PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Wisła [35. kolejka TME, 31.05.2015, godz. 15:30]

a-d-a-m
25-05-2015, 10:06
http://www.ekstraklasa.org/data/images/team_tshirts/legia_02.png http://www.ekstraklasa.org/data/images/team_tshirts/wisla_01.png
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Warszawa, Stadion Wojska Polskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
31 maja 2015 roku godz. 15:30

Legia Warszawa:

Pauzują za kartki: Masłowski, Sa
Zagrożeni: Rzeźniczak, Guilherme, Kosecki, Żyro
Pod znakiem zapytania: Guilherme, Kosecki
Kontuzjowani: Vrdoljak, Szwoch
Ostatni mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:1

Wisła Kraków:

Pauzują za kartki: -
Zagrożeni: Uryga, Boguski
Pod znakiem zapytania: Guerrier
Kontuzjowani: Sarki
Ostatni mecz: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:1

Ostatnie mecze pomiędzy drużynami:

2015-03-15 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2 : 2 Liga
2014-09-21 Wisła Kraków - Legia Warszawa 0 : 3 Liga
2014-05-09 Legia Warszawa - Wisła Kraków 5 : 0 Liga
2014-03-16 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2 : 2 Liga
2013-10-06 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 0 Liga
2013-04-13 Wisła Kraków - Legia Warszawa 1 : 2 Liga
2012-10-05 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2 : 1 Liga
2012-03-30 Wisła Kraków - Legia Warszawa 0 : 0 Liga
2011-10-02 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2 : 0 Liga
2011-05-21 Legia Warszawa - Wisła Kraków 2 : 0 Liga
2010-11-12 Wisła Kraków - Legia Warszawa 4 : 0 Liga
2010-05-08 Legia Warszawa - Wisła Kraków 0 : 3 Liga

Tabela TME po 34. kolejkach:

1. Lech Poznań 36 60:32
2. Legia Warszawa 35 61:33
3. Jagiellonia B-stok 32 49:39
4. Lechia Gdańsk 28 43:42
5. Wisła Kraków 27 56:46
6. Śląsk Wrocław 26 46:42
7. Górnik Zabrze 26 47:49
8. Pogoń Szczecin 22 43:46

Gabro
25-05-2015, 10:49
Walczą w końcu, więc powinno być dobrze. Inna kwestia, że wszyscy podkładają się pyrom.

księciuniu
25-05-2015, 10:54
Inna kwestia, że wszyscy podkładają się pyrom.

Jak wszyscy, to wszyscy, Legia też. :\\

RONVE
25-05-2015, 11:23
Jak wszyscy, to wszyscy, Legia też. :\\

No My sie podłożyliśmy najbardziej ;)

RONVE
25-05-2015, 11:26
Nie widzę tego zbyt kolorowo, nie bardzo ma kto strzelać gole. Jeżeli nie wpadnie bramka po stałym fragmencie gry to o zwycięstwie możemy pomarzyć. Czekam na przebudzenie skrzydłowych ale to chyba pobożne życzenie.

Adin
25-05-2015, 11:41
czas spróbować Kucharczyka w ataku

a-d-a-m
25-05-2015, 11:48
Albo Ryczkowskiego, niech w końcu zagra na swojej nominalnej pozycji.

brachu
25-05-2015, 11:57
Albo Ryczkowskiego, niech w końcu zagra na swojej nominalnej pozycji.dokladne w takim momencie sezonu Ryczkowski na kłopoty :hasao:

Marcino
25-05-2015, 12:07
dokladne w takim momencie sezonu Ryczkowski na kłopoty :hasao:

Wyboru zbytnio nie ma. Sagan nie strzela od dawna, jak żyć :)

a-d-a-m
25-05-2015, 12:32

Widzisz... Czasami życie zmusza nas do stosowania różnych rozwiązań, np.:

Kiedy 20 marca, dwie godziny przed meczem rewanżowym, legioniści pojawili się na stadionie w Genui, tłum włoskich kibiców pokazywał im pięć wyprostowanych palców. Tyle bramek miał stracić polski zespół i z pokorą wrócić do Warszawy.

Nie znali jeszcze umiejętności nowego, zabójczego atutu jaki warszawski zespół przywiózł do Genui. 18-letniego Wojciecha Kowalczyka. Kowalczyk jeszcze w listopadzie 1990 roku grał w lidze okręgowej w Polonezie Warszawa. Miał za sobą dopiero pięć meczów Legii, trzy w lidze, jeden w Pucharze Polski i a w pierwszym meczu z Sampdorią wszedł z ławki, za kontuzjowanego Łatkę.

Wyszedł na boisko bez respektu dla przeciwnika. W 19 minucie dostał prostopadłe podanie ze środka boiska, wbiegł w pole karne i posłał piłkę w lewy róg bramki Gianluki Pagliuki. Spokojna dotychczas Sampdoria zaczęła panikować.

Pewnie wtedy też byś wolał doświadczonego Łatkę niż jakiegoś małolata...

Chmielo
25-05-2015, 12:33

Lepsze to niż wyjście defensywnym napastnikiem. Ale zawsze możemy postawić na doświadczenie, na pewno się przełamie po prawie roku. :popcorn:

Osek
25-05-2015, 12:57
Jak wygląda sprawa przydzielenia pierwszego miejsca w przypadku takiej samej ilości punktów ? W zasadniczej rundzie wiadomo a w mistrzowskiej grupie?

Leokadiusz
25-05-2015, 13:04
Pole position po rundzie zasadniczej decyduje.

Antares
25-05-2015, 13:18
Napastnik napastnikiem, ale kiedy w końcu panowie piłkarze Żyro i Duda się obudzą? I taką mamy super wielką kadrę, że nie ma ich kto zastąpić gdy ci kopią się po czołach.

pawel8511
25-05-2015, 13:23
Ja myślę że może w tym meczu czas powrócić do taktyki bez napastnika. Dawać duet Masłowski - Duda i zobaczymy co wyjdzie. Wiem że Duda i Masłowski nie prezentują obecnie najwyższej dyspozycji, ale moim zdaniem i tak to lepsza alternatywa niż Saganowski w ataku. Ewentualnie niech oba Żewłakowie wznowią kariery, jeden na obrone, drugi na atak. Gorzej niż Astiz i Sagan raczej nie powinni się prezentować ;).

a-d-a-m
25-05-2015, 13:28
Dawać duet Masłowski - Duda i zobaczymy co wyjdzie. .

walkower

Adin
25-05-2015, 13:28
Ja myślę że może w tym meczu czas powrócić do taktyki bez napastnika. Dawać duet Masłowski - Duda i zobaczymy co wyjdzie. Wiem że Duda i Masłowski nie prezentują obecnie najwyższej dyspozycji, ale moim zdaniem i tak to lepsza alternatywa niż Saganowski w ataku. Ewentualnie niech oba Żewłakowie wznowią kariery, jeden na obrone, drugi na atak. Gorzej niż Astiz i Sagan raczej nie powinni się prezentować ;).

masłowskie nie zagra

Marcino
25-05-2015, 13:35
Oby Ondrej już odżył po tych wyborach i zaczął grać :cinkciarz:, choć strach się bać czy nie dostanie znowu :sedzia:
Mógłby Kosa zagrać, na bank nie będzie gorszy na skrzydle od wiadomo kogo.

a-d-a-m
25-05-2015, 13:41

Może być gorszy biegając o kulach... Czy wy się w ogóle interesujecie Legią?

pawel8511
25-05-2015, 13:45
masłowskie nie zagra

Sorry, faktycznie pauzuje. Drugi Celtic by się zrobił. Ważniejsza pauza O Sa i Masłowski mi umknął. To dawać Furmana do ataku ;).

Marcino
25-05-2015, 14:24
Może być gorszy biegając o kulach... Czy wy się w ogóle interesujecie Legią?

Interesujecie się non stop, ale zmylił mnie Twój wpis w tym wątku:

Pod znakiem zapytania: Guilherme, Kosecki i już myślałem, że jest z nim lepiej

smiechu
25-05-2015, 14:24
Oby Ondrej już odżył po tych wyborach i zaczął grać :cinkciarz:, choć strach się bać czy nie dostanie znowu :sedzia:

jest szansa, że Gui zagra zamiast Dudy? Jak z jego zdrowiem? Choć nie wiem czy lepiej, żeby na skrzydle biegał zamiast Żyro. Kto by pomyślał jeszcze pół roku temu, że będziemy wk... widząc Dudę w składzie...

Alek
25-05-2015, 14:27
jest szansa, że Gui zagra zamiast Dudy? Jak z jego zdrowiem? Choć nie wiem czy lepiej, żeby na skrzydle biegał zamiast Żyro. Kto by pomyślał jeszcze pół roku temu, że będziemy wk... widząc Dudę w składzie...

akurat w ostatnim spotkaniu rozegrał niezłe zawody , dzięki czemu wygralismy m.in

smiechu
25-05-2015, 14:34
akurat w ostatnim spotkaniu rozegrał niezłe zawody , dzięki czemu wygralismy m.in

spoko subiektywna ocena, moja jest taka, że znowu zagrał słabo, nawet akcje bramkową zyebał, ale szczęście tym razem było po naszej stronie

Kucharz
25-05-2015, 15:49
W weekend była huśtawka nastrojów. Po wygranej w Szczecinie włączył mi się niepoprawny optymizm, że mimo naszej wciąż średniej gry i zawieszenia Sa, do kolejnego starcia przystąpimy z pozycji lidera i Wisłę pokonamy. Ale wczoraj pomyślałem, że nasi piłkarze mogą podejśc do tego meczu mając z tyłu głowy wygraną Lecha w Gdańsku. Oni przecież jak i my liczyli, że Lech się tam potknie, a od dawna wiadomo, że odpowiednie nastawienie mentalne ma w przypadku legijnych kopaczy chyba większe znaczenie na boisku niż aktualna dyspozycja sportowa.

Lillo
25-05-2015, 16:13
Pinto sieknie z wolnego i wygramy.

Antares
25-05-2015, 16:19
Duda bez formy, Masłowski od początku był i jest nieporozumieniem to może właśnie ten Pinto w końcu na swojej pozycji. Gorszy na pewno nie będzie.

Gabro
25-05-2015, 16:55
Duda bez formy, Masłowski od początku był i jest nieporozumieniem to może właśnie ten Pinto w końcu na swojej pozycji. Gorszy na pewno nie będzie.

Pinto już na wakacjach

a-d-a-m
25-05-2015, 18:01
Pinto już na wakacjach

Pinto w Szczecinie siedział na ławce. Za to wakacje juz ma Kosa (nie zagra do końca sezonu) oraz Szwoch (jeszcze ze trzy miesiące przerwy).

SzydeL
25-05-2015, 21:22
Jakieś wieści co z Guim?

Bootleg
25-05-2015, 21:32
Byle nie grał Żyro, a będzie ok. W 10 zawsze gra się ciężko :kawa:

piejo kury piejo
26-05-2015, 01:15
czas spróbować Kucharczyka w ataku

Niech zagrają 4-4-2

Gabro
26-05-2015, 11:09
A moim zdaniem czas zagrać bez napastnika. Z przodu Duda/Masłowski.

Benek
26-05-2015, 11:12
A moim zdaniem czas zagrać bez napastnika. Z przodu Duda/Masłowski.

Masłowski pauzuje.

Gabro
26-05-2015, 11:17
Masz rację, mój błąd.

(L)dorado
26-05-2015, 12:00
Niech zagrają 4-4-2

mowisz ze bez bramkarza? :D

r9robins
26-05-2015, 14:45
Nie potrafię zdobyć się na optymizm. Moim zdaniem wszystko to o czym się tutaj pisze nie ma żadnego znaczenia. Do końca rozgrywek zostały tylko 3 kolejki i realnie oceniając, LECH nie ma już gdzie pogubić punktów.

Leokadiusz
26-05-2015, 15:14
Jak wygramy wszystko do końca to mamy mistrza. Nie wierzę, że Skorża czegoś nie spierdoli.

Runi
26-05-2015, 15:37
Do końca rozgrywek zostały tylko 3 kolejki i realnie oceniając, LECH nie ma już gdzie pogubić punktów.
Realnie oceniając to Lech na 34 mecze wygrał połowę. Więc nie widzę powodu żeby być pesymistą, że na 100% wygra te 3 ostatnie. Dodatkowo na wyjazdach wygrał na 17 meczów zaledwie 6, biorąc pod uwagę, że Górnik w Zabrzu przegrał tylko 4 razy czy na pewno są takimi faworytami? I nie zapominajmy o Pogoni, od 3 sezonów mają na Lecha patent i nie przegrywają ( w tym 2 remisy i zwycięstwo w Poznaniu). Naprawdę nie widzę przesłanek , że wygrają wszystko.

To było realne spojrzenie. To czy komuś będzie się chciało grać czy nie , inna kwestia. My też jesteśmy odmienną kwestią, którą bez sensu poruszać z tego względu, że jeżeli chcemy obronić Mistrzostwo trzeba wygrywać wszystko, bez różnicy czy ktoś nam leży czy nie.

Abrams
26-05-2015, 15:40
Realnie oceniając to Lech na 34 mecze wygrał połowę. Więc nie widzę powodu żeby być pesymistą, że na 100% wygra te 3 ostatnie. Dodatkowo na wyjazdach wygrał na 17 meczów zaledwie 6, biorąc pod uwagę, że Górnik w Zabrzu przegrał tylko 4 razy czy na pewno są takimi faworytami? I nie zapominajmy o Pogoni, od 3 sezonów mają na Lecha patent i nie przegrywają ( w tym 2 remisy i zwycięstwo w Poznaniu). Naprawdę nie widzę przesłanek , że wygrają wszystko.

To było realne spojrzenie. To czy komuś będzie się chciało grać czy nie , inna kwestia. My też jesteśmy odmienną kwestią, którą bez sensu poruszać z tego względu, że jeżeli chcemy obronić Mistrzostwo trzeba wygrywać wszystko, bez różnicy czy ktoś nam leży czy nie.

Ja jeszcze nie przekreślał bym Wisły w kontekście gry z Lechem ....

felixxx
26-05-2015, 16:07
Ja jeszcze nie przekreślał bym Wisły w kontekście gry z Lechem ....

Już widzę jak Wisła umiera w ostatnim meczu dla Nas :zlosliwy:

piejo kury piejo
26-05-2015, 16:30
mowisz ze bez bramkarza? :D

To oczywiste że bramkarzem gra się zawsze jednym. Legioniści muszą się teraz nastrzelać i liczyć na potknięcie konkurenta jeśli jeszcze myślą o tytule.

Abrams
26-05-2015, 16:44

W niedzielę niech umiera, ale z Lechem niech się odrodzi hahahhaha

Dodo
26-05-2015, 17:04
Patrząc na finisze rozgrywek, Lech jest od nas lepszy... To zły znak. Oby w tym roku było inaczej.
http://www.z-falsza.pl/2015/05/26/lech-mistrzem-korona-w-i-lidze-przynajmniej-tak-mowi-historia/

smiechu
26-05-2015, 17:06

szczególnie, że już będą mieli po pucharach, a to byłaby jedyna szansa na ich mobilizację. Poza tym już raz w 2012 roku w ostatnim meczu w dodatku u siebie za nas "umierali"...

Maciek
26-05-2015, 17:51
szczególnie, że już będą mieli po pucharach, a to byłaby jedyna szansa na ich mobilizację. Poza tym już raz w 2012 roku w ostatnim meczu w dodatku u siebie za nas "umierali"...

Ale grali ze Śląskiem...
Skupmy się na sobie, Lech jeszcze zgubi punkty.

smiechu
26-05-2015, 18:34
Ale grali ze Śląskiem...
Skupmy się na sobie, Lech jeszcze zgubi punkty.

możemy się łudzić, jedno jest jednak pewne to w niedzielę 31.05 będą "gryźć trawę" jak zresztą każda z tych zapyziałych drużyn grając z Wielką Legią, dla nich grając się z nami nigdy nie ma meczu o nic. Z kolei można się łudzić (i ja też się łudzę), że z amicą będą się chociaż starać grając o pietruszkę, ale czy to się uda? cóż czas pokaże

Mini
26-05-2015, 18:40
marudzicie jak stare baby

Bizonon
26-05-2015, 19:10
Realnie oceniając to Lech na 34 mecze wygrał połowę. Więc nie widzę powodu żeby być pesymistą, że na 100% wygra te 3 ostatnie. Dodatkowo na wyjazdach wygrał na 17 meczów zaledwie 6, biorąc pod uwagę, że Górnik w Zabrzu przegrał tylko 4 razy czy na pewno są takimi faworytami?

A w 5 ostatnich wyjazdach zgarnęli 13 punktów.

detoxizer
26-05-2015, 19:33
Najpierw to my wygrajmy wszystko do końca.

rodzynek13
26-05-2015, 20:03
Nie ma Koseckiego, nie wiadomo co z Gui więc nie łudziłbym się nadzieją, że nie zagra Michaś Ż. Berg nie lubi robić ostatnio wielkiej rotacji więc zagramy składem takim jak ostatnio tyle, że z Saganem z przodu. Ciężki będzie to mecz widząc jak im ciężko się gra. Odnoszę wrażenie, że tylko Rzeźnikowi się chce.

beka
26-05-2015, 21:48

o właśnie. Bo jak widzę kalkulacje na kim się może wyłożyć Lech to możnaby odnieść wrażenie, że Legia po każdym się przejeżdża co najmniej 5:0

Kucharz
26-05-2015, 22:00
Górnik u siebie wtopił tylko 4 razy? No to mnie uspokoiłeś...
I jeszcze w odniesieniu do takich rozkminek: Lechia do ostatniej niedzieli nie przegrała u siebie za Brzęczka...

Runi
26-05-2015, 22:25
Górnik u siebie wtopił tylko 4 razy? No to mnie uspokoiłeś...
I jeszcze w odniesieniu do takich rozkminek: Lechia do ostatniej niedzieli nie przegrała u siebie za Brzęczka...

Nie miałem zamiaru uspokajać, ale wrzućcie na luz, bo oni jeszcze tych meczów nie wygrali. Ani jedni ani drudzy. I realnie patrząc nie ma podstaw żeby zarówno jedni i drudzy zdobyli komplet. A jak komuś się uda będzie mistrzem.

asid73
26-05-2015, 22:33
Pogoń coś urwie, Czesio nie odpuści.
Warzycha sam ostatnio przyznał, że kibicuje Lechowi więc...wiadomo.
Co do gts-u to nie liczyłbym na nich choć Moskal wydaje się być rozsądnym trenerem więc kto wie?
Tylko co z tego?

kikuchijo
27-05-2015, 09:22
W meczach o stawkę być albo nie być, jak o awans w pucharach, Lech generalnie robi w gacie i przegrywa czy to Olimpia Grudziądz czy Żalgris Wilno. Teraz każdy mecz jest o być albo nie być MP, więc moim zdaniem znowu pokażą poznański charakter i się obsr.ają. Trzeba do końca wygrać wszystko i na 95% będzie dobrze.

r9robins
27-05-2015, 09:34
W meczach o stawkę być albo nie być, jak o awans w pucharach, Lech generalnie robi w gacie i przegrywa czy to Olimpia Grudziądz czy Żalgris Wilno. Teraz każdy mecz jest o być albo nie być MP, więc moim zdaniem znowu pokażą poznański charakter i się obsr.ają. Trzeba do końca wygrać wszystko i na 95% będzie dobrze.

Wystarczyło wygrać z Lechem albo chociaż ze Śląskiem i moglibyśmy teraz mieć wszystkich w pompie.

Nie miałem zamiaru uspokajać, ale wrzućcie na luz, bo oni jeszcze tych meczów nie wygrali. Ani jedni ani drudzy. I realnie patrząc nie ma podstaw żeby zarówno jedni i drudzy zdobyli komplet. A jak komuś się uda będzie mistrzem.

Ciężko wrzucić na luz mając świadomość, że nie kontrolujemy już przebiegu wydarzeń.
Mieliśmy wszystko w swoich rękach ale tak beztrosko i koncertowo zostało to zjebane.

piejo kury piejo
27-05-2015, 17:32
Wystarczyło wygrać z Lechem albo chociaż ze Śląskiem i moglibyśmy teraz mieć wszystkich w pompie.

Mam nadzieję że jak przegramy mistrza to nie punkcikiem a chociaż trzema, by potem nie było czego żałować. :fajek:

Marcino
27-05-2015, 19:13

i nie 1:0 w ostatnim kwadransie, niech pokażą charakter ci, którzy go mają a tymczasem:

WSZYSCY NA WISŁĘ !

ZdziCHu
27-05-2015, 19:55
Mam nadzieję że jak przegramy mistrza to nie punkcikiem a chociaż trzema, by potem nie było czego żałować. :fajek:

Aha, czyli jak przegramy 3 punktami, to nie musimy żałować porażek z Górnikami,Piastami i innymi Podpiździami?

... :|

Chmielo
27-05-2015, 20:18
Aha, czyli jak przegramy 3 punktami, to nie musimy żałować porażek z Górnikami,Piastami i innymi Podpiździami?

... :|

Każdy z uśmiechem pójdzie na browar. :lol:

Bono81
27-05-2015, 22:41
Komunikat Wisły. Ja odbieram to jako próbę wywarcia nacisku na sędziów. :popcorn:

Piłka nożna to dyscyplina sportowa, która budzi największe emocje wśród kibiców, gromadzi na stadionach T-Mobile Ekstraklasy wiele tysięcy fanów futbolu, sprawia, że wszystko, co wypacza rezultaty meczów, analizuje się po wielokroć.

Konsekwencją pomyłek zespołów sędziowskich są nie tylko przykre doznania wszystkich uczestników piłkarskiej rywalizacji, tak zawodników, trenerów, jak i kibiców, znacznie poważniejszym skutkiem jest wpływ błędnych decyzji na miejsce zespołu w tabeli T-Mobile Ekstraklasy i ostateczny sukces bądź porażkę.

Wisła Kraków, z przykrością, chce zwrócić uwagę na coraz częściej powtarzające się błędne decyzje sędziów piłkarskich w T-Mobile Ekstraklasie, które dotyczą nie tylko drużyny Białej Gwiazdy, ale także innych zespołów i mogą ostatecznie wypaczyć układ tabeli na zakończenie sezonu.

Wisła Kraków w najbliższej kolejce T-Mobile Ekstraklasy zagra w Warszawie z Legią. Władze Wisły, mając na uwadze m.in. ewidentny błąd sędziego Mariusza Złotka popełniony w ostatnim meczu obu drużyn, kiedy nie zauważył zagrania ręką Michała Żyry i uznał bramkę dla Legii, liczą na to, że niedzielne spotkanie, jak i kolejne mecze na krajowych boiskach będą rozstrzygane w duchu zasad fair play.

Ufamy, że dobra współpraca zespołu sędziowskiego oraz odpowiedzialne, rzetelne, w pełni profesjonalne poprowadzenie zawodów sprawią, iż każda ze stron piłkarskiego wydarzenia odczuwać będzie satysfakcję, a nie koncentrować się na kontrowersjach i szukaniu ich przyczyn.

Wisła Kraków SA
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/odpowiedzialnosc_za_wazne_decyzje/

smiechu
27-05-2015, 23:04
jak to się mówi: u Żyro ręka EWIDENTNA, mimo że przy ciele, u gruzina "jaki karny" mimo, że łapy miał jak strach na wróble...

Adrian
28-05-2015, 00:59
Mam nadzieję, że Legia wysmaruje takie samo pismo.

Goryl513
28-05-2015, 01:56
A ja mam nadzieje,że po prostu Legia wygra zdecydowanie na boisku, tak,że nikt-nawet trener Probierz nie będzie miał żadnego startu do jakiś egzystencjonalnych pytań o sens życia.Stosowanie takiego pisma to na mój gust jakiś idiotyzm zwłaszcza w kontekście roboty jaką dla milicyjnych od dawna sumiennie odwala sędzia Musiał(zwłaszcza w naszych meczach). I o ile uważałem(i chyba uważam nadal,choć może mniej żarliwlie),iż w meczu z Jagą nie powinno być żadnych karnych- to cała ta nagonka na nas i środowisko sędziowskie jakoby sympatyzujące z Nami(dobry towar trzeba ćpać by obiektywnie dojść do wniosku,że Legia kocha się z PZPN:jamaica:)zwyczajnie mnie wkurwxx i w sumie boli.Z jednej strony cieszę się,że jesteśmy ponad ten zbiornik kału i frustracji w jakim ochoczo tapla się spora część tej Ligii,zaś z drugiej czasem mi przeszkadza,że jakoś nie zareagujemy głośnym jebnięcixx w stół na pokątne ujadanie tych ratlerków, leczących tak swoje kompleksy wobec braku argumentów sportowych

IX14
28-05-2015, 16:17
Marciniak sędzią ...... dla zainteresowanych kurs na Wisłę 6,50 .

Andrzej10
29-05-2015, 08:52
Mam nadzieję, że piłkarze czytali oświadczenie Wisły, przed meczem z Nami, oczekuję że piłkarze wyjdą podwójnie zmotywowaniu, bo prawdę mówiąc jeśli ktoś ma czuć się obrażony tym pismem to właśnie właściciele Legii i w drugiej kolejności piłkarze.

Marcino
29-05-2015, 09:16
Ciekawe czy HB odstawi od składu rozkojarzonego Interem Dudę.

regan
29-05-2015, 09:16
A ja mam nadzieje,że po prostu Legia wygra zdecydowanie na boisku, tak,że nikt-nawet trener Probierz nie będzie miał żadnego startu do jakiś egzystencjonalnych pytań o sens życia.Stosowanie takiego pisma to na mój gust jakiś idiotyzm zwłaszcza w kontekście roboty jaką dla milicyjnych od dawna sumiennie odwala sędzia Musiał(zwłaszcza w naszych meczach). I o ile uważałem(i chyba uważam nadal,choć może mniej żarliwlie),iż w meczu z Jagą nie powinno być żadnych karnych- to cała ta nagonka na nas i środowisko sędziowskie jakoby sympatyzujące z Nami(dobry towar trzeba ćpać by obiektywnie dojść do wniosku,że Legia kocha się z PZPN:jamaica:)zwyczajnie mnie wkurwxx i w sumie boli.Z jednej strony cieszę się,że jesteśmy ponad ten zbiornik kału i frustracji w jakim ochoczo tapla się spora część tej Ligii,zaś z drugiej czasem mi przeszkadza,że jakoś nie zareagujemy głośnym jebnięcixx w stół na pokątne ujadanie tych ratlerków, leczących tak swoje kompleksy wobec braku argumentów sportowych

To ja zacznę może od przytoczenia bo coś pamięć mamy cieniutką panowie koledzy Legioniści:

1)
http://michalpol.blox.pl/resource/slepcy.jpg
http://michalpol.blox.pl/resource/slepcy2.jpg
OD 4,46

https://www.youtube.com/watch?v=gP2wR5TzkR8
2)
http://bi.gazeta.pl/im/9b/8d/fe/z16682395Q,Wisla---Legia.jpg

3)
http://i.imgur.com/CedDp9A.jpg?1
http://www.wislaportal.pl/photo/upload/29007_b.png

Z lat wcześniejszych nawet nie szukam, bo tam i tak dostawaliście po głowie i to się nie liczy ; )

Andrzej10
29-05-2015, 09:17
Ciekawe czy HB odstawi od składu rozkojarzonego Interem Dudę.
Pytanie czy jest rozkojarzony ? To zapewne HB oceni. No chyba że wiesz że jest rozkojarzony na 100% ?

To ja zacznę może od przytoczenia bo coś pamięć mamy cieniutką panowie koledzy Legioniści:

Z lat wcześniejszych nawet nie szukam, bo tam i tak dostawaliście po głowie i to się nie liczy ; )
No tak, podziwiam, pewnie mieszkanie masz tym wytapetowane, to raczej powinieneś wydrukować i wysłać do PZPN, Kolegium Sędziów. Co ma z tym wspólnego Legia ? Legia nie odpowiada za błędy sędziów. Tak samo jak nie odpowiada za błędy sędziów w meczu waszym z Jagiellonią na 1-2 i kilka innych ale na wasza korzyść, które zapewne były, ale tutaj na forum, raczej nie ma wielu osób, które śledzą błędy sędziów w naszych meczach, gdy takie się pojawiają i rozpamiętuj latami , a tym bardziej w meczach zespołów ekstraklasy. Tak jest zdrowiej, po prostu.

a-d-a-m
29-05-2015, 09:20
A z tą 3. sytuacją to o co chodzi, że grzywka komuś wystawała czy ma większego członka? To teraz poszukaj sobie ile razy sędziowie pomylili się na waszą korzyść. Myślę, że wyjdzie na zero, no chyba że chcecie dołączyć do wielce szanownego grona wiecznie uciśnionych...

Bonhart
29-05-2015, 09:25
A z tą 3. sytuacją to o co chodzi, że grzywka komuś wystawała czy ma większego członka? To teraz poszukaj sobie ile razy sędziowie pomylili się na waszą korzyść. Myślę, że wyjdzie na zero, no chyba że chcecie dołączyć do wielce szanownego grona wiecznie uciśnionych...

Wpadnij na forum Wisly - watek ekstraklasa, to sie dowiesz o co chodzi. Tam wszyscy pilkarze Legii zawsze sa na spalonym,a kazdy ich faul powinien byc karany co najmniej zolta kartka. Bo tak!

Benek
29-05-2015, 09:28
I po co ta gadka? I tak wiadomo, że jak Mort zapłaci to będą gwizdać tak jak on chce:fy:

a-d-a-m
29-05-2015, 09:30
i przypominam o pięknej akcji, którą zapoczątkował po ogólnonarodowej histerii po meczu z Jagą B. Łobacz: #pocałujcienaswdupe :lol:

regan
29-05-2015, 09:32

Z tą 3 chodzi o to, że rok wcześniej Brożek wychodził w podobnej sytuacji tzw. pół buta, (czy jak tam wolisz wystającego członka) na sam na sam przy stanie 2:2 w 92 minucie i dokładnością aptekarską gwizdnął spalonego, to po pierwsze.
Po drugie Pokaż te sytuacje w meczach z wami, gdzie mieliśmy tą "korzyść".
Po trzecie jakoś sobie nie przypominam, żebyśmy strzelili bramkę, po błędzie sędziego w tym sezonie, lub nie gwizdano karnych.
Po czwarte Wasi sędziowie z Mazowsza to nas chyba w 5 czy 6 nawet meczach przekręcili ; ) W tym 2 razy w meczu z wami, raz tydzień temu w meczu z Jagą (Probierz nie protestował).
Trzeba się uderzyć w pierś! : )

i przypominam o pięknej akcji, którą zapoczątkował po ogólnonarodowej histerii po meczu z Jagą B. Łobacz: #pocałujcienaswdupe :lol:

Przyjdzie kryska na matyska i zobaczymy kto kogo będzie całował. ; )

a-d-a-m
29-05-2015, 09:37
Akurat w meczu Wisły z Jagą to bardziej nam pasował remis, ale nasz kibol Marciniak z Płocka nie odebrał w porę smsa od Morta...

Andrzej10
Pisz "regan" do Kolegium sędziów, w tej sprawie, co ma do tego Legia, czego ma się bić w swoje piersi za nie swoje błędy ? A najlepiej rozpocznij akcję związaną z wprowadzeniem video do spornych sytuacji, pierwszy Cię poprę, może takich ludzi jak ty będzie wtedy mniej.

brachu
Z tą 3 chodzi o to, że rok wcześniej Brożek wychodził w podobnej sytuacji tzw. pół buta, (czy jak tam wolisz wystającego członka) na sam na sam przy stanie 2:2 w 92 minucie i dokładnością aptekarską gwizdnął spalonego, to po pierwsze.
Po drugie Pokaż te sytuacje w meczach z wami, gdzie mieliśmy tą "korzyść".
Po trzecie jakoś sobie nie przypominam, żebyśmy strzelili bramkę, po błędzie sędziego w tym sezonie, lub nie gwizdano karnych.
Po czwarte Wasi sędziowie z Mazowsza to nas chyba w 5 czy 6 nawet meczach przekręcili ; ) W tym 2 razy w meczu z wami, raz tydzień temu w meczu z Jagą (Probierz nie protestował).
Trzeba się uderzyć w pierś! : )ja zalecam się uderzyć w głowę.

regan
29-05-2015, 09:47
ja zalecam się uderzyć w głowę.

Raz na pół roku przy okazji meczów z wami się tu wpisze a wy chcecie się po głowach walić. Panowie spokojnie, luz, szkoda głów ; )

Goryl513
29-05-2015, 09:49
Do gościa Regan:Każdy widzi to co chcę.Ale skoro tak masz oblatane te wszystkie sytuacje (jakiś pamiętnik do poduszki czy coś) to napisz do PZPN,że nie przypominasz sobie byście strzelili gola dzięki sędziemu w tym sezonie i w ogóle to wy są święci i żeby coś z tym zrobili,bo to niedopuszczalne.Chcecie dwie lewe bramki i już,bo jak nie to z kolegami bojkotujecie PZPN.

Marcino
29-05-2015, 10:33
@ Regan,
oddajcie mecz walkowerem, będzie taniej dla Was, bez kosztów :D i nie będzie kontrowersji dla Pana Sławka :hmm:

brachu
29-05-2015, 11:30
Pewnie wygramy te trzy mecze, tylko należy zadać sobie pytanie kto powstrzyma lecha ?? sędziowie 40,1 % :look:

Kamson
29-05-2015, 13:37

to już nie #letfootballwin? :kawa:

e(L)egion
29-05-2015, 13:48
to już nie #letfootballwin? :kawa:
Teraz to już wasza akcja, zwłaszcza po tych odezwach internetowych.

Tonder
29-05-2015, 13:52
Tak, jest dokładnie tak jak piszecie. Kupowaliśmy, kupujemy i będziemy kupować. A jak wam się coś nie podoba to was wezwiemy do woja. Jednym zdaniem: całujcie w dupę.

mort
29-05-2015, 14:15
Dyskusja kompletnie bezprzedmiotowa.

Niedzielny wynik - 2:1 dla Legii.

W razie superfarta Wisły i wyrównania zadymi się boisko, przedłuży mecz o 5 minut a po przerwie wszystko wróci do normy. Także polecam u bukmacherów wynik jak powyżej chyba, że ktoś jest superostrożny - wtedy wygrana Legii jedną bramką.

Robert E. Lee
29-05-2015, 15:46
Pewnie wygramy te trzy mecze, tylko należy zadać sobie pytanie kto powstrzyma lecha ??

Ja sobie zadaję: kto powstrzyma fale poznańskich baranów podszywających się pod legionistów?

A osobny przypadek to Kamszot od tow. Czerwińskiego, który jak było wklejane sobie "kurwuje" w najlepsze na gwardyjskim forum, i ma czelność potem tu szczekać.

R.
29-05-2015, 17:47
Kolega z Wisły zapomniał przy okazji meczu z "Jędrzejczykiem" o ciosie karate Parejki w Koseckiego, za co należała się czerwień. Ale to tak tylko małe przypomnienie.

smiechu
29-05-2015, 18:06
Kolega z Wisły zapomniał przy okazji meczu z "Jędrzejczykiem" o ciosie karate Parejki w Koseckiego, za co należała się czerwień. Ale to tak tylko małe przypomnienie.

kolega z wisły jest zwykłym błaznem, płacze o jakiś błędach, gdzie od 2000 roku to na korzyść tego krakowskiego klubu podjętych było najwięcej kontrowersyjnych decyzji. wiec kto jak kto, ale działacze i kibice tego klubu powinni siedzieć cicho...

detoxizer
29-05-2015, 18:58
:lol:
Pomyśleć, że pisze to Saksoholik. :)

Kucharz
29-05-2015, 19:06
Z tą 3 chodzi o to, że rok wcześniej Brożek wychodził w podobnej sytuacji tzw. pół buta, (czy jak tam wolisz wystającego członka) na sam na sam przy stanie 2:2 w 92 minucie i dokładnością aptekarską gwizdnął spalonego
Tym argumentem rozwaliłeś system :D

Antares
29-05-2015, 19:27

Kolega z Wisły też zapomniał, że był kiedyś taki sędzia jak Małek - jeden z najgorszych w historii Ekstraklasy. I ten sędzia co Wiśle sędziował to się dziwnie mylił na ich stronę. Najlepszy był mecz z ŁKS-em, końcówka meczu bramka wyrównująca nie ma mowy o spalonym bodajże Madeja, a ten nie uznaje bramki pomimo, że techniczny komunikuje się z nim i mówi, że spalonego nie było.

Marcino
29-05-2015, 19:36
Heh, Wisła i ich sędzia Musiał, który zawsze gwiżdże przeciwko Nam :)

pablos
29-05-2015, 20:19
Krótka pamięć. Niespełna 3 tygodnie temu, mecz z Górnikiem. Bramka na 2:1 Garguły po metrowym spalonym.

Po czwarte Wasi sędziowie z Mazowsza to nas chyba w 5 czy 6 nawet meczach przekręcili ; )
Nom, wspomnianą brameczkę uznał... Marcin Borski z Warszawy.

Przyjdzie kryska na matyska i zobaczymy kto kogo będzie całował. ; )
Widocznie w końcu przyszła na Was i los odbiera co dał za czasów etatowego pracownika Tele-Foniki, który wyznaczał sędziów (słyszał ktoś o podobnym przypadku w świecie?).

Wypada przytoczyć cytat me(L)u zaadresowany do Ciebie przy okazji marcowego meczu Legia-Wisła:
"Jeszcze bardziej smakuje jak akurat was sędzia rucha. Leszek Saks i wszystko w temacie. Bez odbioru"

Kucharz
29-05-2015, 22:02
Kolega z Wisły też zapomniał, że był kiedyś taki sędzia jak Małek - jeden z najgorszych w historii Ekstraklasy. I ten sędzia co Wiśle sędziował to się dziwnie mylił na ich stronę. Najlepszy był mecz z ŁKS-em, końcówka meczu bramka wyrównująca nie ma mowy o spalonym bodajże Madeja, a ten nie uznaje bramki pomimo, że techniczny komunikuje się z nim i mówi, że spalonego nie było.
On wtedy bodajże gwizdnął zanim piłka wpadła do bramki, więc siłą rzeczy skoro akcja została przerwana wcześniej, to gol nie mógł zostać uznany, pomimo wskazania technicznego.

Breados
29-05-2015, 22:22

Akurat końcówka tego mistrzowskiego sezonu za Maaskanta, to jedna wielka seria wałków sędziowskich pod Wisłę, tak więc nie wiem skąd w ogóle tutaj jakaś polemika z tym krakowskim meteorytem :lol:

Bonhart
29-05-2015, 22:38
Akurat końcówka tego mistrzowskiego sezonu za Maaskanta, to jedna wielka seria wałków sędziowskich pod Wisłę, tak więc nie wiem skąd w ogóle tutaj jakaś polemika z tym krakowskim meteorytem :lol:

Dajcie juz spokoj. Czasem odpalam sobie cale to ich forum dla beki, bolesnosc dupy na calego. Antylegijna obsesja jest tam posunieta do takiego stopnia,ze gdybysmy w ostatniej kolejce grali z Cracovia o mistrza, to chyba duza czesc przywdzialaby pasiaste szaliki i ruszyla na tesco arene dopingowac swoja rzekomo najwieksza kose.

regan
29-05-2015, 23:25
:popcorn: :popcorn:

http://i.imgur.com/lQrDvXB.jpg

Cóż. Liczby nie kłamią ; )

Antares
29-05-2015, 23:27
Tak, tak gdyby nie błędy sędziowskie to tak na 100 procent wyglądałaby tabela. Weszło jest wyrocznią, idź się nie ośmieszać dalej.

mmm
30-05-2015, 00:00
***** jakie rozkminki :lol:

Ja to pamiętam mecz na Wiśle jak przewalilismy wysoko, sedziowal Piasecki ze Słupska, chyba nie zna p . Zdzisława Kreciny, albo wyżej (morta) i gdzieś przepadł(albo ten drugi go odsunął) po odgwizdaniu karnego z dupy, inaczej byłoby leciutko 0-5 przy Reymonta, a tak "Pedały".

Ix14 - bombarduje (tzn. Wyslalem Burlige :lol2: )

rey
30-05-2015, 07:48
[emoji14]opcorn: [emoji14]opcorn:

Cóż. Liczby nie kłamią ; )

Podawałeś przykłady z lat poprzednich a teraz wyskakujesz z tabelą tego sezonu, słabo. Dawaj tabele wszechczasów, bo inaczej się nie liczy [emoji38]

a-d-a-m
30-05-2015, 08:29
O kant dpy potłuc tą tabelkę. A jak przeliczyć np sytuacje gdy co prawda nie było sytuacji, ze sędzia nie uznał prawidłowego gola, czy uznał cos ze spalonego, ale przez jego błąd drużyna musiała grać w dziesiątke prżez wiekszosc meczu? Tego to w żaden sposob nie uwzględnia, a jakby nie patzec ma realny wpływ na wynik meczu.

Majkisek
30-05-2015, 08:46
Ale po co wy w ogóle z nim dyskutujecie? Jakież to smutne życie trzeba prowadzić, żeby wchodzić na forum kibiców nieswojego klubu i dawać upust swoim negatywnym emocjom związanym z tymże klubem?

Andrzej10
30-05-2015, 10:44
Ale po co wy w ogóle z nim dyskutujecie? Jakież to smutne życie trzeba prowadzić, żeby wchodzić na forum kibiców nieswojego klubu i dawać upust swoim negatywnym emocjom związanym z tymże klubem?

100% racji szkoda czasu na frustratów, leczących swoje kompleksy i żyjących w sowich urojeniach. Czas skupić się a tym co najważniejsze jutro Legia-Wisła. Tylko zwycięstwo, tylko trzy punkty, nie ważne jak, nie ważne w jakim składzie, czas pokazać w ostatnich trzech meczach że się ma wielkie i twarde "cojones" :). LEGIA MISTRZ !!!

nst
30-05-2015, 12:06
Trzeba wjechać i zaorać. Nie ma wyjścia :)
Spina będzie to oczywiste. Grunt by mimo ostatnich niezbyt udanych spotkań teraz przycisnąć.
Szansa jest więc nic nie tracą a zyskać mogą sporo ;)

Co do forum Wisły to bez przesady, to forum od dawna uznawane jest za jeden wielki cyrk i nikt normalny tych dzieciaków i fanów teorii spiskowej nie traktuje poważnie.
Tłuste lata się skończyły i dzieciaki ery Cupiała nie mogą się pogodzić z tym, że są teraz po prostu średniakiem.

Krawczol
30-05-2015, 14:21
Osobiście mam złe przeczucia przed tym meczem. Nie pamiętam już kiedy ostatni raz wygraliśmy trzy spotkania z rzedu, Wisła w grupie mistrzowskiej gra całkiem niezłą piłkę i gra o puchary. Duda bez formy, Żyro bez formy, realnie patrząc będzie bardzo ciężko, oby wymęczyli trzecie z rzędu 1-0.

R.
30-05-2015, 14:25
Osobiście mam złe przeczucia przed tym meczem. Nie pamiętam już kiedy ostatni raz wygraliśmy trzy spotkania z rzedu, Wisła w grupie mistrzowskiej gra całkiem niezłą piłkę i gra o puchary. Duda bez formy, Żyro bez formy, realnie patrząc będzie bardzo ciężko, oby wymęczyli trzecie z rzędu 1-0.

Spokojnie, sędziowie wiedza co jutro mają robić. ;)

Kucharz
30-05-2015, 15:06
Duda bez formy
A jeśli do tego dodać transfer do Interu, pamiętając o decyzji Berga o odsunięciu Rado na Ajax, powstaje pytanie, czy nasz gwiazdor powinien jeszcze powąchać ligową murawę... Choć alternatyw jakby nie widać.

świrek88
30-05-2015, 15:10
A jeśli do tego dodać transfer do Interu, pamiętając o decyzji Berga o odsunięciu Rado na Ajax, powstaje pytanie, czy nasz gwiazdor powinien jeszcze powąchać ligową murawę... Choć alternatyw jakby nie widać.

Zakładając, że Gui jest już w pełni zdrowy i gotowy do gry, to i tak ktoś z dwójki kompletnie bez formy(Żyro, Duda) musi zagrać. Nie mamy alternatyw, nasza szeroka kadra się kompletnie posypała.

Maciek
30-05-2015, 15:15
Spokojnie, sędziowie wiedza co jutro mają robić. ;)

Ja liczę, że zapłacono tym razem więcej niż za zwycięstwo z Jagą i drukowanie zacznie się odpowiednio wcześnie, aby nie było później stresów i karnych na ostatnią chwilę :prawi:

LeW14
30-05-2015, 16:42
Ja liczę, że zapłacono tym razem więcej niż za zwycięstwo z Jagą i drukowanie zacznie się odpowiednio wcześnie, aby nie było później stresów i karnych na ostatnią chwilę :prawi:

Nie zartuj tak nawet, nie dosc ze taniej to jeszcze ogladasz bol odbytu calej polski :)

Adin
31-05-2015, 12:14
Panowie gdzie obejrzę mecz w necie w dobrej jakości ( może być płatne ).

Niestety weeb.tv nie działa od wczoraj, a tam zawsze oglądałem bez zacięć...

mort
31-05-2015, 12:52
Prośba o nieobrażanie sędziego gdyby pomylił sie pare razy na naszą niekorzyść, po wczorajszym ma prawo trochę nieogarniać :D

Najwazniejsze,że na koniec będzie dobrze :brawo: :prawi: :lol:

ps. a Wiślakom polecam się tak nie spinać i odetchnąć bo przy okazji Wasz mecz w Poznaniu był dogrywany więc jak nie wiecie to nie płaczcie bo potem będzie Wam głupio :p

brachu
31-05-2015, 14:04
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Jodłowiec, Furman - Żyro, Duda, Kucharczyk - Saganowski.

warto na tace dac za wczasu

Antares
31-05-2015, 14:42
Nie wiem co robi Żyro, że tracąc 100 procent piłek, będąc dwunastym zawodnikiem drużyny przeciwnej non stop wychodzi w pierwszym składzie. Czy Berg jest ślepy? Nie to, że on gra słabo, on gra tak beznadziejnie, że nie wiem czy do składu w III lidze by się łapał, a u Berga to ciągle podstawowy zawodnik.

Mario
31-05-2015, 14:46
Nie wiem co robi Żyro, że tracąc 100 procent piłek, będąc dwunastym zawodnikiem drużyny przeciwnej non stop wychodzi w pierwszym składzie. Czy Berg jest ślepy? Nie to, że on gra słabo, on gra tak beznadziejnie, że nie wiem czy do składu w III lidze by się łapał, a u Berga to ciągle podstawowy zawodnik.

Chcą go po prostu sprzedać.

Antares
31-05-2015, 14:56
Chcą go po prostu sprzedać.

Tylko, że swoją grą to on robi sobie antyreklamę co do ewentualnego wyjazdu. Dzisiaj ma być menadżer Wolverphampton to pewnie jak zobaczy jego kolejne popisy to już nawet tematu II ligi angielskiej nie będzie. Skończy się tak, że kontrakt przedłuży i przez kolejne lata będziemy grali w "10", bo trzeba wielką nadzieję Żyro wystawiać może w końcu wystrzeli i ustabilizuje formę.

Adin
31-05-2015, 14:58
Tylko, że swoją grą to on robi sobie antyreklamę co do ewentualnego wyjazdu. Dzisiaj ma być menadżer Wolverphampton to pewnie jak zobaczy jego kolejne popisy to już nawet tematu II ligi angielskiej nie będzie. Skończy się tak, że kontrakt przedłuży i przez kolejne lata będziemy grali w "10", bo trzeba wielką nadzieję Żyro wystawiać może w końcu wystrzeli i ustabilizuje formę.

jak go nie wystawią, to go nigdy nie sprzedadzą, wiec logiczne, że grać musi. Może akurat wyjdzie mu mecz życia i pójdzie w holere

Antares
31-05-2015, 15:17
jak go nie wystawią, to go nigdy nie sprzedadzą, wiec logiczne, że grać musi. Może akurat wyjdzie mu mecz życia i pójdzie w holere

A to my gramy o sprzedanie drewnianego Żyro czy o mistrzostwo Polski?

brachu
31-05-2015, 16:20
no to Dossa w Gdansku. Słabo to wyglada ;/

Marek.Only
31-05-2015, 16:21
Furman - czlowiek alibi i Sagan - co ja robie tuuuu....

piejo kury piejo
31-05-2015, 16:27
Trzeba wygrać, chociażby po to aby ten ból dupy pikarskiej PL był ostatniej kolejki.

Adin
31-05-2015, 16:31
kur....ile to miesięcy można grać bez formy. Tylko Kuchy i Broź coś grają.

Antares
31-05-2015, 16:34
Akcje ofensywne to nam się kleją, nie ma co... Saganowski niby biega, ale ani go w polu karnym nie ma, a jak piłkę dostanie to zaraz strata. Stałe fragmenty nie wychodzą, ciężko, żeby tutaj coś wpadło.

Tarnowianin
31-05-2015, 16:53
łysy won !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tuzin
31-05-2015, 16:57
Duda wyglada niestety na okolice prawej kostki, czyli to samo co w zimie :/

ormo
31-05-2015, 17:12
Lewy staw skokowy.

brachu
31-05-2015, 17:25
akcja w 90min 3/2 i Kucharczyk :rotfl2: ***** ludzie czemu go jeszcze bronicie ?

Tadek
31-05-2015, 17:26
Po strzeleniu gola absolutny minimalizm, byle dowieźć to 1-0. No ale jak formy nie ma to o to chodzi, może być 5 wygranych z rzędu 1-0 i mistrzostwo a potem przebudowa składu...

midzi
31-05-2015, 17:26
Ważne 3 punkty, możliwe że w ogólnym rozrachunku na miarę mistrzostwa, a wszystko dzięki Rzeźniczakowi i zezowatemu szczęściu, które nie dopisało dzisiaj Stilicowi.

Jazdy na oparach ciąg dalszy ;)

kresowiak1993
31-05-2015, 17:28
Nic się nie ruszyło na plus w naszej grze, jednak ważne kolejne zwycięstwo. Teraz trzeba liczyć na Pogoń, że po starej znajomości się zepnie w Poznaniu.

tadzio
31-05-2015, 17:32
No to Lewczuk nam uratował 3 punkty. Komu tam się dostawało na początku drugiej połowy, bo miałem angielski komentarz na polskim i nie dosłyszałem?

Antares
31-05-2015, 17:33
Ja rozumiem nie trafić z przygotowaniami, nie wejść w rundę, mało sił w końcówce sezonu, ale żeby całą rundę być bez formy? Jak doczłapiemy w takiej formie do tego mistrzostwa to reszta drużyn powinna się rozwiązać.

Leśny mina nie tęga, zarobek na Dudzie może się spalić, a szkoda.

Orzelek
31-05-2015, 17:34
To 1-0 biorę za dobrą monetę. W ataku słabo, ale obrona (Broź, Lewczuk i Rzeźnik) ratowała to co miała uratować.

Mario
31-05-2015, 17:38
Lewczuk mistrz. Dzisiaj para środkowych obrońców zapewniła mega ważne trzy punkty. Gra chujowa i coraz ciężej na to patrzeć.

Tadek
31-05-2015, 17:39
Ewidentnie też brak im luzu w rozgrywaniu piłki. Za to Duda dzisiaj całkiem dobrze grał - kilka razy groźnie w polu karnym w pierwszej połowie i wywalczył wolny po którym padł gol, szkoda że znowu kontuzja....

Axel
31-05-2015, 17:39
Czy Sagan, poza tą żółtą kartką, zrobił dziś cokolwiek wartego odnotowania?

Twente
31-05-2015, 17:40
Zwycięstwo cieszy, teraz trzymać kciuki za Pogoń i kto wie... :raca: :raca:

tadzio
31-05-2015, 17:40
Czy Sagan, poza tą żółtą kartką, zrobił dziś cokolwiek wartego odnotowania?

miał jedno bardzo dobre dośrodkowanie w drugiej połowie. nie mówię, że to dużo, ale cośtam zrobił

Pigeon
31-05-2015, 17:43
Zwycięstwo cieszy, teraz trzymać kciuki za Pogoń i kto wie... :raca: :raca:

Cieszy ale grają bardzo słabo. Obrona jeszcze jeszcze ale atak to dramat. Oby Sa w Gdańsku to zmienił.

Szawar
31-05-2015, 18:01
Parada Lewczuka konkretna, gra nie napawa pozytywnie przed meczem w Gdańsku, który nam nie leży.
Duda znów kostka i może to być jego ostatni mecz w barwach Legii.

pchorseba
31-05-2015, 18:17
Wiecie co kocham w "piłkarskiej" Legii najbardziej ? im bardziej ich skreślamy tym bardziej nas zaskakują. Lechia-Legia 0-3 !

LOL3K
31-05-2015, 18:18
Po raz enty w tej rundzie na plus tylko wynik.
Trzeci mecz pod rząd 1-0.
Lecimy dalej :popcorn:

Radzyn69
31-05-2015, 18:19
Coś czuję, że przy poziomie tej ligi jakimś fartem wyrwiemy tego mistrza :)
Choć dalej uważam, że brak mistrza w tym sezonie byłby dla niektórych kubłem zimnej wody do ogarnięcia się wreszcie i motywatorem do rewolucji w zespole.

pchorseba
31-05-2015, 18:28
kubeł zimnej wody to oni dostają od początku tego roku ... nic nie daje :(

OrLe
31-05-2015, 18:55
http://ekstraklasa.tv/skroty/legia-wisla-1-0-zobacz-skrot-meczu/77hvmf

Podrzucam powyższy skrót z dzisiejszego meczu. Zwróćcie uwagę w 01:08 na Jakuba Rzeźniczaka, który zaczyna bardzo szybki powrót w swoje pole karne po stracie piłki z rzutu rożnego. Zajęło mu to raptem 10 sekund.
Krótkie obliczenia i mamy 100 metrów w ~11.5 sekundy, całkiem nieźle.

Dla Kuby szacunek za walkę i charakter, ale w tej akcji wyraźnie widać coś innego: Duda ma już wyebane, nawet biegać mu się nie chce...

Radzyn69
31-05-2015, 19:25
kubeł zimnej wody to oni dostają od początku tego roku ... nic nie daje :(

Ale sadzę, że brak mistrza zadziałał by w tym przypadku pozytywnie. Bo przy tak słabej grze i zdobyciu mistrza poczucie "zajebistości" przez niektórych grajków się zwiększy do wysokości Mount Everestu ;)

Marcino
31-05-2015, 19:30
Broziu kompletnie nie krył Donalda pod koniec drugiej połowy. To jakiś cud, że do Haitańczyka nikt nie grał a ten nie ładował bramek.

Sugarman
31-05-2015, 19:39
Po tym co odpierdalał dzisiaj Kuciak to naprawdę sukces, że jesteśmy dalej w grze.

Marcino
31-05-2015, 19:46
Berg to jednak nie ma jaj. Dziś z Saganem graliśmy w 10-tkę. Marek, jesteś wielki, ale zakończ już karierę w chwale. Można było spróbować Ryczkowskiego, miałby chłopak ciśnienie na pokazanie się przy Ł3.

Loko
31-05-2015, 19:51
3 punkty najważniejsze, jednak człapiemy dalej. Walka trwa...

Chmielo
31-05-2015, 19:54
Brawo obrońcy. Reszty nie ma co komentować.

Kucharz
31-05-2015, 20:01
Po tym co odpierdalał dzisiaj Kuciak to naprawdę sukces, że jesteśmy dalej w grze.
Co odpierdalał?

Axel
31-05-2015, 20:03
Lech wygrywa i właściwie nie ma się z kim już potknąć. Został im Górnik na wyjeździe i Wisła u siebie.

Podziękujmy łysemu za to, że sabotował drużynę przez dwa miesiące..

Sugarman
31-05-2015, 20:10
Co odpierdalał?
Dwa razy tak nieudolnie wychodził z bramki, że mogło się to skończyć utratą goli.

Andrzej10
31-05-2015, 20:18
Wygrana cieszy, gra mniej, mam nadzieje że Dudzie nic poważnego się nie stało, bo sytuacja kadrowa i tak jest lekko napięta. Szkoda kartki Rzeźniczaka bo to gość zostawiający płuca, wątrobę i serce na boisku. A na Lechii trzeba będzie jak najwięcej takich zawodników, chcących umierać za Legię. A z tym różnie bywa u nas czasami.

Antares
31-05-2015, 20:21
W środę Wisła musi wygrać ze Śląskiem, my z Lechią i w Poznaniu w ostatniej kolejce będą grali o europuchary to się może zepną. Na Górnik to nie ma co liczyć, a Czesio wszedł do tej ósemki, żeby juniorów ogrywać i od każdego oklep zbierać?

Kucharz
31-05-2015, 20:37
a Czesio wszedł do tej ósemki, żeby juniorów ogrywać i od każdego oklep zbierać?
Tak, dokładnie. No ale przecież po to wprowadzono tę reformę, żeby każda drużyna grała każdy mecz "o coś". Chyba się to średnio udaje...

jajcarz
31-05-2015, 20:39
Było grać na jesieni normalnie to dziś byśmy pili szampana, a Czesio mógł sobie dziś zagrać rezerwami i ***** nam do tego.

Kucharz
31-05-2015, 20:53
Było grać na jesieni normalnie to dziś byśmy pili szampana, a Czesio mógł sobie dziś zagrać rezerwami i ***** nam do tego.
Tak jakby na wiosnę grali normalnie... Ostatnie 3 mecze to przynajmniej zwycięstwa, pomimo kiepskiej gry. Szkoda, że podobnie nie było w Kielcach i Chorzowie.

jarcyś
31-05-2015, 21:13

Podrzucam powyższy skrót z dzisiejszego meczu. Zwróćcie uwagę w 01:08 na Jakuba Rzeźniczaka, który zaczyna bardzo szybki powrót w swoje pole karne po stracie piłki z rzutu rożnego. Zajęło mu to raptem 10 sekund.

Dla Kuby szacunek za walkę i charakter, ale w tej akcji wyraźnie widać coś innego: Duda ma już wyebane, nawet biegać mu się nie chce...

Symptomatyczna sytuacja. Jeden zapierdziela jak bolid, drugi w tempie rekreacyjnej przebieżki. Gwiazdorek. Dudę żegnam bez żalu a dla Rzeźnika, kolejny raz w tym sezonie, brawa

Sugarman
31-05-2015, 21:27
Wystarczyło grać normalnie na wiosnę i też byśmy pili. Piłkarzyki udowadniają, że nawet grając padlinę jak dziś mogą wygrywać mecze. No ale do tego potrzeba trochę ambicji i determinacji. Szkoda, że spięli tyłki dopiero jak już mieli nóż na gardle.

MSP
31-05-2015, 21:28
Lech wygrywa i właściwie nie ma się z kim już potknąć. Został im Górnik na wyjeździe i Wisła u siebie.

Legia jest pierwszym profesjonalnym klubem trenowany przez Berga nie wliczając mały epizod z Blackburn,wiec on dopiero uczy się trenerki.No dobra niech się uczy ale w Valerendze Oslo gdzie zaczynał swoją przygodę piłkarską, albo w lidze Litewskiej,Łotewskiej.Pisałem gdy przyszedł na samym początku że nam potrzeba trenera doświadczonego a nie laika,eksperymentować to sobie może tak jak napisałem wyżej,miłej nocy.

Chmielo
31-05-2015, 21:30
Wystarczyło grać normalnie na wiosnę i też byśmy pili. Piłkarzyki udowadniają, że nawet grając padlinę jak dziś mogą wygrywać mecze. No ale do tego potrzeba trochę ambicji i determinacji. Szkoda, że spięli tyłki dopiero jak już mieli nóż na gardle.

Tak, zwłaszcza z Vrdoljakiem i Astizem w składzie. Sraczka sprawiła, że w dwóch poprzednich meczach zwycięstwa zapewniał Sa, który był już na wylocie. Wszystkiemu winni piłkarze.

Dolu
31-05-2015, 21:37
stało się i się nie odstanie, pozostało liczyć na cud, a po sezonie to łysy powinien lecieć na kopach aż pod granicę, opchnąć tego Dudę póki jeszcze za niego dają parę ładnych baniek, mieć nadzieję, że kupią kogoś w końcu a nie same kończące się kontrakty do nas przyjdą, na tą chwilę, 99cio lecie to chyba chyba trzeba dać sobie już spokój z tym mistrzem aby im się w .... jeszcze bardziej nie popieprzyło i tyle

szkoda

a-d-a-m
31-05-2015, 21:37
To był najchujowszy mecz Legii od wielu wielu miesiecy. Oglądało sie to tak jakbysmy sie bronili w dziesiątkę. To tyle na temat meczu z Wisłą.

Marcino
31-05-2015, 21:49
Berg zostanie, frekwencja spadnie jeszcze bardziej, tak jak poziom gry tego zespołu.

Huxley
31-05-2015, 22:09
Jedyne co cieszy to wygrana.

Żałośnie wyglądało to wybijanie na pałę, byle dalej od bramki tak od 75 min. Jeżeli tak ma wyglądać ta "wielka" Legia Berga to ja się nie dziwię, że Leśnodorskiemu kibice (poza Żyletą) nie chcą przychodzić na mecze i mu się rachunek nie zgadza. Za co mają płacić kibice? Za takie pałowanie? Berg won! Kompletnie nie poradził sobie z przygotowaniem drużyny na decydującą fazę rozgrywek. Jak już pisałem wcześniej w tej drużynie nie widać, żadnego postępu, jest regres, dno!

mmm
31-05-2015, 22:24
Jakby ten mecz oglądali potencjalni inwestorzy z krajów arabskich to podarliby Koran i zaczęli walić setkę za setką po czym wycofaliby się z inwestycji.

Drużyny nie spinaja się na Legie, tu bez spin można ją pyknac na luzie, ci paralitycy nie wygraliby dziś z Bełchatowem i Zawisza.

P.s. gdzie znajdę karierę wojskową Lucjana Brychczego? Ew. Czy ktoś może mi ją na priv przedstawić?

Edit
Polecam pomeczowa wypowiedź Naszego Łysego Fergusona :lol:

Benek
31-05-2015, 22:50
P.s. gdzie znajdę karierę wojskową Lucjana Brychczego? Ew. Czy ktoś może mi ją na priv przedstawić?

Polecam książkę Kici.

Bobicz
31-05-2015, 23:15
Powiem Wam coś od strony przygotowania mentalnego naszej drużyny...

W Legii jakiś czas temu miał być wprowadzony system pracy z psychologiem sportowym. Profesjonalny kurs, z którego korzystają najlepsi gracze na całym świecie. Jedynym zawodnikiem który się w to zaangażował był... Rzeźnik. I widać efekty! Z drugiej strony pizdeczka Kosecki, który zamiast szkolenia wolał jeździć do Galerii...

Co do meczu, ciężko się to oglądało, ale walczymy do końca! W końcu to Ekstraklasa- tu się może zdarzyć wszystko :)

adamek35
31-05-2015, 23:41

Tam nie tylko Duda, tam jest jeszcze Lewczuk i def. pomocnik Jodłowiec. Jaką stratę do nich miał Brożek i jak ich szybko minął. Obrońca i defensywny powinni wracać na pełnej k... a Jodłowiec jako pierwszy odpuszcza.

Przez cały sezon powroty tak wyglądają. Patrz np. największa święta krowa Ivica "stracę piłkę i nie wrócę" Vrdoljak

Kucharz
01-06-2015, 00:10
Większość z nich w ogóle wygląda bardzo ociężale od początku roku. Piłkarze twierdzą, że są dobrze przygotowani i kondycyjnie wytrzymują - ok, ale przy tym wszystkim brak im dynamiki. Gołym okiem to było widać podczas poprzedniego meczu z Wisłą, w którym nasi wyglądali jakby biegali z ciężarkami przyczepionymi do nóg. Coś w tych przygotowaniach zimowych ewidentnie się zesrało.

Marcino
01-06-2015, 06:17
Coś dziwnego dzieje się z Bergiem i całą drużyną. Pamiętam jak przed meczem z Celtikiem obserwowałem rozgrzewkę, jak oni zapieprzali na tej rozgrzewce. Był też szybki trening strzelecki, Rado napieprzał na bramkę Kuciaka jak szalony. A wczoraj ?
Kuciak bardzo spokojna rozgrzewka, Malarz praktycznie zerowa. Zresztą u niego chyba zaczęło się lekkie załamanie sytuacją (chwaliłem Urbana, że w Pucharze Polski wystawiał Skabę, a na resztę Kuciaka) i ogólne rozczarowanie brakiem szans. Reszta drużyny - wyjątkowo spokojnie, Jodłowiec rozglądał się po trybunach jakby szukał kogoś znajomego ...
Jest regres, dosyć duży. Polecam podsumować sobie wyniki Legii w 2015r.

Andrzej10
01-06-2015, 07:42
Większość z nich w ogóle wygląda bardzo ociężale od początku roku. Piłkarze twierdzą, że są dobrze przygotowani i kondycyjnie wytrzymują - ok, ale przy tym wszystkim brak im dynamiki. Gołym okiem to było widać podczas poprzedniego meczu z Wisłą, w którym nasi wyglądali jakby biegali z ciężarkami przyczepionymi do nóg. Coś w tych przygotowaniach zimowych ewidentnie się zesrało.
Dokładnie, wychodzi na to że zdrowie maja aby biegać w jednostajnym tempie, ale nie ma dynamiki w tym, ani przyśpieszenia. To sprawia, że w grze też nie ma dynamiki i przyśpieszenia wszystko jest grane jednostajnie i to jest łatwe do rozczytania przez rywali. Geir Kasene chyba się nie popisał na to wychodzi.
Cesar wróć :)

Bonhart
01-06-2015, 08:25

To nie byl sabotaz tylko rotacja. A w ogole to mecze byly o 1.5 punktu i ciul ze stylem,wazne ze jest lider...
Dam glowe,ze w przyszlym sezonie tez beda tego typu wejscia na forumce.

Marek.Only
01-06-2015, 08:29
Dokładnie, wychodzi na to że zdrowie maja aby biegać w jednostajnym tempie, ale nie ma dynamiki w tym, ani przyśpieszenia. To sprawia, że w grze też nie ma dynamiki i przyśpieszenia wszystko jest grane jednostajnie i to jest łatwe do rozczytania przez rywali. Geir Kasene chyba się nie popisał na to wychodzi.
Cesar wróć :)

Kuchy tez biega jednostajnie?

m82
01-06-2015, 08:39
Kuchy tez biega jednostajnie?
Jednostajnie zapierd@la :kawa:

Mini
01-06-2015, 08:42
Brzyski biega, Bereszyński też, Broź, Kucharczyk, Rzeźniczak, Gui, Sa.... Saganowski i Jodłowiec nigdy szybcy nie byli - coś nie tak z tą teorią o zjebanych przygotowaniach fizycznych

Zagłębiak
01-06-2015, 09:18
Wisła u siebie też jest groźna

Mistarz
01-06-2015, 09:23
Coś dziwnego dzieje się z Bergiem i całą drużyną. Pamiętam jak przed meczem z Celtikiem obserwowałem rozgrzewkę, jak oni zapieprzali na tej rozgrzewce. Był też szybki trening strzelecki, Rado napieprzał na bramkę Kuciaka jak szalony. A wczoraj ?
Kuciak bardzo spokojna rozgrzewka, Malarz praktycznie zerowa. Zresztą u niego chyba zaczęło się lekkie załamanie sytuacją (chwaliłem Urbana, że w Pucharze Polski wystawiał Skabę, a na resztę Kuciaka) i ogólne rozczarowanie brakiem szans. Reszta drużyny - wyjątkowo spokojnie, Jodłowiec rozglądał się po trybunach jakby szukał kogoś znajomego ...
Jest regres, dosyć duży. Polecam podsumować sobie wyniki Legii w 2015r.

Brzyski biega, Bereszyński też, Broź, Kucharczyk, Rzeźniczak, Gui, Sa.... Saganowski i Jodłowiec nigdy szybcy nie byli - coś nie tak z tą teorią o zjebanych przygotowaniach fizycznych

Brak Radovicia... on był motorem napędowym tej drużyny. Teraz Rzeźnik stara się wejść w te buty ale nie wiem czy to ten sam kaliber charakterologicznie.

1. Radović (na wielu frontach)
2. Skrócona ławka (kontuzje, wypożyczenia, itd...)
3. Brak alternatywy taktycznej (wszyscy szkoleniowcy mówią, że Legia gra przewidywalnie)

RONVE
01-06-2015, 09:33
Aż zęby bolały od oglądania wczorajszego meczu, ta cała reforma jest gówno warta, piłkarze się słaniają po boisku, widzowie się męczą oglądaniem tego, po co to ku***a zostało wymyślone? Co do nas... Żyro to co wczoraj pokazał to nie wiem czy nadaje się na 1 ligę bo na Ekstraklasę na pewno nie, wolny, niezdecydowany, chaotyczny, brak przyjęcia, brak woli walki, dla mnie po 20 min do zmiany. Najgorszy na boisku. Reszta też szału nie robi. No i ten braki kondycyjne, Berg przygotował ich fatalnie do sezonu, wcześniej nawet jak taktycznie źle Legia wyglądała to przynajmniej biegali do końca, teraz 70 min i padają na twarz. Cieszy tylko zwycięstwo, nic poza tym.

mski
01-06-2015, 10:03
Może po prostu nasze gwiazdy nie mają kondycji na rozegranie prawie 60 meczów w sezonie? Coś w tym może być. Jakby nie było to takiej dawki meczów niektórzy nie mieli nigdy i już zapewne mieć nie będą. Aczkolwiek jak już ktoś wspominał tutaj rodzi się pole do popisu dla trenerów od przygotowania.

Axel
01-06-2015, 10:07
To nie byl sabotaz tylko rotacja. A w ogole to mecze byly o 1.5 punktu i ciul ze stylem,wazne ze jest lider...
Dam glowe,ze w przyszlym sezonie tez beda tego typu wejscia na forumce.

Nie wiem czy ironizujesz, czy piszesz na poważnie, dlatego odpiszę tak, jakbyś pisał na poważnie.

Gdybyśmy zremisowali połowę z tych 8 meczów o 1,5 pkt, które przegraliśmy, to dziś byśmy mieli 1 punkt przewagi nad Lechem i bardzo duże szanse na końcowe zwycięstwo.

Ponadto Łysy całkowicie spierdolił sprawę bo:
1. Przygotowywał drużynę tylko na Ajax (czyli de facto dwa nieistotne mecze)
2. Ułożył drużynę tylko i wyłącznie pod Radovicia. Owszem, to, że go sprzedali w ostatniej chwili to nie jego wina, ale Rado równie dobrze mógł złapać kontuzję i wtedy mielibyśmy taką samą sytuację jak teraz
3. Schematy. Cała liga wie jak gramy, a ten i tak trzyma się schematów jak tonący brzytwy.
4. Wystawianie Sagana, który w lidze ostatnio cokolwiek strzelił w sierpniu, podczas gdy bardzo dobry napastnik siedzi na ławie

A już szczytem absurdu był moment, gdy straciliśmy lidera, a w następnej kolejce Lech przegrał z Jagą i bez problemu mogliśmy znowu wskoczyć na pierwsze miejsce.
Co w tej sytuacji robi Berg? Wystawia Sagana. Na najważniejszy chyba mecz w sezonie. Geniusz taktyczny *****.

brachu
01-06-2015, 10:27
Myślę ,że nie ma co się już denerwować i w niedziele mile się zaskoczyć. Co do samego meczu to smutny jest widok grającej naszej drużyny na czas. Poruszony został wątek kondycyjny: wczoraj na tt ktoś wrzucił filmik jak Stilica w pierwszej połowie goniło 4 naszych zawodników ,a 2 przed nim się cofało . Jaki to był dla mnie traumatyczny obrazek ;-( . Drugim fajnym momentem tego meczu była akcja 3/2 z końcówki meczu i kapitalne rozwiązanie tej akcji przez Kucharczyka :lol: Człowiekowi tylko pozostało się z tego śmiać. Oceniać drużyny nie ma sensu bo raczej na pozytywne noty tylko zasługuje : Lewczuk, Rzeznik, Broż. Ehhh nie chce się nawet pisać o tej chujni.

mski
01-06-2015, 10:27
Ponadto Łysy całkowicie spierdolił sprawę bo:
...
2. Ułożył drużynę tylko i wyłącznie pod Radovicia. Owszem, to, że go sprzedali w ostatniej chwili to nie jego wina, ale Rado równie dobrze mógł złapać kontuzję i wtedy mielibyśmy taką samą sytuację jak teraz
3. Schematy. Cała liga wie jak gramy, a ten i tak trzyma się schematów jak tonący brzytwy.
...

2. Nie do końca jednak mogę się zgodzić, bo już na jesień graliśmy bez Rado i radziliśmy sobie bez niego całkiem dobrze. Przynajmniej nie przypominam sobie abyśmy bez niego jakoś mieli wielkie problemy. Szło nam nawet w pucharach. Po jego sprzedaży tak sobie tłumaczyłem, że na jesień dawaliśmy radę to i na wiosnę sobie poradzimy. Jednak jak widać rzeczywistość wszystko zweryfikowała i niestety ale muszę odszczekać.
3. Zgodze się, to co oni grają to jest jakiś dramat. W ostatnich meczach jest to szczególnie widoczne. Na dzień dzisiejszy i to od kilku kolejek wygląda to na taktyke "graj długie piłki niech sie napastniki martwią", co jest po prostu przerażające. Zero koncepcji, szczerze powiedziawszy nie pamiętam kiedy zdobyliśmy bramkę z gry, a nawet gdy strzeliliśmy ją całkiem niedawno to niestety ta taktyka dzida na napastnika przysłoniła mi wszystko i nie jestem w stanie sobie przypomnieć nic poza tym. Miałem na dzieje po meczu z Ruchem, że coś ruszy, że to w końcu ten moment, ostatni dzwonek i tak czekam co tydzień.

berserk
01-06-2015, 11:16
Rzeźnik powinien mieć dożywotni zakaz dostępu do neta, bo tylko wtedy zaczyna "jeździć na dupie"...

Marcino
01-06-2015, 12:04
Oglądał ktoś Lecha wczoraj ? Jak oni kondycyjnie wypadają na finiszu rozgrywek ?
Może w tym szansa ?

lukasz_os
01-06-2015, 12:09
Gola dla Legii być nie powinno bo:

Bramkarz Wisły, Michał Buchalik stoi na linii bramkowej. Saganowski tuż przy nim utrudnia mu jakiekolwiek działanie. Ewidentny spalony.

Co oni tam biorą w tym Krakowie to nie mam pojęcia ale tez chce trochę :lol:

Link: http://www.wykop.pl/wpis/12939111/juz-o-tym-pisalem-ale-tym-razem-zdjecie-sorry-za-j/

aDHd
01-06-2015, 12:26

Link: http://www.wykop.pl/wpis/12939111/juz-o-tym-pisalem-ale-tym-razem-zdjecie-sorry-za-j/
Daj spokój z tym.Ten koleś co tam się tak napina, powinien się leczyć na nogi. Na głowę już za późno.

r9robins
01-06-2015, 13:58

Kolego, po co wklejasz linka do bloga jakiegoś wiślackiego matoła?
Frajer węża dał by sobie w d... wsadzić byle tylko udowodnić swoje chore majaczenia. A Ty każesz nam to jeszcze czytać?

Litości...

Antares
01-06-2015, 14:04
Oglądał ktoś Lecha wczoraj ? Jak oni kondycyjnie wypadają na finiszu rozgrywek ?
Może w tym szansa ?

Od 60 minuty przysiedli.\

nst
01-06-2015, 14:09
Zostawmy Lecha w spokoju :) Mają swoje spotkanie i wiadomo że Górnik raczej umierać nie będzie na boisku. Co innego Lechia...
Wracając do spotkania wczorajszego... Zęby bolały. Wygląda to bardzo słabo.

smiechu
01-06-2015, 14:20
Daj spokój z tym.Ten koleś co tam się tak napina, powinien się leczyć na nogi. Na głowę już za późno.

on jak on, ale podłapał to już Stanowski i zaraz to doda do swojej "niewydrukowanej tabeli" :jamaica:

Bonhart
01-06-2015, 14:20

To on nie wie co trzeba zrobic zeby przesunac Sagana???

https://m.youtube.com/watch?v=YZ99yHr6NJM

r9robins
01-06-2015, 14:30
Zostawmy Lecha w spokoju :) Mają swoje spotkanie i wiadomo że Górnik raczej umierać nie będzie na boisku.

Teoretycznie, matematycznie, statystycznie... Panowie, na co Wy jeszcze liczycie?
Dziewięć porażek? Z Podbeskidziem, Łęczną, Piastem?

Nawet teraz, kiedy Jagiellonia podała nam Lecha na tacy, wyglądało jak byśmy się bronili przed tym mistrzostwem. To o czym rozmawiamy? Teraz mamy liczyć na innych?

Wyluzujcie.:popcorn:

nst
01-06-2015, 14:44
Właśnie o tym mówię. Mistrz będzie i tak... mało ekskluzywny :) Znowu przebudowa... Taki klimat.

Adin
01-06-2015, 14:44
Ja bym nie pisal ze przysiedli. Po prostu zaczeli bronic wyniku i oszdzecac sily na srode.

piejo kury piejo
01-06-2015, 16:11
Szkoda Zygmusia, szkoda fety, bo przecież nikt normalny nie będzie organizował przemarszu z powodu jakiegoś huy*wego vice. Za rok w 100-lecie trzeba powrócić na tron.

brachu
02-06-2015, 23:44
https://vine.co/v/ehbq3XiwOK2 :lol:

SzydeL
03-06-2015, 01:06

Żadne schematy. :prawi:
Po prostu Igor z Kubą postanowili się zmierzyć na sprinterskim dystansie.Igor sprytnie kątem oka patrzył w lewo i chyba sam był pod wrażeniem, że jest tak szybki zostawiając w tyle Kubę oraz sędziów tego pojedynku Dudę i Jodłowca.Widać było ewidentnie rozluźnienie i samozachwyt.Ten stan błogiej dumy sprytnie w sumie wykorzystał Jakub, który niczym panczenista gnał w stronę mety.Igorowaty jednak ogarnął w porę i jeszcze raz dyskretnie spojrzał w lewo i dotarło do niego, że wyścig się sam nie wygra.W tym momencie widać kolejny zryw Lewczuka, który dał co miał z wątroby.Zryw ten prawdopodobnie przesądził o jego minimalnej wygranej, jednakże wyścig zostanie powtórzony w Gdańsku, bowiem na Ł3 w to wszystko bardzo niekulturalnie wpie*dolił się Broziu, który postanowił sam zakończyć ten pojedynek.

Nieoficjalnie mówi się o sporym konflikcie sprinterzy vs.Broziu, bowiem stawka była naprawdę duża (Kosa stawiał podobno http://www.iv.pl/images/01445800711589891941_thumb.jpg (http://www.iv.pl/viewer.php?file=01445800711589891941.jpg) , a Marunia ponoć zamawiał już jakiś tort)

Chmielo
03-06-2015, 01:45

Zamiecione. :lol:

brachu
03-06-2015, 11:25
Zamiecione. :lol:
powinien byc odpowiedni temat na forum dla takich filmików :lol: ciągle mnie on bawi pomimo upływającego czasu