PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok [02.03.2014 godz. 18:00]

voytek
27-02-2014, 08:00
http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium http://legia.com/images/esa2013.png http://desmond.imageshack.us/Himg834/scaled.php?server=834&filename=jagielloniac.png&res=medium

W niedzielę 2 marca o godz. 18.00 Legia Warszawa rozegra przy Łazienkowskiej 3 kolejny mecz, w ramach 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy przeciwnikiem naszej drużyny będzie Jagiellonia Białystok. W pierwszym meczu obu drużyn obecnego sezonu rozegranym 25 września 2013 r. Jagiellonia Białystok na własnym boisku uległa Legii Warszawa 2-3 Gole dla gospodarzy strzelali Dawid Plizga (45) i Jan Pawłowski (88], dla zwycięzców Miroslav Radović dwie (22, 77) oraz Marek Saganowski (29). Pomimo nie najlepszego startu Białostocczan w rundzie wiosennej, mecz nie musi być wcale spacerkiem, o czym przekonała się dobitnie Legia w ub. sezonie, której passe zwycięstw na własnym stadionie przerwała właśnie Jagiellonia.

http://i60.tinypic.com/2wn4369.png

Historia ligowych spotkań: w ekstraklasowych potyczkach Legia z piłkarzami z Białegostoku mierzyła się 21 razy. Bilans spotkań na plus dla Legii, która wygrywała 10 razy. Rywale triumfowali pięciokrotnie, a sześc razy padał wynik remisowy. Bramki 25-17 na korzyść legionistów. W Warszawie Legia gościła Jagiellonię Białystok 10 razy w lidze. Legioniści wygrywali siedmiokrotnie. Padły dwa remisy, stratę trzech punktów Legia zaliczyła raz, w ubiegłym sezonie kiedy przyszli Mistrzowie Polski jedyną porażkę na własnym stadionie zaliczyli właśnie z Jagą, a gola na wagę trzech punktów zdobył wówczas Tomasz Frankowski, który zakończył piłkarską karierę. Bilans bramkowy to 14:4 dla CWKS-u.

2012-11-10 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1:2 [Rzeźniczak 53]
2012-04-29 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1:1 [Ljuboja 63]
2010-11-06 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:0 [Skerla 42(s), Rzeźniczak 90]
2010-04-19 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:1 [Kiełbowicz 5, Grzelak 34] - mecz przy Konwiktorskiej
2008-08-24 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:0 [Radovic 55, 90]
2007-11-09 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 0:0

http://i61.tinypic.com/iqv96f.png

W barwach Legii w starciu z Jagiellonią nie będzie mógł wystąpić Wladimer Dwaliszwili, który musi pauzować jeszcze jeden mecz z powodu czerwonej kartki, którą otrzymał w spotkaniu z Koroną Kielce. Podczas wtorkowego treningu kontuzji doznał Brazylijczyk Guilherme, który był jednym z wyróżniających się zawodników Legii w pierwszych wiosennych spotkaniach. -Wstępne badanie ultrasonograficzne nie wykazało żadnych poważnych uszkodzeń. Doszło jedynie do naciągnięcia oraz niewielkiego naderwania mniej ważnych struktur kolana. Jeszcze w tym tygodniu planowane są szczegółowe badania, które odbędą się po usunięciu pierwszego obrzęku. - mówi doktor Maciej Tabiszewski. Z zespołem trenuje już w specjalnej masce ochronnej, Bartosz Bereszyński, który w minionym tygodniu złamał nos. W niedzielnym meczu zabraknie dochodzących do pełnej dyspozycji po urazach Jakuba Koseckiego, Marka Saganowskiego i Michała Kopczyńskiego. Z początkiem tygodnia z Legią pożegnali się sprzedany do rosyjskiego Amkaru Perm lewy obrońca Jakub Wawrzyniak oraz będący w kadrze pierwszego zespołu a idący na wypożyczenie Mateusz Cichocki (Arka Gdynia) i Przemysław Mizgała (Zagłębie Sosnowiec).

W ekipie z Białegostoku nie wystąpi Giorgi Popchadze. Gruzin w starciu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:2) został ukarany czerwoną kartką i nie będzie mógł zagrać w dwóch najbliższych spotkaniach Jagiellonii. W Warszawie nie zobaczymy również Dawida Plizgi, który nie zagrał już w konfrontacji z Podbeskidziem, gdyż nabawił się kontuzji w pierwszym wiosennym meczu białostoczan (0:1 w Chorzowie z Ruchem). Po badanaich okazało się, że najlepszy strzelec Jagiellonii jesienią nie będzie mógł też wystąpić w niedzielnej konfrontacji w Warszawie (kontuzja stawu skokowego). W kadrze nie znajdzie się również kontuzjowany od października Jan Pawłowski, strzelec jednej z bramek we wrześniowym meczu z Legią.

Skład Jagiellonii z meczu z PBB: 1. Jakub Słowik - 2. Filip Modelski, 19. Ugochukwu Ukah, 4. Michał Pazdan, 7. Giorgi Popchadze - 11. Sebastian Rajalakso (71, 15. Jakub Tosik), 22. Rafał Grzyb, 14. Adam Dźwigała (81, 18. Martin Baran), 99. Dani Quintana, 10. Nika Dzalamidze (77, 20. Maciej Gajos) - 9. Bekim Balaj.

http://i58.tinypic.com/2z6t8aa.png

Transfery Jagiellonii przed rundą wiosenną sezonu 2013/14:
Przychodzą: Seweryn Michalski (O - KV Mechelen), Joel Perovuo (P - HJK), Sebastian Rajalakso (P - Syrianska FC Södertälje), Roberts Savaļnieks (P - Metalurgs Lipawa)
Odchodzą: Grzegorz Arłukowicz (P - Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Bandrowski (P - ?), Karol Mackiewicz (P - Wigry Suwałki), Alexis Norambuena (O - GKS Bełchatów), Tomasz Porębski (O - Wigry Suwałki), Mateusz Żebrowski (O - Wigry Suwałki)

----
TEMAT KIBOLSKI TUTAJ (http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14995)

Sgt.
27-02-2014, 10:45
Udało się fajnie zacząć, to wypadałoby kontynuować passę - zwłaszcza że u siebie ze średniakami nie można sobie pozwolić na potknięcia. Wisła jutro na wyjeździe do Gdańska - zobaczymy, czy nie uda się odskoczyć jedynemu poważnemu konkurentowi do tytułu na 9 punktów, co - gdyby nie podział punktów - byłoby na tym etapie rozgrywek kosmicznym dystansem.

Trzeba liczyć na to, że będący w formie Vrdoljak i Jodłowiec wybiją z głowy granie Quintanie i Dzalamidze - o ile w Chorzowie wyglądało na to, że Stokowiec zajechał swoją drużynę i z kreatywności jego najbardziej utalentowanych technicznie graczy niewiele zostało, o tyle z Podbeskidziem, mimo kiepskiego wyniku, gra tych dwóch zawodników wyglądała całkiem ciekawie.

Ciekawe kto zagra zamiast Gui, Augusto? Szkoda że będzie brakowało kędzierzawego brazyliano, ale warto zauważyć, że mimo dobrej gry Guilherme póki co nie przyczynił się w zasadzie do żadnej z 4 bramek strzelonych przez Legię w rundzie wiosennej - dlatego nie rozpatrywałbym jego tymczasowego braku jako jakiegoś nadzwyczajnego osłabienia. Liczę na progres w grze OSy, podtrzymanie dobrego poziomu formacji defensywnej i spokojne zwycięstwo.

Benek
27-02-2014, 10:46
A czy przy pierwsze bramce w Zabrzu faul nie był na nim?

Sgt.
27-02-2014, 10:54
A czy przy pierwsze bramce w Zabrzu faul nie był na nim?

A w sumie nie wiem, nie pamiętam na kim był faul wtedy. Jak na nim, to zwracam honor :) Na powtórkach żadnych tego nie widzę, w relacjach tekstowych nie jest nigdzie napisane na kim to był faul.

Benek
27-02-2014, 10:55
No właśnie ja też tego nie wiem:) Ale tak czy siak myślę, że Augusto godnie go zastąpi.

Neg
27-02-2014, 11:23
Ciekawe kto zagra zamiast Gui, Augusto? Szkoda że będzie brakowało kędzierzawego brazyliano, ale warto zauważyć, że mimo dobrej gry Guilherme póki co nie przyczynił się w zasadzie do żadnej z 4 bramek strzelonych przez Legię w rundzie wiosennej - dlatego nie rozpatrywałbym jego tymczasowego braku jako jakiegoś nadzwyczajnego osłabienia. Liczę na progres w grze OSy, podtrzymanie dobrego poziomu formacji defensywnej i spokojne zwycięstwo.

Mimo wszystko to gość, który przyjmował piłkę pod presją, którego rywale muszą faulować bo mają problem z jego zatrzymaniem - między innymi po faulu na nim w pierwszym meczu z Koroną wyrównał stan piłkarzy po obu stronach. W defensywie również wspomagał znakomicie. Nie zaliczał głupich strat i wiedział co zrobić z piłką, kiedy przyspieszyć a kiedy wycofać piłkę. Nie pisz, że to nie jest jakieś nadzwyczajne osłabienie bo moim zdaniem jest ogromne. Augusto może i zaawansowanie techniczne ma na podobnym poziomie, ale zobaczymy jak z jego decyzjami na boisku jak dostanie pełne 90 minut i czy w ogóle ma jakieś pojęcie o grze w defensywie.

BAU
27-02-2014, 11:55
Każdy inny wynik niż zwycięstwo - przy obecnej formie Legii i obecnej formie Jagi należy traktować jako porażkę.

Szczerze, nie wyobrażam sobie innego wyniku niż conajmniej 2 z przodu i 0 z tyłu. Jedynie zastanawia mnie, jak Legia poradzi sobie z autobusem w polu karnym. Korona i Górnik wyszły - przynajmniej na początku z nastawieniem na otwartą grę raczej, Jaga na bank tego nie zrobi i będzie to pewnie pierwszy mecz, gdzie zobaczymy ile wart jest dzisiaj atak pozycyjny Legii. Mimo wszystko myślę, że Legia da Jadze lekcję dobrego, taktycznego futbolu :)

SnikerS
27-02-2014, 14:10
Augusto grał ja dotąd tylko na lewej lub w środku, więc raczej przesunie Henrika lub wpuści Kucharczyka, co podejrzewam większość wolałaby uniknąć ;) Jeszcze opcja z Radovicem, z chęcią bym go zobaczył znów na prawej. W nowej taktyce boczni pomocnicy częściej schodzą do środka, pokazują się do rozegrania, więc ta pozycja nie byłaby taka zła dla niego. A ofensywny pomocnik gra teraz bardzo wysoko, rzadko go widać przy rozegraniu, co mam wrażenie mniej odpowiada Radovicowi (no ale bramki strzela ;) ). Minus to obrona, Gui ładnie pracował w defensywie, Rado też musiałby trochę pobiegać z tyłu.

tomeck3145
27-02-2014, 14:18
Bramki liczymy od 3. Proste.

matus007
27-02-2014, 15:12
Bez Guiego będzie ciężko,gościa po prostu widać na boisku,pracuje za 2 lub 3 ,Ojaama średnio go widze,czekam na Koseckiego który przypomina mi Guiego razem daliby czadu.Tylko jeden problem Kosecki nie wraca do obrony,szapać to szarpie w ofensywie,ale defesywa słabo w jego wykonaniu wygląda.

Skład na nastepną kolejke.

OSA
Heniek--Rado---pytanie tutaj kto???

m82
27-02-2014, 15:26
Bez Guiego będzie ciężko,gościa po prostu widać na boisku,pracuje za 2 lub 3 ,Ojaama średnio go widze,czekam na Koseckiego który przypomina mi Guiego razem daliby czadu.Tylko jeden problem Kosecki nie wraca do obrony,szapać to szarpie w ofensywie,ale defesywa słabo w jego wykonaniu wygląda.

Skład na nastepną kolejke.

OSA
Heniek--Rado---pytanie tutaj kto???

Kucharczyk.

IX14
27-02-2014, 15:26
Dwa ostatnie mecze u siebie z nimi nam nie wyszły więc czas ich usadzić,a w szczególności tę czarną gnide Tosika.

Lillo
27-02-2014, 19:25
może Efir-Sa w napadzie a na bokach Ojamaa i Rado ew Augusto albo Żyrinho ;)

Podróżnik
01-03-2014, 11:10
Ja tylko w kwestii formalnej na stronie http://legionisci.com/mecz/725

W zapowiedzi meczu jest tytuł szansa na 1000 zwycięstwo problem w tym że Legia 1000 zwycięstwo odniosła w Zabrzu !!
Tabela wszech czasów nie uwzględnia zwycięstwa z Wisła w 1993 roku

Wschodnia Strona Legii
01-03-2014, 12:05
A na lewej CR7... dajże juz spokoj :/ weekend i za duzo fify

Buzz
01-03-2014, 12:09
Wiecie kto by nam się przydał na "10" Pirlo

Litości :jejku:

wujek_tomasz
01-03-2014, 12:15
Mama oddała kabel do konsoli widzę. Weźcie zróbcie coś Panowie, bo to się czytać nie da...

Makrel
01-03-2014, 12:30
Nie wiem po co Wy odpowiadacie na ten jego durny post, co tylko prowadzi do tego, że temat się zaśmieca.

Post do wywalenia

BlackAdder
02-03-2014, 12:52
Fajnie by było znów zagrać na zero z tyłu, coś pyknąć z przodu i mamy 8 punktów przewagi nad Wisłą. Czyli w każdej normalnej lidze już powoli moglibyśmy witać się z gąską, ale tzw. ekstraklasa jest wyjątkowa :lol:, więc za chwilę będą to 4 punkty. Ale nawet to byłoby jakąś zaliczką ;).

Ge(L)o
02-03-2014, 13:00
Przy marnym poziomie innych drużyn, myślę, że przed podziałem jesteśmy w stanie wypracować 12-15 pkt przewagi.

(L)ukaszns
02-03-2014, 13:47
Trzeba mozolnie budowac przewage punktowa na reszta rywali,licze na 2-0.

tomeck3145
02-03-2014, 13:48
Fajnie by było znów zagrać na zero z tyłu, coś pyknąć z przodu i mamy 8 punktów przewagi nad Wisłą. Czyli w każdej normalnej lidze już powoli moglibyśmy witać się z gąską, ale tzw. ekstraklasa jest wyjątkowa :lol:, więc za chwilę będą to 4 punkty. Ale nawet to byłoby jakąś zaliczką ;).

Dużą zaliczką. W rundzie mistrzowskiej każda ósemka gra tylko między sobą, są to drużyny na zbliżonym poziomie - więc każdy będzie tracić punkty. Nie jest tak, że nam zostaną mecze z silniejszymi rywalami, a np. takiej Wiśle mecze z outsiderami.

Cez(L)are
02-03-2014, 15:31
Legia zagra z Jagiellonią w składzie:
Kuciak - Broź, Dossa, Astiz, Brzyski - Jodłowiec, Vrdoljak - Ojamaa, Radović, Raphael - Sa.

ZdziCHu
02-03-2014, 16:27
Ty jeszcze tu jesteś? Nie wiesz z jakiej litery piszemy nasz klub? Czytasz w ogóle to co napisałeś?

Admini zmiłujecie się i pokażcie mu czerwień,ileż można....

edit: matus,widzę że się szybko uczysz :),następnym razem przed wysłaniem posta,przeczytaj go z 2-3 razy

matus007
02-03-2014, 16:40
Jak Legia wygra dzisiaj i za tydzień to ma MP na 100%,trzeba tylko monitorować sytuacje Ruchu i Wisły.Co tu się dziwić tylko Liga nam została i nic więcej...Za Urbana mieliśmy PP,PE(3 mecze w tygodniu).

Chociaż ten Ruch bedzie groźny,mają sposób na Legie.Berg powinien to zmienić.

matus007
02-03-2014, 16:45
Literówke zrobiłem,a ty już byś donosił ;)

ZdziCHu
02-03-2014, 16:48
Tu nie chodzi tylko o literówkę,co widzę to w każdym poście jakieś głupoty piszesz i tylko denerwujesz(nie tylko mnie) swoim biadoleniem.

matus007
02-03-2014, 17:54
Pazdan nadaje się do tarcia chrzanu,zero techniki,a głowe to on chyba zostawił w korycie ...

BlackAdder
02-03-2014, 23:06
Najgorszy mecz Legii pod wodzą Berga. Nie wszyscy walczyli za innych, a już ostentacyjne zachowanie Brzyskiego na grę Ojamy to była po prostu żenada. Mniej fochów więcej zapier"alania Brzyski, bo jesteś co najwyżej planetoidą a zachowujesz się jak gwiazdeczka.

Za to oprawa - Mistrzostwo Świata :klaszcze:

gizo
02-03-2014, 23:10
Mecz bez składu i ładu. Żadnej praktycznie sytuacji bramkowej i cud, że sędzia za rękę Dosy nie podyktował wapna. Słabo to wyglądało.

nafnlaus
02-03-2014, 23:26
Tak najgorszy, szkoda że po raz kolejny "najwspanialsi kibice na świecie" pod znaku LTM nie dali szansy piłkarzom się poprawić. Ten klub nie ma szans na sukces i nie myślę tutaj o poziomie sportowym. Najbardziej mi szkoda Leśnego, jeden z niewielu który stał za kibicami, wyciągnął do nich rękę, bronił a "najwierniejsi kibice" zafundowali mu strzał w ryja. Mecz jest nie ważny, bo to co budowano od roku w klubie właśnie runęło jak domek z kart. Ostatni raz tak się wstydziłem, na meczu PP finał z Lechem jakieś 10 lat temu, to żenujące tak srać na swój klub na swoim stadionie, w imię tejże Legii.

gizo
02-03-2014, 23:35
Idź do lekarza, bo widzę, że jesteś w stanie za moment popełnić harakiri.

marsu2
03-03-2014, 00:00
Maciej Rowinski ‏@MaciejRowinski 25 min.
Stadion przy ul Łazienkowskiej zamknięty do końca sezonu. Mecz Legia - Jagiellonia zostanie powtórzony. W środę decyzja czy 90, czy 45 minut
...

Hyhyhy
03-03-2014, 00:24
...

Jak rozumiem, bez dodatkowych 7 meczów ?

midzi
03-03-2014, 00:29
Zależy jak rozumieć "koniec sezonu". Dosyć wieloznaczny termin w tej sytuacji ;)

Jutro sporo wyjaśni się po konferencji Leśnego, ale nie sądzę, aby mocno bronili się przed karą. Raczej będą starali się wyjść z twarzą i uprosić o jak najniższy wymiar kary.

Tyler_Durden
03-03-2014, 00:33
Jak rozumiem, bez dodatkowych 7 meczów ?

Z tego co widzę należysz do grona 95% społeczeństwa, które nie umie czytać ze zrozumieniem... Dlatego tak bardzo powątpiewam w idealność systemu demokratycznego... ale to dyskusja na inny raz.

Przecież masz napisane: "do końca sezonu". A teraz odpowiedz sobie na pytanie, kiedy kończy się sezon 2013/2014? W momencie podziału na grupę mistrzowską i spadkową, czy też nieco później... Pozdrawiam :)

Wybacz mi tę lekką uszczypliwość, ale jestem z deczka nazwijmy to zdezorientowany dzisiejszymi zajściami i ich implikacjami.

Hyhyhy
03-03-2014, 00:40
Z tego co widzę należysz do grona 95% społeczeństwa, które nie umie czytać ze zrozumieniem... Dlatego tak bardzo powątpiewam w idealność systemu demokratycznego... ale to dyskusja na inny raz.

Przecież masz napisane: "do końca sezonu". A teraz odpowiedz sobie na pytanie, kiedy kończy się sezon 2013/2014? W momencie podziału na grupę mistrzowską i spadkową, czy też nieco później... Pozdrawiam :)

Wybacz mi tę lekką uszczypliwość, ale jestem z deczka nazwijmy to zdezorientowany dzisiejszymi zajściami i ich implikacjami.

Przyjmę to na luzie, bo akurat jestem niepoprawnym optymistą, więc przekłada się to na wszystkie sfery mojego życia. Po prostu liczę w swojej młodzieńczej naiwności, że znajdę się jeszcze na Ł3 w tym sezonie. Jakkolwiek by go nie nazywać po tej reformie.

IX14
03-03-2014, 01:23
Co do meczu ,nie dało się tego oglądać panienki chodzące po boisku.Walczyć trenować WARSZAWA musi panować!

IX14
03-03-2014, 01:25
Ludzie jeszcze niczego nie zamknęli nie ma decyzji ,bez paniki ! Trzęsiecie dupami co niektórzy jak małe dzieci.Mała zadymka jakich wiele ,a wy tu robicie drugi majdan.

Wizniak
03-03-2014, 06:32
Az sie zarejestrowalem po 2 latach przegladania.

IX14 - moze i mala zadymka jakich wiele, ale chyba nie za bardzo docieraja do Ciebie konsekwencje tej malej zadymki.

1) Lesny budowal wizerunek klubu na tym, ze dogadal sie z kibicami, ze na Legii bezpiecznie, ze nikt sobie nawet kostki na schodach nie skrecil i zaczal walczyc o:
- zmiany ustawy o imprezach masowych
- zwolnienie/zmniejszenie czynszu na wynajem stadionu
- renegocjowal kontrakty ze sponsorami
- walczyl z wizerunkiel bandytow w mediach, by przyciagnac konkretna kase
i wlasnie to wszystko poszlo sie pird...
2) Przychody dnia meczowego to jakies 20mln rocznie
3) Wlasciciele Legii zalozyli dopinanie budzetu i inwestowanie wszelkich nadwyzej. Strata pieniedzy odbija sie bezposrednio na skladzie Legii. Innymi slowy - nie ma bogatego wujka, ktorego mozna poprosic o dodatkowa kase, wiec jak straca milion, to musza ten milion gdzies znalezc.

Ta Twoja 'mala zadymka' na dzien dzisiejszy kosztowala klub ok. 12 mln zlotych. 3 miliony euro. Kosztowala Furmana. Kosztowala prawdopodobnie rowniez akademie. Jesli nie zamkna stadionu, A ZAMKNA, to straty beda niewiele mniejsze.

I wiesz co - nie panikuje, nie robie majdanu i nie trzese dupa. Mam to w dupie. Serio. 15 lat czekalem na normalnosc i juz myslalem, ze sie doczekalem, ba myslalem, ze sie doczekalem poczatku wielkiej Legii, ale nie...
...mala zadymka, trzesidupa, ciach bajera, ban...

Next
03-03-2014, 07:23
Az sie zarejestrowalem po 2 latach przegladania.i

źle zrobiłeś :ucieka:

Grigol
03-03-2014, 09:18

IX14 - moze i mala zadymka jakich wiele, ale chyba nie za bardzo docieraja do Ciebie konsekwencje tej malej zadymki.

1) Lesny budowal wizerunek klubu na tym, ze dogadal sie z kibicami, ze na Legii bezpiecznie, ze nikt sobie nawet kostki na schodach nie skrecil i zaczal walczyc o:
3) Wlasciciele Legii zalozyli dopinanie budzetu i inwestowanie wszelkich nadwyzej. Strata pieniedzy odbija sie bezposrednio na skladzie Legii. Innymi slowy - nie ma bogatego wujka, ktorego mozna poprosic o dodatkowa kase, wiec jak straca milion, to musza ten milion gdzies znalezc.

Ta Twoja 'mala zadymka' na dzien dzisiejszy kosztowala klub ok. 12 mln zlotych. 3 miliony euro. Kosztowala Furmana. Kosztowala prawdopodobnie rowniez akademie. Jesli nie zamkna stadionu, A ZAMKNA, to straty beda niewiele mniejsze.

I wiesz co - nie panikuje, nie robie majdanu i nie trzese dupa. Mam to w dupie. Serio. 15 lat czekalem na normalnosc i juz myslalem, ze sie doczekalem, ba myslalem, ze sie doczekalem poczatku wielkiej Legii, ale nie...

Szadi to ty?:>

Wyżeł
03-03-2014, 09:19

Nie wchodzę na żadne pejsbuki, portale gównoprawda, tefałeny i tym podobne a tu ci taki wszystko zepsuje.

Mieczysław
03-03-2014, 09:46

Skoro dwa lata przeglądałeś, to jak mogłeś nie zauważyć, że pewnych kwestii się nie porusza. Regulamin swoje, na początku wątku też stoi, koledzy ogarnięci podpowiadają...
Zrozum, że nie chodzi o to co piszesz (masz prawo miec własne zdanie i chwała Ci za to), ale o to o czym piszesz. Były prośby, więc uszanuj i nie wprowadzaj zamieszania.

wujek_tomasz
03-03-2014, 09:52
Trzeba szczerze przyznać, że Żyro wszedł i trochę poszalał. Mam nadzieję, że nowy trener podziała na niego motywująco, bo wygląda całkiem nieźle fizycznie w ocenie tych kilku minut. Poza tym odniosłem wrażenie, że naszym grajkom chyba nie do końca wychodzi to co założył sobie trener. Mamy szybko odbierać piłkę, a gramy tak tylko przez parę minut. Dossa zagrał chyba najgorsze 45 minut odkąd przyszedł do Legii. Za to za każdym razem kiedy przy piłce jest Brzyski to podziwiam jego formę.

Mieczysław
03-03-2014, 10:16
Trzeba szczerze przyznać, że Żyro wszedł i trochę poszalał. Mam nadzieję, że nowy trener podziała na niego motywująco, bo wygląda całkiem nieźle fizycznie w ocenie tych kilku minut. Poza tym odniosłem wrażenie, że naszym grajkom chyba nie do końca wychodzi to co założył sobie trener. Mamy szybko odbierać piłkę, a gramy tak tylko przez parę minut. Dossa zagrał chyba najgorsze 45 minut odkąd przyszedł do Legii. Za to za każdym razem kiedy przy piłce jest Brzyski to podziwiam jego formę.

Co do Żyro pełna zgoda, nawet pójdę dalej, służą mu przerwy, bo widac jak głodny jest gry i wprowadza trochę pozytywnego zamieszania. Obrona jak obrona, jak się ją przyciśnie to zawsze się kiedys pogubi (Astiz na wielki plus). Natomiast widać, że w ataku jeszcze dużo pracy. Oby Berg to mądrze poukładał, to będzie z tego coś dobrego (nie wiem czy Ty też masz takie wrażenie, ale mi sie podobała gra Heńka, jakis taki bardziej kreatywny się zrobił).

wujek_tomasz
03-03-2014, 10:48
Zdecydowanie odżył i chyba wreszcie do niego dotarło jak wykorzystać swój atut czyli szybkość. Wygrywa pojedynki bo gra dalej od obrońców. Trochę w tym jest chaotyczny ale liczę, że wyrobi sobie nawyk zejścia do środka boiska ze strzałem :)

Sugarman
03-03-2014, 20:01
Co wy macie z tym Żyro? Dwa razy się przebił z piłką między obrońców, ale pożytku z tego nie było żadnego. Za krótko, żeby go oceniać.

klimekarek
03-03-2014, 21:22
Ocena kontrowersji z meczu: Analiza sędziowska pierwszej połowy meczu Legia - Jagiellonia (http://sedziapilkarski.pl/polska/24k-1-polowa-legia-warszawa-jagiellonia-bialystok-tomasz-wajda)

Guy Crouchback
04-03-2014, 05:30
pewnych kwestii się nie porusza

No dobrze, ale w takim razie wypadałoby zmienić opis tego działu forum...

http://imageshack.com/a/img38/7499/oh6y.jpg

... bo jest tam napisane, jak w mordę strzelił, "poruszamy tu wszystkie sprawy związane z kibicowaniem".

Z kolei ten dział ma opis "Wszystko co dotyczy naszej drużyny", ale jak widać jednak nie wszystko może być omawiane na forum, więc trzeba by zmienić opisy, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd.

arczi
04-03-2014, 08:03
No jak widać. Można też po prostu czytać dokładniej to forum, wtedy by się wiedziało, co na nim można, a czego nie.

Aż tak by ci ulżyło, jak byś swoją złością się z nami podzielił?

Next
04-03-2014, 09:29

... bo jest tam napisane, jak w mordę strzelił, "poruszamy tu wszystkie sprawy związane z kibicowaniem".

Z kolei ten dział ma opis "Wszystko co dotyczy naszej drużyny", ale jak widać jednak nie wszystko może być omawiane na forum, więc trzeba by zmienić opisy, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd.

o niektórych sprawach się po prostu nie mówi, nie ważne czy w opisie danego działu jest napisane "poruszamy tu wszystkie sprawy związane z kibicowaniem" czy też nie jest to napisane, na zdrowy rozum niektórych spraw nie porusza się na forum...

wujek_tomasz
04-03-2014, 09:35
Co wy macie z tym Żyro? Dwa razy się przebił z piłką między obrońców, ale pożytku z tego nie było żadnego. Za krótko, żeby go oceniać.

Zwyczajnie. Po jego wejściu odniosłem wrażenie, że coś się ruszyło z przodu choćby na chwilę i było jakieś światełko w tunelu.

Mieczysław
04-03-2014, 10:20
Zwyczajnie. Po jego wejściu odniosłem wrażenie, że coś się ruszyło z przodu choćby na chwilę i było jakieś światełko w tunelu.

Odniosłem podobne wrażenie, może mylne, natomiast powiało trochę optymizmem (może szybciej biegał i robił większy przeciąg ? :) )

Guy Crouchback Zdecydowanie jak koledzy niżej napisali, sa tez pewne niezapisane prawa i wskazówki (powtarzane bardzo często, czy to przez administratorów, czy kolegów z długim stażem) do których nalezy sie stosowac, bo musisz pamietać, że to własnie ci koledzy tworzyli to forum, więc niejako wchodzisz do nich w gości. Poza tym, jak napewno zauważyłes w niejednej dyskusji, ma ona charakter merytoryczny, a wszelkie przejawy histerii, odejść od tematu są szybko kasowane, by nie wprowadzac bałaganu.

księciuniu
04-03-2014, 10:44

O kurde, jaka analiza :lol2:

To może tak, Panie Wnikliwy: skoro jest napisane ""poruszamy tu wszystkie sprawy związane z kibicowaniem", to chyba jasne jest, że można pisać o kibicowaniu, czyli śpiewach, okrzykach, machaniu szalikami albo małymi flagami na kijach, kartoniadach, sektorówkach, balonikach i wuwuzelach, jeżeli takowe się pojawią.
Natomiast wszystkie zachowania nie mieszczące się w definicji kibicowania, takie jak blokowanie ciągów komunikacyjnych lub zmiana miejsc w sektorach niezgodnie z oznaczeniem na bilecie, nie powinny być, zgodnie z przytoczonym przez Ciebie opisem, przedmiotem dyskusji w tamtym temacie. Proste? :)

SKN
04-03-2014, 11:03
Pewnie nie wielu z Was miało tą przyjemność grać z Żyro w jednej drużynie i wierzcie, że w kwestii dryblingu to w chwili obecnej mocno zaniżył swój poziom - może Berg okaże się dla Michała zbawieniem. Tylko kurcze nie wiem jak Wy, ale ja go widzę na lewej obronie i tam powinno być zdecydowanie jego miejsce, bo w napadzie się nie sprawdzi, a w pomocy mamy graczy bardziej kreatywnych

Mini
04-03-2014, 11:23
Pewnie nie wielu z Was miało tą przyjemność grać z Żyro w jednej drużynie i wierzcie, że w kwestii dryblingu to w chwili obecnej mocno zaniżył swój poziom - może Berg okaże się dla Michała zbawieniem. Tylko kurcze nie wiem jak Wy, ale ja go widzę na lewej obronie i tam powinno być zdecydowanie jego miejsce, bo w napadzie się nie sprawdzi, a w pomocy mamy graczy bardziej kreatywnych
pewnie nikt ;)
co do jego umiejętności w tym zakresie to chyba raz jeden jedyny w życiu (i nie wiem czy to nie był mecz w Białymstoku) Żyro grał jak Ronaldo i sam prawie wygrał mecz, żeby w następnej kolejce zaprezentować się jak Rasiak, także chyba nie obniżył lotów teraz, tylko po prostu daje radę zagrać tak raz na rok ;)

A z innej beczki - co to był za gość, który przed meczem bełkotał coś przez mikrofon oprócz Hadaja ? jakiś trening nowego nieudanego spikera ?

beka
04-03-2014, 13:21
Mini - zdaje sie mowisz o finale PP z Ruchem w Kielcach

Zam1234
04-03-2014, 13:59
Przepraszam ze tak z innej rury walne. Myslicie ze pojedziemy do Wrocławia ?

Sgt.
04-03-2014, 14:10
Przepraszam ze tak z innej rury walne. Myslicie ze pojedziemy do Wrocławia ?

Nie chcę się wypowiadać za wszystkich, ale ja myślę że kiedyś pojadę.

Mini
04-03-2014, 14:33
Mini - zdaje sie mowisz o finale PP z Ruchem w Kielcach

Jednak Białystok - http://legionisci.com/mecz/697
a w kolejnym kopał się po czole

Wyżeł
04-03-2014, 14:49
A z innej beczki - co to był za gość, który przed meczem bełkotał coś przez mikrofon oprócz Hadaja ? jakiś trening nowego nieudanego spikera ?

Na pewno nie był to ten który coś pitolił podczas śpiewania Hymnu na meczu z Trabzonsporem. Nowy wynalazek moim zdaniem.

MaĆQ
04-03-2014, 15:07
Nie chcę się wypowiadać za wszystkich, ale ja myślę że kiedyś pojadę.

Celnie ;)

Guy Crouchback
04-03-2014, 15:17
Aż tak by ci ulżyło, jak byś swoją złością się z nami podzielił?

Tutaj nie chodzi o żadną złość. Chciałem tylko dowiedzieć się jak patrzą na całą sprawę nie trolle z Onetu czy Interii, ani gimbaza z FB, tylko ludzie, którzy mogą się na ten temat sensownie wypowiedzieć (a gdzie indziej ich szukać jak nie na forum kibiców Legii?)

Ale w sumie macie rację - jak się nad tym zastanowiłem, to rzeczywiście pisanie o tym na otwartym forum nie byłoby najrozsądniejsze.

EDIT: ... ale skoro i tak już wyszedłem na czepiającego się drobiazgów upierdliwca, to w opisie "English Forum For Fans" powinno być raczej "English speaking forum", a nie "English spoken forum" (podobnie jak mamy "English speaking country").

MSP
05-03-2014, 08:55
Witam,dzisiaj wszystko się rozstrzygnie więc zobaczymy jakie będą nałożone na klub kary,ale jak widać prawie wszyscy chcą surowych kar, od Koseckiego po Bońka. Pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców (L)

tomeck3145
05-03-2014, 09:23
- Baco, będzie dziś padało?
- Oj panocku, będzie padało... albo nie będzie padało.

SKN
05-03-2014, 09:57
Mam przeczucie, że bardziej należy się obawiać jutrzejszej decyzji koziołka... Gdyby ludzie z ekstraklasy chcieli zamknąć stadion to myślę, że by to uczynili w trybie pilnym jak po Koronie i dzisiaj mogą to być kary typu kilkaset tysięcy złotych + zakaz wyjazdowy, dodatkowo dokończenie meczu lub całkowita powtórka, a jutro kozioł pierd****e grubo

Jaco
05-03-2014, 10:30
Mam przeczucie, że bardziej należy się obawiać jutrzejszej decyzji koziołka... Gdyby ludzie z ekstraklasy chcieli zamknąć stadion to myślę, że by to uczynili w trybie pilnym jak po Koronie i dzisiaj mogą to być kary typu kilkaset tysięcy złotych + zakaz wyjazdowy, dodatkowo dokończenie meczu lub całkowita powtórka, a jutro kozioł pierd****e grubo
A ja mam przeczucie, że ustępujący wojewoda Kozłowski nie dostanie zbyt wielu głosów od kiboli w nadchodzących wyborach do europarlamentu w woj. mazowieckim. :zapomnialem:

m82
05-03-2014, 10:34
A ja mam przeczucie, że ustępujący wojewoda Kozłowski nie dostanie zbyt wielu głosów od kiboli w nadchodzących wyborach do europarlamentu w woj. mazowieckim. :zapomnialem:

A dostanie w ogóle jakieś głosy od kiboli? :kawa:

Stout
05-03-2014, 10:38
Jakby tacy byli na Kurwidołku,to by pewnie dostał:rotfl2:

Jaco
05-03-2014, 10:44
A dostanie w ogóle jakieś głosy od kiboli? :kawa:
Od tych, którzy akceptują jego "mądrości" dostanie na bank. :kac:

m82
05-03-2014, 10:54
Od tych, którzy akceptują jego "mądrości" dostanie na bank. :kac:

Kiboli? :jejku:

Jaco
05-03-2014, 11:14
Kiboli? :jejku:

Nie czytasz całego forum? :boshe:

SKN
05-03-2014, 11:18

Pewnie ma to w trąbie i wszystko dogada z donaldem, rybka mu będzie czy zamknie Stadion na 3 mecze czy na 3 lata i tak powie swoim dzieciom, że Ł3 to mega bezpieczne miejsce i mogą tam chodzić

m82
05-03-2014, 11:29
Nie czytasz całego forum? :boshe:

Pewnie że nie czytam, ale jak cytujesz moją wypowiedź to czytaj do końca i ze zrozumieniem.

Jaco
05-03-2014, 11:32
Pewnie że nie czytam, ale jak cytujesz moją wypowiedź to czytaj do końca i ze zrozumieniem.
To może Ty czytaj ze zrozumieniem. :lol2:
Napiszę Ci drukowanymi :CZĘŚĆ OSÓB NA TYM FORUM, UWAŻAJĄCA SIĘ ZA KIBOLI (W/G ICH SAMYCH) JEST OBURZONA NA KIBOLSTWO W PEŁNYM WYMIARZE.

Teraz załapałeś, czy nie za bardzo? :zapomnialem:

m82
05-03-2014, 11:36
To może Ty czytaj ze zrozumieniem. :lol2:
Napiszę Ci drukowanymi :CZĘŚĆ OSÓB NA TYM FORUM, UWAŻAJĄCA SIĘ ZA KIBOLI (W/G ICH SAMYCH) JEST OBURZONA NA KIBOLSTWO W PEŁNYM WYMIARZE.

Teraz załapałeś, czy nie za bardzo? :zapomnialem:

Chyba nie rozumiem, jak można być kibolem i być oburzonym na kiboli? Taki "kibol" to nie kibol :uciekaj:

Jaco
05-03-2014, 11:37
Chyba nie rozumiem, jak można być kibolem i być oburzonym na kiboli? Taki "kibol" to nie kibol :uciekaj:
No to im to tłumacz pod każdym postem, bo mnie po 10 latach już brakuje cierpliwości.

nict
05-03-2014, 13:54
CZĘŚĆ OSÓB NA TYM FORUM, UWAŻAJĄCA SIĘ ZA KIBOLI (W/G ICH SAMYCH) JEST OBURZONA NA KIBOLSTWO W PEŁNYM WYMIARZE.

bo to takie bardziej "kiboleczki" niż kibole ;)

lukasz9209
05-03-2014, 14:37
Wie ktoś o której godzinie będzie decyzja czy walkower czy gramy jeszcze raz?

WasyL
05-03-2014, 14:40
Około 18 podobno

Benek
05-03-2014, 14:40
Wie ktoś o której godzinie będzie decyzja czy walkower czy gramy jeszcze raz?

18

Szatan
05-03-2014, 14:52
Na stronie PS'u jest jaka psuedo-live relacja z tego posiedzenia.

eRR
05-03-2014, 15:07
W dupie z tym posiedzeniem całej tej śmiesznej komisji. Niech dają kary jakie chcą. I tak wiadomo, że wszystko jest na pokaz.
Legia była, jest i wielka pozostanie.

pu(L)on
05-03-2014, 17:14
walkower..

Maciek
05-03-2014, 17:24
Jeśli walkower to ja się cieszę. Nikt nam później nie powie, że zdobyliśmy MP dzięki tej Komisji.

R.
05-03-2014, 17:25
Było do przewidzenia. Decyzja śmieszna i dla mnie kompromitująca tę komisję ale w mediach pójdzie przekaz, że walczymy z kibolami i starczy.

wujoko
05-03-2014, 17:32
Jeśli walkower to ja się cieszę. Nikt nam później nie powie, że zdobyliśmy MP dzięki tej Komisji.

Myślę ze bardziej się ucieszy Jagiellonia. Będą się tym wszędzie chwalić

pszemek607
05-03-2014, 17:35
spoko, będzie okazja do rewanżu w grupie mistrzowskiej

Unii E. mówiący NIE !!!
05-03-2014, 17:35
No niestety 0:3, pozatym Leśny na twiterze: Kary bardzo bolesne, ciężko będzie się podnieść.

BlackAdder
05-03-2014, 17:38
Moim zdaniem brak podstaw prawnych do walkowera. Czyli nie ważne prawo, ważne jaki ma być wyrok. Współczuję członkom tej komisji - muszą być strasznymi dupkami. A jak można się odwołać od tej decyzji, to trzeba to zrobić - przepisy są po naszej stronie.

P.S. A tak nawiasem mówiąc to tyś się Smuda w czepku urodził :lol:

Benek
05-03-2014, 17:39
KARA DLA LEGII: 100 tysięcy złotych, stadion zamknięty na mecz z Wisłą, na następny w zawieszeniu. Być może "Żyleta" zostanie zamknięta na dwa mecze więcej niż reszta trybun

ZdziCHu
05-03-2014, 17:40
Legia ukarana walkowerem. 100 tys. kary. 6 miesięcy zakaz wyjazdowy (Jagiellonia i Legia). Zamknięty stadion na mecz z Wisłą (plus zawiasy)

z tą karą 6 miesięcy to dojebali równo.

nawet
05-03-2014, 17:40
P.S. A tak nawiasem mówiąc to tyś się Smuda w czepku urodził :lol:

Stilic tym bardziej...

Robert E. Lee
05-03-2014, 17:42
KARA DLA LEGII: 100 tysięcy złotych, stadion zamknięty na mecz z Wisłą, na następny w zawieszeniu. Być może "Żyleta" zostanie zamknięta na dwa mecze więcej niż reszta trybun

Jak Alf nas upierdoli na 3 mecze, to z biznesowego punktu widzenia trzeba sobie będzie te zawiasy wyzerować na meczu z Lechem:lol:

Next
05-03-2014, 17:44
Hadaj zadowolony jesteś ze swojej prowokacji?!

R.
05-03-2014, 17:45
Do gry nie wszedł jeszcze pedał Kozlowski, który może zamknąć stadion na dłużej.

Ge(L)o
05-03-2014, 17:45
Tak wszystko wina Hadaja :prosze:

Robert E. Lee
05-03-2014, 17:47
Skoro za 2 poniższe nie było walkowera:
https://www.youtube.com/watch?v=nkAZc-DNJdo
https://www.youtube.com/watch?v=Xqg28_FkI4Q
to sprawdziło się, że Legia jest traktowana inaczej:lol:

Antares
05-03-2014, 17:47
No niestety 0:3, pozatym Leśny na twiterze: Kary bardzo bolesne, ciężko będzie się podnieść.

W porównaniu do tego co się mówiło, czyli minimum trzy mecz, a może nawet do końca sezonu to chyba jeden mecz + te 100 tys kary to takie tragiczne nie są.

Chociaż chyba jeszcze PZPN ma coś dodać od siebie no i oczywiście oderwany od rzeczywistości wojewoda.

Bootleg
05-03-2014, 17:48
Jeśli ktoś spodziewał się innych rozstrzygnięć niż walkower na naszą niekorzyść, to był sporym optymistą. Dla mnie od momentu informacji o przerwaniu spotkania było jasne, że dostaniemy walkower na niekorzyść. Fakt, idąc z duchem sportu ten mecz powinien być dograny od stanu 0-0. To byłoby najsprawiedliwsze rozwiązanie...

Całą resztę lepiej pominąć... niemniej ja bardziej martwię się tym, że ten mecz odbije się nam jeszcze czkawką i to być może na wielu polach... czasem może warto zastanowić się czy gra jest warta świeczki w danym momencie.

ZdziCHu
05-03-2014, 17:50
Animucki:
Legia ma uniemożliwić używanie sektorówek oraz zadeklarowała wprowadzenie licznych zmian związanych z organizacją meczów.

ra4319
05-03-2014, 17:51
jeszcze podobno zakaz sektorówek dostaliśmy

Ge(L)o
05-03-2014, 17:56
czasem może warto zastanowić się
Chyba przeceniasz możliwości niektórych osób.

Robert E. Lee
05-03-2014, 17:57
Chyba przeceniasz możliwości niektórych osób.

Biorąc pod uwagę, że po stękaniu o zwrot pieniędzy dalej wylewasz tu swoje żale, to zdecydowanie przecenia.

Ge(L)o
05-03-2014, 17:58
Na nic i nikogo się nie żalę.

KOMAN
05-03-2014, 18:00
To teraz tylko czekać co zrobi pan Kozłowski.... no i policja. Mam dziwne wrażenie że do końca rundy stadionu już nie otworzą. Ale obym był złym prorokiem.

Swoją drogą podobno wszystkie kluby zostały ukarane zakazami wyjazdowymi

Jasper121
05-03-2014, 18:05
jeszcze podobno zakaz sektorówek dostaliśmy

To będzie więcej kartoniad, proste.

casual
05-03-2014, 18:07
Gdzie niby masz info, ze wszystkie kluby mają zakaz wyjazdowy? Link poproszę.

WRKS
05-03-2014, 18:07
Komisja Ligi będzie apelować do wojewody, by ten uznał jej kary nałożone na Legię Warszawa za wystarczające... Jutro do godziny 12:00 KL przedstawi swoją decyzję wojewodzie. Ten ma podjąć swoją decyzję do piątku.

No zobaczymy, jak to będzie.

Benek
05-03-2014, 18:08
Leśniodorski twierdzi, że nie będzie się odwoływał....

mlody92
05-03-2014, 18:09
Chvj z zakazami!!! Hej Legio jesteśmy z Wami!!!

Danoo
05-03-2014, 18:14
Gdzie niby masz info, ze wszystkie kluby mają zakaz wyjazdowy? Link poproszę.

Na kibice.net pewnie wyczytał :pokemon:

Hadaj następnym razem pomyśl jak takie pomysły ci do głowy przyjdą, spójrz na konsekwencje :prawi:

gostek1555
05-03-2014, 18:16
W związku z zamknięciem stadionu na Wisłę liczę na podobną akcję biletową co z Apollonem.

BlackAdder
05-03-2014, 18:17
Leśniodorski twierdzi, że nie będzie się odwoływał....

Leśnodorski. A nawet nie poznał pisemnego uzasadnienia - czyli możliwym jest, że brak odwołania jest elementem szerszego układu lub chęcią zmiękczenia nadchodzącej decyzji pajacyka Kozłowskiego.

Robson(L)
05-03-2014, 18:18
W związku z zamknięciem stadionu na Wisłę liczę na podobną akcję biletową co z Apollonem.

chyba żartujesz

adamek35
05-03-2014, 18:23
Na jakiej podstawie nałożony jest na nas zakaz wyjazdowy? Jest jakaś podstawa prawna czy wymyślili to sobie i kolejny raz zastosowali odpowiedzialność grupową, której nie ma?

WRKS
05-03-2014, 18:43
Drastyczne kary nałożyła na warszawską Legię i Jagiellonię Białystok Komisja Ligi Ekstraklasy S.A. Spółka zarządzająca rozgrywkami w najwyższej klasie chciałyby także zamknięcia wszystkich sektorów gości do końca sezonu!

Echa niedzielnych zajść na stadionie Legii nie milkną. Dzisiaj sprawą zajęła się Komisja Ligi, która nałożyła na warszawian i białostocką Jagiellonię wysokie kary. Gospodarzy czeka 6-miesięczny zakaz wyjazdowy i trzy mecze bez udziału publiczności (dwa zawieszone na okres roku) oraz walkower. Do tego aż 100 tys. zł kary finansowej! Jagiellonia będzie jednak tylko połowicznie wygrana, bowiem sankcje dotkną także jej kibiców, którzy otrzymali zakaz wyjazdowy również na sześć miesięcy.

Okazuje się, że to nie koniec restrykcji, Ekstraklasa S.A. chciałaby bowiem zamknięcia sektorów gości na wszystkich 16 ekstraklasowych stadionach! Taki wniosek spółka złożyła do Zarządu PZPN, bo tylko on może podjąć decyzję w tej sprawie.
W środowisku mówi się, że inspiratorem takiego pomysłu jest m.in. wiceprezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki. Trudno powiedzieć czym szefowie spółki kierowali się, poza tanim PR-em, zgłaszając taki wniosek. Pozostaje mieć nadzieję, że w PZPN odpowiedni ludzie pójdą po rozum do głowy, nie ulegną ogólnonarodowej histerii i idiotyczny wniosek odrzucą.Drastyczne kary nałożyła na warszawską Legię i Jagiellonię Białystok Komisja Ligi Ekstraklasy S.A. Spółka zarządzająca rozgrywkami w najwyższej klasie chciałyby także zamknięcia wszystkich sektorów gości do końca sezonu!

Źródło: WidzewToMy

Robert E. Lee
05-03-2014, 19:06
Tak na marginesie to jak Jagiellonia dostała tylko zakaz wyjazdowy, to tam w klubie się muszą cieszyć, że stało się to co się stało w niedzielę. Są 3 punkty zbliżające do pierwszej ósemki, a to czy kibice jeżdżą na wyjazdy, czy nie pewnie i tak mają w dupie.

caleb_king
05-03-2014, 19:17
z tą karą 6 miesięcy to dojebali równo.

Ferdki za finał PP dostali bodajże 7 miesięcy zakazu wyjazdowego. Jak dla mnie kombinacja grzywna+walkower+zakaz wyjazdowy+zamknięty stadion to kompletny odpał. Jak dziewczyny się pobiły na Kamiennej, czy była akcja w Bydgoszczy z kibicami ŁKS to jakoś się po kościach rozeszło. P@#$% pismaki znowu zrobiły z igły widły.

Edit: sorry, Zawisza miał na jeden mecz zamknięty stadion

Seba.Kolos
05-03-2014, 19:25
Skoro za 2 poniższe nie było walkowera:
https://www.youtube.com/watch?v=nkAZc-DNJdo
https://www.youtube.com/watch?v=Xqg28_FkI4Q
to sprawdziło się, że Legia jest traktowana inaczej:lol:

Przeciez jestesmy wyjatkowi, wiec trzeba NaS traktowac wyjatkowo :prawi: :D

Ćwirek
05-03-2014, 20:02
skoro tutaj komentujemy ten wątek - powiem jak ja to widzę - walkower - najbardziej dotkliwa kara dla klubu, 100 tysięcy grzywny - to circa 1000 biletów na środkowe sektory trybuny wschodniej więc nie tak źle, oczywiste straty za mecz z Wisłą ale i tak do przełknięcia - skoro mecz bez kibiców niższe koszty obsługi - ochrony etc.; natomiast 6 miesięcy zakazu jeżdżenia dla NaS to jest najczystszej maści skurwysyństwo - i innaczej postrzegać tego nie można - kara wymierzona perfidnie i celowo właśnie dla tego klubu - i za to kij im w oko (nawet jeśli to był warunek by wojewoda nie dołożył do pieca czy inne ścierwa).

Mini
05-03-2014, 20:11
(nawet jeśli to był warunek by wojewoda nie dołożył do pieca czy inne ścierwa).
a czy to faktycznie było targiem załatwione, to się dopiero okaże jak ta menda wyda swój wyrok

Gabro
05-03-2014, 20:23
Źródło: WidzewToMy

Boja sie większej ilości walkowerow?:)

Gabro
05-03-2014, 20:28
Ferdki za finał PP dostali bodajże 7 miesięcy zakazu wyjazdowego. Jak dla mnie kombinacja grzywna+walkower+zakaz wyjazdowy+zamknięty stadion to kompletny odpał. Jak dziewczyny się pobiły na Kamiennej, czy była akcja w Bydgoszczy z kibicami ŁKS to jakoś się po kościach rozeszło. P@#$% pismaki znowu zrobiły z igły widły.

Edit: sorry, Zawisza miał na jeden mecz zamknięty stadion

Kvrwa, Hadaj i pismaki załatwili nam mistrza pewnie. No i jeszcze trzeba pamietać, ze przez straty finansowe zespół w przerwie letniej zostanie zapewne osłabiony. Tak wiec i fazę grupowa pucharów mamy z głowy. Ech...proponuje chwile pomyśleć, zanim co poniektórzy przeleja beztrosko swoje myśli na formę pisemna.

EDIT: poprawka gramatyczna

Mieczysław
05-03-2014, 22:22
skoro tutaj komentujemy ten wątek - powiem jak ja to widzę - walkower - najbardziej dotkliwa kara dla klubu, 100 tysięcy grzywny - to circa 1000 biletów na środkowe sektory trybuny wschodniej więc nie tak źle, oczywiste straty za mecz z Wisłą ale i tak do przełknięcia - skoro mecz bez kibiców niższe koszty obsługi - ochrony etc.; natomiast 6 miesięcy zakazu jeżdżenia dla NaS to jest najczystszej maści skurwysyństwo - i innaczej postrzegać tego nie można - kara wymierzona perfidnie i celowo właśnie dla tego klubu - i za to kij im w oko (nawet jeśli to był warunek by wojewoda nie dołożył do pieca czy inne ścierwa).

Mi się podobnie widzi, dla widzewa to ta kara byłaby drakońska i nie do zapłacenia, dla Legii napewno, aż tak dotkliwa nie jest. Wydaje mi się, że to celowe dogadanie Lesnego z KL, by Kozłowski juz nic nie dorzucał, a skąd inąd wiadomo, że sektorówki były solą w jego oku. I przyznaję rację koledze też w tej tezie, że prawdziwą i tą najdotkliwszą karą ma być zakaz wyjazdowy na sześć miesięcy.

pijak z Wo(L)i
05-03-2014, 23:03
Bolesne jest to ze Jaga dostala gratis punkty od KL za wyczyny jej kibicow!Zakaz wyjazdowy dla nas na 6 miesiecy,za co?:wkurzony::protestuje::protestuje::protestuje:C o teraz zrobi biedny Roman Andersen,jedzie Legia bez nabojki do Wrocka?
Ok kary solidne zobaczymy czy to koniec,jutro Alf:nienormalny: powie co dalej z tym fantem:?

Mieczysław
05-03-2014, 23:13
Bolesne jest to ze Jaga dostala gratis punkty od KL za wyczyny jej kibicow!Zakaz wyjazdowy dla nas na 6 miesiecy,za co?:wkurzony::protestuje::protestuje::protestuje:C o teraz zrobi biedny Roman Andersen,jedzie Legia bez nabojki do Wrocka?
Ok kary solidne zobaczymy czy to koniec,jutro Alf:nienormalny: powie co dalej z tym fantem:?

Paradoksalnie, dzisiejsze obrady sejmu mogą nam pomóc, Tusk zadowolony bo Kaczor poparł stanowisko rządu, to może i alf łaskawsze wytyczne dostał :)

Runi
06-03-2014, 08:21
Tym walkowerem nie ukarali tak bardzo nas ale szczególnie Zawiszę, Cracovię, Lechię itd. , tych co walczą o ósemkę. Ach życzę tego , żeby właśnie Jaga znalazła się w tej lepszej grupie wyprzedzając wyżej wymienionych właśnie o ten punkcik czy dwa , które dostali przy zielonym stoliczku, a wtedy polecą gromy na wszechwiedzącą i najmądrzejszą KL.

mobillo
06-03-2014, 09:01
[QUOTE=SebaKolosWien;1256871]Przeciez jestesmy wyjatkowi, wiec trzeba NaS traktowac wyjatkowo :prawi: :D[/QUOT
proponuje na mecz z wisła udać się pod stadion i tam dopingowac nasz kochany klub,na ulicy tez mozna prowadzić doping

a-d-a-m
06-03-2014, 09:05
z dołka też można...

księciuniu
06-03-2014, 09:10
Tym walkowerem nie ukarali tak bardzo nas ale szczególnie Zawiszę, Cracovię, Lechię itd. , tych co walczą o ósemkę. Ach życzę tego , żeby właśnie Jaga znalazła się w tej lepszej grupie wyprzedzając wyżej wymienionych właśnie o ten punkcik czy dwa , które dostali przy zielonym stoliczku, a wtedy polecą gromy na wszechwiedzącą i najmądrzejszą KL.

Gromy to polecą, ale na Legię, bo rozdaje punkty przy zielonym stoliku :lol:

mobillo
06-03-2014, 09:19
Mi się podobnie widzi, dla widzewa to ta kara byłaby drakońska i nie do zapłacenia, dla Legii napewno, aż tak dotkliwa nie jest. Wydaje mi się, że to celowe dogadanie Lesnego z KL, by Kozłowski juz nic nie dorzucał, a skąd inąd wiadomo, że sektorówki były solą w jego oku. I przyznaję rację koledze też w tej tezie, że prawdziwą i tą najdotkliwszą karą ma być zakaz wyjazdowy na sześć miesięcy.

to może zróbmy zrzutkę na kare

Seba.Kolos
06-03-2014, 09:23
Paradoksalnie, dzisiejsze obrady sejmu mogą nam pomóc, Tusk zadowolony bo Kaczor poparł stanowisko rządu, to może i alf łaskawsze wytyczne dostał :)

Alf to by byl zadowolony jakby sobie poruchal.... ale jak wiemy, pewne sprawy beda trwaly wiecznie...

GSM
06-03-2014, 09:42
Dla mnie niezrozumiałe jest karanie "sportowe" klubu odebraniem punktów(walkowerem) za coś na co piłkarze,trenerzy nie mają żadnego wpływu i co bezpośrednio nie łączy się z kwestiami trybun.O ile można zrozumieć racjonalność zamykania trybun i zakazów wyjazdowych dla kibiców to odgórne łączenie tego ze sportem jest kretynizmem.Inna sprawa,że powinno się chcieć ostro pracować piewcom kar i sprawiedliwie wyłapywać każdą jednostkę za dane nieprawomyślne zachowanie.Każąc zakazami tylko poszczególne osoby którym udowodni się przewinienie ,a nie idąc na łatwiznę odgórnie zamykać to i owo przed wzystkimi

Brat Jędrzej
06-03-2014, 11:19
Nie zdziwię się jak nam ta menda zamknie stadion w celach "profilaktycznych"

Swoją drogą mam pytanie : co z biletami na Wrocław? Wiadomo, że te beje z komisji ligi nam załatwiły półroczny wypoczynek od specjali, ale chciałbym się dowiedzieć, czy będzie jakiś zwrot, czy przerzut na 1 mecz po tym pseudo-zakazie??

me(L)u
06-03-2014, 17:10
Kvrwa, Hadaj i pismaki załatwili nam mistrza pewnie.

Co takiego zrobili dziennikarze?

Mini
06-03-2014, 20:03
wywiad z Piotrem Jakubiczem - przewodniczącym komisji ligi

Jednak to nie sędzia przerwał mecz, tylko przedstawiciel miasta.
- I sędzia w konsekwencji zawody zakończył. Jak Pan pamięta, sędzia odgwizdał przerwę i w tym momencie zostało ogłoszone zakończenie zawodów.
A jak w raporcie delegata zostało to zapisane? Czy mecz przerwał sędzia, delegat, czy miasto?
- Zostały zakończone, czyli przyjmujemy, że to musi się spotkać z akceptacją sędziego tych zawodów. Nawet jeżeli ta decyzja jest wynikiem innej decyzji.

Przychodzi rozkaz z góry, sędzia może się grzecznie (ale szybko bo dostał pięć minut) spakować i opuścić stadion, ale komisja ligi uznaje że się zgodził na przerwanie meczu i nie jest to siła wyższa, zgodnie z którą logiczne i sprawiedliwe byłoby dokończenie meczu :roll:

to jest taki sam i.diota jak Starczewski co flagi do aresztu chciałby zamykać

Kawa
06-03-2014, 21:37
Pojawiło się gdzieś jakieś logiczne wyjaśnienie czemu nie można było w niedzielę dograć 2 połowy bez udziału publiczności?

Tomekkk
06-03-2014, 21:44
Pojawiło się gdzieś jakieś logiczne wyjaśnienie czemu nie można było w niedzielę dograć 2 połowy bez udziału publiczności?

Nie pojawiło się i się nie pojawi zapewne, ale między wierszami można wyczytać, że nie na rękę było by to dla C+, gdyż oni mieli już niedzielną ramówkę wypełnioną... W ogóle zadziwia mnie właśnie ta cisza i brak lobby ze strony C+ w kwestii dogrania meczu, przecież im powinno na tym zależeć... chyba....

Cez(L)are
06-03-2014, 21:44

Leśny mówił, że obie drużyny chciały dokończyć, ale według prawa/regulaminów było to niemożliwe.

Kawa
06-03-2014, 21:49
Leśny mówił, że obie drużyny chciały dokończyć, ale według prawa/regulaminów było to niemożliwe.

Tyle to czytałem, ale jakie regulaminy, jakie prawo, jak 22 chłopa chce poganiać za piłką to wojewoda nie musi się zgadzać.

Xtreme
07-03-2014, 03:38
przecież w tej zacnej komisji ligi każdy chce umoczyć paluchy w "sukcesie" bo niszczenie piłki może być dla nich jedynym sukcesem w tej kadencji, czyli bądźmy gotowi bo dno dna bedzie sie wynurzać, nawet putin by sie tak pięknie nie rozprawił z kibicami, tylko zapomnieli o jednym szczególe, pozamiatali kibicami wiec w\do kurwy nedzy kto tych paralitykow bedzie ogladal :) chyba ze pzpn przygotowal opcje ale raczej ratpie czy sie oplaci bo ja bule 159zl zeby se poogladac nasza lige i spierdalam od was bo tymi decyzjami nie szanujesz kibice ktory placi :)

Xtreme
07-03-2014, 03:41
tera stadion zamkniety wiec ja jako placący słono w sumie kibic po wychodzi w okolicach 2 stowek na miecha mam tą komisje w dupie, ciekawe ilu będziecie musieli nałapać eby moje 160zł na miecha przebić

Xtreme
07-03-2014, 03:43
a żeby było lepiejw marcu kończy mi sie umowa z analem i teraz na bank nie odbire, patrzcie ***** na słupki pedały, tylko tym sposobem można ruszyć was do działania :)

nie jestem jedyny , zresztą odczujecie zaraz , nie wiem czy wiecie sport wasz opiera sie na naszej lidze, reszta to dodtaki