PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd Prasy (Neewswek)

dyha
27-05-2003, 17:46
Andzej Zarajczyk , szef firmy PolMot kupił w miejscowości Lovran na półwyspie Istraia hotel z przełomu XIX i XX wieku . Po remoncie, który właśnie dobiega końca ,będzie to najlepszy hotel w okolicy , zaprojektowany na 110 osób . Połowe pokoji wyposażono w klimatyzacje . Cała inwestycja warta jest 4.5 mln . Zarajczyk poważnie rozważa także rozbudowanie także zbudowanie polskiej mariny w Rijece , własnie powstaje biznasplan tego przedwsięzięcia . Newsweek str. 21
Jest takze fotka naszego prezesa z szalem Mistrz Polski .

:rotfl::rotfl: 4,5 mln dolcó , a na wypłąty za mistrza kasy nie było. 8-

Kawa
27-05-2003, 18:20
Andzej Zarajczyk , szef firmy PolMot kupił w miejscowości Lovran na półwyspie Istraia hotel z przełomu XIX i XX wieku . Po remoncie, który właśnie dobiega końca ,będzie to najlepszy hotel w okolicy , zaprojektowany na 110 osób . Połowe pokoji wyposażono w klimatyzacje . Cała inwestycja warta jest 4.5 mln . Zarajczyk poważnie rozważa także rozbudowanie także zbudowanie polskiej mariny w Rijece , własnie powstaje biznasplan tego przedwsięzięcia . Newsweek str. 21
Jest takze fotka naszego prezesa z szalem Mistrz Polski .

:rotfl::rotfl: 4,5 mln dolcó , a na wypłąty za mistrza kasy nie było. 8-
Boto sa inne cele. Taka inwestycja jak holtel musi sie zwrócić, natomiast wsadzanie kasy w Legie rentownym przedsiewzięciem raczej nie jest :/

bemowiak
27-05-2003, 18:46
Boto sa inne cele. Taka inwestycja jak holtel musi sie zwrócić, natomiast wsadzanie kasy w Legie rentownym przedsiewzięciem raczej nie jest :/

Mogło by być tylko za pare lat ale jak by Legia np: zaczeła grać reguralnie w LM albo daleko zachodzić w pucharach to by mógł na niej nieźle zarobić

szczepan
27-05-2003, 19:00
kasy nie ma Legia a nie Polmot... i dlatego jako firma moze inwestowac zreszta ja to biore jako dobry znak oznaczajacy ze juz niedlugo szanowny pan prezes zniknie z Lazienkowskiej!

Radio
27-05-2003, 20:54
Hotel to rzeczywiście inna inwestycja, ale cholera na Legii też można zarobić nawet gdy nie gra w LM. Przykład daje Real i jego pamiąteczki(a propos muszę kupić nowy szaliczek)

szczepan
27-05-2003, 22:04
Hotel to rzeczywiście inna inwestycja, ale cholera na Legii też można zarobić nawet gdy nie gra w LM. Przykład daje Real i jego pamiąteczki(a propos muszę kupić nowy szaliczek)

tylko ze real to nie zespol a zbiorowisko nazwisk... przeciez taki Ronaldo? tak narpawde w tej chwili jest zaledwie b.dobrym jakich wielu... takiej chcesz Legii?

Radio
27-05-2003, 22:10
Ja chcę Wielkiej Legii, a w tym wypadkuto się wiąrze z kasą. Poza tym zgoda real ma wielu zawdników gdzie większość gwiazd blednie choć nie gra gorzej. Ale czy wychodzi to mu na złe?

szczepan
27-05-2003, 22:27
Ja chcę Wielkiej Legii, a w tym wypadkuto się wiąrze z kasą. Poza tym zgoda real ma wielu zawdników gdzie większość gwiazd blednie choć nie gra gorzej. Ale czy wychodzi to mu na złe?

raczej tak... a wiesz czemu? bo np.: Nedved zaufaj mi ze jest znacznie bardziej przywiazany do Juve niz Ronaldo czy Figo (judasz) do Realu... a po drugie Ci zawodnicy nie maja pokazyc gry tylko nazwiska...

Radio
27-05-2003, 22:38
No tak ale podajesz przykład Juve które do biedaków nie należy. A chyba dobrym przykładem byłby ManU. Kasę ma min z gadżetów itp. Nie da się jednak ukryć że kluby te dużą część kasy mają z telewizji min. z Ligi Misiów. Grają notorycznie w niej. Na taki poziom jak one prezentują trzeba duuuużo kasy ale Legia nie potrzebuje kilkuset milionów euro ale kilkanaście (narazie) i myślę że te wszystkie luki można zapchać handlem pamiątkami

szczepan
27-05-2003, 22:42
faktycznie dobra organizajca tego... wiecej reklamy w mediach lokalnych ze tu i tu... moze jakis uklad z biurami podrozy... przeciez w dni powszednie na placu przed parkuja autokary z wycieczkami i przeciez taki maly dzieciak nie wazne skad jakby zobaczyl duza reklame (ta co ejst jak dla mnie jest malo przyciagajaca) sklepu to napewno by cos kupil...

do tego sadze tez ze potrzeba jest lepsze wspolpraca z miastem na zacheceniem kibicow (jak chocby dzisiejszy mecz lecha) ale problemem tu jest polonia... bo w poznaniu maja tylko 1 pierwszoligowca a u nas to zawsze bedzie rozbijane na dwoch...

dla dobra warszawy polonio rozwiaz sie! :D :P