PDA

Zobacz pełną wersję : II Mistrzostwa Typerów - faza grupowa - 3. kolejka (25.04.2015 - 26.04.2015)



St.Maro
21-04-2015, 19:07
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia


Ze względu na to, że niektóre ligi nie należą do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwość, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Grają ze sobą:
(w nawiasach bilans dotychczasowych spotkań)

Grupa A, Meazza - Krawczol
Grupa A, PuciPuci - Ciechu (1-0-0, 5-3)

Grupa B, Tymek98 - Szawar
Grupa B, ru(L)koś - Efcia

Grupa C, MałaMi - SebaKolosWien
Grupa C, emil83 - SirKruszon

Grupa D, księciuniu - Majkisek (1-0-1, 14-15)
Grupa D, leh71 - Yanks

Rulkoś
23-04-2015, 14:09
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-2
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 1-1
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 0-1
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 1-0
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 0-2
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 1-0
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 2-0

Tymek98
23-04-2015, 18:38
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-1
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-2
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 1-0
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 0-1
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 1-0
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 0-1
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 1-0
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 0-2

leh71
23-04-2015, 19:25
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-2
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 1-1
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 1-1
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 2-1
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 1-3
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 2-0
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 3-1
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 2-1

emil83
23-04-2015, 19:58
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-1
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-2
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 2-1
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 2-0
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 1-0
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 1-3
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-2
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 2-2
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 0-2

Majkisek
23-04-2015, 20:26
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-1
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-2
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 2-1
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 2-0
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 2-0
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 0-2
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 2-0
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 2-1
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 2-1

MałaMi
23-04-2015, 23:03
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-2
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-1
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 2-1
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 2-0
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 1-0
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 1-3
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-2
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 1-1
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 0-2

Ciechu
23-04-2015, 23:27
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 0-0
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 1-1
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 0-0
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 2-0
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 2-0
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 2-0
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 1-1

Meazza
24-04-2015, 09:07
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 2-1
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 1-0
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 2-1
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 1-1
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 1-1
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 2-2
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 1-1
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 1-0

Szawar
24-04-2015, 09:37
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-2
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 2-1
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 0-1
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 1-0
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 0-2
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 2-0
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 1-0

Krawczol
24-04-2015, 10:23
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-1
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-1
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 1-0
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 1-1
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 2-1
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 1-2
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-1
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 2-1
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 2-1

SirKruszon
24-04-2015, 15:26
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-0
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 0-1
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 2-1
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 1-0
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 0-2
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 2-1
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 1-0

Efcia
24-04-2015, 19:41
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 1-2
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 1-2
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-1
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 1-0
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 2-0
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 1-0
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 1-2
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-1
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 2-1
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 1-2

księciuniu
24-04-2015, 21:34
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-0
25.04 16:00 CYP, Anorthosis – APOEL 1-1
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 2-0
25.04 20:05 SLO, Celje – Domzale 1-1
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 2-1
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow – Kazan 1-1
26.04 14:30 NED, Zwolle – Ajax 2-3
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 2-1
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 2-0
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 2-0

Seba.Kolos
25-04-2015, 09:56
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-3
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-2
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 1-0
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 3-0
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 2-1
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 0-2
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-1
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 1-0
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 0-1

PuciPuci
25-04-2015, 12:25
25.04 16:00 BLS, Soligorsk - Din. Minsk 0-3
25.04 16:00 CYP, Anorthosis - APOEL 0-3
25.04 18:00 RUS, Krasnodar - Lok. Moscow 1-0
25.04 20:05 SLO, Celje - Domzale 1-1
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 1-2
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 2-1
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 1-2
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-2
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 1-1
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 0-2

Yanks
26-04-2015, 10:33
26.04 12:30 I liga, Arka Gdynia - Wisła Płock 1-0
26.04 12:30 RUS, Sp. Moscow - Kazan 2-1
26.04 14:30 NED, Zwolle - Ajax 0-1
26.04 18:00 POR, Benfica - FC Porto 1-0
26.04 18:30 UKR, Shakhtar - Dyn. Kiev 1-0
26.04 19:00 BUL, Litex Lovech - CSKA Sofia 0-2