PDA

Zobacz pełną wersję : Zawisza Bydgoszcz-Legia Warszawa niedziela 15.30

IX14
23-10-2014, 19:36
Uradowani zwycięstwem w Kijowie wracamy na krajowe podwórko,przeciwnikiem wkłady do koszulek Osucha, sędziuje Musiał z Krakowa :/ .

Ivan Drugi
24-10-2014, 07:14
Legia w LE zdobyła o dwa oczka więcej niż Zawisza w naszej lidze przez całą rundę . Trzy punkty z czerwoną latarnią to obowiązek i po wstydliwych porażkach czas na nową passę wyjazdowych zwycięstw . Bić Rumaka . :D

Loko
24-10-2014, 07:31
A ja się właśnie obawiam, że nasze gwiazdy będą się straaaaasznie męczyć z Zawiszą.

a-d-a-m
24-10-2014, 09:05
Ja też, tym bardziej że do gry wrócili już Masłowski i ten wielki muzina Goulon.

(L)ukaszns
24-10-2014, 09:34
W koncu musimy sie przelamac z kiepska gra i wynikami w lidze po wystepie w pucharach,i mam nadzieje ze nastapi to wlasnie w tej kolejce.

Benek
24-10-2014, 09:38
Ja też, tym bardziej że do gry wrócili już Masłowski i ten wielki muzina Goulon.

W Charkowie tez grał jakis wielki muzin i sobie nie pograł zbytnio:)

A co do Masłowskiego trzeba przyznać, że naprawdę wygląda dobrze po kontuzji i jeżeli plotki o jego przyjściu do Legii są prawdziwe to jak dla mnie super transfer.

Domino KG(L)
24-10-2014, 13:37
Pożyjemy, zobaczymy. 3 punkty różnicą 2 goli to minimum. Wraca Masłowski i Gulon ,ale są po kontuzjach więc ja nie sądzę, że będą już w optymalnej formie.

a-d-a-m
24-10-2014, 13:41
Tak samo mówiliśmy przed TSP i Piastem... Pożyjemy - zobaczymy.

kresowiak1993
24-10-2014, 16:06
W zeszłym sezonie daliśmy straszną plamę przegrywając z nimi 1:3, ale to była zupełnie inna drużyna. W tej chwili widać, że powoli łapią wiatr w żagle, ale powinniśmy w Bydgoszczy pokazać im jak się gra w piłkę. Warto dodać, że nie zagra Drygas i niepewny jest występ Masłowskiego ze względu na problem ze stopą. Jego szanse na grę 50 na 50.

MGroup
24-10-2014, 16:13
Legia w LE zdobyła o dwa oczka więcej niż Zawisza w naszej lidze przez całą rundę . Trzy punkty z czerwoną latarnią to obowiązek i po wstydliwych porażkach czas na nową passę wyjazdowych zwycięstw . Bić Rumaka . :D

Obowiązek jakich mało. Z takimi leszczami punktów tracić nie wolno. Ciekaw jestem co tym razem Berg zrobi ze składem. Czy były ostatnio chociaż ze dwa mecze pod rząd aby grał ten sam skład ? Chyba nie.

(L)dorado
24-10-2014, 21:51
Któryś ze znajomych mowił mi ze bedzie transmisja w TVP (chyba TVP) coś wiecie? Przeglądam program TVP i cisza. W jakieś otwartej TV pokażą popisy naszych? ;)

Jaco
24-10-2014, 21:58
Któryś ze znajomych mowił mi ze bedzie transmisja w TVP (chyba TVP) coś wiecie? Przeglądam program TVP i cisza. W jakieś otwartej TV pokażą popisy naszych? ;)

Panowie wydaje mi się, że jakiś czas temu czytałem na legionisci.com że mecz Legia - Lech będzie można obejrzeć w TVP (1 albo 2). Patrzę w program i nie ma w ogólnodostępnej telewizji żadnej transmisji z tego spotkania. Czy mi się coś pomyliło czy nastąpiła zmiana planów.

Może za dużo trawki? :foto:

Hyhyhy
24-10-2014, 23:21

Ma być, ale nie nasz tylko Lechia-Śląsk. Na przyszłość: jak wiesz, że mecz będzie w niedziele, to nie ma żadnych szans, żeby został pokazany, taka sama sytuacja dotyczy piątku.

Co do spotkania: jedziemy po swoje.

Ge(L)o
25-10-2014, 00:46
Jak do Gliwic i do Bielska.

Krawczol
25-10-2014, 01:48
Nie podpalałbym się zbytnio i nie mówił, że śmiało golimy ogórków i jedziemy jak po swoje. Niby wiadomo, najgorsza drużyna w lidze, leszcze, wygrali dwa mecze, ale nie zdziwię się wcale jak nasz skład będzie wyglądał podobnie do tych z Bełchatowem czy Koroną. Mamy teraz maraton meczowy, z Lechią i Metalistem grał pierwszy garnitur, za chwilę mamy PP, a skoro już w poprzedniej rundzie wyszedł najmocniejszy skład, to teraz zapewne będzie podobnie. Zatem mecz z Zawiszą jest najlepszym momentem, żeby dać odpocząć podstawowym zawodnikom. Osobiście obstawiam, że z najmocniejszych ogniw prócz Dusana, wyjdzie tylko Żyro i ktoryś ze stoperów i wcale nie będzie tak łatwo.

IX14
25-10-2014, 07:45
Mecz jest oczywiście o 18.00 :)

m82
25-10-2014, 19:35
Wiadomo jaka kadra na mecz ?

Huxley
26-10-2014, 00:23
Jeżeli nie przywiozą 3 pkt. to będzie absolutna kompromitacja. Mam nadzieję, że piłkarze zdają sobie z tego sprawę i dlatego odniosą lekkie, łatwe i przyjemne zwycięstwo.

Ge(L)o
26-10-2014, 00:55
Zawisza kiedyś musi zacząć punktować. A z kim jak nie z Legią ?

wunder_wafel
26-10-2014, 01:19
Skacowani po urodzinach Rzeźnika? Hm....Może wyszarpią 0:1 pod warunkiem, że Dušan nie pił za dużo.

pchorseba
26-10-2014, 07:46
Wiochę robicie z tym malkontenctwem ... wygrają to wygrają, przegrają to przegrają. Legia mistrz !

Xevatiz
26-10-2014, 09:51
Przegrają to przegrają? Już i tak mają co najmniej o jedną porażkę za dużo.

Sugarman
26-10-2014, 11:10
Dokładnie. Zawisza to jest gówno-składak i porażka z taką zbieraniną przebierańców to będzie żenada. I nie ma co tłumaczyć, że ograli Metalista, więc im wolno.

twarog1987
26-10-2014, 12:07
My jako Sparta graliśmy z nimi sparing ostatnio i do przerwy trzymaliśmy się na styku (przegrywaliśmy 2-1) po przerwie wbili nam 3 bramki ,ale wtedy już grały nasze młodziaki (Zeta ogólnie grała swoim pierwszym) ,i co się da zauważyć to fakt,że dziury w obronie straszne u nich(sporo sytuacji stworzyliśmy) ,powrót Goulona im wiele dał bo widać,że facet potrafi w piłkę grać,ale jak dziś nie wygramy to dla mnie będzie mega sensacja(Zeta w strasznej rozsypce)

owca
26-10-2014, 13:31
B(L)1916 ‏@BL_1916 2 min.2 minuty temu
W Bydgoszczy znowu zaskoczymy składem;)

:popcorn::popcorn:

Loko
26-10-2014, 13:38
"To będzie trudny mecz"

twarog1987
26-10-2014, 14:48
co do składu podobno znowu Orlando ławka i gdzieś mignęło mi ,że Sagan ze Szwochem przodzie haha,rozumiem zmęczenie ale już trochę punktów tak potraciliśmy

Cielo
26-10-2014, 16:31
Legia: 12. Dusan Kuciak - 4. Igor Lewczuk, 25. Jakub Rzeźniczak, 15. Inaki Astiz, 28. Łukasz Broź - 21. Ivica Vrdoljak, 3. Tomasz Jodłowiec - 33. Michał Żyro, 14. Mateusz Szwoch, 20. Jakub Kosecki - 9. Marek Saganowski.

Rezerwowi: 91. Konrad Jałocha, 6. Guilherme, 8. Ondrej Duda, 18. Michał Kucharczyk, 23. Helio Pinto, 70. Orlando Sa, 11. Arkadiusz Piech.

Ryku
26-10-2014, 16:33
Dobrze, że Dwaliszwili zmienił klub, bo inaczej Orlando oglądałby tą potyczkę w telewizji.

boss_corleone
26-10-2014, 16:36
Dobrze, że Dwaliszwili zmienił klub, bo inaczej Orlando oglądałby tą potyczkę w telewizji.
To Ty jeszcze nie wiesz, że Orlando jest chu jowy i ogólnie straszne drewno?

kresowiak1993
26-10-2014, 16:36
Bardzo mi się podoba, że Szwoch dostaje konkretną szansę od początku i to na rozegraniu. Dobrze, że nie ma zbyt dużej rewolucji w składzie.

wujek_tomasz
26-10-2014, 16:37

:lol2:

Skład nawet niezły. Myślę, że na Zawiszę powinno wystarczyć. Kucharza i Sa muszę zobaczyć w drugiej połowie... w przeciwieństwie do Piecha...

Ryku
26-10-2014, 16:40
To Ty jeszcze nie wiesz, że Orlando jest chu jowy i ogólnie straszne drewno?

Wychodzi na to, że Fernando Santos to piłkarski impotent, skoro w środę oglądał mecz w Kijowie.
Mógłby Bergowi co najwyżej bagaże do autokaru nosić.

(L)ukaszns
26-10-2014, 17:03
Sa widac bardzo sie zmeczyl w Kijowie ze nie gra,sklad jak najbardziej wystarczajacy na Zawisze.

Antares
26-10-2014, 17:05
Jak już jest Sagan to dobrze, że chociaż w ataku, a nie jako prawoskrzydłowy...

Tyler_Durden
26-10-2014, 18:11
Mam problem z działającą dobrze transmisją. Ktoś pomorze dając dobrego linka? Z góry dzięki.

TZD
26-10-2014, 18:15
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html

kresowiak1993
26-10-2014, 18:16
http://vps107514.ovh.net/?page_id=4
Jedyna działająca, bardzo słaba jakość ale jest.

Majki
26-10-2014, 18:21
Czyżby Osuch zmienił herb Zawiszy?
Coś mi nie pasuje chyba było białe tło :look:

Mistyk
26-10-2014, 18:30
Tu macie dobrą jakość oglądania http://www.pivotv.pl/?ch=csportpivo

Brameczka na urodziny, nieźle :D

Robert E. Lee
26-10-2014, 18:40
Ci komentatorzy to są chyba jacyś pojebani z tym karnym.

Maciek
26-10-2014, 18:42

Ja też tam nic nie widzę. Broziu się zastawił i tyle. Ale wiadomo....gdzie Legia nie może tam sędzia pomoże :prawi:

kresowiak1993
26-10-2014, 18:48
Widzę wynik niezły, szkoda, że nie można dziś oglądać normalnie na transmisjach, dawno się tak nie posypały. Dobrze gramy ?

Benek
26-10-2014, 18:50

Wedlug Murawskiego ktos tam gra "indywidualistycznie" a Kosa jest wychowankiem Nadarzyna i gral w Zniczu... Wiec nie ma sie co dziwic ze karnego widzial:-)

Hyhyhy
26-10-2014, 18:52
Mam problem z działającą dobrze transmisją. Ktoś pomorze dając dobrego linka? Z góry dzięki.

Dlatego ja już od 8 kolejki oglądam mecze Legii bez komentarza. Tylko głosy z trybun plus okrzyki trenerów. Po tym co wyczyniał Węgrzyn albo Murawski za stolikiem komentatorskim powiedziałem sobie, że nie dość, że stresuje się meczem, to jeszcze będę się denerwował wymądrzającymi się głąbami.

Polecam:
http://gofirstrow.eu/watch/293232/1/watch-zawisza-bydgoszcz-vs-legia-warsaw.html

Mini
26-10-2014, 18:56
Wedlug Murawskiego ktos tam gra "indywidualistycznie" a Kosa jest wychowankiem Nadarzyna i gral w Zniczu... Wiec nie ma sie co dziwic ze karnego widzial:-)
i mecze z Legią są dla niego wydarzeniem tak jak dla Petasza :lol:

ale ogólnie to takom grom Muraś jest usatysfakcjonowany

wujek_tomasz
26-10-2014, 19:05
On jest tak błyskotliwy w tych analizach jak Ulatowski na TVP...

Robert E. Lee
26-10-2014, 19:10
A czemu tera karnego nie było:lol: Też wbiegł przed niego...

171torwar
26-10-2014, 19:21
Dla tych co mają problemy z transmisją, po długich poszukiwaniach ten link mi dobrze dzisiaj chodzi:

http://www.futbolhd.pl/stream2.php

Mini
26-10-2014, 19:24
Koń trojański na lewej obronie jest coraz bardziej niepokojący

e. heh - brawo łysy :chees:

Antares
26-10-2014, 19:27
Koń trojański na lewej obronie jest coraz bardziej niepokojący

Strata Koseckiego, który dzisiaj gra (zresztą od czasów podwyżki tak gra) jak pijany i zamiast biec za Wagnerem to machnął rączkami jak sfochowana panienka. Kucharczyk taką słabą wydolność ma, że znowu cały mecz w Ekstraklasie na ławce przesiedzi? Gra praktycznie tylko w pucharach.

Mini
26-10-2014, 19:31
Strata Koseckiego, który dzisiaj gra (zresztą od czasów podwyżki tak gra) jak pijany i zamiast biec za Wagnerem to machnął rączkami jak sfochowana panienka.
Ręką to po stracie pokazał że Lewczuk to pała (i gdzie powinien być), bo zamiast asekurować Koseckiego i być w stanie przerwać akcję choćby i faulem to ustawił się tak że Wagner jednym zwodem zgubił ich obu.

Antares
26-10-2014, 19:38
Ręką to po stracie pokazał że Lewczuk to pała (i gdzie powinien być), bo zamiast asekurować Koseckiego i być w stanie przerwać akcję choćby i faulem to ustawił się tak że Wagner jednym zwodem zgubił ich obu.

To mogłaby się panienka obudzić i przestać non stop robić takie głupie straty na kontry na własnej połowie. Z Metalistem to był ich najgroźniejszy skrzydłowy, nikt takich groźnych akcji swoimi podaniami im nie tworzył jak właśnie pan Kosecki...

Mini
26-10-2014, 19:46
Co nie zmienia faktu że strata się może przydarzyć i jak Kosecki zamknął czarnemu linię boczną, to Lewczuk powinien asekurować środek. Nie zrobił tego popełniając z ósmy błąd dzisiaj (dobre interwencje dwie naliczyłem) i na szczęście Berg nie dał mu szansy na kolejne.
Złośliwie napiszę (bo Lewczuk jest ewidentnie za słaby do takiego wspaniałego zespołu jaki obecnie mamy) że jakby Lewczuk nie grał tak słabo, to Kosecki nie musiałby tak często wracać i nie miałby okazji do tych strat ;)

A Kudłaty po wejściu na boisko robi świetną robotę :chees:

Edi
26-10-2014, 19:50
pełna premedytacja :lol: :lol:

171torwar
26-10-2014, 19:51
Ale się Duda z Kosą zabawili nimi w narożniku. Wku**wienie graczy Zawiszy - poezja.

Edit:

Brawa za wygraną bądz co bądz drugim garniturem (nawet jeśli z czerwoną latarnią ekstraklapy).

Berg ogarnięte zmiany nawet dzisiaj...

SzydeL
26-10-2014, 19:52
Co się ku*wa z nimi zabawili w tym narożniku. :lol:
Biegali jak frajerzy we mgle. ;p
3 pkt. zdobyte i tyle w temacie.

Eman
26-10-2014, 19:52
Duda i Kosecki zagrali ostatnie 4 minuty na czas - ale jak!!!!!!! Aut / faul / aut faul

R.
26-10-2014, 19:53
Znowu tragedia w drugiej połowie...
Te sytuacje przy narożniku w końcówce i wkurw Zawiszaków - bezcenne. :lol:

padre
26-10-2014, 19:53
3 punkty, jedziemy dalej.

Ale co im gula rozhuśtali...:bauns:

e:
Duda ma tak bajeczną technikę...

Sukcesem będzie zatrzymanie go przynajmniej na początek przyszłego sezonu.

wujek_tomasz
26-10-2014, 19:58
Duda ma tak bajeczną technikę...

Domino KG(L)
26-10-2014, 20:05
Kur... . U nas znaczy w okolicach i Kołobrzegu nie dane nam było obejrzeć owego wqrzania Zawiszy w narożniku boiska ( 4 minuty bez wizji i fonii). Giu na plus jak zastąpił nieprzytomnego Lewczuka. Sagan tytanem pracy dziś. Na serio zaimponował mi po raz kolejny. A co do straty gola... Dziś Legia jak Barca wczoraj. Błąd obrońcy i pomocnika co dają się objechać we dwóch jednym zagraniem przy linii. Jednak co różni FC B od CWKS - my wygraliśmy :D 3 pkt. się liczą i tyle. Mamy lidera i jedziemy z tym wózkiem dalej !

Ćwirek
26-10-2014, 20:12
u mnie też brak tych 4 minut, grrrr
ważne 3 pkt. - brawo!! ;)

Gabro
26-10-2014, 20:13
Bramka na konto Kosy. Takim zaangażowaniem i tyloma stratami na pewno nie przybliżył sie do podstawowego składu. Lewczuk kolejny raz pokazuje, ze ma coś wspólnego z Sulerem.

radkaz
26-10-2014, 20:16
Gui odpali(ł). Szwoch mimo 60 min dla mnie pozytywnie. Drużyna walczyła i to w takich meczach najważniejsze. I jeszcze raz się potwierdziło, że na Legię wszyscy się spinają ponad granicę możliwości. Nie widziałem od dawna tak walczącej wesołej gromadki radzia o. ;) Teraz puchar, tam wystawiamy wszystko co naj(L)epsze!

Brylancik
26-10-2014, 20:21
C+ Sport HD się wykrzaczył pod koniec, na SD było ok

radkaz
26-10-2014, 20:28
ps. A rumak swoje, czytaj: przegrali przez sędziów :pimp:

Neg
26-10-2014, 20:28
Nie oglądałem pierwszej połowy. Jak zagrał Szwoch ?

Mario
26-10-2014, 20:29
Gdyby w styczniu napłynęła oferta z tych "nie do odrzucenia" za Jodłowca to idealnym jego następcą byłby Goulon. Bardzo konkretny zawodnik jak na warunki Ekstraklasy, a pewnie i w Lidze Europy nie odstawałby od rywali. Akurat ma przed sobą jeszcze kilka spotkań do rozegrania w tej rundzie, więc spokojnie może odbudować formę.

Loko
26-10-2014, 20:29
Dowieźli to jakoś. Cieszy zwycięstwo ale druga połowa baaardzo słaba. Zawisza cisnął momentami i nic nie mogliśmy z tym zrobić.
Mimo mocnych osłabień personalnych dajemy radę a to jest najważniejsze.

Paw(L)ak
26-10-2014, 20:30
Kur... . U nas znaczy w okolicach i Kołobrzegu nie dane nam było obejrzeć owego wqrzania Zawiszy w narożniku boiska ( 4 minuty bez wizji i fonii).

u mnie też brak tych 4 minut, grrrr
Widzę, że nie tylko ja miałem taką niemiłą sytuację (wy skvrwysyny z Netii!).

Co do meczu. Pierwsza połowa niezła, druga lekka padaka, ale liczy się wynik.

Wyróżnić należy:
- Sagan: szybkość już nie ta, ale nadrabia to tytaniczną harówką. Pracuś w drużynie jest zawsze mile widziany. Do tego trzeba doliczyć bardzo ładną asystę przy bramce Żyry.
- Gui: kto by pomyślał, że po tak długiej kontuzji wejdzie do gry, nie na swoją pozycję i będzie grał aż tak dobrze. Po zmienieniu Lewczuka, lewa strona została zamknięta na 4 spusty. Warto było czekać na tego małego chłopaka z kędzierzawą czupryną.
- Duda: spokój, spokój i jeszcze raz technika. Chyba powoli trzeba szukać następcy, bo ta liga robi się dla niego za ciasna.
- Broź: a raczej profesor Broź. Prawą stronę jak zwykle solidnie zablokował, a i w końcu zaliczył asystę.

Reszta poprawnie. Szkoda tej bramki na 1-2, bo wprowadziła niepotrzebną nerwowość. Jedziemy dalej.

radkaz
26-10-2014, 20:31
Nie oglądałem pierwszej połowy. Jak zagrał Szwoch ?

Bez rewelacji, ale źle też nie było. Sam Berg na konferencji przyznał, że stać go na więcej.

Robert E. Lee
26-10-2014, 20:43
Moim zdaniem Szwoch słabo. Nie brał na siebie ciężaru gry w ogóle. Szkoda bo liczę na niego.

Eman
26-10-2014, 20:46
Żal patrzeć jak Kosecki gra w obronie; ofiarnie wraca się goni za akcją to na plus ale za każdym razem idzie na raz i jest objeżdżany jak junior

Gabro
26-10-2014, 20:47
Po meczu była krótka przebitka schodzacego Masłowskiego. Na podkoszulce miał napisane Dziękuje Legio Warszawa..... Obczail ktoś pełna treść?

Antares
26-10-2014, 20:47
Co ciekawe rezerwowy Kosecki ze wszystkich ofensywnych zawodników ma najwięcej minut spędzonych na boisku licząc wszystkie rozgrywki.

Domino KG(L)
26-10-2014, 20:50
Po meczu była krótka przebitka schodzacego Masłowskiego. Na podkoszulce miał napisane Dziękuje Legio Warszawa..... Obczail ktoś pełna treść?

Było to w barwach więc tym bardziej zastanawiające ?

voytek
26-10-2014, 20:51
Żal patrzeć jak Kosecki gra w obronie; ofiarnie wraca się goni za akcją to na plus ale za każdym razem idzie na raz i jest objeżdżany jak junior

Nie wiem, co się z nim dzieje ale to co wyprawiał w Kijowi i dzisiaj to poziom 3 ligi. Jeździec bez głowy pakujący się tam gdzie nie trzeba, psujący niemal wszystko. Dno.

Od Szwocha nie ma co oczekiwać cudów. Niech ogrywa się na spokojnie, ma czas.

nst
26-10-2014, 20:51

"Legia Warszawa - dziękuję za wsparcie"
Chodzi o rehabilitacje w Warszawie.

PS: Za postawę Kosy przy akcji bramkowej Zawiszy powinien dostać ostre zjeby.

wunder_wafel
26-10-2014, 20:55
"
PS: Za postawę Kosy przy akcji bramkowej Zawiszy powinien dostać ostre zjeby.

Żona Lota do kurwy nędzy...

BlackAdder
26-10-2014, 21:30
Jak przy dwa zero nie strzelisz trzeciej, to z reguły drżysz, żeby nie było 2:2. Także grunt, że mamy kolejne 3 punkty ;)

Niemniej Jodłowiec za stratę w ostatniej minucie następny trening powinien zacząć od paru rundek... Nie można przez skrajną lekkomyślność stawiać na szali dziewięćdziesięcioparominutowego wysiłku całej drużyny :prawi:

yiopl2000
26-10-2014, 22:02
Jak przy dwa zero nie strzelisz trzeciej, to z reguły drżysz, żeby nie było 2:2. Także grunt, że mamy kolejne 3 punkty ;)

Niemniej Jodłowiec za stratę w ostatniej minucie następny trening powinien zacząć od paru rundek... Nie można przez skrajną lekkomyślność stawiać na szali dziewięćdziesięcioparominutowego wysiłku całej drużyny :prawi:

10/10 - bezpieczny wynik zaczyna się od 3:0, przy 2 zawsze jakiś farfocel może wpaść i są nerwy. Niewiem ile jeszce musi upłynąć w wiśle wody, żeby się tego nauczyli, bo nam ciągle zdarzają się takie momenty dekoncentracji, lekceważenia przeciwnika, przysypianie... z Lechem też mówili że lekko zlekceważyli i obudzili się przy 0:2.. Nie na tym polega pokazywanie siły, polega to na zap.. 90 min i goleniu frajerów a nie że 2:0 i siadamy

Ljubo-jad
26-10-2014, 22:47
Wtrącając swoje 3 grosze dodam. Gui zrobił więcej pożytecznych rzeczy na boisku przez te kilkanaście min jak Lewczuk przez kilka rozegranych spotkań. A Koseckiemu życzę wszystkiego najlepszego ale w innym klubie. Gość zupełnie nie widoczny przez cały mecz, czekałem aż Kuchy wejdzie za niego ale niestety się nie doczekałem. Jodła na swoim dobrym poziomie. Ogólnie moim zdaniem wynik lepszy niż gra.

Luke
26-10-2014, 23:59
Brawa za wygraną bądz co bądz drugim garniturem (nawet jeśli z czerwoną latarnią ekstraklapy).

Jakim drugim garniturem?! Poza Szwochem wszyscy gracze, którzy wystąpili, aspirują do pierwszego składu, więc trzeba od nich wymagać. To nie był skład z meczu z Koroną czy Bełchatowem.

Kosecki i Lewczuk są totalnymi nieporozumieniami. Z biegiem czasu Kosecki pokazuje jak mało ma do zaoferowania piłkarsko. Jest skrzydłowym, a jego jedyną opcją na drybling jest ściganie się z obrońcą. Resztę jego "umiejętności" pomińmy milczeniem. Lewczuk w każdym meczu gra na poziomie oldboya i nawet w meczu z najgorszą drużyną w lidze nie potrafi zaprezentować niczego pozytywnego. Niech we dwóch dołączą z Piechem na stałe do drugiej drużyny, albo wypad w zimie.

Poza tym, cała obrona zagrała bardzo słaby mecz.

crespo1
27-10-2014, 00:08
Do oceny Koseckiego dodam, że ostatnio nie trzyma pozycji. Biega po całym boisku jest w środku, zamiast na skrzydle, skacze do dośrodkowań w środku pola karnego, zamiast zamykać akcję na skrzydle. Wątpie, żeby Berg kazał Koseckiemu biegać po całym boisku, a nie trzymać się formacji.

171torwar
27-10-2014, 00:10
Ok Luke, aczkolwiek paru graczy nie z podstawowej 11 plus zaczynamy maraton więc jakaś taryfa ulgowa się należy. ;) co nie oznacza że nie widzę pola do poprawy!

Goryl513
27-10-2014, 00:17
Bez polotu,lecz do przodu :oczko:.Fajnie zagotowali ich na koniec - tak się gra na czas,a nie tak jak frajerska symulka Lecha w Warszawie.Fajny mecz Sagana jak dla mnie.Jedziemy dalej

Cielo
27-10-2014, 03:40
Jak ktoś znajdzie zdjęcie Masłowskiego z tym napisem po meczu niech podrzuci linka.

Benek
27-10-2014, 06:54
. Lewczuk w każdym meczu gra na poziomie oldboya i nawet w meczu z najgorszą drużyną w lidze nie potrafi zaprezentować niczego pozytywnego. Niech we dwóch dołączą z Piechem na stałe do drugiej drużyny, albo wypad w zimie.

.
Nie to, żebym go bronił ale chłopa zagrał na lewej obronie czyli na pozycji na której raczej nigdy nie grał. Sam się kiedyś wypowiadał, że ma nadzieje, iż trener go tam nie wystawi. Obiektywnie patrząc z Lechią na stoperze zagrał poprawnie.

Mini
27-10-2014, 08:27
Nie to, żebym go bronił ale chłopa zagrał na lewej obronie czyli na pozycji na której raczej nigdy nie grał. Sam się kiedyś wypowiadał, że ma nadzieje, iż trener go tam nie wystawi. Obiektywnie patrząc z Lechią na stoperze zagrał poprawnie.
Gui w Kijowie też tam zagrał i też była to nie jego pozycja, a efekty były zgoła inne :chytry:

Mrugs
27-10-2014, 08:30
Mnie irytuję najbardziej sposób wyprowadzania kont przez Żyro i Koseckiego. Idą lewą/prawą stroną z piłką widzą przed sobą kolegę i już przez następne 5sekund przekładają kombinują jak do niego podać w tym czasie 2-3 zawodników drużyny przeciwnej już jest przed piłką, a na drugiej stronie autostrada 2-3 kolegów i jeden obrońca.
O ich grze obronnej już było napisane, ale Petasz magikiem nie jest a z Żaru robił co chciał.

voytek
27-10-2014, 09:31
https://pbs.twimg.com/media/B08LJh2CAAAP37y.jpg:large

edit: rok temu była środa. Frekwencja powala. Brawo osuch :nienormalny:

MGroup
27-10-2014, 09:55
W mojej opinii Szwoch bardzo słabo. Niewidoczny. Gui za to jak wszedł to od razu dobiegał jak wściekły pies do nogi rywali ;) Bardzo podoba mi się jego zacięcie do gry, zobaczymy czy w ekstraklapie zaraz go nie połamią. Ciekawe czy Berg w PP da pograć zmiennikom czy wystawi pierwszy skład. Zlitował by się nad Jałochą i dał mu chociaż miejsce w Pucharze Polski. Budziłek widzę przypisany do rezerw. Aha, dobrze, że dał odpocząć Sa i połowicznie Dudzie. Pomyślcie co by było gdyby oni jak Rado złapali kontuzję (tfu, tfu) ...

a-d-a-m
27-10-2014, 10:35
Zlitował by się nad Jałochą i dał mu chociaż miejsce w Pucharze Polski. Budziłek widzę przypisany do rezerw.

Myślę, że jakby się naprawdę zlitował nad Konradem to by go gdzieś wypożyczył, bo Legia to jednak za wysokie progi...

Neg
27-10-2014, 11:37
Lewczuka jeszcze bym nie skreślał. Dla mnie on nie nadaję się do gry na boku obrony, ale w środku z Lechią obok Astiza zagrał przecież bardzo dobre zawody i szczerze mówiąc myślałem, że ściągany jest do Legii właśnie w kontekście gry w środku bo na bokach mieliśmy mieć Brzyskiego, Brozia, Bereszyńskiego i Ronana a kilka razy przewijał się temat Żyro i Guilherme na bokach obrony.

Benek
27-10-2014, 12:01
Gui w Kijowie też tam zagrał i też była to nie jego pozycja, a efekty były zgoła inne :chytry:

Ale Gui jest lewonożny:prawi:

księciuniu
27-10-2014, 12:06
I umie grać w piłkę.

:oczko:

MarkoOHT
27-10-2014, 13:10
Z biegiem czasu Kosecki pokazuje jak mało ma do zaoferowania piłkarsko. Jest skrzydłowym, a jego jedyną opcją na drybling jest ściganie się z obrońcą. Resztę jego "umiejętności" pomińmy milczeniem.
:hyy:

Kosecki jest po prostu mocno pod formą, ale pisanie, że oprócz biegania nic nie potrafi to jakiś kosmos.

księciuniu
27-10-2014, 13:13
A pod jaką (do czego) formą on jest? :hmm:

Może niech ktoś pomoże mu wyjść... ;)

Sgt.
27-10-2014, 13:42
Tyle już było skreślania poszczególnych zawodników i wywożenia ich z Legii na taczkach... Rybus, Borysiuk, Żyro, Kucharczyk, na krótszą metę m.in. Brzyski, Jodłowiec, Broź...

Kosecki już pokazał, że w formie potrafi dać zespołowi bardzo dużo (MP 2013 to w niemałej mierze także jego zasługa), a on też nie jest raczej przypadkiem zawodnika, który po osiągnięciu etapu "niezły z Legii" dochodzi do wniosku, że jego kariera osiągnęła właśnie szczyt i dalej już wszystko się będzie robiło samo. Prędzej czy później wróci na swój poziom, o to jestem raczej spokojny.

stefan266
27-10-2014, 14:14
Ja i tak mam ciągle nadzieje, że nadejdą lepsze dni i w końcu przełamiemy lody ! W końcu jak nie my to kto ???????

MGroup
27-10-2014, 14:19
O jakich przełamaniach piszesz ? Jesteśmy liderem w TME, liderem w LE, gramy o PP. Wszystko gra, a punkty w TME przecież podzielą na dwa. Na zdobycie przewagi jeszcze będzie czas. Przecież taka Jaga czy Wisła zaraz się rozsypie, a zmienników nie mają.

r9robins
27-10-2014, 14:42
A propos straconej bramki to pomimo błędu Kosy mogliśmy jeszcze tę akcję skasować lub przynajmniej spokojnie się wybronić. Mieliśmy w tym momencie 6 naszych zawodników przeciwko 2 z Zawiszy.

http://i1380.photobucket.com/albums/ah168/navigator2014/Zawisza-Legia1-2_zpsd8fad2b9.jpg (http://s1380.photobucket.com/user/navigator2014/media/Zawisza-Legia1-2_zpsd8fad2b9.jpg.html)

Rozklepali nas w tej akcji jak dzieci, niestety.
Wiadomo, że obrona to nasza najsłabsza formacja ale tu już megachvjnie zagrali.

Sgt.
27-10-2014, 15:02
Wiadomo, że obrona to nasza najsłabsza formacja ale tu już megachvjnie zagrali.

W sumie nasza obrona gra sensownie, pod warunkiem że się za bardzo nie otwieramy. Z tym mamy problem - jak gramy wysoko, to nagle zaczyna się robić problem w obronie, bo słabo się bronimy przed kontrami. Jeżeli chodzi o obronę przed atakiem pozycyjnym, to pod tym względem wszystko u nas gra jak należy, co widać w LE.

e(L)egion
27-10-2014, 15:24
W sumie nasza obrona gra sensownie, pod warunkiem że się za bardzo nie otwieramy. Z tym mamy problem - jak gramy wysoko, to nagle zaczyna się robić problem w obronie, bo słabo się bronimy przed kontrami. Jeżeli chodzi o obronę przed atakiem pozycyjnym, to pod tym względem wszystko u nas gra jak należy, co widać w LE.
Z tą obroną przed kontrami, to może być tak że nasi DP Jodłowiec i Vrdoljak nie grzeszą szybkością. Jesli nie nadrobią ustawieniem, to rywala, który ich minie nie mają za bardzo czym dogonić. Dokładając do tego to, że nasi skrzydłowi (z wyjątkiem Kucharczyka)lubią odpuścić sobie powrót, to mamy to co mamy.

r9robins
27-10-2014, 15:58
Z tą obroną przed kontrami, to może być tak że nasi DP Jodłowiec i Vrdoljak nie grzeszą szybkością. Jesli nie nadrobią ustawieniem, to rywala, który ich minie nie mają za bardzo czym dogonić. Dokładając do tego to, że nasi skrzydłowi (z wyjątkiem Kucharczyka)lubią odpuścić sobie powrót, to mamy to co mamy.

Najgorsze jest to, że chociaż cała formacja obronna wróciła na czas we własną strefę to na sam koniec zachowaliśmy się jak dzieci we mgle. Przypominam, że kontra Zawiszy miała miejsce bezpośrednio po strzale Żyrki gdzie bramkarz złapał piłkę na linii. Daliśmy radę z powrotem ale na tym koniec. Organizacja gry w końcowej fazie tej akcji to już dramat.

Jaco
27-10-2014, 16:07
W piłce nożnej jest taka zasada, że dopóki sędzia nie uzna bramki, to bramki nie ma. Wystarczyłoby, żeby któryś z piłkarzoli, zamiast machać łapami ze szczęścia, że jest gol, podskoczył na moment przed Witana i tam zamachał witkami, to tej akcji Zawiszy w ogóle by nie było. :look:

bjartskular
27-10-2014, 20:27
W piłce nożnej jest taka zasada, że dopóki sędzia nie uzna bramki, to bramki nie ma. Wystarczyłoby, żeby któryś z piłkarzoli, zamiast machać łapami ze szczęścia, że jest gol, podskoczył na moment przed Witana i tam zamachał witkami, to tej akcji Zawiszy w ogóle by nie było. :look:

Ja tam wychodzę z założenia, że takie farfocle to lepiej tracić w lidze, aniżeli w Europie. Miejmy nadzieję, że wyciągną z tej sytuacji wnioski i w przyszłości doskoczy któryś od razu do bramkarza. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Krawczol
28-10-2014, 11:26

Wtedy byłyby z kolei gadki w stylu: "Po kiego ten matoł machał przed bamkarzem i dostał frajerską kartkę". Jeśli już się tu można kogoś czepiać to tylko i wyłącznie tych co brali udział w grze obronnej w tej akcji, bo jak słusznie zauważył r9rrobins, dwóch murzynków rozklepało naszych sześciu ludzi. A ogólnie wiadomo, że jakieś błędy muszą się przytrafić i jak słusznie zauważył bjartskular, lepiej żeby się przydarzyły w i tak wygranym meczu ligowym niż w pucharach.

Sgt.
28-10-2014, 11:27
Ja tam wychodzę z założenia, że takie farfocle to lepiej tracić w lidze, aniżeli w Europie. Miejmy nadzieję, że wyciągną z tej sytuacji wnioski i w przyszłości doskoczy któryś od razu do bramkarza. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Nasi kopacze całą karierę wyciągają te wnioski i wyciągają i jakoś wyciągnąć nie mogą - ale za to bardzo dużo o tym mówią :)

MarkoOHT
28-10-2014, 13:29
A pod jaką (do czego) formą on jest? :hmm:

Może niech ktoś pomoże mu wyjść... ;)

Pewnie pod taką formą, a w zasadzie dwoma formami :D
http://s.afterparty.pl/i/ola-chlebicka-polsk-kim-kardashian-dziewczyna-kuby-koseckiego-NEWS_MAIN-59286.jpg