PDA

Zobacz pełn± wersję : Mistrzostwa Typerów - 2. kolejka (2-3 sierpnia)



St.Maro
28-07-2014, 21:23
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam

*W przypadku Superpucharu liczy się wynik w regulaminowym czasie gry.

**Ze względu na to, że niektóre ligi nie należ± do najpopularniejszych oraz jest jeszcze sporo czasu do meczu istnieje możliwo¶ć, że zmieni się godzina rozpoczęcia (data?) więc miejcie to na uwadze.

***Wszystkie mecze i wyniki biorę z wynikinazywo.pl


Graj± ze sob±:

Grupa 1:
MałaMi - rey
Angela - PuciPuci
pavlini - swoosh

Grupa 2:
LOL3K - Buzz
leh71 - OskarLegionista
Krawczol - raafaL

Grupa 3:
SirKruszon - Ciechu
B±bel 1987 - trzeci
walkower - ru(L)ko¶

Grupa 4:
KaczmarFN - Antares
Yanks - Tom Kruz
Qhar - Xevatiz

Grupa 5:
emil83 - mort
Hubalczyk - Efcia
St.Maro - księciuniu

Grupa 6:
FrAnCuZ05 - Majkisek
SebaKolosWien - zbinky
Shady - Szawar

księciuniu
29-07-2014, 17:24
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 0-0
02.08 17:45 SUI, Thun – Basel 0-1
02.08 19:00 AUT, Ried – Salzburg 0-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 3-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland – Esbjerg 2-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge – Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-3

KaczmarFN
29-07-2014, 19:31
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 2-0
02.08 17:45 SUI, Thun – Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried – Salzburg 1:1
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 3-2
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland – Esbjerg 0:1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge – Lierse 1:2
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-1

Seba.Kolos
29-07-2014, 20:43
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 0-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 0-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-3
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-4
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 1-3
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 0-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 3-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

zbinky
29-07-2014, 22:42
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 3-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 0-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-3
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-2
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 1-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

emil83
30-07-2014, 08:34
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 2-2
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-3
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-1
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-0
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 1-3

mort
30-07-2014, 08:40
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 2-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów1-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-1
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-1
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-2
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-0
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-0

B±bel 1987
30-07-2014, 08:41
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 0-1
02.08 17:45 SUI, Thun – Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried – Salzburg 0-4
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-1
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 3-2
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland – Esbjerg 1-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge – Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 1-3

Szawar
30-07-2014, 09:28
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 2-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

Xevatiz
30-07-2014, 14:46
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 0-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 0-0
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 1-2
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-3

Majkisek
31-07-2014, 11:29
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-1
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 1-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 2-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

Yanks
31-07-2014, 12:33
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 2-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-3
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 1-0
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 3-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-3

rey
31-07-2014, 13:05
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-0
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 1-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 4-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-3

Rulko¶
31-07-2014, 13:20
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-1
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

MałaMi
31-07-2014, 15:34
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 2-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 2-1
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-1
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-2
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-0
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-1

SirKruszon
31-07-2014, 20:56
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 0-2
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-1
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-2
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 0-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-2
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

St.Maro
31-07-2014, 21:22
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-1
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-3
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-2
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-0
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 3-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 1-3

leh71
31-07-2014, 22:05
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 0-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 0-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 1-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 2-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

Krawczol
31-07-2014, 22:13
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-1
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-1
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-0
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 3-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 1-2

FrAnCuZ05
01-08-2014, 00:29
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 2-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-3
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-1
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-2
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 0-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 1-2
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 2-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 1-4

swoosh
01-08-2014, 11:12
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 2-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-3
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-1
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-1
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 0-2
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 1-0
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 2-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 1-3

trzeci
01-08-2014, 13:09
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 2-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-3
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-0
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 3-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

Efcia
01-08-2014, 15:09
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 2-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-3
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 3-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 2-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 1-2

Ciechu
01-08-2014, 15:41
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 0-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-1
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-0
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 0-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

Hubalczyk
01-08-2014, 15:53
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 3-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-1
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-0
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 1-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

PuciPuci
01-08-2014, 21:23
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 0-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 0-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-3
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-2
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

Antares
02-08-2014, 11:51
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 0-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-3
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-0
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-3

raafaL
02-08-2014, 11:55
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 2-0
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-2
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 3-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 1-3

LOL3K
02-08-2014, 12:10
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-1
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-2
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-3
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 3-1
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 0-2
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-0
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-0
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-1
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-1

Tom Kruz
02-08-2014, 13:07
02.08 14:45 POL (I liga), GKS Katowice - Widzew ŁódĽ 1-0
02.08 16:00 UKR, Metalist Charków - Dynamo Kijów 1-1
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 1-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 0-1
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-1
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 1-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2

Buzz
02-08-2014, 17:14
02.08 17:45 SUI, Thun - Basel 0-2
02.08 19:00 AUT, Ried - Salzburg 1-2
03.08 11:30 RUS, Lokomotiw Moskwa - FK Krasnodar 1-1
03.08 12:15 POL (I liga), Dolcan Z±bki - Arka Gdynia 2-1
03.08 13:45 SUI, FC Zurich - Young Boys 2-1
03.08 17:00 DEN, Nordsjaelland - Esbjerg 1-1
03.08 18:00 BEL, Club Brugge - Lierse 2-0
03.08 18:00 NED (SP), PEC Zwolle - Ajax Amsterdam 0-2