PDA

Zobacz pełną wersję : TE - kolejka 34. (16-19.05) [13]



Szejdi
14-05-2014, 11:40
http://legionisci.com/zdjecia2/2013/1379021833.png

34. kolejka ekstraklasy - 13. kolejka typerka

Link do aktualnej tabeli i LP. --> TUTAJ (http://i.imgur.com/ac0RG7U.png)

BARDZO WAŻNE - jako, że była reforma i jakoś trzeba to ogarnąć, tak więc typerzy z Ekstraklasy przed swoją LP dodają literkę A, I liga daje literkę B, a II liga daje C tak jak w moim przykładzie powyżej. Co ważne... bez żadnych spacji...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.C18
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków

Zasady Typerka:
Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.(-3)
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy swoją liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze oraz jest degradowany na ostatnią pozycję w lidze, a ilość miejsc spadkowych jest powiększana o ilość typerów zdegradowanych. Zatem z niższej ligi automatycznie także większa ilość typerów awansuje szczebel wyżej.

Pozdrawiam,
Shady.

Szejdi
14-05-2014, 11:41
LP.C18
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 0-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-2

Jaszcz
14-05-2014, 15:07
LP.C11
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 0-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Kijek
14-05-2014, 15:48
LP.A2
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

(L)ookasch
14-05-2014, 16:44
LP.C7
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-2
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-2
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-3
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

Alek
14-05-2014, 17:51
LP.C2
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Bootleg
15-05-2014, 01:11
LP.A5

1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-3
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

cffan
15-05-2014, 08:16
LP.A1
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 0-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-0
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

voytek
15-05-2014, 08:27
LP.A7
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

Xevatiz
15-05-2014, 09:58
LP.C6
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 0-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 0-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 3-0

Joot_F
15-05-2014, 11:38
LP.C15
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-2
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

matx
15-05-2014, 12:04
LP.A9
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Szawar
15-05-2014, 12:07
LP.A4
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

księciuniu
15-05-2014, 17:01
LP.B11
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

odiesel
15-05-2014, 17:37
LP.C3
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-2
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

(L)eniuch
15-05-2014, 18:59
LP.B5
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-0
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-2
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 3-3
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-0
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Ciechu
15-05-2014, 19:20
LP.C13
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 3-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 4-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 4-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

Benek
15-05-2014, 19:20
LP.B3
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-2
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Qhar
15-05-2014, 19:37
LP.B18
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 3-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Seba.Kolos
15-05-2014, 19:46
LP.C17
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 0-2
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-2
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 0-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

Cezdor
15-05-2014, 20:25
LP.C1
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

leh71
15-05-2014, 20:59
LP.A3
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

Majkisek
15-05-2014, 22:22
LP.B20
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-3
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 0-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-0
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

LOL3K
15-05-2014, 22:45
LP.C20
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-3
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-2
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Adin
15-05-2014, 23:15
LP.B13
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

Angela
16-05-2014, 00:35
LP.C12
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Antares
16-05-2014, 01:01
LP.C5
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

MałaMi
16-05-2014, 04:29
LP.B12
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-0
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

Danoo
16-05-2014, 08:51
LP.B15
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 0-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-0

Bąbel 1987
16-05-2014, 08:52
LP.B10

1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

foo
16-05-2014, 11:07
LP.B17
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 0-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 3-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-3
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Pako
16-05-2014, 12:02
LP.B14
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 0-2
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

raafaL
16-05-2014, 12:22
LP.B4
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Shin-Ski
16-05-2014, 12:43
LP.A11
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-2
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

swoosh
16-05-2014, 12:48
LP.C22
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-3
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Cavior
16-05-2014, 13:03
LP.C10
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

Urban
16-05-2014, 13:21
LP.B9
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-2
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-2

Paw(L)ak
16-05-2014, 13:25
LP.C9
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

Rulkoś
16-05-2014, 13:59
LP.B2
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-0
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

Buzz
16-05-2014, 14:03
LP.B8
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

Kamilsts
16-05-2014, 14:54
LP.A14
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

Bob(L)
16-05-2014, 15:10
LP.B6
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 3-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

Fifi
16-05-2014, 15:24
LP.C19
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 0-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 0-2
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-3
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

Kujawiak
16-05-2014, 15:35
LP.B16
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

yossarian1916
16-05-2014, 15:42
LP.A8
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 0-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-1

Tom Kruz
16-05-2014, 16:28
LP.A10

1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-0

Efcia
16-05-2014, 16:35
LP.B7
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

ArtuRDZ
16-05-2014, 16:39
LP.c14
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-0

rey
16-05-2014, 17:18
LP.A6
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-2
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

SirKruszon
16-05-2014, 17:20
LP.A15
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 0-1

Orzelek
16-05-2014, 17:49
LP.B1
1. 16.05 18:00 Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 0-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-1
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Krawczol
16-05-2014, 18:12
LP.A13
2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-2
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 2-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-0
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0

Edi
16-05-2014, 18:33
LP.C23

2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 3-0
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-2
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

MarkoOHT
16-05-2014, 18:39
LP.A12

2. 16.05 20:30 Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-1
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-1
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 3-1
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-3
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-0

Ytong
16-05-2014, 21:19
LP.C24
3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 2-2
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 3-0
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 3-1
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-4
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-1

K.
17-05-2014, 08:39
LP.B19

3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-2
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1-0
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 2-2

b(L)aszka
17-05-2014, 13:36
LP.C4

3. 17.05 15:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie 1-0
4. 17.05 18:00 Korona Kielce - Piast Gliwice 2-1
5. 17.05 20:30 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 18.05 15:30 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 0-2
7. 18.05 18:00 Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-3
8. 19.05 18:00 Ruch Chorzów - Wisła Kraków 1-0