PDA

Zobacz pełn± wersję : Mistrzostwa Typerów - 4. kolejka (16-17 sierpnia)



St.Maro
11-08-2014, 17:54
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina
16.08 18:30 NED, PSV - Breda
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń

*Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.

**Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:

Grupa 1:
rey - swoosh
PuciPuci - MałaMi
Angela - pavlini

Grupa 2:
Buzz - raafaL
OskarLegionista - LOL3K
leh71 - Krawczol

Grupa 3:
Ciechu - ru(L)ko¶
trzeci - SirKruszon
B±bel 1987 - walkower

Grupa 4:
Antares - Xevatiz
Tom Kruz - KaczmarFN
Yanks - Qhar

Grupa 5:
mort - księciuniu
Efcia - emil83
Hubalczyk - St.Maro

Grupa 6:
Majkisek - Szawar
zbinky - FrAnCuZ05
SebaKolosWien - Shady

OskarLegionista
11-08-2014, 18:38
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-3
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 0-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 2-2
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 1-4
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 2-3
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-3

rey
11-08-2014, 20:11
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 4-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 0-2
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-1
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 2-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-0

Yanks
11-08-2014, 20:28
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 2-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 1-2
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-1
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-0

Antares
12-08-2014, 23:30
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 2-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 1-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-3
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1

KaczmarFN
13-08-2014, 07:17
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2:0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3:0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 0:2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1:0
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0:1
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 3:2
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

emil83
13-08-2014, 08:14
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 3:1
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 2:1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2:1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 0:1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 2:0
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0:3
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2:2
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 0:1
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2:0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2:0

mort
13-08-2014, 08:58
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2:0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 1:0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2:0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1:1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1:1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 1:2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2:1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1:1
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1:0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2:1

Szawar
13-08-2014, 09:22
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-0
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-0

raafaL
13-08-2014, 10:48
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-1
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 2-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-3
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1

St.Maro
13-08-2014, 20:51
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 2-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 3-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-0
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-1
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1

LOL3K
14-08-2014, 00:15
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 3-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 2-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-2
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-3
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 0-0
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 1-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 3-2
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 3-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-2

Rulko¶
14-08-2014, 09:32
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-3
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1

B±bel 1987
14-08-2014, 16:56
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2:1
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3:0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2:1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 2:1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1:2
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 1:2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 3:1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1:2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2:0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2:2

Gram z jakim¶ walkowerem, ale żeby nie popełnić błędu Ostrowskiej wolałem zgłosić swoje typy :D

Efcia
14-08-2014, 17:46
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-1
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 0-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 2-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-0
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1

księciuniu
14-08-2014, 18:06
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda – Jagodina 3-0
16.08 18:30 NED, PSV – Breda 2-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 2-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest – Debrecen 1-0
16.08 21:30 POR, Academica – Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-2
17.08 12:30 NED, Alkmaar – Ajax 1-3
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1

zbinky
14-08-2014, 19:20
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda – Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV – Breda 3-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 3-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest – Debrecen 0-2
16.08 21:30 POR, Academica – Sporting 0-1
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 3-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar – Ajax 0-1
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 4-1
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-0

leh71
14-08-2014, 22:21
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda – Jagodina 3-0
16.08 18:30 NED, PSV – Breda 2-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest – Debrecen 0-2
16.08 21:30 POR, Academica – Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar – Ajax 0-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1

Buzz
14-08-2014, 22:51
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda -€“ Jagodina 3-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 0-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest -€“ Debrecen 0-2
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-1
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar -€“ Ajax 1-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1-1
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1

Ciechu
14-08-2014, 23:07
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 3-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 3-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1-2
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-0
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 3-0
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 2-1
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2

SirKruszon
15-08-2014, 09:36
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda --€“ Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV -€“ Breda 2-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest -€“ Debrecen 1-0
16.08 21:30 POR, Academica -€“ Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar -€“ Ajax 0-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-1
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2

Seba.Kolos
15-08-2014, 11:00
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 2-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-3
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 1-3
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 0-0
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-3
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2

Xevatiz
15-08-2014, 11:35
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 3-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 2-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1-2
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 0-0
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1

PuciPuci
15-08-2014, 12:21
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 2-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 1-2
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-1
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-0

swoosh
15-08-2014, 12:37
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 3-1
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 0-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 3-2
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 0-3
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-3
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 1-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2

Krawczol
15-08-2014, 16:23
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-1
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 2-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-1
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1

MałaMi
15-08-2014, 21:52
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 2-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-2
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 2-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-3
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 1-2
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 0-1
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-1
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-0

trzeci
16-08-2014, 08:12
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 2-0
16.08 18:30 NED, PSV -€“ Breda 2-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 0-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest -€“ Debrecen 1-0
16.08 21:30 POR, Academica -€“ Sporting 1-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar -€“ Ajax 0-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-1
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 0-2

Hubalczyk
16-08-2014, 09:51
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 3-1
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 3-0
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 1-1
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-0
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 2-2
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-1
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-1
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 3-1
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1

Tom Kruz
16-08-2014, 10:31
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 3-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 4-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-1
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 0-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-1

Majkisek
16-08-2014, 11:53
16.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 3-0
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 4-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 3-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 0-2
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 0-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-2
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 1-3
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2-0
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 1-2

pavlini
16-08-2014, 14:52
6.08 17:30 SRB, Crvena Zvezda - Jagodina 3-1
16.08 18:30 NED, PSV - Breda 2-1
16.08 19:00 BUL, Ludogorets - CSKA Sofia 2-0
16.08 20:15 CZE, Teplice - Slavia Praga 1-2
16.08 20:30 HUN, Ujpest - Debrecen 1-1
16.08 21:30 POR, Academica - Sporting 1-2
17.08 11:30 RUS, CSKA Moskwa - Spartak Moskwa 2-1
17.08 12:30 NED, Alkmaar - Ajax 2-2
17.08 12:30 POL (I liga), Zagłębie Lubin - Wisła Płock 3-1
17.08 16:30 AUT, Sturm Graz - Austria Wiedeń 2-1