PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Cracovia Kraków [01.12.2014 godz. 18]

Slaymer
01-12-2014, 19:59
Odbył się

NIe było tematu
Zmiany były
Wynik był
Żal płaczu na 5 stron nie winno być ;)

Chyba od dawna nie było meczu bez uprzednio założonego tematu - opuszczamy się

Loko
01-12-2014, 20:03
I Chyba więcej pisać nie trzeba :)

gostek1555
01-12-2014, 20:10
1.Legia Warszawa
....
....
6pkt
....
....
2.Wisła Kraków
....
....
6pkt
....
....
10.Piast Gliwice

Tak to miało wyglądać, tyle w temacie.

Jaco
01-12-2014, 20:30
Oho! Powiało optymizmem. Nikt od pedałów nie powyzywa? :lol2:

R.
01-12-2014, 20:32

Raz na jakiś czas nie ma do tego powodu. :p

m82
01-12-2014, 20:47

Od pedałów to może nie... ale według mnie za mało strzałów na bramkę, mecz nudny itd :P

kublet
01-12-2014, 20:55
Pinto :O chyba pierwszy jego w porządku mecz od Widzewa. Ale to wciąż za mało ;)

Ge(L)o
01-12-2014, 20:57
Mecz tragedia. Szacunek dla tych, co byli, zmarzli i jeszcze musieli za to zapłacić.

Dawać piłkarze, jeszcze 6 punktów i Malediwy, Bali, Jamajka co tam chcecie.

Jaco
01-12-2014, 21:04
Mecz tragedia. Szacunek dla tych, co byli, zmarzli i jeszcze musieli za to zapłacić.

Dawać piłkarze, jeszcze 6 punktów i Malediwy, Bali, Jamajka co tam chcecie.
Bez najmniejszego żalu, skrobidupo. Są 3 punkty i git! Pisz podanie do klubu o zwrot kasy, jak to masz w zwyczaju.

Sugarman
01-12-2014, 21:05
Piłkarzyki zagrali na stojąco, ale na takich leszczy nawet to wystarczyło. Z drugiej strony jakby ta fajtłapa nie wbiła samobója już na początku meczu, to by były pewnie męczarnie do 80 minuty... :lol2:

SzydeL
01-12-2014, 21:09
Bez najmniejszego żalu, skrobidupo. Są 3 punkty i git! Pisz podanie do klubu o zwrot kasy, jak to masz w zwyczaju.

Ja to bym jakąś zrzutkę zrobił, aby zacząć płacić temu dżentelmenowi za to, że łaskawie raczy chodzić na mecze Legii. :?

KubsOne
01-12-2014, 21:14
Problem w tym, że z wnioskując z kontekstu to chyba nawet tam nie był, więc jaki zwrot :?

Mini
01-12-2014, 21:29
lista ignorowanych się świetnie sprawdza do czasu aż ktoś zacytuje posta takiego delikwenta :foch:

St.Maro
01-12-2014, 21:35
Z ciekawszych wydarzeń z meczu to bramka Orlando Sa była 3500 bramką Legii w Ekstraklasie.

Jaco
01-12-2014, 21:36
lista ignorowanych się świetnie sprawdza do czasu aż ktoś zacytuje posta takiego delikwenta :foch:
Dorzucaj do listy ignorowanych wszystkich, którzy odpowiadają na posty takiego głąba. :lol3:

Tyler_Durden
01-12-2014, 21:36
Dobry mecz Helio i Orlando. Kucharczyk się popsuł. Jeszcze kilka takich nieudanych spotkań i się zacznie sypać psychicznie - jak poprzednio. Dobrze dla niego, że zbliża się przerwa zimowa. Mam nadzieję, że na wiosnę się obudzi. Wrócę jeszcze na koniec do Pinto. Ciekawe czy władze klubu mają plan B, na wypadek gdyby ten niespodziewanie zaczął grać na miarę oczekiwań?:D

Kawa
01-12-2014, 21:42
Ciekawe czy władze klubu mają plan B, na wypadek gdyby ten niespodziewanie zaczął grać na miarę oczekiwań?:D

Już Vrdoljak dostał na takiej zasadzie kontrakt i odwdzięczył się marnym rokiem, myślę, że starczy nam już tego Helio.

crolick
01-12-2014, 21:57
A czy Leśnodorski nie mówił gdzieś w wywiadzie, że kontraktu nie przedłużą??

Tyler_Durden
01-12-2014, 22:00
A czy Leśnodorski nie mówił gdzieś w wywiadzie, że kontraktu nie przedłużą??

No mówił, mówił i stąd to moje retoryczne i w założeniu lekko humorystyczne pytanie. Podobnie jak Kawa nie wierzę w możliwość przedłużenia z nim kontraktu.

Kar(L)ik
01-12-2014, 22:00
Przegląd Sportowy o tym chyba pisał ostatnimi czasy,ale chyba bez cytowania Leśnego.

Kawa
01-12-2014, 22:21
Przegląd Sportowy o tym chyba pisał ostatnimi czasy,ale chyba bez cytowania Leśnego.

Jak przedłuża z nim kontrakt to oddaje bilet miesięczny do ztm:cenzura:

Niko
01-12-2014, 23:10
Żyro, mimo braku statystyk, pokazał dziś, że ma bardzo duże możliwości. Miałem go na oku cały mecz i mimo, że grał na 50 proc. swojego, to niektórymi zagraniami udowadniał, że potrafi więcej niż inni. Gdyby ograniczył leserowanie w meczach ligowych to jego papiery na grę byłyby podstemplowywane w każdym meczu. A tak, to widać, że chłopak ma już trochę wywalone na polską ligę i trzeba się mocno doszukiwać tych umiejętności. Ale one są, co pewnie sprawne oko specjalisty łatwo wyłapie, skoro nawet ja po 3 książęcych czerwonych to zrobiłem \') W zimie transfer - dla dobra Legii i Michała. Niekoniecznie kupca.

Sa pokazał klasę. Gość nie na sprzedaż jak dla mnie. Pasuje mi zarówno czysto piłkarsko jak i charakterologicznie. Tym chętniej śpiewałem dziś nutę lalalalalalalalalalalalalalalalalalalala Orlando Sa :konfetti:

Cracovia cienka jak sik węża. Zero siły rażenia, słabiuteńko w pomocy, pogubieni w defensywie. Skoro nawet w okolicach 65 min. przy 0-1 ich zawodnik gra na czas przy wolnym dla Legii to ja nie wiem co taki gość (zespół) chce w życiu osiągnąć... Marna ta nasza liga skoro rodzi takie aparaty.

2-0, 3 punkty, ciepła herbata. Święta i Sylwester na pozycji lidera. I tak ma być!

Huxley
01-12-2014, 23:11
Mecz z gatunku, że się odbył...plus dwie sprawy. Po pierwsze już w drugim meczu Kucharczyk odwala spacer po boisku (chyba zbytnio uwierzył w swoją genialność). Po drugie, Sa urasta do miana najdroższego super rezerwowego w Legii (to nie zarzut).

Już 6 pkt. przewagi. Mam nadzieję, że tego nie roztrwonią do przerwy urlopowej, a przy dobrych wiatrach może i tę przewagę powiększą! :)

Ivan Drugi
01-12-2014, 23:21
Odbył się

Żal płaczu na 5 stron nie winno być ;)

Gdyby dajmy na to wygrali u siebie z GKSem , Lechem i Górnikiem oraz ograli Podbeskidzie na wyjeździe przewaga wynosiła by 16 pkt i było by po zawodach mimo tej śmiesznej reformy . O Pogoni i Piaście już nawet nie wspominam . A co my mamy ? Nędzne 6 punkcików przewagi . :efoch:

radman
01-12-2014, 23:25
Gdyby dajmy na to wygrali u siebie z GKSem , Lechem i Górnikiem oraz ograli Podbeskidzie na wyjeździe przewaga wynosiła by 16 pkt i było by po zawodach mimo tej śmiesznej reformy . O Pogoni i Piaście już nawet nie wspominam . A co my mamy ? Nędzne 6 punkcików przewagi . :efoch:

Mistrzowska analiza. Prawie jak: Śląsk Wrocław byłby liderem, gdyby nie bezsensowne remisy i porażki :lol:

Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3377827,slask-wroclaw-bylby-liderem-gdyby-nie-bezsensowne-remisy-i-porazki,id,t.html?cookie=1

Mini
02-12-2014, 08:09
No Żyro wczoraj + 100 tys. do sumy transferu - trzeba wrócić na poziom 5 baniek ;)

m82
02-12-2014, 08:48
Nie przesadzajcie z tym chwaleniem Żyro po wczorajszym meczu, koleś błysnął kilkoma efektownymi zagraniami w meczu przeciwko ogórkom z Cracovii.

boss_corleone
02-12-2014, 08:50
Tym chętniej śpiewałem dziś nutę lalalalalalalalalalalalalalalalalalalala Orlando Sa :konfetti:

No właśnie nie wiedziałem, czy się nie przesłyszałem, bo żona gardłowała. Śpiewanie o piłkarzach to dla mnie mistrzostwo świata wszech wag. Zawsze się jaram jak Legia skanduje jakieś nazwisko, a dzisiaj po raz pierwszy (?) w takiej formie, oprócz rzecz jasna HB alez alez.

Warszawski flow, luz i wyznaczanie trendów od zarania dziejów.

Jeszcze dwa mecze Pinto na takim poziomie i Ebebebebebe może słać maile. :lol3:

Robert E. Lee
02-12-2014, 09:07
Przed rundą finałową czeka nas nowe rozdanie karnetów, więc się nie nastawiajcie na zbyt dużą przewagę. Wątpie, żeby klub zrezygnował z kilku baniek z powodu meczów o nic.

rudy
02-12-2014, 09:15
Przed rundą finałową czeka nas nowe rozdanie karnetów, więc się nie nastawiajcie na zbyt dużą przewagę. Wątpie, żeby klub zrezygnował z kilku baniek z powodu meczów o nic.
A to oni przegrywają specjalnie, by nie stracić później kasy na karnetach? :lol3:

m82
02-12-2014, 09:17
A to oni przegrywają specjalnie, by nie stracić później kasy na karnetach? :lol3:

Ja obstawiam, że na zlecenie Canal+ sędziowie przekręcą Legie w kilku meczach, żeby runda mistrzowska była ciekawsza ;)

kriszko
02-12-2014, 12:56
Kolejny dobry mecz Guilherme. Chłopak zaskakuje niezwykłą walecznością i na boku obrony radzi sobie lepiej niż możnaby się było spodziewać. Oby klub nie poskąpił grosza na wykup.

maciekb1985
02-12-2014, 18:13
Nie zapominaj, że rozegrano dopiero 17 meczów. Co się tyczy reformy to martwi mnie, że w ostatniej kolejce rundy zasadniczej wszyscy będą kombinować, żeby po podziale punktów zaokrąglenie wypadło na ich korzyść.

Kar(L)ik
02-12-2014, 18:20
Raczej będą kombinować aby wejść do 8 patrząc jak małe są obecnie różnicę między grupą mistrzowską i spadkową.

majkel1806
02-12-2014, 18:22
Jakie kombinowanie żeby wyszło na ich korzyść? Zawsze 3 pkt to więcej niż 1.(Nawet po podziale) Ciekawa to będzie walka o czołową ósemkę bo tabela jest płaska.

mmm
03-12-2014, 00:35
Nie dojechałem na mecz (kupiłem bilet przez net), jest szansa odebrać ta opaskę co były przed meczem rozdawane? Nie chodzi o mnie, chcę ją podarować jakiemuś dziecku, a dla jiego będzie to duża frajda.

ze(L)on
03-12-2014, 00:45
@mmm

http://legia.com/aktualnosci/byles-na-cracovii-odbierz-swoja-opaske-44853