PDA

Zobacz pełną wersję : Euro 2016

Strony : 1 2 [3] 4 5 6

księciuniu
13-06-2016, 22:16
Dzieki, właśnie znalazłem na Das Erste, numer 300 na nc+

dilbert
13-06-2016, 22:17
Cały czas oglądam z linka który wrzucił Fallen. BBC, nic się nie tnie, jak ktoś zna angielski to miodzio :)

Fallen
13-06-2016, 22:51
Antares,
masz rację, działa bardzo dobrze i jest tam prawie cała TV, niestety mój zastępczy lapek i telefon, nie poradziły sobie sobie z jakością, bo nie wspierają HD, ale od czwartku wszystko wróci do normy. 19 zł msc za prawie cała telewizję? Choć nie mam telewizora to doba opcja. Dzięki za przypomnienie.

Włosi, jestem zaskoczony...

Mistarz
13-06-2016, 22:53
Multikulti pojechane 2:0 mimo paru nerwówek :)

Tom Kruz
13-06-2016, 22:53
Ojej. Sztandarowy zespół multikulti i pieszczoch dziennikarzy Polsatu przegrał mecz.

Tommy Johnson
13-06-2016, 22:54
Ależ klasę pokazała Italia, wspaniała piłkarska drużyna. Można psioczyć na ich defensywną grę ale jakości piłkarskiej nikt im nie odmówi.

Buffonowi na stare lata puchar by się przydał.

Antares
13-06-2016, 22:56
Antares,
masz rację, działa bardzo dobrze i jest tam prawie cała TV, niestety mój zastępczy lapek i telefon, nie poradziły sobie sobie z jakością, bo nie wspierają HD, ale od czwartku wszystko wróci do normy. 19 zł msc za prawie cała telewizję? Choć nie mam telewizora to doba opcja. Dzięki za przypomnienie.

Włosi, jestem zaskoczony...

Zaznacz sobie w ustawieniach tryb zgodności, potem wejdz w jakiś kanał, powiększ, kliknij prawym i tam możesz sobie ustawić jakość na niską, średnią i wysoką. Ja w robocie mam neta tylko jakieś 3 mb i na wysokiej nie przycina co na weeb.tv często się zdarzało. Kanałów trochę brakuje, bo HBO jest, ale C+ nie ma, ale na EURO sprawdza się idealnie.

A Włosi niby pomoc i atak na kolana nie rzucają, ale to są Włosi, turniejowa drużyna, coś czuję, że zajdą bardzo daleko.

R.
13-06-2016, 22:57
Zacytuję: "złote pokolenie belgijskiej piłki 0:2 najgorsza reprezentacja Włoch w historii."
:D

kresowiak1993
13-06-2016, 22:57
Brawo ! W drugiej połowie już Belgów ostro zaczęli dominować, jak dla mnie na razie najlepszy mecz turnieju. Druga bramka - majstersztyk, zamiast walić na siłę, popatrzył i podał, a wykończenie mistrzowskie.

MarkoOHT
13-06-2016, 22:58
Belgia zbyt indywidualnie, Włosi ich załatwili po mistrzowsku. Podanie na 1:0 to jakiś kosmos:ucieka:

Luke
13-06-2016, 23:01
Chcesz mieć dobrą drużynę? Weź Belga.
Chcesz mieć bardzo dobrą drużynę? Weź dwóch Belgów.
Chcesz mieć bezjajeczną i przeciętną drużynę? Weź jedenastu Belgów.

Włochy klasa - perfekcyjnie rozegrany mecz. Z racji, że na forum włoskie "lobby" jest dość spore, to tylko zauważę, że to dopiero pierwszy mecz grupowy. ;)

gryglipuff
13-06-2016, 23:02
Wiele osób mówiło po pierwszym meczu, że bramka Payeta zostanie wybrana przynajmniej do TOP 3, ale z dnia na dzień bramki i asysty są coraz ładniejsze. Nic tylko się cieszyć :) Włosi w obronie pokazali to co najlepiej umieją. Lukaku sytuacji lepszej niż dziś raczej już mieć nie będzie

BlackAdder
13-06-2016, 23:03
Wilmots miszcz - ujowo zestawił skład, zmienił Lukaku na typa co nie potrafi grać głową (dwie setki poszły w pi"du) i jeszcze cały mecz trzymał na boisku beznadziejnego dziś de Bruyne. Na dodatek "Belgowie" :lol: wyglądali jak jakaś przypadkowa zbieranina a nie drużyna.

No to Włosi ich wydymali bez mydła - i dobrze, bo wzrosły szanse Irlandczyków, którzy bardzo fajnie dziś walczyli.

Fallen
13-06-2016, 23:04
Jutro akurat mecze nieciekawe, ale zawsze miło ogląda się słabą Portugalię, więc sprawdzę na którym poziomie jakości będzie działać. Bo nie chodzi o jakość, net 30, głos normalny, ale obraz - jakby to określić - co chwilę laguje, nie działa płynnie, grafika nie daje rady :-

Włosi myślałem że staną w 11 na swojej połowie i 0-0 a oni wyszli z pianą na pysku. Turniej niech trwa dalej

Benek
14-06-2016, 13:02
UEFA gives Russia suspended disqualification from Euro 2016 and €150,000 fine for trouble vs. England.

Czyli co jak znowu będą napierdzielać to Rosjanie out z turnieju? :)

Maciek
14-06-2016, 13:26
Czyli co jak znowu będą napierdzielać to Rosjanie out z turnieju? :)

Ponoć chodzi tylko o zamieszki na stadionie, jak będą na mieście to nic.

norullez
14-06-2016, 13:33
Zaznacz sobie w ustawieniach tryb zgodności, potem wejdz w jakiś kanał, powiększ, kliknij prawym i tam możesz sobie ustawić jakość na niską, średnią i wysoką. Ja w robocie mam neta tylko jakieś 3 mb i na wysokiej nie przycina co na weeb.tv często się zdarzało. Kanałów trochę brakuje, bo HBO jest, ale C+ nie ma, ale na EURO sprawdza się idealnie.

A Włosi niby pomoc i atak na kolana nie rzucają, ale to są Włosi, turniejowa drużyna, coś czuję, że zajdą bardzo daleko.

A co do tej strony, które premium najlepiej wykupić? W sensie które jest najbardziej opłacalne, bo wczoraj obejrzałem 10 minut, ale później wyskoczył komunikat że musze wykupić premium bo inaczej nie pooglądam ;)
Może ktoś już kupował i podpowie? ;)

Benek
14-06-2016, 13:37
A co do tej strony, które premium najlepiej wykupić? W sensie które jest najbardziej opłacalne, bo wczoraj obejrzałem 10 minut, ale później wyskoczył komunikat że musze wykupić premium bo inaczej nie pooglądam ;)
Może ktoś już kupował i podpowie? ;)

Ja to Ci polecam jednak tą turecką stronę TRT 1 HD lub TRT sport hd. Nic nie płacę a oglądam na telefonie wszystkie mecze :)

norullez
14-06-2016, 13:55
Jak tego nie ogarne to się skusze, ale tak się zapieram jak mogę, bo oglądanie na Das Erste po niemiecku, albo na tych TRT po jakiemuś turecku to dla mnie jak masochizm. No tak już mam, nic nie poradzę :lol2:

jednopostowiec
14-06-2016, 14:03
Na stronie, którą podrzucał Fallen ładnie się oglądało, no i po angielsku.

proszę bardzo

http://www.uefaeuro2016live.com/p/itv.html

na czerwono lista streamow z danej stacji - do wyboru nawet język (bez polskiego), ja preferuje angielski rzecz jasna, bardzo dobra jakość, nie tnie

norullez
14-06-2016, 14:06
Na stronie, którą podrzucał Fallen ładnie się oglądało, no i po angielsku.

Po angielsku jeszcze ujdzie, także dziś potestuje obydwie strony :look:

Tomi
14-06-2016, 14:07
Jak tego nie ogarne to się skusze, ale tak się zapieram jak mogę, bo oglądanie na Das Erste po niemiecku, albo na tych TRT po jakiemuś turecku to dla mnie jak masochizm. No tak już mam, nic nie poradzę :lol2:

Można oglądać po ang., ja lecę już tylko oglądając przez AceStream. Instalujesz program a potem rozpiska spotkań na tej stronie

http://www.livefootballol.me/streaming/euro-2016/
ArenaVision to streamy z ESPN
Bloodzeed to BBC

Jakość przy streamach 2000 kb/s więcej niż dobra.

R.
14-06-2016, 14:34
Ja polecam zaglądać na tę stronę, jakieś 30 minut przed meczem pojawiają się linki do streamów sd, hd itp. W **** do wyboru.

Bonhart
14-06-2016, 15:24
Ja polecam zaglądać na tę stronę, jakieś 30 minut przed meczem pojawiają się linki do streamów sd, hd itp. W **** do wyboru.

Ja nikomu w portfel nie chce zagladac, ale za 17 zl/miesiac na wizja.tv sa cale mistrzostwa bez zadnych zacinek. Do tego oczywiscie canalplusy, hbo i co tam szanowny pan sobie zyczy. Mysle, ze kwota niewygorowana, a z pewnoscia nie warta nerwow wywolanych przez zacinajacy sie stream o jakosci pikselozy rodem z gier na Atari ;) Ja osobiscie polecam.

Benek
14-06-2016, 18:48
W ogóle nie rozumiem trenera Węgrów... Na ławce siedzi napastnik który strzelił ponad 30 bramek w sezonie a na boisku biega łamaga który nie strzelił żadnej.
.

Tuzin
14-06-2016, 18:49
Ogladam tych bratanków i w sumie nie dziwi mnie że Niko tam nie gra, bo graja arcy skomplikowaną taktyke pod tytułem dalekie wykopy przez bocznych obrońców na wysokiego rasiaka który to zbija i może ktoś to zlapie w środku i rozrzuci akcje. Do takiej taktyki ewidentnie nadaje się Szalai, który ostatniego gola gdziekolwiek strzelił chyba z rok temu. Niko to zupełnie inny styl grania i mam wrazenie że z jego umiejętnościami poza polem karnym byłby mniej efektywny w stwarzanie jakiegokolwiek zagrożenia.

Luke
14-06-2016, 18:50
W ogóle nie rozumiem trenera Węgrów... Na ławce siedzi napastnik który strzelił ponad 30 bramek w sezonie a na boisku biega łamaga który nie strzelił żadnej.
.

Jak często pokazuje życie, lepszy łamaga z Bundesligi niż dobry gracz z naszej buraczanej.

Benek
14-06-2016, 19:02
Jak często pokazuje życie, lepszy łamaga z Bundesligi niż dobry gracz z naszej buraczanej.

Jeżeli Niko nie dostanie szansy to się nie przekonamy czy łamaga lepszy :)

Antares
14-06-2016, 19:12
Chyba najgorszy mecz jak do tej pory, tempo spacerowe. Ogólnie dobrego meczu na tym EURO jeszcze nie było.

przemekcwks
14-06-2016, 19:21
.

Także ten... ;)

Tuzin
14-06-2016, 19:25
No dobra, to teraz nie spierdolic tego.

PS muszę odszczekac z tym Kleinheislerem, bo w tym meczu widać że ma gościu to coś.

PS2 no i wchodzi Priskin, więc Niko raczej dupy nie podniesie, chyba że na lewe skrzydlo za Nemetha

Antares
14-06-2016, 19:48
O Austriakach po eliminacjach czytałem opinie, że to obecnie najładniej grający zespół w Europie. 10 miejsce w rankingu FIFA, a dzisiaj całkowita porażka. I po tym meczu Węgrzy będą mieli spore szanse na wyjście z grupy.

gryglipuff
14-06-2016, 19:48
No i 2:0. Pięknie Bracia :gol:

Austria za bardzo się otworzyła i zapomniała, że poza atakiem jest jeszcze obrona. W ogóle w drugiej połowie mecz dużo lepszy

Tuzin
14-06-2016, 19:49
Zrobili im z dupy niezly Ekwador :]

Mistarz
14-06-2016, 19:54
Cieszy kolejna wtopa multikulti ... ale co Nikolić zrobił trenerowi Węgier, że ten woli grać dwoma drewniakami to nie kumam...

Szawar
14-06-2016, 19:56
Gdzie Austriacy znaleźli tego bramkarza. :poddaje:

Ivan Drugi
14-06-2016, 20:01
Piękna historia Gabora , po 18 latach gry w kadrze i zbieraniu nieustannych batów w wieku 40 lat wreszcie doczekał się gry na turnieju i ma szanse na wyjście z grupy .

R.
14-06-2016, 20:04
Cieszy kolejna wtopa multikulti ... ale co Nikolić zrobił trenerowi Węgier, że ten woli grać dwoma drewniakami to nie kumam...

Nie pasuje do taktyki długich piłek na kołka w ataku.

Grabo
14-06-2016, 20:10
Miło patrzyło się na bratanków ogrywających te wszystkie Alaby i innych rodaków Adolfa.
No i jak na razie ekstraklapa górą :paker:- kto ma od nas piłkarzy ten wygrywa. Słowakom się nie udało, bo mieli tylko jednego Dudę z ekstraklapy.

Benek
14-06-2016, 20:10
Także ten... ;)

No dlatego on jest trenerem a ja siedzę i marudze w fotelu
:)

Ps. Jednak nie zmieniam zdania że Szalaj to drewno :)

BlackAdder
14-06-2016, 20:14
No i zlepek pseudoaustriackich indywidualności padł w starciu z drużyną Węgrów :)

Sędzia im troszkę pomógł tą drugą żółtą kartką, ale swoje wybiegali.

Brawo!

P.S. Tak swoją drogą to Austriacy nasprowadzali sobie tylu Chorwatów i Murzynów, że na bramkarza już chyba kasy nie starczyło :lol:. Poziom podwórkowy.

Bugi B.
14-06-2016, 22:49
Brawo, brawo :)

Islandia dzielnie walczy z Portugalią. Koło 10% populacji Islandii przyjechało kibicować swoim. Głośniejsi niż Portugalczycy:bravo:

LOL3K
14-06-2016, 22:53
Islandia :o

BlackAdder
14-06-2016, 23:03
Jak kraj mający mniej ludzi niż Lublin remisuje z Portugalią, to naprawdę nie ma już słabych drużyn :oczko:

Na dodatek zagrali bojaźliwie, w następnych meczach może im pójść jeszcze lepiej. Ku uciesze swoich kibiców, którzy bardzo fajnie dopingowali :)

Maciek
14-06-2016, 23:04
Euro 2016. Platformy będą blokować zagraniczne kanały?

Za wykupienie Euro 2016 w Polsacie trzeba zapłacić 100 złotych. Wielu Polaków obchodziło się bez płacenia, wybierając transmisje w bezpłatnych, zagranicznych stacjach. Ale to może się niebawem zmienić.

Euro 2016 za darmo można było oglądać m.in. w niemieckich stacjach ZDF czy ARD. Platformy nie blokowały sygnału, bo te programy w pakietach mają od dawna. Teraz to może się zmienić. - Jeżeli w pakiecie klient ma określoną liczbę programów i w danym momencie nie ma rozpoczętego świadczenia usług, to może żądać odszkodowania. Musi uargumentować, że jego celem było obejrzenie meczu w tym programie - tłumaczy w rozmowie z Money.pl Agnieszka Popławska z Federacji Konsumentów.

Ale Jarosław Mosiejuk ze Stowarzyszenia Sygnał (zrzeszającego platformy cyfrowe i kanały telewizyjne) tłumaczy, że niemieckie stacje nie mają licencji na pokazywanie meczów Euro 2016 w Polsce, tylko na Niemcy. - Dlatego nie mają mandatu do wykonania świadczenia w Polsce. W czasie mistrzostw obowiązują licencje krajowe. Wykupienie przez klienta takiego kanału nie obejmuje możliwości oglądania meczów Euro 2016 - powiedział.

- Na skutek działań naszych, ale też UEFA i firm z nią związanych tego problemu od poniedziałku nie ma. Bezpośrednio zwracamy się do stacji, która nadaje sygnał - dodał. Prowadzący program Sebastian Ogórek stwierdził, że zdążył jeszcze w poniedziałek obejrzeć mecz w niemieckiej stacji, choć był w gorszej jakości niż dotychczas. To może oznaczać, że czasy bezpłatnego oglądania meczów mistrzostw Europy niebawem miną.

Chuje.

Alek
14-06-2016, 23:26
Jak kraj mający mniej ludzi niż Lublin remisuje z Portugalią, to naprawdę nie ma już słabych drużyn :oczko:

Na dodatek zagrali bojaźliwie, w następnych meczach może im pójść jeszcze lepiej. Ku uciesze swoich kibiców, którzy bardzo fajnie dopingowali :)

Dla mnie remis to żadna niespodzianka.

Jeśli chodzi o Islandię to nie rozmawiamy tu o kopciuszku , lecz całkiem niezłej ekipie która rozłożyła dwukrotnie Holendrów , oraz pokonali Turków i Czechy.

Tom Kruz
15-06-2016, 00:02
Dla mnie remis to żadna niespodzianka.

Jeśli chodzi o Islandię to nie rozmawiamy tu o kopciuszku , lecz całkiem niezłej ekipie która rozłożyła dwukrotnie Holendrów , oraz pokonali Turków i Czechy.

W sumie racja.
Islandia ma absolutnie najsilniejszą ekipę w historii. Natomiast Portugalia aktualnie poza CR7 (który dziś zagrał słabo) nie ma już takich graczy jak ci z pokolenia Luisa Figo i Rui Costy i przed nimi prawdopodobnie kilka chudych lat.
Wystarczy przypomnieć słabiutką postawę na MŚ w Brazylii oraz, że w eliminacjach do tego EURO potrafili przegrać u siebie z Albanią, zdobyli tylko 11 goli w 8 spotkaniach, a większość zwycięstw odnosili zaledwie jedną bramką.
Remis może być uznany za niespodziankę tylko w kontekście pierwszej połowy, całkowicie zdominowanej przez Portugalczyków.

ormo
15-06-2016, 08:30
Chuje.

Ból dupy polsatu. Wczoraj normalnie śmigało na ZDF

Kar(L)ik
15-06-2016, 08:57
Ból dupy polsatu. Wczoraj normalnie śmigało na ZDF
Oby tak zostało.

BlackAdder
15-06-2016, 10:25
http://satkurier.pl/news/129737/czy-das-erste-i-zdf-z-meczami-euro-2016-zostana-wylaczone.html

Tu wyczerpująco na ten temat.

Benek
15-06-2016, 13:39
Duda w 1 składzie. Leśny zaciera ręce :)

Marcino
15-06-2016, 13:57
Jeżeli Niko nie dostanie szansy to się nie przekonamy czy łamaga lepszy :)

Może i dobrze, że nie gra, nie strzeli, szansa na odejście z Legii zawsze mniejsza :)

Benek
15-06-2016, 15:46
Aleeee urwał Hamsik :) Chyba jak na razie bramka turnieju :)

https://streamable.com/ofie

Tommy Johnson
15-06-2016, 15:56
Proszę jak radzą sobie Slowacy na turnieju, dlatego jutro bez kompleksów trzeba wyjść na Niemców.

piejo kury piejo
15-06-2016, 15:56
Fajne zawody rozgrywają Słowacy, gdzie po 25 minutach wyraźnie się rozkręcili.

@Tommy Johnson
Rosja to nie to samo co Niemcy, nawet jeśli rozgrywają spotkanie "dzieciarnią". 8)

PS: Patrząc na grę Islandii, Słowacji, nawet Węgier, widać dobitnie jaki mieliśmy huyowy zespół na poprzednich dwóch turniejach.

Benek
15-06-2016, 15:58
Proszę jak radzą sobie Slowacy na turnieju, dlatego jutro bez kompleksów trzeba wyjść na Niemców.

Gdzie Rosja a gdzie Niemcy ?:)

jjjzaw
15-06-2016, 16:02
Gdzie Rosja a gdzie Niemcy ?:)

To fakt. nie ma co porównywać.

Tommy Johnson
15-06-2016, 16:03
Bardzo niedaleko wbrew pozorom, z resztą dotychczasowy przebieg turnieju wskazuje że tutaj każdy z każdym może powalczyć.

Przychylam się w stronę remisu jutro i tak chyba zagram. Powalczymy z Niemiaszkami jestem przekonany.

Antares
15-06-2016, 16:06
Niezły występ Dudy, nie odstaje od kolegów. Szkoda, że nam się tego Maka nie udało ściągnąć, przy naszej biedzie na skrzydłach byłby bardzo przydatny.

Tommy Johnson
15-06-2016, 16:09
Duda na tym turnieju złapie taką formę i obycie że ciężko będzie go zatrzymać. A jeżeli chodzi o nazwisko Mak to biega taki jeden w Gdańsku po skrzydle.

Benek
15-06-2016, 16:09
Bardzo niedaleko wbrew pozorom, z resztą dotychczasowy przebieg turnieju wskazuje że tutaj każdy z każdym może powalczyć.

Przychylam się w stronę remisu jutro i tak chyba zagram. Powalczymy z Niemiaszkami jestem przekonany.

Patrząc na ich grę to hen hen daleko :) A co do jutra to powalczymy na pewno ale...

Runi
15-06-2016, 16:11
Każdy z każdym może powalczyć. Piłka na tyle się rozwinęła, że nawet już pół kadry Albanii gra na Zachodzie, nie wspominając o Islandii gdzie tam prawie każdy.
Wystarczy troszkę taktyki, troszkę szczęścia, kilku lepszych zawodników i można wygrać z każdym.

Pi(L)u
15-06-2016, 16:24
Duda zszedł z boiska. Takie pytanie. Uefa płaci klubom za sam udział piłkarzy w Euro czy za rozegrane minuty?

Tuzin
15-06-2016, 16:29
Niezły występ Dudy, nie odstaje od kolegów.

Serio niezły? Trochę niewidoczny, znowu człapał. No i nie ta pozycja dla niego, bo ewidentnie wolał się cofać i rozgrywać piłkę, ale zostawiał puste miejsce w z przodu. Był pierwszy IMO do zmiany w swojej drużynie i takoż został zmieniony.

EDIT. Nie macie wrażenia że sędzia trochę drukuje przeciw ruskim? Wiadomo nie jakieś wypaczenie wyniku, ale jakieś kopanie po kostkach, popchnięcia Słowakom odpuszcza. Widać że poszedł prikaz z UEFA, żeby jednak zakończyć udział ruskich po 3 meczach z wiadomego powodu.

PabloVK
15-06-2016, 16:30
Bardzo niedaleko wbrew pozorom

bez przesady mówimy o drużynie która na ostatnich dwóch dużych imprezach nie wyszli z grupy a do RPA nie pojechali bo przegrali w barażach. Ruscy to ta sama półka co my.

R.
15-06-2016, 16:32
Fajne statystyki Dudy: 100% celnych podań i 9,5km przebiegniętych.

Antares
15-06-2016, 16:33
Ale Ruscy są słabi na tym turnieju, podawanie między obrońcami i każda próba czegoś to przodu to strata. Nie wiem jak Anglicy dali sobie im punkty zabrać.

edit: Nie no jak Słowacy dadzą sobie wydrzeć zwycięstwo to będą większymi frajerami niż Anglicy.

Grabo
15-06-2016, 16:44
Już tylko 2-1. Ewentualnie zwycięstw Słowacji, to nie byłaby żadna niespodzianka, przecież Rosja to taka drużyna średniaków, nic ponadto.

jjjzaw
15-06-2016, 16:51
I po meczu. Rosja w plecy. Jest pieknie ;0

Ciuniek
15-06-2016, 16:53
Mordy kacapów bezcenne :raca:

CW(L)KS
15-06-2016, 17:10
Mordy kacapów bezcenne :raca:

Dokładnie to samo pomyślałem jak ich pokazali po gwizdku :ok:

Dobry meczyk, chociaż końcówke ruskie miały taką że mogło sie różnie skończyć, co dobitnie pokazała mina Hamsika sekunde po ostatnim gwizdku. Ta ulga na jego twarzy hehe. No i Słowacy pod koniec skurcze itp. Widać że troche sił ich kosztował ten mecz. Ważne że kolejna "nasza" ekipa wygrała mecz :konfetti:

Benek
15-06-2016, 17:11
Oby tylko te zwycięstwo im coś dało. Będą musieli z Anglia zagrać na min remis. Wydaje mi się, że 3 pkt mogą nie dać awansu.

norullez
15-06-2016, 19:00
Co do Dudy, nie rozumiem tu ohów i ahów. Statystyki nie grają, to że 100% celnych podań czy przebiegniete 9 km, to dla mnie zadne statystyki patrzac na to ze kazde podanie było bezpieczne i do tyłu, a bieganie bezproduktywne. Jak dla mnie znów, a w zasadzie jak zawsze człapał, dalej jestem za tym żeby sprzedali poki jeszcze ktos go chce kupic - tu apropos Legii.

Ps. Leci studio w przerwie Szwajcaria - Rumunia i z ciekawostek, według Strejlaua faul popełnił uwagaaa........................ LICHTENSZTAJNER :rotfl2::mistrz:

zielski
15-06-2016, 19:42
Jakość może nie powala ale całkiem niezły stream (eng)

http://www.totalsportek.com/football/euro-2016-live-stream/

norullez
15-06-2016, 20:01

A ja powiele jeszcze raz i podrzuce stronke http://pierwsza.tv/account/multi którą podawał Antares. Do oglądania trzeba co prawda wykupić konto premium ( ja wykupiłem na 5 dni za 5 zł, takze smieszne pieniadze) ale jest po polsku i sie nie tnie wgl, a jakosć pierwsza klasa. Kiedy odpalam na laptopie i podpinam przez HDMI do telewizora, to praktycznie nie ma różnicy czy oglądam przez dekoder czy z laptopa ;)

pio90
15-06-2016, 20:11
A ja powiele jeszcze raz i podrzuce stronke http://pierwsza.tv/account/multi którą podawał Antares. Do oglądania trzeba co prawda wykupić konto premium ( ja wykupiłem na 5 dni za 5 zł, takze smieszne pieniadze) ale jest po polsku i sie nie tnie wgl, a jakosć pierwsza klasa. Kiedy odpalam na laptopie i podpinam przez HDMI do telewizora, to praktycznie nie ma różnicy czy oglądam przez dekoder czy z laptopa ;)

ale na tej stronie oglądasz poprzez jaki kanał? bo na spisie kanałów nie widziałem Polsat Sport 2/3

norullez
15-06-2016, 20:14
ale na tej stronie oglądasz poprzez jaki kanał? bo na spisie kanałów nie widziałem Polsat Sport 2/3

Wchodzę w zakładkę kanały, i klikam tam gdzie jest obrazek z meczem. Chwilę sie ładuje, i odpala sie mecz :)

Wszystkie kanały są podpisane nazwami, a ten z meczem jest nie opisany. Jest on poprostu pierwszy w kolejności.

Oglądam już 3 mecz przez tą stronę, i dzięki Ci Panie że ją znalazłem bo teraz juz wiem gdzie bede ogladal Lige Mistrzów itp itd :)

pio90
15-06-2016, 21:23
Wchodzę w zakładkę kanały, i klikam tam gdzie jest obrazek z meczem. Chwilę sie ładuje, i odpala sie mecz :)

Wszystkie kanały są podpisane nazwami, a ten z meczem jest nie opisany. Jest on poprostu pierwszy w kolejności.

Oglądam już 3 mecz przez tą stronę, i dzięki Ci Panie że ją znalazłem bo teraz juz wiem gdzie bede ogladal Lige Mistrzów itp itd :)

najlepiej wydane 5 zł w tym miesiącu, koniec z Turkami, zdf'ami, dzięki wielkie! :)

Antares
15-06-2016, 21:30
Tam jedynie trochę muli, żeby się wbić w ten kanał w czasie meczu. Jak już ruszy transmisja to wszystko ładnie działa.
I podawajcie znajomym te swoje linki referencyjne: http://pierwsza.tv/account/register?ref_id=64675 to wtedy połowę doładowania premium dostaje się za darmo.

Ciekawe czy LM i mecze ligowe też tam będą jeśli tak to będzie super sprawa.

norullez
15-06-2016, 21:54
Ale bym chciał żeby te Albańce urwały punkty Francuzom. A po pierwszej polowie wnioskujac jest na to szansa! :popcorn:

Ciuniek
15-06-2016, 22:02
Dla mnie remis jest idealny. Francuzów nie trawię, a Albance... wiadomo jakie większość forum ma do nich podejście :nie:

piejo kury piejo
15-06-2016, 22:11
Ktoś tu się podniecał grą Ukrów z Niemcami, a po prostu tak się dzisiaj gra w futbol i Albańce to dobitnie pokazują, stosując albańską tikitake i wysoki presing na Francuzach. :)

Najtron
15-06-2016, 22:24
Jeśli tolerujecie barbarzyński j. angielski, polecam za darmo ściągnąć Ace stream(odtwarzacz na bazie VLC):
http://acestream.org/

Najlepiej nie instalować wtyczki do przeglądarki, tylko bezpośrednio z Ace Playera.
Po instalacji, w Ace Player Plik->Open Ace Stream Content Id(Ctrl+T) i tam wklejamy id:

42fe51591598d905ab011a9c8339150f8391dfa7 - BBC 720p
06ca71802c27a09362a1154d1034d7b4afa0ef49 - BBC One w jakiejś 480p
964d4a6632bf9c8c088de94e12a4597b2173e291 - BBC One chyba FullHD

59c47b9cecb9bcd641dd4dc5f5cea6393aaea155 - ESPN 720p
929d59a8c981f7372accda7fcae6c1e16aee2acb - ESPN jakiś inny

Na necie można znaleźć inne stacje w podobnej jakości, choć ciężko jest z polskimi.

Ciuniek
15-06-2016, 22:27

Komentator z fify robi swoje :D dzięki za link!

Tuzin
15-06-2016, 22:29
Francuzi grają jak typowe bezmyslne murzyny.

Alek
15-06-2016, 22:38
Znając życie wpie,rdolą w 90 min na 1:0

Elboncki
15-06-2016, 22:49

:rotfl2:

Darex13
15-06-2016, 22:51

Prorok jaki, czy ***** co.

Ciuniek
15-06-2016, 22:52
Może Albańce coś zmieszczą.

norullez
15-06-2016, 22:52
Ch.uj w dupe tym żabojadom...

@Edit: I kotwica w plecy!

piejo kury piejo
15-06-2016, 22:55
Przypomina się mecz Polska-Niemcy w Dortmundzie i gol Podolskiego w doliczonym czasie gry.

R.
15-06-2016, 23:01
Ch.uj w dupe tym żabojadom...

@Edit: I kotwica w plecy!

A jeszcze większy dzikusom z Albanii.

KRA
15-06-2016, 23:05

Dokładnie. Chvj w dupę muslimom. Nie ma co się podniecać tym wynikiem i żałować Albańców.

Alek
15-06-2016, 23:19
Bylo do przewidzenia nie pierwszy raz realizuja 3 pkty w ostatnich minutach , swoja droga obstawilem na nich ze wygraja co najmniej dwoma golami i bylem jakos tak dziwnie spokojny :D

Raczej
15-06-2016, 23:22
https://pbs.twimg.com/media/ClBRzw4VEAAHFtf.jpg:large
:leze:

LOL3K
15-06-2016, 23:34

Dawaj jakieś numery w totka na 3 losowania najbliższe :mf:

gryglipuff
16-06-2016, 02:43
Jeśli tolerujecie barbarzyński j. angielski, polecam za darmo ściągnąć Ace stream(odtwarzacz na bazie VLC):
http://acestream.org/

Na necie można znaleźć inne stacje w podobnej jakości, choć ciężko jest z polskimi.

https://www.reddit.com/r/soccerstreams codziennie wrzucane streamy z meczów do acestreama

księciuniu
16-06-2016, 09:21

Cywilizowałbym.

8)

zie(L)ak
16-06-2016, 10:46

grzebałby w nich ja Loew w gaciach:mf:

A tak serio to wydaję się po pierwszych meczach że makarony zajdą do finału. Co do Nas dzisiaj, byle nie spękać a będzie dobrze.

Tuzin
16-06-2016, 10:50
Dobrze że jebane Albańce nie wykorzystały limitu urywania punktów faworytom przyznanego na ten tydzień.

me(L)u
16-06-2016, 12:03
Przypomina się mecz Polska-Niemcy w Dortmundzie i gol Podolskiego w doliczonym czasie gry.

Neuville'a

Benek
16-06-2016, 12:14
https://www.facebook.com/1427680617534122/videos/1554045718230944/

KRA
16-06-2016, 12:16
Planowana w ogóle jest jakaś strefa kibica w Warszawie na fazę pucharową Euro? Komuś się coś obiło o uszy?

Kawa
16-06-2016, 12:20
Planowana w ogóle jest jakaś strefa kibica w Warszawie na fazę pucharową Euro? Komuś się coś obiło o uszy?

Nie będzie, specjalnie w celu ucięcia dyskusji na ten temat, wywalili 1000 ton piachu pod Pałacem. Panująca psychoza bezpieczeństwa, pozwala stwierdzić, że gdybyśmy mieli sytuację zbliżoną do Francji, to obywatele mieliby zakaz wychodzenia z domu

Benek
16-06-2016, 12:21
Kasa jaką chciał Polsat też pewnie odegrała swoją rolę.

R.
16-06-2016, 12:23
Kasa jaką chciał Polsat też pewnie odegrała swoją rolę.

A dokładniej, koszt takiej licencji na pokazywanie mistrzostw w strefie kibica to ponad 100 tys. zł...

Benek
16-06-2016, 12:27
A dokładniej, koszt takiej licencji na pokazywanie mistrzostw w strefie kibica to ponad 100 tys. zł...

Raczej więcej...

Jak się nam wydaje, właściciel Polsatu zwietrzył możliwość zrobienia biznesu swojego życia. W ostatnich dniach do samorządów, również do Inowrocławia, dotarły oferty z warunkami zawarcia umowy na publiczne odtwarzanie meczów. Cena licencji zależna jest od liczby mieszkańców miasta, w którym ma zostać zorganizowana strefa oraz od liczby miejsc udostępnionych dla kibiców. W przypadku Inowrocławia i strefy dla zaledwie 100 kibiców to kwota aż 153.750 złotych! Gdybyśmy założyli oglądanie meczu z udziałem 1200 osób, wtedy kwota rośnie do 246 tysięcy zł.

http://www.ino-online.pl/n.php?wiadomosc=24635&nr=1

KRA
16-06-2016, 12:28
Czyli żydostwo znowu górą. :/

Dla zwiększenia emocji pozostaje zatem oglądanie, gdzieś po barach i pubach.

Tuzin
16-06-2016, 12:32
Raczej nie tyle zwietrzył interes, co próbuje go ratować.

Ciuniek
16-06-2016, 12:53
Ale w barach tez jest przecież przyjemnie, ma to swój klimacik. Ja juz nie mogę się doczekać meczu z Ukraincami, co to się będzie działo na miasteczku akademickim w Lublinie...

modzi
16-06-2016, 14:13
Kursy jeszcze dziś rano 1.60 na niemcow, 5.50 na Polske. Teraz już ponad 2 na gebelsow i tylko 4.20 na Nas :) dobry znak!

Slaymer
16-06-2016, 15:02
Polsat wyciął niemieckie kanały czy tylko przestawił?

Christopher
16-06-2016, 15:14

Ni ma. Na stronie pisze że ten pakiet co ja mam MA dostęp do tych kanałów, co oznacza że możemy Polsat pozwać za niewywiązanie się z umowy

Zohan
16-06-2016, 15:20
a pierwsza.tv Wam działa?

Krawczol
16-06-2016, 15:43
Kursy jeszcze dziś rano 1.60 na niemcow, 5.50 na Polske. Teraz już ponad 2 na gebelsow i tylko 4.20 na Nas :) dobry znak!

Ty tak serio? Na ogarnietych dalej jest 1.60 , a że na sts jest 2.05 w hicie dnia to jest taki znak, że parę tysięcy Januszy pod wpływem pompowania balonika, 4 tyskich w promocji i wygranej z Irlandią postanowilo postawić stowke na naszych i temu wzrasta na Niemców.

ormo
16-06-2016, 15:45

Usunęli, ale można je z łatwością znów dodać :)

1. Dla ZDF:
Satelita - Hot Bird 6/8/9
Częstotliwość - 11054
Prędkość transmisji - 27500
Polaryzacja - Pozioma
FEC - 5/6
I wcisnąć OK.
2. Dla Das Erste:
Częstotliwość - 11541
Prędkość transmisji - 22000
Polaryzacja - Pozioma
FEC - 5/6
I wcisnąć OK.

U mnie ZDF jest na 1023, a Das Erste na 1019 :)

(L)uzik
16-06-2016, 15:45
Bale zakurvił z wolnego na 0:1

Benek
16-06-2016, 15:53
kolejny wielki taktyk, który wymyślił sobie, że będzie grał w wrzutki... Vardy na boisko!

zizou
16-06-2016, 15:53
Bale zakurvił z wolnego na 0:1

Eee tam, kopnął lekko z miliona kilometrów a że Anglia od lat gra bez bramkarza to wpadło8)

piejo kury piejo
16-06-2016, 16:11
Eee tam, kopnął lekko z miliona kilometrów a że Anglia od lat gra bez bramkarza to wpadło8)

Przeca to powtórka z meczu ze Słowacji.

Ale ten Sterling to łamaga piłkarski na miarę Rasiaka. :lol2:

Slaymer
16-06-2016, 16:11
Usunęli, ale można je z łatwością znów dodać :)

1. Dla ZDF:
Częstotliwość - 11054
Prędkość transmisji - 27500
Polaryzacja - Pozioma
FEC - 5/6
I wcisnąć OK.
2. Dla Das Erste:
Częstotliwość - 11541
Prędkość transmisji - 22000
Polaryzacja - Pozioma
FEC - 5/6
I wcisnąć OK.

U mnie ZDF jest na 1023, a Das Erste na 1019 :)

Jesteś moim fanem od dziś ;)

Dzięki wielkie, ale erste mi poszło na pionowej nie na poziomej, przy tych ustawieniach na poziomej miałem błąd instalacji.

Maciek
16-06-2016, 16:16
Był spalony Vardy'ego czy wydawało mi się?

E: Ok, piękna asysta Walijczyka.

Benek
16-06-2016, 16:16
Szacun dla liniowego, że zauważył kto podawał do Vardego :)

Dobre zmiany Hodgson :)

piejo kury piejo
16-06-2016, 16:56
Znowu zwycięstwo rozstrzyga się w doliczonym czasie. :)

Szawar
16-06-2016, 16:58
Los bywa przewrotny w wykonaniu Anglików.

norullez
16-06-2016, 16:59
a pierwsza.tv Wam działa?

Śmiga aż miło. ;)

BlackAdder
16-06-2016, 17:02
Bóg wziął, Bóg dał :oczko:

Na szczęście Hodgson w końcu wymienił dwa najsłabsze ogniwa i dało to pożądany efekt ;)

Brylancik
16-06-2016, 17:12
Już myślałem że Angole będą na wylocie z turnieju ale zmiennicy nie zawiedli 8)

Zohan
16-06-2016, 18:22
Śmiga aż miło. ;)

U mnie juz tez ok. Był problem na początku meczu Angoli...

Jaszcz
16-06-2016, 18:29
Śmiga aż miło. ;)

dzięki Michał za stronkę ;) :piwko:

Antares
16-06-2016, 18:48
Ta Irlandia jednak nie taka słaba jak się wszystkim wydawało ;)

Szawar
16-06-2016, 18:57

Albo Ukraina nie taka dobra, jak się wszystkim wydawało. :)

rooner
16-06-2016, 19:05
Brawo Irlandia Płn:)

Antares
16-06-2016, 19:08
Albo Ukraina nie taka dobra, jak się wszystkim wydawało. :)

A może my tacy dobrzy? ;)

LOL3K
16-06-2016, 19:14
Pada i przerwali :foch:

Benek
16-06-2016, 19:14
Ta stronka pierwsza tv to ma jakieś limity? Trzeba się rejestrować? Bo aż dziw bierze ze tak śmiga ładnie :)

Antares
16-06-2016, 19:47
Ta stronka pierwsza tv to ma jakieś limity? Trzeba się rejestrować? Bo aż dziw bierze ze tak śmiga ładnie :)

No ma, premium trzeba wykupić ;)

mski
16-06-2016, 19:54
No i ciekawie zrobiło się w naszej grupie ;)

btw. apropo posta ormo z poprzedniej strony, może ktoś powiedzieć w jaki sposób dostać się do miejsc, w którym można zmienić te parametry?

@edit
Rozwizane

Benek
16-06-2016, 20:11
No ma, premium trzeba wykupić ;)

A potem zawsze działa ok?

zie(L)ak
16-06-2016, 20:16
jeśli chodzi o weeb.tv trzeba do nich napisać żeby udostępnili polsat sport 2 i będzie śmigać jak ktoś ma wykupiony premium.

Antares
16-06-2016, 20:16
A potem zawsze działa ok?

No ja praktycznie każdy mecz oglądałem na tym i dzisiaj mnie tylko w pierwszej połowie Anglii z Walią wywaliło, a tak to działa zawsze tak samo.

BlackAdder
16-06-2016, 20:17
No i jak tam? "Najsłabsza drużyna turnieju" ogrywa "bardzo dobrze grającą z Niemcami" Ukrainę :lol:

Ale za to kiepskie wrażenia artystyczne, a nową świecką tradycją jest w futbolu ładny styl - szczególnie w niektórych miejscach :lol:

Teraz (w praktyce - nie wierzę w wygraną Irlandczyków z Niemcami) wystarczy nam w dwóch ostatnich meczach zdobyć jeden punkt, żeby zająć drugie miejsce w grupie. Jak to spartolimy to jesteśmy cieciami bez jaj.

Benek
16-06-2016, 20:24
No ja praktycznie każdy mecz oglądałem na tym i dzisiaj mnie tylko w pierwszej połowie Anglii z Walią wywaliło, a tak to działa zawsze tak samo.

No dobra wykupilem na 15 dni i zobaczymy jak będzie :)

Grabo
16-06-2016, 20:36
Jeśli patrzymy na nazwiska, to są słabi, a jeśli na organizację gry, zawziętość, konsekwencję, sposób rozgrywania stałych fragmentów, to już optyka się zmienia.

Alek
16-06-2016, 21:45
Dobry mecz w naszym wykonaniu poki co.
Przytomnie gra Pazdan , jak wyjdzie mu podobnie druga polowa to mozemy zaczac szukac nowego srodkowego obronce.

Antares
16-06-2016, 21:47
No, no, no Pazdan chyba najjaśniejszy punkt naszego zespołu. Najsłabiej Milik i Grosicki z których nie ma żadnego pożytku i chyba pierwszy do zmiany będzie Mączyński, bo złapał już żółtą kartkę i nie nadążą w tym środku pola.

R.
16-06-2016, 21:47
Naprawdę nie potrafię zrozumieć co w tej drużynie robi Mączyński.

eR_
16-06-2016, 21:49
na profilu Stonogi takie coś znalazłem:
Jak dodać sobie usunięte kanały z 13°E samemu ręcznie na przykładzie dekodera HD 6000 (podobnie będzie na innych modelach HDxxxx)?
1. Wchodzimy do Menu
2. Wybieramy opcję Ustawienia
3. Jeśli dekoder poprosi o PIN - wprowadzamy jego wartość (fabrycznie: 0000)
4. Wybieramy opcję Instalacja
5. Wybieramy opcję Ręczne wyszukiwanie kanałów
6. Wypełniamy pola:
- dla Das Erste częstotliwość: 11541, prędkość transmisji 22000, polaryzacja: pionowa
- dla ZDF częstotliwość: 11054, prędkość transmisji: 27500, polaryzacja: pozioma
Innych opcji nie zmieniamy (FEC: auto, przeszukiwanie sieci: nie, kanały: wszystkie, można ew. zmienić na niekodowane, ale nie jest to niezbędne)
7. Wybieramy OK na pilocie.
Kanały pojawią się na liście powyżej pozycji 1000.

e(L) Pichichi
16-06-2016, 21:51
Szybkie wnioski po pierwszej połowie. Najlepsi na placu narazie Jędza i Pazdan czyszczą co mogą, do zmiany Mączyński ( Jodłowiec go czapką nakrywa), słabo Grosicki i Błaszczykowski. Oby nie stracić bramki a może coś wpadnie, Pazdan chyba zagrał ostatni sezon u nas pora się rozglądać za nowym stoperem, Jędza też raczej odejdzie...

Tommy Johnson
16-06-2016, 21:53
Naprawdę nie potrafię zrozumieć co w tej drużynie robi Mączyński.

Mączyński a przede wszystkim Milik, Boże jedyny jak On potrafi irytować to nie mam słów. A co owi Panowie robią w drużynie to nie trzeba wyjaśniać, to są ludzie Nawałki.

Mecz jeszcze trwa także wszystko możliwe, Milika uratuje tylko zdobyty gol a Mączyński z żółtkiem na koncie mam nadzieję zostanie zastąpiony przez Jodłowca który tych Niemiaszków porozstawia po kątach.

Antares
16-06-2016, 21:54
No z tych naszych pięciu na EURO to chyba tylko Jodłowiec wróci z powrotem.

SpideyPL
16-06-2016, 21:54
No w ataku raczej słabo, ale w obronie zajebiście.

Bootleg
16-06-2016, 21:57
Kung Fu Pazdan i Jędza najlepsi... wiadomix :fajek:

Ciechu
16-06-2016, 22:00
No z tych naszych pięciu na EURO to chyba tylko Jodłowiec wróci z powrotem.
Nie wróci. Strzeli bramkę jedyną w tym meczu :)

Antares
16-06-2016, 22:13
Niech się Milik cieszy, że po rękawicach bramkarz Irlandii Płn przepuścił ten strzał, bo to chyba było jak do tej pory jego jedyne udane zagranie na tym EURO.

edit: I kolejne 40 minut od tego komentarza nic nie zmieniło w kwestii udanych zagrań Milika.

No teraz mamy się czym podniecać, lekki niedosyt pozostaje po remisie z MŚ. Brawo!

A Pazdan tym meczem się raczej na pewno z nami pożegnał.

jednopostowiec
16-06-2016, 22:42
Pazdan to dziś zawodnik meczu. A niech mnie!
Lewy jak zwykle zap***a a Milik się patrzy...

(L)ukas
16-06-2016, 22:52
Z jednej strony można się cieszyć, że nie straciliśmy gola i mamy 1pkt, ale z drugiej pozostaje lekki niedosyt bo była szansa na gola i wygraną.

No i Ukraina pierwszą drużyną, która odpada z Euro.

Pazdan MVP :brawo:

Mistarz
16-06-2016, 22:52
Milik k**** i jeszcze chodzi po tym boisku jakby nic się nie stało.

PuciPuci
16-06-2016, 22:53
Jak dalej będziecie masować, że Milik jest zajebisty to mogę skierować do okulisty :D Tyle co ten chłop miał dzisiaj strat to się w głowie nie mieści :) 3 pozycje do zajebistych strzałów i 3 razy prosto w piłkę nie potrafił kopnąć. Plus żółta kartka Grosickiego na jego konto bo stracił piłkę jak junior. Biegał jak gwiazdeczka a nie tryb w dryżynie :)
A z innej beczki - Pazdan da King! :D I ch** w dupe Hajcie, który w meczu z Irlandią non stop marudził, że gra najgorzej ze wszytkich i nie pewnie. Zamknął dzisiaj usta takim płaczkom!

uho
16-06-2016, 22:54
Nie oddając celnego strzału na bramkę osiągnęli maksa. Tylko tyle albo aż tyle.

Benek
16-06-2016, 22:54
Cieszy remis ale czuje niedosyt....

casual
16-06-2016, 22:56
Pazdan bezdyskusyjnie naj(L)epszy na boisku!

KRA
16-06-2016, 22:56
Co ten Milik odpierdalał to nie mam pytań. Brawo za walkę i praktycznie awans.

Grabo
16-06-2016, 22:57
Brawo ku*wa! Niby tylko remis, ale przeciwnik i okoliczności powodują, że dla mnie to jest sukces. I co ważne nie zremisowaliśmy po meczu jak w 2006 roku, gdzie była obrona Częstochowy i liczenia na Boruca - tutaj może nie graliśmy na poziomie Niemców pod względem klepania piłką, ale już patrząc na sytuacje, to jak najbardziej tak. Jak Peszko faulował w 93 minucie, to myślałem, że powtórzy wyczyn Dudki z 2006, szczęście że nic się nie stało.
Wielkie brawa dla naszych chłopaków, naprawdę klasa. Jak byłem spokojny o Jędzę, tak o Pazdana drżałem - widać zupełnie niepotrzebnie, bo grał kozacko.

Alek
16-06-2016, 22:57
Gra naszych naprawde klasa , tylko Peszko troche nie wpasowal sie w towarzystwo a debilnym wejsciem w Ozila mogl zepsuc wszystko.

Pazdan - klasa swiatowa , bundesliga bedzie grana. Krychowiak daje duzo spokoju , swietna gra cialem. Kuba fajnie sie pokazal duzo walczyl. Piszczek z poczatku Nie pewnie ale pozniej ponadrabial i ladnie czyscil podobnie Glik. Fabian bardzo pewnie.
Taka repra nam sie marzyla , do tego doping pierwsza klasa.

Brawo

R.
16-06-2016, 22:58
Jak mówiłem, że Milik nadaje się do 2-ligowego Górnika to były śmichy. Faktycznie, nie do szacowałem.
On się nadaje do Wigier Suwałki.

Antares
16-06-2016, 23:01
Ale Milik z Irlandią też grał fatalnie, EURO zaczął od trzech nieudanych zagrań w 2 minuty. Też miał dwie niezłe sytuacje i też zaplątał y mu się nogi. Indywidualnie zdecydowanie najgorszy piłkarz tej kadry w obydwu meczach, a ludzie zapamiętają, że to jego gol dał nam już chyba awans z grupy.

Brylancik
16-06-2016, 23:02
Milik już był anty bohaterem poprzedniego meczu, jesli chodzi o zmarnowane sytuacje, uratowała go ta bramka po łapie bramkarza. Dziś udowodnił że klepie biede aż żal patrzeć, a tym na początku drugiej połówki to załamał mnie już doszczętnie

Co by nie było obrona, Krycha, Jodła w pomocy i nawet Lewy mega zaangażowanie

Ljubo-jad
16-06-2016, 23:04
Pazdan KING :l::prawi:

Alek
Były śmiechy bo mimo chujowego początku i Twojego nie trafnego postu zrehabilitował się i strzelił gola.

Dziś faktycznie nie trafił z formą , ale kilka razy sprawił że Niemcy gubili się w obronie i walili po autach. Lepszego na lewy atak w Polsce nie ma , chyba że Stepinskiego wolisz ?

OLIUSTKA
Dokładnie Milik sierota na 1000 sytuacji może jedna trafi fartem...Pazdan chyba mecz życia:)

brunak
Nie awansowałeś go po pierwszym meczu :) ?

R.
16-06-2016, 23:05
Były śmiechy bo mimo chujowego początku i Twojego nie trafnego postu zrehabilitował się i strzelił gola.

Dziś faktycznie nie trafił z formą , ale kilka razy sprawił że Niemcy gubili się w obronie i walili po autach. Lepszego na lewy atak w Polsce nie ma , chyba że Stepinskiego wolisz ?

Ale on psuł prawie każdą akcję. Kto za niego? Nie wiem, można zawsze tam Kapustkę dać jako ofensywnego pomocnika.

BlackAdder
16-06-2016, 23:06
Po pierwsze to brawo za bardzo dobry mecz i na 90% wyjście z grupy z drugiego miejsca ;).

Szkoda, że Boniek był na trybunach zaś Milik na boisku a nie odwrotnie, bo wówczas spokojnie byśmy wygrali.

Milik w starciu z silnym przeciwnikiem udowodnił, że wyżej kiepskiej ligi holenderskiej nie podskoczy i kariera Bergkampa czy Van Persiego zdecydowanie mu nie grozi. A to, że prawie dwumetrowy typ uderza głową z zamkniętymi oczami to już w ogóle parodia. Pozostaje tajemnicą Nawałki, dlaczego przynajmniej na 15 minut nie dał szansy komu innemu.

Podobnie Kapustka w starciu z silnym przeciwnikiem jak dziecko we mgle, wszystko działo się dla niego zdecydowanie za szybko.

"Niestety" dobry mecz Jędrzejczyka i bardzo dobry Pazdana, nie wiem kim my jesienią będziemy grać...

Bootleg
16-06-2016, 23:06
Jak Milik zacznie trafiać w piłkę to możemy nawet coś osiągnąć :prawi:

nst
16-06-2016, 23:07
Brawo!
Pazdan KING!
Co do Milika... w 2 meczach nie trafić w piłkę to trzeba być zdolnym inaczej.

zie(L)ak
16-06-2016, 23:07
Jak mówiłem, że Milik nadaje się do 2-ligowego Górnika to były śmichy. Faktycznie, nie do szacowałem.

Milik zagrał dzisiaj słabo, ale dzięki niemu mamy 3 punkty w meczu z Irlandią także tego...Grosik zrobił to co do niego należało, dograł patelnie na bramkę a że Milik nie wykorzystał to inna sprawa, ogólnie kolejny mecz w którym nikt nie odstawiał nogi i to cieszy. Podziękowania dla wszystkich, Pazdan z Jędzą MVP.

jednopostowiec
16-06-2016, 23:09
Kto za niego? Nie wiem, można zawsze tam Kapustkę dać jako ofensywnego pomocnika.
Kapustkę na bok i Grosika do przodu :)
Sam się dziś strasznie wnerwiałem na Milika, ale może za dużo od niego wymagamy? 22 lata dopiero... chociaż... wsiadłeś na rower to pedałuj!

brunak
16-06-2016, 23:10
Nie usprawiedliwiam, ale idąc tym tropem to Niemcy nadają się na plaster i można wnioskować, że tytuł zdobyli na farcie.
E: Idąc tropem Addera

Antares
16-06-2016, 23:13

To do mnie? Ten post był jak najbardziej trafiony, bo opinie o nim po meczu z Irlandią i Niemcami różni to, że strzelił bramkę, a tam grał tak samo słabo. Stępiński? Zawsze można kogoś na "10" wystawić, żeby wzmocnić środek pola.

Skw_
16-06-2016, 23:16
Piszczek z poczatku Nie pewnie ale pozniej ponadrabial i ladnie czyscil podobnie Glik.

Chyba inny mecz oglądaliśmy :) Piszczek był objeżdżany z każdej strony od pierwszej do ostatniej minuty i nie ważne który Niemiec się na tej stronie pojawił. Według mnie najsłabszy na boisku obok Milika. Gość może być najlepszym obrońcą bundesligi, ale w reprezentacji nic nie daje a stwarza tylko nam zagrożenie, już szczerze mówiąc wolę żeby Jędza grał na prawej i Wawrzyniak na lewej.

Pazdan dzisiaj profesor, czyścił wszystko. Awans mamy pewny, bo chyba nikt nie wierzy że Irlandczycy wygrają z Niemcami :)

Daenerys_Targaryen
16-06-2016, 23:17
Pazdan, Jędrzejczyk -> najlepsi na boisku, klasa światowa. Glik, Błaszczykowski, Piszczek, Krychowiak, Lewandowski -> bardzo dobry mecz. Fabiański praktycznie bezrobotny. Jedyne zagrożenie to strzał Ozila, który wybronił fenomenalnie. Ogólnie mecz bardzo dobry w jego wykonaniu.

Mączyński miał obsrane majty. Nie ma zresztą, co się dziwić. Przeciw komu on tam gra w tej Wiśle? I to jeszcze w strefie spadkowej. Zagrał 2-3 ważne mecze w eliminacjach, ale tutaj to już wyższa półka. Za niego do środka Jodłowiec lub Zieliński ( chociaż on też z psychiką słabo ).

Grosicki bardzo słaby mecz, ale nie było kim go zastąpić. Widzieliśmy jak zagrał Kapustka przez te 5-9 minut. Same straty i złe ustawianie się. Irlandia Płn., a Niemcy to zupełnie inna liga.

Milik to największa katastrofa. I w tym meczu. i w meczu z Irlandią ( pomimo bramki ) najgorszy polski piłkarz. Człapie po boisku, same straty, podejmuje błędne decyzję. Dzisiaj miał 10000% sytuację - ch.uj. Potem miał 100% sytuację - ch.uj. KRYMINAŁ!

Podsumowując: Niemcy nie zagrozili nam niczym. Kompletnie. W defensywie zagraliśmy po profesorsku. Z przodu mieliśmy 2 setki Milika i 1 świetną sytuację Lewandowskiego. Na takim turnieju MUSIMY przynajmniej jedną wykorzystać. Nie ma, co żałować, bo 0:0 przed mecze brałbym w ciemno, ale jednak jest lekki niedosyt, bo w sytuacjach podbramkowych wygraliśmy 3:0.

Zohan
16-06-2016, 23:19
Mączyński a przede wszystkim Milik, Boże jedyny jak On potrafi irytować to nie mam słów. A co owi Panowie robią w drużynie to nie trzeba wyjaśniać, to są ludzie Nawałki.

Mecz jeszcze trwa także wszystko możliwe, Milika uratuje tylko zdobyty gol a Mączyński z żółtkiem na koncie mam nadzieję zostanie zastąpiony przez Jodłowca który tych Niemiaszków porozstawia po kątach.

Dla Milika za dzisiejszy mecz należy się uścisk dłoni Joachima Löwa! :D

i zgadzam się z _Skw, Piszczek słabo. Dużo łatał za niego Błaszczykowski.

księciuniu
16-06-2016, 23:19
Czy jak zremisowaliśmy z mistrzami świata to jesteśmy mistrzami świata? :hmm:

E: I brawo Fabian za wybicie ponad poprzeczkę, bo przyznam że wolałem Boruca i miałem obawy.

gzik
16-06-2016, 23:20
Za Milika można spróbować Zielińskiego.
Dać wytchnienie Lewandowskiemu od zadań defensywnych, niech się skupi tylko na ataku.

Oprócz Milika słabo jeszcze Kapustka i Peszko. Teraz wiadomo dlaczego zmiany tak późno - nie ma jakości na ławce (oprócz Jodły oczywiście).

Pazdan super mecz. Z Irlandią było średnio ale dziś zagrał na 100% koncentracji i zaangażowania co u niego jest najważniejsze.

BlackAdder
16-06-2016, 23:20
Chyba inny mecz oglądaliśmy :) Piszczek był objeżdżany z każdej strony od pierwszej do ostatniej minuty i nie ważne który Niemiec się na tej stronie pojawił. Według mnie najsłabszy na boisku obok Milika. Gość może być najlepszym obrońcą bundesligi, ale w reprezentacji nic nie daje a stwarza tylko nam zagrożenie, już szczerze mówiąc wolę żeby Jędza grał na prawej i Wawrzyniak na lewej.

No właśnie żeby na lewą stronę był ktoś lepszy od Wawrzyniaka... Wtedy zdecydowanie Jędza na prawą a Piszczek aut, bo aktualnie Artur jest od niego lepszy. A tak to ch... wie jak to zestawić.

Otóż to, Zieliński. Gościa chce Liverpool i Napoli, a gra Mączyński. Owszem, poprawnie, ale bez błysku.

gzik
16-06-2016, 23:21
Brak Rybusa niestety...

19Christoph16
16-06-2016, 23:24
Pazdan jak dla mnie piłkarz meczu. Brawo!

Teraz tylko wysokie zwycięstwo nad Banderowcami i więcej mi już nic nie trzeba :hipis:

Grabo
16-06-2016, 23:33
Mączyński nie był wcale zły, trzeba brać pod uwagę z kim on rywalizował - Ozil, Khedira i Kroos to klasa światowa. A gość zaczął grać w tym roku w 33 kolejce i zagrał 3 całe mecze na poziomie grupy spadkowej.
Ale i tak Pazdan king:brawo:

Buzz
16-06-2016, 23:41
Niech mi ktoś powie, czy już na 100% wychodzimy z grupy?

Daenerys_Targaryen
16-06-2016, 23:42
Na 100% Ukraina odpadła. Polska jeszcze pewnego awansu nie ma. Jeśli Niemcy wygrają z Irlandią Płn. to wtedy mamy awans z 2-go miejsca nawet jeśli przegralibyśmy z Ukrainą. Jeśli wygramy z Ukrainą i Niemcy wygrają z Irlandią, wtedy mamy po 7 punktów i o 1-wszym miejscu decyduje stosunek bramek. Na razie Niemcy mają +2, a my +1.

Mam nadzieję, że Milik dostanie kubeł zimnej wody po tych 2-ch fatalnych jego meczach, i że w kolejnych meczach zacznie zapie***lać!

Antares
16-06-2016, 23:44
Na 100% Ukraina odpadła. Polska jeszcze pewnego awansu nie ma. Jeśli Niemcy wygrają z Irlandią Płn. to wtedy mamy awans z 2-go miejsca nawet jeśli przegralibyśmy z Ukrainą.

A nawet jeśli jakimś cudem Irlandia wygra z Niemcami, a my przegramy z Ukrainą to i tak raczej z 4 punktami wyjdziemy z trzeciego miejsca.

Zapowiada się drugie miejsce i wtedy najprawdopodobniej Szwajcaria. No chyba, że Francuzi będą trzymać poziom z meczów z Albanią i Rumunią i z nimi przegrają to wtedy właśnie Francuzi.

BlackAdder
16-06-2016, 23:46
Niech mi ktoś powie, czy już na 100% wychodzimy z grupy?

Nie. Z drugiego nie wyjdziemy, jak Irlandczycy nieznacznie ograją Niemców, a my przegramy z Ukrainą.

Z trzeciego nie da się jeszcze nic powiedzieć.

Adin
16-06-2016, 23:50
zawsze mozna wygrać z Upa, a zielone kapturki z helmutami i wychodzimy z Irlandia :)

BlackAdder
16-06-2016, 23:54
zawsze mozna wygrać z Upa, a zielone kapturki z helmutami i wychodzimy z Irlandia :)

Ale to już Mort musiałby zadziałać :oczko:

sarinosoman
17-06-2016, 00:14
Ciekawe. Jak w takim razie określiłbyś zdolności grajków pewnej najzupełniej ekstraklasowej drużyny, którym ten potencjalny reprezentant barw klubu z Suwałk zaaplikował trzy gole? Radzę zastanowić się nad odpowiedzią.
Gdyby nie ten Milik, któremu w meczu z NIR "zeszło", a bramkarz tylko mu dopomógł, to remis w dzisiejszym meczu niczego by nam nie gwarantował.
Ten Milik przebiegł w pierwszej połowie meczu z Niemcami najwięcej metrów (razem z Mączyńskim i Błaszczykowskim), ale - oczywiście - człapał:

Mączyński, Milik i Błaszczykowski - oni w zespole Adama Nawałki przebiegli najwięcej w tej pierwszej połowie meczu. Całkowity dystans pokonany przez "Orły" to 56 km przy 54,96 km Niemców.
Wszyscy widzieli sprinty Lewego, tyle że on nie musiał za każdym razem wmontowywać się w linię defensywną pomocy, tylko zostawał na szpicy.
Thomas Mueller nie nadaje się do Pelikana Łowicz, a Joe Hart to nawet do składu Izolatora Boguchwała by się nie załapał. Uroki forum.

Benek
17-06-2016, 00:16
100% poparcia dla Ciebie kolego :)

A ktoś wie co w przypadku równego bilansu pkt i bramkowego z Niemcami?

BlackAdder
17-06-2016, 00:24
Podejrzewam, że nikt nie wierzy w wygraną Irlandii nad Niemcami różnicą dwóch bramek :oczko:

No ale dobra (tylko się nie śmiać, bo to prawda) - w pierwszej kolejności decyduje wskaźnik fair play.

Co za czasy :lol:

sarinosoman
17-06-2016, 00:24
A ktoś wie co w przypadku równego bilansu pkt i bramkowego z Niemcami?

Regulamin rzecze tak:

Art. 18.01 wyjaśnia, jakie kryteria decydują o układzie tabeli, jeśli dwa zespoły (lub więcej) zakończą fazę grupową z jednakową liczba punktów. W pierwszej kolejności liczy się liczba punktów wywalczonych w bezpośrednich meczach tylko z tym rywalem (lub tymi rywalami), następnie - różnica bramek w tych meczach, a później - liczba strzelonych goli.

Jeśli po zastosowaniu tych kryteriów wciąż nie da się rozstrzygnąć kolejności, bierze się pod uwagę różnicę bramek ze wszystkich spotkań grupowych, a następnie liczbę zdobytych goli. W dalszej kolejności decyduje wskaźnik fair play, obliczany na podstawie liczby żółtych i czerwonych kartek, a w ostateczności - współczynnik UEFA, któremu za podstawę do wyliczeń służą kwalifikacje i turniej finałowy Euro 2012 oraz mistrzostw świata 2014, a także kwalifikacje Euro 2016.

Od powyższych przepisów, dotyczących remisów punktowych, obowiązuje jeden wyjątek. Jeśli w ostatnim meczu grupowym rywalizują zespoły, które - przed jego rozpoczęciem - miały identyczną liczbę punktów oraz zdobytych i straconych bramek, a po 90 minutach remisują, wówczas o kolejności w tabeli decydować będą rzuty karne. Ten zapis opatrzony jest z kolei warunkiem, że nie ma w tej grupie innego zespołu, który zakończy tę fazę z identyczną liczbą punktów.

Luke
17-06-2016, 01:13
Czy jak zremisowaliśmy z mistrzami świata to jesteśmy mistrzami świata? :hmm:

Nie. Niemcy swoje mistrzostwo świata "stracili" we wrześniu 2014 roku po porażce z Argentyną. Obecnie mistrzem jest Meksyk, który wygrał z Urugwajem 3-1. Najbliższa obrona tytułu w niedzielę nad ranem w meczu z Chile.

Więcej TU (https://en.wikipedia.org/wiki/Unofficial_Football_World_Championships) i TU (http://www.ufwc.co.uk/).

Mam nadzieję, że pomogłem. ;)

Net
17-06-2016, 08:02

Sceptycznie podchodziłem do wydawanych opinii na jego temat po pierwszym meczu, to co zobaczyłem wczoraj uświadczyło tylko mnie w przekonaniu, że jest cieniutki.

@ormo dzięki wielkie za rady jak ustawić ZDF. Polsat może mnie dalej cmoknąć.

Czy wszystkie ćwierćfinały będą na otwartych kanałach czy usłyszałem raczej plotkę ?

Benek
17-06-2016, 08:43
Czy wszystkie ćwierćfinały będą na otwartych kanałach czy usłyszałem raczej plotkę ?

Będą na otwartych.

zie(L)ak
17-06-2016, 09:29
Ciekawe. Jak w takim razie określiłbyś zdolności grajków pewnej najzupełniej ekstraklasowej drużyny, którym ten potencjalny reprezentant barw klubu z Suwałk zaaplikował trzy gole? Radzę zastanowić się nad odpowiedzią.
Gdyby nie ten Milik, któremu w meczu z NIR "zeszło", a bramkarz tylko mu dopomógł, to remis w dzisiejszym meczu niczego by nam nie gwarantował.
Ten Milik przebiegł w pierwszej połowie meczu z Niemcami najwięcej metrów (razem z Mączyńskim i Błaszczykowskim), ale - oczywiście - człapał:

Wszyscy widzieli sprinty Lewego, tyle że on nie musiał za każdym razem wmontowywać się w linię defensywną pomocy, tylko zostawał na szpicy.
Thomas Mueller nie nadaje się do Pelikana Łowicz, a Joe Hart to nawet do składu Izolatora Boguchwała by się nie załapał. Uroki forum.

Przynajmniej jeden napisał coś z sensem, wszyscy zapierdzielali równo, wynik bardzo dobry, oczywiście i tak znajdzie się kilku potencjalnych selekcjonerów na forumce którzy po szachowali by składem.

księciuniu
17-06-2016, 09:45
https://pbs.twimg.com/media/ClHGtgoWYAAmE0i.jpg:large

:D

jednopostowiec
17-06-2016, 10:13
Irlandia Płn. z Ukrainą wygrała "przypadkowo" (tz. zamurowali się jak z nami, poszły kontry i gol, ale to Ukraina gniotła i przeważała) czy zagrali odważniej i po prostu należało im się?

Benek
17-06-2016, 10:14
Irlandia Płn. z Ukrainą wygrała "przypadkowo" (tz. zamurowali się jak z nami, poszły kontry i gol, ale to Ukraina gniotła i przeważała) czy zagrali odważniej i po prostu należało im się?

Czy gniotła to bym polemizował. Nie przypominam sobie aby Ukraina miała jakieś dogodne sytuacje a z samego posiadania piłki nikt meczu jeszcze nie wygrał :)

jednopostowiec
17-06-2016, 10:33
No to ciekawy jestem jak na nas wyjdą; Zrezygnowani, czy chcący coś udowodnić (i wtedy mogą trzeszczeć kości).

księciuniu
17-06-2016, 10:36
Albo na luzie, jak my na USA :klnie:

Runi
17-06-2016, 10:53
Kurcze, ale ten Krychowiak się rozwinął. I tak jak z Irlandią tłumaczyć można było sobie słabością rywala tak wczoraj takiego Khedirę przykrył czapką.

Benek
17-06-2016, 11:01
Poprawcie mnie jeżeli się mylę ale nie awansujemy tylko w przypadku gdy przegramy my jak i Niemcy? W każdym innym przypadku mamy awans, prawda?

BlackAdder
17-06-2016, 11:02
Na nas na pewno wyjdą tak, żeby coś udowodnić, także łatwo nie będzie.

Oczywiście prawdą jest, że wszyscy z Niemcami zasuwali równo, a w szczególności Milik, i za to im chwała. Ale prawdą jest też, że w ofensywie czego się Milik nie dotknął, to zamieniało się w gówno - i nie chodzi tylko o spartolone setki. Stąd walnie przyczynił się do tego, że zremisowaliśmy mecz, który mogliśmy wygrać. Choć oczywiście przed meczem remis wziąłbym w ciemno.

P.S. Benek - tak (przy czym mówimy o awansie z 1-go lub 2-go miejsca).

Runi
17-06-2016, 11:02
To jedyny przypadek, żebyśmy zajęli trzecie miejsce, które wyłączając matematykę z 4 pkt i tak da nam awans.

Benek
17-06-2016, 11:03
To jedyny przypadek, żebyśmy zajęli trzecie miejsce.
Nie zmienia to faktu, że 4 pkt wyłączając matematykę dają awans.

Tego jeszcze nie wiadomo bo rozumiem, że piszesz o 3 miejscu.

BlackAdder
17-06-2016, 11:04
Kurcze, ale ten Krychowiak się rozwinął. I tak jak z Irlandią tłumaczyć można było sobie słabością rywala tak wczoraj takiego Khedirę przykrył czapką.

Zgadzam się, bezsprzecznie gracz meczu.

To jedyny przypadek, żebyśmy zajęli trzecie miejsce, które wyłączając matematykę z 4 pkt i tak da nam awans.

Kierując się prawdopodobieństwem najprawdopodobniej tak. Przy czym kierując się tym co wyżej wówczas wpadamy na "Francuzów", czyli żegnamy się z turniejem tylko ciut później. A ja chcę nas zobaczyć w najlepszej ósemce, bo dawno nie mieliśmy takiej paki. Trzeba przyznać Bońkowi, że sadzając na trenerskim stolcu kolesia, którego doskonale zna z boiska, trafił w dychę.

Benek
17-06-2016, 11:28
Dziś Włosi mają szansę odwdzięczyć się Szwedom za słynne 2-2 podczas Euro 2004 :)

Daenerys_Targaryen
17-06-2016, 11:30
Szczerze, z punktu widzenia rywala w kolejnej fazie, wolę, abyśmy zajęli 2-gie miejsce. Wtedy najprawdopodobniej gramy ze Szwajcarią/Rumunią, które na tym turnieju grają po prostu słabo. 1-wsze miejsce w grupie sprawia, że możemy zagrać z 3 ekipą z grupy A,B lub F. Może to być np. Anglia lub Walia

KRA
17-06-2016, 11:52
Teraz już na chłodno i na trzeźwo. Ciekawe uczucie czuć niedosyt po remisie z mistrzami świata. Ja tam na piłce się nie znam, ale na takich turniejach żelazna obrona to podstawa, a my ją kurcze mamy (kto by się tego przed turniejem spodziewał). Zespół wie po co wychodzi na boisko, realizuje co do joty założenia taktyczne, a w konsewkencji realizuje swoje cele. Jeszcze, żeby do tego dołożyć nieco lepszą skuteczność, bo jednak bramki to sól piłki, to w ogóle byłby cud, miód i orzeszki. Pakę mamy niezłą, nie widać w tym turnieju ekipy wybijającej się ponad inne (fajnie zagrała Hiszpania i Chorwacja) także kiedy, jak nie teraz? Naprawdę mamy szansę trochę zamieszać na tym Euro. Mam nadzieję, że chłopaki z Ukrami nie spuszczą z tonu, siepną coś i przynajmniej nie dadzą się pokonać.

A indwydiulanie to wiadomo Pazdan KING! Zagrał, jak profesor. Bardzo dobre występy również Krychowiaka, Jędzy, Glika. Obaj skrzydłowi też bardzo dużo zdrowia zostawili. Waleczny Robert, który momentami grał na prawej obronie, stoicki spokój Fabiana w bramce. I tylko ten Milik. Ja wiem, że jest młody, może mieć wahnięcia formy, ale na Boga jego wczorajszy występ to kryminał. Jedyne dobre zagranie to przepuszczenie piłki do Grosika, po którym poszła akcją, którą na koniec koncertowo spartolił, nie trafiając swoją lepszą nogą w piłkę. Arek, proszę ogarnij się, bo bez twojej dobrej gry Robert sam nic nie zdziała w ataku.

Panowie, dziękujemy i prosimy o jeszcze.

Benek
17-06-2016, 11:55
http://i63.tinypic.com/t5rpzs.jpg

A tu jego CV :)

http://www.polsatsport.pl/news/2016-06-17/leo-wiedzial-pan-pilkarz-michal-pazdan-w-akcji-wideo/

Runi
17-06-2016, 11:57
Tego jeszcze nie wiadomo bo rozumiem, że piszesz o 3 miejscu.

Tak o 3. Za dużo warunków musiałby się spełnić żebyśmy nawet z 3 miejsca nie awansowali.

Przy czym kierując się tym co wyżej wówczas wpadamy na "Francuzów", czyli żegnamy się z turniejem tylko ciut później. A ja chcę nas zobaczyć w najlepszej ósemce, bo dawno nie mieliśmy takiej paki. Trzeba przyznać Bońkowi, że sadzając na trenerskim stolcu kolesia, którego doskonale zna z boiska, trafił w dychę.

No też zdecydowanie wolę zająć drugie miejsca, uniknąć Francuzów i w 1/4 prawdopodobnie patrząc po drabince z Hiszpanią , chyba że Chorwaci zaskoczą i wygrają grupę.

zie(L)ak
17-06-2016, 12:21
http://i63.tinypic.com/t5rpzs.jpg

A tu jego CV :)

http://www.polsatsport.pl/news/2016-06-17/leo-wiedzial-pan-pilkarz-michal-pazdan-w-akcji-wideo/

strasznie nie podoba mi się wstęp tego artykułu, i po h..... nabijać wyświetlenia Solorzowi

księciuniu
17-06-2016, 12:26
Adam Godlewski ‏@AdamGodlewski 13 godz.13 godzin temu

Narodziła się nowa świecka tradycja na turnieju mistrzowskim: 1.mecz na inaugurację; 2.mecz o komfort; 3.mecz o 1.miejsce w grupie! Bajka:)

:)

Tommy Johnson
17-06-2016, 13:30
Tak myślałem że stać Nas będzie na powalczenie z Niemcami. Trzeba to stwierdzić wprost, mamy KAWAŁ dobrej drużyny która na tym turnieju nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Obstawiałem remis przed meczem ale nie spodziewałem się że my to spotkanie możemy wygrać. I szczerze wolałbym 3pkt. choć remis trzeba szanować.

Naszą siłą jest kapitalna gra w obronie, bronią dosłownie wszyscy zaczynając od wysuniętego napastnika. To nie przypadek że przez 180 minut tak naprawdę nie było jeszcze poważnego zagrożenia pod bramką. Ale nawet gdy spojrzy się pod kątem indywidualności na blok obronny to jest kim grać. każdy z trójki bramkarzy gwarantuje spokój i przyzwoity poziom, na prawej obronie mamy piłkarza który od kilku lat wybierany jest najlepszym PO w Bundeslidze. Glik to trzon drużyny i wyróżnienie dla tego kto wygra z Nim górną piłkę. Pazdan wczoraj zagrał prawie perfekcyjne spotkanie, jeśli miałbym go porównać z jakimś wielkim piłkarzem to przypominał mnie wczoraj Fabio Cannavaro z Mundialu w Niemczech. Jędrzejczyka gdzie nie wstawisz to i tak ten gość zagra przyzwoity mecz, to jest największa siła. Rozyebau na cząsteczki elementarne David Moyes udzielając wywiadu dla Polsatu. Powiedział że piłkarzem meczu jego zdaniem został "Kałoszki", ku4wa kto? #hudefakisKałoszki? :lol: Dodał później że chodzi mu o gracza z numerem 10 i trzeba przyznać mu rację, Grzesiek to jest Pan piłkarz, profesor środka pola Krychowiak.

Z tak dobrze grającym zespołem stać Nas na walkę dosłownie z każdym na tym turnieju. Oczywiście lepiej uniknąć Francuzów ale gdyby przyszło się z Nimi mierzyć myślę że mecz mógłby nie skończyć się w regulaminowym czasie gry. Z kim by nie przyszło grać może się okazać że 90 minut to za mało i tak powinniśmy grać. Bo w fazie pucharowej to inni będą musieli a my jedynie będziemy mogli, np. grać to co gramy najlepiej czyli szybka kontra :chytry:

Nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej więc napiszę o Miliku choć bez przesadnego pastwienia się nad nim. To co ten gość odpie4dala na boisku to jest piłkarski kryminał, tak nonszalancko grającego i chaotycznego piłkarza na tym turnieju jeszcze nie widziałem. Milik powinien biegać ze stemplem na czole z podpisem "Made by Ekstraklasa" a Lewandowski powinien dosłownie potrząsnąć nim i krzyknąć żeby się chłopak ogarnął do ku4wy nędzy. Mimo wszystko jest dla niego wytłumaczenie. Nikt nie zrobi z ciebie piłkarza z prawdziwego zdarzenia jak wielki turniej właśnie, a ten turniej to jest pierwsza taka impreza dla Milika w życiu. Także te popisy Milika w tych dwóch meczach zwalmy na karb braku doświadczenia i życzmy żeby wziął się w garść bo mimo wszystko jego bramki będą potrzebne jak mamy coś ugrać więcej. On w tej drużynie odgrywa kluczową rolę. Natomiast nie jest przypadkiem że Milik nie poradził sobie w Bundeslidze, co więcej nie dostał nawet kredytu zaufania w Leverkusen, w Augsburgu grzał ławkę i bez żalu został oddany do Eredivise. Co jak co ale w Niemczech to na piłce się znają i uznali że Milik to nie żaden wielki talent. Niech dziękuje Nawałce i swojemu agentowi że dostaje tak wielką szanse rozwoju tak w kadrze jak i w Holandii. Nie wszędzie będzie miał tyle swobody co teraz, także w przyszłości niech z głową wybiera kluby.

Majkisek
17-06-2016, 13:44
Z tak dobrze grającym zespołem stać Nas na walkę dosłownie z każdym na tym turnieju. Oczywiście lepiej uniknąć Francuzów ale gdyby przyszło się z Nimi mierzyć myślę że mecz mógłby nie skończyć się w regulaminowym czasie gry. Z kim by nie przyszło grać może się okazać że 90 minut to za mało i tak powinniśmy grać. Bo w fazie pucharowej to inni będą musieli a my jedynie będziemy mogli, np. grać to co gramy najlepiej czyli szybka kontra :chytry:

Już nie przesadzaj, jeśli nie rozjebiemy w proch i w pył beznadziejnej Szwajcarii lub słabej Rumunii, to Mistrzostwa będą - tak jak każde poprzednie - ekstremalną wtopą. Od 1/4 nasi jak dla mnie nic już nie muszą, awans do 1/4 to obowiązek.

Tommy Johnson
17-06-2016, 13:51
Już nie przesadzaj, jeśli nie rozjebiemy w proch i w pył beznadziejnej Szwajcarii lub słabej Rumunii, to Mistrzostwa będą - tak jak każde poprzednie - ekstremalną wtopą. Od 1/4 nasi jak dla mnie nic już nie muszą, awans do 1/4 to obowiązek.

Ekstremalna wtopa to byłaby gdybyśmy dzisiaj byli na miejscu Ukrainy także to ty nie przesadzaj. Przed turniejem było mówione że wyjście z grupy będzie Naszym Minimum, wszystko co więcej będzie sukcesem. I nie lekceważ Rumunów a przede wszystkim Szwajcarii bo to bardzo solidny zespół i ograny na wielkich imprezach. Obejrzyj sobie mecz Rumunia-Francja i spójrz ile problemów mieli z Nimi trójkolorowi. Ten turniej jest niezwykle wyrównany więc tym bardziej nie wolno nikogo lekceważyć.

Runi
17-06-2016, 13:54
trójkolorowi.

W ich przypadku nie na miejscu :lol:

Tommy Johnson
17-06-2016, 13:55
W ich przypadku nie na miejscu :lol:

No jak nie na miejscu, Biali, Czarni i Mulaci ;)

Runi
17-06-2016, 13:59
No jak nie na miejscu, Biali, Czarni i Mulaci ;)

Tam jest zdecydowanie większa paleta barw;)

Kucharz
17-06-2016, 14:09
I szczerze wolałbym 3pkt. choć remis trzeba szanować.
Taka złota myśl. Z podręcznika dla akwizytorów.

Ale żeby nie było wyłącznie chamówy, z fragmentem o Miliku zgadzam się w zupełności.

Majkisek
17-06-2016, 14:35
Ekstremalna wtopa to byłaby gdybyśmy dzisiaj byli na miejscu Ukrainy także to ty nie przesadzaj. Przed turniejem było mówione że wyjście z grupy będzie Naszym Minimum, wszystko co więcej będzie sukcesem. I nie lekceważ Rumunów a przede wszystkim Szwajcarii bo to bardzo solidny zespół i ograny na wielkich imprezach. Obejrzyj sobie mecz Rumunia-Francja i spójrz ile problemów mieli z Nimi trójkolorowi. Ten turniej jest niezwykle wyrównany więc tym bardziej nie wolno nikogo lekceważyć.

A jak mówiono o kadrach Engela, Janasa czy Benhakera, gdy te nie wychodziły z grup? Ekstremalna wtopa. Żaden z selekcjonerów nie utrzymał posady, dramat. Wiadomo, że nie ma co porównywać do Smudy czy Fornalika bo gorzej, niż oni się tych reprezentacji prowadzić nie dało. Ale zawsze, gdy kończyliśmy EURO przed 1/4 czy Mundial przed 1/8, było to nazywane wtopą.
I absolutnie nie lekceważę Rumunii czy Szwajcarii. Ale te drużyny w 1/8 to mimo wszystko prezent. Dlatego trzeba z niego skorzystać i zameldować się pierwszy raz od dawien dawna w znaczącej fazie dużego turnieju.

modzi
17-06-2016, 15:03
cos działającego na mecz? w pracy jestem nie mam ace playera. nie musi być po PL

Tommy Johnson
17-06-2016, 15:09
cos działającego na mecz? w pracy jestem nie mam ace playera. nie musi być po PL

http://www.sport365.live/en/home/5763f623b86dd

171torwar
17-06-2016, 15:09
Dla mnie obowiązek to wyjście z grupy, bo wtedy rownamy z Beenhakkerem (na Euro było 16 ekip jak się nie mylę, czyli 1/8).

Oczywiście brawa im za to że najprawdopodobniej już to osiągnęli i jak więcej nie ugrają nie będę na nich psów wieszał.

Niemniej z taką paką obiektywnie stać ich na 1/4 przy dobrych wiatrach i byłby to zdecydowanie duży sukces.

Wszystko więcej będzie ponad stan, ale takiego pokolenia długo u nas nie było więc się nie obrażę jak to wykorzystają!

piejo kury piejo
17-06-2016, 15:13
Milik niestety na tym turnieju kompletnie bez formy, znowu "zakręcił" się wokół piłki. Z Lewym też nie najlepiej, ale przynajmniej ratuje go zaangażowanie prawie na każdej "pozycji" oraz kreowanie gry - nieźle straszył Hummelsa. Generalnie uważam że 1/8 to maksimum na co stać ten zespół z obecną formą napastników, ale może jeszcze Nawałka da szansę Stępińskiemu. Co by nie mówić, w fazie pucharowej trzeba już strzelać bramki.

Co do Ukrów, to kadra oparta na zawodnikach ukraińskiej Premier Ligii, także teoretycznie powinni być lepiej ze sobą zgrani aniżeli Polacy. Co roku ichnie zespoły grają w LM, a ostatnio dwa razy w ciągu 10 lat mieli zespół w finale LE d. PU. Na podobnej zasadzie funkcjonują kadry postradzieckie m.in. Rosja. Trzon reprezentacji tworzą zawodnicy miejscowych lig.

Buziek_LG
17-06-2016, 15:21

http://www.uefaeuro2016live.com/p/itv.html

tomeck3145
17-06-2016, 15:30
To nie przypadek że przez 180 minut tak naprawdę nie było jeszcze poważnego zagrożenia pod bramką.

Gra naszych rzeczywiście może napawać optymizmem, ale chciałbym nieśmiało przypomnieć, że w każdym z dotychczas rozegranych meczy przeciwnik miał sytuację sam-na-sam z naszym bramkarzem. W obu przypadkach strzał był mniej więcej z tego samego miejsca w polu karnym.

Jeśli 1 na 1 z bramkarzem to nie jest poważne zagrożenie, to co nim jest?

Ivan Drugi
17-06-2016, 15:31
Milik dał wczoraj dupala ale mam przeczucie że jeszcze nas ucieszy na tych mistrzostwach .

Tommy Johnson
17-06-2016, 15:36
Gdzie ty miałeś sytuacje 1 na 1? Nasz blok defensywny jest mocno cofnięty, wręcz wpuszczamy przeciwnika na pole karne.

Wiesz co to jest 1 na 1? Obejrzyj Naszą grę na EURO 2008...

Wracając do postu Majkiska, obecnej reprezentacji z poprzednimi nie idzie porównać. W ogóle nie rozumiem dziś jak mogliśmy mieć jakiekolwiek wymagania co do kadry w tamtych latach przy tak długiej nieobecności na turniejach takiej rangi. Także powtórzę jeszcze raz, doświadczenie i zgranie przede wszystkim, dlatego w tym roku mamy prawo wymagać czegoś więcej. Natomiast nie oczekujmy zbyt wiele, wyjście z grupy teraz z tą kadrą jest po prostu Naszym Minimum. I tyle, co więcej będzie już sukcesem jak wspomniałem.

grodzisk1
17-06-2016, 16:45
Jak zwykle, wcisnęli Włosi.

Tommy Johnson
17-06-2016, 16:55
Italia na tym turnieju może stworzyć historię, zobaczymy jak fizycznie będą wyglądać w dalszej fazie turnieju i na kogo trafią.

OLIUSTKA
17-06-2016, 16:58
Włochy - Szwecja mecz totalnie bez szału...raptem chyba 2 strzały w światło bramki Włochów i chyba 1 Szwedów

Raczej
17-06-2016, 17:20
Z Lewym też nie najlepiej, ale przynajmniej ratuje go zaangażowanie prawie na każdej "pozycji" oraz kreowanie gry - nieźle straszył Hummelsa.

Zdecyduj się.

Benek
17-06-2016, 18:49
Dzięki Antares. Śmiga pięknie ta pierwsza.tv tylko tego trepa Hajty nie mogę już słuchać. Wolałem turasa.
Chorwacja chyba narazie najlepsza piłkę prezentuje.

Antares
17-06-2016, 20:09
http://pierwsza.tv/account/register?ref_id=64675 - to jeszcze raz jakby ktoś miał jeszcze problemy z oglądaniem EURO, a się już ponad 40 osób zarejestrowało.

Chorwaci dzisiaj się ładnie sfrajerzyli tym remisem, a teraz mecz z Hiszpanami przed nimi i jeszcze równie dobrze mogą zająć 3 miejsce.

Grabo
17-06-2016, 20:20
Już wiem co się stało z typowo hiszpańskim "gramy jak nigdy, przegrywamy jak zawsze". Przeszło na Chorwatów.

Numer
17-06-2016, 20:26
Ta strona pierwsza wymaga płatności przelewem. Wiec jak dzisiaj zapłacę to dopiero w poniedziałek dostane dostęp?

Jaco
17-06-2016, 20:28
Po co płacić, skoro na ZDF-ie masz za friko? :zapomnialem:
A w rezerwie Turasy. :lol3:

BlackAdder
17-06-2016, 20:54
No i Czesi urwali się ze stryczka. Najpierw główka marzenie, a potem debilna ręka i witający się z gąską Chorwaci mogą nie zająć jednego z dwóch pierwszych miejsc.

Tommy Johnson
17-06-2016, 20:57
"Pikum Pakum" ~ Jacek Gmoch

aleksander07
17-06-2016, 21:01
bym coś postawił, ale trzeba oszczędzać na https://www.medyczny.pl/category/urzadzenia-dla-fizykoterapeutow

Ljubo-jad
17-06-2016, 21:16
Włochy - Szwecja mecz totalnie bez szału...raptem chyba 2 strzały w światło bramki Włochów i chyba 1 Szwedów

Piotrku a czego Ty się po włoskim futbolu spodziewałeś??