PDA

Zobacz pełną wersję : Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym - Falun 2015 - 18.02.-01.03.2015 r.

Tom Kruz
19-02-2015, 14:29
Justyna wygrała kwalifikacje sprintu klasykiem. O 15.00 zawody. Czyżby jednak odrodzenie mocy ;) ?

Traper
19-02-2015, 16:03
W ćwierćfinale trzeci czas o ile dobrze wyłapałem :)

jezyk1553
19-02-2015, 16:30
To jest całkiem inna Justyna niż w PS wygląda to dobrze
Justyna jest w Finale

Esk
19-02-2015, 16:56
Czwarta... Ech... Taktyka zawiodła znowu. A liczyłam na medal.
I ta Bjoergen.

Tom Kruz
19-02-2015, 17:06
Nie wiem, czy to czwarte miejsce po tak udanych wcześniejszych biegach nie dobije Justyny zamiast dodać jej wiary.

Esk
19-02-2015, 17:30
Nie wiem, czy to czwarte miejsce po tak udanych wcześniejszych biegach nie dobije Justyny zamiast dodać jej wiary.
Też mam podobne obawy.
Poza tym, patrząc na jej występy w PŚ w tym sezonie, jest coś bardzo nie tak z wytrzymałością i przygotowaniem fizycznym.
Jak nie ona zupełnie.
Najbardziej liczyłam na ten sprint. A odniosłam wrażenie, że wyjechała się we wcześniejszych biegach i na finał zabrakło też sił. Nie tylko taktyki.

Na dystansach może być różnie.

Obym się myliła.

midzi
19-02-2015, 19:03
Brakowało sił w finale. Oj brakowało. Wszystko było rwane i bez pomysłu. Zresztą jak cały sezon.

Esk
21-02-2015, 13:46
Bardzo interesujący bieg łączony pań. Szkoda mi jednak Szarlotki. Kalla zapłaciła za prowadzenie praktycznie przez cały dystans. Ale widać, że jest dobrze przygotowana i to nie jej ostatnie słowo.
Natomiast Johaug wydaje się piekielnie silna. To mogą być jej Mistrzostwa. Nie Bjoergen. Co mnie cieszy.
Brakowało Justyny bardzo w tej rywalizacji. Za to 24 miejsce Kornelii Kubińskiej nie wygląda źle :)

Majkisek
21-02-2015, 17:38
Trochę Ziobrę i Murańkę na notach przekręcili. Bardzo dobre, ładnie wylądowane skoki, a te psiochy dają im po 17 :roll:

Do walki o medale te 92m to i tak za mało, ale na małej skoczni, gdzie noty liczą się jak nigdzie indziej, to już w ogóle zamknęło im drogę do czegokolwiek.

Esk
22-02-2015, 14:56
No i mamy medal :)
Gratulacje.
Obie dziewczyny wykonały kawał dobrej roboty. Jadnak patrząc tak po dawanych zmianach na ten moment Sylwia wydaje się być mocniejsza od Justyny. Jej zmiany były pewniejsze i nie zmienia to fakt, że na finiszu dała się pokonać Szwedce.

A te złote medale dla Norwegii już się stają nudne. Szkoda, że gospodarze zasługują na jakieś złoto.
W sztafecie panów, po kontuzji Emila Jonssona, na to się nie zanosi.

Krawczol
24-02-2015, 14:42
Przed chwilą skończył się niesamowity bieg na 10km dowolnym kobiet. Szacun dla Kalli, poradziła sobie nawet w ciężkich warunkach przez połowę trasy. Bojergen i Johaug straciły ponad dwie minuty, a na 3 miejscu skończyła babeczka, która ma 34 lata i Kowalczyk nie umiała o niej nic powiedzieć :D. Śnieg totalnie wypaczył wyniki, dziwię się że Bjoergen i Johaug nie zeszły z trasy jak zobaczyły co się dzieje, przecież mają sztafetę i bieg na 30 klasykiem w perspektywie kilku dni.

klinton
28-02-2015, 20:04
No i mamy brąz w drużynówce :)

Bootleg
28-02-2015, 20:55
5 punktów od srebra :ucieka: jakby przed konkursem mi ktoś powiedział, że będzie taki wynik kazałbym mu się puknąć w głowę. Dobra robota :brawo:

Krawczol
01-03-2015, 00:51
5 punktów od srebra :ucieka: jakby przed konkursem mi ktoś powiedział, że będzie taki wynik kazałbym mu się puknąć w głowę. Dobra robota :brawo:

Żeby Ziobro nie dostał jakiegoś kurewskiego podmuchu w pierwszej serii tuż po wyjściu z progu to pewnie byłoby to srebro. Ale co tu dużo mówić, wynik ponad stan patrząc na cały seon i wielki szacunek panowie!

Majkisek
01-03-2015, 15:06

Bez przesady, w indywidualnym tylko my, Norwegowie i Japonia wprowadziliśmy komplet zawodników do II serii ;)
Oczywiście ja też bym brał brąz w ciemno, ale równa forma dawała nadzieje na sukces. Ogólnie jedna wielka niespodzianka te mistrzostwa. Velta z 4 medalami, w tym dwa złota, Prevc bez medalu, Stoch bez medalu indywidualnie. Dodatkowo Poppinger ratuje Austriakom srebro w drużynówce, a Freund skacze w niej 143 metry, gdzie drugi najdłuższy skok konkursu to bodaj 133 Prevca ;)