PDA

Zobacz pełną wersję : Deyna Cup - 6 i 7 lipca - piłkarsko :)

mort
21-06-2013, 20:28
Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zaprasza na turniej Generali Deyna Cup, który odbędzie się w dniach 6 i 7 lipca, a którego jesteśmy współorganizatorem wraz z Legią i Fundacją im. Kazimierza Deyny. Zorganizowaliśmy z sukcesem „Mecz dla Wojtka” (http://zyleta.info/?p=3095), ale międzynarodowy turniej w takiej obsadzie to wydarzenie bez precedensu. Żadna inna organizacja kibicowska nie była zaangażowana w wydarzenie na taką skalę. Po tym jak z zebranych przez kibiców składek wybudowaliśmy pomnik Kazimierza Deyny (http://zyleta.info/?p=3913), wyznaczamy sobie kolejny ambitny cel, aby pamięć o najwybitniejszym piłkarzu w historii Naszego Klubu była przekazywana kolejnym pokoleniom kibiców.Dla nas wszystkich bardzo ważne jest też to, że po dłuższej przerwie podczas tego turnieju na stadion powróci długo wyczekiwany gniazdowy. Niezmiennie: cała Legia zawsze razem!Wszelkie informacje o turnieju oraz opcjach na kupno biletów znajdziecie na stronie: www.deynacup.com (http://www.deynacup.com/)
http://zyleta.info/wp-content/uploads/2013/06/newsletter.jpg (http://www.deynacup.com/)

casual
24-06-2013, 14:10
Sprawa bardzo pilna, a w klubie oczywicie nikt nie odbiera- potrzebuje dzis kupic na prezent dwa bilety na Deyna Cup. Niestety już wiem, ze nie bede w stanie zorganizować numerów KK ani PESEL tych dwóch osób. Czy jesli jednak te dwie osoby, którym chce sprezentować bilety, są w systemie Legii (posiadają Karty Kibica), to czy jest szansa kupić im bilet w jakiś sposób w kasie? Na chłopski rozum powinno się udać, no ale z drugiej strony szkoda by było pojechać na marne, stąd pytanie. Wielkie dzięki za odpowiedz.

Pogo(L)
24-06-2013, 14:12
O ile dobrze pamiętam na Deyna Cup nie trzeba mieć KK.

casual
24-06-2013, 14:22
Posty można pokasować, PESELE udało mi się cudem ogarnąć ;)

Antares
24-06-2013, 15:29
O ile dobrze pamiętam na Deyna Cup nie trzeba mieć KK.

Dokładnie. Hadaj ze Śląskiem mówił, że na Deyna Cup bez KK

Układ
24-06-2013, 15:45
Ktoś wie, czy ci wszyscy pozostali mają przyjechać w jakiichś mocnych składach?

NGA
24-06-2013, 17:37
Na Żyletę wejdę z 2,5 letnim synem na swój bilet jak to ma miejsce w sezonie, czy muszę atakować do rodzinnego kupując młodemu wejściówkę za symboliczną złotówkę?

Z góry przepraszam za tego typu pytanie, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji. Admini nie banujcie!!! :poddaje:

Andrzej1976
26-06-2013, 15:49
Na Żyletę wejdę z 2,5 letnim synem na swój bilet jak to ma miejsce w sezonie, czy muszę atakować do rodzinnego kupując młodemu wejściówkę za symboliczną złotówkę?

Z góry przepraszam za tego typu pytanie, ale nie mogę znaleźć nigdzie informacji. Admini nie banujcie!!! :poddaje:

Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.Potwierdzone w pok.

NGA
26-06-2013, 20:59
ok, dzięki!

Gabro
05-07-2013, 16:46
Znalazł ktoś kadry naszych rywali na turniej?

shaggy
05-07-2013, 16:57
Skład Partizana na turniej:

Lukač Milan, Živković Živko, Petrović Nikola, Stanković Vojislav, Nikola Aksentijević, Živković Marko, Ostojić Miloš, Petrović Nemanja, Ivković Saša, Luka Predrag, Ninković Nikola, Živković Andrija, Marković Saša, Babić Dejan, Ilić Saša, Pantić Danilo, Kojić Nemanja, Volkov Vladimir, Ivanov Ivan, Jojić Miloš, Brašanac Darko, Šćepović Marko, Mitrović Aleksandar, Gulan Nikola, Malbašić Filip.

Skład Fluminense na turniej:

Leanderson, Igor Juliao, Alan, Léo Lelis, Marquinhos, Ronan, Emerson, Bruninho, Zé Lucas, Cássio, Jefferson Renan, Christian, Gustavo Paes, Marlon, Luiz Fernando, Robert, Lucas, Euller e Peu.

Skład Austrii zaraz wrzucę.

Maciek
05-07-2013, 17:00
Partizan i Austria wystawiają swoje najmocniejsze kadry? Bo Flu wystawia under 23, tak?

padre
05-07-2013, 17:07
Partizan i Austria wystawiają swoje najmocniejsze kadry? Bo Flu wystawia under 23, tak?

Flu to nawet under 21 chyba.

Partizan z kolei chyba najsilniejszą na dzień dzisiejszy kadrą się pojawił (bez kilku rehabilitantów). W ostatnim sparingu, rozegranym kilka dni temu z Metalistem Charków, zremisowali 2-2. Chyba wszyscy, którzy grali, przyjechali do Warszawy.

ormo
05-07-2013, 19:00
Z oficjalnej

Trzon kadry zespołu, który będzie rywalizował w Generali Deyna Cup, stanowią zawodnicy z roczników '92, '93 i 94'. W piątek Fluminense wzięło udział w treningu.

Mitcz
05-07-2013, 20:45
a tak w ogole to ktokolwiek sie wybiera w weekend na Deyna cup?

Maciek
05-07-2013, 20:49
a tak w ogole to ktokolwiek sie wybiera w weekend na Deyna cup?

Tak, grupy kibicowskie, SKLW zachęcają wszystkich do przyjścia, więc odpowiedź na twoje pytanie jest chyba oczywista.

NOWY(L) - Chłopak zadał durne pytanie, w nieodpowiednim temacie, ale każdy musi jakoś zacząć, więc nie rozpędzajmy się z szyderą.

Stout
05-07-2013, 20:50
Nie .
Wszyscy wyjeżdżają nad morze.:hyy:
Kiedyś była taka złota zasada na tym forum :zanim zaczniesz pisać spedź trochę czasu na samym czytaniu .
Nie drwię za bardzo bo wiadomo ,że są wakacje .
Ale Deyna Cup jest tak szeroko reklamowane w kibicowskich i oficjalnych mediach ,że aż dziw bierze na takie pytanie .

patryk1916
05-07-2013, 21:17
Dobra, turniej już jutro. WSZYSCY NA DEYNA CUP!

Puszer
05-07-2013, 22:52
Nie .
Wszyscy wyjeżdżają nad morze.:screwy::banghead:

A ty nie umiesz używać opcji edytuj tylko walisz post pod postem?:pokemon:

Lillo
06-07-2013, 14:18
Będzie jakaś transmisja meczu z Partizanem?

padre
06-07-2013, 15:29
Będzie jakaś transmisja meczu z Partizanem?

Na 99% transmisji tv nie ma. Jutro mają być mecze w TVN i TVN Turbo.

A jakiegoś steama nie będzie?

jak pojedziesz z kamerą i nadasz, to będzie.

Van Holden
06-07-2013, 15:46
A jakiegoś steama nie będzie?

Mustado
06-07-2013, 16:08
Ekstraklasa.net ť Generali Deyna Cup w telewizji [PLAN TRANSMISJI]
Generali Deyna Cup w telewizji [PLAN TRANSMISJI]

6 i 7 lipca w Warszawie odbędzie się turniej Generali Deyna Cup, na którym zagrają wielkie piłkarskie drużyny, takie jak Partizan Belgrad, Austria Wiedeń oraz Fluminense, a gospodarzem będzie Legia Warszawa. Przedstawiamy plan transmisji wszystkich meczów.

Tylko dwa z czterech spotkań, które odbędą się w niedziele kibice mogą obejrzeć w telewizji - mecz o 3. miejsce w TVN Turbo oraz finał w TVN. Z kolei sobotnie zmagania będą transmitowane na platformie iTVN.

Turniej rozpocznie się w sobotę meczem Legii z Partizanem o godzinie 18. Tuż przed nim na boisku nastąpi prezentacja drużyny na nowy sezon, a także pożegnanie Aleksandra Vukovicia, wieloletniego kapitana legionistów.

Plan transmisji:
sobota, 6 lipca - godz. 15:00 Austria Wiedeń - Fluminense (iTVN)
sobota, 6 lipca - godz. 18:00 Legia Warszawa - Partizan Belgrad (iTVN)
niedziela, 7 lipca - godz. 13:00 mecz o 3. miejsce (TVN Turbo)
niedziela, 7 lipca - godz. 16:00 Finał (TVN)

Czytając program itvn jednak nie widzę aby miała być ta transmisja.

padre
06-07-2013, 17:46
Partizan w takim samym składzie wyjściowym jak w ostatnim sparingu z Metalistem Charków (2-2). My też chyba w optymalnym na tę chwilę zestawieniu. Niezły meczyk się szykuje.

http://legia.com/www/images/zdjecie/big/DSC_8612_81a6bf4a3655b0c0fd27ac0dd099c6f7.jpg

Dossa J. już jakby z utęsknieniem zerka w stronę Żylety... ;)

(L)ukaszns
06-07-2013, 18:16
W koncu pasowalo by wygrac :)

Bonhart
06-07-2013, 19:48
I wiele na to wskazuje. Pare godzin temu wrocilem z wakacji, wiec na stadion wybieram sie dopiero jutro, ale licze na ladna gre w finale :) Czekam na pierwsze relacje, bo sledze tylko tekstowa, w ktorej emocje jak na rybach ;) Fajnie, ze Sagan nie przestaje strzelac no i wyglada na to, ze Bereszynski nie spuszcza z tonu - 2 asysty.

kriszko
06-07-2013, 20:51
Ja wiem, że mecz z dopingiem i bez to jak niebo i ziemia, ale nasz mecz z Partizanem znacznie ciekawszy niż pierwsze spotkanie (tam przez większość czasu wiało nudą). Z Fluminense zrobił na mnie spore wrażenie gracz z numerem 16. Trzeba będzie na niego uważać w finale bo potrafi zakręcić obrońcami.

Mario
06-07-2013, 21:02
I wiele na to wskazuje. Pare godzin temu wrocilem z wakacji, wiec na stadion wybieram sie dopiero jutro, ale licze na ladna gre w finale :) Czekam na pierwsze relacje, bo sledze tylko tekstowa, w ktorej emocje jak na rybach ;) Fajnie, ze Sagan nie przestaje strzelac no i wyglada na to, ze Bereszynski nie spuszcza z tonu - 2 asysty.

A to czasem nie Radović dogrywał do Kucharczyka?

wersy
06-07-2013, 21:03
Jak grał Raul?

Bonhart
06-07-2013, 21:03
Chyba tak, musialem cos zle przeczytac w relacji live.

Luke
06-07-2013, 21:08
Mecz dość średni w wykonaniu obu drużyn, ale w naszej grze widać progres w porównaniu do sparingów (bazuję na meczu z Ziliną). W ataku wszystko było w porządku i cieszyło to, że prowadząc 1-0 dochodziliśmy do kolejnych sytuacji. Ale nie o tym chciałbym napisać, a o grze w defensywie. Sporo niedokładności, karygodnych strat, dzięki, którym Partizan stwarzał zagrożenie i w wielu sytuacjach to Kuciak musiał ratować sytuacje. Szczególnie w środku było widać problemy w zgraniu pomiędzy Juniorem i Jodłowcem. Trzeba nad tym pracować, bo III runda kwalifikacji stanie się przeszkodą nie do przejścia. W pomocy irytował Vrdoljak, który zanotował sporo strat.
Coś o nowych graczach. Junior spokojnie może się stać ostoją obrony, a i w ofensywie się przyda. W drugiej połowie miał sytuacje do strzelenia goli po dośrodkowaniach. Pinto więcej pracował w defensywie, zagrał poprawnie, ale bez fajerwerków. Raul Bravo niezbyt dobrze, był ogrywany, a w ataku niezbyt widoczny. Bardzo dobrze zaprezentował się Augusto, świetnie radził sobie z graczami Partizana, znakomicie zastawiał piłkę i raz w końcówce kapitalnie uwolnił się spod opieki dwóch graczy rywala. Jak się zgra z zespołem mogą być z niego ludzie.

Mecz Flu-Austria na niższym poziomie, ale trzeba uważać na świetnie wyszkolonych technicznie Brazylijczyków.

Mario
06-07-2013, 21:27
Mecz dość średni w wykonaniu obu drużyn, ale w naszej grze widać progres w porównaniu do sparingów (bazuję na meczu z Ziliną). W ataku wszystko było w porządku i cieszyło to, że prowadząc 1-0 dochodziliśmy do kolejnych sytuacji. Ale nie o tym chciałbym napisać, a o grze w defensywie. Sporo niedokładności, karygodnych strat, dzięki, którym Partizan stwarzał zagrożenie i w wielu sytuacjach to Kuciak musiał ratować sytuacje. Szczególnie w środku było widać problemy w zgraniu pomiędzy Juniorem i Jodłowcem. Trzeba nad tym pracować, bo III runda kwalifikacji stanie się przeszkodą nie do przejścia. W pomocy irytował Vrdoljak, który zanotował sporo strat.
Coś o nowych graczach. Junior spokojnie może się stać ostoją obrony, a i w ofensywie się przyda. W drugiej połowie miał sytuacje do strzelenia goli po dośrodkowaniach. Pinto więcej pracował w defensywie, zagrał poprawnie, ale bez fajerwerków. Raul Bravo niezbyt dobrze, był ogrywany, a w ataku niezbyt widoczny. Bardzo dobrze zaprezentował się Augusto, świetnie radził sobie z graczami Partizana, znakomicie zastawiał piłkę i raz w końcówce kapitalnie uwolnił się spod opieki dwóch graczy rywala. Jak się zgra z zespołem mogą być z niego ludzie.

Mecz Flu-Austria na niższym poziomie, ale trzeba uważać na świetnie wyszkolonych technicznie Brazylijczyków.

Chciałem się właśnie odnieść do brazylijskiego nabytku. Urban był mocno niezadowolony ze ściągnięcia Augusto, a może się okazać, że to był strzał w "10", bo prezentuje się bardzo przyzwoicie. Zgranie z resztą zespołu może sprawić, że będziemy mieli bardzo konkretnego ofensywnego pomocnika, który będzie odpowiedzialny za kreowanie gry. Źle to nie wygląda, napastnik by się jeszcze przydał i można uznać okienko transferowe za w pełni udane.

kikuchijo
06-07-2013, 21:47
A to czasem nie Radović dogrywał do Kucharczyka?

To zależy od relacji, na legia.net Radović a na legionisci.com Bereszyński:)

Olszi
06-07-2013, 22:06
Z kolei na oficjalnej asysta Sagana :hmm:

kriszko
06-07-2013, 22:07
Skrót meczu (drugi filmik od dołu)

http://www.sr.partizan.rs/66687-legia-partizan/

Widać, że Rado asystował przy drugiej bramce.

Kolodont
06-07-2013, 22:47
Asystę przy drugim golu zaliczył Rado. Info naoczne ;) Nowe nabytki ciekawie się zaprezentowały nawet ten Augusto- ma chłopak kiwkę i takie futsalowe przyjęcie piłki podeszwą. A te samochody to rozlosowali czy ja się zgapiłem? :)

Ryku
07-07-2013, 10:20
To może i ja się wypowiem odnośnie nowych w tym meczu, jako że obserwowałem go dość uważnie.

Junior i Bravo stanowili o lewej części obrony. Bravo jako skrajny lewy, a Dossa środkowy lewy. Już bodaj pierwsza akcja Partizana przy takim naszym ustawieniu i ta dwójka się pogubiła. Bravo nie wiadomo czemu koniecznie chciał zejść do środka i wygonił Dossę do zawodnika, który hasał po skrzydle. Wymiana pozycji za długo trwała i Partizan oddał wtedy strzał obok bramki.

Za jakiś czas ponownie Partizan oddaje strzał z sektora, za który odpowiedzialna jest ta dwójka. Tym razem jednak obronił Kuciak, a piłkę wywalił Dossa. Później było kolejne ostrzeżenie, aż w końcu padła bramka. Gdyby ktoś oglądając skrót z tego meczu zastanawiał się między którymi obrońcami ta piłka przeszła to już to będzie jasne mam nadzieję.

Junior ogólnie widać było, że bardzo chce. Jest nieźle wyszkolony technicznie. Raz udało mu się zablokować jeden strzał i raz na tyle ofiarnie interweniował w polu karnym, że musiał korzystać z pomocy medyków. Co ciekawe, przy którejś tam akcji gdyby nie był spóźniony i tak zdziwiony dośrodkowaniem to miałby okazję bramkową.

Bravo w mojej ocenie wypadł blado. Jest wolny i zdecydowanie nie nadaje się do wyprowadzania piłki z obrony. Wszystkie piłki były przez niego wywalane na pałę do przodu, a jeśli ją przyjmował i w pobliżu pojawiał się jakiś gracz Partizana piłka natychmiast leciała do Kuciaka. Takich podań (prawie z połowy boiska!) było z 4-5. Tylko czekałem kiedy piłka podskoczy na jakiejś nierówności, Dusan się obetnie, albo podanie będzie zwyczajnie za słabe...

Kiedy patrzyłem na grę Pinto to widziałem Cabrala po prostu. Nie wiem, dla mnie ci piłkarze są identyczni. Postawa, szybkość biegu, dobra technika, czasem podanie z podcinki.. i w zasadzie to wszystko. Wg mnie dobrą zmianę dał Kopczyński, który dużo żwawiej się ruszał.

Bardzo dobry mecz Radovicia i Sagana. Rado bardzo ładnie mieszał, waleczny, dynamiczny, z przodu dużo się ruszał.
Na plus też Jodła i Bereś.

Słabiutki mecz Kosy. Ewidentnie nie radził sobie z fizycznie grającymi zawodnikami Partizana. Nie było też gdzie się rozpędzić, więc po prostu w tym meczu zawodnik niewidoczny.

crolick
07-07-2013, 10:32
Wiadomo dlaczego nie zagrali Ojamaa i Broź?

GregorAE
07-07-2013, 10:34
Ojamaa - kontuzja

Broź - może zagra dzisiaj. Urban wspominał o innym składzie w obu meczach

matikyo
07-07-2013, 10:36
z konferencji

Urban:

Henrik Ojamaa ma problem z mięśniem dwugłowym. Drobnostka, ale musimy trochę na niego poczekać.
Jutro zagra zupełnie inny skład, stąd też tak krótka ławka. Chcemy, ze większość zawodników łapała rytm gry.

lajfycom
07-07-2013, 13:58
Legia - Fluminese na żywo
http://www.lajfy.com/match/index/id/66528

NGA
07-07-2013, 17:50
Puchar jest nasz :)

ja123
07-07-2013, 17:52
W I połowie na + zwłaszcza Furman, w drugiej Żyro (oby nie była to poważna kontuzja ;( ) Łukasik za to chyba nieprędko zadebiutuje w I składzie w nowym sezonie, przy tej ilości konkurentów i swojej formie. Kiepskie mecze "nowych". Niczym nie zachwycili Broź czy Augusto, a Bravo to raczej nie ma co liczyc na kontrakt. Wawrzyniak w 5 minut II połowy więcej pokazał. Wbrew hejterom zapowiada się, że w nowym sezonie dalej będzie najlepszym lewym obrońcą ligi ;p

Bootleg
07-07-2013, 18:25
ja bym wyróżnił Mikitę. Robił trochę wiatru, potrafił się znaleźć. Brakowało może wykończenia, czy czasami podania do lepiej ustawionego kolegi, momentami górę brała młodzieńcza fantazja, ale to chyba w tym wieku normalne. Jako 3 napastnik powinien na stałe zostać w pierwszej drużynie.

piejo kury piejo
07-07-2013, 18:30
Kolejne trofeum dla Legii, chyba już 5 w tym sezonie. :lol2:

Coś mi się wydaje że Leśny już dawno zaklepał Bravo, mimo że ten podpisanego kontraktu jeszcze nie ma. Swoją drogą ciekawe czy dalej jest aktualna opcja pozyskania młodzika z Fluminese, jeśli tak to warto by się zainteresować Jeffersonem (o ile dobrze pamiętam) - piłkarz dosyć szybki.

Robert E. Lee
07-07-2013, 18:38
A co, na olimpiade jedziemy?

Adqs
07-07-2013, 18:39
Mikita to taki trochę Kucharz- też robi wiatr i pokazuje się do gry. W kluczowych momentach jednak głowa w dół i źle to wychodziło.

padre
07-07-2013, 19:03
http://legia.com/www/galerie/wydarzenia/2013-07-07dc22/big/1086.jpg

Augusto epic fail :lol:
robisz to źle

Marru
07-07-2013, 19:09
Przeciwnik może nie był z najwyższej półki ale i tak Mikita dobrze wypadł. Popracuje nad skutecznością i będzie dobrze bo piłka go szuka, a także nie odskakuje na 3 metry jak Łukasikowi.

Można mówić o Golu wszystko ale dzisiaj na tle Łukasika to jak profesor. O wiele bezpieczniej było jak on brał się za rozgrywanie od tyłu.

trx.
07-07-2013, 19:10
Juniorowi Ebebenge namiętnie tłumaczył, że eLka tylko prawą ręką. Widocznie Augusto został zaniedbany i powinni to szybko nadrobić bo słabo to wygląda - w dodatku dali to zdjęcie na główną.

Lillo
07-07-2013, 19:19
Ten Bravo to niezły ogór, już Suler gra lepiej.

brachu
07-07-2013, 19:24
Ten Bravo to niezły ogór, już Suler gra lepiej.
Ale Bravo przynajmniej gola strzelil :lol3:

wersy
07-07-2013, 19:38
Zawiodłem się na Bravo, ale perspektywa kolejnego sezonu z Wawrzyniakiem to też coś, co mnie skręca:P

Ale ogólnie mecz na +, wygląda na to, że Żyro będzie solidnym zmiennikiem dla Kosy, Furman łapie formę, a i Cichockiego można spokojnie w tej rundzie wprowadzać i nie zdziwiłbym się, gdyby za parę miesięcy był już naszym podstawowym obrońcą. Z Mikity też chyba będą ludzie, także trzeba dawać mu wchodzić na końcówki, zamiast sprowadzać na siłę kolejnego napastnika-zapychacza. Rzeżnik może być zmiennikiem tak na prawą, jak i na środek, także zawodnik przydatny.

Henio
07-07-2013, 20:18
Bravo to nie załapałby się do żadnej polskiej ekstraklasowej drużyny. Jeżeli szukamy alternatywy dla Wawrzyniaka to zamiast zostawiać Bravo na Deyna Cup lepiej było spróbować z Broziem ew. Rzeźniczakiem.
Z nowych nabytków to największe rozczarowanie przeczuwam z Pinto. Wczoraj mnie rozczarował. Jak patrzę na jego grę w obronie to pierwsze skojarzenia mam z tym http://www.youtube.com/watch?v=az0i_JvEzt8
Cichocki to przyszłość naszej defensywy. Już jest lepszy od Sulera.
Żyro, chyba najlepszy w dzisiejszym meczu.

lukakowal
07-07-2013, 20:42
Jesli Pinto mialby byc rozczarowaniem to nie najlepiej... z naszych nowych nabytków to tylko na niego licze, jesli nie wypali to po tym okienku transferowym jestesmy na -2(Jedrzejczyk, Ljuboja). Liczylem na troche wiecej...

Loko
07-07-2013, 22:11
Na + dziś na pewno Furman, Żyro, Broź, Mikita. Czasami na te akcje w naszym wykonaniu patrzyło się naprawdę przyjemnie.
Dalej problem jest przy stałych fragmentach, no nikt nie umie dobrze piły na głowę zagrać albo chociaż na aferę w polu karnym.

Gabro
07-07-2013, 22:12
No tak, Morientesa nie ściągneli....

brachu
07-07-2013, 22:22
Z nowych nabytków to największe rozczarowanie przeczuwam z Pinto. Wczoraj mnie rozczarował. Jak patrzę na jego grę w obronie to pierwsze skojarzenia mam z tym http://www.youtube.com/watch?v=az0i_JvEzt8
.

- na początek kilka zdań o nowych zawodnikach. Zdecydowanie najlepsze wrażenie zrobił Helio Pinto, który dołożył Janowi Urbanowi sporo bólu głowy, kogo powinien wystawiać na środku pomocy. Do dyspozycji są Łukasik, Furman, Vrdoljak, Gol, Augusto niedoświadczony Kopczyński i… a może przede wszystkim Portugalczyk ściągnięty z APOEL-u. Ciężko ocenić, jak będzie wyglądał w destrukcji, ale technikę, wrzutkę i podanie ma facet nieprzeciętne. Kilka zagrań wystarczy, by stwierdzić, że mamy do czynienia z zawodnikiem nieprzypadkowym. A czy wysokiej klasy – to się dopiero okaże.
- opinia z weszlo o Pinto. Ciekawe kto ma racje ?

Ado
07-07-2013, 23:23
Lcezy7WF_h8

Bonhart
07-07-2013, 23:31
Brawo za Deyna Cup - mysle, ze ta impreza za pare lat moze byc jedna z czolowych na mapie sparingowej Europy. Kto wie, przy zainteresowaniu sponsorow i stacji telewizyjnych moze za jakis czas przyjada Juve, ADO, Hajduk, albo Valencia, Besiktas, PAO? ;) Zdecydowanie fajniej oglada sie takie mecze, niz gierki z Dolcanem Zabki czy innym Zniczem Pruszkow. O wyzszej wartosci szkoleniowej nie wspominajac.
Co do meczu Legii, na pewno pozytywnym aspektem jest bardzo pewna wygrana naszych rezerwowych z brazylijska mlodzieza w szeregach ktorej jest ponoc kilku pilkarzy pukajacych do wielkich pilkarskich firm. Fajnie, ze z dobrej strony pokazuja sie chlopaki z akademii, oby potwierdzili dobra dyspozycje w trakcie ligowej rabanki. Czy Helio Pinto i Augusto beda istotnymi wzmocnieniami pewnie przekonamy sie za jakis miesiac, dla mnie golym okiem widac, ze technika i panowaniem nad pilka przewyzszaja wiekszosc naszych pilkarzy. Czy to sie sprawdzi w sezonie? Jakby to powiedzial pewien bramkarz: We will say what time will tell.. :)

FullOpcja
08-07-2013, 19:55
Na oficjalnej jest do obejrzenia cały mecz z Fluminense jeśli ktoś byłby zainteresowany.

detoxizer
08-07-2013, 20:44
Oglądam sobie powtórkę i powiem tyle- jeśli Urbanowi uda się nauczyć trochę taktyki, to z tego Augusto będziemy mieć mnóstwo pociechy. Wyszkolenie techniczne niesamowite.

Gabro
08-07-2013, 22:01
Oglądam sobie powtórkę i powiem tyle- jeśli Urbanowi uda się nauczyć trochę taktyki, to z tego Augusto będziemy mieć mnóstwo pociechy. Wyszkolenie techniczne niesamowite.

Taktyki to sie uczy w juniorach. Moim zdaniem gość podzieli los Salinasa.

detoxizer
08-07-2013, 23:00
Tylko nauczyć gościa taktyki jest jednak łatwiejsze, niż nauczyć prosto kopać piłkę.

Van Holden
09-07-2013, 02:03
Taktyki to sie uczy w juniorach. Moim zdaniem gość podzieli los Salinasa.
Jeżeli dostanie szansę na pierwszy skład, bądź min. 25 minut w meczu, to nie podzieli. Gość ma niesamowitą technikę i lekkość w kontakcie z piłką. Piłka mu nie przeszkadza.