PDA

Zobacz pełną wersję : Korona - Legia [TME, 22.02.2015 g.18:00]

a-d-a-m
20-02-2015, 09:08
http://www.ekstraklasa.org/data/images/team_tshirts/korona_01.png vshttp://www.ekstraklasa.org/data/images/team_tshirts/legia_02.png

Po emocjach w Lidze Europejskiej pora wracać na ligowe boiska. Już w najbliższą niedzielę legioniści zmierzą się w Kielcach z miejscową Koroną. Początek meczu o godz. 18:00.

Otwarcie wiosny w Kielcach sprawi najprawdopodobniej, że na trybunach Kolporter Areny padnie rekord frekwencji w tym sezonie. Najzagorzalsi fani z po raz pierwszy zasiądą na dwupoziomowym "młynie".

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza do konfrontacji z mistrzem Polski będą mogli przystąpić niemal w najsilniejszym składzie. Po kartkowej pauzie wracają nieobecni na inaugurację w Zabrzu skrzydłowy Luis Carlos i napastnik Przemysław Trytko. Z tego samego powodu przeciwko Legii zabraknie jednak innego atakującego Oliviera Kapo. - Jego brak to dla nas duża strata, bo Oli ma walory, które bardzo nam się przydają. Potrafi wyczuć kiedy zwolnić akcję, a kiedy pobiec do przodu. Jego współpraca z Trytko jesienią przynosiła nam wiele dobrego - mówi Ryszard Tarasiewicz.

Dużo trudniej jest przewidzieć skład drużyny gości. Z pewnością zabraknie dochodzącego do zdrowia po kontuzji Ondreja Dudy, a kilku innych zawodników będzie mogło liczyć na odpoczynek po występie w Amsterdamie. Pod znakiem zapytania stoi występ Miroslava Radovicia, który jest bliski transferu do Chin.

Salut
20-02-2015, 10:23
No i tu Panowie będą mogli pokazać ile tak naprawdę są warci. 45 minut dobrej gry w Amsterdamie wiosny nie czyni... Spinać poślady i pit bull w kurnik. Teraz każda strata punktów może się równać stratą lidera i zjazdem w dół ...

Benek
20-02-2015, 10:24
Obawiam się Salut, że możesz być ponownie rozczarowany...

Antares
20-02-2015, 10:25
No i tu Panowie będą mogli pokazać ile tak naprawdę są warci. 45 minut dobrej gry w Amsterdamie wiosny nie czyni... Spinać poślady i pit bull w kurnik. Teraz każda strata punktów może się równać stratą lidera i zjazdem w dół ...

Żadnej zmiany nie było więc co najwyżej rezerwowi będą mogli pokazać, że jednak któryś nadaje się, żeby wejść na 5 minut w Europie.

a-d-a-m
20-02-2015, 10:30
Też obstawiam niestety drugi skład: Malarz - Bereś, Astiz, Lewczuk, Brzyski - Furman, Pinto - Kosecki, Szwoch, Ryczkowski - Sagan. Niby i tak silniejszy od Korony, tyle że coś nie wychodzi.... może to brak zgrania, cholera wie.

(L)ukaszns
20-02-2015, 10:42
Jak nie wygramy w niedziele z Korona nawet grajac 2 skladem to zaczne sie powaznie martwic o dalszy przebieg tej rundy.

Benek
20-02-2015, 10:43
Też obstawiam niestety drugi skład: Malarz - Bereś, Astiz, Lewczuk, Brzyski - Furman, Pinto - Kosecki, Szwoch, Ryczkowski - Sagan. Niby i tak silniejszy od Korony, tyle że coś nie wychodzi.... może to brak zgrania, cholera wie.

raczej nie wyszło. Może tym razem chłopaki się zepną i nie przegrają:)

Bary89
20-02-2015, 11:14
A mi tam się nie chce wierzyć żeby drugi raz z rzędu zagrał drugi skład, była już taka sytuacja w tym sezonie? Wydaje mi się że najwyżej trzy zmiany zobaczymy najpewniej Brzyski,Sagan Pinto może jeszcze Lewczuk. Teraz przyda się pewne zwycięstwo żeby podbudować morale i łysy raczej o tym wie.

MGroup
20-02-2015, 11:31
Najwyższa pora zbierać punkty a nie je tracić, choć Tarasiewicz już raz nas załatwił a też miałoby lekko i przyjemnie.

lukasz9209
20-02-2015, 12:25
Nie krytykowałbym Berga jeśli wystawi drugi garnitur. W Kielcach jak to w Kielcach - typowy mecz walki, dużo ostrych wejść a co za tym idzie - kontuzje. Przypominam, że nie Korona lecz Ajax jest obecnie celem, nawet w przypadku porażki, nic się specjalnego nie dzieje, natomiast po czwartkowym meczu będziemy wiedziec na czym stoimy tzn: (1) liga + PP czy (2)dalej ciągniemy wózek z napisem LE. Nawet w przypadku pierwszego rozwiązania nie możemy cały czas grać pierwszym składem bez zmian i rotacji.

Też obstawiam niestety drugi skład: Malarz - Bereś, Astiz, Lewczuk, Brzyski - Furman, Pinto - Kosecki, Szwoch, Ryczkowski - Sagan. Niby i tak silniejszy od Korony, tyle że coś nie wychodzi.... może to brak zgrania, cholera wie. Tak jak wyżej napisał Adam, skład na papierze mamy lepszy, dać kolejną szanse rezerwie, niech się zgrywają. Nie widzę Korony grającej a'la Barcelona, stałe fragmenty + kontry, więcej po koroniarzach się nie spodziewam, drugi skład musi się nauczyć wygrywać!
1-2 :)

Loko
20-02-2015, 12:30
A mi tam się nie chce wierzyć żeby drugi raz z rzędu zagrał drugi skład, była już taka sytuacja w tym sezonie? Wydaje mi się że najwyżej trzy zmiany zobaczymy najpewniej Brzyski,Sagan Pinto może jeszcze Lewczuk. Teraz przyda się pewne zwycięstwo żeby podbudować morale i łysy raczej o tym wie.

A mi się wydaje to bardzo prawdopodobne. W Amsterdamie jeździli na dupach okrągłe 90 minut bez żadnej zmiany. Niestety ja nie mam zbyt dobrych przeczuć co do tego meczu. Ale oby 3 punkty...

R.
20-02-2015, 16:38
Bilans ost. 4 spotkań Legii - 0-1-3, brak wygranej od 76 dni. Naprawdę pora, żeby zaczęli ogarniać ryja w tej lidze...

LeW14
20-02-2015, 17:44
Ja sie jedynie obawiam tego ze jak wyjda mlodzi w pierwszym skladzie typu Szwoch i Ryczkowski oraz do tego Pinto i Furman to ze w Kielcach sie obsraja i nie podejma walki a jak wiadomo tam jej nigdy nie brakuje . W Kielcach aby wygrac to jedno jest pewne - nie wolno odstawiac nogi i odpuszczac walki o gorna pilke .

Lillo
20-02-2015, 18:48
Kuciak- Bereszynski - Rzeźniczak - Lewczuk - Brzyski-Żyro- Vrdoljak - Furman- Szwoch- Kosecki - Saganowski, ewentualnie Pinto za Szwocha.

Salut
20-02-2015, 18:54
Łysa pałka za legioniści.com

- Mecz z Koroną będzie zupełnie inny od tego z Jagiellonią. Ostatnio w lidze zagrali zawodnicy, dla których było na to jeszcze zdecydowanie zbyt wcześnie. Nie trzymali się dyscypliny taktycznej, którą sobie założyliśmy. Ciężko na razie powiedzieć, jaki skład zagra w niedzielę. Trzeba przemyśleć słabe i mocne punkty naszego rywala - powiedział przed starciem z Koroną Kielce Henning Berg.

- Będziemy musieli zrobić rozeznanie wśród naszych piłkarzy i ich poziomu zmęczenia po starciu z Ajaxem - mówi Norweg. - W czwartek pokazaliśmy, że stać nas na wiele. Niestety, nie udało nam się uniknąć błędów i dlatego przegraliśmy. Naszej postawy nie ma się jednak co wstydzić - dodał Berg.

Zobaczymy co tym razem wymyśli. Od meczu z Jagą myślę o Koronie. Nawet Ajax nie wywarł na mnie takiego ciśnienia jak ten mecz. LE nie wygramy a priorytetem jest majster więc chłopaki jak to czytacie to nie spierdo.lcie tego!

midzi
20-02-2015, 19:16
Zobaczymy co tym razem wymyśli. Od meczu z Jagą myślę o Koronie. Nawet Ajax nie wywarł na mnie takiego ciśnienia jak ten mecz. LE nie wygramy a priorytetem jest majster więc chłopaki jak to czytacie to nie spierdo.lcie tego!
Majster to raczej kierunkowy do Wronek.

Gabro
20-02-2015, 21:31
Bilans ost. 4 spotkań Legii - 0-1-3, brak wygranej od 76 dni. Naprawdę pora, żeby zaczęli ogarniać ryja w tej lidze...

A w Kielcach zawsze nam sie cieżko grało...

padre
20-02-2015, 21:39
A w Kielcach zawsze nam sie cieżko grało...

I teraz też

"to będzie ciężki mecz".

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/22180/legia_warszawa_jan_urban_wiosna09_470.jpeg

Sugarman
21-02-2015, 13:36
Korona na zwycięstwo czeka jeszcze dłużej. No i z kim się mają przemóc jak nie z drugim garniturem Legii?

BlackAdder
22-02-2015, 07:36
Ten mecz odpowie na pytanie, jak szatnia zareagowała na transfer Rado tuż przed końcem okienka transferowego. Jak zobaczymy gnuśne człapanie, to dobrze to nie wróży na wiosnę. Ale może zobaczymy, że każdy chce zastąpić Rado, czyli jazdę na tyłku przez dziewięćdziesiąt parę minut. Oby, bo tylko tak można wygrać z Koroną.

Kolodont
22-02-2015, 09:52
Znana jest meczowa 18?

Zagłębiak
22-02-2015, 09:55
Ten mecz odpowie na pytanie, jak szatnia zareagowała na transfer Rado tuż przed końcem okienka transferowego. Jak zobaczymy gnuśne człapanie, to dobrze to nie wróży na wiosnę. Ale może zobaczymy, że każdy chce zastąpić Rado, czyli jazdę na tyłku przez dziewięćdziesiąt parę minut. Oby, bo tylko tak można wygrać z Koroną.

Wydaje mi się ,że Duda/Masło + Sa mogą godnie go zastąpić

jajcarz
22-02-2015, 13:00

Podobno w autobusie do Kielc wszyscy płaczą za Rado. Chodzą słuchy, że nie chcą wyjść na boisko.

Maciek
22-02-2015, 16:31
Skład na mecz z Korona Kielce:
Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Astiz, Brzyski - Furman, Pinto - Kosecki, Szwoch, Misiak - Saganowski.
Na ławce: Jałocha, Bartczak, Wieteska, Kucharczyk, Vrdoljak, Sa, Masłowski.

Perła
22-02-2015, 16:31
Legia Warszawa ‏@LegiaWarszawa (https://twitter.com/LegiaWarszawa) 1 min1 minutę temu (https://twitter.com/LegiaWarszawa/status/569519626348064768)
Skład Legii na Koronę: Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Astiz, Brzyski - Furman, Pinto - Kosecki, Szwoch, Misiak - Saganowski.

e(L) Pichichi
22-02-2015, 16:40
Powalajaca ofensywa, poprostu strach się bać. Znowu pikarzyki się zmeczyly i musza odpocząć po czwartku? Jak nie wygramy to po raz kolejny przez olewanie ligi przez Berga...

ormo
22-02-2015, 16:48
W czwartek muszą jeździć na dupach, tak jak całą drugą połowe w Amsterdamie. To chyba dobrze, że Berg daje im odpocząć przed takim spotkaniem?

Ja pierd.ole, nie dogodzisz.

Sugarman
22-02-2015, 16:53
Berg zapowiadał zmiany w stosunku do meczu z Jagiellonią. No i rzeczywiście są zmiany! Za Ryczkowskiego - Misiak i za Orlando - "walczak" Saganowski. Na boisku meldują się wszyscy najgorsi zawodnicy sprzed tygodnia. Plus Furman :kac:

Jakie to szczęście, że nawet przy porażce zachowujemy pierwsze miejsce :]

zbinky
22-02-2015, 16:53
Będzie dobrze. Spokojnie

Niko
22-02-2015, 16:57
Skład na mecz z Korona Kielce:
Malarz - Bereszyński, Lewczuk, Astiz, Brzyski - Furman, Pinto - Kosecki, Szwoch, Misiak - Saganowski.

Miały być dwie równe, mistrzowskie jedenastki, a tu co raz bardziej jedziemy ligową przeciętnością... Osiem nazwisk z rzędu na tej liście.
Nic do Berga, bo on kraje jak mu materiału staje, ale te przedsezonowe trąbienie jakim to zapleczem ludzkim będziemy dysponować okazuje się bujdą.

To może być ostatnia szansa dla Pinto.

Danoo
22-02-2015, 17:01
Elegancko, lubię takie składy! :popcorn:

casual
22-02-2015, 17:09
Uważam, że prawidłowy skład.

Nie rozumiem tych lamentów nad traconymi w lidze punktami- za moment te punkty podzielimy na dwa i wtedy się zacznie zabawa, na ten moment nie ma co panikować. Przypominam, że jesteśmy liderem. Mimo utraty punktów z Jagą. Teraz liczy się tylko Ajax.

A zresztą osobiście mam przeczucie, że dziś wygramy.

Ge(L)o
22-02-2015, 17:11
Skład ok. Tylko Żyro brakuje. On najbardziej musi odpocząć przed Ajaxem, bo przecież w czwartek hattrick.

Taź
22-02-2015, 17:13
W zeszły poniedziałek Korona zremisowała z Górnikiem 1:1 oddając jeden celny strzał w meczu i mając zaledwie 36% posiadania piłki. Dzisiaj grają dodatkowo bez Kapo. Nawet przeciwko Legii takiej jak dziś myślicie, że zagrają ofensywnie? Wątpie.

Oszczędzanie składu przed rewanżem rozumiem zwłaszcza po tym co widzieliśmy w drugiej połowie. Jest szansa.

Robert E. Lee
22-02-2015, 17:16

Nie rozumiem tych lamentów nad traconymi w lidze punktami- za moment te punkty podzielimy na dwa i wtedy się zacznie zabawa, na ten moment nie ma co panikować. Przypominam, że jesteśmy liderem. Mimo utraty punktów z Jagą. Teraz liczy się tylko Ajax.

A ja przypominam, że możemy przejebać 3 mecz z rzędu w lidze, a nie jesteśmy Śląskiem czy innym Lechem, żeby sobie na coś takiego pozwalać.

LeW14
22-02-2015, 17:18

dokladnie takie samo zdanie mam. Teraz priorytetem jest mecz z Ajaxem.

Fallen
22-02-2015, 17:18

Ja mam takie przeczucie przed każdym meczem, natomiast dziś jedyne co mnie zdziwi to jak wygramy choćby po golu w
93 minucie meczu. Piłkarze nie są głupi, wiedzą jakie są cele ale mogą być zwyczajnie słabsi, mentalnie, piłkarsko.

Czekam na mecz z niecierpliwością.

Mario
22-02-2015, 17:25

Lider ex z Jagiellonią. Amica i Śląsk tracą tylko dwa punkty. Żeby się Berg nie przejechał na tym składzie.

Maciek
22-02-2015, 17:27
Mecz będzie ciekawszy :prawi:

Tadek
22-02-2015, 17:40
Ja mam takie przeczucie przed każdym meczem, natomiast dziś jedyne co mnie zdziwi to jak wygramy choćby po golu w
93 minucie meczu. Piłkarze nie są głupi, wiedzą jakie są cele ale mogą być zwyczajnie słabsi, mentalnie, piłkarsko.

Czekam na mecz z niecierpliwością.

W poprzedniej rundzie rezerwowi właśnie z Koroną mieli jeden z niewielu udanych meczów....

ZdziCHu
22-02-2015, 17:43
Ja rozumiem wymienić 3-4 graczy w stosunku do meczu z Ajaxem, ale kurna całą 11? Ciężko widzę ten mecz z Koroną, zapowiada się kolejny wpierdol ligowy "ala Łęczna".

Obym się mylił...

mmm
22-02-2015, 17:46
Polska - jedyny kraj, w którym kopacze zarabiają w miesiąc więcej niż ludzie w ciągu roku jednocześnie nie umiejąc zagrać w tygodniu 2 meczów.

Radzę już zacząć flaszkę, będzie łatwiej to oglądać.

a Pinto to szansę już dawno wykorzystał, teraz tylko żeby stąd wypierdalał na koniec sezonu

edit
ładnie kursy na Koronę poszły w dół

Domino23
22-02-2015, 17:50
Jak odpadną z Ajaxem to będą mogli się tłumaczyć, że zabrakło im rytmu meczowego \')

tomeck3145
22-02-2015, 17:50
A ja przypominam, że możemy przejebać 3 mecz z rzędu w lidze, a nie jesteśmy Śląskiem czy innym Lechem, żeby sobie na coś takiego pozwalać.

No ale nie jesteśmy tez Podbeskidziem czy Cracovią, żeby srać się o wynik zanim wyjdziemy na boisku. Luzujemy krawata, pierwszy gwizdek za 10 minut a ostatni za 2 godziny.

mort
22-02-2015, 18:08
spokojniutkie 2:1 dla nas, jak wejdzie Ryczkowski to 3:1 8)

Pinto brameczka 8)

Salut
22-02-2015, 18:32
spokojniutkie 2:1 dla nas, jak wejdzie Ryczkowski to 3:1 8)

Pinto brameczka 8)

Morcie nie rób sobie jaj :lol2:

Ależ żenująco słaby jest ten Kosecki. On już chyba nawet piłki nie umie prowadzić. Na Misiaka nic nie grają.

mort
22-02-2015, 18:34
spokojnie, oglądaj 8)

Salut
22-02-2015, 18:37
Uważaj bo zarazisz mnie tą pozorną oazą spokoju :hyhy:

Ursynów1916
22-02-2015, 18:45
Spokojnie póki co gra na uśpienie przeciwnika !
W 2ej połowie jak w Amsterdamie podkręcamy tempo !

Wschodnia Strona Legii
22-02-2015, 18:48
Co to k...wa jest? Męki straszne, męki dla oczu

Salut
Jeden plus! Póki co nie przegrywamy :-)
Kosa żenada. Za to grą Furmana jestem naprawdę zaskoczony in plus.

mort
na razie prowadzimy grę także spokojnie :)

Furman i Lewczuk klasa :brawo:

LeW14
22-02-2015, 18:50
Szwocha to chyba nie ma na boisku bo smiem twierdzic iz gra gorszy mecz niz Zyro z Ajaxem. Furman po pierwszej polowie na plus ;) i Nie widac Sagana praktycznie wogole .

m82
22-02-2015, 18:50
Spokojnie Kuchy w przerwie opierdzieli tatara i wyjdzie w drugiej połowie i coś strzeli :kawa:

Maciek
22-02-2015, 18:51
Kosecki przynajmniej po stratach stara się i odzyskuje piłki, ale to jak wyglądają pojedynki jeden na jeden w jego wykonaniu to tragedia.

kresowiak1993
22-02-2015, 18:52
Szwoch i Misiak pomijani przez kolegów, może warto ich spróbować przy indolencji Koseckiego ?

Numer
22-02-2015, 18:52
Gra w ataku tak nudna że aż mnie plomba rozbolała. Jedynie Furman na plus.

KubsOne
22-02-2015, 18:53
Szwoch in minus, niewidoczny TOTALNIE. Misiak ładnie się raz pokazał, ale poza tym również go nie widać. Gramy w 9. Sagan robi co może, ale z takim bezmózgiem jak Kosa obok to naprawdę trudno żeby mu coś wyszło. Dla tego gościa nie ma już nadziei. Typ nie daje nic, tylko strata za stratą, wpada w obrońców, albo gubi piłkę.
In plus środek pola. Pinto i Furman naprawdę dobre zawody rozgrywają. Przydałyby się lepsze skrzydła, żeby mogli prostopadłe posyłać bo obaj to umieją.

Loko
22-02-2015, 18:54
Niech najlepszą oceną tej pierwszej połowy będzie to, że najlepszym zawodnikiem jest gość, który przez pół roku nie grał w podstawowym składzie swojej drużyny...

WiQ
22-02-2015, 18:58
Marność nad marnościami.
w dodatku kolejny kupon psu w dupę

LeW14
22-02-2015, 18:58
I Malarz w 36' smrodu narobił trochę i po strzale Kiełba tez wypluł przed siebie.

wujek_tomasz
22-02-2015, 19:28
Jak ja tęskniłem za tymi epickimi powrotami Furmana po stracie...

PabloVK
22-02-2015, 19:29
od gola przeciwko Metalistowi Saganowski przebywał już na boisku około 360 minut i nie zdobył bramki. Panie łysy może czas na zmianę w ataku?

Wschodnia Strona Legii
22-02-2015, 19:42
tak jak w tamtym roku byłem spokojny o wygrana czekałem tylko na bramkę dla nas tak w tym roku wieje Urbanem :/ niby miał byc pitbull w kurniku a znów został wpuszczony york, masakra. Aż sie boje co bedzie jak przejdziemy Ajax!

pollack
22-02-2015, 19:46
Szkoda sytuacji Pinto, ale wbrew temu co gadają "eksperci", Pinto przełożył dobrze piłkę na lepszą nogę, ale obrońca zdążył ją trącić. Pinto strzelał po długim i ona by wpadła, gdyby nie interwencja obrońcy.

Antares
22-02-2015, 19:46
Jeśli nikogo nie sprowadzą za Radovica to coś czuję, że do końca sezonu będziemy grać w lidze Saganowskim w pierwszym składzie chyba, że z Dudy będzie chciał robić napastnika.

shaggy
22-02-2015, 19:48
4 mecz bez zwycięstwa z rzędu, a wy dalej pierd.olcie, że nic złego się nie dzieje!

Tragedia to co się wyprawia na boisku w ostatnich meczach!

piejo kury piejo
22-02-2015, 19:51
Mamy progres, jest remis :D

Antares
22-02-2015, 19:52
A pan Masłowski to się właśnie do tego drugiego składu nadaje, a nie jako ktoś kto tutaj miał wynik ratować.

erdo78
22-02-2015, 19:52
remisu jeszcze nie mamy

Tuzin
22-02-2015, 19:54
Dobrze że trenera bronią wyniki.

Pigeon
22-02-2015, 19:54
Męczy mnie już oglądanie któryś raz z rzędu w lidze rezerw Legii i jej gry w żenującym stylu.

SpideyPL
22-02-2015, 19:56
Kompromitacja. Kosecki weź drewniaka Michasia i idź stąd.

hummel
22-02-2015, 19:57
Brawo kvrwa ! Koseckiemu to z chęcią bym te rączki połamał bo macha nimi do kolegów a najwięcej pie.rdoli :lol:
Furman brawo :) A reszta z buta do domu.

Ps. Frajerzy i pedały :D

ormo
A pan Masłowski to się właśnie do tego drugiego składu nadaje, a nie jako ktoś kto tutaj miał wynik ratować.

:lol:

Maciej_L
Ja wszystko rozumiem. Ajax, Tsunami, rocznice Majdanu, ale 5 meczy bez zwyciestwa no to k.. bez jaj. My jestesmy Legia Warszawa.

eR_
22-02-2015, 19:58
jeszcze ze 2 kolejki i będziemy atakować fotel lidera :kawa:

KubsOne
Niech to rotowanie się skończy. Idiotyczne tracenie punktów. I nie wiadomo do końca dlaczego. Pierwszy skład nie może co 3, 4 dni pograć? Przejedziemy się na tym. Przypominam, że terminarz ciężki w najbliższym czasie. Berg, ogarnij się.

e(L) Pichichi
Idzta w ch.uj z takim graniem.Na Podbeskidzie bilety powinny być za free jak ma znowu raczyc moje oczy oglądanie rezerw. P.S. Cenny punkt na bardzo trudnym terenie w Kielcach, jest progres...

Wschodnia Strona Legii
Nie no w pizde od Jagi, w pizde od Korony. Liga bedzie mega ciekawa. Przez nonszalancję w ostatnich dwóch okienkach transferowych mamy niezły bigos. Liga juz sie nie wygra sama, juz nie wciągamy nosem ligi. Takie granie to sie wysrac na nie!

Zagłębiak
Furman jedynie coś ogarniał

meraś
Dobra Łysy. Moim skromnym zdaniem to trochę odjechałeś - albo ci liga odjeżdża albo musisz lepiej dobierać kopaczy. Jeżeli myślisz, że rezerwami zrobisz majstra to chyba ***** te 3 mecze dały ci do zrozumienia, że tak nie będzie, więc skończ odpierdalać trenerze bo przykro patrzeć na taki styl gry. aha...jak nie wystawisz Orlando od 1 minuty w następnym meczu to jesteś pierdolnięty - bo Marek ( przy całym szacunku do niego ) strachu nie robi.

Vader
22-02-2015, 20:01
No do k**** nędzy!

Aż się rzygać chce...

Europy się zachciało...

glazek
Dlaczego oni Koseckiego nie oddali do Lechii? Nie rozumiem, gość jest mega słaby ostatnio.

kresowiak1993
No niestety, ale ja tutaj progresu nie widzę biorąc pod uwagę ligę i ekstraklasowy skład. Jest nawet gorzej niż z Jagiellonią, nie stwarzamy sobie sytuacji, nie zagrażamy bramce rywali. Gdybyśmy dzisiaj się mierzyli ponownie z Jagą to znowu by nas wypunktowali, bo Korona to dzisiaj była beznadziejna drużyna. To co wyprawia Kosecki to jest tragedia, on sam jest tego świadomy i widać to po jego reakcjach, chłopak jest na dnie. Plusy w środku pola, widać, że Furman wydoroślał nabrał trochę masy, jest agresywny, myśli na boisku i z pewnością będzie z niego pożytek.

żywik
22-02-2015, 20:03
Kosecki zagrał wspaniale i błyskotliwie, kilka razy pokazując swój geniusz, ten mecz w jego wykonaniu to majstersztyk i pokazuje czemu kluby hiszpańskie tak się nim interesują.
Szwoch dzięki swoim 60 kg biegał między zawodnikami Korony jak sarenka, pokazując przy tym czemu określają go jako Szwochinho.
Saganowski potrafił przyjąć piłkę i zawsze się przy niej utrzymywał, pokazując, że ta zmiana i minuty dla SA to nieporozumienie.
Furman za to pokazał czemu go w Tuluzie skreślili i, że nawet polska liga to dla niego za wysokie progi.
Po tym meczy tylko otwierać szampana i w miasto, bo oglądaliśmy piękne widowisko z bramkami i akcjami których Premier League by się nie powstydziło.

Sugarman
22-02-2015, 20:04
Najlepsze w tym meczu było to, że już się skończył. Poza tym nie dostrzegam żadnych plusów. Gratulacje, że nie przegrali meczu, ale nie było to aż tak trudne skoro grali przeciwko drużynie piłkarskich impotentów. Nawet gdybyśmy zdobyli w tym meczu jakimś cudem gola, to byłoby to tylko szczęście, bo pomysłu i metody nie było dziś wcale. Ot losowa zgraja piłkarzy kopała się po czołach.
Zastanawiam się ile razy jeszcze usłyszę od komentatorów o "harującym Saganowskim". Nie wiem czy oni sobie z Mareczka robią jaja, ale ja tego jego przetrzymywania piłki w środku pola nie nazwałbym harówką.

LeW14
A ja nie wiem o co wam chodzi, przeciez grajac w 9 (bez napastnika-Sagana i prawego pomocnika-Kosy) vs 11 to osiagnelismy bardzo dobry wynik. Grac caly mecz 2 mniej i nie stracic bramki to jest to sztuka. :piwko:

hummel
Dlaczego oni Koseckiego nie oddali do Lechii? Nie rozumiem, gość jest mega słaby ostatnio.

Lepiej oddać Radovicia , wiesz wiek i te sprawy :lol:

crolick
Jesteśmy samodzielnym liderem:imprezowicz:

Furman mistrz.
Szkoda Kosy - widać, że mega chciał, ale nic nie wychodziło.

Jak nie odpadniemy z tej LE, to strach się bać co to w tej I lidze dziać się będzie...

Domino23
Jakby oddali to kogo wystawiałby Berg w składzie Legii II :chytry:

voytek
22-02-2015, 20:06
4 mecz bez zwycięstwa z rzędu, a wy dalej pierd.olcie, że nic złego się nie dzieje!

Piąty oficjalny :oj:

Chmielo
22-02-2015, 20:07
Przykro było patrzeć na dzisiejszą kopaninę. Nie mieliśmy nawet jednej sytuacji, która mogłaby skończyć się zdobyciem bramki. Cała przewaga zostanie zaraz rozpierdolona w drobny mak z pełną premedytacją.

Oni przez tę zimę byli w obozie pracy czy na przygotowaniu przed rundą wiosenną?

E: Kopiący się w czoło Kosecki był o wiele lepszy od statystującego Sagana. :poddaje:

felixxx
22-02-2015, 20:07

Dokładnie. Na razie to słychać jaki on dobry, szkoda że na boisku tego nie pokazuje :)

Neg
22-02-2015, 20:08
Niestety Szwoch nie spełnia podkładanych w nim nadziei. Kolejny mecz i kolejny raz niewidoczny na boisku. Masłowski jak wszedł to przynajmniej zaliczył kilka świetnych zagrań, oby ustabilizował formę, chociaż nie wyobrażam sobie by grał w pierwszym składzie jak wróci Duda, który powinien docelowo grać za plecami Orlando.

Kosecki po raz enty, dno. Rozumiem jak raz czy dwa odskoczy Ci piłka przez jakieś nierówności czy nie do końca skoncentrowaną głowę, ale ***** grać regularnie i co kontakt zaliczać drewniane przyjęcia ? Zwody tragedia, zero dryblingu, techniki a jego szybkość jak już wspominałem wcześniej zaczyna mu bardziej przeszkadzać niż pomagać. Że-na-da.

Na plus dzisiaj Furman i Bereszyński.

Odnośnie zmiany całego składu, nie rozumiem tego systemu przygotowania kondycyjnego bo o tym chyba wspominał swego czasu Berg ? Chelsea (przykład jeden z wielu) nie potrzebuje wymieniać 11 piłkarzy po grze w Europejskich Pucharach. Dobrze by było mieć chociaż 3-4 punkty przewagi po podziale na grupy bo może wdać się nerwówka, ale chyba na to nie ma co liczyć.

Naguto
22-02-2015, 20:08
Słabizna.
Kilku ze zmienników naszej żelaznej jedenastki to słabizna. Brak pomysłu na grę.
Pinto który dzisiaj powinien wziąć na siebie ciężar gry i zająć rozgrywaniem piłki był kompletnie nie widoczny. a ***** mógł pograć bo miał koło siebie bardzo dobrze dzisiaj grającego Furmana. Gdyby Pincie się chciało i zamiast chodzić po boisku zaczął truchtać to wygraliby ten mecz.
Klucz to zdominować środek pola i dzisiaj prawie udało się to Furmanowi, ale jeden człowiek to jednak za mało.
Jeszcze słówko o Koseckim.
Jak dla mnie brawo. Biegał , szarpał , walczył nawet jak nie wiele dzisiaj z tego wynikało to pokazał chociaż ambicję.
Taka myśl mnie naszła że dyspozycja naszych dwóch skrzydłowych wynika z ich małej pewności co do swojej pozycji w drużynie. Tu liczę na mądrość Berga i zaufanie na dłuższy czas Koseckiemu, on ma umiejętności i on się odblokuje ale teraz potrzebuje zaufania.

mmm
22-02-2015, 20:09
Uciekamy reszcie stawki na cenny punkt. Czas na balangę, premie i dzivki po meczu, równorzędny skład zapunktował. W następny weekend wielki test: Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Czekam na wpis Jaco.:foto:

LOL3K
22-02-2015, 20:10
kosecki :lol::lol::lol:

Najnudniejszy mecz tej kolejki. Żadnej 100% sytuacji.
Za tydzień Podbeskidzie, ja pi.erdolę :D Też muszę zagrać rezerwy bo rewanż ze Śląskiem w PP :prawi:

Łysy - + za 3 zmiany, będzie punkt w Wygraj Kopa :lol3:

piejo kury piejo
22-02-2015, 20:18
Dokładnie. Na razie to słychać jaki on dobry, szkoda że na boisku tego nie pokazuje :)

On się musi rozgrzać tak z 5 kolejek, wtedy będzie jasne czy te kwadryliony zainwestowane w niego to strzał w 10-tke czy w stope.

casual
22-02-2015, 20:20
No dobra, chyba jednak macie rację. Chłopcy zaczynają trochę przeginać pałę.

PS: ujebali mnie kupony! Swoją drogą trzeba być niespełna rozumu, żeby stawiać aktualnie pieniądze na wygrane grającej drugim składem Legii w lidze. Nigdy się tego nie nauczę :)

shaggy
22-02-2015, 20:21
nie ma co płakać nad remisem z Koroną, już za tydzień na Łazienkowską przyjedzie Podbeskidzie i też NaS pyknie, bo ŻADEN zespół z ekstraklasy do meczu z Legią nie podejdzie z kupą w gaciach, tak jak było to chociażby za Urbana. Teraz nie jest pytaniem ile goli strzeli Legia, czy 4, a może tylko 3, a jest to czy zagra Ryczkowski, a może Bartczak? Czy Berg wymieni cały skład, czy może zaskoczy i zmian będzie tylko 9?

na następny mecz ligowy bilety powinni być po złótówkę, a zamiast wymyślać idiotyczne programy lojalnościowe, to wolałbym, żeby kibice niezdecydowani otrzymywali informacje o tym jaki skład zagra. Bo ni chvja nie przyciągną na stadion nowych kibiców, jak o piłkę będzie walczył parodysta kosecka do spółki ze szwochem.

Po takim meczu to nawet nie zasługują już na nazwanie ich klasycznymi pedałami, bo to nie ich wina, że po raz pierwszy grają w takim ustawieniu i od początku wychodzi Misiak, który nie wie co się wokół niego dzieje, czy Szwoch który siłowo i kondycyjnie wygląda jak gimbus, który nigdy w ręku hantla czy gryfu nie trzymał.

Urban wróć.

Kawa
22-02-2015, 20:23

I co się czepisz, sezon się skończył? Mamy pierwsze miejsce i świetnie gramy w LE? Manchester też zawsze grał na 2 jedenastki i zaczynał wygrywać w lidze w maju.

Jaco
22-02-2015, 20:23
Zdecydowanie za wcześnie wszedł Orlando. :chees:
P.S. Bez Koseckiego (w 10-tkę) by to wygrali. :look:

Antares
22-02-2015, 20:25
Rezerwowy Kosecki ze wszystkich ofensywnych zawodników w lidze ma zdecydowanie najwięcej minut. Kosecki 1246 minut kopania się po czole, Kucharczyk 508, Żyro 916, Sa 854 (chociaż nie jest, a raczej do odejścia Rado nie był podstawowym zawodnikiem), Radović 597, Duda 815.

A ten rezerwowy skład to tylko pokazuje, że trzeba zrobić latem mocne wietrzenie. I naprawdę mogliby pomyśleć o transferze do ofensywny, bo to średnio wygląda. Duda kontuzjowany, Żyro i Kosecki kopią się po czołach, Kucharczyk gra, ale w Europie gdy zespoły nie bronią się całą drużyną, Masłowski to mocno przereklamowany zawodnik, Saganowski to już powinien być na emeryturze, Sa pewnie i tak będzie pomijany. Jak ktoś formy nie złapie i tej ofensywny nie pociągnie to z tym mistrzostwem różnie może być.

Chmielo
22-02-2015, 20:26

Ale w 9-tkę z Saganem nie było szans. :popcorn:

mmm
22-02-2015, 20:27
I co się czepisz, sezon się skończył? Mamy pierwsze miejsce i świetnie gramy w LE? Manchester też zawsze grał na 2 jedenastki i zaczynał wygrywać w lidze w maju.

Nie czepiam, lubię poczytać Jaco w tematach meczowych :popcorn:

[...]czy Szwoch który siłowo i kondycyjnie wygląda jak gimbus, który nigdy w ręku hantla czy gryfu nie trzymał.

Pewnie to moja wina, bo przeczytał ostatnie strony i moją dyskusję z Neg w temacie "siłownia" :oczko:

Szawar
22-02-2015, 20:29
Kolejne eksperymenty i znów rozczarowanie. Oprócz Furmana cięzko stwierdzić, by ktokolwiek z tego składu powinien zagrac z Ajaxem.

Stout
22-02-2015, 20:34
Szwoch się wyrobi.To nadzieja tej drużyny .
Mario w niego wierzy !

Kar(L)ik
22-02-2015, 20:35
Nie przegrali :prawi:

tomekk
22-02-2015, 20:37
Bereś brawo, ogólnie mozna powiedIec obrona na plus nie liczac juz chyba emeryta Astiza, reszta slabo:/

Ljubo-jad
Boję się pomyśleć jak będzie wyglądało to wszystko w lidze jakbyśmy przeszli Ajax. Jak tak jak dziś czy tydzień temu to ja pie.rdole.
Furman duży plus za dzisiejszy mecz- najlepszy na boisku. Odwrotnie Pani Kosecka- Out!!!!

Fallen
Mecz bez emocji poza rozgoryczeniem i akcją Sa w ostatniej minucie. Są bez formy i to widać przy okazji setek z Ajaxem i... Braku setek z Koroną.

Rado by strzelił przynajmniej 3 z 5 nie dlatego powinien zostać. Więcej nie ma co pisać, każdy widział.
Czas zacząć walczyć Panowie Piłkarze jeszcze bardziej.

Marru
22-02-2015, 20:38
Pinto który dzisiaj powinien wziąć na siebie ciężar gry i zająć rozgrywaniem piłki był kompletnie nie widoczny. a ***** mógł pograć bo miał koło siebie bardzo dobrze dzisiaj grającego Furmana. Gdyby Pincie się chciało i zamiast chodzić po boisku zaczął truchtać to wygraliby ten mecz.

Pinto nie gra na miarę oczekiwań ale wiesz, że rozgrywaniem w dzisiejszym spektaklu miał się zająć Szwoch?

Sugarman
22-02-2015, 20:43
Ja pierd*olę, jak ten Urban ze Skorżą godzili ligę z pucharami, jak mieli jeszcze węższy skład? Jakoś wtedy k*rwa i Radović i Vrdoljak mogli grać co 3 dni. Baa, nawet Ljuboja grał. I jeszcze do tego wygrywali! :lol3: Chyba jednak trener Berg ma za dużo luksusu i dwóch piłkarzy na jedną pozycję to za dużo :hmm:

detoxizer
22-02-2015, 20:44
Po odejściu Rado, wystarczy kontuzja Sa, a będzie ciekawie.

Naguto
22-02-2015, 20:49
Pinto nie gra na miarę oczekiwań ale wiesz, że rozgrywaniem w dzisiejszym spektaklu miał się zająć Szwoch?

Wiesz po obejrzeniu meczu nadal nie wiem jakie oni mieli zadania na boisku bo na pewno się z nich nie wywiązali.

LeW14

No Orlando to powinien z 12 minut pózniej wejść ;)

wujek_tomasz
Od lat było tyle pierdolenia, że szukamy napastnika. Mamy, *****, przekota w ataku i on gra mniej niż Kosecki, który na dziś powinien być w rezerwach.

Antares
22-02-2015, 20:50
Po odejściu Rado, wystarczy kontuzja Sa, a będzie ciekawie.

Wierzysz w to, że jak się Bergowi w tyłku paliło nie będzie to zrobi w lidze podstawowego napastnika z Sa? Mi się wydaje, że albo będzie kombinował coś z Dudą, albo będziemy mieli okazję oglądać kolejne popisy Saganowskiego i śrubowanie ilości minut bez gola.

Kiedy w końcu Leśny pierdolnie w stół i wytłumaczy przybyszowi z Norwegii, że nie może byle kto przyjeżdżać na Łazienkowską jak po swoje i nie możemy jechać byle gdzie i gospodarze mogą mieć niedosyt, że "z taką" Legią nie wygrali? Spadła na niego fala krytyki za Jagę to ten zamiast 9 wymienił 11 zawodników. Takie rotowanie to ma rację bytu jak będzie komu ciągnąć grę ofensywną. Mecz w mecz ligowy gra kopiący się po czole Kosecki, któremu nie wychodzi kompletnie nic i dzisiaj wspomagać go mieli emeryt Saganowski i Szwoch z Misiakiem... Kpina z kibiców.

Robert E. Lee
22-02-2015, 20:52
Jeśli Legia zdobędzie w tym sezonie mistrzostwo z takim podejściem to pozostała piętnastka powinna zostać rozwiązana dyscyplinarnie.

Brawo Astiz za zagranie piętką na 4 metrze. Jednak tej pierwszej niedzieli w tym sezonie nie udało ci się sprezentować bramki rywalom, ale pewnie za tydzień nadrobisz.

Salut
22-02-2015, 20:53
Pewnie najbardziej narażę się Kawie, ale trudno. ... Pier.dolę ten ajax, tę Ligę Europejską! Szczerze i z całego serca mam to W DUPIE! i chcę żebyśmy odpadli w czwartek!!!!! Z całego serca tego chcę! Bo na tę żenadę w lidze nie da się patrzeć! Co nam da przejście Ajaxu oprócz czysto kurtuazyjneg awansu do 1/8? Gówno nam da! A w lidze niestety ale limt frajerstwa dzisiaj się wyczerpał. Zaczyna nam bardzo odjeżdżać tytuł, który mieliśmy wciągnąć nosem. Gdzie są Ci wszyscy, którzy pisali "spoko to tylko 1,5 punktu, spoko na wiosnę wszystkich wciągniemy, spoko wszyscy w marcu się położą i będzie tylko Legia grać". No to mamy ******* oszałamiające wyniki naszych wyśmienitych kopaczy i trenera, który jak dla mnie ostatnio udowadnia, że jest idiotą! Tak jak byłem nim zachwycony tak teraz zaczynam się zastanawiać czy on się nie zamieniłem fiu.tem na główki :/ ta drużyna miała opierdzielać wszystkich jak leci, po czym nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę Korony. Wstyd, żenada, a dla mnie hańba. Cała drużyna powinna zapierdzielać do Warszawy za atobusem. A tak w dodatku to powinni dostać po ostrzegawczym liściu!!!!

Mario
Sagan to już powinien myśleć o zakończeniu kariery.

Na plus Furman, reszta padaka straszna. Jestem ciekaw kogo wystawi w następnej kolejce, w końcu będą zmęczeni po Ajaksie. A tutaj dobre podsumowanie:
Sagan: "Ciężko nam się gra, gramy na 2 frontach, graliśmy z Ajaksem", Adamus z C+: "Nikt z was nie grał z Ajaksem"...

wujek_tomasz
Brawo Astiz za zagranie piętką na 4 metrze. Jednak tej pierwszej niedzieli w tym sezonie nie udało ci się sprezentować bramki rywalom, ale pewnie za tydzień nadrobisz.

Dobrze, że była Ułańska na stole, to sobie poradziłem z tym zagraniem :lol2:

Sugarman
22-02-2015, 20:54
A mi się wydaje, że za rozegranie miał być odpowiedzialny Sagan. To by tłumaczyło czemu snuł się w okolicach koła środkowego, zamiast czekać na piłkę w polu karnym.

Ge(L)o
22-02-2015, 20:55
Fajna paraolimpiada :fajek:

Czekam aż pukniemy Ajax. Ciekaw jestem co wtedy Berg wymyśli na mecze z Wisłą, Lechem i Śląskiem (x2).

Miałem nadzieję i wierzyłem w Szwocha bardzo długo, ale ten chłopaczek (!) nie ma żadnych warunków na grę w piłkę profesjonalnie.
Na Koseckiego to szkoda klawiatury :sedzia:
Jeśli Furman jest naszym najlepszym zawodnikiem w meczu to z Legią nie jest dobrze.
Szkoda, że Orlando nie wszedł chociaż z 10 minut wcześniej, bo to jedyny facet, który mógł stworzyć jakiekolwiek zagrożenie pod bramką rywala.

Jezu... taka mizeria jest ostatnio, że nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać.

OskarLegionista
22-02-2015, 20:57
Najważniejszy jest mecz z Ajaxem gdzie Legia ma jeszcze realne szanse. Przy podziale punktów w lidze tez mecz nie był aż tak ważny.
No ale jak odpadną to niech biorą dupę w troki i cisną ligę 1 składem aż do końca, bo to wystawianie 2 jedenastki może się źle skończyć ;)

brachu
22-02-2015, 20:59
Jeśli Legia zdobędzie w tym sezonie mistrzostwo z takim podejściem to pozostała piętnastka powinna zostać rozwiązana dyscyplinarnie.

w punkt na temat meczu i gry Astiza

beka
22-02-2015, 21:01
Ja pierd*olę, jak ten Urban ze Skorżą godzili ligę z pucharami, jak mieli jeszcze węższy skład? Jakoś wtedy k*rwa i Radović i Vrdoljak mogli grać co 3 dni. Baa, nawet Ljuboja grał. I jeszcze do tego wygrywali! :lol3: Chyba jednak trener Berg ma za dużo luksusu i dwóch piłkarzy na jedną pozycję to za dużo :hmm:

akurat Urbana to bym nie podawał jako dobry przykład Legii w europejskich pucharach.

Bootleg
22-02-2015, 21:01
Po co się tak grzać? Czwartek wyjaśni wiele... jak przegramy to będziecie oglądać pierwszy skład co weekend... :kawa:

Salut
22-02-2015, 21:03
Najważniejszy jest mecz z Ajaxem gdzie Legia ma jeszcze realne szanse. Przy podziale punktów w lidze tez mecz nie był aż tak ważny.
No ale jak odpadną to niech biorą dupę w troki i cisną ligę 1 składem aż do końca, bo to wystawianie 2 jedenastki może się źle skończyć ;)

Wyjdź na dwór i głęboko pooddychaj proszę!
Co jest najważniejszego w meczu z żydkami? Proszę oświećcie mnie!
Kolejny który pierdzieli o podziale punktów - chłopie lepiej mieć po podziale minimum 5 punktów przewagi niż zrównać się z resztą frajerów i wyjść na zero, a wtedy każdy mecz może zdecydować o tym, że w tym sezonie mistrza pooglądamy w Poznaniu lub gdzieś indziej ....

Gabro
22-02-2015, 21:09
Pewnie najbardziej narażę się Kawie, ale trudno. ... Pier.dolę ten ajax, tę Ligę Europejską! Szczerze i z całego serca mam to W DUPIE! i chcę żebyśmy odpadli w czwartek!!!!! Z całego serca tego chcę! Bo na tę żenadę w lidze nie da się patrzeć! Co nam da przejście Ajaxu oprócz czysto kurtuazyjneg awansu do 1/8? Gówno nam da! A w lidze niestety ale limt frajerstwa dzisiaj się wyczerpał. Zaczyna nam bardzo odjeżdżać tytuł, który mieliśmy wciągnąć nosem. Gdzie są Ci wszyscy, którzy pisali "spoko to tylko 1,5 punktu, spoko na wiosnę wszystkich wciągniemy, spoko wszyscy w marcu się położą i będzie tylko Legia grać". No to mamy ******* oszałamiające wyniki naszych wyśmienitych kopaczy i trenera, który jak dla mnie ostatnio udowadnia, że jest idiotą! Tak jak byłem nim zachwycony tak teraz zaczynam się zastanawiać czy on się nie zamieniłem fiu.tem na główki :/ ta drużyna miała opierdzielać wszystkich jak leci, po czym nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę Korony. Wstyd, żenada, a dla mnie hańba. Cała drużyna powinna zapierdzielać do Warszawy za atobusem. A tak w dodatku to powinni dostać po ostrzegawczym liściu!!!!

Bucket ice challenge proponuje na wieczór. Zawał przeważnie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i można przegapić potem pare ciekawych meczów.
Panowie za dużo negatywnych emocji. Jak będzie trzeba zacznie grać w lidze pierwszy skład i będzie pozamiatane. Znów wrócą pozytywne wibracje ;)

Salut
22-02-2015, 21:13
Może brakuje mi Waszego optymizmu ale ja przestałem wierzyć w tę zbieraninę patafianów, którzy dobrze zarabiają ale nie przekładają tego na wykonywaną przez siebie pracę. Dziś dobrze to podsumował mój kolega, który ma ze 130 kg wagi - "za takie pieniądze to mi by się chciało pełne 90 minut zapierdzielać po tym boisku aż wyplułbym płuca". I właśnie tego zaangażowania tutaj niektórym naszym pikom brakuje!

felixxx
22-02-2015, 21:14
Boję się pomyśleć jak będzie wyglądało to wszystko w lidze jakbyśmy przeszli Ajax. Jak tak jak dziś czy tydzień temu to ja pie.rdole.

Oby tak się stało, takimi meczami tworzy się historię, a te punkty nadrobimy nie bój się :)

Jaco
22-02-2015, 21:15
Może brakuje mi Waszego optymizmu ale ja przestałem wierzyć w tę zbieraninę patafianów, którzy dobrze zarabiają ale nie przekładają tego na wykonywaną przez siebie pracę. Dziś dobrze to podsumował mój kolega, który ma ze 130 kg wagi - "za takie pieniądze to mi by się chciało pełne 90 minut zapierdzielać po tym boisku aż wyplułbym płuca". I właśnie tego zaangażowania tutaj niektórym naszym pikom brakuje!
Tak z ciekawości: posiadasz karnet?

Ljubo-jad
22-02-2015, 21:16
Sagan to już powinien myśleć o zakończeniu kariery.

Na plus Furman, reszta padaka straszna. Jestem ciekaw kogo wystawi w następnej kolejce, w końcu będą zmęczeni po Ajaksie. A tutaj dobre podsumowanie:
Sagan: "Ciężko nam się gra, gramy na 2 frontach, graliśmy z Ajaksem", Adamus z C+: "Nikt z was nie grał z Ajaksem"...

Też mnie to rozj.ebało

Antares
22-02-2015, 21:20
Tylko pytanie czy ten pierwszy skład rzeczywiście gwarantuje, że nagle zaczniemy wszystko wygrywać? Bez Radovica nasz atak stracił sporo z siły ognia. Jak pisałem niżej Żyro wrócił od dwumeczu z Celticem do poziomu, który nie powinien pozwolić mu na grę w Legii, Kucharczyk daje radę w Europie gdy ma dużo miejsca. Duda to młody zawodnik z wahaniami formy, który dodatkowo opuścił praktycznie całe przygotowania i jest kontuzjowany. Teoretycznie w ataku powinien być Sa, ale on nie ma wysokich notowań. A wózek w ofensywie musi ktoś pociągnąć.

Majkisek
22-02-2015, 21:21
Bucket ice challenge proponuje na wieczór. Zawał przeważnie przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i można przegapić potem pare ciekawych meczów.
Panowie za dużo negatywnych emocji. Jak będzie trzeba zacznie grać w lidze pierwszy skład i będzie pozamiatane. Znów wrócą pozytywne wibracje ;)

Mam dokładnie takie samo zdanie. Jakoś ciągle jestem bardzo spokojny o mistrzostwo i chętnie przyjmę zakładzik z każdym, kto tutaj wylewa swoje żale i jest już święcie przekonany, że na tytuł to my nie mamy szans ;)

Chmielo
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/34559/legia_kibice_rado_newspix022015_650.jpeg

Tyler_Durden
Wyjdź na dwór i głęboko pooddychaj proszę!
Co jest najważniejszego w meczu z żydkami? Proszę oświećcie mnie!
Kolejny który pierdzieli o podziale punktów - chłopie lepiej mieć po podziale minimum 5 punktów przewagi niż zrównać się z resztą frajerów i wyjść na zero, a wtedy każdy mecz może zdecydować o tym, że w tym sezonie mistrza pooglądamy w Poznaniu lub gdzieś indziej ....

Moim zdaniem priorytetem w tym momencie sezonu jest mecz z Ajaxem. Ochłonąć to Ty powinieneś.

Kosa zagrał najlepiej od dawna, ale i tak słabo jak na jego możliwości. W każdym razie widać poprawę, a więc rokowania są nie najgorsze. Nie pamiętacie jaki dół miał niegdyś Kucharczyk, czy Rado? Po tym meczu zaczynam mieć nadzieję, że Kosa jeszcze się obudzi.
Pinto słabo, chociaż prawie jak zwykle mógł i powinien strzelić gola. Misiak i Szwoch słabo. Na plus druga połowa Beresia, Brzytwa nie najgorzej - jeszcze pamięta jak grac w piłkę, Furman - pozytywne zaskoczenie!, Lewczuk lepszy od Astiza, Sagan zagrał dobry mecz ale na ten moment przegrywa rywalizację z Orlando. Kucharczyk dał dobrą zmianę. Masłowski to chyba talent na miarę Gizy i Iwańskiego - minimalnie ponad ligową szarzyznę, ale tylko minimalnie.

To kiedy zwalniamy Berga?

Salut
22-02-2015, 21:24
Moim zdaniem priorytetem w tym momencie sezonu jest mecz z Ajaxem. Ochłonąć to Ty powinieneś.

Proszę o argumenty dlaczego Ajax jest ważniejszy niż wygranie ligi ...

Sugarman
22-02-2015, 21:27
akurat Urbana to bym nie podawał jako dobry przykład Legii w europejskich pucharach.
Może i niedobry. Ale Urban miał masę kontuzji i piłkarze musieli grać co trzy dni. Ze średnim skutkiem, ale jakoś grali.
Ja się zastanawiam czy my w ogóle pasujemy poziomem do tej 1/32 Ligi Europy. Ajax jakoś gra optymalnym składem w lidze a potem trzy czy cztery dni później wystawia podobną jedenastkę w pucharach. A nasi piłkarze muszą sześć dni odpoczywać, żeby siódmego dnia zagrać 90 minut. Tylko na boisku nie wyglądają lepiej fizycznie od rywali.

ormo
22-02-2015, 21:28

A czy w tym momencie już przegraliśmy mistrzostwo?

Tyler_Durden
22-02-2015, 21:28
Panikujesz jak baba, weź się ogarnij. Nigdzie nie napisałem, że mecz z Ajaxem jest ważniejszy od wygrania ligi, więc poproś kogoś innego albo sam sobie wymyśl.

Bootleg
22-02-2015, 21:29

Bez przesada jest jeszcze 15 (?) kolejek do końca sezonu? Umówmy się, tej Ligi Europejskiej nie wygramy... ba może już w czwartek przygoda się skończy. Decydujące kolejki w walce o mistrza zaczną się gdzieś w połowie maja i do tego czasu sytuacja może się zmienić sto razy... tym bardziej, że w tej lidze nie widzę drużyny, która nagle miałaby odskoczyć reszcie na powiedzmy 10 pkt (i to przed podziałem)...

zbinky
22-02-2015, 21:30

Tak kurva godzili, że Skorża mistrza nie zdobył a występy Legii za Urbana w pucharach to była kpina!
Pomyśl zanim coś napiszesz

beka
22-02-2015, 21:34
Może i niedobry. Ale Urban miał masę kontuzji i piłkarze musieli grać co trzy dni. Ze średnim skutkiem, ale jakoś grali.

5 porażek, 1 zwycięstwo. Bilans bramkowy 2:8. Taki liczby uważasz za średni wynik?

A dodając do postu zbinkiego jedną rzecz - Skorża też tak godził ligę z pucharami, że po 3 pkt na Łazienkowską to chociażby Podbeskidzie przyjeżdżało

SzydeL
22-02-2015, 21:35
Są bez formy i to widać przy okazji setek z Ajaxem i... Braku setek z Koroną.

To jak to kurva jest, że w czwartek potrafią grać na równi z mistrzem Holandii, baa...cisną mistrza Holandii przez 45 minut, a w weekend dostają baty od kopaczy z Kielc czy Białegostoku?
Ja Ci powiem.To nie jest brak formy, bo w czwartek widać było, że są przygotowani i kondycyjnie i piłkarsko.Ok, zje*ali setki, ale to się zdarza, jak zacznie wpadać, to będzie wpadać.To jest kurva brak zgrania.Ta "rezerwowa" jedenastka jest kompletnie ze sobą niezgrana co pokazały sparingi i pierwsze mecze w ekstraklasie.I po ludzku nie pojmuję, dlaczego łysy wymienia całą 11-tkę? Chce zmiany, nie wiem kogoś oszczędzić.Ok, ale dlaczego ku.wa całą jedenastkę? Jest kilku graczy co powinni grać co 3 dni i nic by im się nie stało gdyby zagrali dziś w Kielcach czy tydzień temu z Jagą.Nie wiem czy Berg o tym wie, podejrzewam, że tak, ale nie łapię dlaczego notorycznie wpuszcza słabego Astiza, potykającego się o własne nogi Koseckiego czy innych kopaczy z drugiego garnituru? To powinno zresztą działać w dwie strony.Akurat dziś meczu nie oglądałem, ale skoro wyróżniacie Furmana, to czemu nie dać mu szansy np.w czwartek gdy zajdzie taka potrzeba (dajmy na to ponownie słaby występ Jodły), tylko znowu męczyć 90 minut bez zmian? Później kółko się zamyka, Berg ponownie wymieni cały skład w lidze, bo "pucharowicze" odpoczywają i tak do usranej śmierci.Oczywiście to tylko przykład, ale tak mogłaby i chyba powinna działać rotacja składem, a nie, że wpuszcza się 11 nowych graczy, którzy chu.ja grają i kolejny raz tracą pkt, a kolejnych 11-tu musi odpoczywać, bo są wielce zmęczeni 90 minutami w Holandii.Tak to daleko nie zajedziemy.Ani Legia, ani zawodnicy, bo w Europie to by ich wyśmiali.
Takie jest moje zdanie.Uważam, że są dobrze przygotowani.We Wrocławiu zagrali naprawdę nieźle, drugą połówkę w Amsterdamie zrobili miazgę, bo ocknęli się i zmienili majtki po tym jak zesrali się na początku meczu.Po prostu, druga jedenastka jest kompletnie niezgrana i jestem w stanie zaryzykować, że prawie każdy z grających dzisiaj z Koroną czy z Jagą byłby w stanie zaprezentować się lepiej grając u boku pierwszej jedenastki.

Ursynów1916
22-02-2015, 21:37
Jak zagramy w czwartek dwie takie połowy jak drugie 45 minut w Amsterdamie to nie ma najmniejszych powodów do obaw ! :prawi:

midzi
22-02-2015, 21:37
Furman... i dno mułu.

Teraz trzeba czekać do czwartku ;)

lukasz9209
22-02-2015, 21:39
jednym czy dwoma meczami wygrywasz lige? ochłoń chłopcze, bo czytać się nie da tych twoich wypocin...kup sobie szalik żydków i w czwartek mocno trzymaj kciuki za nich, przeciwnym razie przegramy mistrzostwo :lol:

Ivan Drugi
22-02-2015, 21:40
Gdyby Sa grał przynajmniej pół godziny to byśmy to wygrali . Łysy go tak wkurvia że Sa chce mu koniecznie udowodnić że potrafi strzelać bramki i w ostatniej akcji meczu zamiast podawać do Kucharczyka to sam chce rozstrzygnąć losy meczu .

wujek_tomasz
22-02-2015, 21:41
http://i.imgur.com/LjCyvpz.jpg

żywik
22-02-2015, 21:41
Bez przesada jest jeszcze 15 (?) kolejek do końca sezonu? Umówmy się, tej Ligi Europejskiej nie wygramy... ba może już w czwartek przygoda się skończy. Decydujące kolejki w walce o mistrza zaczną się gdzieś w połowie maja i do tego czasu sytuacja może się zmienić sto razy... tym bardziej, że w tej lidze nie widzę drużyny, która nagle miałaby odskoczyć reszcie na powiedzmy 10 pkt (i to przed podziałem)...

To może skoro te mecze są bez znaczenia i z tego co czytam wyniki też to po co nam 25 piłkarzy?
Może w ogóle na mecze niech nie jeżdżą i oddają walkowerem te kilka kolejek w lidze skoro i tak resztę odrobią, bo czy 0 punktów przewagi czy 2 w plecy to bez znaczenia.
Wystarczą najlepsi, a mecze ligowe w przypadku takiego maratonu oddajmy bez walki.
Do czego to doszło, żeby porażki klubu przyjmować z bananem na ryju.

kresowiak1993
22-02-2015, 21:43
Pojawiło się pytanie dlaczego Berg wymienił całą jedenastkę. Patrząc na to, że nie wykonywał żadnych zmian w Amsterdamie wniosek nasuwa się taki, że po prostu nie było nikogo na ławce kto mógłby wnieść jakąś dodatkową jakość. A dzisiaj prawdopodobnie obawiał się jakiejś kontuzji, że ktoś mu wypadnie.

Salut
22-02-2015, 21:47
jednym czy dwoma meczami wygrywasz lige? ochłoń chłopcze, bo czytać się nie da tych twoich wypocin...kup sobie szalik żydków i w czwartek mocno trzymaj kciuki za nich, przeciwnym razie przegramy mistrzostwo :lol:

Nie rozumiesz, że porażka z Jagiellonią czy remis w Kielcach i brak tych punktów potem może się odbić na tym, że braknie nam punktu do mistrzostwa? Jak to ktoś napisał - to jest Legia! A nie Korona Kielce itp. Rozumiesz?
Wypocimy to Ty piszesz nie używając nawet podstawowych zasad interpunkcji... Bez odbioru "chłopcze"....

Bootleg
22-02-2015, 21:49
To może skoro te mecze są bez znaczenia i z tego co czytam wyniki też to po co nam 25 piłkarzy?
Może w ogóle na mecze niech nie jeżdżą i oddają walkowerem te kilka kolejek w lidze skoro i tak resztę odrobią, bo czy 0 punktów przewagi czy 2 w plecy to bez znaczenia.
Wystarczą najlepsi, a mecze ligowe w przypadku takiego maratonu oddajmy bez walki.
Do czego to doszło, żeby porażki klubu przyjmować z bananem na ryju.

Nie myl dwóch systemów walutowych... te wyniki na pewno wkurzają i nie przystoją... ale jak narazie to wciaż my patrzymy na resztę z góry. Nie ważne, że z jednym punktem przewagi. Jak pisałem tu nikt nagle nie odskoczy na 10 punktów. Do zagrania jest naprawdę jeszcze wiele kolejek i sytuacja będzie się dopiero klarowała. Ba na jakieś 90% jeszcze coś przegramy czy zremisujemy, ale i sporo wygramy. Bez przesady. Dziś widać, ze ten dwumecz w LE siedzi wszystkim w głowach. Dużo wyjaśni się w czwartek. Nawet jeśli awansujemy to wydaje mi się, że Berg zacznie ograniczać rotację do 4-5 zawodników maks.

Jaco
22-02-2015, 21:49
Przestańcie się mazgaić niektórzy, bo Henning pasjami czyta to forum i skłonny będzie jeszcze w czwartek wystawić jedenastkę dzisiejszą, zamiast wprowadzić na przykład wyleczonego Dudę i kilku innych, zjebanych zresztą tutaj do cna piłkarzy. :rotfl:

Leokadiusz
22-02-2015, 21:50
Pojawiło się pytanie dlaczego Berg wymienił całą jedenastkę.

Diagnoza jest prosta - Łysy jest uzależniony od rotacji składem.

Sugarman
22-02-2015, 21:54
Tak kurva godzili, że Skorża mistrza nie zdobył a występy Legii za Urbana w pucharach to była kpina!
Pomyśl zanim coś napiszesz
Gwoli ścisłości to nie występy w Europie doprowadziły do przegranej w lidze. Jeszcze na wiosnę długo po porażce ze Sportingiem byliśmy liderem. Ale spoko, rozumiem co masz na myśli.

A dodając do postu zbinkiego jedną rzecz - Skorża też tak godził ligę z pucharami, że po 3 pkt na Łazienkowską to chociażby Podbeskidzie przyjeżdżało
Noo, a za tydzień znowu przyjedzie i zapowiada się powtórka.

lukasz9209
22-02-2015, 21:57
Nie rozumiesz, że porażka z Jagiellonią czy remis w Kielcach i brak tych punktów potem może się odbić na tym, że braknie nam punktu do mistrzostwa? Jak to ktoś napisał - to jest Legia! A nie Korona Kielce itp. Rozumiesz?
a ty rozumiesz, że kolejek zostało jeszcze sporo i to mecze w kwietniu, maju i czerwcu będą decydujące? racja, to jest Legia, a ty jesteś jej kibicem, mimo to:

Pewnie najbardziej narażę się Kawie, ale trudno. ... Pier.dolę ten ajax, tę Ligę Europejską! Szczerze i z całego serca mam to W DUPIE! i chcę żebyśmy odpadli w czwartek!!!!! także trzymaj kciuki, a jak nasi strzelą to się nie rozpłacz :pociesza:

Ursynów1916
22-02-2015, 22:00
A dzisiaj prawdopodobnie obawiał się jakiejś kontuzji, że ktoś mu wypadnie.

W czwartek trzeba na Ajax rzucić morderczy pressing stąd musiał też dać odpocząć jak największej liczbie graczy. Priorytetem na dzisiaj jest wyeliminowanie Ajaxu i żeby drużyna uwierzyła, że bez Rado też jest w stanie z powodzeniem bić się w Europie.

W czwartek, jeśli wyplują płuca i zagrają tak jak w drugiej połowie w Amsterdamie to będzie oznaczało, że nie ma najmniejszych powodów do obaw ! Pokonanie Ajaxu da niesamowitego kopa mentalnego

Taź
22-02-2015, 22:00

No jeżeli dla Ciebie mecze w europejskich pucharach są mniej ważne niż mecze ligowe to ja nie mam pytań... . Więc po co były te starania o Lige Mistrzów, ten wielki płacz po znanej wszystkim sytuacji skoro i tak byśmy z niej wynieśli 0 pkt. i tak? Możemy wygrywać w tej ogórczanej lidze co sezon i co to zmieni w pozycji Legii w europejskiej piłce? Nic. Liczą się sukcesy w pucharach, punkty do rankingu, wielkie pieniądze dla klubu. To daje progres drużynie a nie ciągłe ogrywanie Korony, Widzewa i innych ogórów. Na lige przyjdzie jeszcze czas. Teraz trzeba starać się o 1/8 a może jakimś wielkim cudem 1/4 LE. W lidze wygrać bezpośredni mecz z Lechem i jakoś będzie. Jaga się nie liczy, bo nie ma w ich drużynie zawodników robiących różnice - chwilowa zwyżka formy i tyle. Śląska (raczej) i Wisły nie ma co liczyć. Puchar Polski całkowicie olać.

kresowiak1993
22-02-2015, 22:05
W czwartek, jeśli wyplują płuca i zagrają tak jak w drugiej połowie w Amsterdamie to będzie oznaczało, że nie ma najmniejszych powodów do obaw ! Pokonanie Ajaxu da niesamowitego kopa mentalnego

Mam wrażenie, że Ajax nie podszedł do meczu w 100 % poważnie i nie pokazał pełni swoich możliwości.

LeW14
22-02-2015, 22:34
Mam wrażenie, że Ajax nie podszedł do meczu w 100 % poważnie i nie pokazał pełni swoich możliwości.

To ty chyba nie oglądasz Ajaxu w lidze , bo ja uważam że zagrali swój najlepszy mecz w tym roku z nami właśnie.

Ljubo-jad
22-02-2015, 23:00
Oby tak się stało, takimi meczami tworzy się historię, a te punkty nadrobimy nie bój się :)

Obyś miał rację.

Goryl513
22-02-2015, 23:34
Ogólnie takie mecze wpieniają,ale akurat dziś to chyba 0:0 nie było jakimś szokiem-biorąc pod uwagę skład.Zresztą mnie bardziej zabolał wpier.. od Jagi w domu, niż tradycyjny paramecz z Kielcami,bo to zazwyczaj są traumatyczne przeżycia dla zmysłu wzroku jak pamiętam.Aż taka rotacja składem też mnie dziwi i zwyczajnie wkur..,zwłaszcza iż odbija się (lub zacznie) na frekwencji.Ale mimo iż sam nieco już ciśnieniowałem się naszymi ,,super wynikami'' ostatnio,trzeba dać spokój Łysemu ,choćby do czwartku,a najlepiej do końca sezonu-ma naznaczone cele przez zarząd i jeśli je osiągnie nie będzie się co czepiać.
Jest szansa przejść Ajax ,a jak to zrobią to wiele można będzie wybaczyć ,a i zwyżka formy jak po Celticu przyjdzie.Co do graczy to najlepszy(choć nie doskonały) Furman.Kosa nie jest produktywny-choć akurat ambicji dziś bym mu nie odmówił.Misiak nie ma go co jechać bo to chyba debiut,a drużyna na niego nie grała-inna sprawa,że na debiut to słaby moment w takiej zbieraninie.Niezle Bereś (zwłaszcza druga połowa).Słabo jak dla mnie zwłaszcza Pinto,niewidoczny Szwoch.Niezłą zmianę dał Masło-choć brak mu jeszcze pewności siebie i przydałoby się parę kilo więcej na siłowni zrobić.Za to jak dla mnie jakiś oklapły był Kucharz dzisiaj,Sa grał za krótko,ale to mogę zrozumieć bo w kontekście rewanżu jego naprawdę nie ma teraz jak zastąpić.Marek ..no cóż próbował grać jak zazwyczaj Sa-tyle,że ma mniej sił i chyba od momentu ,,tort gate'' jakoś już nie gryzie i może to już ten moment by ze sceny zejść?
Ps. chyba trzeba zmienić znowu słowa piosenki ,,dwie bramki Radović i dwie Saganowski''-bo jednego już nie ma ,a drugi ledwo ciepły coś ostatnio.

me(L)u
22-02-2015, 23:48
O *****, ale odlot. Mam nadzieję, że przynajmniej kobiety tych płaczących za Urbanem i Skorżą mają jaja, bo taka histeria facetom nie przystoi

sarinosoman
23-02-2015, 00:00
He, he, he, a więc jednak Furman jakiś talent i umiejętności posiada? Rozwinął się? W przeciwieństwie do przekota Heńka O-jamy, któremu połowa Forum kadziła z uporem godnym lepszej sprawy? Furman zagrał tak, jak tego oczekiwałem - mój post z grudnia 2013:

Nie próbuję bronić Furmana tam, gdzie go obronić nie sposób (błędy indywidualne). Uważam, że facet ma papiery na to, żeby za kilka lat być grajkiem w typie Schweinsteigera. Zbudować trochę masy, żeby nie odbijać się od każdego, kto waży więcej niż Kosecki, i trafić do klubu z bardziej technicznymi piłkarzami (no i tam pograć).

I ze stycznia 2014, po "zakupie":

Może na boisku widzi i myśli, może mu się chce, może próbuje brać na siebie odpowiedzialność, gdy bardziej doświadczeni koledzy grają na alibi, może jest "rozwojowy" i może ktoś potraktował zakup jako inwestycję, a nie transakcję na pchlim targu z gatunku "opierdolę wszystko i każdego".

który to post był odpowiedzią na:

Wczoraj miałem dyskusję na temat Furmana z kilkoma znajomymi, którzy bardziej śledzą ligi zagraniczne i pytam się: "Co takiego ma w sobie ten Furman, że dają za niego 3 bańki?"

Ma dobrą technikę? Nie. Co najwyżej przeciętną.
Ma dobrą wydolność? Nie. Jak każdy młody u nas nie licząc Bereszyńskiego oddycha rękawami w drugiej połowie.
Ma dobrą szybkość? Nie. Może to nie jest człapak, ale demonem szybkości nie można go nazwać.
Ma dobre przygotowanie fizyczne? Nie. Szczególnie było to widoczne na pewnej fotce.
Ma dobry strzał z dystansu? Nie. Strzela tak samo często jak nasza środkowa linia.
Ma dobry przegląd pola? Nie. Czasem uda mu się zagrać jakiegoś fajnego crossa, ale to mało.
Ma dobre dośrodkowania? Tak i nie. Potrafi zagrywać naprawdę dobre piłki, a w reprezentacjach świetne, ale robi to rzadko.

Dominik, witamy w domu, przydasz się, chłopie. Chcących i myślących nigdy za wiele.

Edyta: na temat meczu w Kielcach szkoda demolować klawiaturę.

qqq_b
23-02-2015, 00:36
Początek rundy, a kopacze już czują zmęczenie i nie mogą grać co 3-4 dni. Jeśli Duda ma być gotowy na czwartek to raczej powinien chociaż te kilkanaście minut dzisiaj pograć, a nie wejść na najważniejszy mecz z Ajaxem bez poważnego grania od grudnia. Kosecki na szczęście już w lato odejdzie do Lechii ( nie widzę innej opcji ) i oby z Żyro stało się podobnie.

Mnie ciekawi jedna rzecz. Sprzedajemy Bielika, Rado i mamy ponad 4 mln Euro. Dodajmy do tego ten cały fundusz ( na oko 1,5 mln Euro ) a wychodzi nam dobre 5,5 mln. GDZIE SĄ WZMOCNIENIA, JA SIĘ PYTAM?

r9robins
23-02-2015, 01:07
Decydujące kolejki w walce o mistrza zaczną się gdzieś w połowie maja i do tego czasu sytuacja może się zmienić sto razy... tym bardziej, że w tej lidze nie widzę drużyny, która nagle miałaby odskoczyć reszcie na powiedzmy 10 pkt (i to przed podziałem)...

Jak na ironię, podobno to my mieliśmy być taką drużyną co wszystkich wciągnie nosem i będzie mieć 10 punktów przewagi i to po podziale. Ale przyszła łysa filozofia rotacyjna i chvj bombki strzelił.

Krawczol
23-02-2015, 11:31
Ja rozumiem, że jak ma się 8 spotkań w przeciągu 25 dni to nie można wychodzić na każdy mecz pierwszym składem, ale zmienianie całej drużyny to już jest kabaret. Albo to z Bergiem jest coś nie tak, albo piłkarze to totalne parówy jeśli chodzi o wydolność. Oby chodziło o opcję nr 1. Saganowski na nic nie ma siły, Kosecki przewraca się przy dryblingach a 90% z nich kończy na rywalach, Szwoch wygląda jakby właśnie wkroczył do nowego liceum, gdzie nikogo nie zna, Misiak czy Ryczkowski też nie nadają się do gry na poziomie mistrzostwa ekstraklasy. Z taką siłą ofensywną będzie ciężko wygrać z kimkolwiek w lidze, mam nadzieję że po takiej padlinie, Łysy pójdzie po rozum do głowy i z Podbeskidziem, niezależnie od wyniku z Ajaxem, zagramy jak za dobrych czasów pierwszego składu na jesieni, kiedy pakowali trójkę większości ekip i było pozamiatane.

Huxley
23-02-2015, 11:38
Nie wiem jakiego mentora ma Łysy, ew. kto mu podpowiedział, żeby robił taką błazenadę z tą rotacją.

Oglądałem wczoraj Sport + i ten idiota Enrique przed meczem w LM!!!!!!!! wpuścił w pierwszym składzie NEYMARA!!! i o zgrozo MESSIEGO!!! A drugi ***** Pellegrini zainstalował w składzie M.City m.in. TOURE!!! AGUERO!!! SILVĘ!!! - ci dwaj trenerzy to jakieś matoły! A Blanc też nie lepszy, po ciężkim boju z Chelsea po boisku biegał Ibrahimović, T. Silva i paru innych. O głupocie Mou nie będę się rozpisywał nadmienię tylko, że zagrali m.in. i Hazard i Ivanović, a co gorsze w bramce stanął Courtois....czy ci trenerzy nie oglądają Legii, przecież tu się rodzą istne nowinki strategiczno - taktyczne!!!

księciuniu
23-02-2015, 11:41
Oglądają.
Ich wzorem jest Maciej Skorża.

Robert E. Lee
23-02-2015, 11:43
Tylko, że będąc sprawiedliwym to te zespoły sobie nie mogą pozowlić na straty punktów bo jest duża rywalizacja. U nas w lidze jest jaka jest.

Huxley
23-02-2015, 11:43
Oglądają.
Ich wzorem jest Maciej Skorża.

W jakim aspekcie, bo aż mnie to zaciekawiło...

Tylko, że będąc sprawiedliwym to te zespoły sobie nie mogą pozowlić na straty punktów bo jest duża rywalizacja. U nas w lidze jest jaka jest.

Patrząc na zdobycze punktowe u nas też się zapowiada duża rywalizacja. A te teksty, że wciągniemy ligę nosem stają się coraz bardziej myśleniem życzeniowym.

księciuniu
23-02-2015, 12:10
W jakim aspekcie, bo aż mnie to zaciekawiło...

Chodzi mi o to, że trenera rozlicza się z wyników. I żeby było jasne: nie z wyników meczu z Jagiellonią czy Koroną, ale z realizacji przedsezonowych założeń.
I jak na razie Bergowi to w miarę wychodzi. Piszę „w miarę” bo przewaga w lidze znikoma, w Pucharze Polski przewaga jedynie bramki na wyjeździe, a w Lidze Europy nieznaczna, ale jednak wyjazdowa porażka. Równie dobrze to wszystko może w cztery miesiące pierdyknąć i z całego bukietu sroczych ogonów zostanie nam np. wicemistrzostwo (tfu tfu), jak też zaowocować zdobyciem krajowego dubletu oraz przejściem jeszcze jednej czy dwóch rund Ligi Europy.
I mając taki pełny obraz sytuacji możemy pisać o błazenadzie albo geniuszu Berga (z uwzględnieniem oczywiście innych okoliczności, takich jak duży budżet i szeroka kadra z jednej strony i strata Rado, kontuzje i puste trybuny z drugiej).

Na chwilę obecną nie wiem czy Berg ma rację (sam chciałem wczoraj zobaczyć OSę na ostatnie pół godziny), ale z całą pewnością musi mieć świadomość, że jego decyzje o 100% rotacji składem są mocno kontrowersyjne i w przypadku ewentualnych niepowodzeń daje swoim krytykom cały wachlarz argumentów. I jeżeli pomimo tego nie boi podjąć tego ryzyka, to może dlatego, że jest przekonany, ze ta koncepcja jest słuszna i jako jedyna daje szanse na zgarnięcie całej puli (a co by było, gdyby wypatrywany przeze mnie wczoraj OSA po 15 minutach gry doznał kontuzji; na Ajax zostałby tylko Sagan).

Oczywiście Berg mógłby przyjąć bezpieczniejszą dla samego siebie taktykę: wsłuchać się w vox populi, wystawić najmocniejszy skład i rozgromić Koronę 0-2. Ale w ostatecznym rozrachunku nasz pierwszy garnitur poturbowany przez kieleckich drwali mógłby w czwartek nie sprostać Ajaxowi, a w końcówce ligi, po podziale punktów, przemęczona i przetrzebiona kontuzjami drużyna nie miałaby ogranych dublerów i na ostatniej prostej straciłaby mistrzostwo (zdobywając na pocieszenie Puchar Polski). Krytyka trenera byłaby wtedy mniejsza, bo przecież nie błaźnił się jakimiś niespotykanymi w świecie rotacjami i robił to, co radziły tysiące gazetowych i internetowych fachowców od „fudbol menadżera”, okraszając to dodatkowo złotoustymi wypowiedziami pod publiczkę.

Tylko czy naprawdę trener dbający głównie o zabezpieczenie własnej dupy powinien być dla nas priorytetem?

A te teksty, że wciągniemy ligę nosem stają się coraz bardziej myśleniem życzeniowym.

A czy to Berg tak mówił?

Chociaż w sumie utrzymywanie pozycji lidera grając połowę meczów rezerwami jest pewną odmianą "wciągania ligi nosem". Enrique, Blanc, Pellegrini czy Mourincho tego nie potrafią :chees:

Czaruś
23-02-2015, 12:16
Kiedy ogrywać 2i skład jak nie w meczach za 1,5 pkt? :D

Benek
23-02-2015, 12:27
Kilka stron pieprzenia i wreszcie jakies dwa rozsadne wpisy...:)

lukasz9209
23-02-2015, 12:28
Nie wiem jakiego mentora ma Łysy, ew. kto mu podpowiedział, żeby robił taką błazenadę z tą rotacją.

Oglądałem wczoraj Sport + i ten idiota Enrique przed meczem w LM!!!!!!!! wpuścił w pierwszym składzie NEYMARA!!! i o zgrozo MESSIEGO!!! A drugi ***** Pellegrini zainstalował w składzie M.City m.in. TOURE!!! AGUERO!!! SILVĘ!!! - ci dwaj trenerzy to jakieś matoły! A Blanc też nie lepszy, po ciężkim boju z Chelsea po boisku biegał Ibrahimović, T. Silva i paru innych. O głupocie Mou nie będę się rozpisywał nadmienię tylko, że zagrali m.in. i Hazard i Ivanović, a co gorsze w bramce stanął Courtois....czy ci trenerzy nie oglądają Legii, przecież tu się rodzą istne nowinki strategiczno - taktyczne!!!
Teraz zobacz jakimi funduszami obracają w/w kluby a jakimi Legia, następnie porównaj piłkarzy oby klubów, dopiero na końcu szukaj podobieństw. Tutaj akurat ich nie znajdziesz, więc po co ten sarkazm?

Neg
23-02-2015, 12:30
Chodzi mi o to, że trenera rozlicza się z wyników. I żeby było jasne: nie z wyników meczu z Jagiellonią czy Koroną, ale z realizacji przedsezonowych założeń.
I jak na razie Bergowi to w miarę wychodzi. Piszę „w miarę” bo przewaga w lidze znikoma, w Pucharze Polski przewaga jedynie bramki na wyjeździe, a w Lidze Europy nieznaczna, ale jednak wyjazdowa porażka.

Nie wiem jak można skwitować wyniki Legii w tym sezonie słowami "w miarę". W Lidze Europy celem było wyjście z grupy i z niej wyszliśmy. W Pucharze Polski gramy dalej, w lidze jesteśmy liderem to jest " w miarę" ? W zeszłym roku mieliśmy 10 punktów przewagi, została ona zniwelowana do 5 punktów z bezpośrednim meczem z wiceliderem, wystarczyłoby przegrać wtedy z Lechem i cała 10 punktowa przewaga poszłaby się raz dwa *****, opłaca się więc "ginąć" za mecze za 1,5pkt ? Pokażcie mi drugą drużyne na świecie, która gra co kilka tygodni rezerwowym składem i lideruje w tabeli i gra na trzech frontach.

Bardzo dobrze też, że nie ściągamy nikogo za Rado na ostatnią chwilę. Legia ma mądrze inwestować a nie wydawać pieniądze na ostatnią chwile i ściągać piłkarzy, którzy albo wejdą z marszu jak Duda albo będą się musieli aklimatyzować 3 miesiące. Teraz Legia ma czas do okienka w lato by przyjrzeć się potencjalnym celon, wyłapać kogoś nowego, pieniądze na pewno będą i wzmocnienia również. Przemyślane wzmocnienia.

Legia będzie mistrzem więc możecie spać spokojnie. I Puchar też zgarniemy :).

Czaruś
23-02-2015, 12:47
dokładnie - kasę za Rado na lokatę :D - ING się chwiali dobrym oprocentowaniem :D

a-d-a-m
23-02-2015, 12:51
Nikt Ci nie pokaże bo nie ma takiej drugiej drużyny. Wszyscy "wielcy" stosują rotację, dają odpocząć gwiazdom w meczach z mniej wymagającymi rywalami, ale zmian jest 3-4 na mecz, a nie 10-11.

A czy dobrze, że nie ściągnęliśmy nikogo w miejsce Rado? Mega ujowo. Nie po to utrzymujemy ten cały dział skautingu, żeby nie mieć wyselekcjonowanych zawodników właśnie na takie okazje. Mamy 1,5 skrzydłowego, może będzie 2 jak Żyro się trochę ogarnie. Do tego 1,5 napastnika i Ty chcesz tym ogarnąć kilka miesięcy na trzech frontach. Zajebiście.

sarinosoman
23-02-2015, 12:51
Oczywiście Berg mógłby przyjąć bezpieczniejszą dla samego siebie taktykę: wsłuchać się w vox populi, wystawić najmocniejszy skład i rozgromić Koronę 0-2.
Problem w tym, że ostatnio nie gromimy nikogo zupełnie niezależnie od tego, czy gramy pierwszym, czy drugim składem. A jeśli najlepszym zawodnikiem ostatniego meczu jest ktoś, kto trafił do składu mocno przypadkowo (nie uczestniczył w przygotowaniach, nie grał w sparringach etc.), to powinno to dawać do myślenia.
Co się tyczy rywalizacji w czołowych ligach - Bayern o siedem, Chelsea o cztery, Real o trzy punkty więcej niż my mają przewagę nad drugą drużyną, choć Chelsea zaliczyła niespodziewany remis-wtopę (widać, jak bufor bezpieczeństwa się przydaje). Jest jeszcze psychologia - jeśli pokazujemy, że mogą na nas zarabiać punkty nie tylko będące w gazie Jagiellonie, ale także dołujące Korony, to i wszyscy inni postarają się nie przegrać meczu już w szatni.

Chmielo
23-02-2015, 12:52
Bardzo dobrze też, że nie ściągamy nikogo za Rado na ostatnią chwilę. Legia ma mądrze inwestować a nie wydawać pieniądze na ostatnią chwile i ściągać piłkarzy, którzy albo wejdą z marszu jak Duda albo będą się musieli aklimatyzować 3 miesiące. Teraz Legia ma czas do okienka w lato by przyjrzeć się potencjalnym celon, wyłapać kogoś nowego, pieniądze na pewno będą i wzmocnienia również. Przemyślane wzmocnienia.

Ja się tam nie znam ale chyba lepiej sprowadzić kogoś, w miejsce naszego najlepszego napastnika, zamiast w ataku zostać z Sa i Saganowskim (w tak kiepskiej dyspozycji). Co w razie kontuzji Portugalczyka? A nawet jeśli nowy grajek miałby się aklimatyzować te 3 miesiące, to będziemy mieli zawodnika na nowy sezon, zamiast skupować latem i czekać kolejne miesiące.

Pieniądze są. Ten cały fundusz plus kasa, która wpadnie od Chinoli. Klub powinien mieć dawno wyselekcjonowanych piłkarzy na wypadek nieoczekiwanych transferów jak z Rado.

Robert E. Lee
23-02-2015, 13:04
Problem w tym, że ostatnio nie gromimy nikogo zupełnie niezależnie od tego, czy gramy pierwszym, czy drugim składem. A jeśli najlepszym zawodnikiem ostatniego meczu jest ktoś, kto trafił do składu mocno przypadkowo (nie uczestniczył w przygotowaniach, nie grał w sparringach etc.), to powinno to dawać do myślenia.
Co się tyczy rywalizacji w czołowych ligach - Bayern o siedem, Chelsea o cztery, Real o trzy punkty więcej niż my mają przewagę nad drugą drużyną, choć Chelsea zaliczyła niespodziewany remis-wtopę (widać, jak bufor bezpieczeństwa się przydaje). Jest jeszcze psychologia - jeśli pokazujemy, że mogą na nas zarabiać punkty nie tylko będące w gazie Jagiellonie, ale także dołujące Korony, to i wszyscy inni postarają się nie przegrać meczu już w szatni.

Treningi zostały wznowione 14.I, pierwszy trening Furmana to 18.I.

Huxley
23-02-2015, 13:09
A czy to Berg tak mówił?

To nie Berg mówił tylko lud :)

Chociaż w sumie utrzymywanie pozycji lidera grając połowę meczów rezerwami jest pewną odmianą "wciągania ligi nosem". Enrique, Blanc, Pellegrini czy Mourincho tego nie potrafią :chees:

Nie potrafią, bo nic tak genialnego nie przyszło im do głowy i tego po prostu nie próbowali.

Poza tym chciałbym być takim optymistą jak Ty, ale kibicując Legii od kilkudziesięciu lat niejedno już widziałem i mocno się obawiam czy takie sztuczki nie odbiją się nam czkawką!

Teraz zobacz jakimi funduszami obracają w/w kluby a jakimi Legia, następnie porównaj piłkarzy oby klubów, dopiero na końcu szukaj podobieństw. Tutaj akurat ich nie znajdziesz, więc po co ten sarkazm?

Momencik, ale kto mówił, że mamy dwa równorzędne składy? Ja?

Szukam podobieństw, bo przed mega ważnymi meczami w LM trenerzy wielkich klubów nie boją się wystawiać swoich największych gwiazd. Toure dopiero co wrócił z Afryki i już pruje w Premiership przed meczem z Barcą, takich przykładów można mnożyć. A co mają fundusze do tej beznadziejnej rotacji?

księciuniu
23-02-2015, 13:15
To nie Berg mówił tylko lud :)

No właśnie, więc nie wymagajmy od Berga realizacji czegoś, czego on sam nie obiecywał. Może on od początku zakładał krew, pot, łzy i doczołganie się do mistrzostwa z jednopunktową przewagą (i z Pucharem Polski i 1/4 Ligi Europy po drodze).

Nie potrafią, bo nic tak genialnego nie przyszło im do głowy i tego po prostu nie próbowali.

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.
Albert Einstein
:oczko:

Mrugs
23-02-2015, 13:22
Szukam podobieństw, bo przed mega ważnymi meczami w LM trenerzy wielkich klubów nie boją się wystawiać swoich największych gwiazd. Toure dopiero co wrócił z Afryki i już pruje w Premiership przed meczem z Barcą, takich przykładów można mnożyć. A co mają fundusze do tej beznadziejnej rotacji?

Tyle, że City mają takie szanse na zdobycie Mistrzostwa Anglii i wyeliminowania Barcelony jak Podbeskidzie na podium. Więc po prostu grają swoje.

Berg robi to co założył i jak na razie gra na wszystkich frontach jakby odpadł z LE i PP i nadal robił to co robi to faktycznie możemy wieszać na nim psy, ale do tej pory powinniśmy się cieszyć, że rezerwy naszego klubu są na czele tabeli.

sarinosoman
23-02-2015, 13:23
Treningi zostały wznowione 14.I, pierwszy trening Furmana to 18.I.
Chodziło mi o letnie przygotowania - nie doprecyzowałem, mój błąd. W lecie kształtuje się skład, więc i taktyka, zimowa przerwa IMO głównie umożliwia naładowanie akumulatorów i załatanie dziur.

Kawa
23-02-2015, 13:33
Berg robi to co założył i jak na razie gra na wszystkich frontach jakby odpadł z LE i PP i nadal robił to co robi to faktycznie możemy wieszać na nim psy, ale do tej pory powinniśmy się cieszyć, że rezerwy naszego klubu są na czele tabeli.

Tyle, że jak już odpadnie z PP,LE czy stracimy mistrza to będzie troszkę za późno na zmianę strategii. Na tym polega mądre zarządzanie, że nie czeka się aż coś się wydarzy, tylko koryguje pewne założenia widząc pierwsze symptomy pogorszenia. U nas w tej chwili sytuacja wygląda tak, że cieszymy się z tego, że deka nad przepaścią przymocowana jest 1 gwoździem z 4 pierwotnych.

beka
23-02-2015, 13:42
Nie wiem jak można skwitować wyniki Legii w tym sezonie słowami "w miarę". W Lidze Europy celem było wyjście z grupy i z niej wyszliśmy. W Pucharze Polski gramy dalej, w lidze jesteśmy liderem to jest " w miarę" ? W zeszłym roku mieliśmy 10 punktów przewagi, została ona zniwelowana do 5 punktów z bezpośrednim meczem z wiceliderem, wystarczyłoby przegrać wtedy z Lechem i cała 10 punktowa przewaga poszłaby się raz dwa *****, opłaca się więc "ginąć" za mecze za 1,5pkt ? Pokażcie mi drugą drużyne na świecie, która gra co kilka tygodni rezerwowym składem i lideruje w tabeli i gra na trzech frontach.

Legia będzie mistrzem więc możecie spać spokojnie. I Puchar też zgarniemy :).

pokaż mi drugą ligę na świecie, która od 18 lat nie ma przedstawiciela w Lidze Mistrzów ;)

no i jednak chyba zawsze lepiej jest mieć przewagę niż jej nie mieć. Nie tak dawno temu też mieliśmy dobry sezon w europejskich pucharach, tyle że pod koniec ligi coś się zesrało, tempo punktowania spadło i przewaga okazała się niewystarczająca.

księciuniu
23-02-2015, 13:44
Tyle, że jak już odpadnie z PP,LE czy stracimy mistrza to będzie troszkę za późno na zmianę strategii. Na tym polega mądre zarządzanie, że nie czeka się aż coś się wydarzy, tylko koryguje pewne założenia widząc pierwsze symptomy pogorszenia. U nas w tej chwili sytuacja wygląda tak, że cieszymy się z tego, że deka nad przepaścią przymocowana jest 1 gwoździem z 4 pierwotnych.

"Szczęście w tym nieszczęściu mamy, że choć pieskiem lecz pływamy" :chees:

Dlatego pisałem, że na razie Bergowi "w miarę" wychodzi i sukces od porażki dzieli cienka linia niewiadomego koloru. Ale to on ma plan (w to wierzę) i pytanie na ile te "symptomy pogorszenia" były w tym planie przewidziane i na ile wymagają już teraz podjęcia działań i zmiany planu. Bo z drugiej strony po słabych wynikach w sparingach nikt nie krzyczy (a przynajmniej nie powinien) o zmianę sposobu przygotowań albo taktyki gry.
[tak, zdaję sobie sprawę, że nie rozmawiamy o wynikach w sparingach; chodzi mi tylko o zobrazowanie, że ocaniamy pewne elementy większej całości].

voytek
23-02-2015, 13:44
@Kawa
Daleko mi do stania murem za Bergiem, polityką (in) transferową klubu i rotacjami ale nie dramatyzujmy. Nad przepaścią będziemy odpadając ze Śląskiem w PP i przegrywając 2 z 4 najbliższych ligowych spotkań. Na teraz najbardziej przeraża mnie brak zmienników mogących dać jakość w ofensywie.

Kawa
23-02-2015, 13:48
@Kawa
Daleko mi do stania murem za Bergiem, polityką (in) transferową klubu i rotacjami ale nie dramatyzujmy. Nad przepaścią będziemy odpadając ze Śląskiem w PP i przegrywając 2 z 4 najbliższych ligowych spotkań. Na teraz najbardziej przeraża mnie brak zmienników mogących dać jakość w ofensywie.
Po meczach ze Śląskiem i Ajaxem możemy być w diametralnie innej sytuacji, bo zostanie nam gra o MP, w której dzięki dotychczasowej polityce nie będziemy w jakiejś zanadto komfortowej sytuacji.
Oczywiście w tej chwili się nie pali, ale ja powoli widzę małe dziecko z zapałkami w pokoju z suchym sianem.

e(L)si
23-02-2015, 13:55
pokaż mi drugą ligę na świecie, która od 18 lat nie ma przedstawiciela w Lidze Mistrzów ;)

Brazylijska ?

Mrugs
23-02-2015, 14:03

Nawet jeśli przegramy jeszcze dwa mecze (a jak tu ktoś wcześniej mądrze zauważył, czy będziemy grali pierwszym, czy drugim składem tak się zdarzy) zakładając odpadnięcie z PP i LE to nie przesądzą one o tym, że mistrza stracimy lub wygramy. Do mistrzostwa droga daleka a mając te 5 punktów które straciliśmy na wiosnę byłaby wg mnie równie daleka. Bo kolejek bodajże 15 do końca plus podział.

Martwi styl, ale gramy dalej i tyle.

MGroup
23-02-2015, 14:05
Pokażcie mi jakiś zespół, który gra w pucharach a na ligę ich trener wystawia 11-stu innych grajków :D Jakby z Koroną zagrała chociaż połowa mocnego składu to być może morale byłoby wyższe, byliby pewniejsi siebie, lepiej zgrani. A tak ? Gra drugiego składu przypomina mi sparingi.

Nie tędy droga. Berg tak się boi kontuzji ? Tego nie da się przewidzieć, Duda odpadł podczas przygotowań.
ps. Na plus Furman, na duży minus znowu Szwoch ...

RONVE
23-02-2015, 14:09
Być może wystawianie zawodników którzy nie są w formie bądź są po kontuzjach ma pozwolić im na dojście do odpowiedniej formy w trakcie tej rundy, z drugiej strony to ze zagramy pierwszym "garniturem " nie gwarantuje nam zwycięstw i tego się najbardziej boję. Wszystko się może zdarzyć w sezonie, kontuzje, spadek formy itp. dlatego tracenie pkt z zespołami które ewidentnie są do ogrania uważam za marnotrawstwo. Uważam jednak, że dawanie odpoczynku takim piłkarzom jak Żyro, Broź którzy co było widać w meczu z Ajaxem maja problemy z "czuciem" piłki jest błędem, zagranie 45 min nie powinno sprawić im problemu.

MGroup
23-02-2015, 14:22
Być może wystawianie zawodników którzy nie są w formie bądź są po kontuzjach ma pozwolić im na dojście do odpowiedniej formy w trakcie tej rundy, z drugiej strony to ze zagramy pierwszym "garniturem " nie gwarantuje nam zwycięstw i tego się najbardziej boję. Wszystko się może zdarzyć w sezonie, kontuzje, spadek formy itp. dlatego tracenie pkt z zespołami które ewidentnie są do ogrania uważam za marnotrawstwo. Uważam jednak, że dawanie odpoczynku takim piłkarzom jak Żyro, Broź którzy co było widać w meczu z Ajaxem maja problemy z "czuciem" piłki jest błędem, zagranie 45 min nie powinno sprawić im problemu.

Nie mam nic do Berga, dobrze, że rotuje składem, ale na litość ... niech nie wymienia całej drużyny co spotkanie.

Benek
23-02-2015, 14:27
Nie którzy z Was krytycznie oceniają grę Sagana i z żalem piszą, że Berg nie zmienił go wcześniej na Orlando. Więc chciałbym tylko przypomnieć, że ten zajebisty Portugalczyk w meczu z Ajaxem miał dwie setki, który zawodnik na takim poziomie powinien zamienić na bramkę więc nie rozumiem skąd wniosek, że z Koroną by strzelił?? A w dodatki w ostatniej minucie meczu z Koroną zagrał egoistycznie i spierdzielił bardzo dobrą okazję. A Sagan... walczył, starał się ale trudno strzelić bramkę jeżeli nie ma się okazji.

Ge(L)o
23-02-2015, 14:35
w ostatniej minucie meczu z Koroną zagrał egoistycznie i spierdzielił bardzo dobrą okazję.

którą sam sobie stworzył, bo inni kaleczyli cały mecz. A że powinien podać do Kuchego to inny temat. Egoista jakich mało. Prawdziwy napastnik :D

Kijek
23-02-2015, 14:36
Nie którzy z Was krytycznie oceniają grę Sagana i z żalem piszą, że Berg nie zmienił go wcześniej na Orlando. Więc chciałbym tylko przypomnieć, że ten zajebisty Portugalczyk w meczu z Ajaxem miał dwie setki, który zawodnik na takim poziomie powinien zamienić na bramkę więc nie rozumiem skąd wniosek, że z Koroną by strzelił?? A w dodatki w ostatniej minucie meczu z Koroną zagrał egoistycznie i spierdzielił bardzo dobrą okazję. A Sagan... walczył, starał się ale trudno strzelić bramkę jeżeli nie ma się okazji.

Tylko, że problem z Saganem jest jeden zasadniczy. Ten cały sezon w jego wykonaniu jest słabiutki.

Kawa
23-02-2015, 14:41
Tylko, że problem z Saganem jest jeden zasadniczy. Ten cały sezon w jego wykonaniu jest słabiutki.

Niestety, ale Sagan chyba powinien zejść ze sceny po tym sezonie. Mimo dużej sympatii do niego mam nadzieję, że nie przedłużą z nim kontraktu.

MGroup
23-02-2015, 14:45
Sagan, Saganem, ale kto za niego ? Obawiam się, że Piech z wypożyczenia pójdzie na kolejne :D

a-d-a-m
23-02-2015, 14:46
Nasz dział skautingu wynajdzie Demjana albo Trytkę ;-)

lukasz9209
23-02-2015, 14:46
Szukam podobieństw, bo przed mega ważnymi meczami w LM trenerzy wielkich klubów nie boją się wystawiać swoich największych gwiazd. Toure dopiero co wrócił z Afryki i już pruje w Premiership przed meczem z Barcą, takich przykładów można mnożyć. A co mają fundusze do tej beznadziejnej rotacji? Który z naszych piłkarzy może konkurować z Toure czy innymi grajkami MC, Chelsea, czy Bayernu? Berg nie jest idiotą jak tutaj niektórzy chcą reszcie wiary wcisnąć. Najwidoczniej nasi nie są wstanie zagrać co 4 dni meczu na pełnym gazie, tym bardziej, że niewykluczona jest dogrywka z ajaxem a co za tym idzie dodatkowe zmęczenie. Wystawił drugi garnitur na Koronę - remis. Jego decyzja i z niej będzie później (na koniec sezonu) rozliczany. Daj mu teraz zawodników MC czy Chelsea i wtedy porównuj go do tych trenerów o których wcześniej pisałeś ( Enrique, Mou itd).

MGroup
23-02-2015, 14:54

raczej kogoś w wieku przedemerytalnym :D

beka
23-02-2015, 14:57
Który z naszych piłkarzy może konkurować z Toure czy innymi grajkami MC, Chelsea, czy Bayernu? Berg nie jest idiotą jak tutaj niektórzy chcą reszcie wiary wcisnąć. Najwidoczniej nasi nie są wstanie zagrać co 4 dni meczu na pełnym gazie, tym bardziej, że niewykluczona jest dogrywka z ajaxem a co za tym idzie dodatkowe zmęczenie. Wystawił drugi garnitur na Koronę - remis. Jego decyzja i z niej będzie później (na koniec sezonu) rozliczany. Daj mu teraz zawodników MC czy Chelsea i wtedy porównuj go do tych trenerów o których wcześniej pisałeś ( Enrique, Mou itd).

tylko piłkarze MC, Chelsea czy Bayernu w lidze mają trochę bardziej wymagających przeciwników niż produkt piłkarzopodobny od Ekstraklasy ;)

a problem jest taki, że piłkarze grający w Polsce nie raz mają problem z zagraniem na pełnym gazie meczu raz na tydzień

Benek
23-02-2015, 15:40

Bo zazwyczaj gra z 2 składem:)

Mario
23-02-2015, 15:40

Niestety mało śmieszne, ale prawdziwe, co pokazuje kończące się już okienko.

Bary89
23-02-2015, 15:41
O meczu chyba nie ma co się rozpisywać, dawno takiej padaki nie widziałem. Obawiam się że jak bym oglądał w tv to wyłączyłbym po pierwszej połowie bo zęby bolały. Wymienianie całej jedenastki jest mocno kontrowersyjne ale musicie się z tym pogodzić Ajax jest najważniejszy!
Ktoś tu już pisał czemu europuchary są ważniejsze od ligi i nie będe pisał tego samego, a że liga gra takim systemem że granie zaczyna się w połowie kwietnia dopiero to oprócz wk...... się że nam takie wyniki nie przystoją(bo nie przystoją) nie ma się czym martwić. Druga połowa meczu z Ajaxem pokazała że nasz pierwszy skład odpowiednio nastawiony mentalnie wciąga tą ligę nosem i nie ważne czy gramy we Wrocku, Poznaniu czy innym Białymstoku. Jak dla mnie wymarzona sytuacja to taka że kończymy rundę zasadniczą z równą ilością punktów co drugi zespół i robimy w mistrzowskiej bilans jak rok temu czyli 6 zwycięstw i 1 porażka i pokazujemy naszej buraczanej lidze że nawet mając ją w dupie przez 3/4 sezonu jesteśmy poza zasięgiem. Nie mówiąc o frekwencji która byłaby solidna bo każdy mecz byłby o coś, a z 7 punktami przewagi to co to by były za emocje. Mistrza nie mamy prawa przegrać, o PP też się za bardzo nie martwię, a LE traktuję jako fajne bonusy i cieszę się że z takim Ajaxem możemy grać jak równy z równym. Radzę ochłonąć i dać sobie na wstrzymanie bo póki jesteśmy liderem nikt nie powinien się martwić, chłopaki są za bardzo doświadczeni( między innymi po pucharach) żeby powtórzyć sezon 2012 i prz.... w końcówce to się nie zdarzy na pewno.

Lillo
23-02-2015, 16:42
O meczu chyba nie ma co się rozpisywać, dawno takiej padaki nie widziałem. Obawiam się że jak bym oglądał w tv to wyłączyłbym po pierwszej połowie bo zęby bolały. Wymienianie całej jedenastki jest mocno kontrowersyjne ale musicie się z tym pogodzić Ajax jest najważniejszy!
Ktoś tu już pisał czemu europuchary są ważniejsze od ligi i nie będe pisał tego samego, a że liga gra takim systemem że granie zaczyna się w połowie kwietnia dopiero to oprócz wk...... się że nam takie wyniki nie przystoją(bo nie przystoją) nie ma się czym martwić. Druga połowa meczu z Ajaxem pokazała że nasz pierwszy skład odpowiednio nastawiony mentalnie wciąga tą ligę nosem i nie ważne czy gramy we Wrocku, Poznaniu czy innym Białymstoku. Jak dla mnie wymarzona sytuacja to taka że kończymy rundę zasadniczą z równą ilością punktów co drugi zespół i robimy w mistrzowskiej bilans jak rok temu czyli 6 zwycięstw i 1 porażka i pokazujemy naszej buraczanej lidze że nawet mając ją w dupie przez 3/4 sezonu jesteśmy poza zasięgiem. Nie mówiąc o frekwencji która byłaby solidna bo każdy mecz byłby o coś, a z 7 punktami przewagi to co to by były za emocje. Mistrza nie mamy prawa przegrać, o PP też się za bardzo nie martwię, a LE traktuję jako fajne bonusy i cieszę się że z takim Ajaxem możemy grać jak równy z równym. Radzę ochłonąć i dać sobie na wstrzymanie bo póki jesteśmy liderem nikt nie powinien się martwić, chłopaki są za bardzo doświadczeni( między innymi po pucharach) żeby powtórzyć sezon 2012 i prz.... w końcówce to się nie zdarzy na pewno.

Gorzej jak ten drugi zespół wygra 7 meczów ;)

Domino23
23-02-2015, 17:16
Gorzej jak ten drugi zespół wygra 7 meczów ;)

Przy bilansie 6-1-0 inny zespół nie może mieć 7-0-0 :D co najwyżej też 6-1-0

księciuniu
23-02-2015, 17:22
Przy bilansie 6-1-0 inny zespół nie może mieć 7-0-0 :D co najwyżej też 6-1-0

:look:

... kończymy rundę zasadniczą z równą ilością punktów co drugi zespół i robimy w mistrzowskiej bilans jak rok temu czyli 6 zwycięstw i 1 porażka ...

6-0-1
:kawa:

Bary89
23-02-2015, 17:23
Gorzej jak ten drugi zespół wygra 7 meczów
Haha bez jaj który zespół miałby to zrobić? Tylko Legia jest w stanie wykręcić taki bilans, zresztą Jaga jest wiceliderem więc o czym mówimy.

Ge(L)o
23-02-2015, 17:34
Jedynym naszym konkurentem do mistrzostwa jest Lech.

Lillo
23-02-2015, 17:57
Haha bez jaj który zespół miałby to zrobić? Tylko Legia jest w stanie wykręcić taki bilans, zresztą Jaga jest wiceliderem więc o czym mówimy.

Drugi :chytry:

St.Maro
23-02-2015, 19:46
Wczoraj po meczu oczywiście było wkur.wienie (zresztą po wszystkich naszych wiosennych meczach jest z tego lub innego powodu wkur.wienie po meczu) ale dziś, tak na spokojnie już, na razie nie ma co panikować. Owszem straciliśmy w lidze 5 pkt w dwóch meczach, ale było nie było graliśmy je rezerwowym składem. Dwa lata temu ligę też zaczynaliśmy od porażki i remisu i dopiero od trzeciego meczu na wiosnę (nomen omen z Podbeskidziem) zaczęliśmy wygrywać i w całkiem dobrym stylu zdobyliśmy mistrza. Rok temu zresztą też pogubiliśmy kilka punktów w pierwszych wiosennych meczach, a później mieliśmy serię zwycięstw. Teraz zaczynamy podobnie, z tą różnicą, że teraz gramy na trzech frontach i w lidze gramy rezerwami, podczas gdy w poprzednich sezonach grał pierwszy skład.

Bootleg
23-02-2015, 20:12
Swoją drogą najbliższe 4 mecze w lidze Podbeskidzie (dom) Śląsk (wyjazd) Wisła (dom) Lech (wyjazd). Każdy mecz trudny i poza Podbeskidziem, ze ścisłym czubem tabeli. Jakby nie patrzeć rotacja na dużą skalę w tych meczach może być delikatnie mówiąc niewskazana ;)

Jaco
23-02-2015, 20:23
Swoją drogą najbliższe 4 mecze w lidze Podbeskidzie (dom) Śląsk (wyjazd) Wisła (dom) Lech (wyjazd). Każdy mecz trudny i poza Podbeskidziem, ze ścisłym czubem tabeli. Jakby nie patrzeć rotacja na dużą skalę w tych meczach może być delikatnie mówiąc niewskazana ;)
Można domniemywać, że sztab szkoleniowy bierze to pod uwagę, uważnie czyta posty fachowców na forum i wyciągnie właściwe wnioski. :pokemon:
P.S. Skumulują się kartki, dojdą kontuzje i niewykluczone, ze inne kluby też prędzej czy później będą zmuszone do zaprezentowania swoich rezerw. :pimp:

Krawczol
23-02-2015, 20:33
P.S. Skumulują się kartki, dojdą kontuzje i niewykluczone, ze inne kluby też prędzej czy później będą zmuszone do zaprezentowania swoich rezerw. :pimp:

Z tym że kartki i kontuzje powodują zazwyczaj stratę 2-3 ludzi w składzie, a nie wymianę całej jedenastki.

Jaco
23-02-2015, 20:37
Z tym że kartki i kontuzje powodują zazwyczaj stratę 2-3 ludzi w składzie, a nie wymianę całej jedenastki.
Zobaczymy 7 czerwca, bo szkoda mi palców na ciągłe tłumienie histerii. :pokemon:

Bootleg
23-02-2015, 20:42
Można domniemywać, że sztab szkoleniowy bierze to pod uwagę, uważnie czyta posty fachowców na forum i wyciągnie właściwe wnioski. :pokemon:

Byle tylko wyłapywał te odpowiednie... kluczowe dla dalszych losów Mistrzostwa :prawi:

Jaco
23-02-2015, 20:45
Byle tylko wyłapywał te odpowiednie... kluczowe dla dalszych losów Mistrzostwa :prawi:
Na bank przeczytali wątek, siedzą teraz i zalewają się łzami po meczu w Kielcach, patrząc z niepokojem na tabelę. :pokemon:

voytek
23-02-2015, 20:55
Skorża forum nie czytał i mistrza przejebał :grr:

midzi
23-02-2015, 20:57
A pisałem wcześniej żeby Maciuś wystawiał Novo i Blanco, a wtedy nie spudłowaliby 5 setek w pamiętnym meczu u siebie :D

Krawczol
23-02-2015, 21:23
Zobaczymy 7 czerwca, bo szkoda mi palców na ciągłe tłumienie histerii. :pokemon:

Nie histeryzuję, stwierdzam fakt. No chyba że ktoś faktycznie straci podstawową jedenastkę przez kartki i kontuzję to przynam Ci rację ;).

qqq_b
23-02-2015, 22:20
Do końca ligi 16 kolejek więc krótko mówiąc można mieć wy**banie na takie mecze jak ten z Koroną czy Podbeskidziem. W czwartek najważniejszy jak do tej pory mecz sezonu i to na niego powinny pójść wszystkie siły. A skoro od 4 meczów nie potrafimy wygrać i strzelamy 2 bramki to należy się lekko denerwować czy damy radę. Szczególnie, gdy Holendrzy strzelą bramkę, bo w to, że my wtedy strzelimy 3 jakoś trudno mi uwierzyć.

Ciechu
23-02-2015, 23:22
Do końca ligi 16 kolejek więc krótko mówiąc można mieć wy**banie na takie mecze jak ten z Koroną czy Podbeskidziem. W czwartek najważniejszy jak do tej pory mecz sezonu i to na niego powinny pójść wszystkie siły. A skoro od 4 meczów nie potrafimy wygrać i strzelamy 2 bramki to należy się lekko denerwować czy damy radę. Szczególnie, gdy Holendrzy strzelą bramkę, bo w to, że my wtedy strzelimy 3 jakoś trudno mi uwierzyć.

Mi również było w to ciężko uwierzyć przy 2:0 w Moskwie.

Axel
24-02-2015, 08:02
Filip Adamus (Canal+) wywiad z Markiem Saganowskim po meczu z Koroną

M.Saganowski: - Na pewno ciężko się nam gra. Gramy na dwóch frontach. Graliśmy mecz z Ajaxem. Każdy to wie, że zespół który gra z Ajaxem, trochę inaczej na pewno będzie wyglądał w lidze.
F.Adamus: - Ale nikt z was nie grał z Ajaxem, pamiętaj.
M.Saganowski: - No tak, tak...

tomeck3145
24-02-2015, 08:55
Do końca ligi 16 kolejek więc krótko mówiąc można mieć wy**banie na takie mecze jak ten z Koroną czy Podbeskidziem. W czwartek najważniejszy jak do tej pory mecz sezonu i to na niego powinny pójść wszystkie siły

Gdy wychodzisz na boisko, zawsze dawaj z siebie wszystko.

qqq_b
24-02-2015, 12:03
Mi również było w to ciężko uwierzyć przy 2:0 w Moskwie.

Co ty porównujesz chłopie. Inni zawodnicy, inny trener i dobre 2 lata upłynęło. Przypomnij mi, ile bramek Legia strzeliła w ostatnich 7 meczach LE? Przypomnij mi, ile Legia strzeliła bramek w swoich 1-wszych 4 meczach o stawkę w 2015 roku? No właśnie. Ostatni mecz, w których strzeliliśmy 3 lub więcej bramek w pucharach to mecz z Celticiem, który był dobre pół roku temu.

Runi
24-02-2015, 12:38
Co ty porównujesz chłopie. Inni zawodnicy, inny trener i dobre 2 lata upłynęło. Przypomnij mi, ile bramek Legia strzeliła w ostatnich 7 meczach LE? Przypomnij mi, ile Legia strzeliła bramek w swoich 1-wszych 4 meczach o stawkę w 2015 roku? No właśnie. Ostatni mecz, w których strzeliliśmy 3 lub więcej bramek w pucharach to mecz z Celticiem, który był dobre pół roku temu.

Legia - Pogoń 1:1
Łęczna - Legia 3:1
Ślask - Legia 1:1
Legia - Jagiellonia 1:3
Ajax - Legia 1:0
Korona - Legia 0:0

Dobrze, że ten internet będzie darmowy na stadionie, bo więcej niż jednej nie strzelamy. Na wyjazdach 0, ale teraz gramy u siebie więc strzelimy 1. Niestety też tracimy jako gospodarze więc nie wygramy. I zgodnie z seria będzie 1:1. Cieszę się ze razem ustalilismy wynik mecze. Niech żyja statystyki!

qqq_b
24-02-2015, 13:00
Legia - Pogoń 1:1
Łęczna - Legia 3:1
Ślask - Legia 1:1
Legia - Jagiellonia 1:3
Ajax - Legia 1:0
Korona - Legia 0:0

Tyle chciałem wiedzieć. Dziękuje.

Notebook
24-02-2015, 15:20
http://tiny.pl/q3p26

Coś w tym jest ;/ przydałoby się w końcu zacząć punktować i dokonywać ROSZAD w składzie, a nie wymieniać cały skład.

Robert E. Lee
24-02-2015, 15:41
http://tiny.pl/q3p26

Coś w tym jest ;/ przydałoby się w końcu zacząć punktować i dokonywać ROSZAD w składzie, a nie wymieniać cały skład.
Nie wchodzić.

R.
24-02-2015, 17:22
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ekstraklasa,legia-warszawa-henning-berg-bedzie-rotowal-skladem,artykul,545230,1,721.html
Żeby to się czkawką nie odbiło na koniec sezonu...

Klarowne Produkcje
25-02-2015, 16:03
Dwa ostatnie mecze nie napawają optymizmem w lidze, ale chciałem wam pokazać mój film, w którym odkrywam schemat mistrza polski od 10 LAT na bazie tylko 10 kroków! W tym roku powinna wygrać oczywiście Legia Warszawa, ale dlaczego? DOWIECIE SIĘ W FILMIE

https://www.youtube.com/watch?v=t1MyCx6mewc