PDA

Zobacz pełną wersję : Legia w internecie

Mariusz
24-12-2003, 01:49
Zakończyliśmy przygotowanie pierwszej części raportu „Działalność internetowych stron Legii Warszawa”. Wybraliśmy sześć serwisów, które naszym zdaniem są najlepsze i są aktualizowane na bieżąco. W pierwszym etapie przyjrzeliśmy się zawartości wybranych stron. Drugą część tworzą sami kibice Legii. Wiemy, że każda z tych stron ma swoich zwolenników i przeciwników. Interesuje nas Wasza ocena ich działalności. Będziemy Wam wdzięczni za Wasze opinie. W trzecim etapie wypowiedzą się Ci, którzy tworzą te serwisy. Całość zostanie opublikowana w drugiej połowie stycznia 2004 roku.

Lista wybranych serwisów:

> Oficjalna strona Legii
www.legia.pl

> LegiaLIVE!
www.legialive.pl

> e-Legia
www.legia.net

> LegiaNET Serwis
www.legianet.com

> LegiaF@ns
www.legiafans.net

> Legia.com.pl
www.legia.com.pl

Opiszcie te serwisy, które najczęściej odwiedzacie. Dlaczego według Was są lepsze od innych stron Legii? Jak oceniacie ich artykuły, zdjęcia, zawartość merytoryczną? Opiszcie swoje wrażenia na temat szaty graficznej. Która z tych stron według Was podaje najszybciej i najrzetelniej wiadomości? Jakimi kryteriami kierowaliście się, wybierając swoją ulubioną stronę? Czy jest coś, czego Wam brakuje w serwisach poświęconych Legii? Jak strony Legii prezentują się na tle stron innych klubów?

Jeżeli z jakiegoś powodu, nie chcecie podzielić się Waszymi ocenami na tym forum – prosimy o wysłanie maila na adres katalog@e-sport.pl lub na stronach forum.e-sport.pl w dziale Legii Warszawa. Raport jest częścią wielkiego przedsięwzięcia mającego na celu promowanie najlepszych polskich serwisów sportowych.

Z pozdrowieniami

Mariusz Wolski
e-sport.pl

Kawa
24-12-2003, 09:18
Ja odwiedzam Legialive.pl Stronka zrobiona jest naprawde profesjonalnie, fotorelacje sa na wysmienitym poziomie, każda rzecz obfotografowana z każdej strony. Do tego filmiki. Szata graficzna równierz dopracowana. Na tej stronce jest poprostu wszystko czego szukam.

Thomas
24-12-2003, 09:34
Legialive.pl
Bradzo ładna szata graficzna, częste aktualnienia :+:

e-Legia
Bardzo przejrzysta gł. strona.Aktualnienia są bardzo często.

Wiem, że krótko , ale nic....Wg mnie te 2 strony są najlepsze w sieci dot. Legii...innym nawet nie przeglądam 8)

czeniu
24-12-2003, 12:24
Legialive.pl jest zdecydowanym liderem, wskaze tez legiafans.net ze wzgledu na sentyment :+:

Mrozik
24-12-2003, 12:26
LegiaLive - Zdjęcia, Filmy no i oczywiście Forum :)

Talar
24-12-2003, 16:19
Hm... zdublowany temat z Legia.net no ale ok.

Legialive.pl zdecydowanie najlepszy serwis Legii.Czeste aktualizacje ladana szata graficzna i mili moderatorzy ;)

Legia.net weglug mnie drugi najlepszy serwis o Legiunii.

Legia.pl no coz od oficjalnej strony mozna by spodziewac sie czegos wiecej

legia.com.pl ladna szata graficzna i bardzo przejrzysta ogolnie oceniam na +

legiafans.net slaba stronka jedyne co jest na niej godne uwagii to fajne vlepy.

Na innych bywam zadko wiec sie nie wypowiadam...pozdro i wesołych świąt

http://www2.legialive.pl/dodatki/bajery/144.jpg

m84
24-12-2003, 16:22

Legialive.pl zdecydowanie najlepszy serwis Legii.Czeste aktualizacje ladana szata graficzna i mili moderatorzy ;)

eLegia to jest chyba trzeci najlepszy serwis o Legii podobny do legialive i Legia.net

8- Dwie uwagi :> Temat nie jest zdublowany tylko po prostu Pan Mariusz Wolski :D chce poznać opinię ludzi z róznych for i serwisów ;) stąd zamieścił takie same posty na obu forach :D poza tym co do Twojej wypowiedzi to Legie.net i eLegia to jest to samo chyba 8-

Co do tematu to korzystam głównie ze strony LegiiLive.Dobra aktualizacja.Sporo multimediów takich jak filmy czy mp3.Sporo jest także o koszykówce np. Więc nie tylko piłka nożna. Do szaty graficznej też nie mam zastrzeżeń. Tu jest zajebiste forum-fajny klimat :D O innych serwisach i forach się nie wypowiem bo ich nie znam po prostu.

Talar
24-12-2003, 16:24

eLegia to jest chyba trzeci najlepszy serwis o Legii podobny do legialive i Legia.net

8- Dwie uwagi :> Temat nie jest zdublowany tylko po prostu Pan Mariusz Wolski :D chce poznać opinię ludzi z róznych for i serwisów ;) stąd zamieścił takie same posty na obu forach :D poza tym co do Twojej wypowiedzi to Legie.net i eLegia to jest to samo chyba 8-

Tak wiem pomylilem sie ale pierwszy to zauwazylem ale dzieki za uwage pozdro.

Nazgul
24-12-2003, 17:08
Najgorsza jest oficjalna. Przykro to mówić, ale odwiedzam ją tylko, gdy przeczytam na którymś nieoficjalnym serwisie że jest jakiś dokument do pobrania a i tak zazwyczaj jest to bezpośrednio podlinkowane. Szata graficzna oficjalnej poprawiła się bardzo, ale aktualizacje są bardzo rzadkie.

kamyk
24-12-2003, 19:08
dlamnie 1 miejsce www.legialive.pl
2. www.legia.net
3.wwwlegianet.com

tylko te trzy strony odwiedzam !

zadko ale wpadam czasem na www.legia.pl

rkwa
27-12-2003, 05:07
LegiaLive juz od jakiegos czasu nie ma konkurecji jak dla mnie.Choc czasami przydalo by sie wiecej obiektywizmu,ale mi tez o to trudno.

Raffi
27-12-2003, 10:55
> Oficjalna strona Legii
www.Legia.pl
Poprawiona szata graficzna, ale niestety brak częstych aktualizacji jest irytujący. 4/10

> LegiaLIVE!
www.legialive.pl
Najczęsciej przeze mnie odwiedzana, może trochę mało własnych informacji, ale ostatnoio trochę lepiej z tym. Zdecydowanie najlepszy idobrze zorganiowany ) dział multimedia, dobra grafika, dobry dział 'koszykówka'. No i forum '8 8/10

> e-Legia
www.Legia.net
Troszkę podobna do powyższej, również trzyma rękę na pulsie, od czasu do czasu posiada również własne info. Przyzwoite (ostatnio) forum.Dobra.
7/10
> LegiaNET Serwis
www.legianet.com
Ostatnio odwiedzam nieco rzadziej, acz zmiana forum wyszła jej zdecydowanie na dobre. Mankamenty to nienajlepsza organizacja działu multimediów i długi czas otwierania się. Ostatnio jakby nabrała znowu rozpędu.
6/10
> LegiaF@ns
www.legiafans.net
Ostatnio rzadziej zaglądam. Nieoceniony dla wielbicieli tematu dział o vlepkach, ale trochę brakuje własnego info. Solidn i schludna robota.
5/10
> Legia.com.pl
www.Legia.com.pl
Nowa i jeszcze trochę (grafika!) niedopracowana, cieszy jednak ambicja zamieszczania możliwie jak największej ilości własnych informacji. Będę na pewno zaglądał. Wartościowe forum.
7/10