PDA

Zobacz pełn± wersję : II Mistrzostwa Typerów - 5. kolejka (21.02.2015 - 22.02.2015)



St.Maro
17-02-2015, 17:38
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby


Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.
Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:
(w nawiasach bilans dotychczasowych spotkań)

Grupa 1, FrAnCuZ05 - LOL3K
Grupa 1, księciuniu - SzydeL
Grupa 1, Ciechu - Majkisek

Grupa 2, swoosh - Efcia
Grupa 2, St.Maro - Buzz
Grupa 2, MałaMi - Meazza

Grupa 3, Hubalczyk - Zygo
Grupa 3, PuciPuci - emil83
Grupa 3, Tom Kruz - SebaKolosWien

Grupa 4, rey - zbinky
Grupa 4, Tymek98 - SirKruszon
Grupa 4, leh71 - B±bel 1987

Grupa 5, ru(L)ko¶ - Krawczol
Grupa 5, (L)ookasch - Szawar
Grupa 5, Yanks - Antares (0-0-2, 10-17)

St.Maro
17-02-2015, 17:38
Zygo

21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-1
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 1-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

Tymek98
17-02-2015, 21:23
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 0-0
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-0
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 0-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-0
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 0-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-0

B±bel 1987
18-02-2015, 15:07
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-0
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 0-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-3
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 1-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 0-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

(L)ookasch
18-02-2015, 16:26
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 2-0
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 0-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-0

Meazza
19-02-2015, 07:14
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 2-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

leh71
19-02-2015, 17:40
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 2-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 0-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 2-1

Ciechu
19-02-2015, 18:02
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-0
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-2
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-0
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-0
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 1-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-1
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 2-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-0

Krawczol
19-02-2015, 22:38
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 2-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-3
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

Szawar
20-02-2015, 08:38
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-0
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-0
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 2-0

MałaMi
20-02-2015, 09:44
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-3
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 2-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

Hubalczyk
20-02-2015, 12:41
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-2
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 2-1

Rulko¶
20-02-2015, 15:14
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-0
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-2
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-2
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 2-1

rey
20-02-2015, 15:18
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 0-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-1
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 0-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 3-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-3
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 0-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 0-2

St.Maro
20-02-2015, 17:36
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-0
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-0
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 1-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

Buzz
20-02-2015, 17:41
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-0

SirKruszon
20-02-2015, 18:48
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-0
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-0
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 0-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 0-1

Efcia
20-02-2015, 18:56
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-0
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-0
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-0

swoosh
20-02-2015, 19:03
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-3
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 1-2
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-2
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

emil83
20-02-2015, 19:48
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-0
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-3
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 2-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 1-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 0-3
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-0

księciuniu
20-02-2015, 21:49
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 2-1
21.02 15:00 CYP, APOEL – Apollon 2-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-0
22.02 14:00 AUT, Ried – Salzburg 1-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
22.02 14:30 NED, Twente – Vitesse 2-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys – Basel 2-2
22.02 18:00 BEL, Genk – Anderlecht 1-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos – Olympiakos 2-0
22.02 19:00 DEN, Aalborg – Brondby 1-0

Yanks
20-02-2015, 23:07
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-0
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-0
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 0-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-1
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 0-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

Majkisek
20-02-2015, 23:17
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-2
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 0-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 2-1

PuciPuci
21-02-2015, 00:29
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 2-1
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-3
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 2-3
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 1-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-3
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-3
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 0-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

FrAnCuZ05
21-02-2015, 03:35
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-2
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-1
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 0-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-0
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

LOL3K
21-02-2015, 04:53
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-0
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-3
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-2
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-3
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-0
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 2-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-3
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 3-0

Seba.Kolos
21-02-2015, 11:06
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-0
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 0-2
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-3
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 3-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 3-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-2
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 2-0
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

Tom Kruz
21-02-2015, 11:31
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 0-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-0
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-2
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-2
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

Antares
21-02-2015, 14:02
21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 1-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 2-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 2-0
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-1
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 2-1
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 2-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 1-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-2
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-1

FrAnCuZ05
21-02-2015, 15:08
LoL pojebały mi się dni i my¶lałem że już nie mogę ale je¶li uznacie

21.02 15:00 CRO, Lok. Zagreb - Hajduk Split 2-1
21.02 15:00 CYP, APOEL - Apollon 1-1
21.02 17:00 CZE, Liberec - Slavia Praga 1-2

SzydeL
21-02-2015, 17:45
22.02 14:00 AUT, Ried - Salzburg 1-3
22.02 14:30 BEL, Gent - Club Brugge 1-0
22.02 14:30 NED, Twente - Vitesse 1-0
22.02 16:00 SUI, Young Boys - Basel 1-2
22.02 18:00 BEL, Genk - Anderlecht 0-1
22.02 18:30 GRE, Panathinaikos - Olympiakos 1-1
22.02 19:00 DEN, Aalborg - Brondby 1-0