PDA

Zobacz pełną wersję : Kalendarz Legionisty

LBaLin
16-01-2015, 17:37
Temat/Prośba do adminów chyba strony. Możecie proszę zerknąć na kalendarz Legionisty opublikowany na stronie. TO jest i był do tej pory kalendarz Google udostępniony publicznie - tu więcej info:
http://legionisci.com/news/31159_Wiadomosci_o_Legii_tam_gdzie_lubisz_najbardz iej.html
Miałem go zaimportowanego do siebie na google od kilku lat i zawsze Wasze wydarzenia były widoczne.
Od 2015 mimo że wciąż jest zaimportowany nie widzę żadnych wydarzeń z niego u siebie - tak jakby nie było widoczne publicznie?
Próbowałem usunąć i ponownie dodać jako iCal:
http://www.google.com/calendar/ical/nonngeg9ukir2eevld3ls3rp7o%40group.calendar.google .com/public/basic.ics
niestety bez efektu :(.

Woytek
16-01-2015, 21:33
wiemy. coś google pomieszało, musimy rozgryźć i poprawić :)

MałaMi
16-01-2015, 22:26
dokładnie, zawsze liga + sekcje :)

LBaLin
17-01-2015, 19:23
Chyba działa :) - widać mecze piłkarzy począwszy od meczu ze Śląskiem w PP aż do Podbeskidzia. Sekcji i sparingów nie ma.

MałaMi
17-01-2015, 22:38
a mógłby ktoś napisać instrukcję jak dodać ten kalendarz do androida w S4 i na koncie @legionistka.com?

brawurka
18-01-2015, 19:48
Mam nadzieję że dobrze rozumiem, że wcale na andro nie idzie?
Ja mam tak że, najpierw dodałam ten kalendarz do swojego konta gmail. Potem na tel wejść w apkę kalendarza -> moje kalendarze (androidy na każdym chyba mają tak samo), kalendarz powinien być tam pokazany skoro był na koncie już, ustawić widoczność i synchronizację. Jeśli nie spróbować wylogować i zalogować. Trzeba samemu odświeżać czasami kalendarz żeby info nowe doszły.

MałaMi
18-01-2015, 22:29
No ok, to udało mi się ogarnąć, a jest możliwość żeby dodać sekcje do tego ? I na komórkę nie da sie tego ogarnąć przez aplikacje kalendarza

brawurka
18-01-2015, 22:52
No właśnie nie wiem jak z tym jest do końca, kalendarz mam długo i było różnie. Generalnie sekcje pokazywały się również na tym głównym kalendarzu, na tel już nie, czasami nie ma nic dodawane i wtedy kuleje to razem jakoś. Jest różnica na LL i google pod kątem wpisów meczy. Teraz jeszcze patrzyłam czy nie ma może oddzielnych podłączonych na sekcje pod to główne ale nic nie widzę.. :( Jak znajdę jakiś trop to dam znać.

LBaLin
19-02-2015, 19:35
Niestety chyba znów jest coś nie tak - ostatni mecz 01.03 - następnych nie widać. Zerkniecie w wolnej chwili proszę?

Cielo
24-02-2015, 03:24
Pewnie co jakiś czas się aktualizuje. Aktualnie u mnie pokazuje mecze do 11.04 włącznie na Nokii i Samsungu