PDA

Zobacz pełną wersję : TE - kolejka 31. (25-28.04) [10]



Szejdi
16-04-2014, 11:53
http://legionisci.com/zdjecia2/2013/1379021833.png

31. kolejka ekstraklasy - 10. kolejka typerka

Link do aktualnej tabeli i LP. --> TUTAJ (http://oi60.tinypic.com/72u1av.jpg)

BARDZO WAŻNE - jako, że była reforma i jakoś trzeba to ogarnąć, tak więc typerzy z Ekstraklasy przed swoją LP dodają literkę A, I liga daje literkę B, a II liga daje C tak jak w moim przykładzie powyżej. Co ważne... bez żadnych spacji...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.C22
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Zasady Typerka:
Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.(-3)
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy swoją liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze oraz jest degradowany na ostatnią pozycję w lidze, a ilość miejsc spadkowych jest powiększana o ilość typerów zdegradowanych. Zatem z niższej ligi automatycznie także większa ilość typerów awansuje szczebel wyżej.

Pozdrawiam,
Shady.

(L)ookasch
17-04-2014, 09:32
LP.C10
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-2
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 3-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-2
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3-1

Szawar
17-04-2014, 23:07
LP.A6
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Jaszcz
18-04-2014, 10:02
LP.C8
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3-0

Ytong
19-04-2014, 13:10
LP.C26
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-2
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-2
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Urban
23-04-2014, 07:05
LP.B7
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-2
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-2
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-2
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Xevatiz
23-04-2014, 10:05
LP.C7
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 3-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3-0

Szejdi
23-04-2014, 10:52
LP.C22
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

Kijek
23-04-2014, 17:32
LP.A4
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Adin
23-04-2014, 17:53
LP.B16
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

raafaL
23-04-2014, 19:47
LP.B4
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

(L)eniuch
24-04-2014, 00:35
LP.B5
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 4-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

rey
24-04-2014, 10:42
LP.A5
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-2
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Danoo
24-04-2014, 12:07
LP.B13
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-2
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3-0

Rulkoś
24-04-2014, 12:29
LP.B3
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Benek
24-04-2014, 12:55
LP.B2
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-2
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Pako
24-04-2014, 13:37
LP.B10
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 0-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

Cezdor
24-04-2014, 16:17
LP.C1
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

SirKruszon
24-04-2014, 18:09
LP.A15
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

K.
24-04-2014, 20:06
LP.B18
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-2
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

leh71
24-04-2014, 20:33
LP.A2
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 4-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-2
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Kamilsts
24-04-2014, 21:40
LP.A14
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 3-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-2
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

Qhar
24-04-2014, 22:38
LP.B20
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 3-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-1
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-2
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Orzelek
24-04-2014, 22:43
LP.B1
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Alek
24-04-2014, 23:24
LP.C2
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 3-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-1

matx
25-04-2014, 00:55
LP.A10
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3-1

Bootleg
25-04-2014, 01:43
LP.A3

1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Angela
25-04-2014, 02:57
LP.C12
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

LOL3K
25-04-2014, 04:12
LP.C21
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-2
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 3-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-3
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-1
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 4-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

cffan
25-04-2014, 08:00
LP.A1
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Joot_F
25-04-2014, 08:15
LP.C11
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-2
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-2
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

voytek
25-04-2014, 08:30
LP.A11
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Bąbel 1987
25-04-2014, 08:32
LP.B11

1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 3-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Bob(L)
25-04-2014, 08:42
LP.B6
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 3-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Shin-Ski
25-04-2014, 08:56
LP.A7
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Yanks
25-04-2014, 09:04
LP.C14
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

b(L)aszka
25-04-2014, 09:54
LP.C9
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 3-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

MarkoOHT
25-04-2014, 10:07
LP.A9
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-2
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-1
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 3-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

bilbon
25-04-2014, 10:50
LP.C13
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 0-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-3
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Majkisek
25-04-2014, 11:28
LP.B19
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

yossarian1916
25-04-2014, 12:02
LP.A12
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Seba.Kolos
25-04-2014, 12:56
LP.C18
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 3-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

ArtuRDZ
25-04-2014, 14:10
LP.C15
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 3-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Fifi
25-04-2014, 14:14
LP.C16
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-2
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Cavior
25-04-2014, 14:22
LP.C4
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3-1

Hubalczyk
25-04-2014, 14:23
LP.C6
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

swoosh
25-04-2014, 15:08
LP.C25
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 1-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 5-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3-0

Buzz
25-04-2014, 15:19
LP.B12
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-2
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Ciechu
25-04-2014, 16:23
LP.C20
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 3-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 4-0

Kujawiak
25-04-2014, 16:59
LP.B17
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

księciuniu
25-04-2014, 17:20
LP.C15
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-0
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Efcia
25-04-2014, 17:29
LP.B9
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-1
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-0
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-2
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Antares
25-04-2014, 17:34
LP.C3
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 2-1
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 3-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Paw(L)ak
25-04-2014, 17:43
LP.C17
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 1-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

MałaMi
25-04-2014, 17:56
LP.B14
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie 0-0
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

foo
25-04-2014, 19:05
LP.B8
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-2
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 0-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-1
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 2-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0

Tom Kruz
26-04-2014, 08:09
LP.A8

3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-0

Edi
26-04-2014, 09:49
LP.C24
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 1-3
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-1
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

Krawczol
26-04-2014, 13:36
LP.A13
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 2-1
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 0-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2-1

odiesel
26-04-2014, 17:18
LP.C5
1. 25.04 18:00 Cracovia Kraków - Podbeskidzie
2. 25.04 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków
3. 26.04 15:30 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
4. 26.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
5. 26.04 20:30 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
6. 27.04 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
7. 27.04 18:00 Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk 1-1
8. 28.04 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 3-1