PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Widzew - I kolejka sezonu 2013/2014 [Sobota, 20 lipca 2013, godz. 18:00]

Slaymer
19-07-2013, 20:46
http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSEt9F4r41oamL8MK9x0SNGiKo1wgEoR zLNoLcgWfuu0xjmgUb7

Jako, że voytek mówił, że zrobi sobie wolne na pierwszą kolejkę, a szkoda, by tradycja forumkowa odeszła w zapomnienie - spróbujmy ;)

Krok 1 nowego sezonu, w którym mistrza bronimy, a nowego wyłonimy na nowych zasadach. Sezon rozpoczniemy od meczu z rywalem, z którym zapewniliśmy sobie mistrza poprzedniego sezonu (zwycięski remis). Ostatni mecz przy Łazienkowskiej pomiędzy tymi drużynami zakończył się szaloną akcją Koseckiego, teraz liczymy na więcej goli oraz na objawienie się pełni możliwości naszych nowych nabytków. Co do rywala, miejmy nadzieję, iż drużyna Widzewa nie rozpocznie sezonu jak w zeszłym roku, ale podtrzyma "wysoką" formę z jego końca.

Historia - tutaj oczywiście posiłkuję się postami voytka -

09.09.1998 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0 [Karwan 72]
11.09.1999 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:1 [Mięciel 37, Czereszewski 75]
06.04.2001 Legia Warszawa - Widzew Łódź 0:0
25.10.2002 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0 [Svitlica 48, 87]
08.06.2004 Legia Warszawa - Widzew Łódź 6:0 [Sokołowski I 10, 49, Saganowski 21, 69, 88, Boruc 65 (k)]
12.05.2007 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0 [Grzelak 18, Vuković 87]
14.09.2007 Legia Warszawa - Widzew Łódź 3:1 [Vuković 26, Chinyama 70, Édson 77]
30.04.2011 Legia Warszawa – Widzew Łódź 1:0 [Cabral 65]
23.10.2011 Legia Warszawa - Widzew Łódź 2:0 [Żyro 65, Wolski 90]
23.11.2012 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0 [Kosecki 47]

Łącznie na szczeblu ligowym obie drużyny rozegrały 66 spotkań, z których 29 wygrała Legia, padło 19 remisów i 18 razy wygrał łódzki Widzew, w bramkach 96-60 dla Wojskowych.

Do tej pory w meczach ligowych rozgrywanych w Stolicy Polski, Widzewowi udało się wygrać tylko trzy razy. Za to Legia wygrywała prawie regularnie, bo aż 22 razy. 8 meczów kończyło się podziałem punktów. W 33 spotkaniach na Łazienkowskiej Legia strzeliła łodzianom 65 bramek, tracąc jedynie 21

W najbliższym meczu z Widzewem, na pewno nie zagrają: Efir, Suler, Łukasik, Astiz, niepewny jest też występ Ojamy. Oprócz tego na pewno będą zmiany w porównaniu z meczem w eliminacjach Ligi Mistrzów, gdyż Jan Urban mówi tak "Zmiany kadrowe w meczu z Widzewem na pewno będą. Jest szeroka kadra i początek sezonu, więc to dobry moment na to, żeby kolejni zawodnicy dostali swoją szansę gry. Chcę mieć przegląd kadry i wiedzieć na kogo mogę liczyć"

Jedyne co może martwić to ciągłe powtarzanie przez JU słów, iż początek ligi nie jest celem, wszystkie straty można odrobić, a punkty będą dzielone po 1 rundzie. Wszystko ok, ale
a) Tu jest Legia Warszawa - wygrywać trzeba zawsze
b) gramy z Widzewem, z którym wygrywać trzeba zawsze.

Transfery Widzewa przed tym sezonem:
Przychodzą: Rafał Augustyniak (O - Pogoń Siedlce), Lewon Hajrapetjan (O - brak klubu) , Mikael Idzikowski (P - zespół ME), Tomasz Kowalski (P - Jagiellonia Białystok), David Kwiek (P - Resovia), Piotr Mroziński (P - Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Staroń (N - Tur Turek), Karol Tomczyk (O - Skra Częstochowa)

Odeszli: Radosław Bartoszewicz (P - Miedź Legnica), Mehdi Ben Dhifallah (N - ?), Łukasz Broź (O - Legia Warszawa), Miloš Dragojević (B - ?), Sebastian Dudek (P - Zawisza Bydgoszcz), Dino Gavrić (O - ?), Denis Kramar (O - ?), Mariusz Stępiński (N - 1.FC Nürnberg VfL)

Oczywiście jak to w przypadku łódzkiej drużyny testują milion różnych wynalazków, więc może jeszcze kogoś zgłoszą, dodatkowo, powinien być to ostatni mecz w naszej lidze Phibela.

Jeżeli ktoś chciałby wzorem pewnego sędziego "grać na Radwańską"
wersja dla optymistów: Legia - Widzew 5:0 = kurs 25.00
wersja dla większości forumki: half time 2/full time 1 = kurs 26.00

w zapowiedzi korzystałem z materiałów Voytka, 90minut i jednego z buków ;) Jak modzi uznają, że słabo to usuwać, fochmistrzem nie jestem ;)

Robert E. Lee
20-07-2013, 11:41
Co tu tak cicho?:) Jeszcze kibice "Wielkiego Widzewa" pomyślą, że w Warszawie wyjebka na "Wielki Widzew". A oni szalik zakopali i w ogóle mają tu 2 FC;)

Liczę na debiuty Cichockiego i Mikity, oraz spokojne zwycięstwo. Ważne by szybko wyjść na prowadzenie, bo pewnie judki będą się murować i grać dzide na Pawłowskiego. Dobrze by było też sprawdzić tego Brozia na lewej obronie, niech się Warzywniak nie czuje za pewnie i weźmie za siebie.
Więc standardowe jak pitbull w kurnik, znaczy w synagoge i jedziemy po mistrzostwo.

CW(L)KS
20-07-2013, 11:50
Nie wiem jak Cichy, ale Miki prawdopodobnie zagra. A przynajmniej jest powołany na ten mecz. I również uważam jak kolega niżej że istotne będzie to żeby szybko wyjść na prowadzenie, a najlepiej to by było ukłuć dwa razy do przerwy żeby w II połowie grać na spokoju. Po cichu licze na gładkie 3-0. No i oczywiście na dobry mecz ze strony naszych kopaczy, zwłaszcza tych młodych, niech sie pokażą :) I na koniec dodam że licze na to iż "Warzywniak" sobie dzisiaj odpocznie, bo to co pokazał w ostatnim meczu woła o pomste do nieba. A nóż widelec Broź go wygryzie, kto wie?

WALCZYĆ TRENOWAĆ, WARSZAWA MUSI PANOWAĆ!!

R.
20-07-2013, 11:54
Widzew, jeden z głównych kandydatów do spadku. Brak wygranej będzie kompromitacją.

nevermind
20-07-2013, 11:59
Powtorzyć wynik z pierwszej kolejki poprzedniego sezonu :fajek:

Pigeon
20-07-2013, 12:18
Widzew, jeden z głównych kandydatów do spadku. Brak wygranej będzie kompromitacją.

Kompromitacją to jak na razie jest liczba sprzedanych biletów. Dublet w zeszłym sezonie, sobota, piękna pogoda, pierwszy mecz nowego sezonu a tu się zanosi że nie będzie nawet 20 000 kibiców.

Co do samego meczu to jest to szansa dla młodych i Kucharczyka.

Robert E. Lee
20-07-2013, 12:28
@Pigeon
Kompromitacja to wołać 50 złotych za najtańszy bilet na mecz z drużyną, której większość graczy miałaby problem by się do Legii II załapać. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy jedynie mecze z Lechem i Śląskiem powinny się kwalifikować do 1 kategorii cenowej. Frekwencję +20k robią wszędzie pikniki, a piknika nie interesuje to, że przyjeżdza "pół Polski to oni", jego interesuje to, że przyjeżdża Abbes i Bartkowiak czy jak oni się tam wabią. Do tego doszła reforma ligi i dodatkowe 3 lub 4 mecze u siebie o wysoką stawkę, czyli wydatek jakichś dodatkowych 120 złotych przy dobrych wiatrach.

Kwestia cen biletów, utrzymania miliona kategorii cenowych i wyższe ceny biletów na południową niż na Żyletę to jedyne o co mam póki co pretensje jeśli chodzi o działania Leśnego. Ale to pewnie jest ponad nim, i łolter nie odpuści.

almafater
20-07-2013, 13:07

Albo z 08.06.2004 :fajek:

Sgt.
20-07-2013, 13:09
@Pigeon
Kompromitacja to wołać 50 złotych za najtańszy bilet na mecz z drużyną, której większość graczy miałaby problem by się do Legii II załapać. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy jedynie mecze z Lechem i Śląskiem powinny się kwalifikować do 1 kategorii cenowej. Frekwencję +20k robią wszędzie pikniki, a piknika nie interesuje to, że przyjeżdza "pół Polski to oni", jego interesuje to, że przyjeżdża Abbes i Bartkowiak czy jak oni się tam wabią. Do tego doszła reforma ligi i dodatkowe 3 lub 4 mecze u siebie o wysoką stawkę, czyli wydatek jakichś dodatkowych 120 złotych przy dobrych wiatrach.

Kwestia cen biletów, utrzymania miliona kategorii cenowych i wyższe ceny biletów na południową niż na Żyletę to jedyne o co mam póki co pretensje jeśli chodzi o działania Leśnego. Ale to pewnie jest ponad nim, i łolter nie odpuści.

A jakie są ustalenia co do tego ile spotkań jest w I kategorii cenowej, a ile w II? Kiedyś bodajże było tak, że chyba 6 spotkań w sezonie albo w rundzie miało być w I kategorii, a reszta w II.

Jaco
20-07-2013, 13:33
Ktoś ma informację, jak wygląda kadra Legii na dzisiejszy mecz?

Sgt.
20-07-2013, 13:37
P.Jóźwiak pisze, że w pierwszym składzie na Widzew: Cichocki, Furman, Kucharczyk, Żyro i Mikita. Jeżeli to się potwierdzi, to szacun dla JU.

Edit: Kurnik dodaje, że Broź też w I składzie.

Kuciak - Bereszyński, Cichocki, Jodłowiec, Broź - Furman, Vrdoljak - Kucharczyk, Rado, Żyro - Mikita

Ew. Pinto kosztem Rado (wtedy Furman za Mikitą) i Dossa kosztem Jodły? Generalnie w dwóch kolejnych meczach o stawkę wychodzą dwie różne jedenastki - ciekawe jak ta "druga" się sprawi...

Tak nawiasem mówiąc: dzielenie punktów w rundzie mistrzowskiej to jest gigantyczny (i bardzo pozytywny) prezent dla trenerów lubiących wprowadzać młodzież do I składu. Ryzyko wystawienia młodszego składu znacznie mniejsze, bo nawet jak nie wyjdzie i trzeba będzie nadrabiać punkty - będzie o to duuuużo łatwiej.

R.
20-07-2013, 13:39
Ktoś ma informację, jak wygląda kadra Legii na dzisiejszy mecz?

Meczowa 18 miała być podana po wczorajszym wieczornym treningu. O dziwo nigdzie nie ma informacji o kadrze na mecz.

Fatman
20-07-2013, 13:53
P.Jóźwiak pisze, że w pierwszym składzie na Widzew: Cichocki, Furman, Kucharczyk, Żyro i Mikita. Jeżeli to się potwierdzi, to szacun dla JU.

Tak nawiasem mówiąc: dzielenie punktów w rundzie mistrzowskiej to jest gigantyczny (i bardzo pozytywny) prezent dla trenerów lubiących wprowadzać młodzież do I składu. Ryzyko wystawienia młodszego składu znacznie mniejsze, bo nawet jak nie wyjdzie i trzeba będzie nadrabiać punkty - będzie o to duuuużo łatwiej.

Ciekawe czy będzie taki szacunek, jak by, nie daj Boże, powinęła się im dziś noga:lo2: Ale masz rację- na młodzież należy stawiać, szczególnie, że przecież taki Żyro, to nie jest ligowy ogórek, tylko już doświadczony gracz. Tak samo Furman czy Kucharczyk, którzy świetnie pokazali się w meczu w Walii. W ogóle mam wrażenie, że ten sezon będzie należał do Dominika, o ile Urban częściej będzie mu dawał szansę jako pomocnik, mający więcej zadań ofensywnych, niż defensywnych.

PS. Cichockiego mam w Fantasy Lidze, więc niech gra;)

Sgt.
20-07-2013, 13:58
Ciekawe czy będzie taki szacunek, jak by, nie daj Boże, powinęła się im dziś noga:lo2: Ale masz rację- na młodzież należy stawiać, szczególnie, że przecież taki Żyro, to nie jest ligowy ogórek, tylko już doświadczony gracz. Tak samo Furman czy Kucharczyk, którzy świetnie pokazali się w meczu w Walii. W ogóle mam wrażenie, że ten sezon będzie należał do Dominika, o ile Urban częściej będzie mu dawał szansę jako pomocnik, mający więcej zadań ofensywnych, niż defensywnych.

PS. Cichockiego mam w Fantasy Lidze, więc niech gra;)

No więc właśnie, o jakiej my młodzieży mówimy? Kucharczyk, Furman, Żyro - to już żadna młodzież, to są goście którzy muszą brać odpowiedzialność na swoje barki - a już w szczególności z łódzkimi kasjerami z Carrefoura za 4 kafle na rękę + premie, których i tak nie dostają. A chyba można wyjść z założenia, że JU by Mikity czy Cichockiego nie wystawiał, gdyby odstawali poziomem od reszty.

Edit: Kurnik dalej donosi, że Dossa w podstawowym.

nevermind
20-07-2013, 14:41
Turi pisze, ze 8 zmian w "11" w porownaniu z meczem w Walii. :chytry:

Fatman
20-07-2013, 14:56
Inna sprawa, że należy ogrywać piłkarzy, którzy będą grać w decydujących meczach eliminacji Ligi Mistrzów. Początek sezonu to nie czas na odpoczynek, tylko łapanie formy i ogrania. Mam nadzieję, że Urban wie co robi.

Pogo(L)
20-07-2013, 15:34
A ja Wam mówię, że Mikita dzisiaj zagra zayebiście :prawi:
Urban na pewno wie co robi.

glazek
20-07-2013, 16:11
Dusan Kuciak 12. - Jakub Rzeźniczak 25. Mateusz Cichocki 39. Tomasz Jodłowiec 3. Tomasz Brzyski 17. - Dominik Furman 37. Helio Pinto 23. Miroslav Radović 32. Michał Żyro 33. Michał Kucharczyk 18. Patryk Mikita 27

Pigeon
20-07-2013, 16:37
Dusan Kuciak 12. - Jakub Rzeźniczak 25. Mateusz Cichocki 39. Tomasz Jodłowiec 3. Tomasz Brzyski 17. - Dominik Furman 37. Helio Pinto 23. Miroslav Radović 32. Michał Żyro 33. Michał Kucharczyk 18. Patryk Mikita 27

Tylko czterech z meczu z TNS. Nieźle Urban pojechał. Zaraz zobaczymy czy mamy dwie jedenastki czy nam się tylko tak wydaje.

padre
20-07-2013, 16:56
Rzeźniczak :kac:, Żyro...będzie ciekawie 8)

mam nadzieję, że Broź wejdzie po przerwie.

Maciek
20-07-2013, 16:57
Bardzo dziwny skład:
Środek obrony - kompletnie nie rozumiem. Docelowo będziemy grać na pewno z Dossą na środku, więc niech on się ogrywa ze swoim partnerem, którym będzie Jodłowiec albo Cichocki, chyba, że Urban chce sprawdzić na Widzewie, który z nich jest lepszy, według mnie czas na takie rzeczy był na obozach a nie teraz, gdy gramy o stawkę.
Lewa obrona - dlaczego nie Broź?
Prawa - Oszczędzamy Beresia czy jakaś pauza?
Jak na Janka to w pomocy raczej ofensywnie, mam nadzieję, że Furman będzie mógł grać więcej do przodu, dlatego większy sens miałoby wystawienie Ivicy, który asekurowałby tył.

Ciekaw jestem bardzo jak zagra Mikita - od razu wrzucony na głęboką wodę.

Czyżbyśmy byli tak marnie przygotowani fizycznie czy mamy aż taką mocną kadrę?

crolick
20-07-2013, 17:37
A IMO bardzo dobry skład. Najlepsza okazja dla Cichockiego i Mikity ogrywania się w meczach o stawkę.

rowen
20-07-2013, 18:43
Mikita po przerwie do zmiany.

Ytong
20-07-2013, 18:44

Póki co, źle nie grają...całe szczęście !

FullOpcja
20-07-2013, 18:48
Rzeźniczak kapitanem? o.0

Maciek

Chłopak musi się jeszcze dużo nauczyć. Przydałby się jeszcze jeden porządny napastnik gotowy do gry na najwyższym poziomie.

detoxizer

I jest ciekawie. Dzięki nim.

nevermind
20-07-2013, 18:51

Po co? Przy takim wyniku niech gra do konca zwłaszcza, ze to on "zrobił" bramke Rado.

johnsmith
20-07-2013, 19:16
kiedy ostanio strzelilismy bramke z roznego? i ile ich padlo w poprzednim sezonie?

edit:; czy w ogole ze stalego, nie wliczajac bezposrednich strzalow

Antares
20-07-2013, 19:18
Mikitę to trzeba ustawiać jako ofensywnego pomocnika, a nie napastnika. Skuteczności brak, ale podania ma palce lizać.

Dla mnie najgorszy na boisku jest Pinto, który teraz zamiast blokować Staronia przyglądał się jak ten strzela bramkę. Dwie świetne okazje Pawłowskiego wcześniej po jego stracie, a druga jak go łatwo w polu karnym ograł. W ofensywie także nic nie daje.

rowen
20-07-2013, 19:44
Po co? Przy takim wyniku niech gra do konca zwłaszcza, ze to on "zrobił" bramke Rado.

Każdy się może pomylić :prawi:

Dobry mecz, tak powinni grac z ogórkami.

mbr
20-07-2013, 19:52
:mistrz:

Mimo paru nerwowych momentów sprezentowanych przez Pawłowskiego, to bardzo pozytywny mecz. Trochę martwią słaba forma Pinto i błędy w obronie, ale pewnie im dalej w sezon, tym będzie z tym lepiej. Mikita mimo wszystko bardzo dobry mecz, szkoda tych niewykorzystanych sytuacji ale wydaje mi się, że to przez nerwy niż brak umiejętności. Żyro w pierwszej i Kucharczyk ogólnie też na duży plus. No i Kuciak też gitara, chyba już zapomniał o babolu z TNS.

Blisko strzeliłeś. :hasao:

Adqs
20-07-2013, 19:55
Cichocki wg mnie na bardzo niewdziecznego rywala trafil, bo Pawlowski z jednej strony nie jest jeszcze uwazany za mega grajka, ale ma potencjal i jak ma troche miejsca to potrafi sie pokazac. Troche dostal miejsca, bo wyszlismy bez DP, a Pawlowski na szpicy. Pawlowski radzil sobie z nim i z Jodla bardzo dobrze. Poza tym Cichy niezle do przodu, ale raczej spodziewalem sie wiecej.

Tomekkk
20-07-2013, 19:56
Co do obrony to niestety słabo Cichocki, Pawłowski robił dziś z nim co chciał, ale dobrze nich się chłopak uczy i zbiera doświadczenia w takich meczach. U Mikity też widać brak jeszcze zimnej krwi w wykańczaniu okazji brakowych, ale tu podobnie jak u Cichockiego, kiedy on ma się tego uczyć jak nie w takich meczach... ogólnie bardzo przyjemnie się oglądało mecz :)

detoxizer
20-07-2013, 19:57
Pawłowski sobie na wiosnę i z Jędzą radził doskonale.

padre
20-07-2013, 20:01
Fajny meczyk, Widzew zaskakująco odważnie - więc to musiało się tak skończyć. Inni raczej tak grać z nami nie będą.

Kilka notek indywidualnych

Żyro - niezła pierwsza połowa, choć wg. mnie i tak zbyt mało efektywny. Druga połowa - nie zauważyłem go na placu.

Rzeźniczak -dobry mecz, w końcu. I nawet do przodu się podłączył parę razy. Kubuś, do grudnia mało czasu.

Mikita - plus za dwie asysty, bramka wg. mnie to swojak. Jak na początek to zdecydowanie bardziej efektywny niż efektowny. Ale jest potencjał, zdecydowanie. 1 na 1 mu nie szło ale spokojnie.

Cichocki - słabo, nie dawał sobie rady z Pawłowskim zupełnie. Ma papiery, dobre wprowadzenie piłki do gry. Dużo pracy jednak przed nim.

Pinto - wymagam od niego wieeele więcej. Póki co nijaki. Ale przynajmniej wnosi nieco spokoju, co może się przydać w pucharach.

Kucharz jest w gazie. Furman - naprawdę lubię oglądać jego grę.

To co cieszy to fakt, że gra zespołu wyglądała nieźle.

detoxizer
20-07-2013, 20:05
Bramka Mikity, bo leciała w światło, a to że ostatni dotknął obrońca Widzewa? Nie zmienił lotu tej piłki w jakiś niezwykły i znaczący sposób.

Bonhart
20-07-2013, 20:11
Tak gra mistrz :) Swoja droga szczegolnie cieszy ta wygrana z taka iloscia rezerwowych. Ta szeroka kadra to bedzie nasz wieli atut w tym sezonie.

edit: swoja droga warto byloby sie zajac sprawa Pawlowskiego, bo widac, ze jego gra w tamtym sezonie to nie byl przypadek. ile on tam u nich ma tego kontraktu?

padre
20-07-2013, 20:16
Bramka Mikity, bo leciała w światło, a to że ostatni dotknął obrońca Widzewa? Nie zmienił lotu tej piłki w jakiś niezwykły i znaczący sposób.

Jesteś pewien, że by wpadła? Poczekam na powtórkę w Lidze+.

Mario
20-07-2013, 20:18
Co poniektórzy za wiele wymagają od młodych. I Cichocki i Mikita dopiero debiutowali na szczeblu Ekstraklasy i obaj pokazali się z bardzo dobrej strony, jak na kompletnych świerzaków. Gdyby byli mega wymiataczami, jak co poniektórzy tutaj oczekują, to już dawno by ich w Legii nie było. Uczą się, ogrywają, za kilka meczy będą podporą.

gniewko
20-07-2013, 20:19
kiedy ostanio strzelilismy bramke z roznego? i ile ich padlo w poprzednim sezonie?

edit:; czy w ogole ze stalego, nie wliczajac bezposrednich strzalow

Google uzywac nie laska? 26. kolejka poprzedniego sezonu, Jodlowiec po rogu. To tak na szybko. Mecz dobry debiutanci jak dla mnie tez zagrali dobrze. To, ze pare razy sie Cichocki dal kiwnac Pawlowskiemu o niczym nie swiadczy. Wytrzymal psychicznie, gral spokojnie i rowno, jest dobrze moze byc jeszcze lepiej. Urban znow zaskoczyl na duzy plus. Po dobrych zmianach z TNS teraz w jedenastce 2 debiutantow, otoczonych peczkiem tych ktorzy mieli cos do udowodnienia (Zyro, Kucharczyk, Brzyski, Rzezniczak, Jodlowiec). Zrobili super wynik bo zagrali ambitnie i pokazali pierwszemu skladowi, ze slabszy mecz moze sie skonczyc strata miejsca w jedenastce. Super.

detoxizer
20-07-2013, 20:29
Ostatnie dwa mecze u nas w lidze to 10 bramek strzelonych rywalom. :)

Maciej_L
20-07-2013, 20:32
Co poniektórzy za wiele wymagają od młodych. I Cichocki i Mikita dopiero debiutowali na szczeblu Ekstraklasy i obaj pokazali się z bardzo dobrej strony, jak na kompletnych świerzaków. Gdyby byli mega wymiataczami, jak co poniektórzy tutaj oczekują, to już dawno by ich w Legii nie było. Uczą się, ogrywają, za kilka meczy będą podporą.

Dokładnie, spokojnie dajcie im pograć. Bardzo dobrze, że Urban nie boi wstawiać się ich w meczach ligowych. Niech graja jak najwięcej i ogrywają się na szczeblu Ekstraklasy.

Ursynów1916
20-07-2013, 20:32
Coś Pinto nie może się odnaleźć. Drugi mecz i kompletnie niewidoczny.
Mikita mógł lepiej uderzyć z 12 i 7 metrów gdy miał dwie wyborne sytuacje. na plus dużo odbiorów i asysty
Widziałbym w Legii Pawłowskiego bo ma niesamowity talent i ciąg na bramkę.

detoxizer
20-07-2013, 20:41
Pinto nie zagrał wcale źle. Powiem tak, facet ma coś, czego wielokrotnie brakowało mi w zeszłym sezonie w Legii. Spokój, celne podania, dyktowanie rytmu gry. Jestem przekonany, że będziemy mieć z niego masę pociechy.

Antares
20-07-2013, 20:45
To był debiut i pierwszy poważny mecz w seniorskiej piłce dla Mikity, a więc nie wymagajmy, że będzie wszystkie sytuacje kończył z zimną krwią, bo nie dość, że nerwy to wiadome o tym piłkarzu, że piłka go szuka, ale nad wykończeniem czeka go jeszcze sporo pracy. Ale te dwie asysty były wysokiej klasy i myślę, że ma większe predyspozycje do bycia "10, a nie "9". Gruzin musi się mieć na baczności, bo po fatalnej końcówce poprzedniego sezonu i równie "wysokiej" formie w meczu z Walijczykami miejsca z marszu w pierwszym składzie może już nie mieć.

Fajnie, że mamy tak szeroką kadrę i jak gwiazdkom w meczach z ogórkami grać się nie będzie chciało to w każdej chwili mogą wejść młodzi i głodni gry. Kucharczyk w końcu zachowuje spokój w sytuacjach podbramkowych może jednak warto spróbować go jako napastnika?

Slaymer
20-07-2013, 20:48
Fajnie i przyjemnie się oglądało, mimo, że to dopiero początek ligi, jestem ciekaw, czy jutro Rumak podejmie rękawicę i również wystawi młodych z tych swoich mitycznych najlepszych rezerw. Grają w sumie z drużyną o podobnie żadnym potencjale jak Widzew.

Osobiście trochę zawiódł mnie mimo wszystko Radovic, a pozytyw to spokój Kucharczyka, mam nadzieję, że się już w pełni odblokował/ogarnął.

Ivan Drugi
20-07-2013, 20:52
Jak zobaczyłem kto się rozgrzewa to myślałem że Urban trochę przesadził ale okazało się że trafił w dziesiątkę . Chcąc grać w Europie , lidze i PP trzeba korzystać z szerokiej kadry . Tka sytuacja ma dobry wpływ na psychikę ,każdy zawodnik wie że ma ogromną szansę sporo pograć w tym sezonie . Jeżeli cały sezon uda się rozegrać z taką rotacją w składzie a wyniki będą na miarę oczekiwań to będzie pięknie . Życzę Lechowi awansu do grupy LE bo z ich kadrą ciężko im będzie grać na wszystkich frontach . Jest nieźle ale z ocenami trzeba poczekać na poważniejszego rywala bo Widzew oprócz Pawłowskiego to tragedia . Multikulti plus polski Neymar Rybicki . :jejku:

Marru
20-07-2013, 20:59
Dokładnie, już niektórzy zapomnieli jak Jędza szukał kreta grając przeciwko Pawłowskiemu. Cichocki dobrze zagrał i fajnie, że mamy młodego obrońcę, który spokojnie zastąpi Żewłakowa/Choto. Mikita wiadomo debiut marzenie. Nabierze doświadczenia i będzie napastnik albo rozgrywający na lata.

Dajcie Pinto jeszcze trochę czasu. Nie zagrał spektakularnie ale prócz tego obcięcia się w kryciu zagrał spokojnie i praktycznie bez strat.

Brawa dla Kucharczyka, odrobina spokoju i całkiem inny piłkarz.

zinger
20-07-2013, 21:07
Miało być 6-1 :foch:

BlackAdder
20-07-2013, 21:12
Fajnie zagrali :yeah:
Jak już nikogo nie sprzedadzą, to możemy mieć piękny sezon ;)

detoxizer
20-07-2013, 21:30
Aż żal, że przez urazy nie pograli sobie jeszcze Efir i Mizgała...

Szejdi
20-07-2013, 21:34
Mikita :brawo: Liczyłem na to że coś trafi i się udało. Będą z niego ludzie o ile nie odleci...

Dzień dobry, piąteczka, do widzenia. Tak powinno to wyglądać zawsze. :)

Robert E. Lee
20-07-2013, 21:38
Ojamaa, Łukasik, Astiz, Broź- gdzie oni się pomieszczą?:)

Antares
20-07-2013, 21:39
Mikita :brawo: Liczyłem na to że coś trafi i się udało. Będą z niego ludzie o ile nie odleci...

Dzień dobry, piąteczka, do widzenia. Tak powinno to wyglądać zawsze. :)

Z czasem to by się nudne zrobiło \')

Bootleg
20-07-2013, 21:40
Tego Pawłowskiego z Widzewa, (jeśli utrzyma dalej taką formę przez jesień) w przerwie zimowej można byłoby spróbować wyciągnąć ;)

BZ(L)
20-07-2013, 21:46
Teraz z niecierpliwością czekam na mecz w środę i dalszą przygodę w LM :)

Szejdi
20-07-2013, 21:49
Z czasem to by się nudne zrobiło \')

Mi się nigdy nie znudzi :D

Henio
20-07-2013, 21:54
Pinto - wymagam od niego wieeele więcej. Póki co nijaki. Ale przynajmniej wnosi nieco spokoju, co może się przydać w pucharach.

Pinto nie zagrał wcale źle. Powiem tak, facet ma coś, czego wielokrotnie brakowało mi w zeszłym sezonie w Legii. Spokój, celne podania, dyktowanie rytmu gry. Jestem przekonany, że będziemy mieć z niego masę pociechy.

Dajcie Pinto jeszcze trochę czasu. Nie zagrał spektakularnie ale prócz tego obcięcia się w kryciu zagrał spokojnie i praktycznie bez strat.
Na czym polega ten spokój? Na podawaniu do najbliższego? Vrdoljak, Gol, Kopczyński, Łukasik nie mają spokoju i nerwowo walą po autach? Czy może na gnuśnej grze w defensywie. Pisałem o tym już po Deyna Cup, że Pinto odpuszcza krycie i nie wraca do obrony - Dzisiejsza bramka dla Widzewa. Pozostawienie takiej świętej krowy na tak newralgicznej pozycji będzie nas dużo (straconych bramek) kosztowało w meczach z poważniejszymi rywalami. Nie skreślam go całkowicie, ale fakt jest taki, że Pinto w obecnej formie nie ma prawa zagrać w el. LM. Obawiam się jednak tego, że Jan Miejski jest zaślepiony, (podobnie jak niektórzy na forum) i odstawi go za późno.

Robert E. Lee
20-07-2013, 22:01
Pisałem kilka dni temu, że Legia ma dużo szczęścia i przeważnie mimo słabszej gry strzela nam gola lub dwa i wygrywa. Dzisiaj było podobnie, oddali 5 strzałów celnych i tyle znalazło się w siatce, pierwsze dwa bardzo szczęśliwe a dwa kolejne były konsekwencją kontrataków i strzałów niemal na pustą bramkę. Widzew wyszedł bardzo ostro do ataku i miał więcej sytuacji niż Legia, nieważne czy wynikały z indywidualnej akcji Pawłowskiego, ważne że Widzew miał klarowne sytuacje a takich Legia nie miała. Legia strzelała najprościej jak umiała, nie miała ładnych i kombinacyjnych sytuacji. Obrona u nas zagrała katastrofalnie, najgorzej Bartkowski i Tomczyk i tym Panom podziękowałbym na chwilę obecną. Drugi gol dla mnie po dwóch błędach Bartkowskiego (najpierw strata w środku a za chwilę puszcza Żyrę). Tomczyk to już w ogóle katastrofa, najpierw wybija piłkę pod nogi Rzeźniczaka potem dwa razy nie pilnuje Kucharczyka po czym Legionista celuje niemal do pustej.
:lol:
Jakby się ktoś zastanawiał skąd się biorą flagi typu "pół Polski to my", "Warszawa" czy "Ciechanów", to właśnie takie łby je robią:lol:

Bonhart
20-07-2013, 22:12
Pinto zagral na razie 2 powazne mecze w tym klubie. Na ocene przyjdzie jeszcze czas. Poza tym patrzac na to kto siedzial dzis na lawce nie posadzalbym Urbana o zbytnie przywiazanie do nazwisk.
Fakt, ze na razie gralismy z ogorami, ale panowie - w dwoch meczach strzelilismy 8 bramek :) Oszczedzajmy zolc na reszte sezonu ;)

felixxx
20-07-2013, 22:16
Według ich forumki gdyby nie .... Kuciak to by wygrali :D No tak , bo mieli gigantyczną przewagę i Legia wygrała fartem i dzięki sędziom :lol2:

Sgt.
20-07-2013, 22:39
Na pocieszenie dla Widzewa: w fazie końcowej z nami już nie gracie - szanse są! :lol3:

Pogo(L)
20-07-2013, 22:47
A ja Wam mówię, że Mikita dzisiaj zagra zayebiście :prawi:

:prawi:

Gabro
20-07-2013, 23:00
Nareszcie jest konkurencja w zespole. Tego brakowało, żeby ruszyć w kierunku Europy. Pinto na razie jest w szoku i nie zdziwie sie, jeśli wkrótce opublikowana zostanie jego wypowiedz o wysokim poziomie naszej ligi :)

Szmurny
20-07-2013, 23:02
żeś wywróżył gola i 2 asysty ;)

generalnie jak na "rezerwy" to dziś musze powiedzieć, że megapozytywnie podbudowali na samym początku sezonu ;)

Rakieta11
20-07-2013, 23:09
Rado, Furman nieźle. Cichocki, Mikita tragedia straszna choć temu drugiemu warto jeszcze dać szanse. Tylko nie piszcie, że debiut i tym podobne bzdury bo lepszego debitu nie można by sobie wymarzyć. Szybko ustawiony mecz, z drużyną prezentującą się A-klasowo.

Antares
20-07-2013, 23:34
Jeśli zdobyta bramka i dwie asysty w debiucie 20-latka są dla ciebie tragicznym występem to ja nie wiem co on by musiał zrobić, żeby według ciebie zagrał chociaż przyzwoity mecz :gupi:

rafalz
20-07-2013, 23:39
Rado, Furman nieźle. Cichocki, Mikita tragedia straszna choć temu drugiemu warto jeszcze dać szanse. Tylko nie piszcie, że debiut i tym podobne bzdury bo lepszego debitu nie można by sobie wymarzyć. Szybko ustawiony mecz, z drużyną prezentującą się A-klasowo.

Chyba se żartujesz z tym Cichockim i Mikitą

Jasper121
20-07-2013, 23:42
Jeśli zdobyta bramka i dwie asysty w debiucie 20-latka są dla ciebie tragicznym występem to ja nie wiem co on by musiał zrobić, żeby według ciebie zagrał chociaż przyzwoity mecz :gupi:

Może koledze się pomyliło i myślał, że Mikita grał z numerem 23? :hmm:

Alek
20-07-2013, 23:43
gość jest oderwany od rzeczywistości , przejrzyjcie jego posty :nienormalny:

Rakieta11
21-07-2013, 00:00
gość jest oderwany od rzeczywistości , przejrzyjcie jego posty :nienormalny:

ty za to jesteś nieoderwany od internetu a zwłaszcza tego forum.
Ciężko nazwać asystami te podania bo gdyby obrońcami Widzewa nie byli ludzie upośledzeni umysłowo (widzę podobieństwo miedzy nimi a alkiem;) ) to nigdy by one nie przeszły. Nie umie się włączać do akcji biegał jak oszołom po tym boisku naprawdę słabyyyy występ, ale jest szansa może coś z niego wyrośnie. Cichocki dno

Alek
21-07-2013, 00:08
ty za to jesteś nieoderwany od internetu a zwłaszcza tego forum.
Ciężko nazwać asystami te podania bo gdyby obrońcami Widzewa nie byli ludzie upośledzeni umysłowo (widzę podobieństwo miedzy nimi a alkiem;) ) to nigdy by one nie przeszły. Nie umie się włączać do akcji biegał jak oszołom po tym boisku naprawdę słabyyyy występ, ale jest szansa może coś z niego wyrośnie. Cichocki dno

masz jeszcze coś do dodania ?

zawsze możesz mi to powiedzieć osobiście

piejo kury piejo
21-07-2013, 00:09
Kucharczyk jaki nagle mocarz się zrobił. Wali bramy w każdym meczu, a jeszcze niedawno miał być do wyOUTowania. A ten Pawłowski to jak najprędzej w Legii powinien się znaleźć.

Fatman
21-07-2013, 01:52
Pinto niewidoczny? Obejrzyjcie jeszcze raz mecz i zwróćcie uwagę, ile on miał świetnych cross'ów.

PS. Żyro:bauns:

Robotyk
21-07-2013, 01:57
Spokojnie co do tego Kucharczyka. Na razie strzelił bramki w dwóch meczach z rzędu z rywalami conajmniej na poziomie ligi okręgowej. Oczywiście nie umniejszam faktu że znajduje się w dobrej formie, nie to co w poprzednim sezonie ale z gloryfikowaniem jego zasług bym się na razie wstrzymał.

LeonardoGiacci
21-07-2013, 02:11
Mikita świetnie w debiucie :) Pinto niewidoczny, ale ciężko od niego wymagać fenomalnej gry po tak krótkim pobycie. Cichocki - zobaczymy z czasem, na pewno trener będzie mu dawał szanse. Kucharczyk jak na razie mega skuteczny - oby tak dalej.
Ale nie ma się co oszukiwać, Widzew zagrał koszmarnie i to się musiało tak skończyć.
Szeroka kadra to coś co pozwoli Legii wygrać ligę i zaprezentować się dobrze w pucharach. Zobaczymy jak wyjdzie, ja jestem pełen nadziei. :)

Snoopy
21-07-2013, 02:22
bramki tu: http://touch.dailymotion.com/video/x124ank
Jak dla mnie 5 gol to samoboj, nawet z trybun tak wygladalo :p

ja123
21-07-2013, 02:26
Mikita bardzo efektywny - 2 asysty i gol. Jak na debiut rewelacja. Ale prawdę mówiąc, widać, że taki nieopierzony jeszcze ;) Czekam na powrót Efira, bo on wydawał mi się zawsze o wiele bardziej opanowany i mądrzej grający (a w ekstraklasie zagrał mniej niż Mikita). W młodej strzelał więcej ;) Jak nie złapie kontuzji, to w końcu możemy mieć dwóch młodych napastników na poziomie na lata (pewnie ze dwa, połączone z nauką rosyjskiego ;p )

Raffi
21-07-2013, 02:27
po gł. Mikity, szło w bramkę, Staroń jedynie podbił więc nie samobój

mbr
21-07-2013, 02:58
Pinto niewidoczny? Obejrzyjcie jeszcze raz mecz i zwróćcie uwagę, ile on miał świetnych cross'ów.

Racja, też dobrze kryje w strefie. Ma również ciąg do walenia z dystansu, co mi się podoba, choć na razie mu to średnio wychodzi. Myślę, że dużo osób (w tym ja) spodziewa się po Pinto efektownych zagrań rozpruwających obronę, i dlatego te płacze (w tym moje ;) ) , że jest niewidoczny. Cóż, pożyjemy, zobaczymy. Ja wierzę, że jeszcze pokaże na co go stać.

Tak przy okazji, tylko mi się podobał występ Brzyskiego? Moim zdaniem rozegrał dobre zawody. W końcu pokazał, ocb z tymi jego legendarnymi bitkami ze stałych. ;)

Gabro
21-07-2013, 08:26
bramki tu: http://touch.dailymotion.com/video/x124ank
Jak dla mnie 5 gol to samoboj, nawet z trybun tak wygladalo :p

Zgadza sie, z trybun wyglądało na samobój. Po obejrzeniu powtórek przychyle sie jednak do opinii, ze to Patryk nadal kierunek i moc piłce. Jego brama.
Czekam na pojedynek z mocniejszym rywalem, bo na razie cieżko coś powiedzieć o drużynie.
Furman podnosi sobie poprzeczkę, to może być jego sezon.

GSM
21-07-2013, 08:42
Wynik godny,gra przyjemna i co najważniejsze po raz kolejny Widzew "spuszczony w muszli" ;).Jednak bardzo niepokoi obrona która wygląda mocno niepewnie i dopuszcza do dużej liczby groźnych sytuacji.Rywali na razie mieliśmy po prostu słabych,a i tak robili całkiem sporo zamieszania więc martwi mnie ten fakt w kontekście przede wszystkim pucharów gdzie granica błędów,niedoskonałości w kolejnej rundzie i miejmy nadzieję również ostatniej bardzo się obniży.W lidze jest czas na korekty,zgranie...a w el. LM trzeba już i teraz

m82
21-07-2013, 08:56
Furman podnosi sobie poprzeczkę, to może być jego sezon.

Raczej jego jesień, bo przy utrzymaniu formy zimą wyjedzie do Rosji.

detoxizer
21-07-2013, 11:03
Widzieliście w jakim składzie osobowym wyszła obrona? Nie ma się co dziwić, że zdarzały się błędy. Ok, Widzew słaby, ale kiedy to nasz drugi garnitur ogrywał ligowego rywala 5-1? :hmm:

carlitos94
21-07-2013, 11:25
Mam nadzieję, że ten mecz uspokoił co niektórych sceptyków, którzy wróżyli w tym sezonie grę o utrzymanie 8)

Bartek1401
21-07-2013, 11:38
"Koniec wesela, wracajcie do IZRAELA!!" rozjebało system :D

gniewko
21-07-2013, 12:57
Abstrahujac od ocen graczy powiem jeszcze ze po tym meczu i sporo wczesniejszym gdy Boruc im sieknal zaczynam powoli zapominac lata '90 i te Koniarki, Gesiory i Szarpaczki. Jeszcze pare takich wygranych i bedzie dobrze. Tfu!

Sgt.
21-07-2013, 13:22
Widzieliście w jakim składzie osobowym wyszła obrona? Nie ma się co dziwić, że zdarzały się błędy. Ok, Widzew słaby, ale kiedy to nasz drugi garnitur ogrywał ligowego rywala 5-1? :hmm:

Nawet nasz pierwszy garnitur wyciąga taki wynik 1-2 razy na rok tylko ;)

Mistarz
21-07-2013, 13:51
Po wieczornym świętowaniu czas na podsumowanie meczu...
Legia:
1. Kuciak - Nie jest w życiowej formie ale prezentuje przyzwoity poziom. W sumie 4 groźne akcje wybronione.
2. Rzeźniczak - na tle słabego Widzewa wypadł dobrze, choć pytanie kto na PO wydaje się otwarte. Szkoda, że ta poprzeczka nie wpadła.
3. Cichocki - pierwsze śliwki robaczywki :) Widać brak ogrania na poziomie Ekstraklapy. Parę razy Pawłowski nim zakręcił
4. Jodłowiec - dla mnie przyzwoicie. Żadnych większych błędów nie zanotowałem
5. Brzyski - 2 asysty ale w obronie przeciętnie i chyba jeszcze słabe ogranie z Żyro. Na pewno lepiej niż Wawrzyniak z TNS.
6. Pinto - brak zgrania z drużyną bardzo widoczny. Ale rozdawanie piłek i myślenie na boisku pierwsza klasa. Zobaczcie ile razy podał celnie z pierwszej piłki? Wszystko celnie i z głową. Powoli się rozkręci.
7. Furman - Dobre spotkanie w jego wykonaniu. Nic dodać nic ująć. W środku pola mamy taką konkurencję że na 3 zespoły ze środka tabeli piłkarzy by starczyło.
8. Żyro - Niby nic specjalnego nie pokazała ale gdzieś tam był przy pierwszych bramkach. To piłkę przepchnął do Mikity albo wrzucił w pole karne gdzie dobił Rzeźniczak.
9. Kucharczyk - Jak mnie cieszy, że w końcu się przełamał! Brawo. Byle utrzymał to formę i z lepszymi przeciwnikami (gdzie będzie trudniej bo będzie więcej roboty w obronie). Szkoda, że poszedł na hattrick a nie wyłożył Patrykowi.
10. Radović - Bramka i tyle w temacie. Brakuje sporo do Rado z najlepszych czasów. Chyba miał swój sezon konia.
11. Mikita - Bramka, dwie asysty to mocny debiut nawet ze słabiutkim Widzewem. Trochę za często przepychał go Phibel. Musi wiaderko witamin pożyczyć od Kazia Węgrzyna ;)

Widzew:
Bramka to strzał życia jakiegoś no-name'a. Generalnie potwierdzili swoją kandydaturę do spadku w sezonie 2013/2014. Pawłowski nieźle kręcił Cichockim.

Umierający
21-07-2013, 17:30
Tak patrząc na tego Pinto po dwóch meczach o stawke to bardzo mi on przypomina Cabrala. Dobra technika,niezłe czytanie gry,sporo widzi,potrafi nieźle podać także z pierwszej piłki. Gra jednak dość wolno i jak dla mnie nie sprawdzi się w naszej siermiężnej,twardej i siłowej lidze. Bardziej licze na walczaka Ojamee ;)

trzeci
21-07-2013, 17:34
Porównywanie Pinto i Cabrala mija się z celem, to zupełnie innej klasy zawodnicy. Wg mnie dwa mecze to za mało żeby go oceniać.

Sonny
22-07-2013, 11:59
Tak patrząc na tego Pinto po dwóch meczach o stawke to bardzo mi on przypomina Cabrala. Dobra technika,niezłe czytanie gry,sporo widzi,potrafi nieźle podać także z pierwszej piłki. Gra jednak dość wolno i jak dla mnie nie sprawdzi się w naszej siermiężnej,twardej i siłowej lidze. Bardziej licze na walczaka Ojamee ;)

Takie samo mam wrażenie jak go oglądam. Też lewa nóżka, podobna postura i ogólnie podobna charakterystyka stylu gry. Oby jednak się u nas sprawdził.

To, że Cabral i Pinto to innej klasy zawodnicy to wiadomo. Natomiast ich charakterystyka gry jest bardzo podobna według mnie.

Nazgul
22-07-2013, 11:59
Porównywanie Pinto i Cabrala mija się z celem, to zupełnie innej klasy zawodnicy. Wg mnie dwa mecze to za mało żeby go oceniać.

Zresztą gry w polskiej lidze trzeba się nauczyć. Cabral potrzebował sporo czasu.

gniewko
22-07-2013, 12:05
Zresztą gry w polskiej lidze trzeba się nauczyć. Cabral potrzebował sporo czasu.

Zgadzam sie no i popatrzcie, ze Cabral dopiero pod koniec rundy wiosennej przestal grac piach, a Pinto juz teraz wyglada niezle. Ja tam jestem optymista - najbardziej podoba mi sie rywalizacja. Czekamy jeszcze na Efira i Mizgale :prosze:

RONVE
22-07-2013, 15:50
Wynik rewelacyjny, gra też mogła się podobać, widać było agresję i chęć wygrania tego meczu. Nie będę poszczególnych graczy oceniał bo zagrała bardzo dobrze cała drużyna, oczywiście nie ma co się na maksa podniecać bo widać że Widzew to miałby trudności chyba i w I lidze ale najważniejsze że nie zlekceważyli rywala i punktowali go jak należy. Oby tak dalej.

irasiad
22-07-2013, 21:26
W lidze+ podali właśnie, że Kucharczyk złapał kontuzję i nie pogra 3-4 tygodnie. urwa co za pech, no. Zajebiście zaczął, odblokował się psychicznie a tu taki klops.

wersy
22-07-2013, 21:27
Wszystko już zostało powiedziane, ale warto zauważyć solidną postawę Brzyskiego, który trafił do 11 kolejki. Niby po tym meczu nie można oceniać, bo Widzew jest cienki, ale ciency byli też Walijczycy, a wiedzieli na kogo grać. ładnie z przodu i w porządku z tyłu, ponoć jest to piłkarz, który długo się aklimatyzuje, więc jest pewna nadzieja, że wreszcie nie będziemy musieli oglądać Wawrzyniaka.

Co do Kucharczyka, rzeczywiście był w formie, natomiast dalej uważam, że w dłuższej perspektywie jest to piłkarz na Legię za słaby. Wyzdrowiał akurat Ojamaa, niech pokaże co potrafi. Ewentualnie możemy grać Żyrą na lewym i prawonożnym Koseckim po drugiej stronie.

Nazgul
22-07-2013, 21:29
Czekamy jeszcze na Efira i Mizgale :prosze:

No ja zwłaszcza na Mizgałę bo ponoć talent większy od Wolskiego. Co do Efira zaś - coś czuję, że go Mikita zablokuje :)

piejo kury piejo
22-07-2013, 21:29
Coś czuje że Widzew powtórzy scenariusz ŁKS-u. Podobno Phibel już nie pojawia się na treningach bo mu nie płacą, a ciekawe jak z innymi piłkarzami?
A oni chcą jeszcze stadionu na 30 tys. :chees:

RONVE
23-07-2013, 11:27
No ja zwłaszcza na Mizgałę bo ponoć talent większy od Wolskiego. Co do Efira zaś - coś czuję, że go Mikita zablokuje :)

Obym się mylił ale ten cały szum wokół Mikity to przesada, koleś zagrał tak jak miał zagrać, w pierwszej połowie jako napastnik wg mnie ustawiał się źle, dopiero w drugiej to wychodziło lepiej, dajmy mu spokój, niech zagra na poziomie kilka dobrych meczów a nie po jednym wszyscy robią z niego bożyszcze ;)

Nazgul
27-07-2013, 13:03
Obym się mylił ale ten cały szum wokół Mikity to przesada, koleś zagrał tak jak miał zagrać, w pierwszej połowie jako napastnik wg mnie ustawiał się źle, dopiero w drugiej to wychodziło lepiej, dajmy mu spokój, niech zagra na poziomie kilka dobrych meczów a nie po jednym wszyscy robią z niego bożyszcze ;)

No mówię cały czas - jak chłopak ma takie "pierwsze koty za płoty" to za chwilę go w (L) ni będzie...

jajcarz
27-07-2013, 13:29
No mówię cały czas - jak chłopak ma takie "pierwsze koty za płoty" to za chwilę go w (L) ni będzie...

To gdzie będzie? W Ząbkach czy Łęcznej?

padre
27-07-2013, 13:32

To zależy od wielu czynników...wg. mnie za szybko z niego się robi nie wiadomo jakiego grajka. Zagrał niezły mecz ale do poprawy ma wieeeele. To typowe dla dzisiejszych mediów i niektórych kibiców - w debiucie dwie asysty i bramka, to już mamy nową gwiazdę. Tak jak napisał RONVE - niech zagra kilka meczów, rundę, sezon a najlepiej dwa (bo drugi dla debiutanta zazwyczaj jest jeszcze trudniejszy) i wtedy go będzie można rzetelnie ocenić. Mnie swoją grą nie oczarował aż tak bardzo, choć biorąc pod uwagę jego wiek, to na pewno jest obiecującym zawodnikiem.