PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Piast [26. kolejka TME, 04.04.2015, godz. 20:30]

a-d-a-m
01-04-2015, 14:01
http://www.ekstraklasa.org/data/images/team_tshirts/legia_02.png vs http://www.ekstraklasa.org/data/images/team_tshirts/piast_02.png
W Wielką Sobotę o godzinie 20:30 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej liderująca w tabeli ekstraklasy Legia podejmować będzie gliwickiego Piasta.

Diametralnie inne sposoby przygotowywania się do tego meczu obrali szkoleniowcy obydwu drużyn.

Trener stołecznej ekipy w przerwie na reprezentację dał swoim podopiecznym aż cztery dni wolnego. Legioniści po raz pierwszy po przegranym meczu z Lechem spotkali się w miniony piątek. Na boisku zabrakło przebywających na zgrupowaniach reprezentacji Michała Kucharczyka, Tomasza Jodłowca, Ondreja Dudy i Mateusza Wieteski, a także kontuzjowanych lub ćwiczących indywidualnie Mateusza Szwocha, Michała Żyry oraz Dossy Juniora. Za wcześnie jednak jest mówić, czy zabraknie tych zawodników w sobotnim meczu z Piastem. Na pewno nie zagra Arkadiusz Malarz (czerwona kartka w Poznaniu), wrócą za to kadrowicze. Warszawianie nie rozegrali też żadnego sparingu. Nie jest to przypadek. Henning Berg wyszedł z założenia, że jego zawodnicy, jeśli nie zagrają przez dwa tygodnie, będą głodni piłki i zwycięstw.

Drużyna Piasta natomiast cztery dni spędziła w Kamieniu koło Rybnika. Nowy trener "Piastunek" Radosłav Latal zaaplikował swoim podopiecznym podwójną dawkę treningów. Miało to na celu poprawie motoryki piłkarzy. Wspólnie spędzony czas to też okazja dla trenera, aby poznać lepiej swoich zawodników. Na koniec tego zgrupowania niebiesko-czerwoni rozegrali sparing z Banikiem Ostrava, wygrywając 4:2.

Benek
01-04-2015, 14:25
Udostępnie karnet na ten mecz:) Chętnych zapraszam na priv.

przemekcwks
01-04-2015, 14:48
Również mam karnet do udostępnienia. Kontakt na priv

marian9871
01-04-2015, 22:39
Jakie wnioski po meczu pucharowym na spotkanie z Piastem.
1. Gui w pomocy
2. Lewczuk za Astiza
3. Saganowski i Masłowski ława...
.....a Łysy i tak zrobi po swojemu

a-d-a-m
03-04-2015, 13:58
Mecz nam posędziuje Daniel Stefański z Bydgoszczy. W tym sezonie gwizdał nam z Bełchatowem i Koroną (obydwa na na Ł3) i przynajmniej mi jakoś w pamięci nie zapadł.

Andrzej10
03-04-2015, 14:42
Ja oczekuję że ten mecz będzie z gatunku tych które lubię najbardziej, że człowiek siedzi i ogląda mecz i ma wewnętrzne przekonanie patrząc na grę że tutaj nic się nie stanie złego i mecz będzie wygrany. Ponieważ, nie będziemy dopuszczać do kontr, przez głupie straty w środku pola czy pod swoją bramką. W mojej opinii którą wyrażałem tutaj kilka razy Berg szykował formę właśnie na teraz, na decydujące mecze w PP oraz końcówkę sezonu zasadniczego i dogrywkę (jak ja to nazywam), kwiecień/maj to powinien być nasz szczyt formy. Chcę zobaczyć, pewną grę w obronie, bez strat i dominację w środku boiska od 1 do 90 minuty, takie mam marzenie. I abym nie musiał pisać, że mieliśmy pecha bo coś tam i ktoś tam spartolił oraz że mieliśmy szczęście bo rywale coś tam zrobili. Co do Sa, odwieczny temat i być może należy otworzyć osobny temat pt."Berg kontra Sa". Teraz jest mała kumulacja meczy 4 w 11 dni, więc na logikę powinien wystąpić Sa z Piatem bo to mecz mniej ważny niż PP, tak było dotychczas najsilniejszy możliwy skład występował w PP a potem na ligę wchodzili ci co nie grali lub grali mniej. Więc teoretycznie Sa zagra od początku z Dudą, a jeśli nie zagra zacznę wierzyć w teorię którą na forum już ktoś napisał kiedyś, że Sa odmówił wyjazdu do Poznania i w klubie jest skreślony, a dla niepoznaki (grożąc karami) nakazano mu wozić się z zespołem na mecze :). Nie ulubię teorii spiskowych, ale jeśli w tych 4 meczach będąc zdrowym nie wyjdzie ani raz w podstawowy składzie, to będzie można napisać, że jego czas w Legii się zakończy ostatecznie w czerwcu.

tomeck3145
03-04-2015, 17:02
z Piatem bo to mecz mniej ważny niż PP

Tzn. sugerujesz, że nasza druga, choć równorzędna, 11-tka jest w stanie przegrać 0:3 z Podbeskidziem u siebie?

Mini
03-04-2015, 17:25
Tzn. sugerujesz, że nasza druga, choć równorzędna, 11-tka jest w stanie przegrać 0:3 z Podbeskidziem u siebie?

0-3 wciąż daje nam awans 8)

Andrzej10
03-04-2015, 17:33
Piszę jak było według mnie, gdy był mecz PP a potem mecz ligowy to zazwyczaj teoretycznie mocniejszy skład Berg wystawiał w meczu PP. Co ma sens bo w PP decyduje 1 lub 2 mecze a w lidze jeden mecz o niczym nie decyduje, albo decyduje w niewielkim stopniu. A co do rewanżu w PP w piłce jest wszystko możliwe, oglądam świadomie kilkadziesiąt lat piłkę nożną i nie takie cuda widziałem. Ale tutaj mowa o lidze, więc sugeruję jedynie że według mnie z Piastem wyjdą w dużej mierze zawodnicy którzy grali mało w PP lub w cale i tyle z mojej strony mam do napisania.

nst
03-04-2015, 17:53
W tym meczu powinien zagrać Sa, nie powinien zagrać Sagan i Astiz a Masłowski mógłby wejść na ostatnie 10 minut. Cała ta trójka w nagrodę za formę pojawić się powinna w meczu pucharowym ;)
Trzy punkty są obowiązkowe. Miotła w Wiśle może i zadziałała, ale w Gliwicach mam nadzieję nie ;)

qqq_b
03-04-2015, 18:17
Jeśli nie zagra SA to będzie jasny sygnał, że w lecie odejdzie.

Ivan Drugi
03-04-2015, 18:22
Po remisie i porażce w lidze czas na 3 pkt , najlepiej w dobrym stylu .Tu już nie ma co rotować , zostało pięć kolejek i nie można stracić prowadzenia przed punktową kastracją . Liczę na duet Duda - Sa ale pewnie się przeliczę . :efoch:

Vertired
03-04-2015, 18:37
Chciałbym zaprosić wszystkich Was kochani na transmisję meczu Legia - Piast na żywo na stronie: http://www.e-transmisje24.pl/transmisje-sportowe/legia-warszawa-piast-gliwice-na-zywo-2/

Maciej_L
03-04-2015, 20:46
W ramach ciekawostki można dodać, że ostatni raz straciliśmy pozycje lidera właśnie po porażce w 11 kolejce z Piastem Gliwice, oby nie było powtórki z rozrywki :P

Gabro
03-04-2015, 21:08
Bardzo krotki był moment, kiedy można było w miarę komfortowo emocjonować sie każdym kolejnym meczem mając w głębi duszy świadomość, ze chłopaki wcisną przynajmniej bramkę wiecej od przeciwnika. Niestety wiosna to duzy kubeł zimnej wody na rozgrzane sukcesami głowy. Znowu trzeba orać boisko wszerz i wzdłuż, żeby można było myślec o zwycięstwie. Drużyna stoi w miejscu i sie nie rozwija. Tylko i wyłącznie od mentalności piłkarzy zależy, czy to będzie spacerek. Tak to powinno wyglądać, ale...

IX14
03-04-2015, 21:10
Jak Wilczek nie ugryzie to może będą 3 pkt.

mort
03-04-2015, 21:34
Jak Wilczek nie ugryzie to może będą 3 pkt.

za względu na obecność w składzie Astiza jedną bramkę w plecy mamy na 100%

na szczescie Kucharito, Gui, Duda i Sa gwarantują nam trzy z przodu (o ile potwierdziłby się skład podany przez Przegląd)

Axel
04-04-2015, 09:10
- Zawsze szukamy optymalnego składu. Nie chodzi tu o indywidualności, ale o to, w jakim zestawieniu zespół będzie najsilniejszy i który piłkarz da mu najwięcej - mówi Henning Berg
http://legionisci.com/news/62644_Berg_Zawsze_szukamy_optymalnego_skladu.html

Czyli co, dzisiaj Sagan ;)?

norullez
04-04-2015, 09:28
Czyli co, dzisiaj Sagan ;)?

U nas jest chyba troche lepsza murawa w polu karnym wiec miejmy nadzieje że trafi z pół metra ;)

Axel
04-04-2015, 19:03
Skład na mecz z Piast Gliwice:

Dusan Kuciak - Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Igor Lewczuk, Tomasz Brzyski - Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec - Guilherme, Ondrej Duda, Michał Kucharczyk - Orlando Sá Official.

Na ławce: Konrad Jałocha, Marek Saganowski, Helio Pinto, Michał Masłowski, Inaki Astiz, Michał Żyro, Jakub Kosecki.

A jednak nie Sagan..

Pytanie z innej beczki, czy Broź to jeszcze gra w piłkę, czy już zawiesił karierę?

Numer
04-04-2015, 19:44
Guilherme, Ondrej Duda, Michał Kucharczyk - Orlando Sá
Od dawna chciałem zobaczy taki atak.

Axel
04-04-2015, 20:08
Piast gra 6 obrońcami.

Ge(L)o
04-04-2015, 20:13
Ja pierdzielę. Rok Bergowi zajęło wystawienie w końcu prawilnej jedenastki :)

Stout
04-04-2015, 20:48
Ja pierdzielę.Chwilę zajeło Ci pobiegnięcie po zwrot.

berserk
04-04-2015, 20:58
#KuchyKing:)

invictus
04-04-2015, 21:03
Chyba konkurencja Malarza trochę zmobilizowała Kuciaka.

Salut
04-04-2015, 21:16
Panowie dopiero włączyłem tv i akurat gwizdek kończący pierwszą połowę. Napiszcie jak wygląda nasza gra? Jak gra Orlando Sa?

Bonhart
04-04-2015, 21:18
Ogladam ten mecz i widac,ze jestesmy lepsi... Ale to co wyczynia nasza obrona,te juniorskie zachowania, Rzezniczak idacy co chwila "na raz", Jodlowiec tez chyba ostatnio za duzo gral... Dzieki Bogu,ze gramy z Piastem. Licze,ze po przerwie strzela na 2:0 bo babol wisi w powietrzu.

Marymoncki Dżon
04-04-2015, 21:19
Panowie dopiero włączyłem tv i akurat gwizdek kończący pierwszą połowę. Napiszcie jak wygląda nasza gra? Jak gra Orlando Sa?

Gra bardzo samolubnie, prawie przy każdym kontakcie z piłką wdaje się w niepotrzebne dryblingi. Paradoksalnie jednak kończy pierwszą połowę z asystą. :)

(L)ukaszns
04-04-2015, 21:26
ciezka nas czeka koncowka sezonu.

Antares
04-04-2015, 21:42
Podstawowym cele transferowym powinien być defensywny pomocnik do pierwszego składu Ivica i Jodłowiec bez formy i to się mocno na grze odbija.

Bonhart
04-04-2015, 21:54
Gui dzis na "dyche". Jest wszedzie. Nawet nie chodzi o ta asyste (znakomita),ale gosc po prostu przewyzsza ambicjami cala ta druzyne.Brawo!

OskarLegionista
04-04-2015, 21:55
Ładna akcja, ładne podanie i ładne wykończenie :) Ale nie było widać tego żeby Orlando cieszył się po golu, widać jaka jest napięta sytuacja między nim a trenerem..:zagubiony:

ZdziCHu
04-04-2015, 21:56
Gui dzis na "dyche". Jest wszedzie. Nawet nie chodzi o ta asyste (znakomita),ale gosc po prostu przewyzsza ambicjami cala ta druzyne.Brawo!

Zgadzam się. Świetnie się rehabilituje za mecz z Podbeskidziem.

Antares
04-04-2015, 22:11
Masłowski to jest naprawdę jakiś ninja wszedł na boisku i chyba jeszcze ani razu piłki nie dotknął. To się nazywa rozgrywający...

Licząc doliczony czas gry chyba raz piłkę dotknął (przez 25 minut) zamiast niego równie dobrze można Jałochę wpuszczać gorzej nie wypadnie.

Bootleg
04-04-2015, 22:22
Zgadzam się. Świetnie się rehabilituje za mecz z Podbeskidziem.

:roll:

marian9871
04-04-2015, 22:29
Ja pierdzielę.Chwilę zajeło Ci pobiegnięcie po zwrot.

To jest już nudne :kac:

żywik
04-04-2015, 22:37
Wszystko elegancko wreszcie. Ambicja w przodzie i siła. Wreszcie bez Żyro nie ma głupich strat, kontr i wkurwiania się na jego nonszslancje i brak przyjęcia. Tylko niech Jodła wróci z wakacji, bo widać jego brak w środku strasznie. No i Duda nie może się albo odnaleźć bez Rado, albo forma w dół, ale dzięki temu, że i Sa i Gui potrafią utrzymać się przy piłce to przy Piaście to jeszcze przeszło.

mmm
04-04-2015, 22:40
Plusy meczu:

1. Kuciak, inne Jałochy czy inne Antolovicie wyjęłyby kilka razy piłkę z siatki

2. Wyrzut z autu Guilherme :lol:

3. Podcinka na Klepczyńskim po walce na prawym skrzydle z Bereszyńskim przez niewidzialnego przeciwnika :lol: podobno był to "duch 700 ojro" (może to ktoś wrzucić razem z wyrzutem z autu?)

4. para Smokowski - Baszczyński, myślałem, że mocniejszych przerywników niż Remigiusz Jezierski nie usłyszę, więcej tych panów!

Minusy:

1. nie ma jeszcze wpisu Jaco :popcorn:

ZdziCHu
04-04-2015, 22:54
:roll:

Czego nie wiesz?

Andrzej10
04-04-2015, 22:56
Plusem meczu jest wygrana.
Minusem sama gra.
Kiepsko trochę, gdy Kuciak zostaje czołową postacią meczu z Piastem u siebie. Jak już ktoś napisał ciężka końcówka sezonu się zapowiada z taką grą. Na Łazienkowskiej spodziewam się raczej dominacji Legii, a nie parad Kuciaka i gry z kontry.

Bootleg
04-04-2015, 22:59
Czego nie wiesz?

Rozumiem, że w Twoim mniemaniu w środę zagrał źle tak?

midzi
04-04-2015, 23:00
2. Wyrzut z autu Guilherme :lol:

Można coś więcej na ten temat? ;)

ZdziCHu
04-04-2015, 23:04
Rozumiem, że w Twoim mniemaniu w środę zagrał źle tak?

Pisałem już w temacie meczowym z Podbeskidziem, że zagrał bardzo słaby mecz, według mnie, najsłabszy do tej pory w Legii. Redakcja Legioniści.com również potwierdziła moją opinię wystawiając mu najniższą notę z piłkarzy Legii.

Bootleg
04-04-2015, 23:11
Pisałem już w temacie meczowym z Podbeskidziem, że zagrał bardzo słaby mecz, według mnie, najsłabszy do tej pory w Legii. Redakcja Legioniści.com również potwierdziła moją opinię wystawiając mu najniższą notę z piłkarzy Legii.

hmm :hmm: Chyba kilku użytkowników oglądało inny mecz:

Dobrze wyglada dzis Gui w pomocy ... i oby już nie wracał na obrone. :)

Gui i Kucharczyk :brawo:

Jeżeli zobaczę jeszcze Żyro na skrzydle po tym co pokazał dzisiaj Gui i jaki spokój dawał swoją grą, już nie mówiąc jak wygląda gra na jeden kontakt i jego powroty do obrony, to uznam to za jawny sabotaż.

Z perspektywy tego sektora Guli naprawdę dawał radę.

Wygrywał pojedynki jeden na jeden, dobrze dogrywał (patelnia dla Sagana), nie tracił głupio piłki...

Redakcja oceniając plusy i minusy meczu dała przy nazwisku Gui - minus. Polecam poczytać komentarze poniżej, jak widzieli to kibice. ;)

ZdziCHu
04-04-2015, 23:14
Ja widziałem to na żywo. I według mnie wyglądało to słabo. Zdania nie zmienię. Ciach bajera

Maciek
04-04-2015, 23:16

https://vine.co/v/OlpKYEbHgeq

Chciał nabić piłkarza Piasta i dalej biec z piłką.

Bootleg
04-04-2015, 23:17
Ja widziałem to na żywo. I według mnie wyglądało to słabo. Zdania nie zmienię. Ciach bajera

Jasne. Dla mnie wręcz odwrotnie. EOT

(L)ukas
04-04-2015, 23:19

Po walce przy linii autowej, Gui nie czekając na kolegów, nabił leżącego "Piastunka" :)

Ljubo-jad
04-04-2015, 23:21
Jeśli chodzi o mecz to nie było to jakieś cudowne widowisko. Najważniejsze 3pkt. A jeśli chodzi o kopaczy to rzucił się w oczy Gui, kilka szybkich akcji po jego stronie no i asysta do Sa na duży plus. Rośnie konkurencja dla Żyry. I dobrze. Duży plus dla Dusana za dwie interwencje. W końcu 0 z tyłu!!!

Jaco
04-04-2015, 23:24
Przejebane: z Piastem mamy bilans ujemny. Pakujem walizki, bo spadek jest bliski. :wsciekly:

Maciek
04-04-2015, 23:26
Przejebane: z Piastem mamy bilans ujemny. Pakujem walizki, bo spadek jest bliski. :wsciekly:

O nie, nie. Mamy już zapewnione miejsce w grupie mistrzowskiej. Można spać spokojnie.

Robert E. Lee
04-04-2015, 23:26

1:3 i 2:0 to bilans dodatni\')
Co do Masłowskiego, to Duda wcale nie był lepszy.

Ljubo-jad
04-04-2015, 23:27

Jaco jak zwykle. Nieźle pocisnął :lol2:

Axel
04-04-2015, 23:32
Co do Masłowskiego, to Duda wcale nie był lepszy.
Oj nie zgodzę się. Duda oddał (co najmniej) 1 celny strzał na bramkę!

Gabro
04-04-2015, 23:37
Pół drużyny bez formy. Na szczęście Kuciak wrócił w najważniejszym momencie. Mega irytują te ciagle straty i gubienie piłki przez Ivice. Chyba czas na świeża krew w środku pola. Gui z Duda ładnie pykali.

Szawar
04-04-2015, 23:41
https://vine.co/v/OlpKYEbHgeq

Chciał nabić piłkarza Piasta i dalej biec z piłką.

Jak na podwórku.

tomeck3145
04-04-2015, 23:41
To jest już nudne :kac:

Nie jest. Legia Piast 2:0, kto chce oddaje bilet.

Chmielo
04-04-2015, 23:58
Jaco jak zwykle. Nieźle pocisnął :lol2:

A Ty jak zwykle zajebiście dużo wniosłeś do tematu swoim wpisem. :kawa:

Ważne 3 punkty, choć gra nie zachwyca.

Huxley
05-04-2015, 00:04
Straszna kopanina. Ilość niechlujstwa w podaniach - porażająca. Cieszą tylko trzy punkty. Ta drużyna jakościowo stanęła w miejscu.

felixxx
05-04-2015, 00:24
Oho na polsacie "Człowiek widmo". Czyżby w roli głównej niejaki Michał Masłowski? Co do meczu to cieszy, że drużyna wróciła na zwycięski szlak. Ofensywa na plus, w defensywie dużo gorzej. Kuciak powrócił :pijemy:

Tommy Johnson
05-04-2015, 01:03
Kucharczyk po zgrupowaniu na kadrze robi różnicę.

IX14
05-04-2015, 06:06
Są 3 punkty, nikt nie pauzuje w Gdańsku, no i sędzia jakiś normalny, nie to co Marciniak :D , jaja jak berety.

norullez
05-04-2015, 07:22
Straszna kopanina. Ilość niechlujstwa w podaniach - porażająca. Cieszą tylko trzy punkty. Ta drużyna jakościowo stanęła w miejscu.

I tyle w temacie.
Cieszą tylko kolejne 3 punkty, bo z takimi ogórami to obowiązek, ale sama gra to jak dla mnie padaczka straszna :?

Ljubo-jad
05-04-2015, 12:29
A Ty jak zwykle zajebiście dużo wniosłeś do tematu swoim wpisem. :kawa:

Ważne 3 punkty, choć gra nie zachwyca.

Tyś za to skrzydła rozwinął tym wpisem, że ho ho. Kończąc życzę Ci spokojnych Świąt.

ZdziCHu
05-04-2015, 12:47
Tak w ramach ciekawostki meczowej.

"Ondrej Duda poleca talenty słowackiej piłki" Następcą Duszana Kuciaka mógłby zostać, według pomocnika Legii, 22-letni Dobrivoj Rusov ze Spartaka Trnava."

Obecnie Rusov broni Piaście Gliwice, i wczoraj mieliśmy możliwość zobaczyć jego "możliwości" \')

Gabro
05-04-2015, 14:11
Tak w ramach ciekawostki meczowej.

Obecnie Rusov broni Piaście Gliwice, i wczoraj mieliśmy możliwość zobaczyć jego "możliwości" \')

Dlatego Duda jest tylko piłkarzem, a od skautingu na szczęście sa inni.

berserk
05-04-2015, 15:34
przed każdym meczem można stawiać jednego pewniaka, a dokładnie to: czy ilość niedokładnych podań na odległość ponad 10 metrów będzie wynosiła 80%?odpowiedź brzmi tak...i nie chodzi nawet tylko o przejęcie piłki przez przeciwnika, ale o zwykłe przyjęcie które kończy się odskoczeniem piłki na 2 metry, albo przyjebaniem jak Brzyski, czyli piłka na wysokości 15 metrów w aut...w dziadka mogą pykać przez 90 minut i można być spokojnym, ale jeśli chodzi o szybką zmianę strony gry to już ***...

Mini
05-04-2015, 18:50
widzę w Gui następcę Rado na pozycji 10 mix z 9 i grania z przodu z Dudą i dwoma Michałami na skrzydłach co dla Orlando oznacza znowu rolę zmiennika, w której.... był najskuteczniejszym piłkarzem eklapy 8)

Antares
05-04-2015, 18:57
Akurat skuteczność to nie jest delikatnie rzecz ujmując największa zaleta Guiego więc "9" odpada.

Mini
05-04-2015, 18:59
Akurat skuteczność to nie jest delikatnie rzecz ujmując największa zaleta Guiego więc "9" odpada.

spoko loko - Rado też nie od razu świat zawojował :prawi:

MGroup
05-04-2015, 21:09
Sa: bramka i asysta i niezły ciąg na bramkę prawą stroną. Mam nadzieję, że dogadają się z Bergussonem dla dobra Legii :)

Jaco
05-04-2015, 21:16
Sa: bramka i asysta i niezły ciąg na bramkę prawą stroną. Mam nadzieję, że dogadają się z Bergussonem dla dobra Legii :)
Dogadają się zapewne wtedy, gdy zacznie zauważać kolegów na boisku dla dobra Legii. :popcorn:

Van Holden
05-04-2015, 21:31
Dogadają się zapewne wtedy, gdy zacznie zauważać kolegów na boisku dla dobra Legii. :popcorn:
Duda jakoś potrafi dogadać się bez tego.

R.
05-04-2015, 21:37

Dokładnie. Ta asysta do Kucharczyka to był w zamyśle strzał na bramkę. ;)

Jaco
05-04-2015, 21:38
Duda jakoś potrafi dogadać się bez tego.
Może jest bardziej inteligentny i szybciej się uczy.

Dokładnie. Ta asysta do Kucharczyka to był w zamyśle strzał na bramkę. ;)
No widzisz: jak chce to potrafi. Oby częściej. :mistrz:

MGroup
05-04-2015, 21:56
Duda to ostatnio jest cieniem tego Dudy z jesieni, ale młody jest, wahania formy itd. Niemniej czekam czy kiedyś wygra Nam mecz i będziemy śpiewać coś na jego cześć ;)

Jaco
05-04-2015, 22:01
Duda to ostatnio jest cieniem tego Dudy z jesieni, ale młody jest, wahania formy itd. Niemniej czekam czy kiedyś wygra Nam mecz i będziemy śpiewać coś na jego cześć ;)
Ja czekam z pieśnią dla Marka Saganowskiego. I pewnie się doczekam. :mistrz:

Bootleg
05-04-2015, 22:36

Oby tylko nie: Marek zejdź z boiska.. nie rób dłużej pośmiewiska :prawi: bo i takie "hymny" pochwalne mogą komuś do głowy wpaść

Jaco
05-04-2015, 22:39
Oby tylko nie: Marek zejdź z boiska.. nie rób dłużej pośmiewiska :prawi: bo i takie "hymny" pochwalne mogą komuś do głowy wpaść
Mam nadzieję, że takich idiotów nie będzie. :jejku:

Seba.Kolos
05-04-2015, 22:46
"Usniak Trzymaj sie"
Prosba o priv kogos, kto moze cos wiecej na ten temat powiedziec.

E. Wyjasnione u zrodel ;)

tomeck3145
05-04-2015, 23:35

dwie bramki Kucharczyk i dwie Saganowski

Jaco
05-04-2015, 23:40
dwie bramki Kucharczyk i dwie Saganowski
Dwie bramki Kazimierz dwie bramki Dąbrowski. Tak było kiedyś. :cinkciarz: Dawno, dawno temu. :mistrz:

Niko
06-04-2015, 01:57
W pierwszej wersji? Czy już nie do ustalenia jaki był oryginał?

Jaco
06-04-2015, 09:22
To jest właśnie oryginał.