PDA

Zobacz pełną wersję : Typerek Ekstraklasy 2013/2014

Strony : [1] 2

Bugi B.
16-07-2013, 08:49
Formuła typerka się nie zmienia i obowiązuje podział "ligowy". Mamy Ekstraklasę, I ligę oraz II ligę. Przydział jest prosty i pokazany poniżej(w razie nie przystąpienie któregoś z typerów Ekstraklasy tudzież I ligi, na jego miejsce wskakuję następny typer będący zanim i tak do zapełnienia 16 miejsc w Ekstraklasie oraz 20 w I lidze):

http://i.imgur.com/khH07k6.jpg

Typujemy tak jak w poprzednim sezonie czyli przed typami proszę o podanie LP. - w zależności od ligi przed odpowiednią pozycją w tabeli trzeba dać literkę wskazującą na konkretną ligę np. LP.C25(25 pozycja w II lidze).

Odpowiem na pewnie pojawiające się pytania:
"Czy mogę dołączyć do gry jeśli nie ma mnie w tabeli rozstawień?" - odpowiedź brzmi tak. Trzeba oddać typy w odpowiednim temacie uprzedzając typy wpisaniem LP.<nick nowego typera>.

Typerkowy sezon tak jak ostatnio trwa całą rundę jesienną Ekstraklasy sezonu 2013/2014. Tym razem 21 kolejek jesienią...

W razie niejasności - pytać śmiało, natomiast pierw radziłbym przeczytanie powyższego opisu.

Od dnia dzisiejszego do pierwszego meczu zbliżającego się sezonu będzie można zamieszczać typy w specjalnym temacie: TE - kolejka 1. (19.07-22.07 ), będzie to równoznaczne z chęcią wzięcia udziału z zabawie. W TRAKCIE SEZONU NIE BĘDZIE MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO GRY! Ma to zapobiec uczestnictwu osób, które kończą zabawę po jednej czy tez kilku kolejkach.

Pozwolę sobie przypomnieć zasady typerka:
BARDZO WAŻNE - jako, że była reforma i jakoś trzeba to ogarnąć, tak więc typerzy z Ekstraklasy przed swoją LP dodają literkę A, I liga daje literkę B, a II liga daje C tak jak w moim przykładzie powyżej. Co ważne... bez żadnych spacji...
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Zasady Typerka:

Typujemy wyniki końcowe wszystkich spotkań w kolejce.
Prawidłowo wytypowany wynik - 3 pkt., prawidłowo wytypowane rozstrzygnięcie - 1 pkt.
Uprasza się o niezmienianie kolejności spotkań.
Pomiędzy cyframi oznaczającymi wynik MUSI znaleźć się znak "-" (myślnik) jako separator. Jego brak będzie skutkował ujemnymi punktami.(-3)
Spotkania typowane po rozpoczęciu lub edytowane posty (w czasie jak i również po spotkaniach) nie będą brane pod uwagę.
Przy swoich typach wpisujemy liczbę porządkową. Za jej brak będą leciały punkty! (-3)
Typer, który nie wytypuje w trzech kolejkach, traci możliwość udziału w dalszej grze oraz jest degradowany na ostatnią pozycję w lidze, a ilość miejsc spadkowych jest powiększana o ilość typerów zdegradowanych. Zatem z niższej ligi automatycznie także większa ilość typerów awansuje szczebel wyżej.

Powodzenia wszystkim typującym!

zinger
16-07-2013, 09:34
Bugi, dzięki! Przystępuję do rozgrywki :paker:

Yanks
16-07-2013, 09:53
Od dnia dzisiejszego do pierwszego meczu zbliżającego się sezonu będzie można zamieszczać typy w specjalnym temacie: TE - kolejka 1. (19.07-22.07 )

Czasu niewiele, sporo osób (tych mocnych, z poprzednich sezonów) może nie ogarnąć (wyjazdy, wakacje, melanże). Szkoda by było, żeby tacy profesorowie; Szawar, Krawczol, Majkisek, SirKruszon itd (to tylko przykład :prawi:) nie mogli uczestniczyć w typerku. Może by przedłużyć okres przystąpienia do gry o jedną kolejkę. Nie, żebym się zabawiał w mecenasa, ale i mi, po kilka dni, zdarza się nie zaglądać na forum ... w tym letnim czasie.

Bugi B.
16-07-2013, 11:39
Czasu niewiele, sporo osób (tych mocnych, z poprzednich sezonów) może nie ogarnąć (wyjazdy, wakacje, melanże). Szkoda by było, żeby tacy profesorowie; Szawar, Krawczol, Majkisek, SirKruszon itd (to tylko przykład :prawi:) nie mogli uczestniczyć w typerku. Może by przedłużyć okres przystąpienia do gry o jedną kolejkę. Nie, żebym się zabawiał w mecenasa, ale i mi, po kilka dni, zdarza się nie zaglądać na forum ... w tym letnim czasie.

Jak najbardziej jestem za, brałem to po uwagę, ale w sumie tym skróconym czasem chciałem odsiać takich "jednostrzałowców", którzy po 2-3 kolejkach odlatują:oczko:

Benek
16-07-2013, 12:07
Nie, żebym się zabawiał w mecenasa, ale i mi, po kilka dni, zdarza się nie zaglądać na forum ... w tym letnim czasie.

No właśnie Yanks...:)

wrc
16-07-2013, 15:35
Z buta wjeżdżam! Można wykupić dziką kartę na ekstraklasę? :hasao:

Bugi B.
16-07-2013, 16:03
Z buta wjeżdżam! Można wykupić dziką kartę na ekstraklasę? :hasao:

Uważaj na LP. i separatory... :D bo minusiki tu rozdają tu na lewo i prawo !:)

Dzikich kart nie ma, ale może jakiś cennik stworzyć?:lol2:

Seba.Kolos
16-07-2013, 16:05
Ten temat mi umknal :D ale juz wszystko jasne :)

trzeci
16-07-2013, 16:09
Dzikich kart nie ma, ale może jakiś cennik stworzyć?:lol2:
Coś więcej? Bo awans by się przydał. :D

zinger
16-07-2013, 20:25
Pytanie mam :pokemon:
Czy można edytować swoje typy przed rozpoczęciem kolejki?

matx
16-07-2013, 21:26
Mozna. Po rozpoczeciu pierwszego spotkania juz nie. W przypadku spoznienia typujemy od kolejnego meczu.

Bugi B.
19-07-2013, 21:55
Nie wiem, czy mi się nie przegrzeje bania i komputer od liczenia wyników... :lol:

TE - kolejka 1.(19.07-22.07) - Dzień pierwszy

19.07.2013 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0-2
liczba trafionych rozstrzygnięć 9/71
liczba trafionych rezultatów 1/71

19.07.2013 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0-0
liczba trafionych rozstrzygnięć 24/75
liczba trafionych rezultatów 8/75

Pomimo wysyłanych indywidualnych zaproszeń do zmiany błędnego separatora, a co za tym idzie uniknięcia minusowych punktów(regulamin TE, punkt 4.), niektórzy wolą mieć minusik:)

MałaMi
19-07-2013, 21:58
Pomimo wysyłanych indywidualnych zaproszeń do zmiany błędnego separatora, a co za tym idzie uniknięcia minusowych punktów(regulamin TE, punkt 4.), niektórzy wolą mieć minusik:)

Mi się chyba udało ;) Dzięki za przypomnienie :)

Bugi B.
19-07-2013, 22:30
Tabela z obłożeniem poszczególnych lig. Jeśli przy nicku jest piłeczka - typer przystąpił do gry. Mając na uwadze, iż typer dość późno wystartował i zbiegło się to z Waszym wyjazdem na mecz el. LM - ostateczny czas przystąpienia do rozgrywek, to koniec 2. kolejki. Po tym terminie, lista zostanie zweryfikowana i jeśli, w Ekstraklasie bądź I lidze będzie "wolne miejsce" - awansuje kolejny typer z niższej ligi (decyduje tabela z poprzedniego sezonu - chyba, że chcecie pierw ew. spadkowiczów obsadzać w lidze, z której spadli).

http://i.imgur.com/AreTDly.jpg

Ps. Sorry, za krzywe rozłożenie piłeczek, ale "myszka" ucieka :p

Ytong
20-07-2013, 11:21
Myszka po zwycięstwie Pogoni byłą pijana ;))

księciuniu
20-07-2013, 23:09
LP.zinger

20.07.2013 18:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 6-1

Mało brakowało, a miałbyś w debiucie wejście smoka ;)

zinger
21-07-2013, 12:55
Wszystko przez Koseckiego :zly:

Chyba dołączę do grona jego hejterów :lol:

Bugi B.
22-07-2013, 22:40
Czas startować z wynikami. Zastanawiałem się czy stworzyć osobny temat do publikacji wyników, ale chyba powstało by niepotrzebne rozproszenie informacji tyczących Typerka Ekstraklasy.
Po dość długim liczeniu, udało się sklecić jakiegoś "jotpega" z wynikami:oczko: A jakie one były??? Chyba sporo typerów na wakacjach, bo słabiutko...
Ekstraklasa najsłabiej, I liga średnio, II liga najlepiej - tak można w skrócie opisać wyniki całych lig.

Najlepszy wynik w pierwszej kolejce uzyskali:
10 punktów:

Średnie punktowe 1. kolejki:
Ekstraklasa - 2,87 punktu;
I liga - 2,94 punktu;
II liga - 3,25 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 1. kolejce:
Ekstraklasa - 46 punktów;
I liga - 50 punktów;
II liga - 143 punktów.

Tabela po 1. kolejce:
http://i.imgur.com/1J1CNXI.jpg

2. kolejkę można typować tutaj ---> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14594&p=1194365#post1194365

Szawar
23-07-2013, 06:25
Ale mizeria, całe 2 punkty.

Benek
23-07-2013, 06:54
Słabo czy nie ale to pewnie pierwsza i ostatnia kolejka kiedy to zdobywam najwięcej pkt:)

księciuniu
23-07-2013, 08:43
A dlaczego Ktoś mi trzy punkty buchnął? :zapomnialem:

Bugi B.
23-07-2013, 08:52
A dlaczego Ktoś mi trzy punkty buchnął? :zapomnialem:

Następne pytanie proszę... :]

A nie wiem szczerze mówiąc, faktycznie typowałeś i 3 punkty Twoje. Jako, że obecne wyniki zostały opublikowane w tysiącach egzemplarzy gazet, fakt dopisania trzech punktów do Twojego konta zostanie zrealizowany w przyszłej publikacji wyników.
Oczywiście rozumiem, że żadnej rekompensaty za zajmowane miejsce nie będziesz sobie rościł wobec TE? Masz takie prawo, ale muszę nadmienić, iż za ewentualne roszczenia kariera może być ... (to tak jak z tymi kontrolami US w domu, które mają wprowadzić - możesz odmówić, ale za odmówienie przewidziana jest kara :lol: )

księciuniu
23-07-2013, 09:16
Nie będę się kopał z Gryfem...

I liczę na zwycięstwo w kategorii "Najbardziej spektakularny awans" po nastepnej kolejce :)

Bugi B.
23-07-2013, 09:33
Nie będę się kopał z Gryfem...

I liczę na zwycięstwo w kategorii "Najbardziej spektakularny awans" po nastepnej kolejce :)

Całe szczęście, że obędzie się bez wizyty w sądzie, wszak budżet TE to nie jest studnia bez dna... jednakowoż uzurpuję sobie prawo do modyfikacji nazwy kategorii do: " prawie najbardziej spektakularny awans" :) W celu pomocy osiągnięcia zwycięstwa w tejże kategorii udostępniam użytkownikowi księciuniu z Zielonego Żoliborza wgląd do typów 2. kolejki innych typujących. Typy można podejrzeć w siedzibie TE w środę w godzinach 11.00-11.15. W inne dni i godziny petenci nie są obsługiwani.

Za utrudnienia przepraszamy i życzymy miłego typowania,
Zarząd TE

księciuniu
23-07-2013, 09:36
Biorę Desperadosy i wpadam :zlosliwy:

Yanks
23-07-2013, 09:44
W celu pomocy osiągnięcia zwycięstwa w tejże kategorii udostępniam użytkownikowi księciuniu z Zielonego Żoliborza wgląd do

Prywatą coś tu zalatuje ...

księciuniu
23-07-2013, 09:50

Nie wąchaj, nie niuchaj, tylko poczekaj aż Ligue 1 wystartuje ;)

Bugi B.
23-07-2013, 12:55

Ps. Siedziba TE mieści się w Szczecinie:)

Oj tam, oj tam. Prezes TE ogłasza wszem i wobec, że z żadnym z typerów się nie spoufala, a ilość połączeń z danymi użytkownikami (np. 700 połączeń) nie ma żadnego wpływu, zatem TE jest prowadzony w sposób przejrzysty i klarowny (albo tak mi się przynajmniej wydaje :lol:)

księciuniu
23-07-2013, 12:59
Ps. Siedziba TE mieści się w Szczecinie:)

Ale ja planowałem odwiedzić oddział zamiejscowy na Żoliborzu ;)

Bootleg
23-07-2013, 18:36
z tymi skargami/wnioskami/petycjami do Prezesa to ostrożnie :prawi: jak będzie tego za dużo to się wkurzy, zwinie manatki, a My typerzy zostaniemy sami z tym bajzlem :hyhy:

foo
26-07-2013, 10:11
ej no, skad mam minusa?

trzeci
26-07-2013, 10:45
LP.B14
19.07.2013 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 0:1
19.07.2013 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0:2
20.07.2013 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok 1:1
20.07.2013 18:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 3:1
21.07.2013 15:30 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1
21.07.2013 18:00 Cracovia Kraków - Piast Gliwice 0:0
21.07.2013 20:30 Ruch Chorzów - Lech Poznań 0:2
22.07.2013 18:00 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0

":"

Zapewne za to :]

księciuniu
26-07-2013, 10:56
Bo nie dzieli się przez "0" :prawi: (0:0, 1:0 :nie:)

Bugi B.
26-07-2013, 12:19
ej no, skad mam minusa?

grasz tyle, a nie wiesz....

Przypomnę, że dość nagminnie to popełniasz...

odiesel
29-07-2013, 14:10
Sie pochwale ;)

20.07.2013 18:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 5-1

27.07.2013 20:30 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0-3

Bugi B.
30-07-2013, 09:18
Sie pochwale ;)

No powiem szczerze, że wyniki robią wrażenie, bo nie były to jakieś 1-1, tylko wysokie wyniki. Oby tak dalej:)

Jedziemy z wynikami za 2. kolejkę, która wypadła dużo lepiej, niż inauguracja.

Ekstraklasa
Przez to, iż pierwsza kolejka wypadła dość blado, tabela była dość spłaszczona. Wykorzystał to Krawczol, który zdobył 11 oczek i zdeklasował innych typerów tego szczebla rozgrywek jak i innych, albowiem jako jedyny uzyskał dwucyfrowy wynik z całego typerka. Nadmienię tylko, iż była to premierowa "dziesiątką". Bosman zielony dla Ciebie kolego :) Średnia zdobytych punktów prawie dwa razy wyższa niż w pierwszej kolejce. Aż 1/3 typerów trafiła dokładnie 7 punktów. Druga kolejka siódemkami stoi... :)

I liga
Nie padł tutaj żaden spektakularny wynik, ale za to tabela wygląda interesująco. Pierwszych 6-ciu typerów osiągnęło na razie ten sam wynik...:)

II liga
Sporo ósemek i jedna, dwie dziewiątki - oto wyniki najlepszych w drugiej lidze. Pierwsza dwójka na razie typuje idealnie tak samo:) pierw zdobyli 6 punktów, teraz 8. Średnia punktowa też lepsza, a w overall'u zdobyli równe 200.

Najlepszy wynik w drugiej kolejce uzyskali:
11 punktów:
Krawczol

Średnie punktowe 2. kolejki:
Ekstraklasa - 5,07 punktu;
I liga - 4,3 punktu;
II liga - 4,5 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 2. kolejce:
Ekstraklasa - 76 punktów;
I liga - 78 punktów;
II liga - 200 punktów.

Wyniki po 2. kolejce TE:

http://i.imgur.com/uf4vMOP.jpg

No i na koniec zagwostka. Do gry nie przystąpili Qhar oraz hubalczyk. Awansowałbym dwóch typerów z miejsc 6-7 poprzedniego sezonu z II ligi, ale i 8 miał tyle samo punktów. Albo od razu powiększe miejsca spadkowe o dodatkowe 2 w I lidze, albo np. w 3 kolejce dwóch typerów z tej trójki(Shady, cezdor, ArtuRDZ) z najwyższą ilością punktów zostanie przesuniętych do I ligi, i jest skład będzie kompletny. Czekam na ewentualne propozycje, bądź opinie.

3. kolejkę typujemy tutaj ----> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14607&p=1196555#post1196555

raff
30-07-2013, 16:17
No i na koniec zagwostka. Do gry nie przystąpili Qhar oraz hubalczyk. Awansowałbym dwóch typerów z miejsc 6-7 poprzedniego sezonu z II ligi, ale i 8 miał tyle samo punktów. Albo od razu powiększe miejsca spadkowe o dodatkowe 2 w I lidze, albo np. w 3 kolejce dwóch typerów z tej trójki(Shady, cezdor, ArtuRDZ) z najwyższą ilością punktów zostanie przesuniętych do I ligi, i jest skład będzie kompletny. Czekam na ewentualne propozycje, bądź opinie.

Awansuj mnie do Ekstraklasy, wtedy będziesz miał 3 miejsca w I lidze i problem z głowy :)

Bugi B.
31-07-2013, 08:53
Awansuj mnie do Ekstraklasy, wtedy będziesz miał 3 miejsca w I lidze i problem z głowy :)

Heh... myślę, że reszta nie będzie miała żadnych wątpliwości co do sugerowanego rozwiązania... poważne propozycje proszę:p

Ytong
03-08-2013, 19:01
02.08.2013 18:00 Cracovia Kraków - Ruch Chorzów 2-1
02.08.2013 20:30 Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Szczecin 1-1
03.08.2013 18:00 Widzew Łódź - Korona Kielce 2-1

Póki co jest dobrze, oby dziś Legia wygrała 5:0 z Podbeskidziem i będzie zupełnie elegancko ;)

wrc
05-08-2013, 20:44
Póki co jest dobrze, oby dziś Legia wygrała 5:0 z Podbeskidziem i będzie zupełnie elegancko ;)

Z Urbanem wywieziemy Cię do lasu za to, co zrobiłeś w tej kolejce.

Bugi licz tam dobrze! \')

Bugi B.
05-08-2013, 21:03

Z racji urlopu i braku kompa wyników w tym tygodniu brak. Jutro postaram sie założyć temat z nowa kolejka, gdzie będą obowiązywały te same LP.

Piona!

Ytong
06-08-2013, 15:00

Do lasu ? Ale w okolice morza, ma być ten las !

Bugi B.
11-08-2013, 21:41
Prezes TE wrócił z urlopu i prawie podliczone wyniki już są prawie na stole, a zatem prawie można je zatwierdzić i ogłosić światu. Innymi słowy(dzięki przerwie na reprezentację! ufff - lekko mnie uratowała) wyniki oraz zestaw par 5. kolejki TE powinny pojawić się w tę środę tj. 14.08.2013, godzina nieznana.

Żeby umilić czas oczekiwania na wyniki oraz zestaw par, prezes podsyła dwie fotki znalezione w sieci autorstwa Łukasza Popielarza oraz Pogoń Szczecin SA:
1)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/248266_557101571003745_413814343_n.jpg

2)
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1097998_665269553503170_1775073980_n.jpg

No i mały konkurs (prawie jak podczas relacji z meczów reprezentacji - u nas tylko nie ma tabletów do wygrania i nie musisz wysyłać sms-ów:piwko:):
Czy moja sygnaturka ma jakiś związek z którą z powyższych fot? Jeśli tak, to jaki(najlepiej jakby umiejscowić na mojej sygnaturce prawidłową odpowiedź)?

Nagroda:
Jeśli persona odpowiadająca na zadane pytanie, udzieli prawidłowej odpowiedzi, zarząd TE przygotuje prawie profesjonalne CV typera (cokolwiek by to znaczyło:)). Czas realizacji bliżej nieokreślony:lol:

Joot_F
12-08-2013, 22:00
Witam,
Jako debiutant pozwolę sobie tutaj serdecznie podziękować za przychylność w kwestii możliwości wytypowania ostatniej kolejki. Prowadzący Bugi B. WIELKIE dzięki!! :lp:
Dodam jeszcze, iż pomoc zaoferował też nie kto inny jak Yanks, któremu również jeszcze raz także tutaj dziękuje :)

Pozdro! (L)

Bugi B.
14-08-2013, 11:47
Witam,
Jako debiutant pozwolę sobie tutaj serdecznie podziękować za przychylność w kwestii możliwości wytypowania ostatniej kolejki. Prowadzący Bugi B. WIELKIE dzięki!! :lp:

Większe podziękowania kieruj Yanks'owi:)

Na obecną chwilę udało się podliczyć wyniki 3. i 4. kolejki. Szerszy opis pojawi się dziś lub jutro.

Wyniki po 4. kolejce TE:
http://i.imgur.com/ObGVGRh.jpg

Jako, że nikt nie spróbował rozwiązać zagadki - cv typera nie powstanie:). Rozwiązaniem zagadki był odnowiony budynek Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego na pierwszym zdjęciu. Dwie jego wieże widoczne są na mojej sygnaturce. Tak gwoli ścisłości.

5. kolejkę TE typujemy tutaj ---> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14633&p=1201400#post1201400

zinger
14-08-2013, 21:46
Prezesie nie dałoby się zrobić czegoś, żebym nie był na ostatnim miejscu? :pokemon: :lol:

wrc
15-08-2013, 10:29
Bugi nie bądź ****** zmień mu LP z 42 na 4.2 :D

Bugi B.
15-08-2013, 12:51
Prezesie nie dałoby się zrobić czegoś, żebym nie był na ostatnim miejscu? :pokemon: :lol:

Istnieje duże* prawdopodobieństwo, że w przyszłym zestawieniu będziesz miał numer 41 bądź niższy.
*duże - oczywiście pojęcie względne:D natomiast w tabeli bez podziałów możesz gdzieś tam się odnaleźć - tyle udało się zrobić:kawa:

Bugi nie bądź ****** zmień mu LP z 42 na 4.2 :D

Co On ma wziąć udział w akcji " Przygarnij kropka" ?:D

No dobra - czas na podsumowanie zarówno 3. jak i 4. kolejki.
Trzecia kolejka była najlepsza z dotychczasowych wszystkich kolejek. Była realna szansa na to by czwarta była tą najlepszą z najlepszych - niestety nie tym razem.

Ekstraklasa
Frekwencja 100% w obydwu kolejkach. W trzeciej zanotowaliśmy na najwyższym szczeblu rozgrywkowych dwa wyniki dwucyfrowe w wykonaniu rey'a oraz Bootleg'a. Pierwszy uzyskał jako pierwszy typer w tej edycji 13 punktów(na razie najwyższy indywidualny wynik kolejkowy w tej edycji TE), a drugi 10 punktów.
Największy awans w tym dwukolejkowym "etapie" uzyskał rey. Po dwóch kolejkach zajmował 14. pozycję, a teraz jest już na piątym miejscu. Lider Shin-Ski pokazuje, że na prawdę wysoka, równa forma pozwala utrzymywać się w czubie tabeli. Martwi forma Efci, który przebojem wdarła się do Ekstraklasy i... ostatnie edycje miała na prawdę bardzo udane. Miejmy nadzieję, że to kwestia wakacyjnej formy...:)

I liga
Lideruje (L)eniuch, który w pierwszej kolejce zdobył cały.... jeden punkt:) na drugim miejscu podium maatek, który jest nieobecny, ale przesłał mi 6 pierwszych kolejek na priva. Nawet całkiem dobrze mu to idzie. Reszta tak szczerze mówiąc w kratkę. Natomiast bardzo słaba forma Danoo i raff'a - jak tak dalej pójdzie: Witaj II ligo...
Dalej nie miałem propozycji co zrobić z nie przystąpieniem do rozgrywek przez Hubalczyka i Qhara. Po prostu zostanie chyba jak jest i tyle.

II liga
Tutaj bardzo wyrównana walka jak na razie. Dobre wyniki przeplatane są po prostu średnimi, czy słabymi. Stąd zapewne duża rotacja i spłaszczenie tabeli. Lider Ytong potrafił zdobyć 10 punktów w 3. kolejce, by w 4. uzyskać całe 3.
Podczas pisania relacji z wyników, okazało się, że pominąłem zdobycie 6-ciu punktów przez Mario. Punkty te dodałem już do tabeli i będą uwzględnione w przyszłej tabeli.

Najlepszy wynik w trzeciej kolejce uzyskali:
13 punktów:
rey
10 punktów:
Bootleg,
Ytong,
Fatman,
Majkisek

Średnie punktowe 3. kolejki:
Ekstraklasa - 5,19 punktu;
I liga - 5,2 punktu;
II liga - 5,1 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 3. kolejce:
Ekstraklasa - 83 punktów;
I liga - 94 punktów;
II liga - 223 punktów.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Najlepszy wynik w czwartej kolejce uzyskali:
11 punktów:
adamo573,
10 punktów:
Kijek,
(L)eniuch,
Buzz,
Ciechu

Średnie punktowe 4. kolejki:
Ekstraklasa - 5,13 punktu;
I liga - 4,61 punktu;
II liga - 5,08 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 4. kolejce:
Ekstraklasa - 82 punktów;
I liga - 83 punktów;
II liga - 203 punktów.

Najlepszy strzelec*(czyli tytuł typera, który zdobył najwięcej punktów w danej kolejce, z zastrzeżeniem, iż minimum zdobytych 10 oczek):
1 - Krawczol, rey, adamo573

Tabela wyników za kolejki 3. i 4. :

http://i.imgur.com/WHsVFDK.jpg

Tabela wyników za kolejki 3. i 4. bez podziałów na ligi...z maksymą szukaj, a znajdziesz.:zlosliwy:

http://i.imgur.com/1hzp5W0.jpg

Yanks
16-08-2013, 07:54
Trochę się pogubiłem z tymi elpekami. Lepiej się upewnić, trzy punkty drogą nie chodzą.. Które "LP" do typowania 5 kolejki?

Bugi B.
16-08-2013, 08:06
Trochę się pogubiłem z tymi elpekami. Lepiej się upewnić, trzy punkty drogą nie chodzą.. Które "LP" do typowania 5 kolejki?

Drogi Yanks'ie,
w każdym nowym temacie z typami pod zestawem spotkań jest takie oto cuś:

"Link do aktualnej tabeli i LP. --> (http://legionisci.com/liga/terminarz_druzyna.php?ligaid=29&id=13)http://i.imgur.com/ObGVGRh.jpg"

I te LP. obowiązują do danej kolejki :)

Z poważaniem,
Bugi B.

Yanks
16-08-2013, 08:16
Drogi Bugi B.

No jest zawsze taki coś, ale zawsze było aktywne. W każdym razie poradziłem sobie, a upewnić się nie zaszkodzi ... :hyhy:

Vice versa ... z poważaniem.
Yanks

zinger
19-08-2013, 15:05
natomiast w tabeli bez podziałów możesz gdzieś tam się odnaleźć - tyle udało się zrobić:kawa:

O to to! :prawi: a czy nie dałoby się, żeby była tylko taka zbiorcza tabela? :pokemon: wtedy mi trochę lepiej na duszy... ;)

księciuniu
22-08-2013, 21:27
Mam jakiś problem z zobaczeniem tabeli - może ktoś mnie poratować numerkiem? :oczko:

E:
Dziękuję Efciu :)

Efcia
22-08-2013, 21:33
Przepraszam błąd! To stary numer. B14 - teraz dobrze

Szejdi
28-08-2013, 09:15
Co sie dziejaaaaaaaa?! :D

Bugi B.
28-08-2013, 15:20
Co sie dziejaaaaaaaa?! :D

Tak zwany brak czasu...:) dziś wieczór, maks jutro rano tabela + nowy temat !

Piona!

Bugi B.
29-08-2013, 08:52
No to poszaleli... 188 - tyle punktów zdobyli typerzy wszystkich lig... a np. sama II liga miała 3 kolejki w tym sezonie >200 punktów. Tu nawet prawie nie ma co komentować :lol: a przepraszam znajdą się dwa-trzy-cztery-no może pięć - ok, maksymalnie sześć... wyróżnień*(autor zastrzega, iż wyróżnienia nie muszą być tylko pozytywne):
1) zinger opuścił ostatnie miejsce w II lidze ! dzięki lepszemu "bilansowi bramek" awansował z 42. na 41. pozycję \') (duża zasługa w tym (L)uko....);
2) efcia - gratulacje ! Drugi wynik ekstraklasy Twój i awans o 4 pozycję w górę :klaszcze:
3) Księciuniu - .... 0 punktów jego, ale wszak lubi sobie jebnąć posta :)
4) K. - najlepszy wynik kolejki - całe 6 punktów - nasuwa się komentarz: ale urwaał !
5) Qhar - nie wiem co z nim zrobić. 4 kolejki nie typował i nagle w piątej wyskoczył jak filip z konopi. Gdyby nie jego newralgiczne miejsce z automatu by nie przystąpił do rozgrywek, ale jeśli gracze I ligi zaakceptują taki stan rzeczy - będzie miał dalszą możliwość typowania.
6) pilnujta swoich LP. bo będę na prawdę kosił za to... tu nie chodzi o to by komuś po prostu wj*bać sobie minusa, bo mam taki kaprys, tylko jeśli reguły są dla wszystkich i większość może stosować, to czemu miałbym być pobłażliwy wobec tych, którzy się nie stosują? Osobną kwestią jest strata mojego czasu na dojście do tych waszych pomyłek. W każdym temacie pod listą meczów jest link do obecnej tabeli i LP. Wakacje się skończyły, zatem każdy błąd w LP. od szóstej kolejki skutkuje minusem.

Ekstraklasa
Frekwencja 100% w kolejnej kolejce. Jedyny chyba pozytyw, bo wyniki cieniutkie. Awans Efcii już opisałem. Reszta bez większych zmian. Najwyższy wynik MarkoOHT - 5 punktów.

I liga
Tak jak w Ekstraklasie - mizeria jednym słowem. Mały plusik dla pierwszej ligi to najlepszy wynik uzyskany w 5. kolejce autorstwa K. - moje gratulacje.

II liga
Cieniutko...:) zresztą widać po tabeli i awansach i spadkach heh.

Najlepszy wynik w piątej kolejce uzyskali:
- brak wyników dwucyfrowych

Średnie punktowe 5. kolejki:
Ekstraklasa - 2,5 punktu;
I liga - 3 punkty;
II liga - 2,4 punkty.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 5. kolejce:
Ekstraklasa - 40 punktów;
I liga - 52 punkty;
II liga - 96 punktów.

Tabela po 5. kolejce TE:

http://i.imgur.com/OBDOA2I.jpg

6. KOLEJKĘ TYPUJEMY TUTAJ ---> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14659&p=1205789#post1205789

voytek
29-08-2013, 09:23
Bugi, oddaj moje 2 punkty ;)

Bugi B.
29-08-2013, 11:46
Bugi, oddaj moje 2 punkty ;)

Następnym razem Ci oddam:p

zinger
29-08-2013, 14:41
1) zinger opuścił ostatnie miejsce w II lidze ! dzięki lepszemu "bilansowi bramek" awansował z 42. na 41. pozycję \') (duża zasługa w tym (L)uko....);

:lol::lol::lol:
Bugi, dzięki za wyróżnienie, teraz już tylko marsz w górę! :paker:

księciuniu
29-08-2013, 14:44
Księciuniu - .... 0 punktów jego, ale wszak lubi sobie jebnąć posta :)

A idź Ty z takimi wyróżnieniami :czerwona:
Jeszcze raz mi taką punktację wpiszesz, to ogloszę publicznie jakie miałeś niecne plany we wtorek ;)

No, ale post jebnięty :lol:

Efcia
29-08-2013, 15:25
[QUOTE=Bugi B.
efcia - gratulacje ! Drugi wynik ekstraklasy Twój i awans o 4 pozycję w górę :klaszcze:
Dzięki :paker: Całe CZTERY punkty :lol:

Danoo
29-08-2013, 17:17
się wydostał z czerwonej strefy ! :paker:

Yanks
29-08-2013, 22:21
teraz już tylko marsz w górę! :paker:

... no masz cien szansy, na spadek w dol ... :hmm:

Ogolnie, fajowe srednie ... :jejku:

MarkoOHT
29-08-2013, 22:38
Trzy mecze trafione i najwyższy wynik. Kolejka po byku :lol:

Bugi B.
03-09-2013, 19:08
Wyniki na dniach....:) nie stresujta się, wszak przerwa na reprezentację jest!:)

zinger
03-09-2013, 19:51
Ja się nie stresuję, Podbeskidzie uratowało mnie przed spadkiem na ostatnią lokatę :lol:

Bugi B.
03-09-2013, 20:13
Ja się nie stresuję, Podbeskidzie uratowało mnie przed spadkiem na ostatnią lokatę :lol:

W sensie na Twoją ostatnią, cichą miejscówkę, gdzie możesz walić bro ?:pociesza:

zinger
04-09-2013, 05:57
to mój pierwszy sezon, a litości nie ma

:foch:

Bugi B.
04-09-2013, 08:20
to mój pierwszy sezon, a litości nie ma

:foch:

Ej, ej... przecież gdyby nie było litości to w ostatniej tabeli byś był 42, a tak jesteś na 41! Ehh...:)

wrc
04-09-2013, 16:58
Gruby dawaj wyniki :popcorn:

Ytong
04-09-2013, 20:11
Gruby dawaj wyniki :popcorn:

Pewnie dużo punktów zaliczyłeś, że tak czekasz...co ?:D

wrc
05-09-2013, 15:58
Pewnie dużo punktów zaliczyłeś, że tak czekasz...co ?:D

2 :hasao:
Ale zdobyte honorowo, a nie tak jak Ty - na kodach.

Ytong
05-09-2013, 17:16
2 :hasao:
Ale zdobyte honorowo, a nie tak jak Ty - na kodach.

Sam jesteś KOD :D

wrc
05-09-2013, 17:43
Sam jesteś KOD :D

Lepszy żbik, a nie jakiś tam kod dyslektyku! :lol:

Bugi B.
10-09-2013, 11:05
Bardzo dobra kolejka, ale szersza rozkminka jutro...

Wyniki po 6. kolejce TE:

http://i.imgur.com/B6P26CG.jpg

7. kolejkę TE typujemy tutaj ----> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14674&p=1209228#post1209228 (http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14674&p=1209228#post1209228)

Bugi B.
11-09-2013, 09:58
Ekstraklasa
Po raz kolejny brawa za 100% frekwencje. Najlepszy występ Ekstraklasy w tej edycji :brawo: 108 punktów w totalu, co daje średnią 6,75. Najlepszy w tej jakże dobrej kolejce okazał się leh71 - zdobywca 11-tu punktów. Dzięki takiej ilości dodatkowo zalicza spory awans o 5 oczek w górę. Drugi w tym wyścigu Szawar - 9 punktów pozwoliło awansować na fotel lidera. Ciekawostka: Matx pomimo zdobyciu 7-miu punktów dalej w strefie spadkowej, co tylko pokazuje poziom tej kolejki.

I liga
Ogólnie też bardzo dobry wynik pierwszoligowców - najlepszy z dotychczasowych, jednak poprzez minus ru(L)kosia wynik ostatecznie drugi w tym sezonie. 93 punkty wobec najlepszego wyniku 94. W tej lidze panowała większa dysproporcja między poszczególnymi wynikami. "Dziewiątki" i "ósemki" przeplatane "dwójkami" czy "trójkami". Tak czy inaczej - wyniki więcej niż dobre.

II liga
Tutaj trzy wyniki dwucyfrowe, i dość sporo awansów, jak i spadków. Czołówka dalej mimo takich wyników dość blisko siebie i wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie.

Najlepszy wynik w szóstej kolejce uzyskali:
11 punktów:
leh71
Benek
Majkisek
10 punktów:
Cezdor

Średnie punktowe 6. kolejki:
Ekstraklasa - 6,75 punktu;
I liga - 4,89 punktu;
II liga - 4,89 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 6. kolejce:
Ekstraklasa - 108 punktów;
I liga - 93 punkty;
II liga - 215 punktów.

Klasyfikacja króla strzelców*(czyli tytuł typera, który zdobył najwięcej punktów w danej kolejce, z zastrzeżeniem, iż minimum zdobytych 10 oczek):
1 - Krawczol, rey, adamo573, leh71, Benek, Majkisek

K.
16-09-2013, 22:14
Bugi zbliża się wyjazd na Lazio jak ogarniesz postaraj się założyć temat z następną kolejka.

maatek
17-09-2013, 00:42
Jakby ktoś mógł potem wkleić do tematu z typami:

LP. B (pewnie 1 :P)
20.09.2013 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok 0-2
20.09.2013 18:00 Piast Gliwice - Widzew Łódź 1-1
20.09.2013 20:30 Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2-0
21.09.2013 15:30 Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz 1-1
21.09.2013 18:00 Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1-3
21.09.2013 20:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1-1
22.09.2013 15:30 Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 0-2
22.09.2013 18:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-1

Bugi B.
17-09-2013, 06:25
Z racji waszego wyjazdu do Rzymu oraz faktu, iż wyniki mogłyby pojawić się dziś wieczór, lub jutro - założony temat z 8. kolejką, gdzie LP. macie takie same jak w 7. kolejce !:)

8. kolejkę typujemy tutaj ----> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14688&p=1211040#post1211040 (http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14688&p=1211040#post1211040)

Powodzenia !

Bugi B.
20-09-2013, 21:46
Kurde, deczko mnie terminarz zaskoczył, że 9. kolejka już w poniedziałek ! Dlatego jest temat z takim samym LP. jak w ostatnich dwóch kolejkach !

Bootleg
20-09-2013, 22:05
Kurde, deczko mnie terminarz zaskoczył, że 9. kolejka już w poniedziałek ! Dlatego jest temat z takim samym LP. jak w ostatnich dwóch kolejkach !

No i na dobrą sprawę to środa/czwartek trzeba byłoby założyć kolejny temat na 10 kolejkę... a podliczenie wyników? Plus-minus na zaduszki :hyhy:

Yanks
21-09-2013, 09:04
Kurde, deczko mnie terminarz zaskoczył ...

Paskudny tydzień ... we wszystkich ligach ... dla organizatorów i grających ...

Bugi B.
21-09-2013, 09:39
Paskudny tydzień ... we wszystkich ligach ... dla organizatorów i grających ...

Grający mają "trochę" lżej... :D przyjdzie mi chyba 4 kolejki na raz liczyć.... O_o

Bugi B.
23-09-2013, 08:01
Przypominam, że pierwszy mecz 9. kolejki TE już dziś o 18.00 !

Typy można oddawać tutaj --> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14698 (http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14698)

Bugi B.
26-09-2013, 09:23
10. kolejka już jutro... ---> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14712&p=1213433#post1213433 (http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14712&p=1213433#post1213433)

W weekend albo poniedziałek zabieram się do liczenia... :ucieka:

Bugi B.
30-09-2013, 14:36
Tak w kwestii formalnej:
W związku z zaistniałą sytuacją oświadczam, iż rezygnuje z prowadzenia Typerka Ekstraklasy (jako, że nie lubię zostawiać rzeczy, których się zobowiązałem, a ich nie skończyłem - to, co zacząłem, doprowadzę do końca). Rozstanę się z nim bez agresji i w zgodzie, dlatego też jeśli jest ktoś chętny by go przejąć po tych 21. kolejkach, bądź wcześniej - zapraszam na priv, gdzie prześlę odpowiednie materiały. Dzięki za te kilka lat zabawy. Bugi B.

Najlepszy wynik w siódmej kolejce uzyskali:
14 punktów:
Shin-Ski
13 punktów:
matx
12 punktów:
ru(L)koś
11 punktów:
MarkoOHT
10 punktów:
pawlik
Bąbel_1987
bigcookie
Paw(L)ak
Ciechu
Urban
Taź
adamo573
Kamilsts

Średnie punktowe 7. kolejki:
Ekstraklasa - 8,19 punktu;
I liga - 6,37 punktu;
II liga - 5,74 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 7. kolejce:
Ekstraklasa - 131 punktów;
I liga - 121 punkty;
II liga - 224 punktów.

Klasyfikacja króla strzelców*(czyli tytuł typera, który zdobył najwięcej punktów w danej kolejce, z zastrzeżeniem, iż minimum zdobytych 10 oczek):
1 - Krawczol, rey, adamo573, leh71, Benek, Majkisek, Shin-Ski

Tabela wyników po 7. kolejce:
http://i.imgur.com/JUEi9f7.jpg

Szejdi
30-09-2013, 14:53
:o

Alek
30-09-2013, 14:59
Bugi dzięki za dotychczasowe prowadzenia typerka. Z pewnością przed kontynuatorem postawiłeś wysoką poprzeczkę.

:brawo:

MałaMi
30-09-2013, 15:02
Po kościach czułam, że taki wpis się pojawi,a tak nie chciałam żeby tak było. Bugi dzięki ci bardzo za ogarnianie tego tyle czasu :dziekuje:

księciuniu
30-09-2013, 15:04
Bugi,
dzięki za prowadzenie Typerka, za awans do I ligi i za utrzymywanie mnie w niej ponad strefą spadkową :oczko:

pozdrawiam

Yanks
30-09-2013, 15:07
Po kościach czułam, że taki wpis się pojawi

Ja również, czułem.

Rozumiem Twoją decyzję Bugi. Dzięki ...

Bugi B.
30-09-2013, 15:18
Najlepszy wynik w ósmej kolejce uzyskali:
17 punktów(!!!):
Joot_F
13 punktów:
Kijek
Danoo
11 punktów:
Bob(L)
10 punktów:
voytek
ru(L)koś

Średnie punktowe 8. kolejki:
Ekstraklasa - 4,5 punktu;
I liga - 5,89 punktu;
II liga - 5,42 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 8. kolejce:
Ekstraklasa - 72 punktów;
I liga - 106 punkty;
II liga - 195 punktów.

1 - Krawczol, rey, adamo573, leh71, Benek, Majkisek, Shin-Ski, Joot_F

Tabela wyników po 8. kolejce:
http://i.imgur.com/KVidJoi.jpg

edit: teraz powinno być ok... ale w razie błędów proszę pisać w tym temacie bądź priv.

Buzz
30-09-2013, 15:27
W 8. kolejce zdobyłem 5 punktów, nie 1 ;)

księciuniu
30-09-2013, 15:28
No to zdążyłem podziękować za utrzymywanie nad strefą spadkową… :-/

Danoo, i tak Cię złapię :zlosliwy:

E:
To i ja sprawdziłem - w 8 kolejce zdobyłem 2 punkty (za Zagłębie i Legię), a nie 1 (w układzie tabeli po 8 kolejce to wiele nie zmieni, ale w ostatecznym rozrachunku...)

Majkisek
30-09-2013, 16:18
No to jak wszyscy to wszyscy. Za 8 kolejkę powinienem mieć doliczone 8 a nie 4. (3 za Legię i Ruch oraz po 1 za Piasta i Zagłębie) ;)

voytek
30-09-2013, 16:28
Bugi B. :dziekuje: za prowadzenie typerka, który jako jedyny (nie umniejszając innych, szczególnie jak widzę jakie cuda dzieją się we francuskim) autentycznie mnie kręcił. Szacunek!

Ogromne wyzwanie dla następcy, który to wszystko ogarnie.

Bugi B.
30-09-2013, 16:37
Jakie poruszenie... (postaram się może wieczorem jakość odnieść do wszystkiego, ale miło słyszeć miłe słowa, chociaż z drugiej strony jak człowiek spojrzy na typerka Yanksa, to się zastanawia:" z czym do ludzi..." :))
Tak to jest, jak człowiek chce przedobrzyć i dać tabelę po każdej kolejce zamiast zbiorczo, czterokolejkowo podsumować... właśnie dlatego przeklejam zestawienia typerów i wyników z jednego arkusza do drugiego i stąd pewnie ten bajzel po 8. kolejce. Wieczorem postaram się ogarnąć wyniki na tip top, bo policzona właśnie 9 kolejka wyszła by chyba jeszcze większym gniotem...

Bootleg
30-09-2013, 16:52
Bugi jesteś gość i tyle w temacie. Typer ekstraklasowy od zawsze chyba był wzorem i przykładem "jak to robić". Dzięki wielkie!

Danoo
30-09-2013, 17:05
Danoo, i tak Cię złapię :zlosliwy:

WĄTPIĘ :lol2:

Szkoda Bugi... teraz już nie będzie darmowych punktów za desperadosy :placze:

zinger
30-09-2013, 17:22
Co prawda to mój pierwszy sezon w typerku, ale już zdążyłem od Ciebie Bugi zaznać łaskawego oka przy liczeniu punktów ;) (:lol2:)

Dzięki!

Szejdi
30-09-2013, 18:11
Dobra to co, jakaś petycja? :D

(L)ookasch
30-09-2013, 18:59
Bugi wielkie dzięki za to co robiłeś w tym typerku!

odiesel
30-09-2013, 18:59
Bugi chyba sie coś u mnie pomyliles ;)
po 7 mialem 31pkt, a po 8 tylko 27pkt ;) (wiem ze dostalem napewno -3 pkt)

Dzieki za prowadzenie typerka :bravo:

Zohan
30-09-2013, 19:14
Nie zazdroszczę liczenia jednego dnia 3 kolejek. Jeżeli w czymś to pomoże, to mogę po zakończeniu meczu Lechii podliczyć i wysłać na priva do Bugiego listę wyników 10 kolejki.
Chyba, że mi nie ufacie :D

matx
30-09-2013, 19:24
Bugi, po prostu dzięki! Decyzja zrozumiała, aczkolwiek.. no *****, szkoda..

Bugi B.
30-09-2013, 20:26
Najlepszy wynik w dziewiątej kolejce uzyskali:
brak wyników dwycyfrowych

Średnie punktowe 9. kolejki:
Ekstraklasa - 3,75 punktu;
I liga - 3,6 punktu;
II liga - 3,7 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 9. kolejce:
Ekstraklasa - 60 punktów;
I liga - 61 punktów;
II liga - 141 punktów.

1 - Krawczol, rey, adamo573, leh71, Benek, Majkisek, Shin-Ski, Joot_F*
*dotychczas "najlepszy" król strzelców

Tabela wyników po 9. kolejce:
http://i.imgur.com/uRWqIcX.jpg

Gorąca prośba o ewentualne sprawdzenie swoich wyników. Myślałem, ze 10. kolejkę podliczę od razu, a tu klops... jeszcze grają.

Odiesel - po 7. kolejce miałeś mieć 27 punktów. Widzę, że w 7. kolejce też się nie sparowały listy zawodników z wynikami(tyczy głównie II ligi), ale raczej powinno być dobrze teraz.

rey
30-09-2013, 21:13
Ja tam uważam, że skoro Wiślak leh71 może startować we wszystkich (albo prawie wszystkich) typerach z powodzeniem, to tym bardziej Portowiec może prowadzić typera Ekstraklasy. O!

Efcia
30-09-2013, 21:25
Ja tam uważam, że skoro Wiślak leh71 może startować we wszystkich (albo prawie wszystkich) typerach z powodzeniem, to tym bardziej Portowiec może prowadzić typera Ekstraklasy. O!
W całej rozciągłości zgadzam się z przedmówcą! O!!

MałaMi
30-09-2013, 21:29

Polejcie mu :)

Seba.Kolos
30-09-2013, 21:36
A ja pierd...le taka rezygnacje i po prostu na te rezygnacje Bugiego sie nie zgadzam!!! Koniec kropka :foch:

Zohan
30-09-2013, 21:37
A ja mogę w miarę możliwości pomagać liczyć punkty. Resztę niech dalej robi Bugi B. bo robi to najlepiej. :)
W linku wyniki 10 kolejki:
http://tinypic.com/view.php?pic=24pgxas&s=5#.Uknf138X22Q
Wrzucam tu bo Bugi B. ma pełną skrzynkę :)

nevermind
30-09-2013, 21:39
Nie biore udziału od jakiegos czasu ale jako byly wicemistrz(hue hue) posiadam moralny obowiazek wypowiedzenia sie w temacie. :D

Sory Bugi, ale ja nie rozumiem decyzji Twojej, bo co ma jedno do drugiego? ;) Co ma to co sie stało, do tego kto bedzie prowadził typera? Przeciez nie staniesz sie nagle Persona Non Grata na tym forum :p

Hulaja tu Lechisci, Lechici, paru Wislaków, po jednej sztuce z Widzewa, Zabrza i Chorzowa... ba nawet ze dwóch czarnuchów jest i nikomu nic sie nie dzieje(moze jedynie ci dwaj ostatni po kazdym wpisie dostaja joby \'))

Takze reasumując - daj Pan spokoj i czyn swoja powinnosc. ;)

(L)eniuch
30-09-2013, 21:59
kol. nevermind dobrze prawi !
Bugi oddzielmy sprawy "kumatych" (ha ha ha) od naszej zabawy.
Zresztą sprawy pewnie za jakis czas wróca na właściwe tory...

Bugi B.
30-09-2013, 22:20
Najlepszy wynik w dziesiątej kolejce uzyskali:
13 punktów:
odiesel
12 punktów:
SirKruszon
Joot_F
11 punktów:
Benek
ArtuRDZ
Edi.
10 punktów:
Shin-Ski
Majkisek
(L)ookasch
Pako
zinger

Średnie punktowe 10. kolejki:
Ekstraklasa - 5,69 punktu;
I liga - 5,2 punktu;
II liga - 6,9 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 10. kolejce:
Ekstraklasa - 91 punktów;
I liga - 83 punkty;
II liga - 255 punktów.

1 - Krawczol, rey, adamo573, leh71, Benek, Majkisek, Shin-Ski, Joot_F*, odiesel
*dotychczas "najlepszy" król strzelców

Tabela wyników po 10. kolejce:
http://i.imgur.com/7mqSjfb.jpg

Tak jak powyżej - prośba o sprawdzenie swoich wyników.

Zohan - dzięki, ale w sumie po policzeniu spojrzałem na forumkę heh...

Ogólnie to nie pomagacie... !:)

Cielo
30-09-2013, 22:28
łoo, awansowałem o 10 pozycji przez 3 kolejki :)

Alfredzie, nie świruj tylko prowadź dalej typerka ;)

Yanks
30-09-2013, 22:33
Ogólnie to nie pomagacie... !:)

... no ba ...

PS Teraz wiem, dlaczego Joot_F, tak się strasznie, pod kątem tego typerka ... niecierpliwił.

Bugi B.
30-09-2013, 22:38
PS Teraz wiem, dlaczego Joot_F, tak się strasznie, pod kątem tego typerka ... niecierpliwił.

No ba.... niecodziennie awansuje się o 30 pozycji... :ucieka:

Alek
30-09-2013, 22:48
Bugi podliczyłem i powinienem mieć 40 pkt , więc o jedno oczko więcej. ;)

Qhar
01-10-2013, 18:33
I ja się doliczyłem braku 3 punktów w rozliczeniu 8 kolejki

Benek
01-10-2013, 20:26
Tak sobie myślę, że może i ja powinienem podliczyć swoje punkty...ale boje się, że spadnę z pierwszego miejsca:)

K.
01-10-2013, 21:31
Ja też proszę o zweryfikowanie liczby moich punktów, urwało mi chyba 2 pkt za 8 kolejkę.

wrc
05-10-2013, 12:23
Masz prowadzić typera w następnej rundzie bydlaku! Przy okazji napraw tą tabelę, bo powinienem być pierwszy, a nie trzydziesty któryś!

zinger
07-10-2013, 18:54
Kierwa, ale natrzepałem punktów w 11 kolejce :lol:

Bugi B.
15-10-2013, 09:51
Kierwa, ale natrzepałem punktów w 11 kolejce :lol:

Nie bój żaby.... ogólnie "syta" kolejka...:)
Dobra, wczoraj i dziś postarałem się na spokojnie policzyć jeszcze raz kolejki 7-10. Z reguły było w porządku, jednak czasem zdarzały się pomyłki. Pewnie przez to, że przeklejałem tabelki, wyniki, typerów tu i tam i wyszło szydło z worka.

Miło by było, gdyby ewentualne nieścisłości zostały zgłoszone do dzisiejszego wieczora, albowiem chciałbym założyć temat z typami na 12. kolejkę. Jeśli ktoś po tym terminie zgłosi się, trudno, będziemy zmieniać tabelę i wyniki po następnych kolejkach.

Wyniki po 11. kolejce TE (proszę o weryfikację i ew. sygnał, że dalej komuś coś się nie zgadza).

http://i.imgur.com/MZM2HUW.jpg

Żeby łatwiej Wam było, wklejam poniżej tabelkę zbiorczą z punktami za każdą z kolejek:

http://i.imgur.com/DEUAfjz.jpg

http://i.imgur.com/pJ65Opf.jpg

Seba.Kolos
15-10-2013, 10:00
No w koncu wzial sie za robote :lol: :chees:

Szejdi
15-10-2013, 13:47
Mi się nie zgadza.

Powinienem być pierwszy.

W ekstraklasie. :D

Szejdi
16-10-2013, 17:01
12 kolejka za 2 dni :look:

Bugi B.
17-10-2013, 08:13
12 kolejka za 2 dni :look:

Szukałem Ciebie przez ten czas w tabeli Ekstraklasy i dojść nie mogłem... :)

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14744&p=1218719#post1218719 :prosze:

Bob(L)
23-10-2013, 14:45
Za 24 h zaczynamy nową kolejkę... ;)

Rulkoś
23-10-2013, 15:50
to za tydzień grają w środku tygodnia

Taź
23-10-2013, 15:54
Jutro o 16 Podbeskidzie z Ruchem rozpoczynają 13 kolejkę...

Rulkoś
23-10-2013, 20:20
Jutro o 16 Podbeskidzie z Ruchem rozpoczynają 13 kolejkę...

W takim razie dzięki za info

Cielo
23-10-2013, 21:24
LP do typowania 13 kolejki bierzemy z tabeli po 11?

Alek
23-10-2013, 21:28
Raczej nie ma innego wyjścia skoro tabelki za 12 nie ma.

MałaMi
23-10-2013, 21:31
Właśnie nie wpisałam, ale trzeba brać ta ostatnią co była czyli po 11 kolejce.

Cielo
23-10-2013, 22:32
Jutro będę mieć trochę czasu to spróbuję wszystkim policzyć za 12 :)

Bugi B.
23-10-2013, 22:56
Kurcze, byłem przekonany, że w piątek startują i jutro z rańca chciałem podliczyć punkty... Przepraszam za gapiostwo:roll:

W kwestii organizacyjnej: dzięki MałaMi za założenie tematu w "moim stylu" :) LP. bierzecie z 11. kolejki, czyli tutaj aktualna tabela:
http://i.imgur.com/MZM2HUW.jpg

Jako, że te dwie pozostałem kolejki, tzn. 14. i 15. są tak szybko po 13. Założę wspólny temat dla tych kolejek, a wyniki pojawią się po 15. kolejce.

MałaMi
24-10-2013, 15:00
Mam nadzieję, że się nie gniewasz ;)

Cielo
24-10-2013, 15:03
Łap Bugi, policzone punkty za 12 kolejkę, skopiujesz sobie tylko http://www23.zippyshare.com/v/7427439/file.html :)
Najczęściej wytypowany dokładny wynik to remis Pogoni z Ruchem :jezor:

Bugi B.
26-10-2013, 06:47
Mam nadzieję, że się nie gniewasz ;)

Nie mam powodów by się gniewać...:) aczkolwiek nie pamiętam, kiedy ostatni raz ktoś mnie wyręczał z tej rzeczy.

Łap Bugi, policzone punkty za 12 kolejkę, skopiujesz sobie tylko http://www23.zippyshare.com/v/7427439/file.html :)
Najczęściej wytypowany dokładny wynik to remis Pogoni z Ruchem :jezor:

Super, dziękuję:) Trochę będzie zabawy by wyszukać odpowiednie osoby(szybciej idzie po LP.), ale i tak jest dobrze heh:)

Efcia
27-10-2013, 19:41
Jutro rozpoczyna się kolejna kolejka 8)

Yanks
27-10-2013, 19:50
Pogięło ich? Reforma ... *****!!!

Bugi B.
27-10-2013, 19:51
O tym samym pomyślałem heh... zakłada się temacik.

14. i 15. kolejkę typujemy łącznie ! ---> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14776

Yanks
27-10-2013, 20:13
W sumie, nie chodziło mi o typowanie, tylko o ogarnięcie ... zasadniczo. Liczenie, sumowanie, :hmm: tabelowanie, statystykowanie i co tam jeszcze ... :jejku:

Bootleg
06-11-2013, 16:10
Z nudów policzyłem kolejki 14-15 w Ekstraklasie (I i II ligi mi się nie chciało ;) )

leh 71 2 pkt i 4 pkt
matx 5 pkt i 2 pkt
raafal 3 pkt i 5 pkt
kijek 3 pkt i 5 pkt
szawar 3 pkt i 3 pkt
krawczol 3 pkt i 12 pkt
bootleg 2 pkt i 9 pkt
kamilsts 3 pkt i 3 pkt
shinski 5 pkt i 4 pkt
rey 5 pkt i 6 pkt
Efcia 3 pkt i 2 pkt
markooht 5 pkt i 2 pkt
tom kruz 3 pkt i 8 pkt
yossarian 2 pkt i 7 pkt
cffan 2 pkt i 5 pkt
pawlik 2 pkt i 9 pkt

Jak coś to popatrzcie sobie po swoich typach, ale powinno być ok bo sprawdzałem 2 razy. Przynajmniej jedną ligę Bugi masz z głowy ;)

Bugi B.
06-11-2013, 19:40
Dziękóweczka wielka...:) zaraz mam plan usiąść do liczenia - zobaczymy z jakim efektem.

Bugi B.
06-11-2013, 22:36
To by chyba tak było ...

http://i.imgur.com/diBUi1v.jpg

Bootleg
07-11-2013, 09:46
U mnie w tabeli chyba przestawione punkty - 76 pkt moje, a 75 Krawczola ;) ale to taki szczegół. Ogółem to musiałeś mieć niezły kocioł z tym liczeniem... ta cała reforma ligi zdecydowanie nie sprzyja ogarnianiu tego typu rozrywek :cinkciarz:

Buzz
07-11-2013, 14:22
Ciekawie w II lidze w czołówce się dzieje :popcorn:

Bugi B.
17-11-2013, 22:50
Na wstępie wielkie podziękowania dla Bootleg'a, który podliczył wszystkie ligi 16. kolejki :oczko:

Najlepszy wynik w szesnastej kolejce uzyskali:
12 punktów:
SirKruszon
11 punktów:
bigcookie
10 punktów:
Bootleg
Pako

Średnie punktowe 16. kolejki:
Ekstraklasa - 4,7 punktu;
I liga - 5,4 punktu;
II liga - 4,3 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 16. kolejce:
Ekstraklasa - 70 punktów;
I liga - 198 punktów;
II liga - 139 punktów.

Zmiana w klasyfikacji króla strzelców: na prowadzenie wysunął się Krawczol. Gratulacje!

2 - Krawczol
1 - rey, adamo573, leh71, Benek, Majkisek, Shin-Ski, Joot_F, SirKruszon, Cavior

Tabela wyników po 16. kolejce:

http://i.imgur.com/q7gk1hL.jpg

17. kolejkę typujemy tutaj -------> http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14831&p=1225748#post1225748 (http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14831&p=1225748#post1225748)

Bugi B.
25-11-2013, 23:02
Najlepszy wynik w siedemnastej kolejce uzyskali:
13 punktów:
Bob(L)
foo
12 punktów:
cfann
11 punktów:
Bootleg
Danoo
10 punktów:
Shin-Ski
Tom Kruz
voytek
Qhar
Pako
Cavior
Edi.
Kempes

Średnie punktowe 17. kolejki:
Ekstraklasa - 4,52 punktu;
I liga - 7,6 punktu (najlepszy wynik w tej edycji - gratulacje);
II liga - 7,17 punktu. (najlepszy wynik w tej edycji + 100% frekwencji - gratulacje)

Całkowita ilość zdobytych punktów w 17. kolejce:
Ekstraklasa - 118 punktów;
I liga - 114 punktów;
II liga - 251 punktów.

2 - Krawczol
1 - rey, adamo573, leh71, Benek, Majkisek, Shin-Ski, Joot_F, SirKruszon, Cavior, Bob(L), foo

Tabela wyników po 17. kolejce:

http://i.imgur.com/jdUQuol.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A teraz proszę o uwagę:
Mając na uwadze fakt, że najbliższe 3 kolejki Ekstraklasy zaczynają się dzień po dniu, nie jest to możliwe by wszystko podliczyć i wytypować zgodnie z nową, prawidłową LP. - dlatego też, każdy typer typuje na raz 3 najbliższe kolejki w odpowiednim temacie. Ekstraklasa będzie miała swój temat, I liga swój, II swój.
Proszę o zastosowanie się do ww. instrukcji. Dodatkowo 12.12.13 macie mecz na Cyprze, gdzie pewnie część forumowiczów wyjedzie, stąd postaram się podliczyć te 3 najbliższe kolejki 9.12.2013 w godzinach wieczornych. Po podliczeniu wstawię tabelę z nowymi LP. oraz temat z ostatnią kolejką TE. Gdy ktoś nie będzie miał możliwości wytypowania ostatniej 21. kolejki w poniedziałkowy wieczór lub później - proszę o priva z wynikami za tę kolejkę (LP. z tabeli powyżej, a zestaw par proszę wziąć stąd: http://legionisci.com/terminarz_liga ).

Rulkoś
26-11-2013, 16:00
Kempes i Alek nie w tym temacie oddaliście typy, jesteście w II lidze, a oddaliście dla I ligi. Kijek to samo

Voytek oddałeś puste typy

Bugi B.
26-11-2013, 22:18
Czy ja coś błędnie wytłumaczyłem....?

voytek
27-11-2013, 07:24
Voytek oddałeś puste typy

Dzięki, zaraz uzupełnię.

Bugi, chciałeś sobie ułatwić pracę a zanosi się na niezłe latanie po tematach ;)

Bugi B.
27-11-2013, 09:46
Bugi, chciałeś sobie ułatwić pracę a zanosi się na niezłe latanie po tematach ;)

Skończy się tak, że co po niektórzy będą mieli pretensję o złe wyniki i czemu mają x punktów, zamiast y punktów.

Tak jak wcześniej przy jednej kolejce - liczydło dawało radę co do całości stron typujących - czyli x3 przeklejanie typów i ich poprawianie, tak przy "podwójnej" kolejce już musiałem robić to na raty na każdej stronie. Boję się co to teraz będzie... a czy uwierzycie czy nie - nie mam obecnie czasu na doszukiwanie się każdego typera typów w czeluściach forum.

Można też było zamiast aktualnej LP. używać swojego Nicka i właśnie poprzez 3 oddzielne tematy to ogarniać - ale widzę, że i to by sprawiło chaos.

Tom Kruz
29-11-2013, 08:45
Bugi czy można oddawać typy za kolejki 18, 19 i 20 ''na raty'' za poszczególne kolejki, czy leci za to - 10 pkt ? ;) Jakoś nie przepadam za hurtowym typowaniem.

Bugi B.
29-11-2013, 09:26
Bugi czy można oddawać typy za kolejki 18, 19 i 20 ''na raty'' za poszczególne kolejki, czy leci za to - 10 pkt ? ;) Jakoś nie przepadam za hurtowym typowaniem.

Hmm... wolałbym, aby nie stosowano typowania "na raty". Jakoś nie przepadam za bałaganem, który powoduje taki rodzaj typowania... :)

Ps. Aczkolwiek wszystko jest do dogadania się - jeśli prześlesz mi przed każdą kolejką pełny zestaw par danej kolejki na priv bądź tutaj w temacie ogólnym by każdy widział, a przed 20. kolejką wkleisz w odpowiednim temacie kolejkowym wg obecnie panującego schematu (2 poprzednie + 20.kolejka w jednym poście)- nie widzę przeciwwskazań.

Tom Kruz
29-11-2013, 09:35
Ps. Aczkolwiek wszystko jest do dogadania się - jeśli prześlesz mi przed każdą kolejką pełny zestaw par danej kolejki na priv bądź tutaj w temacie ogólnym by każdy widział, a przed 20. kolejką wkleisz w odpowiednim temacie kolejkowym wg obecnie panującego schematu (2 poprzednie + 20.kolejka w jednym poście)- nie widzę przeciwwskazań.

No i gitara. Dzięki ;).

A zatem 18 kolejka.

LP.A11
29.11.2013 18:00 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-1
29.11.2013 20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1-0
30.11.2013 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 3-0
30.11.2013 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1-2
30.11.2013 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 3-1
01.12.2013 15:30 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 1-1
01.12.2013 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 0-1

Yanks
29-11-2013, 16:38
No i gitara. Dzięki ;).

Podobna prośba od Joot_F

LP.C8
28.11.2013 16:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
29.11.2013 18:00 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 2-1
29.11.2013 20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 2-0
30.11.2013 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 1-0
30.11.2013 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1-1
30.11.2013 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2-0
01.12.2013 15:30 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2-2
01.12.2013 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 0-3

Tom Kruz
02-12-2013, 09:07
LP.A11

02.12.2013 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1-1
02.12.2013 20:30 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-1
03.12.2013 18:00 Górnik Zabrze - Widzew Łódź 2-0
03.12.2013 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 2-1
03.12.2013 20:30 Korona Kielce - Lech Poznań 0-1
04.12.2013 18:00 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
04.12.2013 20:30 Legia Warszawa - Ruch Chorzów 0-0
05.12.2013 20:30 Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Rulkoś
02-12-2013, 13:34
LP.B4

18 kolejka jest w odpowiednim temacie, ale wrzucę i tutaj, żeby w razie czego nie szukać.

28.11.2013 16:00 Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 2-0
29.11.2013 18:00 Pogoń Szczecin - Zawisza Bydgoszcz 1-1
29.11.2013 20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1-1
30.11.2013 15:30 Korona Kielce - Widzew Łódź 2-0
30.11.2013 18:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0-1
30.11.2013 20:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 2-0
01.12.2013 15:30 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2-1
01.12.2013 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa 0-1
----------------------------------------------------------------

19 kolejka

LP.B4
02.12.2013 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 1-1
02.12.2013 20:30 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-1
03.12.2013 18:00 Górnik Zabrze - Widzew Łódź 2-0
03.12.2013 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 0-2
03.12.2013 20:30 Korona Kielce - Lech Poznań 1-2
04.12.2013 18:00 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 1-0
04.12.2013 20:30 Legia Warszawa - Ruch Chorzów 2-0
05.12.2013 20:30 Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Rulkoś
06-12-2013, 11:59
LP.B4
06.12.2013 18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce 1-0
06.12.2013 20:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 2-1
07.12.2013 15:30 Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 0-2
07.12.2013 18:00 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1-1
07.12.2013 20:30 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 1-1
08.12.2013 15:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 1-0
08.12.2013 18:00 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-2
09.12.2013 18:00 Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 2-1

Bugi B.
09-12-2013, 22:45
3 kolejki TE za nami.

Poniżej wklejam wyniki TE po 20. kolejkach Ekstraklasy. Po lewej stronie LP. oraz nicków są wartości uzyskane w trzech ostatnich kolejkach - zbiorczo oczywiście.

Tabela wyników po 20. kolejce:

http://i.imgur.com/UtdLYwl.jpg

Tabela mówi w sumie sama za siebie.
W Ekstraklasie pierwsze miejsce raczej obsadzone. Ciekawa walka o miejsca 2-8 oraz walka o utrzymanie. Efcia przywróciła sobie nadzieję, i wszystko będzie zależało od ostatniej kolejki w tym roku.

I liga
Pierwsza trójka walczy o dwa pierwsze miejsca. Za plecami jeszcze Bąbel i ru(L)koś, ale będę mieli niezwykle trudne zadanie by przebić się na podium. Sprawa ostatnich miejsc tutaj też rozegra się w ostatniej kolejce.

II liga
Majkisek zrobił sobie prezent urodzinowy i awansował na pierwsze miejsce w II lidze. Walka o awans też ciekawa.

Statystyk kolejkowych brak - nijak miały by się zbiorcze statystyki trzech kolejek do jednej.

Poniżej zestaw par do ostatniej kolejki...
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14887&p=1231786#post1231786

maatek
09-12-2013, 22:58
Ależ powrót do walki o awans zanotowałem :o

Efcia
10-12-2013, 05:09
Mnie już chyba nic nie uratuje :roll:

księciuniu
10-12-2013, 08:34
Ale dół, dół jak ch.. :\\

Majkisek
10-12-2013, 18:08
II liga
Majkisek awansował na pierwsze miejsce w II lidze.

Bugi, jak można awansować z pierwszego miejsca na pierwsze? :jezor:

Benek
10-12-2013, 18:13
Oby tego nie spierdzielić:)

Bugi B.
10-12-2013, 19:13
Bugi, jak można awansować z pierwszego miejsca na pierwsze? :jezor:

Ciesz się, że nie spadłeś z pierwszego miejsca na pierwsze...:oczko:

Ps. Co do spadkowiczów - może następca zniesie uprzykrzający podział na ligi i obejdzie się bez degradacji?

księciuniu
10-12-2013, 21:09
Jaki kurfa następca?! :zly:

yossarian1916
10-12-2013, 22:01
Zgodnie z niepisanym prawem forumki, przywilej i zaszczyt prowadzenia typerka jest dożywotni i niezbywalny ;)

Bugi B.
17-12-2013, 23:14
No i koniec, 4,5 miesiąca rozgrywek TE 2013/2014 (edycja jesienna) za nami.

Całość wygrał zeszłoroczny beniaminek - Shin Ski !:brawo: Za co wielkie gratulacje! bo po karnej degradacji zdołał się odbudować, wrócić do Ekstraklasy i z przytupem wygrać (liderował od 7.kolejki). Cztery dwucyfrówki oraz średnia 6,29 punktu na kolejkę mówią chyba sama za siebie...
Na kolejnych szczeblach podium Ekstraklasy znaleźli się Kijek (ten pan na podium gościł od mniej więcej 9.-10. kolejki) oraz rzutem na taśmę Kamilsts (10 oczek w ostatniej kolejce to zarazem jedyny wynik dwucyfrowy oraz najlepszy w ekstraklasie). Gratulacje panowie.
Na miejscach spadkowych niestety jedyna przedstawicielka płci pięknej - Efcia oraz raafaL. Efcii chyba przedstawiać nie trzeba - znana typerka w forumowych typerach wykazująca się niekiedy lepszym orientem niż my, panowie:) czemu spada raafaL, skoro rey ma tyle samo punktów? Tak jak podczas ostatniej edycji i tym razem zastosowałem wariant, najlepszego kolejkowego wyniku. Tutaj rey dużo lepszy od raafaL'a (13 vs 9).

W I lidze emocje na górze, na dole stagnacja. SirKruszonowi oraz voytkowi udało się utrzymać promujące pozycję - łatwo nie było, ale daliście radę - gratulacje!
Różnicę między graczami górnych rejonów tabel - naprawdę znikomei niektórzy mogą sobie pluć w brodę, że jeden celny rezultat w 168 meczach zdecydował czy zdołali awansować czy nie...

W II lidze jeszcze większy ściski na górze, aniżeli w I lidze.Cała czwórką przed ostatnią kolejką utrzymała swoje promujące pozycję, jednak tutaj zdecydowała dosłownie "fotokomórka".
Majkisek, utrzymał zdobyte kolejkę temu pierwsze miejsce(słuchy chodzą, że awansował z pierwszego miejsca na pierwsze), Benek, bob(L) oraz Pako - moje gratulacje.

Tytuł króla strzelców wędruję do Krawczola :)

Podsumowanie ostatniej kolejki:

Najlepszy wynik w dwudziestej pierwszej kolejce uzyskali:
10 punktów:
Urban
SebaKolosWien
Kamilsts
Średnie punktowe 21. kolejki:
Ekstraklasa - 4,53 punktu;
I liga - 4,05 punktu
II liga - 3,61 punktu.

Całkowita ilość zdobytych punktów w 21. kolejce:
Ekstraklasa - 88 punktów;
I liga - 77 punktów;
II liga - 161 punktów.

2 - Krawczol
1 - rey, adamo573, leh71, Benek, Majkisek, Shin-Ski, Joot_F, SirKruszon, Cavior, Bob(L), foo, urban, SebaKolosWien, Kamilsts

Tabela wyników po 21. kolejce:

http://i.imgur.com/tIJzVDa.jpg

Wiem, że nie jest to typer idealny. Wiem, że od cholery w nim utrudnień w postaci separatorów i LP. Wiem, że wyniki nie zawsze były na czas i rozpiski kolejkowe także. Mimo wszystko dziękuję wszystkim typerom za udział.
Piona!

Buzz
18-12-2013, 01:01
Czy dobrze rozumuję, że z I ligi spada 5-ciu graczy? Czy to oznacza również, że także 5-ciu awansuje z II ligi? Jeśli tak, to komu przypadnie ten zaszczyt zajęcia 5 miejsca? Mnie czy Urbanowi? Czy jednak wszystkie moje powyższe rozważania będą o dupę potłuc z chwilą nadejścia nowego szefa typerka i możliwą zmianą reguł?

P.S. Dzięki Bugi za najlepszego typerka ever! ;)

Bugi B.
18-12-2013, 08:59
Czy dobrze rozumuję, że z I ligi spada 5-ciu graczy? Czy to oznacza również, że także 5-ciu awansuje z II ligi? Jeśli tak, to komu przypadnie ten zaszczyt zajęcia 5 miejsca? Mnie czy Urbanowi? Czy jednak wszystkie moje powyższe rozważania będą o dupę potłuc z chwilą nadejścia nowego szefa typerka i możliwą zmianą reguł?

P.S. Dzięki Bugi za najlepszego typerka ever! ;)

Ciężko powiedzieć... albowiem padły zarzuty, iż bigcookie, elmoro87 oraz Mu(L)timaster to jedna i ta sama persona. Na razie nie chcę rokować czy faktycznie tak jest(chociaż gdyby tak nie było pewnie by się jakoś wytłumaczył), jednak sprawdziłem ich typowania i nie było kolejki, by któryś z nich nie typował, a reszta tak. Albo typowała cała trójka, albo wcale - dodatkowo w tym samym momencie przestali w ogóle typować.

Na razie miejsca czerwone są cztery, dodatkowo na czerwono zaznaczony elmoro87 by nie zapomnieć o sprawie.
Co do awansu - ciężko powiedzieć, bo gdyby było 5 miejsc awansujących to razem z Urbanem macie identyczny najwyższy wynik kolejki.

Cielo
18-12-2013, 15:12
Aj, mało brakło, chociaż jak na mnie to i tak niezły wynik wykręciłem. Dzięki Bugi za zabawę i mam nadzieję, że dalej pozostaniesz naszym typerkowym mentorem :jezor:

matx
18-12-2013, 16:07
Ciężko powiedzieć... albowiem padły zarzuty, iż bigcookie, elmoro87 oraz Mu(L)timaster to jedna i ta sama persona

Takie jaja? Gdzieś mi ta afera umknęła. :zagubiony:
To był ciężki sezon i przez długi czas moim głównym celem było po prostu utrzymanie. Gratulacje dla Shin-Ski, który awansował do Ekstraklasy w tym samym sezonie co i ja oraz dla typerów, którym udało się awansować do wyższych lig.
Wielkie dzięki dla Bugiego za ogarnianie tego całego pierdolnika. Ja również mam nadzieję, że Twoja decyzja dotycząca porzucenia moderacji ekstraklasowego typera ulegnie jednak zmianie i będziesz prowadził go dalej. Czego sobie i Wam wszystkim życzę. :)

Benek
18-12-2013, 20:28
Awans z najtrudniejszej ligi osiągnięty:) Teraz już może być tylko lepiej. Dzięki za walkę chłopaki!

Shin-Ski
19-12-2013, 22:09
:popcorn: Jestem w szoku, że udało mi się wygrać tą rundę. Wielkie dzięki za prowadzenie typerka Bugi B. :] i do zobaczenia na wiosnę :)

Bob(L)
19-12-2013, 22:13
Udało się awansować już w debiutanckim sezonie, z czego się bardzo cieszę ;)

Dzięki Bugi za prowadzenie typerka, pozdrawiam :)

Buzz
19-12-2013, 22:38
Czy sprawa wyjaśnienia roztrojenia jaźni trzech typerów jakoś drgnęła do przodu? ;) Nie ukrywam, że czekam na werdykt kto awansuje przy zielonym stoliku do I ligi. Skoro z Urbanem mamy takie same statystyki i powstał impas to pasowałoby może rozważyć nowe kryteria? Na przykład zajmowane miejsca w tabeli od 1 do ostatniej kolejki? Myślę, że takie rozwiązanie byłoby dobre ;)

Seba.Kolos
20-12-2013, 00:18
A skad w ogole te awansy :? Czy sezon w Typerku Bugiego konczyl sie po rundzie jesiennej?? :hmm:

Szejdi
20-12-2013, 13:58
A skad w ogole te awansy :? Czy sezon w Typerku Bugiego konczyl sie po rundzie jesiennej?? :hmm:

Tak. Runda wiosenna to kolejny sezon w typerku

foo
21-12-2013, 19:26
wielkie dzieki Bugi B!

p.s. kiedys ja tez awansuje ;)

voytek
06-02-2014, 21:24
:popcorn:

Bugi B.
10-02-2014, 10:05
Panie i Panowie.... jak już komunikowałem wcześniej. Ja niestety odpuszczam. Natłok spraw, głównie zawodowych + reforma rozgrywek nie pozwolą mi na sumienne prowadzenia Typerka Ekstraklasy w takiej formie jakiej bym oczekiwał.

Pozostaje mi podziękować Wam wszystkim za te kilka sezonów wspólnej gry i ... życzyć powodzenia;)

księciuniu
10-02-2014, 10:08
:efoch:

Majkisek
10-02-2014, 10:25
No jak to? Akurat, gdy po wielu latach ciągłych niepowodzeń człowiek awansował z II ligi, to Ty odpuszczasz?
Nie ma bata ;)

Benek
10-02-2014, 10:26
Proponuje Yanksa w razie czego:)

Antares
11-02-2014, 14:08
Proponuje Yanksa w razie czego:)

No właśnie Yanks się idealnie nada na kontynuację

Yanks
11-02-2014, 17:01
Każdy niech typuje wg końcowego LP z zakończonego sezonu. Jakoś to później się poogarnia, kto w której lidze itd. Niech ktoś poważnie pomyśli o przejęciu tego typerka ... ja mam swoje dziecko w postaci Ligue 1, kota w postaci World Cup`14, który zdechnie, to prawda, śmiercią naturalną już w sierpniu ale jednak ... oraz całą rodzinę ptactwa w KLT. Jest też pomysł o eliminacjach do Euro 2016, więc bez kitu, boję się o swoje zdrowie psychiczne ... :eek:

Ed: ... aha, ja i tak nic z tych eLPeków nie kumam, ale nie zmieniamy systemu. Z tego co wiem, Bugi korzystał z jakiegoś programu do wyliczenia wyników i był to powód do stosowania takiego podziału ...

Szejdi
11-02-2014, 17:07
Każdy niech typuje wg końcowego LP z zakończonego sezonu. Jakoś to później się poogarnia, kto w której lidze itd. Niech ktoś poważnie pomyśli o przejęciu tego typerka ... ja mam swoje dziecko w postaci Ligue 1, kota w postaci World Cup`14, który zdechnie, to prawda, śmiercią naturalną już w sierpniu ale jednak ... oraz całą rodzinę ptactwa w KLT. Jest też pomysł o eliminacjach do Euro 2016, więc bez kitu, boję się o swoje zdrowie psychiczne ... :eek:

zastanawiam się, dam dzisiaj/jutro odpowiedź.

Yanks
11-02-2014, 17:15
zastanawiam się, dam dzisiaj/jutro odpowiedź.

Bardzo dobry pomysł!!! Prowadziłeś 1 ligę i Ligę Typerów w tym systemie, więc na luziku sobie poradzisz ... jestem za Shadym :prosze:

Seba.Kolos
11-02-2014, 17:39
Shady wrzucaj rozpiske i jedziemy. Malo czasu w koncu :prawi:

E. Nie wrzucaj tylko licz :D

Szejdi
12-02-2014, 16:22
Powoli będę starał się to ogarnąć. Takie info na początek, do ekstraklasy awansowali SirKruszon i Voytek, do I ligi spadli RaafaL i Efcia, Do II ligi bigcookie, hubalczyk, raff i multimaster, do I ligi awansowali Majkisek, Benek, Pako i Bob(L). Ale LP póki wasze zostaje z tabeli na koniec poprzedniej rundy z : i62.tinypic.com/166wswp.jpg

Szukam osoby do pomocy. Potrzeba mi 1 osoba która kopiowała by typy z forum do notatnika do 1 pliku. Jeżeli jest ktoś chętny zapraszam na PW.

Szejdi
17-02-2014, 14:11
Także ten. Mam nadzieję że dzisiaj uporam się z liczeniem itd. 4 informacje
1. Po 3 kolejkach w 2014 roku nie będzie możliwości dołączenia do gry.
2. Typer który nie wytypuje 3 kolejek zostanie usunięty z gry.
3. Jeżeli typer jest w ekstraklasie lub I lidze i nie wytypuje 3 pierwszych kolejek zostaje usunięty z gry a na jego miejsce wchodzi typer który zajął 5 miejsce w II lidze w poprzedniej edycji typerka (Bob(L), następnie Joot_F i Cezdor)
4. Zasady typerka (odejmowanie punktów itd) zostają bez zmian.

Szejdi
17-02-2014, 19:19
Wyniki 1. kolejki. Podsumowań nie będę pisał, wszystko co trzeba jest na obrazku. :)

x

Nie wiem dlaczego średnia ekstraklasy się popsuła O_o. W każdym razie śr. eks. to 7,125

Efcia
17-02-2014, 19:26
Dla mnie ok. tylko nie wiem czy jestem w ekstraklasie czy spadłam do I ligi :chytry:

Szejdi
17-02-2014, 19:27
Dla mnie ok. tylko nie wiem czy jestem w ekstraklasie czy spadłam do I ligi :chytry:

A faktycznie. Zapomniałem przerzucić. Już poprawiam :)

Efcia
17-02-2014, 19:28
Może zostać tak jak jest:oczko:

Majkisek
17-02-2014, 19:34
Wyniki 1. kolejki. Podsumowań nie będę pisał, wszystko co trzeba jest na obrazku. :)

x

Nie wiem dlaczego średnia ekstraklasy się popsuła O_o. W każdym razie śr. eks. to 7,125

Nie wiem czemu ale nie widzę żadnego obrazka, tylko ''x''.

Szejdi
17-02-2014, 19:38
Bo usunąłem 8)

Poprawne wyniki:
http://i.imgur.com/igZUDUs.png

Efcia
17-02-2014, 19:38
Poprawki

zinger
17-02-2014, 21:25
Kierwa, przegapiłem start typerka!
Szacunek za podjęcie tematu, w tej rundzie moim celem awans :paker:

Buzz
17-02-2014, 21:43
3. Jeżeli typer jest w ekstraklasie lub I lidze i nie wytypuje 3 pierwszych kolejek zostaje usunięty z gry a na jego miejsce wchodzi typer który zajął 5 miejsce w II lidze w poprzedniej edycji typerka (Bob(L), następnie Joot_F i Cezdor)
[/b]

Shady, mógłbyś to wyjaśnić? 5 miejsce w drugiej lidze zająłem ja nie chwaląc się (:)), bo przecież Bob(L) awansował do I ligi, a Joot_F i Cezdor są hen hen daleko w tabeli?

http://i.imgur.com/tIJzVDa.jpg --- to jest aktualna tabela na koniec ostatniego typerka.

P.S. Jeszcze pozostaje sprawa wyjaśnienia podejrzeń co do tego, iż mu(L)timaster, elmoro87 i bigcookie to ta sama osoba.

Szejdi
17-02-2014, 22:00
Co do 3w1 to nie mam na to dowodów -ale póki co cała "trójka" ma zera.

Oczywiście Buzz masz racje, jak zwykle spojrzałem w złą tabelę. Jesteś pierwszy w kolejności. :)

bilbon
21-02-2014, 16:59
Cielo masz złą liczbę porządkową..

Szejdi
21-02-2014, 17:09
Cielo masz złą liczbę porządkową..

Pierwsze -3 ktoś musi zgarnąć :]

Szejdi
24-02-2014, 19:19
2 kolejka
http://i.imgur.com/l77o2nY.png
midzi i cielo -3 pkt za złą LP.
majkisek -3 pkt za złą LP ale nie jest to jeszcze uwzględnione w tej tabeli, będzie w tabeli po kolejce 3.

Cielo
25-02-2014, 07:44
Pierwsze -3 ktoś musi zgarnąć :]

Zła LP dlatego, że chyba poprawiałeś wyniki, a ja widziałem złą tabelę.

Szejdi
25-02-2014, 11:32
Zła LP dlatego, że chyba poprawiałeś wyniki, a ja widziałem złą tabelę.

o 20:19 wstawiłem złą tabelę
o 20:38 była już poprawna, stara była usunięta.

Typowałeś następnego dnia o 7:12.

A no i w starej tabeli też nie mogłeś być 11, bo skoro skończyłeś na 18, a potem zmieniły się tylko 4 osoby to co najwyżej mogłeś być 14.

Cielo
26-02-2014, 09:23
No to widocznie za lekko nacisnąłem "1" i się z 18 zrobiło 8. Nie ważne :zapomnialem:

Szejdi
03-03-2014, 13:41
Co to meczu Legii.
1. LP w 4 kolejce będzie taka sama jak po 2 kolejce.
2. 3 kolejka zostanie rozliczona po decyzji ws. meczu Legia - Jaga. Jeżeli mecz dokończą wynik będzie obowiązywał przy liczeniu punktów, jeżeli zostanie walkower, mecz nie będzie liczony do klasyfikacji.
3. W 4 kolejce nie mogą dołączać już nowi użytkownicy. Ci którzy nie typowali 3 kolejek także kończą swoją zabawę i tak jak obiecałem będę przerzucał poszczególne osoby do I ligi.

Dziś/jutro wszystko ogarnę.

Szejdi
05-03-2014, 09:31
Po 3. kolejce typera grę zakończyli:
I liga - elmoro87, maatek
II liga - bigcookie, Multimaster, raff, Zohan, Taz i Kempes.

Do I ligi awansowali "przy zielonym stoliku" - Buzz i Urban.

Szejdi
05-03-2014, 19:16
3. kolejka policzona. Mecz Legia - Jaga nie był wliczany. Wyników nie będę wrzucał żeby się LP nie mieszała. W każdym razie
Ekstraklasa: 1 - Tom Kruz 20p 2 - leh71 19p 3 - Szawar - 19p
I liga: 1 - bob(L) - 18p 2 - Księciuniu - 17p 3 - Orzelek - 16p
II liga: 1 - ArtuRDZ - 17p Fifi - 17p 3 - Alek, Xevatiz, Cavior - 16p

Szejdi
10-03-2014, 14:13
W temacie zerowa dyskusja więc się pochwalę

7/8 meczów za nami - mój wynik - 0 :lol:

8/8 - 0 punktów :lol:

wyniki jutro

Szejdi
11-03-2014, 18:11
http://i.imgur.com/FU56mDo.png

Szejdi
19-03-2014, 01:50
http://i.imgur.com/BMGOgMs.png

księciuniu
19-03-2014, 07:18
1, 1, 2, 5, 7... :\\

Seba.Kolos
19-03-2014, 11:46
Shady sprawdz moje punkty, bo wydaje mi sie ze powinienem miec ich wiecej.
Moje typy i wyniki
1. 14.03 18:00 Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz 0-0; 1-1 (1pkt)
2. 14.03 20:30 Lech Poznań - Podbeskidzie 2-0; 2-1 (1pkt)
3. 15.03 15:30 Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 1-0; 2-0 (1pkt)
4. 15.03 18:30 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1-1; 1-1 (3pkt)
5. 16.03 13:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków 0-0; 2-2 (1pkt)
6. 16.03 15:30 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1-1; 2-2 (1pkt)
7. 16.03 18:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2-0; 0-2 (0pkt)
8. 17.03 18:00 Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 0-0; 1-0 (0pkt)
wg mnie daje 8 pkt za kolejke i laczna punktacje 21pkt
:? :?

Szejdi
19-03-2014, 12:08
Shady sprawdz moje punkty, bo wydaje mi sie ze powinienem miec ich wiecej.
Moje typy i wyniki
1. 14.03 18:00 Korona Kielce - Zawisza Bydgoszcz 0-0; 1-1 (1pkt)
2. 14.03 20:30 Lech Poznań - Podbeskidzie 2-0; 2-1 (1pkt)
3. 15.03 15:30 Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 1-0; 2-0 (1pkt)
4. 15.03 18:30 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1-1; 1-1 (3pkt)
5. 16.03 13:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków 0-0; 2-2 (1pkt)
6. 16.03 15:30 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1-1; 2-2 (1pkt)
7. 16.03 18:00 Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2-0; 0-2 (0pkt)
8. 17.03 18:00 Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 0-0; 1-0 (0pkt)
wg mnie daje 8 pkt za kolejke i laczna punktacje 21pkt
:? :?

faktycznie, sorry. Punkty dodam po następnej kolejce.

Joot_F
23-03-2014, 19:33
Shady prośba o doliczenie 1pkt. przy najbliższym podsumowaniu :)
W poszczególnych kolejkach wygląda to u mnie następująco: 6,3,2,2,4.

Szejdi
24-03-2014, 20:47
http://i.imgur.com/ir5lao0.png

MałaMi wielkie dzięki za pomoc :kwiaty:

księciuniu
25-03-2014, 08:30
1, 1, 2, 5, 7... :\\

1, 1, 2, 5, 7, 10... :grr:

Yanks
25-03-2014, 08:33
Spokojnie księciuniu, jeszcze sporo kolejek zostało, poniżej dwudziestki nie zejdziesz ... w tym sezonie :zlosliwy:.

księciuniu
25-03-2014, 08:36
We francuskiej wykres miejsca w generalce wyglądałby w tym roku podobnie. Chyba pora się "ograrnąć", walczyć, trenować etc. ;)

Szejdi
02-04-2014, 12:26
http://i.imgur.com/emTGwZd.png
1. Sorry za spóźnienie, ale brakowało czasu.
2. Po raz kolejny podziękowania dla MałejMi za pomoc
3. Majkisek, Leniuch i Cielo -3 pkt za złą LP
4. Te cyferki za nickami to jest ilość punktów z tej kolejki. Jakby się nie zgadzała to pisać w tym temacie.

Pzdr

Benek
02-04-2014, 12:28
Gramy jeszcze dwie kolejki czy te 7 plus?

Szejdi
02-04-2014, 13:42
2+7 :)

(L)eniuch
03-04-2014, 00:56
3. Majkisek, Leniuch i Cielo -3 pkt za złą LP
Pzdr

W zasadach typerka napisałeś : "Za brak LP bedą ujemne pkt"
O pomyłce w LP jakos nic nie ma...

Szejdi
03-04-2014, 12:58
Pierwszy raz grasz w typerka? Od samego początku jak prowadził to Bugi za błędną LP są odejmowane punkty, to się rozumie samo przez się...

Jaszcz
03-04-2014, 13:24
Bardzo dobry pomysł z tymi punktami obok nicków :)

(L)eniuch
03-04-2014, 21:36
Pierwszy raz grasz w typerka? Od samego początku jak prowadził to Bugi za błędną LP są odejmowane punkty, to się rozumie samo przez się...
A to chyba zabawa ma byc ten typerek więc po uj takie obostrzenia ?!?
Przecież nikt celowo lub złosliwie nie wpisuje błednych LP a ponieważ praktycznie co tydzien sie zmieniaja to sie mozna pomylic...

LOL3K
04-04-2014, 02:38
To tylko zabawa więc po co się ciśnienujesz? Frytkownica do wygrania jest?

Yanks
04-04-2014, 07:04
A to chyba zabawa ma byc ten typerek więc po uj takie obostrzenia ?!?
Przecież nikt celowo lub złosliwie nie wpisuje błednych LP a ponieważ praktycznie co tydzien sie zmieniaja to sie mozna pomylic...

Każda zabawa ma swoje reguły. Nie ma tutaj usera, który przynajmniej raz nie wpieprzyłby się na błędne LP, zły separator czy podwójne typowanie, ale nie pamiętam, żeby ktoś robił z tego powodu poruszenie. Przyjmujesz na klatę te minus trzy i następnym razem już będziesz pamiętał. Co do samego eLPeka, jest pomocne w liczeniu i Shady (wcześniej Bugi) ma swoje powody, żeby je stosować, a my, żeby je przestrzegać. Pozdrawiam i dobrej zabawy ....

PS Hardcorem była Liga Typerów II, gdzie oprócz LP, trzeba było wpisywać numer meczu :jejku:

Szejdi
04-04-2014, 09:24
Wpisanie poprawnej LP nie jest wielkim problemem, za to jak ktoś się pomyli to każda osoba to około 10-15 minut więcej roboty. Znalezienie jegomościa który się pomylił, poprawienie jego LP, wklepanie wszystkich typów do programu, policzenie, przerzut tego do excela...

voytek
04-04-2014, 09:27
Nie wk*rwiajta Shady'ego bo się w czerwcu wypnie na typerka i będzie kłopot :bukmacher:

PS porządek musi być.

Szejdi
04-04-2014, 09:32
Nie wk*rwiajta Shady'ego bo się w czerwcu wypnie na typerka i będzie kłopot :bukmacher:

PS porządek musi być.

:prawi:

Seba.Kolos
04-04-2014, 22:24
To tylko zabawa więc po co się ciśnienujesz? Frytkownica do wygrania jest?

Toster :prawi: Info tel. :lol:

Sorry musialem :D

LOL3K
05-04-2014, 02:26
Były głosy, że do wygrania talon, wiadomo na co, ale gliwicki Zdzisiek zdementował te nowiny. :prawi: :foch:

(L)eniuch
08-04-2014, 11:42
Wpisanie poprawnej LP nie jest wielkim problemem, za to jak ktoś się pomyli to każda osoba to około 10-15 minut więcej roboty. Znalezienie jegomościa który się pomylił, poprawienie jego LP, wklepanie wszystkich typów do programu, policzenie, przerzut tego do excela...

Ok,nie wiedziałem że to tak komplikuje ci liczenie.
Pzdr.

Szejdi
08-04-2014, 23:35
http://i.imgur.com/PSZQiZz.png

Swoosh -3 pkt za złą LP

Kijek
09-04-2014, 15:07
Dzielimy punkty? ;)

Kujawiak
09-04-2014, 16:46
Gonimy...

Wysłane z mojego GT-I9300