PDA

Zobacz pełną wersję : TE - kolejka 29. (4-7.04) [8]



Szejdi
02-04-2014, 13:29
http://legionisci.com/zdjecia2/2013/1379021833.png

29. kolejka ekstraklasy - 8. kolejka typerka

Link do aktualnej tabeli i LP. --> TUTAJ (http://i.imgur.com/emTGwZd.png)

BARDZO WAŻNE - jako, że była reforma i jakoś trzeba to ogarnąć, tak więc typerzy z Ekstraklasy przed swoją LP dodają literkę A, I liga daje literkę B, a II liga daje C tak jak w moim przykładzie powyżej. Co ważne... bez żadnych spacji...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

LP.C18
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce

Zasady Typerka:
Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.(-3)
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze oraz jest degradowany na ostatnią pozycję w lidze, a ilość miejsc spadkowych jest powiększana o ilość typerów zdegradowanych. Zatem z niższej ligi automatycznie także większa ilość typerów awansuje szczebel wyżej.

Pozdrawiam,
Shady.

Szejdi
02-04-2014, 13:30
LP.C18
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-2
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-1

cffan
02-04-2014, 14:19
LP.A1
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 0-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-1

Rulkoś
02-04-2014, 17:52
LP.B3
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-2
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-0

Ytong
02-04-2014, 21:03
LP.C25
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 2-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-2
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2-0
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 3-0

(L)ookasch
02-04-2014, 21:38
LP.C10
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-2
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-2
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-1

Szawar
02-04-2014, 21:58
LP.A5
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-1

Adin
02-04-2014, 22:28
LP.B16
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Seba.Kolos
02-04-2014, 23:07
LP.C17
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 0-2
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-2
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-1

Kijek
03-04-2014, 01:26
LP.A3
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 0-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Krawczol
03-04-2014, 01:40
LP.A6
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

b(L)aszka
03-04-2014, 10:43
LP.C13
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 0-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-2
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-0

Benek
03-04-2014, 10:45
LP.B1
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-2
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-0

Jaszcz
03-04-2014, 14:21
LP.C7
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Bob(L)
03-04-2014, 15:40
LP.B6
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-3
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

odiesel
03-04-2014, 16:38
LP.C6
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 0-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

leh71
03-04-2014, 18:04
LP.A2
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

K.
03-04-2014, 19:47
LP.B17

1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 2-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-0

Shin-Ski
03-04-2014, 20:28
LP.A13
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 2-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-1

swoosh
03-04-2014, 20:41
LP.C25
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1-2
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-0

Antares
03-04-2014, 20:47
LP.C4
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

rey
03-04-2014, 22:12
LP.A9
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-0
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-0

Orzelek
03-04-2014, 22:17
LP.B2
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-2
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

yossarian1916
03-04-2014, 23:11
LP.A14
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-0
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Majkisek
03-04-2014, 23:12
LP.B20
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 0-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-0

(L)eniuch
03-04-2014, 23:56
LP.B5
1. 04.04 18:00 Podpiżdzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 0-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-0
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Bootleg
04-04-2014, 00:15
LP.A4

1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Kujawiak
04-04-2014, 00:28
LP.B19
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Kamilsts
04-04-2014, 03:10
LP.A11
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-2
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-0

LOL3K
04-04-2014, 03:39
LP.C20
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-2
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-3
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-2

Qhar
04-04-2014, 07:59
LP.B18
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 0-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 3-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Yanks
04-04-2014, 08:51
LP.C15
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-2
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-1

voytek
04-04-2014, 09:20
LP.A10
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-0
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Tom Kruz
04-04-2014, 09:36
LP.A7
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Xevatiz
04-04-2014, 09:43
LP.C3
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-0
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Hubalczyk
04-04-2014, 10:05
LP.C5
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Pako
04-04-2014, 10:15
LP.B8
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Danoo
04-04-2014, 10:30
LP.B9
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 0-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-2
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

matx
04-04-2014, 10:53
LP.A12
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 0-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-0

Bąbel 1987
04-04-2014, 11:33
LP.B11

1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Alek
04-04-2014, 12:10
LP.C2
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-2

MałaMi
04-04-2014, 12:43
LP.B13
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-2

raafaL
04-04-2014, 12:55
LP.B4
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Cavior
04-04-2014, 13:04
LP.C8
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

MarkoOHT
04-04-2014, 13:56
LP.A8
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-2
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-3
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoscz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

ArtuRDZ
04-04-2014, 14:09
LP.C19
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-3
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-1

Ciechu
04-04-2014, 15:47
LP.C14
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-2
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-2
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 3-1

Joot_F
04-04-2014, 16:00
LP.C12
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-2
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Angela
04-04-2014, 16:01
LP.C21
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 2-0

księciuniu
04-04-2014, 16:12
LP.B10
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-0

SirKruszon
04-04-2014, 16:29
LP.A16
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 0-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-2
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Cezdor
04-04-2014, 17:03
LP.C1
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-0
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Efcia
04-04-2014, 17:22
LP.B12
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-0
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Paw(L)ak
04-04-2014, 17:29
LP.C23
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-0
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

Fifi
04-04-2014, 17:30
LP.C11
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 0-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 0-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-1
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Buzz
04-04-2014, 17:32
LP.B7
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-1
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Kwadrat
04-04-2014, 17:53
LP.C27
1. 04.04 18:00 Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 1-2
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-1
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-0

midzi
04-04-2014, 18:19
LP.C16
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1-0
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-1
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-1
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-1
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 0-0

Edi
04-04-2014, 18:36
LP.C22
2. 04.04 20:30 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 0-2
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-0
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-0
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2-0
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 4-2
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-0

foo
05-04-2014, 08:35
LP.B15
3. 05.04 15:30 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
4. 05.04 18:00 Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-2
5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-2
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1

Urban
05-04-2014, 20:08
LP.B14

5. 05.04 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0
6. 06.04 15:30 Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2-2
7. 06.04 18:00 Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 3-0
8. 07.04 18:00 Ruch Chorzów - Korona Kielce 1-1