PDA

Zobacz pełną wersję : Oreszczuk...królem strzelców

m84
30-12-2003, 00:15
Pamiętacie Romana? :rotfl:

http://www.90minut.pl/pix/players/oreszczuk_roman.jpg
Były zawodnik m.in. Legii Warszawa, 28-letni rosyjski napastnik Roman Oreszczuk został królem strzelców III ligi rosyjskiej, grupy Powołże/Ural.
Oreszczuk występował w Legii w latach 1996 i 1998-99. Później grał na Cyprze (APOEL) i Węgrzech (Újpesti TE), by latem 2001 r. powrócić do swojego rodzinnego kraju. Jesienią 2003 r. został wypożyczony z II-ligowego Dinama Sankt-Petersburg do III-ligowego Sodowika Sterlitamak, gdzie grając tylko przez pół roku zdobył... 23 bramki i został królem strzelców rozgrywek. Oreszczuk popisywał się niebywałymi wyczynami - udało mu się strzelić cztery i pięć goli w jednym meczu, dlatego od nowego sezonu będzie grał z powrotem w barwach II-ligowego Dinama.

Przypomnijmy, że w lidze rosyjskiej występuje aktualnie dwóch Polaków - Wojciech Kowalewski (Spartak Moskwa) i Michał Smarzyński (SKA Chabarowsk). Prócz Oreszczuka w Rosji gra kilku innych piłkarzy mających za sobą występy w lidze polskiej - m.in. Radostin Stanew (Szinnik Jarosławl, dawniej Legia), Nerijus Radżius (Czernomorec Noworosyjsk, dawniej Zagłębie Lubin) i Robertas Poskus (Krylja Sowietow Samara, dawniej Widzew i Polonia). fot.Újpesti TE

c_zary
30-12-2003, 00:22
:+: Roooooman Roooooooman :+:

Maciex
30-12-2003, 01:36
:buhaha:

Mazi
30-12-2003, 01:37
Brawo Roman :+:

8-

Żałuje ,ze nie widziałem go w akcji :(

:buhaha:

Skanda(L)
30-12-2003, 05:04
pamietam jego mecz zycia w wstepnej rundziej pucharu uefa z haka valkaekoski(?). strzelil dwie bramki a caly stadion sie i tak z niego smial i zgrywal. rooooooman roooooooooman

ps. invalid session jest do dupy!
ps2. mam podpis '8
ps3. moze i kiedys avantar bedzie

legart
30-12-2003, 11:36
Romana nigdy nie zapomne 8-

Ostry
30-12-2003, 11:56
Ja jestem niestety za młody,żeby tak dobrze pamietać Romana :/ :)
Ale 23 bramki w pół roku,to niezły wynik.

Chcemy Romana,hej Trylnik chcemy Romana! 8- ;)

Mini
30-12-2003, 12:10
tiaaa rumuni też tak robili. podkładali sie w meczach żeby jeden strzelał od ***** goli i wygrywali złotego buta a potem się dzielili hajsem. może tez mają jakieś nagrody :>

c_zary
30-12-2003, 13:52
pamietam jego mecz zycia w wstepnej rundziej pucharu uefa z haka valkaekoski(?). strzelil dwie bramki a caly stadion sie i tak z niego smial i zgrywal. rooooooman roooooooooman
Valkeakoski
Tez pamietam dobrze ten mecz z tym ze bramki strzelali wtedy Mosor, Szybki Ryszard, a :+: Roooooman :+: jedna tuz przed koncem spotkania. Zaladowal brame w swoim stylu - dostal pile, wyszedl sam na sam z bramkarzem poczym go... stratowal 8- i wbiegl z pilka do bramki :rotfl: Polewka byla niesamowita :]

legart
30-12-2003, 14:23

8- nie chcemy :rotfl: , mam nadzieję że Trylik nie przeczyta tego posta 8)

c_zary
30-12-2003, 14:24

8- nie chcemy :rotfl: , mam nadzieję że Trylik nie przeczyta tego posta 8)
Romana mamy, do Moskwy go nie oddamy... '8

Skanda(L)
30-12-2003, 16:37
Valkeakoski
Tez pamietam dobrze ten mecz z tym ze bramki strzelali wtedy Mosor, Szybki Ryszard, a :+: Roooooman :+: jedna tuz przed koncem spotkania. Zaladowal brame w swoim stylu - dostal pile, wyszedl sam na sam z bramkarzem poczym go... stratowal 8- i wbiegl z pilka do bramki :rotfl: Polewka byla niesamowita :]

tez tego gola pamietam ale wydawalo mi sie ze strzelil dwie.
zreszta ......
ale gratuluje dobrej pamieci

LOL3K
30-12-2003, 17:08
Valkeakoski

Hahaha, też to pamiętam :+: :rotfl:

Rooooman, Rooooman, Rooooman Erotoman :rotfl: :buhaha:

Yevaud
06-01-2004, 13:57
Oreszczuk, przyjedź z bratem!
eż kiedyś popularne hasło na Łazienkowskiej.

A ten na zdjęciu to nie jest przypadkiem inny Roman? Kosecki :buhaha: :buhaha: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha:

No dobra. Lepiej nie mieszać Romanów. Tym bardziej, że Kosa był naprawdę wybitnym piłkarzem.

crolick
06-01-2004, 19:32
nie no akcja zycia romana, to jak biegnie kiedys sam na bramke, nie atakowany... wyjebal sie na pilce :rotfl: :buhaha:

c_zary
06-01-2004, 19:40
nie no akcja zycia romana, to jak biegnie kiedys sam na bramke, nie atakowany... wyjebal sie na pilce :rotfl: :buhaha:
Mieciel potem nauczyl sie od niego tej sztuczki 8o

Roman byl tez niezly w lapaniu sie na spalone. Nigdy wczesniej ani potem nie widzialem, zeby mozna bylo przy wznawianiu gry z piatki dac sie zlapac na ofsajdzie 8-