PDA

Zobacz pe³n± wersjê : II Mistrzostwa Typerów - Faza grupowa - 1. kolejka (11.04.2015 - 12.04.2015)



St.Maro
08-04-2015, 18:47
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht


Ze wzglêdu na to, ¿e niektóre ligi nie nale¿± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje mo¿liwo¶æ, ¿e zmieni siê godzina rozpoczêcia (data?) wiêc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorê z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:

Grupa A, Krawczol - Ciechu
Grupa A, Meazza - PuciPuci

Grupa B, Szawar - Efcia
Grupa B, Tymek98 - ru(L)ko¶

Grupa C, SebaKolosWien - SirKruszon
Grupa C, Ma³aMi - emil83

Grupa D, Majkisek - Yanks
Grupa D, ksiêciuniu - leh71

Majkisek
08-04-2015, 19:49
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 1-1
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 2-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 2-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-2
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 3-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 3-0
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-1

Tymek98
08-04-2015, 21:11
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 1-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 1-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 1-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 1-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 0-2
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 2-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-2
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 0-1

Meazza
09-04-2015, 09:18
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 1-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 2-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 2-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 3-1
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-1

Yanks
09-04-2015, 09:20
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 1-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 1-1
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 1-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-1
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-2
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 0-1

Seba.Kolos
09-04-2015, 11:29
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 2-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 3-1
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 1-1
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 3-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-1
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 1-0
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-2

Krawczol
09-04-2015, 11:33
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 2-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 1-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 2-1
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 3-1
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-0
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-3
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-1

leh71
09-04-2015, 21:24
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 2-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 2-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 2-1
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-2
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-2
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 2-1

ksiêciuniu
09-04-2015, 23:48
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 2-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar – Kuban 1-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 2-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 2-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg – Kazan 1-0
12.04 16:00 SUI, Basel – Zurich 3-1
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg – Malmö 2-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna – Salzburg 1-1
12.04 18:00 BEL, St. Liege – Anderlecht 2-1

Ciechu
10-04-2015, 06:36
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 1-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 3-1
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 3-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 3-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 3-0
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-2
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-2

Ma³aMi
10-04-2015, 09:01
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 1-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 2-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 2-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 2-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 1-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 3-1
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 2-1

Rulko¶
10-04-2015, 12:19
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 2-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 2-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 2-1
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 3-1
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-2
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 0-1

Szawar
10-04-2015, 12:35
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 2-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 2-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 1-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 3-0
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-2
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-1

SirKruszon
10-04-2015, 15:13
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 2-1
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 2-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 1-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 1-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 2-1
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-1
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-2

Efcia
10-04-2015, 19:03
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 1-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 2-0
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 2-1
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 1-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-0
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 3-1
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-0
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-2
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-1

PuciPuci
11-04-2015, 11:20
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 1-0
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 1-1
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 3-0
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-1
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 2-0
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 1-3
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 1-1
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 2-1

emil83
11-04-2015, 15:38
11.04 18:00 ROM, Din. Bucharest - Rapid Bucharest 1-2
11.04 18:00 RUS, Krasnodar - Kuban 0-2
11.04 18:30 UKR, Dnipro - Metalist Kharkiv 1-1
11.04 19:15 CZE, Sparta Praga - Slavia Praga 2-0
11.04 20:05 SLO, Domzale - O. Ljubljana 0-1
12.04 12:30 RUS, Zenit Petersburg - Kazan 2-0
12.04 16:00 SUI, Basel - Zurich 2-2
12.04 17:30 SWE, IFK Göteborg - Malmö 2-1
12.04 17:45 AUT, Rapid Vienna - Salzburg 0-2
12.04 18:00 BEL, St. Liege - Anderlecht 1-3