PDA

Zobacz pełną wersję : Typerowe referendum - SERIE A

nevermind
22-08-2013, 13:05
Witam serdecznie.

Jak dobrze wiecie, siekan awansował w ostatnim sezonie z Serie B do Serie A i jego ban(nie wnikajmy w szczegóły, ale to raczej "trwały" ban) spowodował, ze w najwyzszej klasie zostało jedno wolne miejsce.

Nie chce nic z góry narzucać, zeby nie byc posadzony o jakies kolesiostwo, wiec oddaje w Wasze rece decyzje co z tym fantem zrobić. Opcje są trzy.

A) Wszystkie ligi (A,B,C) pozostaja w takim samym składzie - jedynie ktos grający w Serie A z siekanem w danej kolejce bedzie poprostu pauzował -

B) Do Serie A dołączamy Kempesa( zajął on najwyzsze niepremiowane miejsce w poprzednim sezonie w Serie B) a do Serie B, (L)egionka (Przegrał awans do Serie B w barazach)

C) Do Serie A dołączamy Kamilasts(najwyzej rozstawiony spadkowicz z Serie A) a do Serie B dołączamy Szawara(najwyzej rozstawiony spadkowicz z Serie B)

Wiem, ze czasu nie ma zbyt duzo, ale chce znac Wasze zdanie :p

PS: Mamy tez jednego kandydata do gry, ale to w przypadku wyboru opcji B lub C :p

Benek
22-08-2013, 13:12
Kamilasts na pewno niechciałby zostać w lidze dzięki układom i układzikom więc jestem za opcją B

Fatman
22-08-2013, 13:27
Opcja B chyba bardziej uczciwa. "A" raczej nie, bo obcinanie 1 ligi do 9 drużyny nie ma większego sensu, za dużo kombinowanie z terminarzem, poza tym, ktoś chętny dołączy do typerka, jeśli odrzuci się pierwszą opcję. Także B:)

elmoro87
22-08-2013, 13:53
Opcja B

rey
22-08-2013, 13:54
Ja bym był za opcją A.

Majkisek
22-08-2013, 14:25
Opcje B i C wyglądają najlogiczniej ale sporą niesprawiedliwością byłoby wybrać którąś z nich - zawsze byłby ktoś poszkodowany, dlatego chyba podobnie jak Rey, jestem za opcją A. Ale to i tak bez znaczenia bo jak wiadomo ten cały typer to jeden wielki wałek :jezor:

(L)egionek
22-08-2013, 14:29
Ponieważ punkt B dotyczy mojej osoby to głosuję na C. Oba w sumie podobne. Najgorszym rozwiązaniem to punkt A bo granie z przeciwnikiem widmo jest bez sensu i chyba nikt tego nie lubi.

Yanks
22-08-2013, 14:53
Opcja C ... bo zawsze przegrywam z Szawarem ... :p

Najgorszym rozwiązaniem to punkt A bo granie z przeciwnikiem widmo jest bez sensu i chyba nikt tego nie lubi.

:prawi:

leh71
22-08-2013, 14:53
Najlepiej byłoby rozegrać baraż między zainteresowanymi ale z braku czasu jestem za opcja B

rey
22-08-2013, 14:54
Najgorszym rozwiązaniem to punkt A bo granie z przeciwnikiem widmo jest bez sensu i chyba nikt tego nie lubi.

Ja to bym widział po prostu walkower w meczach z Siekanem. Bez typowania w danej kolejce (tak zresztą rozumiem post Lega Calcio ;) ).

nevermind
22-08-2013, 15:12
Ja to bym widział po prostu walkower w meczach z Siekanem. Bez typowania w danej kolejce (tak zresztą rozumiem post Lega Calcio ;) ).

Jezeli wygra opcja A) to wtedy zamiast siekana w terminarzu bedzie widniec napis "PAUZA" i wtedy zainteresowany bedzie wiedzieć, ze w danej kolejce nie typuje i odrazu dostaje 3 punkty.

Rulkoś
22-08-2013, 15:30
Jak dla mnie opcja C

Efcia
22-08-2013, 17:01
Opcja B

Slyboots
22-08-2013, 17:05
B.

Chyba, że.. handlowanie licencjami wchodzi w grę? :D

(L)ookasch
22-08-2013, 22:31
Opcja B.

nevermind
23-08-2013, 07:02
Skoro wiekszosc optuje za Opcją B nie pozostaje mi nic innego jak powitac w gronie "Elyty" Kempesa, do Serie B awansuje (L)egionek a grono trzecioligowców uzupełnia w ten sposob rafo122.

Szawar
23-08-2013, 07:48
Skoro wiekszosc optuje za Opcją B nie pozostaje mi nic innego jak powitac w gronie "Elyty" Kempesa, do Serie B awansuje (L)egionek a grono trzecioligowców uzupełnia w ten sposob rafo122.

Skoro juz po ptakach to napisze i tak swoje zdanie, jestem za A. :klnie:

Dzięki za nie wybranie opcji C, nie chciałbym przy zielonym stoliku awansować.