PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Górnik Łęczna [09.08.2014 r. - godz. 20:30]

bjartskular
08-08-2014, 22:08
W cieniu wykluczenia z IV rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów zagramy z beniaminkiem z Łęcznej, który do Ekstraklasy wrócił pod siedmiu latach. W świetle dzisiejszych wydarzeń mecz schodzi na dalszy plan i nie ma nawet za bardzo co się rozpisywać. Górnik w pierwszej kolejce zremisował z Wisłą Kraków [1-1], w drugiej wygrał w Chorzowie z Ruchem [1-2], a w trzeciej podjął u siebie drugiego beniaminka - GKS Bełchatów [1-1].

http://i.imgur.com/kA9I6qq.png

Strzelcy:
Górnik Łęczna: 1 - Lukáš Bielák, Miroslav Božok, Łukasz Mierzejewski, Tomasz Nowak

Zapowiedź na legionisci.com (http://legionisci.com/mecz/751)

Ivan Drugi
08-08-2014, 22:48
Poproszę trenera o skład z Edynburga a skład o wyładowanie złości na pupilach Szatałowa . Najlepsza forma terapii to tak z 4:0 .

Stout
08-08-2014, 23:01
Kucharczyk musi grać:efoch:

Adin
08-08-2014, 23:05
też uważam, że najlepsze dla tych chłopaków, to teraz gra. Nie ma już odpuszczania i grania drugim kapturem.

W taki sposób odbudujemy się psychicznie, bo każdy piłkarz może gadać co chcę, ale cała ta sytuacja w głowie będzie siedzieć jeszcze przez długi czas.

walczyć, trenować!

Finiks
08-08-2014, 23:13
Braterstwo to nie tylko klepanie się po plecach. Braterstwo to też szczerość w trudnych sytuacjach więc napiszę coś gorzkiego.

Jutrzejsza frekwencja zweryfikuje ile osób ma Legię w sercu. Jeśli ktoś po dzisiejszej tragedii nie znajdzie w sobie wewnętrznej potrzeby przyjścia na stadion i zamanifestowania jedności z drużyną, to dla mnie jest zwykłym hobbystycznym widzem piłki nożnej.

Jeśli ktoś jutro wybierze melanż, grilla, działeczkę czy inny "zamiennik" zamiast wsparcia Legii w trudnej sytuacji to niech ma świadomość swojej hipokryzji za każdym razem gdy śpiewa: " szkoła praca" czy "w moim sercu Legia, i na dobre i na złe" itp.

Idę spać z nadzieją, że nie zobaczę jutro na wpół pustej Żylety. To byłby dla mnie cios kalibru dzisiejszej decyzji uefy.
Wszyscy mogą zawieść ale nie Żyleta.

Maciej_L
08-08-2014, 23:21
Braterstwo to nie tylko klepanie się po plecach. Braterstwo to też szczerość w trudnych sytuacjach więc napiszę coś gorzkiego.

Jutrzejsza frekwencja zweryfikuje ile osób ma Legię w sercu. Jeśli ktoś po dzisiejszej tragedii nie znajdzie w sobie wewnętrznej potrzeby przyjścia na stadion i zamanifestowania jedności z drużyną, to dla mnie jest zwykłym hobbystycznym widzem piłki nożnej.

Jeśli ktoś jutro wybierze melanż, grilla, działeczkę czy inny "zamiennik" zamiast wsparcia Legii w trudnej sytuacji to niech ma świadomość swojej hipokryzji za każdym razem gdy śpiewa: " szkoła praca" czy "w moim sercu Legia, i na dobre i na złe" itp.

Idę spać z nadzieją, że nie zobaczę jutro na wpół pustej Żylety. To byłby dla mnie cios kalibru dzisiejszej decyzji uefy.

Chyba zapomniałeś już o ilości sprzedanych biletów na Apollon...

Szamo na tt:

Kto jutro o 20:30 nie na Ł3 ten z Policji ������������

Ljubo-jad
09-08-2014, 02:49
Najmocniejszy skład i jazda z tymi ogórami. Czas aby twierdza Łazienkowska powróciła.

ZTR
09-08-2014, 03:01
Moim skromnym zdaniem to dobrym rozwiązaniem, jak nie najlepszym będzie wystawienie mocnego składu, takiego jak na Celtic. Zrozumiem jedną zmianę - góra dwie, żeby piłkarze grali cały czas i pokazali, że są bardzo silni i po takiej decyzji grają swoje. I powrócą czasy, że rywale będą przyjeżdżali na Łazienkowską w nastawieniu typu - oby tylko jeden zero. Zgadzam się z Tobą Ljubo - czas aby twierdza powróciła.

A My w tym meczu - musimy pokazać, że jesteśmy z nimi i się nie poddamy.

Benek
09-08-2014, 11:09

Biorąc pod uwagę, że sprzedane jest niecałe 13 tys to Żyleta raczej nie spełni Twoich oczekiwań. Ale zapewniam Cię, że nie zależnie od tego ile nas dziś będzie to będzie GODNIE!!!

ormo
09-08-2014, 11:43
Poproszę trenera o skład z Edynburga a skład o wyładowanie złości na pupilach Szatałowa . Najlepsza forma terapii to tak z 4:0 .

Kiepsko prosisz ;) Jałocha w bramce

ZdziCHu
09-08-2014, 11:45
Kiepsko prosisz ;) Jałocha w bramce
Kuciak z drobnym urazem, więc sztab nie ryzykuje.

Ge(L)o
09-08-2014, 13:14
My Kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się.

I tyle w temacie meczu z Łęczną.

caleb_king
09-08-2014, 19:27
Skład Legii: Jałocha - Bereszyński, Junior, Rzeźniczak, Brzyski - Radović, Jodłowiec, Pinto, Vrdoljak, Kosecki - Saganowski.

Rezerwa: Budziłek, Astiz, Moneta, Ryczkowski, Ojamaa, Duda, Sa.

rey
09-08-2014, 21:19
Poratujcie jakimś dobrym streamem... Siedzę na Mazurach i internet taki mocno średni tutaj mam w tej chwili. Wszystkie linki z meczyki.pl to albo pikseloza, albo przycina... :/

ZdziCHu
09-08-2014, 21:20
http://www.futbolhd.pl/stream1.php

edit:

3 punkty i golenie frajera na 5-0. I tak ma być.

BlackAdder
09-08-2014, 22:27
Słusznie mówią, że trener bierze pieniądze przede wszystkim za to, co robi w przerwie :)

Brawo Legia, brawo Berg!

Niepokonane Miasto, Niepokonany Klub :yeah:

tomekk
09-08-2014, 22:28
Taką Legie kocham, wciąga frajerów nosem na pełnej p....! Legio teraz bedziemy jeszcze mocniejsi!

LOL3K
09-08-2014, 22:31
Nie da się tak co mecz albo chociaż w Warszawie?

Stout
09-08-2014, 22:33
Znowu Ciebie żołądek czy tam kolka boli?
Weź kurva przestań marudzić.Chłopaki dostali mocne K.O wczoraj,dziś się podnieśli.
Mało?:fajek:

LOL3K
09-08-2014, 22:40
Znowu Ciebie żołądek czy tam kolka boli?
Weź kurva przestań marudzić.Chłopaki dostali mocne K.O wczoraj,dziś się podnieśli.
Mało?:fajek:

Nie marudzę tylko nawiązuję do Bełchatowa i Zabrza, życząc sobie takiej demolki co tydzień :)
Jakby bolało to bym spał :mf:

Orlando spoko, niech tylko będzie zdrowy a może nastrzelać sporo bramek :modli:

Tadek
09-08-2014, 22:42
Sa super zmiana, oby coraz więcej grał bo spokojnie może być królem strzelców jeśli tylko będzie zdrowy

księciuniu
10-08-2014, 00:24
Tak się zastanawiam: Pinto gra słabo, bo reszta drużyny go nie lubi/ignoruje czy reszta drużyny go nie lubi/ignoruje, bo on gra słabo? :hmm:

Ljubo-jad
10-08-2014, 03:40
Tak się zastanawiam: Pinto gra słabo, bo reszta drużyny go nie lubi/ignoruje czy reszta drużyny go nie lubi/ignoruje, bo on gra słabo? :hmm:

A wiesz jak nie wiesz?? :oczko:

ZTR
10-08-2014, 03:46
A wiesz jak nie wiesz?? :oczko:

,,Wiem, że nic nie wiem'' :prawi:

(L)dorado
10-08-2014, 08:51
stwierdzam po statystykach ze Legia nie robi wiatru i niepotrzebnych akcji typu "za czasów manu". Choć kac ligi mistrzów przeszedł to jednak coś w środku męczy. Zrekompensowałoby mi pół-wszystko podpalenie siedziby uefy choć to był nasz błąd! Amen kac kupa pewnie za nie długo

(L)dorado
10-08-2014, 08:53

powinno być pod postami "Lubię to" ;)

Ivan Drugi
10-08-2014, 13:50
Najbardziej mnie cieszą bramki Sa . Jest duża szansa że to nie będzie drugi Ismael Blanco , przy pierwszej bramce mało siatki nie urwał .

Neg
10-08-2014, 14:01
Nie marudzę tylko nawiązuję do Bełchatowa i Zabrza, życząc sobie takiej demolki co tydzień :)
Jakby bolało to bym spał :mf:

Z Bełchatowem i w Zabrzu grały inne składy troche więc logiczne, że zagrali gorzej. Nasz pierwszy skład w Ekstraklasie przewiezie każdego i Berg jest tego świadom, więc te stracone kilka punktów są totalnie bez znaczenia w kontekście całego sezonu bo i tak liga jest nasza.

Jeszcze niech wróci Guilherme i niech Legia awansuje do LE a będzie świetnie.