PDA

Zobacz pełną wersję : TE - kolejka 32. (01-05.05) [11]



Szejdi
30-04-2014, 11:30
http://legionisci.com/zdjecia2/2013/1379021833.png

32. kolejka ekstraklasy - 11. kolejka typerka

Link do aktualnej tabeli i LP. --> TUTAJ (http://i.imgur.com/Y63TvcO.png)

BARDZO WAŻNE - jako, że była reforma i jakoś trzeba to ogarnąć, tak więc typerzy z Ekstraklasy przed swoją LP dodają literkę A, I liga daje literkę B, a II liga daje C tak jak w moim przykładzie powyżej. Co ważne... bez żadnych spacji...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.C19
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Zasady Typerka:
Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.(-3)
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy swoją liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze oraz jest degradowany na ostatnią pozycję w lidze, a ilość miejsc spadkowych jest powiększana o ilość typerów zdegradowanych. Zatem z niższej ligi automatycznie także większa ilość typerów awansuje szczebel wyżej.

Pozdrawiam,
Shady.

Szejdi
30-04-2014, 11:32
LP.C19
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-2
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0-0

odiesel
30-04-2014, 11:35
LP.C6
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-0
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0-0

Cezdor
30-04-2014, 11:42
LP.C1
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

swoosh
30-04-2014, 11:42
LP.C24
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-0
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0-0

Ytong
30-04-2014, 11:44
LP.C26
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-0
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

Seba.Kolos
30-04-2014, 11:50
LP.C18
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

voytek
30-04-2014, 11:55
LP.A8
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Szawar
30-04-2014, 12:04
LP.A5
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

Bąbel 1987
30-04-2014, 12:36
LP.B7

1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

matx
30-04-2014, 13:36
LP.A13

1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

Kijek
30-04-2014, 14:14
LP.A2
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Bob(L)
30-04-2014, 14:32
LP.B6
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

Adin
30-04-2014, 15:17
LP.B17

1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

rey
30-04-2014, 16:22
LP.A6
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

Kamilsts
30-04-2014, 17:41
LP.A14
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

SirKruszon
30-04-2014, 18:44
LP.A15
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

Bootleg
30-04-2014, 18:53
LP.A4

1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

Alek
30-04-2014, 19:24
LP.C2
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

Hubalczyk
30-04-2014, 20:19
LP.C10
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-1

Ciechu
30-04-2014, 21:20
LP.C20
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-0
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-0
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0-0

Tom Kruz
30-04-2014, 21:43
LP.A7

1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

LOL3K
30-04-2014, 23:05
LP.C21
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-4
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

K.
30-04-2014, 23:29
LP.B18
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-3
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-2

Joot_F
01-05-2014, 01:32
LP.C12
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-2
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

(L)eniuch
01-05-2014, 03:02
LP.B4
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-1

Qhar
01-05-2014, 09:40
LP.B20
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 3-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 3-1

Kwadrat
01-05-2014, 10:03
LP.C25
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0-2

ArtuRDZ
01-05-2014, 10:30
LP.C14
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0-2

księciuniu
01-05-2014, 10:32
LP.B15
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-2
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Danoo
01-05-2014, 10:35
LP.B13
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-2
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

księciuniu
01-05-2014, 10:38
Czekałeś aż obstawię, żeby spisać co lepsze typy :look:

:lol2:

leh71
01-05-2014, 10:45
LP.A3
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

(L)ookasch
01-05-2014, 12:07
LP.C9
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-0
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-3
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

b(L)aszka
01-05-2014, 12:30
LP.C3
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-2
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-4
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

Cavior
01-05-2014, 12:46
LP.C4
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-0
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Rulkoś
01-05-2014, 13:02
LP.B3
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

MałaMi
01-05-2014, 13:25
LP.B12
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-2
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-2
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

Orzelek
01-05-2014, 13:35
LP.B1
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Majkisek
01-05-2014, 13:55
LP.B19
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-0
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-2
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

Kujawiak
01-05-2014, 14:28
LP.B16
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-2
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

Fifi
01-05-2014, 15:10
LP.C17
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-2
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Buzz
01-05-2014, 15:19
LP.B11
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

raafaL
01-05-2014, 15:51
LP.B5
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-1
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Krawczol
01-05-2014, 16:04
LP.A11
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1

Shin-Ski
01-05-2014, 16:24
LP.A9
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-2
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-1

Efcia
01-05-2014, 17:45
LP.B9
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 1-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

foo
01-05-2014, 17:54
LP.B14
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 2-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-3
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

bilbon
01-05-2014, 17:58
LP.C15
1. 01.05 18:00 Podbeskidzie - Jagiellonia Białystok 0-0
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-0
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-0
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0-0

yossarian1916
01-05-2014, 18:44
LP.A10

2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Urban
01-05-2014, 21:05
LP.B8

2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Benek
02-05-2014, 07:55
LP.B2

2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-2
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-3
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-1

Pako
02-05-2014, 09:03
LP.B10

2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 0-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

MarkoOHT
02-05-2014, 09:31
LP.A12

2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Edi
02-05-2014, 10:13
LP.C23

2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-0
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 2-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-1

Xevatiz
02-05-2014, 11:38
LP.C7

2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-1

Jaszcz
02-05-2014, 15:27
LP.C8

2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 0-0
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 1-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Angela
02-05-2014, 17:17
LP.C11
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-2
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 0-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-0

Paw(L)ak
02-05-2014, 21:26
LP.C13
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-1
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-1
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Yanks
03-05-2014, 07:36
LP.C16
2. 03.05 15:30 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 0-0
3. 03.05 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-3
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-2
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 1-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 2-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-0

Antares
03-05-2014, 18:22
LP.C5
4. 03.05 20:30 Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-0
5. 04.05 15:30 Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2-1
6. 04.05 18:00 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 1-1
7. 05.05 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Lech Poznań 0-2
8. 05.05 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 2-1