PDA

Zobacz pełną wersję : TE - kolejka 30. (12.04) [9]



Szejdi
09-04-2014, 00:39
http://legionisci.com/zdjecia2/2013/1379021833.png

30. kolejka ekstraklasy - 9. kolejka typerka

Link do aktualnej tabeli i LP. --> TUTAJ (http://i.imgur.com/PSZQiZz.png)

BARDZO WAŻNE - jako, że była reforma i jakoś trzeba to ogarnąć, tak więc typerzy z Ekstraklasy przed swoją LP dodają literkę A, I liga daje literkę B, a II liga daje C tak jak w moim przykładzie powyżej. Co ważne... bez żadnych spacji...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.C21
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań

Zasady Typerka:
Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.(-3)
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy swoją liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze oraz jest degradowany na ostatnią pozycję w lidze, a ilość miejsc spadkowych jest powiększana o ilość typerów zdegradowanych. Zatem z niższej ligi automatycznie także większa ilość typerów awansuje szczebel wyżej.

Pozdrawiam,
Shady.

Szejdi
09-04-2014, 00:40
LP.C21
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 3-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

voytek
09-04-2014, 11:06
LP.A11
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-0
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Kijek
09-04-2014, 16:06
LP.A3
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-1

Benek
09-04-2014, 16:12
LP.B1
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Jaszcz
09-04-2014, 18:53
LP.C8
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Danoo
09-04-2014, 19:15
LP.B12
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2:1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Antares
09-04-2014, 23:35
LP.C3
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1:0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

(L)eniuch
09-04-2014, 23:59
LP.B6
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 0-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Szawar
10-04-2014, 08:29
LP.A5
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-0
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-1

matx
10-04-2014, 16:05
LP.A12
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-3
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 2-2

Rulkoś
10-04-2014, 16:34
LP.B2
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

raafaL
10-04-2014, 17:02
LP.B4
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

leh71
10-04-2014, 21:15
LP.A2
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 0-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Ytong
10-04-2014, 21:46
LP.C25
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-2
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-4
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-0

cffan
10-04-2014, 23:08
LP.A1
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Bootleg
10-04-2014, 23:34
LP.A4

1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-3
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Alek
10-04-2014, 23:40
LP.C2
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Majkisek
11-04-2014, 00:24
LP.B19
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-2
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Urban
11-04-2014, 06:40
LP.B11
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-2
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Yanks
11-04-2014, 07:21
LP.C16
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-3
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

SirKruszon
11-04-2014, 08:46
LP.A16
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-3
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Bąbel 1987
11-04-2014, 08:48
LP.B8

1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-2
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Cezdor
11-04-2014, 09:26
LP.C1
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-0
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Joot_F
11-04-2014, 09:49
LP.C9
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

rey
11-04-2014, 10:37
LP.A10
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-3
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-3

Bob(L)
11-04-2014, 11:15
LP.B5
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

swoosh
11-04-2014, 11:22
LP.C24
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 0-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-3
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-2
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-0

yossarian1916
11-04-2014, 11:43
LP.A14
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-0

Shin-Ski
11-04-2014, 12:31
LP.A8
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Kujawiak
11-04-2014, 12:37
LP.B20
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Pako
11-04-2014, 15:09
LP.B7
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 3-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Hubalczyk
11-04-2014, 16:07
LP.C6
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Krawczol
11-04-2014, 16:08
LP.A9
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-2
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 3-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 3-1

(L)ookasch
11-04-2014, 17:33
LP.C13
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-2
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 0-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Efcia
11-04-2014, 18:53
LP.B10
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-0
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

bilbon
11-04-2014, 19:48
LP.C17
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 0-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 0-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

b(L)aszka
11-04-2014, 20:25
LP.C11
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-4
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-2
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Seba.Kolos
11-04-2014, 21:07
LP.C20
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-0

księciuniu
11-04-2014, 22:24
LP.B13
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-2
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków – Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

LOL3K
11-04-2014, 22:47
LP.C22
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-3
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-2
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-2
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-4

Orzelek
11-04-2014, 22:57
LP.B3
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-0
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Paw(L)ak
11-04-2014, 23:01
LP.C19
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Adin
11-04-2014, 23:08
LP.B16
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-3
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

ArtuRDZ
11-04-2014, 23:09
LP.C12
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-2
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 3-1

K.
11-04-2014, 23:16
LP.B18
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-4
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 2-2

Tom Kruz
12-04-2014, 01:11
LP.A6

1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-4

foo
12-04-2014, 06:34
LP.B15

1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 0-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-3

MałaMi
12-04-2014, 07:56
LP.B14
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Buzz
12-04-2014, 11:58
LP.B9
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 0-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Kamilsts
12-04-2014, 12:10
LP.A13
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

MarkoOHT
12-04-2014, 12:48
LP.A7
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 2-2
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-1
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Cavior
12-04-2014, 12:57
LP.C7
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1-1
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 0-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Angela
12-04-2014, 13:45
LP.C14
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 0-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-1

Kwadrat
12-04-2014, 14:50
LP.C26
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-1
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-0
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-1
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-2
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 2-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 2-0
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Edi
12-04-2014, 15:43
LP.C23
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 3-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-2
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 2-0
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2-0
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 1-2
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-2
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

odiesel
12-04-2014, 16:22
LP.C5
1. 12.04 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Ruch Chorzów 1-0
2. 12.04 18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
3. 12.04 18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-2
4. 12.04 18:00 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 0-3
5. 12.04 18:00 Pogoń Szczecin - Widzew Łódź 3-0
6. 12.04 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
7. 12.04 18:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie 1-1
8. 12.04 18:00 Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-1