PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny Judasz?

MaxyM
27-05-2003, 09:53
Karwan i Majdan w Wiśle?!

Jak poinformował "Super Express", do gry w krakowskiej Wiśle przymierzani są Radosław Majdan i Bartosz Krawan. Ten pierwszy podobno ustalił już nawet warunki finansowe, na jakich miałby grać w Krakowie.

Drugim kandydatem do gry w Wiśle na pozycji bramkarza jest Jakub Wierzchowski z Werderu Brema, który już kiedyś bronił barw "Białej Gwiazdy".

Bardzo ciekawa wydaje się informacja o zainteresowaniu Wisły Bartoszem Karwanem (Hertha Berlin). Podobno z byłym zawodnikiem Legii, krakowscy działacze już się kontaktują.

Czy sprowadzenie Karwana oznaczać będzie, że z Krakowa wyjedzie Kalu Uche?

:zly:

Dorsz
27-05-2003, 09:58
No to pięknie, Cupiał będzie miał nową marionetke w rękach, a Karwan... szkoda gadać. Kolejny z eLką w sercu, oni to mają eLki w sercach jak pędzą po wypłate do kasy.

Ale pogoń za pieniądzem może być zgubna, Murawski i jego lansowanie się w drugiej lidze niemieckiej - ciekawe czy go Heller znów na skoki narciarskie zaprosi.

Wszyscy to pracownicy, oprócz Jacka Zielińskiego, tak od pewnego czasu było, jest i będzie.

legart
27-05-2003, 09:58
To się Ewelina ucieszy że Karwana będzie miała w Krakowie, a serio no cóż Bartek nie podpisywał wyłaczności z Legią i jak chce grać w przyszłym mistrzu Polski - jego wola. Ja tam nie będę na niego gwizdał jak zawita na Łazienkowską w barwach Wisły.

_Bart
27-05-2003, 10:11
Gwizdac nie, zostałby pewnie przywitany jak Czereś.
Seryjnie wszyscy to mowia jak to kochaja Legie, a jak przychodzi co do czego to maja ja w dupie. Niestety liczy sie dla nich tylko kasa. :/

kamyk
27-05-2003, 10:14
nio i nastepny co ma elke w srecu tak kocha nasz klub idzie do jakiegos innego klubu! ehh co w tych czasach z ludzi robi kasa! ale nic na to nie poradzimy pannowie! ja karwana pzrywitam oklaskami jak pzryjedzie na lazienkowska nie daj boze :(

Ostry
27-05-2003, 10:18
W końcu to tylko Super Express,to co oni piszą rzadko się sprawdza.Mam nadzieję,że i tym razem to tylko plotki.A co do Karwana,to jego wybór.Ja mimo wszystko darzę go szacunkiem,liczę,że jeszcze go ujrzymy w barwach Legii.

aaadamm
27-05-2003, 10:32
W końcu to tylko Super Express,to co oni piszą rzadko się sprawdza.Mam nadzieję,że i tym razem to tylko plotki.A co do Karwana,to jego wybór.Ja mimo wszystko darzę go szacunkiem,liczę,że jeszcze go ujrzymy w barwach Legii.

ja mysle ze jest to glupia dziennikarska plotka szmatlawac expresowego

w koncu to brukowiec i musi o czyms pisac

Menel
27-05-2003, 10:34
To się Ewelina ucieszy że Karwana będzie miała w Krakowie...
Nie będzie miała! Plankton się nie zgodzi :D 8)

Poza tym Kalu nigdzie się nie wybiera, a na jego dublera to my wolimy naszego wychowanka Grzesia Patera.

Dżon Łejn
27-05-2003, 10:53

ja mysle ze jest to glupia dziennikarska plotka szmatlawac expresowego

w koncu to brukowiec i musi o czyms pisac

se to gówno na papierze
coś im zostało po pamiętnych skandalach :D

takiowaki
27-05-2003, 10:54
Za siedmioma gorami, za siedmioma lasami
w krainie obrodzonej plotkami
zyli sobie dziennikarze, lecz nie tacy zwyczajni
bowiem byli jak kurwy - sprzedajni

Dzien w dzien chodzili po burdelach
zona mowiac, ze tylko w ich spia poscielach
buszowali z pieknymi paniami
prace swa zakrapiajac baniami

A gdy nadchodzil czas na pisanie
redaktor zapowiadal im lanie
Wiec chlopcy z radoscia, ochoczo
transferowali pilkarzy uroczo

(c) Takiowaki 2003

Afgan
27-05-2003, 10:55
taaaaaa :> oni wszyscy maja eLke z sercu tak jak ja mam w sercu wszystkie inne dryzyny oprocz Legiuni... :zly: pamietajcie, ze Legia to my kibice...a nie jacys pilkarze - pospolici kopacze pilek...my nie przestaniemy kochac naszego klubu...a pilkarz i tak odejdzie tam gdzie mu wiecej zaplaca takie sa prawa tego swiata i nikt tego nie zmieni... :help:

:box: Legia to my - kibice!!! :box:

Keleborn
27-05-2003, 10:55
Po pierwsze, to Bartek jeszcze nie trafił do Wisły.
Po drugie, u nas gra Łukasz S. wychowanek tegoż szacownego klubu. Wiślaków boli to stasznie.
Po trzecie to Wiślacy kochają Uche i Patera a i trener ufa im dość mocno.
Po czwarte wreszcie, nie sądzę, na prawdę nie sądzę żeby Karwan miał ochotę na grę w Wisełce.
Po pięte wreszczie - to tylko Super Express.

Czas pokaże.

Dorsz
27-05-2003, 10:56
W Piłkarskim Salonie jakiś ćwok z SE powiedział, że Hertha chce wypożyczyć Wichniarka do Armini, by grał w 2.Bundeslidze... dobry tuman, bo Menago Herthy budowe drużyny na nowy sezon zaczyna od Wichniarka.

takiowaki
27-05-2003, 11:10
Po czwarte wreszcie, nie sądzę, na prawdę nie sądzę żeby Karwan miał ochotę na grę w Wisełce.

Nie, zeby przemawawial przezemnie jakas, no... jakies tam uczucie, ale dlaczego tak sadzisz?? Wisla jest trendowata?? Z czysto sportowego punktu widzenia bylby to dla niego awans - mialby szanse, dosc przecie realna, na zagranie w lidze mistrzow a nie grzanie lawy.

Choc w sumie jesli by nie chcial, to tylko dlatego, ze u nas tez by siedzial na lawie, no chyba ze wrocilby do dawnej formy, ale i tak z Uche cienzko byloby walczyc a i Pater nie jest jeszcze emerytem.

Greebo
27-05-2003, 12:13
Niech se SE pisze co mu sie podoba.

Ewentualny transfer Karwana byłby ogromą głupotą. Prawa pomoc to bodajże nasza najmocniejsza formacja. Jest Uche, jest Grzela a i Szymek moze tam grac.

Poza tym niewyobrażam sobie ze Karwan podbił by jakos serca naszych kibiców. Juz lepiej niech wraca do Legii...

c_zary
27-05-2003, 14:56
A kiedy pojawi sie Czerwony Kapturek?

Unico
27-05-2003, 15:03
Nie dość, że kilku zawodników z Wisły co chwila sprzedają to teraz pismaki z SE zabrały się za kupowanie. Ciekawe któremu dziennikarzowi i dlaczego przyśniły się właśnie te nazwiska. A może był u wróżki, która przepowiedział mu to z fusów...
Zbliża się sezon ogórkowy, więc będzie takich nowinek coraz więcej.

Jedyny jak na razie słuszny komentarz do tych rewelacji - to śmiech

Kiju
27-05-2003, 20:49
Karwan w Wisle?Wcale sie nie zdziwie,warto aby niektorzy zdali sobie sprawe ze czas sentymentów minoł,teraz liczy sie tylko kasa,takie czasy.
Legia cały czas gra o najwyzsze stawki,ma kase...zareczam Wam ze jezeli Legia znajdowałaby sie teraz na miejscu np.Widzewa(brak kasy,walka o utrzymanie) to wielu waszych ulubiencow juz dawno grałoby w innych klubach,jako kibic Widzewa juz to przerabiałem.Dla zawodnikow najwazniejszy jest klub KS Pieniądz...smutne to ale prawdziwe.

Q_(L)
28-05-2003, 08:01
Karwan w Wisle?Wcale sie nie zdziwie,warto aby niektorzy zdali sobie sprawe ze czas sentymentów minoł,teraz liczy sie tylko kasa,takie czasy.
Legia cały czas gra o najwyzsze stawki,ma kase...zareczam Wam ze jezeli Legia znajdowałaby sie teraz na miejscu np.Widzewa(brak kasy,walka o utrzymanie) to wielu waszych ulubiencow juz dawno grałoby w innych klubach,jako kibic Widzewa juz to przerabiałem.Dla zawodnikow najwazniejszy jest klub KS Pieniądz...smutne to ale prawdziwe.

My przerabialiśmy podobną sytuację. Wprawdezie nie walczyliśmy o utrzymanie, ale działo się to po przegranym mistrzostwie z tym, no... :/

Keleborn
28-05-2003, 08:27
[quote=Keleborn]Po czwarte wreszcie, nie sądzę, na prawdę nie sądzę żeby Karwan miał ochotę na grę w Wisełce.

[aczego tak sadzisz?? Wisla jest trendowata?? Z czysto sportowego punktu widzenia bylby to dla niego awans

Co do tego czy byłby to awans czy nie polemiki nie podejmę, ale mentalność naszych piłkarzy jest taka, że jak już raz przekroczysz Odrę nigdy się nie cofaj. I myślę że BK wolałby drugą bundesligę niż Wisłę (tak samo z resztą byłoby z Legią).

aha. Nie sądzę żeby Wisła była trędowata. A skąd pomysł?

Mrk
28-05-2003, 08:35
Nie, zeby przemawawial przezemnie jakas, no... jakies tam uczucie, ale dlaczego tak sadzisz?? Wisla jest trendowata?? Z czysto sportowego punktu widzenia bylby to dla niego awans
Nie obraź się, ale to co piszesz jest śmieszne! Awans?????? ***** człowieku z Bundesligi do polskiego badziewia to awans???? Wam się w tym Krakowie na prawdę w głowach już poprzewracało... :help:

Adiq
28-05-2003, 08:42
Nie panikujmy! Przecież to nie oznacza, że Karwan tam przejdzie. Nic nawet nie powiedział, a działacze Wisły to się mogą kontaktować nawet z Ronaldo...

Gandi
28-05-2003, 08:58
Nie, zeby przemawawial przezemnie jakas, no... jakies tam uczucie, ale dlaczego tak sadzisz?? Wisla jest trendowata?? Z czysto sportowego punktu widzenia bylby to dla niego awans
Nie obraź się, ale to co piszesz jest śmieszne! Awans?????? ***** człowieku z Bundesligi do polskiego badziewia to awans???? Wam się w tym Krakowie na prawdę w głowach już poprzewracało... :help:

Oj Marko Marko.
Bez urazy ale
nie traktuj wszystkiego zbyt dosłownie i czytaj między wierszami.
nikt nie kwestionuje żę frycowa liga jest silniejsza i bardziej prestiżowa niż polska. Pod jednym wszakże warunkiem ,że sie tam GRA. Z Karwanem zaś różnie to bywa ale generalnie gro czasu spędza na ławie co koniec konców zawsze skutkuje regresem umiejętności sportowych.
I w takim ujęciu byłby to dla Bartka AWANS.(graie w z decydowanie większym wymiarze czasowym)
P.S
A wogóle to nie ma co sie przejmować bo Karwan w Wiśle to wiadomość tylko pewnie dla Eweliny szczęśliwa (ze względu na bliskość idola '8 )
Reszta kibiców woli Uche i Grzele.
A Karwan niech lepiej do Was wróci - bo Nuhi to jednak nie to(przynajmniej moim zdaniem)
To samo sie tyczy Majdana o którym też coś tam pismaki skrobią

Pozdro dla normalnych

Mrk
28-05-2003, 09:02

Oj Marko Marko.
Bez urazy ale
nie traktuj wszystkiego zbyt dosłownie i czytaj między wierszami.
nikt nie kwestionuje żę frycowa liga jest silniejsza i bardziej prestiżowa niż polska. Pod jednym wszakże warunkiem ,że sie tam GRA. Z Karwanem zaś różnie to bywa ale generalnie gro czasu spędza na ławie co koniec konców zawsze skutkuje regresem umiejętności sportowych.
I w takim ujęciu byłby to dla Bartka AWANS.

Przejście do Wisły to dla niego żaden awans! Wrócić do tych beznadziejnych, szarych i pustych stadionów to według Ciebie awans? Ja bym oczywiście chciał, żeby wrócił do Legii, ale wcale bym nie uważał, że to dla niego awans. Już lepiej walczyć o angaż w klubie niemieckim.
Polska liga to dno, czy tego chcesz, czy nie!

pozdro

Kiju
28-05-2003, 09:10
Marko,Gandi ma racje .Karwan nie gra prawie wcale w Hercie,jego dotychczasowy numer (13) juz dostał Bobic,więc nie wrozy to Karwanowi najlepiej.Polska liga udowodniła w pucharach ze nie jest taka słaba,udane wystepy Wisły i Legii zmieniły troche osąd naszej ligii..Jezeli Karwan mialby przejsc do Wisły to moim zdaniem by zyskal,walka o LM a w najgorszym wypadku gra w pucharach to jest cos,do tego moglby odzyskac forme i przypomniec sie selekcjonerowi,jezeli znowu zaczolby dobrze grac moglby znowu wyjechac na zachod...

Jednak na razie sa to dywagacje czysto teoretyczne,bo na Polsacie sport w rozmowie z Borkirm ,Karwan powiedzial ze ma jeszcze 2 lata kontraktu i chce zostac w Herthcie...

MaxyM
28-05-2003, 09:17
Awans dla Karwana bylby z 2 miechy temu, jezeli by sie przeniosl do Legii, Wisły czy Groclinu, bo by gral - teraz juz nie bylbym tego taki pewien. W ostatniej kolejce mial asyste i trafil do 11ki kolejki. Zobaczymy co bedzie w nastepnym sezonie, teraz moze sie w pelni przygotowac.
Chcialbym by typowi sie udalo, bo to naprawde dobry zawodnik i wporzadku czlowiek.

Mrk
28-05-2003, 12:42
Awans dla Karwana bylby z 2 miechy temu, jezeli by sie przeniosl do Legii, Wisły czy Groclinu, bo by gral - teraz juz nie bylbym tego taki pewien. W ostatniej kolejce mial asyste i trafil do 11ki kolejki. Zobaczymy co bedzie w nastepnym sezonie, teraz moze sie w pelni przygotowac.
Chcialbym by typowi sie udalo, bo to naprawde dobry zawodnik i wporzadku czlowiek.
O to mi właśnie chodzi! Ja patrzę z perspektywy Karwana. Może w tej chwili nie gra w podstawowym skladzie, ale szanse nadal ma! Jeżeli to nie wypali, to wówczas powinien zmienić klub na inny niemiecki, a nie wracać do Polski, gdzie poziom jest marny...

leh71
28-05-2003, 13:11
1.Pisał to SE więc trzeba wziąść dużą poprawkę.Przecież oni całą Wisłę sprzedalijuż trzy razy i kupili ze 30 nowych zawodników.
2.Wiadomo że rządzi pieniądz.Pokażcie mi zawodników dla których liczy się jeden klub - Zieliński , Kucharski , Reis , Kazek Moskal , Majdan.Dalej ciężko znaleść.
3.Gdyby Karwan chciał wrócić do Legii pewni już nie twierdzilibyście że lepiej grać w II lidze niemieckiej niż w I polskiej.tak więc ten argument zależy od punktu widzenia.
PS. ja go w Wiśle nie widzę.

szczepan
28-05-2003, 13:36
z calym szacunkiem i pomimo faktu ze Karwana bardzo lubie to Wisla raczej go nie bedzie chciala badz co badz zmarnowany rok i zanim wroci do formy torche potrwa a Wisla szuka zawodnikow ktorzy wsparli by ja w LM (eliminacjach i ewentualnie dalej) a po drugie Kosowski Kuzba ale raczej Uche chyba sie nigdzie nie wybiera wiec sadze ze i Karwan raczej nie ebdzie chcial do Wisly...

takiowaki
28-05-2003, 18:36
Marko, jako kibic z Krakowa (i o llekko wstawiony) dziwnie to zabrzmi, ale.... zal mi Ciebie. Bo kurde jezdzisz po ej naszej lidze, z potow wynika, ze jest szmaciarska. Kibicujesz Legii, ktora jest w tej lidze. Powiesz - klub sie ceni niezaleznie od wszystkiego. Ale jednak, roche to brzmi z Twojej srony przykro. Gdzie bys wolal grac?? W 2 lidze niemieckiej, na balasnie miedzy 1 i 2 czy tez moze w druzynie aspirujacej do Ligi Mistrzow?? W swojej ojczyznie, czy na obczyznie??

Nie wim, to moj ostatni post w tym temacie, nie odpowiem juz na nic (nie boje sie polemiki, nie chce mi sie zwyczajnie gadac o niczym) ale o troche przykre. Jakkolwiek jestes kibicem Legii, roche Wam ciensko idzie, ale za rok moze byc lepiej. Dalej bedziesz jechal po tej lidze?? Bo dla mnie ona jest najwspanialsza na swiecie, z Wami, nami, Groclinem, Ruchem, Amica, Gornikiem, Widzewem, Polonia i cala reszta. Bo to jest nasza liga, moze smierdze falszywym pariotyzmem ale tak jest. I na miejscu Karwana spierdalalbym do kraju by byc gwiazda niz zostawac u nazistow bez niczego, oprocz kasy. Abstrahujac od tego, ze Karwana nic che w Wisle i Karawnem nie jestem.

Gandi :+: :ronaldo: :pijany:

szczepan
28-05-2003, 18:42
a ja sadze ze nie powinnienes pisac jak pijesz (zreszt achyba na trzezwo tez nie :P )! i mimo tego ze Legia gra w tej lidze (a takze pare innych dobrych zespolow) i ze bardzo bardzo lubie to lige to nie przyjmuje jej bez krytycznie bo nie ma co sie oszukiwac polska liga jest slaba... chociaz oczywiscie jest szansa na wydobycie jej i to sie powoli dzieje! wiecej emocji (i na trybunach i na boisku) coraz wiec niespodzianek (a zarazem coraz mniej z nich jest spowodowanych nie jasnymi zdarzeniami -Marczyk i Garbrania- a zwykla sportowa nie przewidywalnoscia)... ale ot nie zmienia faktu ze nasza liga prezentuje nawet jezeli nie slaby to mocno sredni poziom...

Mrk
28-05-2003, 21:21
takiowaki - a mi żal Ciebie, bo sobie wmawiasz, że polska liga jest dobra! Nasza liga jest baaaaardzo przeciętna! Średniak ligi francuskiej u nas walczyłby o tytuł.
Ja bym oczywiście chciał, żeby nasza liga była mocniejsza. Kocham Legię i pragnę, żeby była potęgą. Niestety ja patrzę ( w odróżnieniu od Ciebie) realnie na otaczającą nasz rzeczywistość i widzę marność naszej kopanej. Ja nie twierdzę, że Polski nie stać na 2-3 dobre zespoły. Czasami przecież jakiś nasz zespół potrafi się wybić w Europie (ostatnio Wisła; Legia pokonała holendrów), ale liga to więcej niż 2 zespoly niestety.
Wracając do głównego wątku - transfer Karwana do Wisły to porażka w wykonaniu Karwana, bo w Niemczech ma większe pieniądzę i większe możliwości (przecież może przejść do innego klubu ligi niemieckiej).
Jakie ma perspektywy w Wiśle? 2 razy do roku mecze z Legią, a tak poza tym bujanie się po jakiś wioskach typu Ostrowiec, Grodzisk, Jaworzno, czy Wodzisław, gdzie kible wyglądają jakby same były zrobione z gówna.
W Niemczech musi walczyć o swoje, ale ma za to w perspektywie mecze z Bayernem, Schalke, Borussią i innymi dobrymi drużynami. Dodatkowo mecze odbywają się na pięknych, nowoczesnych i pełnych stadionach.
Więc nie mów mi proszę (i nie kompromituj się), że przejście do Wisły to dla niego awans. Jest to bowiem dla niego zajebista degradacja.
Jeżeli natomiast pytasz jaka sytuacja jest dla niego lepsza w kontekście utrzymania formy - czy ława w Hercie, czy podstawowy skład w Wiśle, no to moja odpowiedź jest jasna - w takiej sytuacji lepiej przejśc do Wisły, bo wtedy również do reprezentacji będzie bliżej.
Zauważ jednak różnicę - odbudowywanie formy w Wiśle to nie jest dla niego awans! Ty mylisz te dwie rzeczy. Powtarzam raz jeszcze - jeśli chodzi o trzymanie lub odbudowanie formy, to lepiej przejść do Wisły, ale awansem nazwać tego nie sposób.

pozdrawiam