PDA

Zobacz pełną wersję : ŁKS wróci do ekstraklasy?

Dorsz
27-05-2003, 14:02
Działacze drugoligowego Łódzkiego Klubu Sportowego zamierzają wprowadzić swoją drużynę w przyszłym sezonie do piłkarskiej ekstraklasy. Klub ma być poważnie doinwestowany, a w zespole ma pojawić się kilku znanych piłkarzy. Pisze o tym Przegląd Sportowy.
Zapewnia o tym Daniel Gozczyński, najważniejszy obecnie działacz w łódzkim klubie, który posiada karty zawodnicze większości piłkarzy ŁKS-u.

- Myślimy poważnie o stworzeniu sportowej spółki akcyjnej, której byłbym głównym udziałowcem. (...)A to ma być naprawdę silna grupa. (...)

Goszczyński myśli też o ściągnięciu do ŁKs-u kilku bardzo dobrych zawodników.

-Jeśli chodzi o bramkę to rozmawiałem ze Zbyszkiem Robakiewiczem. W grę wchodzi również Sławomir Olszewski z Pogoni. Myślimy również o pozyskaniu Dicksona Choto z Zimbabwe i Tomasza Radziwona z Pogoni oraz Macieja Kaczorowskiego z Arki Gdynia. Kontaktowaliśmy się także z Tomaszem Wieszczyckim i Maćkiem Terleckim, którym kończą się kontrakty.

Jeżeli Działacze ŁKSu będą tak działać, jak pod konic każdego sezonu 2 ligi to i nawet Mistrzostwo mogą zdobyć... .

bemowiak
27-05-2003, 20:00
narazie to niech oni sie utrzymają w 2 lidze a potem myślą o ekstraklasie bo sie okaże że spadną

szczepan
27-05-2003, 20:02
6 wygranych z rzedu bez straty gol? raczej sie utrzymaja... a co do tego czy w LKS powstanie dobry klub? mam nadzieje ze tak bo ciekawie bedzie jakby wszedl do pierwszej ligi to 1 ale 2 to to ze juz bylo wiele takich obietnic w naszym sporcie poczekajmy zobaczymy... tylko mala rada dla nich nie bierzcie znowu ptaka :P

koVal
27-05-2003, 20:32
Pożyjemy, zobaczymy. Mimo wszystko uważam, że miejsce ŁKSu jest w ekstraklasie.

Kiju
27-05-2003, 21:29
Pożyjemy, zobaczymy. Mimo wszystko uważam, że miejsce ŁKSu jest w ekstraklasie.

:>

tfu,tfu...ale ludzie zyczenia mają 8-

Radio
27-05-2003, 21:48
No cóż Kiju nie każdy lubi mieć w lidze Amicę i Groclin bo z punktu widzenia kibica zaangażowanego, wolę mieć po drugiej stronie płotu 500 sztuk niż 0 w porywach 10.

Kiju
27-05-2003, 21:53
No cóż Kiju nie każdy lubi mieć w lidze Amicę i Groclin bo z punktu widzenia kibica zaangażowanego, wolę mieć po drugiej stronie płotu 500 sztuk niż 0 w porywach 10.

Wiem,wiem...po prostu łks to besposrednie zagrozenie dla Widzewa,finansowe czy kibicowskie...Łodzi chyba obecnie nie stac na dwie pierwszoligowe druzyny więc wole aby w 1 lidze pozostał Widzew '8

Grochów
27-05-2003, 22:41
Szczrze im zycze,zeby awansowali!Nalezy im sie.Kibicowsko to ekstraklasa,a dla mnie to sie najbardziej liczy...
1 liga,1 liga LKS :rotfl: :>

Radio
27-05-2003, 23:06
Szczerze Kiju to Łodzi chyba nawet na jedną drużynę nie stać. Tak to wygląda z perspektywy warszawskiej. Nie wspomnę o tym co wasi dwaj główni menadżerowie panowie P i G wyprawiali (takich przekrętów nie znoszę). A co do ŁKS to rzeczywiście włączył ci się alarm samozachowawczy i tego nie potępiam.

MaxyM
27-05-2003, 23:08
ŁKS powinien byc zdegradowany za jawne, niemalze przekrety pod koniec kazdego sezonu w drugiej lidze, to moje zdanie.

Wali tam promocja na kilometry i co chwile jest jakis skandal, jak z Piotrcovia, ktory szybko jest tlumiony i znika z horyzontu.

szczepan
27-05-2003, 23:09
sadze ze stac! bo nie wolno koncentrowac sie na samej Lodzi sa jeszcze okoliczne miejscowosci itp itd. a do tego Kiju czy tak naprawde niechcialbys znow przezywac emocji kiedy na Widzewie w jednym sezonie bedziesz mial Lecha + derby miasta z LKSem + derby Polski z Legia?

piekne emocje piekne spektakle :D

Kiju
28-05-2003, 00:38
Szczerze Kiju to Łodzi chyba nawet na jedną drużynę nie stać. Tak to wygląda z perspektywy warszawskiej. Nie wspomnę o tym co wasi dwaj główni menadżerowie panowie P i G wyprawiali (takich przekrętów nie znoszę). A co do ŁKS to rzeczywiście włączył ci się alarm samozachowawczy i tego nie potępiam.

Radio ,masz niestety racje...piłka w Łodzi z roku na rok jest coraz słabsza,i wydaje mi sie ze balansowanie Widzewa na skraju spadku w koncu sie skonczy,nie ma powodow do optymizmu i przesłanek ze idzie ku lepszemu...o Pawelcu czy grubej świni(czytaj grajewskim) nie chce mi sie nawet gadac.Pomocy z miasta nie ma ,w tym roku obcieli przyznane wczesniej pieniadze na remonty obu Łódzkich stadionów...
W wielki powrót łs nie wierze,Widzew ma dużo lepszą marke w kraju a mimo to jest w fatalnej sytuacji...no chyba ze ktos zainteresuje sie gruntami łks-u i w tym będzie upatrywał zarobku podając sie za "dobrodzieja".

Adams_
28-05-2003, 01:43
Pierwsza liga, pierwsza liga - ŁKS! Pierwsza ekipa, ktora widzailem na wlasne oczy w tak wielkiej ilosci - Legia-ŁKS 1994 rok.

ŁKS- kibice, historia
ŁKS vs. Widzew - jedyne wielkie derby w Polsce.

Nie ma dla mnie czegos takiego jak pierwsza liga bez ŁKSu.

Dyer
28-05-2003, 14:35
POWIEM KRÓTKO WOLE ŁKS NIŻ JAKIŚ GROCLIN CZY AMIKE

szczepan
28-05-2003, 15:34
POWIEM KRÓTKO WOLE ŁKS NIŻ JAKIŚ GROCLIN CZY AMIKE

[prosze pisz z malej litery a nie tylko z caps lockiem]

Mazi
28-05-2003, 16:40
Też nie wierzę w powrót ŁKS-u ,ale fajnie by było , gdyby KSP spadło sobie na drugi front ,a ŁKS wszedł w Poloni miejsce :) ...ehhh pomarzyć zawsze można .

Keleborn
28-05-2003, 17:01
ŁKS powinien grać w pierwszej lidze. A nie jakaś Odra Wodziasław ze swoim Stadium of light, czy inna Szczakowianka z kartofliskiem.