PDA

Zobacz pełną wersję : Śląsk - Legia [32. kolejka TME, 17.05.2015, godz. 18:00]

Strony : [1] 2

a-d-a-m
13-05-2015, 09:22
http://www.ekstraklasa.org/data/images/team_tshirts/slask1.png vs http://www.ekstraklasa.org/data/images/team_tshirts/legia_02.png

Już w najbliższą niedzielę o godz. 18, na stadionie na wrocławskich Maślicach, Śląsk podejmować będzie stołeczną Legię. Wrocławianie z legionistami w 2015 roku mierzył się już trzy razy, z czego dwukrotnie na własnym stadionie. W rozgrywkach Pucharu Polski we Wrocławiu padł remis 1:1. W Warszawie po rzutach karnych lepsza okazała się Legia. W zmaganiach w T-Mobile Ekstraklasie aktualni mistrzowie Polski 8 marca w stolicy Dolnego Śląska zwyciężyli 3:1.

Przed niedzielnym pojedynkiem, trener Mistrzów Polski Henning Berg mógłby - a nawet powinien - zrobić w składzie kilka zmian. Formę zmienników zweryfikować niełatwo, bo większość treningów Legii jest zamknięta dla dziennikarzy, ale patrząc na to, jak spisują się gracze pierwszego wyboru (Marek Saganowski, Ondrej Duda, Michał Żyro, Inaki Astiz, Ivica Vrdoljak i Tomasz Jodłowiec), bez ryzyka można stwierdzić, że rezerwowi nie są w gorszej formie. Orlando Sa, Guilherme, Dominik Furman, Igor Lewczuk lub Dossa Junior - to rezerwowi, którzy zasługują najbardziej, by zagrać ze Śląskiem. Poza tym wiadomo, że z powodu zawieszenia za żółte kartki nie wystąpi Michał Kucharczyk, a ze względów zdrowotnych Mateusz Szwoch i Helio Pinto.

W zespole gospodarzy na pewno nie zobaczymy pauzujących za kartki, podstawowych bocznych obrońców, Mariusza Pawelca i Pawła Zielińskiego. Na ławce rezerwowych usiądzie z kolei Marco Paixao, gdyż trener Tadeusz Pawłowski zamierza stawiać wyłącznie na piłkarzy, którym w czerwcu nie kończą się kontrakty.

Runi
13-05-2015, 09:37
Jedyny optymizm w tym , że Wrocław nam bardzo leży. Jeśli gramy dobrze to wygrywamy , jeśli gramy źle to Śląsk wali po trybunach, a nam coś zawsze wpadnie ze stałego fragmentu. Trzeba być dobrej myśli!

LuckyL
13-05-2015, 10:10
byle nie ten nygus junior. koseckiego może by na skrzydło za żyrę, gra straszny piach, a karakan może chcieć się pokazać. froda na drugie i rura, coś wpadnie.

Loko
13-05-2015, 10:14
byle nie ten nygus junior. koseckiego może by na skrzydło za żyrę, gra straszny piach, a karakan może chcieć się pokazać. froda na drugie i rura, coś wpadnie.

Pfff przecież, Berg powiedział ostatnio że żadnych zmian nie potrzeba. Skład wyjdzie taki sam jak na Lecha i się nie ma co łudzić, że będzie inaczej.

IX14
13-05-2015, 10:15
Czy oni muszą stracić gola by ruszyć te swoje kapska ? Jak pobiegają to może remis wywalczą...Vrdoljak na ławę !

mrquad
13-05-2015, 10:35
Tym razem wojewoda nie zamyka sektora gości i mamy szansę stawić się tam w pełnym składzie. Bilety są w wolnej sprzedaży od jutra ( grupy już zamówiły ) warto!..... nawet trzeba jechać i cisnąć z dopingiem do końca. Byliśmy we Wrocławiu na wiosennym ligowym ( siedzieliśmy na ich sektorze) i słyszeliśmy ich żal do wojewody, że nas tam nie było. Teraz nie może nas zabraknąć z mocnym akcentem.

a-d-a-m
13-05-2015, 11:03
Pfff przecież, Berg powiedział ostatnio że żadnych zmian nie potrzeba. Skład wyjdzie taki sam jak na Lecha i się nie ma co łudzić, że będzie inaczej.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Berg powiedział, że żadnej rewolucji nie będzie, a nie że nie będzie żadnych zmian.

Urban
13-05-2015, 13:24

Taki sam nie wyjdzie ponieważ Kucharczyk pauzuje za żółte kartki.

RONVE
13-05-2015, 14:23
Cóż obecnie obstawianie wyników Legii to naprawdę loteria, Śląsk ma swoje problemy, my swoje, mam dziwne przeczucie że padnie remis chociaż trzymam kciuki za wygraną.

Andrzej10
13-05-2015, 14:35
Tu nie ma co gdybać i się rozwodzić, jeśli piłkarze chcą wygrać MP to nie ma już marginesu na błędy. Trzeba zapieprzać jak w LE i mam nadzieję, że ktoś to uświadomił piłkarzom oraz Bergowi. Gramy od 1 do 90 minuty, a nie gdy zaczyna nam się palić pod nogami. Tego oczekuję, walki na 100% przez cały mecz. Czas pokazać na co nas stać tak naprawdę, ja cały czas liczę że stać nas na MP.

Loko
13-05-2015, 16:47
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Berg powiedział, że żadnej rewolucji nie będzie, a nie że nie będzie żadnych zmian.

Ja u Berga brak rewolucji rozumiem właśnie jako brak zmian w podstawowym składzie (oprócz tych wymuszonych kartkami). Bo nagle wystawi Sa w podstawie? Albo posadzi na ławie Żyro? Da zagrać Lewczukowi zamiast Astiza? Prędzej spodziewam się, że wystawi Masłowskiego aniżeli któregoś z tych wyżej wymienionych.

asid73
13-05-2015, 20:33
Żyro na 100% będzie w pierwszym składzie, Astiz też, Kosecki będzie ale z musu. Mam nadzieję na chociaż dwie zmiany Sa za Sagana i Furman za Vrdoljaka lecz to jest tylko moja nadzieja i pozostanie liczyć, że wks szybko wyjdzie na podwójne prowadzenie. Im szybciej to uczynią tym szybciej łysy zrobi zmiany i zaczną grać:)

mmm
13-05-2015, 23:32
Mecze ze Śląskiem w tym sezonie to pierwszy przypadek drużyny w 21 wieku, gdzie piłkarzyki nie włączyły się w akcję pt. "Liga za puchar". Jeśli to wygramy (a mam przeczucie, że nie przewalimy) to chyba stosunki z malinowymi uległy oziebieniu...

Pamiętamy przecież w ostatnich latach oddawanie meczu ligowego za PP z Górnikiem, Lechią, w tym sezonie z Pogonią i Lechem, a swego czasu z Ruchem (hattrick Piecha w Warszawie i liść Rzeźniczaka).
Myślę, że Jagiellonia w Poznaniu też coś urwie. (H2H rlzz)

Ktoś wie czy gdzieś są dobre promocje na flaszkę, bo dbam o swoje nerwy i spodziewam się, że w weekend łysy wystawi na skrzydle lewonoznego Kaen'a aspirujacego do Wulwerhempton, na środku chorwackiego zabijakę aka "stracę to rozbiegam stratę truchcikiem" z opaską kapitana i z przodu defensywnego napastnika (nowe skandynawskie trendy)?

Ta kolejka pokaże po raz kolejny wyścig ślimaków do tytułu MISTRZA RP :kawa:

Tadek
14-05-2015, 00:58
Mecze ze Śląskiem w tym sezonie to pierwszy przypadek drużyny w 21 wieku, gdzie piłkarzyki nie włączyły się w akcję pt. "Liga za puchar". Jeśli to wygramy (a mam przeczucie, że nie przewalimy) to chyba stosunki z malinowymi uległy oziebieniu...

Pamiętamy przecież w ostatnich latach oddawanie meczu ligowego za PP z Górnikiem, Lechią, w tym sezonie z Pogonią i Lechem, a swego czasu z Ruchem (hattrick Piecha w Warszawie i liść Rzeźniczaka).

Ktoś wie czy gdzieś są dobre promocje na flaszkę, bo dbam o swoje nerwy i spodziewam się, że w weekend łysy wystawi na skrzydle lewonoznego Kaen'a aspirujacego do Wulwerhempton, na środku chorwackiego zabijakę aka "stracę to rozbiegam stratę truchcikiem" z opaską kapitana i z przodu defensywnego napastnika (nowe skandynawskie trendy)?

Jak zdobędziemy mistrzostwo w tym sezonie to chyba do Częstochowy na kolanach trzeba się będzie wybrać. Chciałbym odszczekać ale nie ma żadnych powodów do optymizmu.....

Marcino
14-05-2015, 08:47
Do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował ...
HB: Pomocnika w napadzie będę wystawiał, a Sa nie będzie grał ;)

Coś czuję, że we Wrocku zagramy z Dudą na szpicy z Gui jako rozgrywającym.

a-d-a-m
14-05-2015, 09:03
:kawa:

W środę piłkarze Legii pracowali nad taktyką i schematami gry. Trener Henning Berg sprawdzał różne ustawienia. Wygląda na to, że do podstawowego składu może wrócić Igor Lewczuk. Ivica Vrdoljak grał zwykle bardziej cofniętego z pary defensywnych pomocników, często stawał się piątym obrońcą. Z kolei Tomasz Jodłowiec częściej pomagał będącemu z przodu Ondrejowi Dudzie. Na skrzydłach próbowani byli Jakub Kosecki za Michała Kucharczyka, który nie zagra ze Śląskiem z powodu nadmiaru żółtych kartek. Po drugiej stronie graczem pierwszego wyboru na treningu był Guilherme, ale zmieniał się z Michałem Żyro, a także z Ondrejem Dudą, którego wtedy w środku zastępował „Gui”. Na szpicy tym razem próbowany był Orlando Sa.

Wariantów jakich próbował Henning Berg było znacznie więcej – w jednym z nich rolę ofensywnego pomocnika pełnił też Dominik Furman, ale wydaje się, że na ten manewr Norweg raczej się nie zdecyduje.

Raczej wygląda na to, że skład będzie taki: Kuciak - Broź, Rzeźnik, Lewczuk, Brzyski - IV, Jodła - Kosa, Duda, Gui - Sa.

W sumie zgodny z moimi oczekiwaniami, jedynie szkoda, że tym najbardziej cofniętym pomocnikiem nie będzie Jodła, a tuż przed nim Furmi. IV powinien odpocząć na ławce. Poza tym ewentualnie Dossa za Igora, ale przyznam że nie mam pojęcia w jakiej jest formie po tej kontuzji.

Runi
14-05-2015, 09:52
Jak zdobędziemy mistrzostwo w tym sezonie to chyba do Częstochowy na kolanach trzeba się będzie wybrać. Lepiej przed. Jak będą jechać do Wrocławia to radzę przez Częstochowę. Pamiętam jak przed maturą zrobiłem 3 kółka na kolanach dookoła tego ołtarza to później poszła jak z płatka :rotfl2:

piejo kury piejo
14-05-2015, 15:35
Mecz o wszystko, by ta finałowa runda nie wyglądała tak tendencyjnie. Niby ostatnio z malinowymi idzie jak spłatka ale kto wie... Cały czas obawiam się jakiegoś babola z winy obrońców lub przypadkowej straty Ivicy w środku pola i poraz kolejny pogoni za wynikiem. Czekam wkońcu na spektakularne zwycięstwo Legii którego dawno nie było. Teraz już nie mają nic do stracenia bo w LE i tak zagrają, nawet jak zajmą ostatnie miejsce.

Tonder
14-05-2015, 15:50
Nie ma się co oszukiwać i oczekiwać czegokolwiek. Będzie w plecy. Ta "drużyna" to gówno.

Robert E. Lee
14-05-2015, 16:05
Nie ma się co oszukiwać i oczekiwać czegokolwiek. Będzie w plecy. Ta "drużyna" to gówno.
To teraz koniecznie wklej screena z kuponu jaki puściłeś, mając taką pewność napewno był gruby. Jak nie masz, i pierdolisz dla pierdolenia, to rób to gdzie indziej.

Tonder
14-05-2015, 16:12
To teraz koniecznie wklej screena z kuponu jaki puściłeś, mając taką pewność napewno był gruby. Jak nie masz, i pierdolisz dla pierdolenia, to rób to gdzie indziej.

Zamiast się irytować, to pogódź się z losem. Obserwuje to forum od pewnego czasu i nie rozumiem skąd ta wiara w tych pajaców. Po niedzieli znowu będziecie pisali, że margines błędu się wyczerpał. Śmiechu warte.

Gabro
14-05-2015, 21:19
Zamiast się irytować, to pogódź się z losem. Obserwuje to forum od pewnego czasu i nie rozumiem skąd ta wiara w tych pajaców. Po niedzieli znowu będziecie pisali, że margines błędu się wyczerpał. Śmiechu warte.

Jak żyć?

blazey-bialoleka
14-05-2015, 22:29

Kto ma wierzyć, jak nie My? :kibice:

IX14
15-05-2015, 19:09
W piątek, po konferencji prasowej z Jakubem Rzeźniczakiem i trenerem Henningiem Bergiem poświęconej meczowi ze Śląskiem Wrocław, zawodnicy naszej drużyny mieli trening. Poza mającym problemy z sercem Mateuszem Szwochem, na murawie nie pojawił się Orlando Sa. Portugalczyk jest przeziębiony / chory i został w domu.
Berg idź już do tego Feyenoordu zabierz ze sobą Vrdoljaka....

Andrzej10
16-05-2015, 08:32
Podobno Berg dużo ćwiczył na treningach grę z Sa na szpicy, a dzisiaj czytam coś takiego:

W piątek, po konferencji prasowej z Jakubem Rzeźniczakiem i trenerem Henningiem Bergiem poświęconej meczowi ze Śląskiem Wrocław, zawodnicy naszej drużyny mieli trening. Poza mającym problemy z sercem Mateuszem Szwochem, na murawie nie pojawił się Orlando Sa. Portugalczyk jest przeziębiony / chory i został w domu.. Pozostali mieli normalne zajęcia.
Legia.net

Nie żebym uważał że Sa jest nam niezbędny aby wygrywać, ale czyżby kolejny mecz w którym dużo się mówi o tym że Berg da mu grać od początku w I składzie w ważnym meczu, a Sa zaczyna mieć problemy zdrowotne. Ta choroba Sa tuz przed ważnym meczem nie wróży dobrze jeśli idzie o grę w meczu, to jest bardzo ważny mecz fajnie by było mieć w składzie na to spotkanie jeszcze jakiegoś napastnika oprócz Sagana.
Zaczyna się robić śmieszne jednak jak dla mnie. No ale nic jeszcze 6 meczów i saga z Sa się zakończy prawdopodobnie.
Co do meczu bardzo mnie ciekawi jak to będzie wyglądało, ciekawy jestem reakcji piłkarzy, oraz trenera po meczu z Lechem. Czy zagramy jak za Skorży w sezonie spartaczonym, ostrożnie, bez jaj, czy po prostu będziemy chcieli w końcu od początku pokazać Śląskowi kto tutaj będzie rządził. Oby to była ta druga opcja.

Ursynów1916
16-05-2015, 10:12
Księciuniu kiedyś wklejał domowe sposoby na przeziębienie ;) także liczę, że OSA spał w skarpetach do których naładował cebuli i czosnku i jutro na pełnej kurwie będzie rozbijał obrońców Śląska !

Jak dla mnie bez względu na okoliczności mają zaorać boisko i zrobić wszystko żebyśmy wracali z tarczą ! Tam gdzie zazwyczaj boją się włożyć nogę jutro mają wsadzić sagan(czyli głowę, bo Marek powinien odpocząć)

kikuchijo
16-05-2015, 11:00
OSA moim zdaniem położył już lachę, ale jeżeli cały sezon trener go nie chce, drużyna go nie chce, raczej jest przesądzone że odejdzie, to trudno się dziwić. Facet nie będzie teraz orał boiska, bo zapaliły się gacie na norweskiej d.pie.

asid73
16-05-2015, 11:03
Podejście kopaczy do tego meczu będzie w dużym stopniu uzależnione od wyniku z Poznania i tylko w przypadku wygranej leszka można liczyć na granie bo jeśli jaga coś urwie to nie liczyłbym na pełne zaangażowanie a na minimalizm.

Marcino
16-05-2015, 11:10
W mojej opinii to jest bzdura, HB znowu wytypował Sagana do ataku a z Sa zrobili tak "strzelcie info do prasy, że ma anginę i będzie spokój".

mrquad
16-05-2015, 11:45
Chcecie się przekonać jak będzie i wykrzyczeć to na gorąco na boisku, specjal wyrusza o 9.35 z Gdańskiego, wszyscy macie bilety ?

Bonhart
16-05-2015, 12:52
Chcecie się przekonać jak będzie i wykrzyczeć to na gorąco na boisku, specjal wyrusza o 9.35 z Gdańskiego, wszyscy macie bilety ?

Kolezko, napij sie wody, pusc baka i idz sie przewietrzyc.
A potem przeczytaj nazwe tematu i zakoncz swoja kumateriade.

Sugarman
16-05-2015, 15:23
OSA moim zdaniem położył już lachę, ale jeżeli cały sezon trener go nie chce, drużyna go nie chce, raczej jest przesądzone że odejdzie, to trudno się dziwić. Facet nie będzie teraz orał boiska, bo zapaliły się gacie na norweskiej d.pie.
Jakby kładł lachę, to by go wypie*dolili do rezerw. Berg by pewnie bardzo chciał go odstrzelić, tylko nie ma za co.

Antares
16-05-2015, 23:09
Może jak Sa odejdzie z Legii dowiemy się jak to było naprawdę z jego chorobami i ogólnie całą tą chorą sytuacją.

Bary89
17-05-2015, 00:25
Widzę że nadal nie wierzycie w taka możliwość że to Berg odejdzie a Sa zostanie. W sumie to dobrze nadzieja umiera ostatnia.

Pigeon
17-05-2015, 16:31
Dusan Kuciak 12
Łukasz Broź 28
Jakub Rzeźniczak 25
Inaki Astiz 15
Tomasz Brzyski 17
Michał Żyro 33
Ivica Vrdoljak 21
Tomasz Jodłowiec 3
Ondrej Duda 8
Jakub Kosecki 20
Marek Saganowski 9

I skład znamy. Berg jest bardzo uparty.

Maciek
17-05-2015, 16:32
Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski - Vrdoljak, Jodłowiec - Żyro, Duda, Kosecki - Saganowski.

Łysy, Łysy, obyś się nie pomylił.

R.
17-05-2015, 16:36
:lol:

Robert E. Lee
17-05-2015, 16:37
Ja już nie mam siły...Brak zwycięstwa dzisiaj to trener do wyjebania jeszcze przed następnym meczem.

Pigeon
17-05-2015, 16:38
Ja już nie mam siły...

czekam, żeby takim tekstem sypnął Leśny na TT

Antares
17-05-2015, 16:39
Czyli Gui chyba też się na obiady zaczął spóźniać? Patrząc na ostatnie występy to chyba nasz najlepszy ofensywny zawodnik, ale oczywiście grać muszą Duda i Żyro kopiący się po czołach. O ataku nie wspominam.

Axel
17-05-2015, 16:45
Sorry, ale już nie mogę. Co za łysa *****.

Ursynów1916
17-05-2015, 16:52
No nic pozostaje liczyć na cud... czyl ligowe przełamanie Marka Saganowskiego, który ostatnią ligową bramkę w tym sezonie strzelił w sierpniu !

W tej lidze myślę, że po 8 miesiącach posuchy nawet kulawy napastnik powinien coś wepchnąć do bramki !
Nie wiem jak WY ale jestem wyjątkowo spokojny o trzecią ligową bramkę Sagana w tym sezonie !

crolick
17-05-2015, 16:59
Wystawienie IV, Żyro i Sagana kosztem Furmana, Gui i Sa to już brak słów...

Oby łysy miał rację i na koniec sezonu wyszło na jego, ale boje się że możemy skończyć na 3 miejscu podium z taką grą :/

Maciek
17-05-2015, 17:15
Wystawienie IV, Żyro i Sagana kosztem Furmana, Gui i Sa to już brak słów...

Oby łysy miał rację i na koniec sezonu wyszło na jego, ale boje się że możemy skończyć na 3 miejscu podium z taką grą :/

To tam jeszcze zniosę, ale co w składzie robi Kosecki?

crolick
17-05-2015, 17:19
Zastępuje Kuchego. A kogo byś chciał wystawić??

Antares
17-05-2015, 17:20
Lech oczywiście dostał wpierdol, więc nasze gwiazdki nie będą musiały się przemęczać.

Pisałem przed rundą mistrzowską, że tego mistrza chyba nam tylko wstrząs może uratować i zmiana trenera, bo Berg się nie zmieni.

mort
17-05-2015, 17:21
SKANDAL *******!!!

Mam juz dość tego popierdolonego idioty

ch.uj z nim, nawet jak pajac jakims fartem wygra (bo piłka to dziwaczny sport) to za niewykorzystywanie w pełni posiadanego potencjału kiedy teoretycznie walczy (powinno byc "walczy") o mistrza to jeb.any sabotaż

*****, *****, *****

jkp
17-05-2015, 17:22
Spokojnie, zobaczymy co będzie. Ostatnio na Śląsku idzie nam nieźle, więc nie ma co zapeszać. Kto by nie grał, mam nadzieję że skończy się podobnie jak tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=GDYNA9fg7vU

Jaga wygrała w Poznaniu, więc 3 punkty i mamy (L)idera :)

Sugarman
17-05-2015, 17:23
Lech poległ w Poznaniu, więc jest dalej margines błędu :lol3:

Abrams
17-05-2015, 17:26
A Berg na razie ma jedną przegraną więc nie panikuje konsekwentnie robi swoje
Idę po piwo .... i leki na ciśnienie:[

piejo kury piejo
17-05-2015, 17:26
Zobaczymy czy Legia będzie łaskawa chcieć wygrać, a bynajmniej Łysy.

Abrams
17-05-2015, 17:27
Sa to musi mieć niezłą psychę ....

Maciek
17-05-2015, 17:28

Wolałbym duet Żyro Gui niż Kosecki Żyro.

strupazupa
17-05-2015, 17:29
To tam jeszcze zniosę, ale co w składzie robi Kosecki?

Kosecki zagra mecz życia - serio!

MSP
17-05-2015, 17:29
Lech poległ w Poznaniu, więc jest dalej margines błędu :lol3:
Witam,tu nie ma co liczyć na drapane tylko grać i zdobywać punkty.W wątku poświęconym HB opisałem sprawę jasno że trener dopiero zdobywa szlify na naszej drużynie.Następna sprawa to że ludzie z najbliższego otoczenia Legii dziwią się dlaczego HB nie wpuszcza od samego początku Orlando.Remis z tym składem uważam za sukces,pozdrawiam.

Chmielo
17-05-2015, 17:30

Guilerme.

hummel155
17-05-2015, 17:31
SKANDAL *******!!!

ch.uj z nim, nawet jak pajac jakims fartem wygra (bo piłka to dziwaczny sport) to za niewykorzystywanie w pełni posiadanego potencjału kiedy teoretycznie walczy (powinno byc "walczy") o mistrza to jeb.any sabotaż

*****, *****, *****

Już na początku rundy wiosennej o tym pisałem , ale wtedy każdy był Bergiem zachwycony :)

Abrams
17-05-2015, 17:35
On chce zaskoczyć tego trenera Śląska - który powiedział, że wg niego Sa zagra od pierwszych minut i pewnie taktykę pod taką opcję przygotował :zapomnialem:

Benek
17-05-2015, 17:35
Narzekacie:) Ja tam wole widziec plusy w tym skladzie... Astiz na lawce:)

piejo kury piejo
17-05-2015, 17:39
Dusan Kuciak 12
Łukasz Broź 28
Jakub Rzeźniczak 25
Inaki Astiz 15
Tomasz Brzyski 17
Michał Żyro 33
Ivica Vrdoljak 21
Tomasz Jodłowiec 3
Ondrej Duda 8
Jakub Kosecki 20
Marek Saganowski 9

I skład znamy. Berg jest bardzo uparty.

Niech idzie na całość i wystawi młodzież, gorzej nie zagrają. Trochę przypomina Skorże czy Smudę sprzed 3 lat, uparcie trzymających się tego samego defensywnego składu.

mmm
17-05-2015, 17:40
Księciuniu kiedyś wklejał domowe sposoby na przeziębienie ;) także liczę, że OSA spał w skarpetach do których naładował cebuli i czosnku i jutro na pełnej kurwie będzie rozbijał obrońców Śląska !

lepiej nie ryzykować kontuzji :prosze:

https://www.youtube.com/watch?v=UAwRis5_C1A

przy okazji pasuje do dzisiejszego rywala :lol2:

a Łysy to geniusz taktyczny, celowo wystawił Dudę, aby podbić jego stawkę od Borussi Mynśengladbach, biedne Szwaby, które skautują Słowaka na streamach z meczyki.pl dadzą się nabrać, że niby Duda jest w każdym miejscu boiska(nie zorientują się, że gra też w Śląsku Dudu) i stawka wzrośnie, a przy okazji czytał forumkę i wspiera kampanię Andrzeja Dudy - geniusz trenerski, chyba przedłuży kontrakt :lol2:

vanish67
17-05-2015, 17:41
HB do lekarza zresztą razem z BL skoro to toleruje

Lillo
17-05-2015, 17:43
Może Sagan się dziś odblokuje.

Abrams
17-05-2015, 17:49
I przedłuży kontrakt ...

Robert E. Lee
17-05-2015, 17:51
Lech oczywiście dostał wpierdol, więc nasze gwiazdki nie będą musiały się przemęczać.

Pisałem przed rundą mistrzowską, że tego mistrza chyba nam tylko wstrząs może uratować i zmiana trenera, bo Berg się nie zmieni.

Będzie remisik i łysy będzie wmawiał, że kolejka na plus bo grając na wyjeździe odrobiliśmy punkt do Lecha grającego u siebie...

wunder_wafel
17-05-2015, 17:54
Niech idzie na całość i wystawi młodzież, .

Mam nadzieję, że nie mówisz o młodzieży z Legii II... Młode Wilki, tak?

Łysy23
17-05-2015, 17:57
Przecież Sa to najlepszy napastnik w tej słabej lidze. Przecież gdyby on grał cały czas po 90 minut byłby na lajcie królem strzelców. Gośc ma 11 goli a prawie w ogóle nie gra, WTF? A gra Sagan który ma 2 gole, mimo iż cały czas dostaje swoje szanse gry. Tyle bramek to ma Jodłowiec czy Ryczkowski. Naprawdę nie pojmuje tej logiki Berga. Prawda jest taka, ze przez tego idiote stracimy naprawde klasowego napastnika który mogłby Nam pomóc w walce o LM. Ale nie, lepiej sprzedać i kupić nowego, bo trener ma z nim jakiś konflikt. Szczerze? Wole żeby wypierdolić Berga niż Sa.
Ktoś może się doczepić, że Sa nie wykorzystuje tez sytuacji, ale przynajmniej do nich dochodzi! Zawsze daje z siebie 100 %, nie wali jakich fochów a umówmy sie, mogłby spokojnie i myślę, ze niejednemu by nerwy puściły w takiej sytuacji. Chłop ma mało ogrania a i tak gra naprawde dobrze jak wchodzi na koncówki meczów.
Ciekawe czy jakby Sa wszedł na ostatnie 10 minut, strzeliłby 5 goli czy Berg by go wystawił w nastepnym meczu. Pewnie nie.
I oczywiscie nie mam nic do Sagana, szacun dla Niego za wszystko co zrobił, ale gramy o mistrza, on juz nie jest młody, wszyscy wiedzą , ze jest po prostu słabszy od Sa.

strupazupa
17-05-2015, 18:04
Duda - pierwszy kontakt z piłką i się kładzie. Wyszli na pełnej k_rwie!!

hummel155
17-05-2015, 18:06
Chvj dupa i kameni kupa :lol:

Marcin ZŻB
17-05-2015, 18:07
Ja pierdole

Loko
17-05-2015, 18:07
:lol::lol: Przepraszam, że tak wcześnie ale to jest już śmieszne po prostu :)

Pigeon
17-05-2015, 18:08
Pierwsza bramka - strata Dudy

Buzz
No, dobrze zaczęli. Najważniejsze, że z wysokiego "C". Cały Berg :lol:

(L)ukas
Liczba gości na forum rośnie z minuty na minutę :D Spoko, Lech dzisiaj też strzelił pierwszy ;)

hummel155
17-05-2015, 18:09
:lol::lol: Przepraszam, że tak wcześnie ale to jest już śmieszne po prostu :)

To nie jest śmieszne , to jest wkvrwiające , bo to co widziały 4-5 osób na forum jakiś czas temu to byli krytykowani jak dziwki przy drodze... a teraz wychodzi kto miał racje...

eR_
17-05-2015, 18:10
ta liga powinna się z dniem dzisiejszym skończyć bez wyłaniania zwycięzcy, inaczej określenie "Mistrz Polski" będzie jakąś tragifarsą

Antares
Jedyna nadzieja to wywalenie tego idioty i nawet ten Magiera niech kończy sezon w najsilniejszym składzie.

Jeśli Berg zostanie to ten sezon poza podium skończymy, dobrze, że dzięki PP mamy pewną LE.

Tadek
Dobrze że tak wcześnie, czuję że teraz 2-3 gole spokojnie strzelimy na wkurw...

Robert E. Lee
17-05-2015, 18:14

No jak oni nie byli na wkurwie przez cały tydzień, to niech się pakują i szukają kontraktów w Termalice.

Legset
O ja nie wytrzymam, wiem ze to początek meczu i wszystko sie moze sie zdażyc
Ale Berg to jawny ****** , ***** i sabotażysta, a Leśny to zamiast rozwiązać kontrakt i stracić trochę kasy to traci jej jeszcze więcej trzymajc tego tępego agenta.
Duda ....., Ziruuu o litości , obrona Częstochowy na calego

Antares

Nie wydaje mi się...

Muszą wcześniej niż z Lechem porzucić błyskotliwą taktykę dzida do skrzydłowego, bo znowu nawet pół sytuacji nie będzie.

OskarLegionista
17-05-2015, 18:15
Ilu goli potrzeba żeby się obudzili i zaczęli kur** grać ?? :kurde:

Bootleg
17-05-2015, 18:15
Niezależnie od wyniku trzymanie Gui, Furmana i Sa na ławce to są jaja... ile można? Skoro są w 18 to rozumiem, że nadają się do grania...

Loko
17-05-2015, 18:16
To nie jest śmieszne , to jest wkvrwiające , bo to co widziały 4-5 osób na forum jakiś czas temu to byli krytykowani jak dziwki przy drodze... a teraz wychodzi kto miał racje...

A tu się z Tobą zgodzę. Chyba za dużo osób patrzyło przez różowe okulary i przez pryzmat tego, że wciąż byliśmy na 1 miejscu. :)

Tylko Juras się nagadał dla tych gamoni o jakiejś motywacji. Tylko jak przez całą rundę gra się chu*owo to nawet najlepszy filmik motywacyjny tu nie pomoże, ba tu nawet błogosławieństwo samego papieża na nic się zda.

Stout
17-05-2015, 18:18
Hummel chyba zapomniałeś ,kto wtedy ciśnienia nie trzymał.
Krytyka to jedno.
A jechanie braciom po szalu to drugie.

Co do meczu:
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

(L)ukas
17-05-2015, 18:19
Jak wygramy (?), przyjdzie Jaco, powie że jesteśmy na 1. miejscu więc po co to jechanie po grajkach i Bergu? Przecież rozliczymy ich na koniec sezonu...

Antares
17-05-2015, 18:21
Żiru i jego dośrodkowania jak można nie zauważyć, że już w tej lidze wszyscy wiedzą, że nasi skrzydłowi potrafią zejść tylko do środka, bo w przypadku naszego drewnianego asa prawa noga służy mu do wsiadania do tramwaju. Miejmy nadzieje, że w lecie się jakiś głupi trafi co go do siebie weźmie i przestaniemy ciągle oglądać tego wirtuoza.

Marymoncki Dżon
17-05-2015, 18:23
Prezesie Leśnodorski, wiem że to czytasz. Powiedz, jak tam kasa za Radovicia? Opłacało się?

strupazupa
17-05-2015, 18:24
Dobra, bez jaj!
BERG - wyciągaj dwie wędki, albo giń!

hummel155
17-05-2015, 18:24
Jak wygramy (?), przyjdzie Jaco, powie że jesteśmy na 1. miejscu więc po co to jechanie po grajkach i Bergu? Przecież rozliczymy ich na koniec sezonu...

Dokładnie :)

Wcześniej pisałem co o nich myślę , a dziś się tylko śmieję :)

Pigeon
17-05-2015, 18:28
Kosecki - to jakieś fatum ?

Antares
17-05-2015, 18:30
Się w dupie pali to już nawet za skrzydłowego Sa wpuści? A skrzydłowym kto będzie? Saganowski? Drugiego skrzydła też nie ma, bo to co Żyro gra to się w głowie nie mieści, że koleś w takiej formie jest podstawowym zawodnikiem Legii przez tyle miesięcy.

OskarLegionista
17-05-2015, 18:30
Łooo panie, będziemy grać na 2 napastników :D :pimp:

Antares
17-05-2015, 18:32
Łooo panie, będziemy grać na 2 napastników :D :pimp:

Bez rozgrywającego, bez skrzydeł. Jedynie rzeczywiście dzida do przodu coś może przynieść...

Oczywiście bez firmowego zagrania Vrdoljaka nie może się obyć.

hummel155
17-05-2015, 18:33
Jakbym był piłkarzem FC Gwiazdory i byłby tam trenerem Berg i traktowalby mnie jak Orlando.. to bym odmówił wejscia na boisko i chvj. :)
Dlatego polecam docenić Orlando :)

felixxx
17-05-2015, 18:34
Jodła nam ratuje dupę znów. Za ciosem !

Marcin ZŻB
SA wpuszczony w pierwszej połowie łoooo :O

hummel155
Orlando na boisku .
Ps. Berg - *****

Buzz
Liczę, że mimo niedzieli dojdzie przelew i nie przegramy tego meczu :lol3:

E: o, chyba doszedł właśnie :lol:

strupazupa
17-05-2015, 18:35
Kosecki zagra mecz życia - serio!

A nie mówiłem? Najlepszy mecz Koseckiego od parunastu miesięcy :bas:

m82
17-05-2015, 18:35
Sa cóż za "asysta" :D

piejo kury piejo
17-05-2015, 18:36
Brawo Jodła!

Łysy myśli że już podpisał kontrakt na następny sezon i bawi się jak chce.

Robert E. Lee
17-05-2015, 18:36
Jodła nam ratuje dupę znów. Za ciosem !

Jakim ciosem...wygrana dzisiaj daje tylko złudne nadzieje. Przecież my w ogóle środka pola nie mamy. Vrdoljak to taki sam sabotażysta jak Berg.

crolick
17-05-2015, 18:39
Gui za Zyro - co tu sie ***** dzieje????

OskarLegionista
Widać, że Broź z Jodłowcem próbują uciągnąć ten wózek.. :brawo:

Ps. A może by tak przesunąć Brozia na skrzydło, a Żyro dać na obronę ? :hmm:

Ps.2 HB pomyślał w końcu ?? jeśli to nie kontuzja to brawo dla Berga za zmianę bezproduktywnego Żyry :brawo:

ZwykłyCzłowiek
Brawo Łysy.

Nie poznaję człowieka.

żywik

Kabaret panie :D

Maciek
17-05-2015, 18:40
Chcieliśmy Sa - mamy, chcieliśmy Gui - mamy :lol3: Hening czyta forumkę.

Jak już ktoś napisał, w nasz środek wjeżdżają jak w masło, często po naszych stratach.

Antares
17-05-2015, 18:40
Nasz gwiazdorek może w końcu zejdzie po tej "wędce" na ziemię.

Marcin ZŻB
17-05-2015, 18:41
Berg, mimo tych zmian, które nie powinny być, bo SA i Gui nie powinni siedzieć na ławce i tak odejdziesz ! Mam nadzieję...

Robert E. Lee
17-05-2015, 18:41

To się dzieje, że kibice Legii są lepszymi fachowcami od trenera bo nie potrzebowali 35 minut zmarnować by dojść do takich wniosków.

crolick
17-05-2015, 18:42

Jak już ktoś napisał, w nasz środek wjeżdżają jak w masło, często po naszych stratach.
Niech wyjebie jeszcze człapaka, bo w koncu jedno z jego podan "cuda malina" skonczy sie golem dla Slaska.

strupazupa
17-05-2015, 18:43

Jeszcze w drugiej połowie Furman za IV i mecz wygrany.

Pigeon
17-05-2015, 18:47
Wielu trenerów Legii już przeżyłem ale jeszcze nigdy nie było takiego jak łysy.

Granie dwoma składami (11 rotacji w składzie czyli rekord nie do pobicia)
Trzy zmiany w przerwie (rekord nie do pobicia)
Dwie zmiany w pierwszej połowie (można poprawić )

Łysy chce stworzyć nową myśl szkoleniową.

Brylancik
Berg czyta forum :lol:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chmielo
Jak to się ***** stało, że od początku grał ten parodysta Żyro, a Gui siedział na ławie?!

E: Vrdoljak z Dudą dalej w wybornej formie.

Antares
17-05-2015, 18:52
Tylko powiedzcie mi co trzeba mieć w głowie, żeby nie przewidzieć, że Żyro jak zwykle będzie kopał się po czole? Przecież on się kopie po tym czole całą karierę przed ostatnimi tygodniami tamtego sezonu i po dwumeczu z Celticem. Także w piłkę to on grał może z kilka tygodni. Niech on idzie latem gdzie chce i za ile chce, aby z dala od Warszawy. Może za rok siedzenia na trybunach wróci lepszy piłkarsko jak Furman ze świadomością, że w świecie piłki nadal jest nikim.

Marcino
17-05-2015, 18:53
SKANDAL *******!!!

*****, *****, *****

Dokładnie, to chodzi o coś więcej, ale jak w dupie się znowu zapaliło to Sa wszedł bez rozgrzewki a Gui zaraz za nim. Berg, idź stąd już. Co będzie z Jagą to normalnie strach się bać.

Orzelek
17-05-2015, 18:54
Ale się Pan gwiazdor wkurwił i naburmuszył po zejściu. Lepiej, że Sa i Gui weszli na boisko w pierwszej połowie, aniżeli gdyby mieli wcale nie wejść.

Środek pola pusty jak lej po bombie. Żeby tylko nie było głupich strat.

mmm
17-05-2015, 18:56
Jaco już ma w notatniku zapisane numery postów z tego wątku i teraz przez kolejną godzinę będzie zacierał ręce o korzystny rezultat :lol2:

Łysy wiem, że czytasz forumkę, więc póki jesteś jeszcze w szatni - zdejmij chorwackiego zabijakę środka pola aka "stracę piłkę to rozbiegam to truchcikiem" (to ten z opaską kapitana), gorszy od "człowieka-widmo 700juro" nie będzie :uklony:

Marcin ZŻB
17-05-2015, 18:56
Środek pola pusty jak

Łeb łysego :D

Ivan Drugi
17-05-2015, 19:00
Ale się Pan gwiazdor wkurwił i naburmuszył po zejściu. Lepiej, że Sa i Gui weszli na boisko w pierwszej połowie, aniżeli gdyby mieli wcale nie wejść.

Może Łysy się na niego pogniewa i przestanie wystawiać w pierwszym składzie ? :modli:

Antares
17-05-2015, 19:15
Jestem ciekawy czy gdyby doszło to podanie w pierwszej połowy od Sa to czy Saganowski trafiłby z metra do pustej? Z Lechem z trudem, ale się udało tu był bliżej słupka to pewnie byłyby problemy...

edit: I Furman za Vrdoljaka, cud.

Maciek
17-05-2015, 19:16
O Furmi za IV, prośby wysłuchane.

Grzess
17-05-2015, 19:16
Furman za Ivo.Łysy chyba faktycznie czyta forumke :lol:

crolick
17-05-2015, 19:17
No nie wierze. IV schodzi.
Tylko dlaczego ten skład dopiero w 60 min :-/

Chmielo
17-05-2015, 19:19
O Furmi za IV, prośby wysłuchane.

Tylko czemu musiało minąć 60 min żeby ten głąb w końcu do tej decyzji dojrzał?

ZTR
17-05-2015, 19:19
Nareszcie sensowne zmiany, tylko tak powinno być od początku

piejo kury piejo
17-05-2015, 19:20
Panie Łysy, by wygrać trzeba strzelić jedną bramkę więcej. Takie są zasady.

Chmielo
17-05-2015, 19:23
Lyczmański ty sprzedajna kurwo!

ZTR
17-05-2015, 19:24
Z dupy ta kartka

Marcin ZŻB
8 minut i po Brzyskim...

hummel155
Lyczmański ty sprzedajna kurwo!

Nie psiocz na sędziego !
Grajki miały czas by wygrać :)

Antares
Portugalska *****, ledwo go dotknął, a się wydarł jakby mu nogę ucięło.

Kto go przywrócił do sędziowania? Drugą żółtą daje za krzyk, wejscie Picha try razy groźniejsze, ale Broź się nie wydarł i nic?

KOMAN
17-05-2015, 19:26
Większe pretensje do Brzyskiego. Po cholerę to robił?

Robert E. Lee
No to teraz już w ogóle w przypadku remisu łysy odtrąbi sukces.

hummel155
Portugalska *****, ledwo go dotknął, a się wydarł jakby mu nogę ucięło.

Jakby Oralndo tak wydarł buzie w polu karnym też byś tak pisał ?
Pisz na łysą kvrwe na naszej lawce trenerskiej chłopie : )

felixxx
17-05-2015, 19:27
Lyczmańska *****

Chmielo
17-05-2015, 19:28
Brzyski dwa mecze pauzy? Za 4 żółtą kartke i czerwień?

KOMAN
1-5 w kartkach. Czyli grają na pełnym wkurw....

strupazupa
Będzie jeszcze jedna czerwona w tym meczu. A tak poza tym, to sędzia idealny!

jednopostowiec
W poprzednich meczach w których sędziował Legii, też Wam tak "profilaktycznie" aplikował te kartki? Co jedna to lepsza widzę...

rafi_74
17-05-2015, 19:31
W poprzednich meczach w których sędziował Legii, też Wam tak "profilaktycznie" aplikował te kartki? Co jedna to lepsza widzę...

Nam, czy innym, Lyczmański w ogóle nie powinien sędziować w ekstraklapie (ani w kilku niższych ligach)

piejo kury piejo
17-05-2015, 19:33
Nie ma co się opierd*lać że sędzia to sędzia tamto, tylko grać na pełnej kurvie, 15 min do końca.

crolick
17-05-2015, 19:34
75 min Sagan juz zdycha na boisku, a gramy w 10 i nie mamy zmiany.

Skonczmy pierdolic o sedziowaniu, a zajmimy sie wlasnymi problemami.

OskarLegionista
17-05-2015, 19:34
Tu się jeszcze posypię czerwień.. mecz drwali nam się zrobił. :[

krawat85
17-05-2015, 19:36
Brzyski dwa mecze pauzy? Za 4 żółtą kartke i czerwień?

Tylko jeden, za 4 żółtą kartę w sezonie.

Pigeon
17-05-2015, 19:42
1 celny strzał !!!

Marcin ZŻB
17-05-2015, 19:48
Jaaaaa drugi strzał i prawie gol hah xD

Kawa
17-05-2015, 19:49
75 min Sagan juz zdycha na boisku, a gramy w 10 i nie mamy zmiany.

Skonczmy pierdolic o sedziowaniu, a zajmimy sie wlasnymi problemami.

Jak na jesieni robił zmiany w 90 minucie to teraz mu się popierdoliło i w pierwszej połowie kombinuje, ten gość jest nieodgadniony.

Loko
17-05-2015, 19:53
Gra Dudy to był dramat.

W ogóle cała ta liga to jest dramat.

Robert E. Lee
Będzie remisik i łysy będzie wmawiał, że kolejka na plus bo grając na wyjeździe odrobiliśmy punkt do Lecha grającego u siebie...

Czekamy na wywiady pomeczowe:popcorn:

R.
Duda powinien w trybie natychmiastowym zostać wypierdolony do rezerw. A i tam nie wiem czy się na ławkę rezerwową zmieści w obecnej "formie". Piłkarsko obecnie ta drużyna to dno. I nie zdziwię się jak jeszcze ligę skończą po za trójką. Parodyści z trenerem na czele.

Tonder
Kolejna pierdolona kompromitacja nieudaczników. Oni są serio do niczego.

kiubz
17-05-2015, 19:54
Jak na jesieni robił zmiany w 90 minucie to teraz mu się popierdoliło i w pierwszej połowie kombinuje, ten gość jest nieodgadniony.

ta, poyeb. I widzisz, tak jak gadaliśmy tydzień temu, wątpliwości że Lech straci punkty nie ma- straci i będzie tracić, ale pytanie czy Legia jest w stanie to w jakikolwiek sposób wykorzystać w tej nieudolnej formie. Nie jest.

Sa chory a prawie mecz cały zagral, ale oczywiście przypadkiem. Kartka dla Brzyskiego to jakieś kuriozum.

Marcin ZŻB

Wywiady pomeczowe swoją drogą. Czekam na słowa Berga :D

SpideyPL
Nie da się wygrać meczu jak najpierw gramy w 10 z potem w 9. Sorry ale Sagan na kolejny mecz z kolei nie dojechał.
Dziś jednak miano najgorszego legionisty dla mnie otrzymuje parodia piłkarza Andrzej osiem milionów Duda.
Co się stało z tym człowiekiem?
Oni nie to że nie chcą, oni są przechujowi, grają bez trenera, bo łysa pała kompromituje się na każdym kroku i nie żadnego na nich wpływu. W tym roku na mistrza po prostu nie zasługujemy!

Pigeon
Proponuje zrobić zbiórkę na Jagiellonii na Drakkar dla Berga. Niech płynie do Norwegii.

Ivan Drugi
17-05-2015, 19:55

Berg : Do utraty bramki kontrolowaliśmy to spotkanie …. :D

Benek
17-05-2015, 19:55
A oddac tego blazna Dude za darmo kurna jego mac!! Przeciez to jest parodia pilkarza, zreszta tak jak polowa tego skladu!

Ps. Brawa dla Jodly, ze tez mu sie chce!

Andrzej10
17-05-2015, 19:56
No niestety Duda dramatycznie słaby, nie było go na boisku po prostu, a jak był to stracił piłkę po której padł gol dla Śląska. Niestety Duda nie powinien wyjść w kolejnym meczu na boisku, bo on chyba jest myślami już gdzieś indziej.

piejo kury piejo
17-05-2015, 19:56
Po sezonie połowa wypierdol na zmywak do Londynu, a gwiazdor Żyro zamiast do Barcy za 5 mln € na truskawki do Holandii.

Sugarman
17-05-2015, 19:57
Kolejny mecz tylko potwierdza dlaczego nie zdobędziemy mistrzostwa. Jeszcze Brzyski jeb_ny gamoń się wykartkował, więc w kolejnym meczy Guilherme na lewej obronie a Żyro z powrotem w podstawowym składzie.

felixxx
17-05-2015, 19:57
Tym razem zero usprawiedliwień. Myślałem, że po bramce Jodły pójdą za ciosem i wygrają, tia... Leszki przegrały to mogliśmy mieć znowu wszystko w swoich rękach (nogach) ale nie, lepiej przejebać (remis jak porażka) i znowu liczyć na innych...

Tommy Johnson
17-05-2015, 19:58
Po sezonie połowa wypierdol na zmywak do Londynu, a gwiazdor Żyro zamiast do Barcy za 5 mln € na truskawki do Holandii.

:lol3:

Luke
17-05-2015, 19:59
Na spokojnie. W tym roku przegrać trzeba, tak jak w 2012. Będzie bolało, ale to jest jedyne rozwiązanie na toczącego cały klub "raka". Bo jak widać pojedyncze ciosy na nikim wrażenia nie robią.

Kawa
17-05-2015, 20:01
:lol3:

Nie ciesz cię, jak są patriotami to nie pojadą :(

Tommy Johnson
17-05-2015, 20:02
Nie ciesz cię, jak są patriotami to nie pojadą :(

Się nie martw, na kartoflisku znajdą 3X lepszych :)

Stout
17-05-2015, 20:02
Na spokojnie. W tym roku przegrać trzeba, tak jak w 2012. Będzie bolało, ale to jest jedyne rozwiązanie na toczącego cały klub "raka". Bo jak widać pojedyncze ciosy na nikim wrażenia nie robią.
Racja.
Bardziej boli,że nie wyciąga się wniosków z takich wyników.

LOL3K
17-05-2015, 20:04
Ja to po zmianie w 60. minucie czekałem na kontuzję albo czerwień Kuciaka :lol:
Ta drużna na wiosnę to dramat.
Kurwienie na Lyczmaśkiego, a tu suma szczęścia wyszła na zero, bo Sa ładne wypierdolił Celebana przy bramce dla nas.

Leśny opierdol tym gwiazdeczkom pensje o 10% a nie nam nakurwiasz ceny z kosmosu na mecze, wyjdzie na 0 :]

Za Dudę 8 baniek ojro? W pizdu 800.000 to maks :prawi:

Na + kontuzja koseckiego :lol3:

brachu
17-05-2015, 20:04
Nie da sie wygrac graja w 7 na boisku . Pomijam jak zwykle sklad wyjsciowy ;-) w drugiej polowie gralismy chyba w 6 . Sagan , Furman, Duda w tym meczu to jakis kryminal . Pomijam glupote Brzyskiego - takie kartki powinny byc karane finansowo przez klub. Na plus tylko chyba Kuciak, Jodla Rzeznik i Lewczuk reszta to pionki.

Sugarman
17-05-2015, 20:05
My możemy, oni muszą :lol3:

Buzz
17-05-2015, 20:06
Żyro, Kosecki, Vrdoljak, Berg - *********** na Madagaskar.
Duda - *********** do III ligi.

Plus dla kolejny raz ratującego nas Jodły oraz dla Sa.

Za tydzień może być następna kolejka cudów. My z Jagą u nas, a Leszek ze Śląskiem. Wciąż mamy matematyczne szanse na mistrza! :prawi:

Brylancik
17-05-2015, 20:08
Wychodząc na boisko, znając wynik z Poznania, spodziewałem się całkiem innego przebiegu tego meczu, Śląsk zagrał jak zagrał, powiedzmy zrobił swoje. A Legia zawiodła w każdym calu, pojedyncze gwiazdy typu Żyro to kurva skandal ! Duda niech się pakuje i jedzie już dziś do nowego wymarzonego klubu, nie da się patrzeć na jego wypociny.

Cała wiosna w wykonaniu Legi dramat, nie widać nawet nadziei że będzie coś lepiej. Jeden strzał celny w całym meczu to skandal. Chociaż tyle że z niego padła bramka. Choć drukarski sędzia mógł bramki nie uznać bo Sa rozjechał Celebana.

Bary89
17-05-2015, 20:10
Panowie czy ktos mi może napisać za co ta kartka? Bo na sektorze nie ma osoby ktoś by widziała ta sytuacje. Co do meczu znów dramat tym razem mój ulubieniec Sa wku... niemiłosiernie chyba mu sie odechciało. Co do Dudy nie łudźcie sie że będzie siedział na ławie, on musi niestety grac żeby podbić cenę choć na razie to sukcesywnie ją zbija. Dramat co sie z nimi dzieje .

e(L) Pichichi
17-05-2015, 20:11
Co ten gwiazdor Duda gra od paru miesięcy to jest poziom jakiejś okręgówki. Same straty i zero zaangażowania opchnąć go jak najszybciej i brać te 3 miliony z pocałowaniem ręki. Vrdoljak dzisiaj pokazał, że jego czas w Legii dobiegł końca tak samo jak Saganowski. Druga połowa to jakiś dramat zero składnych akcji i pomysłu na grę. Jeszcze 5 kolejek i żegnamy łysego mam nadzieję.

Benek
17-05-2015, 20:12
Żyro, Kosecki, Vrdoljak, Berg - *********** na Madagaskar.
Duda - *********** do III ligi.

Plus dla kolejny raz ratującego nas Jodły oraz dla Sa.

Za tydzień może być następna kolejka cudów. My z Jagą u nas, a Leszek ze Śląskiem. Wciąż mamy matematyczne szanse na mistrza! :prawi:

Plus dla Sa?? Za co?? Taka sama niedorajda jak pozostali. A co do nastepnej.kolejki to chujowy Lech pyknie bez problemu jeszcze bardziej chujowy Wks.

Buzz
17-05-2015, 20:14
A tak dla otuchy, przecież nie z własnej winy nie gra ;)

BlackAdder
17-05-2015, 20:20
Grają coraz słabiej. Najwyraźniej dla naszych piłkarzyków sezon skończył się zdobyciem pucharu. I jak do tej pory nie krytykowałem Berga, to nie rozumiem, dlaczego na środku gra Duda a nie Gui, będący jednym z niewielu, którym się chce.

jajcarz
17-05-2015, 20:22
Punkty dalej na pol się dzieła?

jkp
17-05-2015, 20:22
Panowie czy ktos mi może napisać za co ta kartka? Bo na sektorze nie ma osoby ktoś by widziała ta sytuacje .

Pierwsza za dyskusje po faulu Lewczuka. Drugi za faul, który był, ale raczej nie na kartkę..

ByBly
17-05-2015, 20:24
Henning Berg: "Ondrej Duda zagrał dobry mecz, zrobił wiele fajnych rzeczy na murawie."

Człowiek odleciał...

kiubz
17-05-2015, 20:25
W tej chwili Legia to Kuciak, Rzeźniczak, Kucharczyk i Sa. Reszta wypiierdalać do Chin.

Pigeon
17-05-2015, 20:28
Człowiek odleciał...

Jeszcze nie odleciał ale mam nadzieję że za chwilę mu bilet w jedną stronę Leśny kupi.

Mario
17-05-2015, 20:33
Cóż za festiwal żenady, to już ta debata jest ciekawsza :lol:

Bergu ***********.

Breados
17-05-2015, 20:39
Zdobyciem mistrzostwa nie ma co się ekscytować, bo go zwyczajnie nie będzie, ono przepadło już w meczu z Lechem. Teraz raczej wypadałoby już na chłodno i ze spokojem(prośba do Leśnego i spółki) pomyśleć co dalej. Czy będziemy drużynę mistrzowską(eliminacjami LM lepiej się nie sugerować, najlepszym przykładem jest na to sezon obecny, gdzie zamiast utrzymać trzon "mistrzowski" wzmacniając go dodatkowymi atrybutami, to zwyczajnie sabotażowało się projekt usuwając jego podpory) budować z tego co mamy i co najważniejsze, kto będzie kapitanem tego statku?

Jeśli już kolejny mecz z kategorii "pedały" nie jest w stanie przywrócić nikogo ze środowiska Legii do nie wypchanego słońcem, motylami i wizjami rodem z badtripów po kwasie świata, a tego rzeczywistego, to oczywistym faktem jest to, że wstrząśnięcie jakie powinno po tym sezonie nastąpić winno równać się z nepalskim, inaczej wciąż będziemy brodzić w tym gównie i udawać, że jest zajebiście.

LeW14
17-05-2015, 20:42
Duda ma potencjal ale nic pozatym. Jego gre ciagnal Rado a Duda musial tylko kolo niego biegac i kilkanascie razy w meczu mu klepnac kiwnac itp . Poszedl Rado a z nim umiejetnosci Dudy. Co do Berga to niema sensu zeby powtarzac innych . Zero ambicji w wiekszosci i tyle. Szkoda Kosy bo on przynajmniej probowal. Moim zdaniem mistrzostwo pozamiatane.

Kucharz
17-05-2015, 20:43
Luzik, w środę Lech remis, my wygrywamy i pierwszego miejsca już do końca nie oddamy. Taką mam wizję, a że przy gorączce, to nieistotny szczegół ;)

LWPS
17-05-2015, 20:56
Duda? Jeśli wierzyć plotką ma pójść za 3mln euro a w grudniu Leśny zarzekał się że oferta 8mln leżała na stole. Piłkarze dużo gadają a mało robią Chce aby Berg został zwolniony ale nie ukrywajmy skoro oni nie nauczyli się grać przez 20 lat to Berg przez 1,5 roku ich nie nauczy. Berg nie zostanie zwolniony choćby dlatego że Leśny powiedział że chce by trener pracował wiele lat i budował w okresie długofalowym drużynę.

tomeck3145
17-05-2015, 21:11
No dobra, ale wiecie, że jeszcze 5 kolejek do końca? A jeśli jednak, jakimś fartem, promień odbity od czachy Łysego oślepi przeciwników, efekt motyla wpłynie na inne mecze itp, no w każdym razie, jeśli wygramy tę buraczano-ogórkową ligę, to będziemy się cieszyć na Starówce, czy będziemy czekać na Łysego z taczkami?

;)

LWPS
17-05-2015, 21:17
Nawet zdobyte mistrzostwo nic nie zmieni w podejściu Berga i piłkarzy. Znów otrzemy się o LM i będzie nerwówka do końca sezonu kto będzie mistrzem. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie zarobki i warunki naszych piłkarzy w porównaniu do reszty drużyn.

Ursynów1916
17-05-2015, 21:29
Ukłony dla sędziego ! Gdyni nie on to możliwe, że nie mielibyśmy nawet jednego celnego strzału
Ku**a drużyna mająca aspiracje gra taką padakę, że żygać się chce !

Oglądanie tej parodii futbolu to masochizm w czystej postaci ! To jak patrzenie na zażynanie świni tępym przedmiotem !
WSTYD ŻENADA KOMPROMITACJA FRAJERSTWO

Antares
17-05-2015, 21:42
Jako drugiego skrzydłowego do Kucharczyka to chyba pozostaje Brzyskiego przesunąć. W defensywie jest beznadziejny, ale praktycznie naszym jedynym zagrożeniem mogą być stałe fragmenty gry. Żyro fatalny jak zawsze, Duda zapomniał jak się gra w piłkę i dzisiaj rozgrywać próbował Jodłowiec. Saganowski jak to Saganowski, jak zwykle fatalnie. Brzyski Gui Kucharczyk - Sa, ewentualnie można spróbować 800 tys euro Masłowskiego.

Chmielo
17-05-2015, 22:06
To co się u nas przez te 3 miesiące odpierdala, to jest jakiś jeden wielki śmiech. Zaczynając od okienka transferowego, poprzez bajki o akademii i naszej zajebistości, aż na decyzjach tego norweskiego patafiana kończąc. Ostatni raz tak chvjową Legię widziałem za czasów pizdusia Maciusia, który koncertowo przepierdolił pewne mistrzostwo.

Łysy won na fiordy, żaden z ciebie trener!

Ljubo-jad
17-05-2015, 22:12
Lyczmański swoimi popisami wyprzedził Marciniaka o dwie długości. Obstawiałem ,że jeszcze pokaże kartkę komuś w naszym sektorze. Ale się nie doczekałem. Nie daj boże tego matoła na jakimś meczu u nas. A jakby się takie coś zdarzyło to od razu zbluzgać gnoja ile wlezie.

Chmielo
17-05-2015, 22:21
Lyczmański swoimi popisami wyprzedził Marciniaka o dwie długości. Obstawiałem ,że jeszcze pokaże kartkę komuś w naszym sektorze. Ale się nie doczekałem. Nie daj boże tego matoła na jakimś meczu u nas. A jakby się takie coś zdarzyło to od razu zbluzgać gnoja ile wlezie.

W lidze + ekstra mówili, że faulu na żółtą kartkę nie było. Nawet jakby był, to sędzia nie powinien stosować korzyści. Ale uj z tym. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że przy tak miernej postawie i tak byśmy nic więcej w tym meczu nie ugrali.

Kucharz
17-05-2015, 22:34
Lyczmański swoimi popisami wyprzedził Marciniaka o dwie długości.
To jest najgorszy sędzia w Ekstraklasie (nawet abstrahując od jego dzisiejszych popisów), który dodatkowo jest o tyle wkvrwiający, bo jest przekonany o swojej zajebistości. A umówmy się, zajebisty to on nie jest. Że też przywrócili tego gagatka do sędziowania na najwyższym szczeblu (po pamiętnych kwiatkach w meczu Pogoń-Wisła i jego żenującej wypowiedzi poleciał, ale niestety wrócił).

Obiektywny L
17-05-2015, 22:37

Przeciez gdyby nie on to przegralibysmy...Gola na 1-1 nie powinno byc

Magik2501
17-05-2015, 22:39
Luzik, w środę Lech remis, my wygrywamy i pierwszego miejsca już do końca nie oddamy. Taką mam wizję, a że przy gorączce, to nieistotny szczegół ;)

Nawet jeśli to sezon i tak średni...tyle porażek i mistrz? No nie no...
Brakuje chyba kogoś, kto złapie towarzystwo za mordę. Przecież Duda potrafi grać. Wszyscy potrafią, zagrali niejeden mecz dobry, a teraz nagle umiejętności zniknęły? No na pewno nie, to w głowie siedzi. Tylko mocne charaktery nap***dalają dalej - Rzeźniczak, Kucharize, Jodła, Sa...co robi Żyro? Przecież można śmiało przyjąć, że każde zagranie do niego to piłka "na wolne pole".

Salut
17-05-2015, 22:57
Wszystko już zostało powiedziane. Cóż dodać? Mistrz uwalony. Zastanówmy się czy na pierwszą trójkę się załapiemy. W całym meczu jeden celny strzał i na dobrą sprawę powinien być gwizdnięty faul Sa. Brak środka pola, żyro i duda dzisiaj byli tak beznadziejni, że Ryczkowski nie wypadłby gorzej! Wstyd i kpina. W tej drużynie 3/4 elementów jest do wymiany. A pamiętam pierwsze mecze na wiosnę i pierwsze porażki i teksty "to tylko 1,5 punktu", "w fazie mistrzowskiej wszystkim odjadą"... dzisiaj najlepiej Broź, Kuciak o może Jodła. Reszta dno i trzy metry mułu. IV też już powinien wyjechać. Może w Emiratach go wezmą za parę petro-dolarów.

Kucharz
17-05-2015, 23:16
IV też już powinien wyjechać. Może w Emiratach go wezmą za parę petro-dolarów.
Wiadomo już czemu do pomeczowego wywiadu nie stanął, jak go ten miły pan z C+ prosił? Spieszył się na zabieg w związku ze swoim urazem czy może dalej ma focha?

Tyler_Durden
17-05-2015, 23:16
W tej chwili Legia to Kuciak, Rzeźniczak, Kucharczyk i Sa. Reszta wypiierdalać do Chin.

Dodałbym jeszcze Gui, Jodłowca i Brozia (m.in. asysta i podanie na głowę Sa)... to już 7 plejerów niby. Dziś nie najgorzej zagrał też Lewczuk, jak przyzwoity ligowy rzemieślnik.

Kosecki już na rozgrzewce miał minę, jakby mu noga gniła. Krzywił się straszliwie, pewnie przystąpił do meczu z kontuzją. Trochę Kosy szkoda.

Kawa
17-05-2015, 23:18
Dodałbym jeszcze Gui, Jodłowca i Brozia (m.in. asysta i podanie na głowę Sa)... to już 7 plejerów niby. Dziś nie najgorzej zagrał też Lewczuk, jak przyzwoity ligowy rzemieślnik.

Kosecki już na rozgrzewce miał minę, jakby mu noga gniła. Krzywił się straszliwie, pewnie przystąpił do meczu z kontuzją. Trochę Kosy szkoda.

Szkoda tylko, że tych 7 nie potrafi zagrać dobrze jednocześnie.

mmm
17-05-2015, 23:19

:prosze:

Cóż za spotkanie! Kwintesencja polskiego futbolu!

Na konferencji pomeczowej pewnie wypowiedzi:

-graliśmy dobrze, kontrowaliśmy sytuację, ale ta czerwona kartka pokrzyżowała nam plany
- mamy świetną skuteczność, co jeden celny strzał ładujemy bramkę, **** tam, że oddaliśmy 1 celny w całym meczu
- "czy sędzia się pomylił w kartkach? nie mnie to oceniać, my musimy skupić się na sobie i na tym żeby wygrywać"
- Lech zgubił punkty? Nie możemy oglądać się na innych tylko konsekwentnie dążyć do zwycięstwa
- w ogóle zdobyłem Puchar Polski i dziś odrobiliśmy jednopunktową stratę do lidera, więc o chvj Wam chodzi? :lol2:
- zagraliśmy fantastyczne spotkanie :hipis:

z plusów dzisiejszego dnia: transparent dla WSIoka w Poznaniu i kontuzja Vrdoljaka(mam nadzieję, że wyleczy się dzień po kolejce nr 7)

Łysy po meczu:

Henning Berg (trener Legii): Normalnie nie chcę oceniać poszczególnych piłkarzy, tylko cały zespół. Były upadki i wzloty. Duda jest dobrym zawodnikiem, zrobił dziś wiele dobrego, ale to był trudny mecz. Nie mieliśmy dobrego startu, nie taki był plan, nie tak chcieliśmy rozpocząć. Szybko straciliśmy bramkę, Kosecki doznał urazu, musieliśmy dokonać wymuszonych zmian i zmienić całą koncepcję gry. Było nieźle, dopóki mieliśmy 11 zawodników na boisku.
Czerwona kartka dla Brzyskiego to duże rozczarowanie, zwłaszcza, że otrzymana za dyskusję. Ciężko być sędzią, ale wolę nie mówić dziś o ich pracy. Śląsk to dobry zespół, ale dobry też w symulowaniu, co utrudnia pracę sędziom.

:hipis:

Tu pozostałe gwiazdeczki:

Jakub Rzeźniczak: Od momentu, kiedy graliśmy w dziesięciu, ciężko nam było stworzyć sytuację. Zatem patrząc na wynik w ten sposób, to ten remis jest niezłym osiągnięciem.Niemniej patrząc na całokształt spotkania, to chcieliśmy wygrać ze Śląskiem. Owszem, popełniliśmy błąd na samym starcie, ale dość szybko doprowadziliśmy do wyrównania i było jeszcze sporo czasu na objęcie prowadzenia. Na dodatek sędzia nie do końca nam pozwalał pograć. Paixao to się chyba do teatru nadaje, bo „Brzytwa” chyba w ogóle go nie dotknął przy drugiej sytuacji.
Jeszcze nic straconego. Lech jest tylko o jeden punkt przed nami, a do końca pozostało pięć spotkań. Na pewno emocje nie zejdą z nas do środy, ale zapowiada się mecz na styku z Jagiellonią. Osobiście bardzo się cieszę, że nie będziemy czekać na niego tydzień.

Igor Lewczuk: Wiedzieliśmy, że Lech przegrał, więc była okazja powrócić na fotel lidera. Niestety, zdobyliśmy tylko punkt. Zabrakło nam nieco jakości w ofensywie, choć nie twierdzę, że w defensywie było znacznie lepiej. Nie o to chodzi. Przy stanie 1-1 plany nam pokrzyżowała druga żółta kartka Tomka Brzyskiego. Jeśli gra się na wyjeździe i na dodatek z brakiem jednego gracza, to ten punkt trzeba szanować, choć wiadomo, że bylibyśmy bardziej zadowoleni ze zwycięstwa.
Za sprawą reformy rozgrywek, niemal wszystkie drużyny mają szanse na podium. Tym samym mecz z Jagiellonią zapowiada się emocjonująco. Mam nadzieję, że w środę znajdziemy się ponownie na pierwszym miejscu.

Dominik Furman: Gospodarze zaskoczyli nas bramką już początku zawodów, ale zdołaliśmy się otrząsnąć i stworzyć sytuacje w pierwszej połowie. Niemniej, przyznam, że spodziewaliśmy się jak Śląsk zagra taktycznie. Nie chcę oceniać pracy sędziego, bo to nie nasza rola. Dostaliśmy dziś kilka kartek, w tym również ja, co było niepotrzebne. Szczególnie, że niektóre były za rozmowy.
Patrząc przez pryzmat czerwonej kartki i gry w osłabieniu, powinniśmy się cieszyć z wyniku. Niemniej, my jesteśmy Legia Warszawa. Nie powiodła nam się sztuka wskoczenia na fotel lidera, z czego nie możemy być szczęśliwi. Rysowała się przed nami duża szansa, ale czeka nas jeszcze pięć kolejek i nie opuszczamy głów. Nie możemy tego robić, szczególnie, że zaraz przyjeżdża do nas Jagiellonia, która wygrała w Poznaniu. To zwiastuje trudny mecz. Na pewno gracze z Białegostoku poczuli, że są coraz bliżej mistrzostwa Polski. Aczkolwiek zagramy u siebie i powalczymy o trzy punkty – nie ma innej możliwości. Zresztą nie powinniśmy patrzeć na to z kim gramy, a o co gramy.

:kawa:

***** tych wypowiedzi nie da się czytać, banda minimalistów z kupą w majtkach wycierająca sobie mordę sędziami ze swoją chujową grą trwającą od listopada 2014. Od tego czasu nie zagraliśmy żadnego dobrego i równego spotkania. Ci nieudacznicy doprowadzili do sytuacji, gdzie jakiś polski Guardiola czy inny spuszczacz GKSu Bełchatów Kamil Kiereś przyjeżdżają na Łazienkowską jak po swoje. Te pizdusie zamiast wjechać w rywali jak przysłowiowy pitbull w kurnik i wysłać całej antylegijnej Polsce sygnał "MY jesteśmy LEGIA WARSZAWA, a wy patrzcie i płaczcie jak gra MISTRZ POLSKI" to grają po raz kolejny GÓWNO, nie potrafią zapunktować w żadnym meczu nie jadąc na farcie i ślepocie sędziów. Przykładem niech będzie Wisła, która jest bez ławki, grała piach, wyleciał Smuda, a przyjeżdżają do Warszawy i zamiast prosić o najmniejszy wyrok prowadzą grę i walą nam bramki, gdzie przy pierwszej murzyn zagrywa ręką i chwilę później goście mają rzut rożny, po którym walą nam bramkę w sytuacji gdzie nasz wielki chorwacki kapitan tak kryje przeciwnika, że ładują nam bramkę z kilku metrów piętką... a po meczu płacz do sędziego, bo 5 min. wcześniej była ręka...
To samo było dzisiaj, znowu płacz do sędziego, sam nie pałam sympatią do "gwizdkowych", ale pretensje o 2 żółtą kartkę jest śmieszne. Przy bramce dla Nas Orlando staranował jakiegoś śląskiego pachołka. Brzyski jest idiotą, miał żółtą kartkę i pokusił się o ostry faul, który go jeszcze trzymał przy życiu. Dopiero później znów po raz kolejny głupio faulował. Przypomnę, że mieliśmy dziś AŻ JEDEN CELNY STRZAŁ. Nie zrobiliśmy NIC do czerwonej kartki by przechylić ten mecz na swoją korzyść. Byliśmy bardzo blisko pobicia rekordu Maciusia z Gdańska, gdzie tam celny strzał oddaliśmy w bodajże 75 minucie meczu, tylko nie pamiętam czy to był Nasz jedyny celny strzał w meczu.

Całą tą buraczaną Extra-klapę powinno się zaorać w piz.du, albo dawać każdemu kibicowi do meczu pół litra, na koniec rozdać wszystkim drużynom jak w filmie "Miś" puchary "na zachętę" i zrobić wielką balangę "gwiazd futbolu" wraz z wycofaniem się z pucharów europejskich.

Na koniec przypomnę, że od prawie 5 lat nie wygraliśmy u siebie z Jagiellonią i to nie jest przypadek... :kawa:

Kucharz
17-05-2015, 23:20
Trochę Kosy szkoda.
Szkoda, bo do momentu zejścia prezentował się całkiem nieźle. Aczkolwiek z drugiej strony co by dziś nie zrobił, to w środę i tak by usiadł na ławie. Teraz po prostu będzie parę rzędów wyżej.

Ćwirek
17-05-2015, 23:27
z perspektywy sektora gości - zasłużony remis (okoliczności, czerwona kartka, okazje Śląska),
doping, zwłaszcza w II połowie - korba ;)

Kucharz
17-05-2015, 23:36
Całą tą buraczaną Extra-klapę powinno się zaorać w piz.du
I czym byś się wtedy tak ekscytował?

R.
17-05-2015, 23:41
Człowiek się łudził, że po latach w końcu jest trener, pomysł na górze na mądre budowanie zespołu, że w końcu przyszła do klubu sportowa normalność. A tu taki **** się okazał. Naprawdę, niech ten sezon się już skończy. Pytanie tylko co wymyślą w letnim okienku panowie z działu scoutingu bo i tego można się obawiać....

Huxley
18-05-2015, 00:01
Tak po ludzku...oni są dramatycznie chujovi (nawet jak zdobędą jakimś cudem mistrzostwo), ale najgorsze jest to, że oni nie widzą (z Łysym tępakiem na czele) żadnego problemu!! A nasz cudowny scouting doprowadził do tego, że zostaliśmy z jednym skrzydłowym, który jest w jakiejś tam formie.

Antares
18-05-2015, 00:08
Pieprzy coś na konferencji, że przez jedną porażkę nie może robić rewolucji. Czy on nie widzi, że wiosną to my punktujemy jak totalny przeciętniak i dodatkowo to już standard, że praktycznie nie zagrażamy (ewentualnie ze stałych fragmentów) bramce przeciwnika. Dzisiaj znowu ledwie jeden strzał.

Adamus85
18-05-2015, 00:30
Adam Ryczkowski co z nim i czemu nie dostaje szans na grę ?? bo zapowiadał się na ciekawego zawodnika

Rakieta11
18-05-2015, 00:46
Dziś się przekonałem, że Berg to jednak idiota. Sagan...brak słów

nil
18-05-2015, 00:52
Braki jakie są w drużynie wszyscy już chyba wymienili. Większość drużyny gra piach i kał.
-z meczu na mecz to wygląda coraz gorzej
-nie mogę pojąć że walcząc o mistrza oddaje się jeden celny strzał na bramkę
-nie widzę wodza na boisku - na ławce też, który ma pokazać jak zapierd..lać po mistrza
-Duszan na przyzwoitym poziomie
-w obronie gra jeden człowiek, Kuba
-taka silna druga linia nasza nie istnieje. Może czas zagrać jednym defensywnym pomocnikiem. Przed nim postawić Guilherme i Dude /Masłowskiego. Duda widać że jest poza formą ale trzeba mu pomóc. Może takim rozwiązaniem. Miałby kolo siebie gracza bardziej ofensywnego z którym mógłby pograć kombinacyjnie i otworzyć te skrzydła na których Berg tak opiera naszą ofensywę. Jedno skrzydło przynajmniej z Kucharczykiem funkcjonuje, drugie cóż Żyro? Czas by zagrał tam jakiś młokos z II.
Niewiele stracimy na zmianach bo widać, że ta drużyna nie funkcjonuje. Nawet jak z Jagą wygrają to gdzieś po drodze się jeszcze przewrócą.
-w ataku to jakaś telenowela z Saganem i jego portugalskim zmiennikiem Sa. Nie może grać potem gra - kompromitacja klubu, zawodnika,trenera.

Wypowiedziami Berg po spotkaniach zaczyna przebijać Jasia pampelune vel "love Górnik" każdy "mecz jest ciężki" itp sraki laki.

Tommy Johnson
18-05-2015, 00:56
Wypowiedziami Berg po spotkaniach zaczyna przebijać Jasia pampelune vel "love Górnik" każdy "mecz jest ciężki" itp sraki laki.

:leze:

Akurat do Janka Urbanka miałbym najmniej pretensji...

Marcino
18-05-2015, 05:28
No to mamy progres, w tym tempie wylądujemy poza pierwszą trójką.

KRA
18-05-2015, 08:31
Niech ten sezon już się kończy, bo to naprawdę jest męczące i dla oczu i dla psychiki. Qrwa aż nie chce mi się wierzyć, że tyle zależało od jednego zawodnika. Jak można rozp**rdolić drużynę w pół roku?

Szalenie chciałbym, aby jakoś doczołgali się do tego tytułu, ale to chyba nierealne. Wciąż wisi groźba uradowanej mordy Skorży, a tego bym nie zniósł bardziej niż samego tytułu dla Lecha. Może jednak warto "umożliwić" w środę Jadze skuteczne ściganie się z leszkami? ;) Jedyna ekipa, która na tym etapie prezentuje jakiś poziom.

Gabro
18-05-2015, 08:44
Trzeba już wrzucić na luz. Jak sie w naszej grze nic nie kleiło tak sie nadal nie klei. Tak ruchliwa Jaga spuści nam łomot w środę. Naszym truchtaczom sie może w głowach zakręcić.

Kijek
18-05-2015, 09:01
Do wypierdolenia jest pół drużyny niezależnie od tego co się wydarzy.
Będzie mistrz - super > medale, kwiaty, przejazd przez miasto, bilety na samolot i część.

W tym składzie osobowym doszliśmy do ściany i trzeba zmian i nie 2-3 tylko 7-8 poważnych piłkarzy.

Astiz, Pinto, Furman, Kosecki, Żyro, Vrdoljak. Dobrze by było też Lewczuka i Brzyskiego.

Sagan ze względu na całokształt niech zostanie sezon ale jako 3-4 do grania z przodu czyt. Na Piasta przy 3-0 z ławki w 70 minucie.

Jeśli chcemy w przyszłym roku myśleć o poważnym graniu to zmiany są konieczne. Bo to co w tym roku może nam się udać na farcie (tylko na tym) to w przyszłym tymi cipami już nie.

nil
18-05-2015, 09:03
:leze:

Akurat do Janka Urbanka miałbym najmniej pretensji...

Po meczu Legii z Trabzonsporem (0:2) trener Jan Urban był w kiepskim nastroju. Jego drużyna przegrała czwarty mecz z rzędu w fazie grupowej Ligi Europy
- Niełatwo jest cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu. Uważam, że byliśmy lepszym zespołem. Nie było widać w naszej grze chaosu i przypadku. Chcieliśmy uniknąć kontrataków ze strony gości. W drugiej połowie nie ustrzegliśmy się błędów. Zabrakło nam skuteczności. Na tym poziomie być może brakuje koncentracji, może też większej determinacji. Przede wszystkim brakuje nam punktów - powiedział Urban.

"Ja to rozumiem, ale ten 'syndrom wyższości' tego nie zrozumie. Wiadomo, że o Legii się wiele mówi i wiele od niej wymaga, ale muszą być ku temu jakieś podstawy. Taki syndrom wyższości to może mieć Górnik Zabrze, który zdobył 14 mistrzostw Polski i coś tam zawojował w europejskich pucharach" - dodaje szkoleniowiec Legii.

Chce pan mnie ciągnąć za język, żebym powiedział, że Legia musi wygrywać? Nie musi, bo jakby musiała, to wygrywałaby mistrzostwo co dwa czy trzy lata. (...) Odnoszę wrażenie, że wszyscy myślą, iż skoro gramy z ŁKS czy Jagiellonią, to muszą być trzy punkty. Nie!

"W piłce liczy się tylko wynik. Dlatego poczekajmy jeszcze z ocenami. Przed rokiem po czterech kolejkach też mieliśmy tylko siedem punktów i udało nam się te stracone nadrobić. Kiedy w niedzielę wychodziłem ze stadionu Odry zastanawiałem się, jak powinienem się zachować. Wstydzić, bo przegraliśmy? Ale z drugiej strony, czego? Ja wstydziłem się rok wcześniej, kiedy przegraliśmy tam 0-2. Teraz nie miałem powodu" - uważa warszawski szkoleniowiec.

Na polskich trenerów zawsze można liczyć - to kompletnie odlotowi goście. Potrafią znaleźć tak niedorzeczne wymówki, że my - choćby się głowili sto lat - w życiu byśmy na to nie wpadli. Otóż Jan Urban ma pewne podejrzenia, dlaczego w jego zespole jest plaga kontuzji.
- Przyczyną mogą być piłki, którymi gramy. Szybko nasiąkają i robią się ciężkie - stwierdził Urban. Tak, to dobre hasło - BO PIŁKI BYŁY ZA CIĘŻKIE.

dla wielbicieli Urbanka

r9robins
18-05-2015, 09:14
Jeśli już kolejny mecz z kategorii "pedały" nie jest w stanie przywrócić nikogo ze środowiska Legii do nie wypchanego słońcem, motylami i wizjami rodem z badtripów po kwasie świata, a tego rzeczywistego, to oczywistym faktem jest to, że wstrząśnięcie jakie powinno po tym sezonie nastąpić winno równać się z nepalskim, inaczej wciąż będziemy brodzić w tym gównie i udawać, że jest zajebiście.

Tego co prezentuje nasza ekipa na boisku tu już nie chce się nawet komentować. Co zaś do wspomnianego przez Ciebie "środowiska" to odnoszę nieodparte wrażenie, że Leśny & Spółka nie mają pojęcia co z tym fantem zrobić. Drużyna się rozleciała, po odejściu Rado zostały popiół i zgliszcza. W zasadzie 3 lata budowy tej drużyny poszły w chvj. Trzeba zaczynać od zera.

TYLKO CZY LEŚNY MA NA TO KASĘ?

asid73
18-05-2015, 09:42
Im się po prostu nie chce grać oni cały czas myślą, że jest jeszcze tyle meczy, że mistrza zdobędą bo cały sezon im wpajano w głowy, że tą ligę to wciągną nosem. Do tego ten łysy pseudotrener jest takiego samego zdania. Jestem pewien, że przy 0-2 dla śląska celnych strzałów by mieli co najmniej 6-7 a tak wystarczył jeden do remisu, po co więcej skoro leszki przegrali.
Do czego to doszło w środę mecz z Jagiellonią na Ł3 i to Jaga jest zdecydowanym faworytem meczu.

boss_corleone
18-05-2015, 09:45
Z perspektywy TV bolały zęby. Problemem jest trener. W działaniach Berga nie widać żadnej logiki. Tu zagra Astiz tu Lewczuk tu znowu Astiz. Zobaczcie w jakiej formie są zmiennicy podstawowego składu. Czy ktoś z Was pamięta żeby rzucał ujami "kogo on wpuścił", no może poza Masłowskim? Sa za Sagana, Furman za Ivicę? Gui za Dudę/Żyro? Lewczuk za Astiza? Kosecki również wysyłał sygnały, że jest w dobrej formie. Łysy zabił rywalizację w klubie uparcie stawiając na swoją 11. Ma coś nie tak pod kopułą skoro wystawił w meczu ze Śląskiem problematycznych zawodników tylko po to żeby ich wszystkich szybko zmienić. Na co on kur.. liczył, że Żyro który się kopie po czole nagle przestanie? Błyśnie geniuszem? Co to w ogóle było za ustawienie/taktyka? Ktoś wie? Zawsze się śmiano z forumowych ekspertów ale każdy widzi, wszyscy tylko nie trener. Ja głupi wierzyłem w te mityczne treningi, że to one decydują, że trener wystawia najlepszych. Gdzie są młodzi? Dlaczego Berg nie wprowadził do zespołu żadnego młodego? Nie wierzę, że są słabsi od Żyro, Brzyskiego, IV, Dudy i Sagana w obecnej formie. Skoro lepsi zmiennicy nie grają bo spóźniają się na obiad niech ten sabotażysta da szansę młodym. Gorzej nie będzie.

brachu
18-05-2015, 10:35
Zabawne to jest to ze jedni twierdza iz wyniku Lecha nie znali a inni ze znali :-)

Marcino
18-05-2015, 10:42
W środę też Hadaj zabeczy do Jagi w stylu "Nigdy nie będziecie mistrzem" ?
Oby nie było łomotu, bo chyba wszyscy mamy dość takiej gry.

Warszawiak
18-05-2015, 10:49
Jaka jest gra każdy widzi. Brak chociaż jednego zawodnika w wysokiej formie. Może poza Kuciakiem i Rzeźniczakiem. Faktycznie można dyskutować o decyzjach trenera, bo czasem trudno je zrozumieć.
Ale ******* mać! Czytanie meczowych tematów powoli staję się zbyt wyczerpujące. Tu wypowiadają się kibice Legii Warszawa czy sfrustrowani miłośnicy ligi mistrzów i polskiego trio z Dortmundu?

Jest 5 spotkań do końca. Mamy 1 punkt straty do liderującego Lecha, który wielkiej formy również nie prezentuję. W tej sytuacji OBOWIĄZKIEM każdego, kto uważa się za kibica, jest wspieranie drużyny, a nie wyzywanie wszystkich, jak leci, począwszy od trenera, a kończąc na rezerwowych, którzy nawet nie grają.

Ja rozumiem, że każdy liczył na więcej, ale jest trochę słabiej. Teraz każdy powinien się zaangażować we wsparcie drużyny. Kupić bilet na Jagiellonię, pomyśleć o Szczecinie, a nie wylewać żale w internecie.

Co do Berga to już w ogóle trudno znaleźć zrozumienie dla niektórych wypowiedzi. Facet zdobył MP do spóły z Urbanem. Zagrał nieźle w pucharach. Zdobył PP. W lidze jest punkt za liderem na 5 spotkań do końca. Choćby taki Kucharczyk zanotował na tyle znaczący progres, że mówi się o nim w kontekście transferu zagranicę, a nie jak jeszcze rok temu o Jagiellonii, czy Zawiszy.
Ale tutaj widzę sami licencjonowani trenerzy, co pozjadali wszelkie rozumy. Rozumiem, że każdy pomstujący na Berga ogląda treningi, zna mentalność i psychikę wszystkich zawodników, a z Tabiszewskim codziennie analizuje stan zdrowia zawodników.

Ja się na taktyce nie znam, mogę oceniać jedynie ogólne wrażenie gry, które faktycznie jest słabe. Ale Berga szanuję za dotychczasowe dokonania, a przede wszystkim za to, że nie przypominam sobie trenera, który tak często dziękowałby kibicom za ich zaangażowanie we wsparcie drużyny. On szanuje nas, więc wy szanujcie jego.

Także proponuję wyłączyć komputer, C+, odstawić puszkę z piwem, wstać z fotela i ruszyć dupę w środę na Łazienkowską, a nie pier.dolić, że mecz za późno, gra ****.owa, a bilety za drogie. Na rozliczenia przyjdzie jeszcze czas.

Wojtek(L)
18-05-2015, 11:02
Ja to się Lecha nie obawiam w walce o mistrzostwo bo oni i tak jeszcze pewnie ze 2 razy stracą punkty, Maciuś specjalizuje się w przegrywaniu wygranego MP, bardziej obawiam się Jagiellonii, mają młody zespół głodny sukcesu a do tego grają bardzo fajną piłkę i według mnie na ten moment grają najlepszą piłkę że wszystkich ekip w grupie mistrzowskiej.

Ljubo-jad
18-05-2015, 11:40
Rzeźnik na konferencji przed meczem ze Śląskiem stwierdził ,że to my mamy najlepszy zespół w ekstraklasie.
Tak się zastanawiam, kiedy oni przestaną SIEBIE oszukiwać i zaczną grać jak chłopy z jajami. W środę ostatni dzwonek.

Ge(L)o
18-05-2015, 11:54
Który to już z kolei ostatni dzwonek ? Gramy kaszankę, ale jak wyniki inne będą się dobrze układać to i w przedostatniej kolejce też będzie "ostatni dzwonek" :)

Liga jest ciekawsza.

kublet
18-05-2015, 11:59
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie były założenia taktyczne na ten mecz?

Yevaud
18-05-2015, 12:04

Odrobić do Lecha przynajmniej jeden punkt w byle jakim stylu i w dowolny sposób.
Dzięki temu - w razie porażki Lecha - nam wystarczy już tylko remis do ponownego objęcia fotela lidera.

Założenie zrealizowane w 100%.

Chmielo
18-05-2015, 12:15

Założenia były takie, żeby po raz kolejny zacząć defensywnym napastnikiem, przesłabym Żyro i Vrdoljakiem, oraz Dudą w katastrofalnej formie, a później wprowadzić Sa (jak się w dupie zacznie palić). Grać dwoma odwróconymi skrzydłowymi, którzy nie mają słabszej nogi i potrafią jedynie zejść do środka, o czym już chyba na Madagaskarze wiedzą. Aha i posyłać dzidy przez całe spotkanie licząc, że może jakimś fartem uda się zdobyć gola. Niestety jeden strzał w bramkę, nie udało się. :(

Runi
18-05-2015, 12:18
Rzeźnik na konferencji przed meczem ze Śląskiem stwierdził ,że to my mamy najlepszy zespół w ekstraklasie.
Tak się zastanawiam, kiedy oni przestaną SIEBIE oszukiwać i zaczną grać jak chłopy z jajami. W środę ostatni dzwonek.

A ja sie zastanawiam kiedy ICH przestaną oszukiwać. Na każdym kroku mieli wpajane, że są najlepsi, jak wciągają tą ligę nosem zaczynając od Leśnego czy Łysego , a kończąc na pismaku z pierwszej lepszej gazety. Często powtarzane kłamstwo staje się prawdą.

IX14
18-05-2015, 12:34
https://www.youtube.com/watch?v=rH-u9nExZBE " Denver ostatni dinozaur w Nowym Dworze na motorze gnał '' :D , robiło wczoraj furorę na powrocie :D

Stout
18-05-2015, 12:50
:hasao::hasao::hasao::hasao:
:lol::lol::lol::lol:

r9robins
18-05-2015, 12:53
Jest 5 spotkań do końca. Mamy 1 punkt straty do liderującego Lecha, który wielkiej formy również nie prezentuję. W tej sytuacji OBOWIĄZKIEM każdego, kto uważa się za kibica, jest wspieranie drużyny, a nie wyzywanie wszystkich, jak leci, począwszy od trenera, a kończąc na rezerwowych, którzy nawet nie grają... Na rozliczenia przyjdzie jeszcze czas.

Tak, tak, słyszeliśmy to nie raz i nie dwa.
Mamy 5 punktów przewagi, potem 3, w końcu 2 ale wciąż jesteśmy liderem. Poza tym nie ma co się spinać bo przecież gramy za 1,5 punktu. Teraz znowu z innej beczki: mamy dwa punkty straty, teraz już tylko jeden, jest dobrze. Tylko gra jak była chvjowa tak jest w dalszym ciągu i meczów jakby coraz mniej do rozegrania.

No ja pierd... Jak długo jeszcze można się oszukiwać?
Jeszcze jedno pytanie: to magiczne/mityczne rozliczanie po sezonie to na czym w praktyce ma polegać?

Kar(L)ik
18-05-2015, 13:03
hmm wiosną na 13 spotkań w lidze 5 zwycięstw( Piast,Zawisza,Pogon, Podbeskidzie,Śląsk), 4 remisy( Korona,Ruch,Śląsk,Wisła) 4 porażki( Lech x2, Lechia, Jaga). Na 39 pkt możliwych Legia zdobyła cale 19. Jak nic idziemy ostro po mistrza.
Może czas skończyć lizać piłkarzy po jajach panie Berg. Duda zagrał po raz kolejny slaby mecz, ale trener uważa,ze zagrał dobre spotkanie( chce może zdjąć z niego ,,presje"),ale ile można.

RONVE
18-05-2015, 13:12
Duda zagrał po raz kolejny slaby mecz, ale trener uważa,ze zagrał dobre spotkanie( chce może zdjąć z niego ,,presje"),ale ile można.

Póki co Duda zagrał w tej rundzie 3/4 dobrego spotkania, jest kompletnie pod formą, wystawianie go w takiej dyspozycji ani nie przynosi drużynie pożytku ani jemu, zresztą umówmy się, na tą chwilę ABSOLUTNIE Duda, Żyro, Vrdoljak to piłkarze którzy powinni siedzieć na rezerwie, są po prostu słabi (reszta też szału nie robi ale...), Sagan to może wejść na ostatnie 10-15 min ale nie zaczynać mecze w 1 jedenastce, organizmu nie da się oszukać, widać że Marek za każdym razem ok 25 min juz ma momenty które go zatykają. Nie jestem specjalistą ale moim zdaniem tak chaotycznie grającej Legii to od czasów Maciusia Skorży nie widziałem.

a-d-a-m
18-05-2015, 13:29
Do tego mają coś zryte berety i nie trzymają ciśnienia, bo w kazdym jakims istotnym meczu w ostatnim czasie na wyjezdzie dostają czerwoną kartkę. Na plus (z perspektywy trybun więc odbiór moze byc trochę inny) że naprawdę walczyli i jeździli na dupach o każdą piłkę.

Abrams
18-05-2015, 13:35
I jeszcze ciągle wmawiają wszystkim dookoła jaką to mocną drużyną są,
Powinni powiedzieć - jesteśmy do dupy - i prosić o wsparcie a nie pierdzielić ciągle o ich świetności, braku szczęścia itd

Chmielo
18-05-2015, 13:42
Sagan nie ma dryblingu jak Ljuboja, bądź Rado żeby sam sobie kreować akcję. Demonem szybkości nigdy nie był i ciężko wymagać, że w wieku 38 lat będzie się ścigał z obrońcami i dochodził do prostopadłych piłek. Czyli kolejny wariant odpada. Jeśli chodzi o grę kombinacyjną, to niestety jakieś większej smykałki u Marka nie widzę. Niewątpliwie jego obecnymi atutami jest doświadczenie, umiejętność ustawienia się w polu karnym, oraz przede wszystkim gra głową.

W związku z powyższym... jaki jest sens grania tymi skrzydłowymi, którzy schodzą do środka, mając w podstawie Saganowskiego? Przecież w ogóle nie wykorzystujemy jego walorów. Napastnik w polu karnym jest skazany na farfocla ze skrzydła, bo żaden z naszych bocznych pomocników nie potrafi dokładnie dorzucić w pole karne piłki (no może poza Kucharczykiem).

Druga sprawa, że często tego zawodnika w polu karnym nie ma, ponieważ przed chwilą wypruł się z resztek energii, wykonując zadania defensywnego napastnika. Do tego dorzućmy Dudę, który jest bez formy i wychodzi cała siła ofensywny obecnej Legii. Bramki strzelamy przeważnie po stałych fragmentach gry, kiedy w polu karnym jest więcej zawodników, a piłkę bije grajek, który się do tego nadaje (Brzyski) i ma dobrze ułożoną nogę, zamiast Michasia Żyro, który kopnie tą prawą nogą żeby tylko kopnąć. W dodatku podczas biegu, co dodatkowo utrudnia zadanie.

mrquad
18-05-2015, 13:52
Tak, tak, słyszeliśmy to nie raz i nie dwa.
Mamy 5 punktów przewagi, potem 3, w końcu 2 ale wciąż jesteśmy liderem. Poza tym nie ma co się spinać bo przecież gramy za 1,5 punktu. Teraz znowu z innej beczki: mamy dwa punkty straty, teraz już tylko jeden, jest dobrze. Tylko gra jak była chvjowa tak jest w dalszym ciągu i meczów jakby coraz mniej do rozegrania.

No ja pierd... Jak długo jeszcze można się oszukiwać?
Jeszcze jedno pytanie: to magiczne/mityczne rozliczanie po sezonie to na czym w praktyce ma polegać?

Widzisz z naszego rozliczania w tym momencie nic nie wyniknie, możemy drzeć szaty, możemy wzajemnie się wyzywać, ale tak naprawdę jedyne co jesteśmy w stanie jako kibice zaoferować, to doping do końca. Niestety wiara wątpi, choć nadzieja jest do ostatniego meczu, wiara poucza ( każdy ma oczywiście inne zdanie i każdy ma rację ). Później nadchodzi mecz na Ł3 i frekwencja cienka, przychodzi wyjazd ( tak jak wczorajszy) i jest niecałe 600 osób ( chwała im za siłę dopingu ). Teraz jest wyjazd do Szczecina ( w grupach już są zapisy ), ciekawe, czy wiara jeszcze ma siłę i wypełni przyznaną pulę biletów. Ten zespół może i nie jest fantastyczny, ten trener może i nie jest idealny, ale to jest Legia i to jest nasza Legia i my jako kibice musimy pokazać im, że jesteśmy z nim i do końca. Czas rozliczeń, to koniec sezonu i niezależnie od miejsca na finiszu, nie jest to najgorszy sezon.
Ps. Nie należę do żadnej grupy, nie należę do kumatych i nie mam zamiaru jak napisał jeden z forumowiczów pić wody i puszczać bąków, mam zamiar dopingować im na każdym meczu, bo to moja Legia od ponad 50 lat.
Miał rację Staruch, jak wczoraj mówił po meczu, lepszych 570 fanatyków z takim dopingiem, niż tysiące narzekających i jęczących. Pozdrawiam wszystkich po szalu i zachęcam do dobrej zabawy w środę o 20.30
Nie odpisujcie na ten post, tylko piszcie jak zachęcić ich do walki na boisku.

Chmielo
18-05-2015, 13:58
Widzisz z naszego rozliczania w tym momencie nic nie wyniknie, możemy drzeć szaty, możemy wzajemnie się wyzywać, ale tak naprawdę jedyne co jesteśmy w stanie jako kibice zaoferować, to doping do końca. Niestety wiara wątpi, choć nadzieja jest do ostatniego meczu, wiara poucza ( każdy ma oczywiście inne zdanie i każdy ma rację ). Później nadchodzi mecz na Ł3 i frekwencja cienka, przychodzi wyjazd ( tak jak wczorajszy) i jest niecałe 600 osób ( chwała im za siłę dopingu ). Teraz jest wyjazd do Szczecina ( w grupach już są zapisy ), ciekawe, czy wiara jeszcze ma siłę i wypełni przyznaną pulę biletów. Ten zespół może i nie jest fantastyczny, ten trener może i nie jest idealny, ale to jest Legia i to jest nasza Legia i my jako kibice musimy pokazać im, że jesteśmy z nim i do końca. Czas rozliczeń, to koniec sezonu i niezależnie od miejsca na finiszu, nie jest to najgorszy sezon.
Ps. Nie należę do żadnej grupy, nie należę do kumatych i nie mam zamiaru jak napisał jeden z forumowiczów pić wody i puszczać bąków, mam zamiar dopingować im na każdym meczu, bo to moja Legia od ponad 50 lat.
Miał rację Staruch, jak wczoraj mówił po meczu, lepszych 570 fanatyków z takim dopingiem, niż tysiące narzekających i jęczących. Pozdrawiam wszystkich po szalu i zachęcam do dobrej zabawy w środę o 20.30
Nie odpisujcie na ten post, tylko piszcie jak zachęcić ich do walki na boisku.

"Wiara" to jakieś zapożyczenia z wlkp? Tak jak majster, wuchta itd.

mrquad
18-05-2015, 14:32
"Wiara" to jakieś zapożyczenia z wlkp? Tak jak majster, wuchta itd.
Oczywiście możesz się doszukiwać wszystkiego, ale ja pochodzę z tego pokolenia
https://www.youtube.com/watch?v=9RJvtwlg5ms

Runi
18-05-2015, 14:41
Nie ten temat panowie na takie typu dyskusje. To, że będziemy ich wspierać to normalne choć byśmy przejeb** tego mistrza, ale mamy prawo od nich wymagać, żeby w końcu grali na miarę koszulek, w których grają i klubu który reprezentują.

mrquad
18-05-2015, 15:03
Nie ten temat panowie na takie typu dyskusje. To, że będziemy ich wspierać to normalne choć byśmy przejeb** tego mistrza, ale mamy prawo od nich wymagać, żeby w końcu grali na miarę koszulek, w których grają i klubu który reprezentują.
Zgadza się, wyjazd z wiarą był nie w temacie i można wywalić, druga część Twojej wypowiedzi, jak najbardziej określa to, czego powinniśmy wymagać od siebie i tego zespołu.

matto
18-05-2015, 16:06
Ludzie co wy chcecie od Berga tak gościu u nas robi za darmo , bo na takiego nas po prostu nie stać. Wiadomo że jego decyzje są dla was nie zrozumiałe ale ko lepszy przyjdzie????Urban????

Lillo
18-05-2015, 16:08
Zmiana trenera byłaby głupotą. Tu trzeba wymienić te przepłacone pseudo gwiazdy, na piłkarzy którzy dają jakość tej drużynie. I koniecznie sprowadzić Boruca na pozycje kapitana.

Alek
18-05-2015, 16:15
Zmiana trenera byłaby głupotą. Tu trzeba wymienić te przepłacone pseudo gwiazdy, na piłkarzy którzy dają jakość tej drużynie. I koniecznie sprowadzić Boruca na pozycje kapitana.

Wątpię skoro właśnie awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii ze swoją drużyną i finansowo też na tym lepiej wyjdzie.

Benek
18-05-2015, 16:17
Wątpię skoro właśnie awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii ze swoją drużyną i finansowo też na tym lepiej wyjdzie.

Pytanie tylko czy święci go tam zostawią.

Kawa
18-05-2015, 16:32
Pytanie tylko czy święci go tam zostawią.

Borucowi chyba właśnie kończy się kontrakt.