PDA

Zobacz pe³n± wersjê : Eliminacje Ligi Europy - Q1 - 2 mecze (09.07.2015)



St.Maro
03-07-2015, 00:02
Zestaw do typowania (nale¿y podaæ 1x2)

NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0)
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0)
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2)
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1)
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1)
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2)
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2)
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0)
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1)
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3)
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1)
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3)
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1)
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0)
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0)
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2)
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9)
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0)
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2)
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2)
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0)
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3)
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0)
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0)
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1)
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1)
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0)
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1)
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0)
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0)
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0)
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0)
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1)
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0)
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2)
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1)
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1)
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3)
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1)
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2)
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1)
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0)
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1)
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3)
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2)
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0)
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0)
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0)
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1)
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1)
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0)


Przyk³ad prawid³owo oddanych typów:

NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) x
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 2
itd.


Informacje:

W nawiasie dla u³atwienia podane s± wyniki z pierwszych spotkañ.
Liczony bêdzie wynik w regulaminowym czasie gry, czyli bez dogrywki czy karnych.
Wiêkszo¶æ spotkañ odbêdzie siê w czwartek, jednak bardzo mo¿liwe, ¿e jakie¶ zostan± rozegrane dwa dni wcze¶niej, czyli we wtorek.
Je¿eli kto¶ typuje na ostatni± chwilê (albo po rozpoczêciu ju¿ jaki¶ spotkañ) to nie musi siê bawiæ i samemu sprawdzaæ które mecze siê ju¿ zaczê³y tylko mo¿e zatypowaæ wszystkie mecze z listy, a ja przy spisywaniu Waszych typów po prostu takiego meczu nie zaliczê.

Seba.Kolos
03-07-2015, 02:37
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) x
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 2
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 2
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) x
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 2
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) x
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 2
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Szawar
03-07-2015, 07:48
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) x
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 1
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 2
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 2
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) x
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) x
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) x
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 2
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) x
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

wojciech.waw
03-07-2015, 08:15
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) X
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) X
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) X
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 2
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) X
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 2
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) X
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) X
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 2
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) X
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) X
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Tymek98
03-07-2015, 15:47
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 2
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) x
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3)2
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 2
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) x
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0)1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 2
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) x
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3)2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Runi
03-07-2015, 15:49
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 1-1
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) X
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) X
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) X
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) X
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) X
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) X
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) X
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) X
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) X
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) X
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) X
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) X
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) X
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Ciechu
03-07-2015, 21:48
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) X
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) X
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) X
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) X
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) X
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) X
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) X
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) X
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) X
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) X
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) X
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) X
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) X
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) X
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) X
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) X
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) X
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Krawczol
04-07-2015, 00:54
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) x
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) x
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) x
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) x
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) x
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) X
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) x
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 2
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 2
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

OLIUSTKA
04-07-2015, 04:58
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) x
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) x
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) x
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) x
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) x
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 2
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) x
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) x
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Jaszcz
04-07-2015, 17:11
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) X
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) X
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) X
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) X
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) X
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) X
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) X
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 2
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

legionista1984
04-07-2015, 17:44
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) x
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) x
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) x
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) x
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) X
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 2
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) x
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 2
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

(L)ookasch
05-07-2015, 00:40
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) x
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) x
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 2
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) x
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) x
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) x
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 1
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) x
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) x
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Yanks
06-07-2015, 13:29
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) x
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) x
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) x
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 2
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) x
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) x
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) x
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 2
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) x
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) x
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 2
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) x
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Net
06-07-2015, 14:57
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 2
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 2
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) x
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 2
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 2
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) x
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 2
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 2
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) x
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) x
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 2
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) x
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 2
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 2
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 2
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) x
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 2
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Kubalo1916
06-07-2015, 17:22
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) X
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 1
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) X
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) X
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) X
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) X
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 1
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) X
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 2
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 2
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

St.Maro
06-07-2015, 19:37
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) x
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) x
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 2
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) x
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) x
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) x
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) x
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) x
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Efcia
06-07-2015, 19:39
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) x
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) x
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) x
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) x
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) x
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) x
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) x
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 2
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) x
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

leh71
07-07-2015, 08:08
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) x
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) x
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 2
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 1
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) x
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 1
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 2
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

nil
07-07-2015, 14:15
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) -1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) -1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) -1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) -1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) -1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) -X
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) -2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) -X
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) -1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) -2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) -1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) -1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) -1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) -1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) -X
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) -2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) -2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) -2
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) -1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) -1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) -1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) -X
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) -X
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) -1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) -1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) -X
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) -X
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) -X
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) -1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) -1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) -1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) -2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) -1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) -1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) -2
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) -2
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) -1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) -2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) -1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) -1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) -2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) -X
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) -1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) -X
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) -2
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) -X
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) -1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) -1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) -1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) -X
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) -1

Majkisek
07-07-2015, 14:31
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) -1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) -1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) -1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) -1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) -1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) -2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) -2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) -1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) -1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) -2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) -1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) -1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) -1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) -1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) -1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) -2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) -2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) -1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) -1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) -1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) -1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) -2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) -1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) -1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) -1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) -1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) -1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) -1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) -1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) -1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) -1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) -1
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) -1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) -1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) -1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) -1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) -1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) -2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) -1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) -1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) -2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) -1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) -1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) -2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) -1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) -1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) -1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) -1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) -1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) -1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) -1

Robson1916
07-07-2015, 21:50
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) X
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 1
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) X
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) X
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) X
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) X
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) X
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 2
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) X
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) X
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) X
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) X
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 2
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 2
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Rulko¶
08-07-2015, 11:16
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) -1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) -1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) -1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) -1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) -1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) -2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) -2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) -1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) -1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) -2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) -1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) -1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) -1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) -1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) -1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) -2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) -2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) -1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) -1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) -1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) -1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) -2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) x
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) x
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) x
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) x
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 2
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) x
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

emil83
08-07-2015, 13:43
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) x
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) x
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 2
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) x
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 2
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 2
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 2
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) x
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 2
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 1
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) x
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

lukasz_os
08-07-2015, 21:22
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 2
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) x
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) x
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) x
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) x
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 2
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) x
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 2
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) x
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 2
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1)
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) x
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 2
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Orzelek
08-07-2015, 23:00
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) x
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) x
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) x
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Tom Kruz
08-07-2015, 23:43
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 1
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 1
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 2
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) x
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) x
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 1
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) x
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 2
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 2
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

LOL3K
09-07-2015, 08:13
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) x
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) x
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) x
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 2
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) x
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 1
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 2
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 2
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 2
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 1
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) x
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) x
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 2
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 2
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) x
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 2
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 2
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 2
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

b(L)aszka
09-07-2015, 12:13
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) X
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) X
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) X
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) 1
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 1
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 1
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) 1
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) X
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) 2
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 1
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) 2
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) 1
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) 1
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1

Bary89
09-07-2015, 12:15
NK Koper (Slo) - Vikingur Reykjavik (Isl) (1-0) 1
Odd Grenland (Nor) - Sheriff Tiraspol (Mol) (3-0) 1
Torpedo Zhodino (Bls) - FK Kukësi (Alb) (0-2) 1
St. Johnstone (Sco) - Alashkert FC (Arm) (0-1) 1
Litex Lovech (Bul) - FK Jelgava (Lat) (1-1) 1
Valletta FC (Mlt) - Newtown (Wal) (1-2) 2
Gabala FK (Azb) - Dinamo Tbilisi (Geo) (1-2) 2
Dacia Chisinau (Mol) - Renova Dzepciste (Mac) (1-0) 1
Spartak Trnava (Svk) - Olimpic Sarajevo (Bos) (1-1) 1
FC Lusitanos (And) - West Ham United (Eng) (0-3) 2
Shakhtior Saligorsk (Bls) - Glenavon (Nir) (2-1) 1
Bala Town (Wal) - Differdange 03 (Lux) (1-3) 1
Aberdeen (Sco) - Shkendija Tetovo (Mac) (1-1) 1
Rosenborg BK (Nor) - Víkingur (Far) (2-0) 1
FH Hafnarfjardar (Isl) - SJK Seinäjoki (Fin) (1-0) 1
NSI Runavik (Far) - Linfield Belfast (Nir) (0-2) 2
Juvenes Dogana (Sma) - Brondby IF (Den) (0-9) 2
Vojvodina Novi Sad (Srb) - MTK Budapest (Hun) (0-0) 1
St. Patrick's Athletic (Irl) - Skonto Riga (Lat) (1-2) x
IF Elfsborg (Swe) - FC Lahti (Fin) (2-2) 1
FC Beroe Stara Zagora (Bul) - Atlantas Klaipeda (Lit) (2-0) 1
Sutjeska Niksic (Mon) - DVSC Debrecen (Hun) (0-3) 2
Beitar Jerusalem (Isr) - Ordabasy Shymkent (Kaz) (0-0) 1
Zeljeznicar Sarajevo (Bos) - Balzan FC (Mlt) (2-0) 1
Hajduk Split (Cro) - Kalev Sillamäe (Est) (1-1) 1
Spartaks Jurmala (Lat) - Buducnost Podgorica (Mon) (3-1) 2
Kairat Almaty (Kaz) - Red Star Belgrade (Srb) (2-0) 2
Rabotnicki Skopje (Mac) - Flora Tallinn (Est) (0-1) 1
Randers FC (Den) - Sant Julia (And) (1-0) 1
Apollon Limassol (Cyp) - Saxan Gagauz Yeri (Mol) (2-0) 1
Shamrock Rovers (Irl) - Progres Niederkorn (Lux) (0-0) 1
Kalju Nomme (Est) - FK Aktobe (Kaz) (1-0) 2
Omonia Nicosia (Cyp) - Dinamo Batumi (Geo) (0-1) 1
Jagiellonia Bialystok (Pol) - Kruoja Pakruojis (Lit) (1-0) 1
Zrinjski Mostar (Bos) - Shirak Gyumri (Arm) (0-2) 1
KR Reykjavik (Isl) - Cork City (Irl) (1-1) 1
Ferencváros (Hun) - Go Ahead Eagles (Ned) (1-1) x
HB Torshavn (Far) - FK Trakai (Lit) (0-3) 2
Inter Baku (Azb) - KF Laçi (Alb) (1-1) 1
AIK Stockholm (Swe) - VPS Vaasa (Fin) (2-2) 1
F91 Dudelange (Lux) - Uni College Dublin (Irl) (0-1) x
Cukaricki Belgrade (Srb) - NK Domzale (Slo) (1-0) 2
MSK Zilina (Svk) - Glentoran (Nir) (4-1) 1
Partizani Tirana (Alb) - Stromsgodset IF (Nor) (1-3) x
Mladost Podgorica (Mon) - Neftchi Baku (Azb) (2-2) x
Slask Wroclaw (Pol) - NK Celje (Slo) (1-0) 1
FC Vaduz (Lie) - La Fiorita (Sma) (5-0) 1
Ulisses Yerevan (Arm) - Birkirkara (Mlt) (0-0) 1
Lokomotiva Zagreb (Cro) - Airbus UK Broughton (Wal) (3-1) 1
Spartak Tskhinvali (Geo) - FC Botosani (Rom) (1-1) x
Slovan Bratislava (Svk) - College Europa (Gib) (6-0) 1