolejny na ławie w jedynce. Im jest potrzebna gra, jak najwięcej gry. W rezerwach są liderami i muszą brać odpowiedzialność za ta drużynę to jest też dobre, buduje pewność i są też w rytmie meczowym, co może im ułatwić potem grę w jedynce.

księciuniu
25-09-2015, 11:30
W drużynie jest jeszcze dziesięciu pozostałych zawodników ;)

Ale oni są nieistotni. Mówisz Legia, myślisz Trickovski.

Zastrzeżmy numer „20” na koszulce! :prawi:

(L)ukas
25-09-2015, 11:50
Już dawno proponowałem, żeby forumowi eksperci typowali swoje składy przed meczem. Po meczu by się ich rozliczyło. :fajek: Niestety, żaden nigdy nie spróbował. :zlosliwy:

Jaco,
gdzie byłeś ze swoimi szyderczymi wpisami pod koniec poprzedniego sezonu? :zlosliwy:

Jaco
25-09-2015, 11:52
Jaco,
gdzie byłeś ze swoimi szyderczymi wpisami pod koniec poprzedniego sezonu? :zlosliwy:
Przecież pisałem, ze v-ce mistrzostwo to jeszcze nie grupa spadkowa. 8)
I wtedy też właśnie proponowałem typowanie składów przez forumowiczów. :chees:

Cielo
25-09-2015, 16:13
z Chojniczanką na 100% gramy 28.10?

piejo kury piejo
25-09-2015, 17:57
Trzeba przyznać że momentami Lechia niemiłosiernie gniotła atakiem pozycyjnym, dłużej utrzymywała się przy piłce, miała więcej rożnych, niemniej kontry Legii do bólu skuteczne i gdyby tak jeszcze było w każdym meczu, to byłoby super. Co do Lechii to ten ich superstar Krasić na chwilę obecną zupełnie niewidoczny, obrona bez problemu sobie radziła z odbiorem jemu piłek, nawet po niewypale Kuciaka, nie był w stanie pokazać swego kunsztu kiwając Beresia, a dla klasowego piłkarza była to okazja na gola. Rozumiem że potrzebuje czasu na aklimatyzacje, nie przeszedł okresu przygotowawczego więc z jego punktu widzenia kluczowa będzie wiosna i wtedy zobaczymy w jakiej jest rzeczywistej dyspozycji. Jeśli jak tak mówi o nim Wawrzyniak, że na treningach widzi dosłownie wszystko, czyta grę, tylko jedynie brakuje mu rytmu meczowego, to do wiosny powinien już być na super-hiper poziomie.

JTH
26-09-2015, 10:17
Tak tylko informacyjnie, nawet jakbyśmy bardzo chcieli to nie będzie melanżu z braćmi z Sosnowca w finale bo chvjowa drabinka nie pozwala :|

EDIT: Mój błąd, rzeczywiście od tego sezonu jest zmiana i półfinały są losowane. Więc jednak jest szansa na finał z Zagłębiem :klaszcze::bauns::lz:

https://www.pzpn.pl/public/system/images/site_content/882/335-zoom.jpg

Korosiak
26-09-2015, 10:46
Tak tylko informacyjnie, nawet jakbyśmy bardzo chcieli to nie będzie melanżu z braćmi z Sosnowca w finale bo chvjowa drabinka nie pozwala :|

To będzie w półfinale ;)

Mistarz
26-09-2015, 12:40
Wygląda na to, że finał z Zagłębiem

Andrzej10
28-10-2015, 08:13
Jedyny cel na ten mecz wygrać, jeśli się da to wysoko, liczę że trener Stanisław tym razem da pograć jakimś rezerwowym cały mecz, a nie wygłupi się i nie wystawi najsilniejszego składu, bo w weekend gramy kolejny ważny mecz w lidze i fajnie by było gdyby ktoś z podstawowego składu jednak sobie odpoczął, może ktoś z tych zawodników: Jodłowiec, Rzeźniczak, Brzyski i Kucharczyk. Jest Vranjes, jest Duda niech sobie pokopie i nabiera czucia w grze, jest Piech, Sagan, Prjovic Są młodzi którzy się świetnie prezentują Bartczak, Kopczyński, Ryczkowski, Najemski. Można coś pokombinować, bez większego ryzyka, że przegramy.
No i tyle, tylko zwycięstwo dzisiaj.

Kucharz
28-10-2015, 09:09
No i tyle, tylko zwycięstwo dzisiaj.
To wynik tego meczu nie jest Ci obojętny? Co się zmieniło przez tydzień?

Chmielo
28-10-2015, 09:50
To wynik tego meczu nie jest Ci obojętny? Co się zmieniło przez tydzień?

Liga Europy jest nieważna (prestiż, pieniądze za wygraną/remis, punkty do rankingu, mecz przed własną publicznością, możliwość pokazania się przed przedstawicielami zachodnich klubów), ale w Pucharze Polski "tylko zwycięstwo". Andrzej ma aktualnie lot w tę stronę. :?

Andrzej10
28-10-2015, 15:29
Widze że mistrzowie rozumienia po swojemu i wyrywania z kontekstu tego co im pasuje czuwają :). Tak MP jest najważniejsze, na drugim miejscu stawiam PP (bo te dwa trofea są w zasięgu i realne i idealne rozwiązanie dla mnie to zdobyć te trofea na 100-lecie, pisałem o tym, ale na pewno nie może być tak że PP zdobywamy kosztem MP. A na trzecim LE którą możemy odpuścić bo nic w niej nie ugramy ważnego (nie ma szans na wyjście z grupy). A że PP traktuję nie tak jak MP to napisałem, chcę aby rezerwowi pograli, bo w weekend kolejny ważny mecz w lidze. A że gramy w PP z rywalem takim a nie innym, to myślę że rezerwowi sobie poradzą. MP jest najważniejsze i mam nadzieję że Stanisław odpowiedni skład wystawi dzisiaj i da odpocząć kilku zawodnikom przed weekendem. Pewnie znowu się powtarzam, ale co ja poradzę jak Kucharz i Chmielo rozumują jak im się podoba, jak już smechu podsumował Chmielo:

Vrdoljak w formie bez urazów, to zapierd.alał aż miło, czyścił wszystko, ale dla Ciebie to człapak... nie mamy co dyskutować, bo Ty widzisz zawsze to co chcesz widzieć.
Nic dodać nic ująć, nie mamy co dyskutować :) Więc z mojej strony tyle - daaaach! :)

PeCe
28-10-2015, 15:38
A taki przykładowo Ryczkowski, to gdzie się tak super prezentuje? Na czwartym poziomie rozgrywkowym czy gdzie?

trzeci
28-10-2015, 16:33
Skład Legii na mecz w Chojnicach:
Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Rzeźniczak, Broź - Guilherme, Furman, Jodłowiec, Vranjes, Kucharczyk - Saganowski.

Na ławce: Kuciak, Bartczak, Brzyski, Duda, Pazdan, Nikolić, Piech.

księciuniu
28-10-2015, 16:45
Wygląda to rozsądnie - najważniejsi albo pozbawieni zmienników odpoczywają, ale nie wystawiamy połowy przedszkolnego składu (ale jakichś 1-2 młodziaków więcej mogłoby usiąść na lawce i ewentualnie powąchać murawę).

Chociaż brak Trickowskiego nawet na ławce rezerwowych z góry skazuje trenera na negatywną ocenę za ten mecz ;)

Jaco
28-10-2015, 16:47
Chociaż brak Trickowskiego nawet na ławce rezerwowych z góry skazuje trenera na negatywną ocenę za ten mecz ;)
Z kolei brak Orlando nawet na ławce w ogóle dyskwalifikuje go jako trenera. :hyhy:

Chmielo
28-10-2015, 16:54
Wygląda to rozsądnie - najważniejsi albo pozbawieni zmienników odpoczywają, ale nie wystawiamy połowy przedszkolnego składu (ale jakichś 1-2 młodziaków więcej mogłoby usiąść na lawce i ewentualnie powąchać murawę).

Podobnie jak zabranie tylko jednego z grona "świetnie prezentującej się młodzieży" oraz męczenie Jodłowca przed bardzo ważnym meczem ligowym w Gdańsku. MP w tym roku najważniejsze x10. ;)

Marcino
28-10-2015, 17:21
Nawet ten skład powinien wygrywać wysoko i zdecydowanie. Wszyscy mają coś do pokazania przed Stachem, więc nie powinni się opierdzielać. Malarz chyba skacze z radości, bo ostatni raz grał z Lechem ...

Daenerys_Targaryen
28-10-2015, 17:42
Już widzę, co by się działo w tym temacie, gdyby Berg wystawił Saganowskiego. No, ale robi to "nowa miotła", więc wszystko jest ok.

mmm
28-10-2015, 17:54
Znając nasze szczęście to walnie nam bramkę Mikita lub Grzelak :joint:

crolick
28-10-2015, 17:59
Ocb z Prijovicem? O co się pokłócił z Lewczukiem?

Ursynów1916
28-10-2015, 18:00
Już widzę, co by się działo w tym temacie, gdyby Berg wystawił Saganowskiego. No, ale robi to "nowa miotła", więc wszystko jest ok.

O co konkretnie chcesz się przyj...ć bo nie wiem ?
Nie widzisz subtelnej różnicy w wystawieniu emeryta na PP mając w zanadrzu rewanż a wystawianie go kosztem OSA w kluczowych meczach o MP i proszenie o wpierdol ?

Korosiak
28-10-2015, 18:00
Jakby ktoś nie miał jak obejrzeć:

http://tylkotennis.byethost33.com/?ckattempt=1

ZdziCHu
28-10-2015, 18:04
Ocb z Prijovicem? O co się pokłócił z Lewczukiem?

info z tt, ponoć przyszedł na trening "niewyspany"

Raczej
28-10-2015, 18:11
Nie o to było pytanie ;) Chodzi o kłótnie schodząc do szatni. Gdzieś pisali mniej więcej tak, że po końcowym gwizdku Prijo skoczył do Lewczuka, że ten mu nie podał/źle podał.

ZdziCHu
28-10-2015, 18:14
ahh, tak to jest jak się wstaje o 4:30 do pracy, to potem człowiek nie funkcjonuje normalnie

Kłótnia jednak była, i to niemała, bo obaj piłkarze po zejściu z boiska w szatni nadal ostro ze sobą dyskutowali. Prijović miał pretensje do Lewczuka o sytuację z 91. minuty, kiedy ten po dośrodkowaniu Michała Kucharczyka z prawej strony uderzył na bramkę Jasmina Buricia. Strzał głową Lewczuka był celny, ale nie sprawił kłopotów bramkarzowi Lecha. Prijović w momencie uderzenia był tuż za plecami Lewczuka. Gdyby ten przepuścił piłkę, to też miałby okazję, by oddać strzał.

IX14
28-10-2015, 18:28
Brawo Stojan ,świetna główka.

Tommy Johnson
28-10-2015, 18:54
Elo Elo Chmielo, nie wiesz co tam słychać u Prijovica?

Podobno 2MLN PLN poszło się *****.

ormo
28-10-2015, 19:07
To co tam u Szumskiego?

Loko
28-10-2015, 19:08

Hahaha pierd*lony jasnowidz :)

Edit: A już myślałem, że dziś chociaż bramaki nie stracą...

Lillo
kiedy zaczniemy zatrudniać piłkarzy?

stary wyga
Ten gość co komentuje z Łapiński dobry wariat.
Najpierw powiedział, ze Lewczuk jest za slaby żeby grać w Legii (doslownie) ,a potem o nas ,ze nie dojechaliśmy na mecz ,bo zginęły batony ze stacji :popcorn:

e(L)si

Prorok :prawi:

wiciu
28-10-2015, 19:09
Mikita - kosmita :fajek:

Salut
No to mamy odpowiedź dlaczego Berg nie wstawiał Malarza... kpina to co on wpuścił ...

Keller
Do Legii go, tego kosmitę :prawi:

Chmielo
28-10-2015, 19:10
Elo Elo Chmielo, nie wiesz co tam słychać u Prijovica?

Podobno 2MLN PLN poszło się *****.

Przejdź się na trening, to nie będziesz się musiał głupio pytać. :mf:

Rasenith
28-10-2015, 19:11
Bez jaj. Tę ekipę trzeba rozwiązać.

Tommy Johnson
28-10-2015, 19:12
Miałeś szansę a ja miałem nadzieję, jednak uparty jesteś. Koniec tematu Prijovica.

tomeck3145
Bez jaj. Tę ekipę trzeba rozwiązać.
Rozkurwić.

Korosiak
Dobrze, że to mecz na wyjeździe i udało się bramkę strzelić i póki co stracić tylko jedną. :D

Andrzej10
28-10-2015, 19:13
Dlatego w takich meczach warto dawać szanse rezerwowym, dzięki temu przynajmniej wiadomo że taki Malarz out z klubu.

Ciechanowiak(L)
28-10-2015, 19:14
Nam to i rodzina Andersonów z Danii strzeli bramkę.

Daenerys_Targaryen
Trudno wymagać od bramkarza, aby grał zajebiście, kiedy od ponad 6 miesięcy nie zagrał praktycznie żadnego meczu.

O co konkretnie chcesz się przyj...ć bo nie wiem ?
Nie widzisz subtelnej różnicy w wystawieniu emeryta na PP mając w zanadrzu rewanż a wystawianie go kosztem OSA w kluczowych meczach o MP i proszenie o wpierdol ?

Chce się przyjebać o to, że po jaką cholerę wystawia Saganowskiego, skoro może dać zagrać jakiemuś młodemu chłopakowi? Gdyby to samo zrobił dzisiaj Berg to podejrzewam, że spadłaby na niego fala hejtu na tym forum.

tomeck3145
Przepraszam za egzaltacje, ale w niedziele w pizde od 16. drużyny eksrraklasy, dziś w pizde id 16. drużyny z drugiego szczebla.

RONVE
28-10-2015, 19:16
Są swietni :) banda przeplaconych paralitykow, pol druzyny jest do odstrzalu, nie potrafia dosrodkowac, strzelic, dramat. Tu zaden trenere nie pomoze z tymi pajacami.

wiciu
28-10-2015, 19:17
Trudno wymagać od bramkarza, aby grał zajebiście, kiedy od ponad 6 miesięcy nie zagrał praktycznie żadnego meczu.

Ty tak na poważnie? A od kiedy to bramkarz potrzebuje tak bardzo rytmu meczowego niby? Co on na treningach robi? Poza tym zagrał chyba nie raz w dwójce. Jak poważny musi zagrać mecz, żeby przypomniał sobie jak się broni?

arni87
28-10-2015, 19:17
Chyba nie al tradycją się stało że zawsze muszą nam strzelić gola byli młodzi zawodnicy.

Suicide squad
28-10-2015, 19:19
Kucharczyk na pewno nie kosmita qur....

Chmielo
28-10-2015, 19:21
Dominik Furman obowiązkowo do wykupienia po sezonie z Tuluzy. Kolejny fenomenalny występ tego zawodnika.

Daenerys_Targaryen
28-10-2015, 19:24
Ku**a oni grają jak paralitycy po prostu! Powiem wprost: winny za obecną sytuację Legii jest Leśny. Gratulacje dla niego za rozbicie drużyny sprzedażą Radovicia tuż przed rozpoczęciem wiosennej rundy. Po tym rozsypało się wszystko. Zarobili 2 mln €, a stracili 10. Oto świetne zarządzanie na skale europejską wg Leśnego i bandy.

Ivan Drugi
28-10-2015, 19:24

Kiedy ostatnio reprezentował barwy Legii na Bułgarskiej to chyba był w rytmie meczowym ?

:chytry:

brachu
28-10-2015, 19:25
Dominik Furman obowiązkowo do wykupienia po sezonie z Tuluzy. Kolejny fenomenalny występ tego zawodnika. zawsze imponuje mi jego mina po zejściu z boiska - taki wkurw na cały świat . Super nawet 16 ekipa 1 ligi nam strzela baza nawet czasem dominuje na boisku

Osek
28-10-2015, 19:26
To co oni grają to jest ku.wa dramat. Oni nie potrafią żadnej dokładnej piłki zagrać. Nasi skrzydłowi z Kucharczykiem na czele są pierwsi do odstrzału. Kuchy jest zaskoczony jak dostaje piłkę w polu karnym... A Malarz? No bez jaj nawet jak by nie grał rok czasu to strzał z połowy połowy musi obronić, a on chyba myślał że ten strzał nie jest w ogóle w światło bramki... Dobrze że się zrehabilitował potem przy 1 na 1.

zie(L)ak
28-10-2015, 19:28
Sagan to gra w tym meczu?

Korosiak
28-10-2015, 19:28
Ponoć jest w pierwszym składzie. Ale już niedługo.

Daenerys_Targaryen
28-10-2015, 19:32
Ale w sumie czego się spodziewać? Jeśli kupujesz takiego piłkarza jak Vranjes, który nie mieścił się w składzie Lechii, to trudno się spodziewać cudownej gry i wyników.

Rasenith
28-10-2015, 19:37
Niech nikt już nie mówi, że w tej drużynie drzemią jakieś umiejętności. Przecież tu razi brak podstaw piłkarskiego rzemiosła.

Korosiak
28-10-2015, 19:38
Cicho ;) 1:2 dziełem przypadku :D

tomeck3145
28-10-2015, 19:38
Gol jak z paraolimpiady.

Andrzej10
28-10-2015, 19:39
Trzeba przyznać, że gra obronna nasza jest bardzo słaba, wchodzą w nasze pole karne jak w masło.

Stout
28-10-2015, 19:40
Hahaha pierd*lony jasnowidz :)

Edit: A już myślałem, że dziś chociaż bramaki nie stracą...
Mając w składzie Rzezniczaka strata bramki to pewniak.

Osek
Może ten kiks obudził Malarza bo teraz na ten strzał też się nieźle wyciągnął bo szło w światło bramki.

Korosiak
Trzeba przyznać, że gra obronna nasza jest bardzo słaba, wchodzą w nasze pole karne jak w masło.

Efekt niecelnych podań Naszych grajków. Szybka kontra Chojniczanki i jest jak jest.

IX14
28-10-2015, 19:42
Hoho " jazda z kuwami " :) maja

Marcino
28-10-2015, 19:45
Staszek wymieni połowę składu, hurt-detal-export-import w zimę i robimy drużynę od nowa.

Korosiak
28-10-2015, 19:47
Duda po wejściu, oprócz gola, który sam się strzelił, większość zagrań, nawet tych najprostszych - niecelne.

ormo
28-10-2015, 19:50
Duda po wejściu, oprócz gola, który sam się strzelił, większość zagrań, nawet tych najprostszych - niecelne.

To co teraz zrobił to istny kryminał i podsumowanie jego gry w ostatnim czasie...

Loko
28-10-2015, 19:51
Tam chyba Niko mocno był zdenerwowany na Andrzejka. Może wyłapie jakiegoś liścia po meczu :)

Koras(L)
28-10-2015, 19:53
Powiem wprost: winny za obecną sytuację Legii jest Leśny. Gratulacje dla niego za rozbicie drużyny sprzedażą Radovicia tuż przed rozpoczęciem wiosennej rundy.

Jesteś idiotą.

Daenerys_Targaryen
28-10-2015, 19:54
Jesteś idiotą.

Takie hasełka to do siebie wysyłaj. Jeśli nie potrafisz normalnie prowadzić dyskusji to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj.

IX14
28-10-2015, 19:54
Pazdan sam ligi nie wygra.Łajzy po raz kolejny rażą nieporadnością. W Gdańsku ciężko będzie.

Salut
28-10-2015, 19:55
To jest dramat, kpina i żenada!
Duda to jest nieporozumienie!
Zaledwie 7 celnych strzałów z 16 drużyną pierwszej ligi... żenada...
Niech Stasio ich weźmie za mordę... i to ostro...

Chmielo
28-10-2015, 19:56
Ciężko się ogląda mecze Legii. Kolejne spotkanie bez pomysłu na grę. Wszystko jest szarpane, nierówne i mocno przypadkowe. Ktoś uspakajał, że w Broź może z powodzeniem zagrać na lewej stronie... ano może, tylko jaki z tego pożytek?

Mikita przepychający naszych obrońców jak jakiś juniorów.

Marcino
28-10-2015, 19:57
Czy dla kolejnego trenera Sagan jest lepszy od Piecha ?

Hermit
28-10-2015, 19:57
Ku**a oni grają jak paralitycy po prostu! Powiem wprost: winny za obecną sytuację Legii jest Leśny. Gratulacje dla niego za rozbicie drużyny sprzedażą Radovicia tuż przed rozpoczęciem wiosennej rundy. Po tym rozsypało się wszystko. Zarobili 2 mln €, a stracili 10. Oto świetne zarządzanie na skale europejską wg Leśnego i bandy.

Winny jest Walter, bo zatrudnił Leśnodorskiego. Z Prezesem Zygo na pewno dzisiaj wygralibyśmy wyżej.

Bootleg
28-10-2015, 19:58
Duda to widzę, dalej ma saturator we łbie... 90 minuta, są sami w trójkę z bramkarzem, a ten jeb dzidę w las...

Oj dużo, dużo roboty czeka Stacha w Legii... w ogóle, to jakoś się rozlazła ta drużyna ostatnimi czasy... Brak charakteru w tej ekipie widać jak na dłoni, takie pizdowate to wszystko.. i już nie chodzi nawet o samo bieganie po boisku i robienie wślizgów... obecnie to jak mawiał mój trener drużyna gra w stylu: każdy **** na swój strój... :roll:

Korosiak
28-10-2015, 19:58
Czy dla kolejnego trenera Sagan jest lepszy od Piecha ?

Jak widać, nie tyle lepszy, co bardziej doświadczony. Z całym szacunkiem dla Marka, ale masz rację.

Mistarz
28-10-2015, 19:59
Najgorszy mecz Legii pod wodzą nowego trenera :ucieka:

Duda to widzę, dalej ma saturator we łbie... 90 minuta, są sami w trójkę z bramkarzem, a ten jeb dzidę w las...

Oj dużo, dużo roboty czeka Stacha w Legii... w ogóle, to jakoś się rozlazła ta drużyna ostatnimi czasy... Brak charakteru w tej ekipie widać jak na dłoni, takie pizdowate to wszystko.. i już nie chodzi nawet o samo bieganie po boisku i robienie wślizgów... obecnie to jak mawiał mój trener drużyna gra w stylu: każdy **** na swój strój... :roll:

Mam bardzo podobne odczucia. Brak drużyny

Korosiak
28-10-2015, 19:59
Najgorszy mecz Legii pod wodzą nowego trenera :ucieka:

Dużego wyboru póki co nie miałeś :D

Trafiau
28-10-2015, 20:00
Poziom faktycznie jak na I lidze. Sieczkarnia i bałagan... Staszka na ławce szlag trafi na amen.

Koras(L)
28-10-2015, 20:00
Takie hasełka to do siebie wysyłaj. Jeśli nie potrafisz normalnie prowadzić dyskusji to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj.
Nie zesraj się. Mógłbym Ci wytłumaczyć dlaczego jesteś idiotą ale jakby to powiedział Zbigniew Stonoga "mam to w piździe".

Mario
28-10-2015, 20:01
Ale parówy.

Malarz :lol:

stary wyga
28-10-2015, 20:01
Jesteś idiotą.

Ty jesteś ,chlopak ma rację w 100%