PDA

Zobacz pełną wersję : Eliminacje Ligi Europy - Q2 - 1 mecze (16.07.2015)



St.Maro
10-07-2015, 18:09
Zestaw do typowania (należy podać 1x2)

AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm)
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit)
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr)
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls)
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb)
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk)
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den)
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal)
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est)
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos)
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb)
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac)
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon)
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui)
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom)
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp)
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm)
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor)
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom)
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre)
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor)
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro)
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco)
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe)
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut)
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor)
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun)
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl)
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir)
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe)
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux)
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat)
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt)


Przykład prawidłowo oddanych typów:

AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) x
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 2
itd.


Informacje:

Istnieje możliwość, że gospodarz/gość jakiegoś meczu będzie zamieniony i w takiej sytuacji takie spotkanie nie będzie punktowane.
Większość spotkań odbędzie się w czwartek, jednak bardzo możliwe, że jakieś zostaną rozegrane dwa dni wcześniej, czyli we wtorek.
Jeżeli ktoś typuje na ostatnią chwilę (albo po rozpoczęciu już jakiś spotkań) to nie musi się bawić i samemu sprawdzać które mecze się już zaczęły tylko może zatypować wszystkie mecze z listy, a ja przy spisywaniu Waszych typów po prostu takiego meczu nie zaliczę.

Krawczol
10-07-2015, 19:13
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) x
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) x
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) x
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) x
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) x
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) x
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Majkisek
10-07-2015, 19:42
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 2
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb)1
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac)1
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon)1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui)2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom)1
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp)2
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm)1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor)2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom)1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre)2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor)1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro)2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco)x
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe)2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut)2
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor)2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun)2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl)1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir)1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe)2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux)1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat)1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt)1

Tymek98
10-07-2015, 21:44
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) x
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) x
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre)2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor)1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro)2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco)x
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe)2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut)2
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor)2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun)2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl)1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir)1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe)2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux)1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat)1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt)1

Jaszcz
11-07-2015, 11:19
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) x
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) x
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) x
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) x
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) x
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) x
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) x
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) x
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) x
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) x
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) x
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) x
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) x
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) x
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) x
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

OLIUSTKA
11-07-2015, 11:39
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 2
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) x
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) x
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 2
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) x
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) x
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) x
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) x
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) x
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) x
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) x
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Ciechu
11-07-2015, 13:38
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) X
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) X
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 2
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) X
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) X
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) X
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 1
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) X
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 2
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) X
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) X
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) X
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) X
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 1
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

(L)ookasch
11-07-2015, 21:09
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 1
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 1
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) 1
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) x
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 1
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 2
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 2
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) x
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 1
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Robson1916
12-07-2015, 18:03
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) X
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 1
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 1
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) 2
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 2
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 1
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 2
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) X
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) X
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Szawar
13-07-2015, 09:11
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) x
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) x
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) 1
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) x
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) x
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) x
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) x
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 2
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 1
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Runi
13-07-2015, 09:52
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) X
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) X
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) X
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) X
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) X
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) X
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) X
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) X
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) X
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) X
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 1
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Yanks
13-07-2015, 10:03
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) x
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) x
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) x
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

lukasz_os
13-07-2015, 10:03
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) x
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 2
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 2
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) x
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 1
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) x
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) x
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) x
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) x
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

SirKruszon
13-07-2015, 17:37
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 1
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) X
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) X
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) X
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) X
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 2
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

nil
13-07-2015, 18:40
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) X
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) X
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) X
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) X
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) X
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 1
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) X
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco)1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) X
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) X
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) X
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

St.Maro
13-07-2015, 19:18
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 1
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 1
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) x
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) x
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Seba.Kolos
13-07-2015, 23:56
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) x
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 2
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) x
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 1
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) x
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 1
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) x
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 2
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 2
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) x
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Rulkoś
14-07-2015, 02:44
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) X
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) x
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Net
14-07-2015, 09:06
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) x
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) x
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) 2
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) x
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 1
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 1
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 2
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 2
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 1
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) x
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 1
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) x
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

b(L)aszka
14-07-2015, 09:49
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) X
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) X
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) X
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) X
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) X
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) X
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) X
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 1
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

emil83
15-07-2015, 12:01
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) x
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) x
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) x
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) x
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) 2
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 2
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 1
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) x
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) x
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) x
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 2
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 1
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) x
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Bary89
15-07-2015, 12:44
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) x
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) x
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 1
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) x
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) x
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) x
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) x
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) x
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) x
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) x
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

leh71
15-07-2015, 21:37
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) x
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) x
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 1
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 2
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 1
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 1
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Orzelek
15-07-2015, 22:56
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 1
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 2
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 1
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) 1
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 2
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 1
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) x
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 1
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) x
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) x
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Kubalo1916
15-07-2015, 23:47
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) X
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) X
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) X
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) X
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) X
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) X
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) X
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) X
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) X
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) X
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Tom Kruz
16-07-2015, 07:35
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) x
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) x
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) x
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) x
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 1
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 2
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) x
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

LOL3K
16-07-2015, 10:25
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) X
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 1
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) 2
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 2
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) X
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) X
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 2
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) X
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 1
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 2
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 2
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 2
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Next
16-07-2015, 15:24
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) 2
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) 2
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 2
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) 2
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) 2
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 2
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) 2
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) 2
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 2
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 2
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) 2
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 1
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 2
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 1
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 2
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1

Efcia
16-07-2015, 16:29
AIK Stockholm (Swe) - Shirak Gyumri (Arm) 1
Apollon Limassol (Cyp) - FK Trakai (Lit) 1
Charleroi (Bel) - Beitar Jerusalem (Isr) 1
Cherno More Varna (Bul) - Dinamo Minsk (Bls) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - Gabala FK (Azb) 1
Dacia Chisinau (Mol) - MSK Zilina (Svk) x
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Brondby IF (Den) 2
FC Kobenhavn (Den) - Newtown (Wal) x
FC Vaduz (Lie) - Kalju Nomme (Est) 1
Ferencváros (Hun) - Zeljeznicar Sarajevo (Bos) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - Inter Baku (Azb) x
FK Jelgava (Lat) - Rabotnicki Skopje (Mac) x
FK Kukësi (Alb) - Mladost Podgorica (Mon) 1
Hapoel Beer-Sheva (Isr) - FC Thun (Sui) x
Inverness CT (Sco) - Astra Giurgiu (Rom) x
Jagiellonia Białystok (Pol) - Omonia Nicosia (Cyp) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Alashkert FC (Arm) 1
KR Reykjavik (Isl) - Rosenborg BK (Nor) 2
Legia Warszawa (Pol) - FC Botosani (Rom) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - PAOK Thessaloniki (Gre) 2
Mladá Boleslav (Cze) - Stromsgodset IF (Nor) 1
NK Koper (Slo) - Hajduk Split (Cro) 1
NK Rijeka (Cro) - Aberdeen (Sco) 1
Randers FC (Den) - IF Elfsborg (Swe) 1
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Wolfsberger AC (Aut) x
Shamrock Rovers (Irl) - Odd Grenland (Nor) 2
Skonto Riga (Latl) - DVSC Debrecen (Hun) 2
Slovan Bratislava (Svk) - Uni College Dublin (Irl) 1
Spartak Trnava (Svk) - Linfield Belfast (Nir) 1
Śląsk Wrocław (Pol) - IFK Göteborg (Swe) 1
Trabzonspor (Tur) - Differdange 03 (Lux) 1
Vojvodina Novi Sad (Srb) - Spartaks Jurmala (Lat) 1
West Ham United (Eng) - Birkirkara (Mlt) 1