PDA

Zobacz pełną wersję : Lato - wróg nr 1

swiety1916
20-06-2013, 07:04
Wprawdzie kalendarzowe i astronomiczne lato jeszcze przed nami, jednak to co dzieje się za oknami i wynikające z tego skwaru konsekwencje, zniechęcają do czegokolwiek, no, może z paroma małymi wyjątkami :piwo:

Zmarzluchy mają swój temat, więc pozwalam sobie założyć ten topic, żeby "ludzie północy" też mieli gdzie ponarzekać, a jak! Tym bardziej, że istniejące już wątki na temat lata traktują tylko o szanownym prezesie - przyjacielu Pana Zdzisława.

Zatem :prosze:

ŁukaszD
20-06-2013, 07:17
LATO! CO? NA******LAJ

:hyhy:

W.
20-06-2013, 07:37
Ja się podpisuję pod wypowiedzią kolegi ŁukaszD i w nawiązaniu do tematu pojadę oldshoolowym letnim hitem:piwo:

http://www.youtube.com/watch?v=EmvHGIXvA1Q

legart
20-06-2013, 07:51
w Polsce jest zimno od września do maja tak że nie ma się co obrażać na te parenaście tygodni ciepła...

swiety1916
20-06-2013, 08:45
w Polsce jest zimno od września do maja tak że nie ma się co obrażać na te parenaście tygodni ciepła...

Gorzej jak się te parenaście tygodni siedzi w robocie, gdzie dzięki praktykom budowlanym zamierzchłych czasów jest latem kilka stopni C więcej niż na dworze :/ Lato lubię tylko na urlopie :prawi:

Szaman
20-06-2013, 08:47
https://www.youtube.com/watch?v=eUXXb2v8ymU

:muza:

Danoo
20-06-2013, 09:45
Jeszcze można poskarżyć się na nasze nowoczesne jeżdżące sauny (wiadomo kogo wina :chees:)

Za to świetnie jest usiąść na ławeczce i schłodzić się odpowiednim trunkiem po trudach całego dnia.

Więcej plusów niż minusów ;)

Pogo(L)
20-06-2013, 09:53
A myślałem, że znów temat o panu prezesie naszej ulubionej organizacji. :prawi:
Na plażę w sam raz. :)

Kusza
20-06-2013, 09:56
Ja rozumiem że do następnego finału WOŚP zostało jeszcze pół roku i nie ma gdzie siać nienawiści ale żeby lato obarczać winą? :chees:
Załóżcie temat że HGW musi odejść, albo jeszcze lepiej że Wojtek Sokół to matoł i tam piszcie do woli :oczko: Może nawet Dyżurny Adwokat Uciśnionego Jurka Owsiaka będzie mógł wziąć ich w obronę :lol:
(księciuniu :hyhy: )

księciuniu
20-06-2013, 10:05
Z HGW może być problem (podpisałem się pod wnioskiem o refernedum), z Sokołem też bo jedynym jakiego znam to ten Gromowładny o którym śpiewała Edytka :lol:
Ale w sumie, jak mi podniosą stawkę od jebniętego (nomen omen) posta to mogę Szanownej Pani Prezydent albo Pana Poetycko Recytującego Artysty bronić :D

A lato jest złe, bo jest za ciepło na warzenie piwa :p

swiety1916
20-06-2013, 10:18
Z HGW może być problem (podpisałem się pod wnioskiem o refernedum), z Sokołem też bo jedynym jakiego znam to ten Gromowładny o którym śpiewała Edytka :lol:
Ale w sumie, jak mi podniosą stawkę od jebniętego (nomen omen) posta to mogę Szanownej Pani Prezydent albo Pana Poetycko Recytującego Artysty bronić :D

A lato jest złe, bo jest za ciepło na warzenie piwa :p

Podniosą, hmm, czyli jednak Ci płacą. Tego się obawiałem :hyhy: A co do piwa to przecież mówię, że lato nadaje się tylko do jego picia!

@ Kusza - :lol:

LOL3K
20-06-2013, 10:26
Nie pasuje to jazda do Norwegii :mf:

księciuniu
20-06-2013, 10:28
Podniosą, hmm, czyli jednak Ci płacą. Tego się obawiałem :hyhy: A co do piwa to przecież mówię, że lato nadaje się tylko do jego picia!

No pewnie, że płacą.

Pytanie tylko: Kto ?? :p

swiety1916
20-06-2013, 10:49
No pewnie, że płacą.

Pytanie tylko: Kto ?? :p

Jak to kto? Pan Artysta i wiadome koncerny :lol:
Edyta: oczywiście źle się wyraziłem. Nie koncerny, ale powiedzmy, że "wytwórnie",

deemka
20-06-2013, 15:10
Kocham lato :raca:

ra4319
20-06-2013, 15:14
Jak zobaczyłem ten wątek to byłem przekonany, że jest on o Grzegorzu "wziąć olbrzymie pieniądze" Lato, a tutaj niespodzianka

księciuniu
20-06-2013, 15:37
Kocham lato :raca:

http://imgup.pl/dm/Q2H0/la.jpg (http://imgup.pl/pm/Q2H0/la.html)

Sosen
20-06-2013, 15:46
Co tu się kurka wodna dzieja ? Lato w Polsce to pryszcz przy upałach na czarnym lądzie :lol:

Zimne piweczko, ławeczka lekko zacieniona i sie żyje. A jak się nie podoba to wyjazd z PAN na Arktykę ewentualnie Antarktydę pingwiny liczyć :lol2:

R.
20-06-2013, 15:52
Do tego dodać widoczki na ulicach, w parkach itp. :D
Nie ma co, ujowe to lato. :lol:

b.
20-06-2013, 15:53
Zimne piweczko, ławeczka lekko zacieniona i sie żyje.

wczoraj było testowane, ale te pedały komary wukrwiają

czw-sob działeczka, nd-wt jeziorko - wtedy lato było gicior:)

teraz niech spierdala, leje się pot nawet z mojej łysej glacy:)

księciuniu
20-06-2013, 16:00
Zimne piweczko, ławeczka lekko zacieniona i sie żyje.

Chyba, że komuś akurat dzisiaj przysłów gajerze zapierniczać :help:

A co widoczków, to naprzeciwko w metrze siedziała taka urocza panienka, której z gorąca czy też „przez nieuwagę” się pare górnych guziczków od kiecki odpieło odsłaniając pierś kształtną i koronkę biustonosza elegancką…
I sobie człowiek przyjemnie podróżował, aż jakiś p e d a ł (chciaż wyglądął normalnie) siedzący obok mnie podszedł do niej i … powiedział, że jej się guzik rozpiął :efoch:
I jak tu żyć?

maatek
20-06-2013, 16:09
:lol:

Jak zobaczyłem, że ostatniego posta jeb.nął w tym temacie Księciuniu, to byłem pewien, że chodzi o widoki :lol3:

ŁukaszD
20-06-2013, 16:21
no właśnie! temat rozwinął się w prawidłową stronę... przyszło lato wyszły cycki! :prawi:

swiety - rzeczywiście wpasowałeś się w lukę z tematem idealnie! :lol3:

Sosen
20-06-2013, 16:45
Dobry cyc nie jest zły :hyhy:

@Księciuniu

Myślałem, że zobaczyłeś kolejną Miss Leginsów :lol:

księciuniu
20-06-2013, 16:49
Teraz na leginsy jest za ciepło. :D

A poza tym od wypatrywania tych elementów garderoby to na forumce jest inny specjalista...

... czekając na jego ofertę narazie nie podam publicznie nicka :lol:

Ivan Drugi
20-06-2013, 17:07
A czy są tu tak wiekowi panowie którzy pamiętają naszą odpowiedź na cycatą Sabrinę czyli Danutę Lato ? :kowboi:http://www.banzaj.pl/pictures/kultura/muzyka/artysci/80s_piosenkarki/danuta_lato3.JPG

Kusza
20-06-2013, 18:08

A poza tym od wypatrywania tych elementów garderoby to na forumce jest inny specjalista...

fjNMtIsziZc

NORMALNA SPRAWA :lol:

Yanks
20-06-2013, 18:38
pozwalam sobie założyć ten topic, żeby "ludzie północy" też mieli gdzie ponarzekać,

Na pnocy 24 stopnie w cieniu (19.30). Sloneczko wysoko i ledwo zajdzie. W nocy jasno, to i mozna sledzie polapac z mostu. "Widoki" jak najbardziej spoko. W weekend Midsomar, wiec moze byc ciekawie. Komarow malo, piwo zimne, tylko troche cieniunkie (3,5%) ... luzik :chees:

Domino KG(L)
20-06-2013, 18:48
Na północy czyli u Nas dziś masakra - nigdy jeszcze nie widziałem tak spokojnego Bałtyku i ZERO wiatru od morza... Jak ktoś się opalał to trafił z pogodą bo waliło słoneczko na maxa!

Seba.Kolos
20-06-2013, 19:04
wczoraj 35 dzis 38 :poddaje:

Yanks
20-06-2013, 19:06
Na północy czyli u Nas

... ja nie moge powiedziec u nas, ale dodaj jeszcze ponad 1000 km ... i tez lepiej nie mam ... :hmm: ... tzn mam. Wszystko zalezy od tego co sie robi. Sprawdza sie stare powiedzenie - "Punkt widzenia, zalezy od punktu lezenia/siedzenia/stania" ... Ja tam sobie leze :D

zinger
20-06-2013, 19:18

Wchodzę w temat, myślałem że jakiś pokemon odkopał jakiś temat o pzpnie, a tu jeszcze gorzej, ludziom ciepełko nie pasuje :poddaje:

Czytam dalej, a tam szantaż odchodzi :lol: a więc moja oferta jest taka - w sobotę idę na browarową eskapadę, ale Ty zostajesz z moim dzieckiem, płacę w PINTACH za godzinę, deal? ;)

@Kusza - konkretna nutka :kowboi:

harryvelmaciek
20-06-2013, 19:19
wczoraj 35 dzis 38 :poddaje:

a sesja na Politechnice w pełni...

Podróżnik
20-06-2013, 19:48
Nie pasuje to jazda do Norwegii :mf:
Po co od razu do Norwegi u mnie w pracy temperatura na komorach minus 25 wiec jak mi za gorąco to wpadam tam na 3 minuty i upały mnie nie wzruszają :)

Lechista
20-06-2013, 20:12
Nie ma to jak słoneczko,piwko,bez falowe morze, ładne widoki na plaży, można się spalić. Gdańsk czeka na turystów :impreza:

księciuniu
20-06-2013, 20:17
a więc moja oferta jest taka - w sobotę idę na browarową eskapadę, ale Ty zostajesz z moim dzieckiem, płacę w PINTACH za godzinę, deal? ;)

To Ty masz dziecko :o :o Do tej pory tylko o psie wspominałeś :lol:

Bierz ze sobą albo podrzuć ululane (:prawi:) do mnie - jedno w tą, jedno we wtą, co za różnica... (czy jak to się tam pisze ;))

zinger
20-06-2013, 20:33
No tak, zwykle gadamy tylko o browarze :lol: a psy się zaplątują do rozmowy tylko przez przypadek :lol: :lol:

Bugi B.
20-06-2013, 21:09
Kurde panowie.... rozumiem gorąco, słoneczko przygrzewa w czoło itp. ale widoki na ulicach rekompensują wszystko.... :)

księciuniu
20-06-2013, 21:34
No tak, zwykle gadamy tylko o browarze :lol: a psy się zaplątują do rozmowy tylko przez przypadek :lol: :lol:

To Ty się im do legowiska po tym browarze zaplątujesz :lol:

startowiec55
20-06-2013, 22:09
Kurde panowie.... rozumiem gorąco, słoneczko przygrzewa w czoło itp. ale widoki na ulicach rekompensują wszystko.... :)

Tak jak smród spod pachy baby w autobusie, udającej Grodzką średnio :hyy: Ale z kolei wieczorne bieganie z nowo poznanymi dziewczynami z Targówka, które jak się po dłuższej rozmowie okazało, uczęszczają na Ł3 - rekompensuje w pełni ! :ok:

bloniaq
20-06-2013, 22:16
A jak u nich z wymaganiami? Bo wiesz, takie z Grójca na przykład nie są wymagające... :lol:

swiety1916
20-06-2013, 22:39
Wchodzę w temat, myślałem że jakiś pokemon odkopał jakiś temat o pzpnie, a tu jeszcze gorzej, ludziom ciepełko nie pasuje :poddaje:

Czytam dalej, a tam szantaż odchodzi :lol: a więc moja oferta jest taka - w sobotę idę na browarową eskapadę, ale Ty zostajesz z moim dzieckiem, płacę w PINTACH za godzinę, deal? ;)

@Kusza - konkretna nutka :kowboi:
Z tym pokemonem lekko przesadziłeś :hyhy:

Na północy czyli u Nas dziś masakra - nigdy jeszcze nie widziałem tak spokojnego Bałtyku i ZERO wiatru od morza... Jak ktoś się opalał to trafił z pogodą bo waliło słoneczko na maxa!
Nie ma to jak słoneczko,piwko,bez falowe morze, ładne widoki na plaży, można się spalić. Gdańsk czeka na turystów :impreza:
Nie no, chłopaki. Lato na plaży jest ok. Jednak zaznaczam, że jest to wyjątek (jeden z kilku) potwierdzający regułę :prawi:

Częściowo masz Bugi rację, ale niestety widoki dam, które zamiast odkrywać swe uroki bardziej powinny zawinąć się w folię i sprzedawać jako pyzy na parę, mogą mi zrekompensować jedynie obiad :D

Tak jak smród spod pachy baby w autobusie, udającej Grodzką średnio :hyy: Ale z kolei wieczorne bieganie z nowo poznanymi dziewczynami z Targówka, które jak się po dłuższej rozmowie okazało, uczęszczają na Ł3 - rekompensuje w pełni ! :ok:
Bieganie w taką pogodę :kac:

A jak u nich z wymaganiami? Bo wiesz, takie z Grójca na przykład nie są wymagające... :lol:
:lol:

hasor
20-06-2013, 22:57
Ja rozumiem że do następnego finału WOŚP zostało jeszcze pół roku i nie ma gdzie siać nienawiści ale żeby lato obarczać winą? :chees:

Nie bój żaby, Woodstock się zbliża :lol:
Ja to mam generalnie pecha, w zimę przy ostrych mrozach w mieszkaniu koło 14-16 stopni bo okna nieszczelne, w lato tak od godziny 14 do 20 słońce wali prosto w te okna i pokój zamienia się w saunę. Nie dogodzisz :D
No i bieganie w taki zaduch, nawet pod wieczór, jest dość męczące :kac:

Kusza
20-06-2013, 23:01
Nie bój żaby, Woodstock się zbliża :lol:

Oooooo to brudasy kvrwy j.ebane :lol:

Sosen
20-06-2013, 23:06
Komary to jeba.e kvrwy bez odrobiny wyczucia sytuacji. Gryzą bez względu na miejscówkę szmaty jedne :prawi:

Bugi B.
20-06-2013, 23:26
Częściowo masz Bugi rację, ale niestety widoki dam, które zamiast odkrywać swe uroki bardziej powinny zawinąć się w folię i sprzedawać jako pyzy na parę, mogą mi zrekompensować jedynie obiad :D

No i powiesz mi, że dziś nie widziałeś ani jednej na której mógłbyś zawiesić dłużej oko.... bądź żadnej z którą nie mógłbyś porozmawiać nt wpływu wyjścia Wiplera z PiSu na sytuację polityczną w Polsce, bądź wpływu erupcji Wulkanu na Islandii na polską i europejską przestrzeń lotniczą? :look:

Ps. Dziś w sumie zreflektowałem się, że to jakaś nowa moda już chyba jest. Zakłada taka jedna stanik i na siebie coś ala prześwitujące firanki... :) Czekam na firanki z ... innym "podkładem" :D

edit: ale... jakby nie patrzeć jest to trochę smutne, bo wygląda na to, że coraz mniej kobiet ceni swoją prywatność i jakby mniej szacunku do siebie mają.

swiety1916
20-06-2013, 23:30
No i powiesz mi, że dziś nie widziałeś ani jednej na której mógłbyś zawiesić dłużej oko.... bądź żadnej z którą nie mógłbyś porozmawiać nt wpływu wyjścia Wiplera z PiSu bądź wpływu erupcji Wulkanu na Islandii na polską i europejską przestrzeń lotniczą? :look:

Ps. Dziś w sumie zreflektowałem się, że to jakaś nowa moda już chyba jest. Zakłada taka jedna stanik i na siebie coś ala prześwitujące firanki... :) Czekam na firanki z ... innym "podkładem" :D

edit: ale... jakby nie patrzeć jest to trochę smutne, bo wygląda na to, że coraz mniej kobiet ceni swoją prywatność i jakby mniej szacunku do siebie mają.
Zgadzam się z Twoimi spostrzeżeniami. I nie widziałem dzisiaj żadnej takiej, h... bo 12 godzin w robocie to tylko te raszple ode mnie z pracy paskudne. A pote zza okna samochodu wszystkie baby takie spocone jakieś!

Oooooo to brudasy kvrwy j.ebane :lol:
:lol: A niech im kvrwa błoto wyschnie!

Bugi B.
20-06-2013, 23:54
I nie widziałem dzisiaj żadnej takiej, h... bo 12 godzin w robocie to tylko te raszple ode mnie z pracy paskudne. A pote zza okna samochodu wszystkie baby takie spocone jakieś!
!

To miałeś, że tak powiem pyrrusowy dzień... :oczko:

swiety1916
21-06-2013, 13:43
To miałeś, że tak powiem pyrrusowy dzień... :oczko:

No tak jakby :) Najważniejsze, że temat zadziałał - dzisiaj zelżało trochę, przynajmniej u mnie.

StefanMW
21-06-2013, 13:43
I komu to lato przeszkadzało? Czuję, że jak pierdolnie to 2gi raz w tym miesiącu Mławę zaleje.

Warszafiak
21-06-2013, 13:45
Na toruńską bez pontonu nie ma co wjeżdżać , jak pier***e :)

Fenix
21-06-2013, 13:49
A było tak pięknie...

http://www.sat24.com/pl/pl tu widać dokładnie.

Sosen
21-06-2013, 13:56
Tzn. będzie padał deszcz ? :popcorn:

Na tym linku nic nie widać za wyjątkiem chmur :lol2:

e: kvrwa samochód pod drzewem zaparkowany, oby tylko nie grad :ucieka:

Fenix
21-06-2013, 14:01
To burzowe ;) po lewej możesz zaznaczyć "błyskawice"

Powietrze jak w szklarni...:kac:

Ha(L)ina
21-06-2013, 14:08
w Żyrardowie i Grodzisku nakurvia gradem więc radzę zastanowić się nad zmianą miejscówki auta ;)

Sosen
21-06-2013, 14:26
w Żyrardowie i Grodzisku nakurvia gradem więc radzę zastanowić się nad zmianą miejscówki auta ;)

najbliższa możliwość zmiany miejsca parkowania o 18 :]

panzer77
21-06-2013, 14:55
http://www.blitzortung.org/Webpages/index.php?lang=pl&subpage_0=15

Burza nadchodzi :wkurzony:

Szaman
21-06-2013, 14:57
http://www.youtube.com/watch?v=CKTKbiZW38Y&feature=youtu.be

klasyk :prawi:

PeCe
21-06-2013, 15:01
Komary to jeba.e kvrwy bez odrobiny wyczucia sytuacji. Gryzą bez względu na miejscówkę szmaty jedne :prawi:

Z Ciebie przynajmniej mają co spijać :lol3:

Buzz
21-06-2013, 15:11
I gdzie teraz ta burza jest? Chcę wiedzieć kiedy okna mam zamknąć, żeby mi wody nie nalało ;)

Ha(L)ina
21-06-2013, 15:12
I gdzie teraz ta burza jest? Chcę wiedzieć kiedy okna mam zamknąć, żeby mi wody nie nalało ;)

aktualnie w okolicach Pruszkowa

Sosen
21-06-2013, 15:15
Z Ciebie przynajmniej mają co spijać :lol3:

a co krwi nie masz ? :lol:

W centrum na obecną chwilę względny spokój. Pokropiło, 3 razy zagrzmiało i trochę się schłodziło :) czuwaj !

BZ(L)
21-06-2013, 15:20
jak by te komary tłuszcz spijały to by była bajka :lol:

hasor
21-06-2013, 15:46
Przed chwilą tak pierdolnęło, że włączyły się alarmy w autach w okolicy
kurva, a ja mam dziś grilla o 18 :roll:

księciuniu
21-06-2013, 15:56
Weź czepek i akwalunek :D

Buzz
21-06-2013, 16:45
Ale zara pierdolnie :ucieka:

Yanks
21-06-2013, 17:26
Burza nadchodzi :wkurzony:

He he he ... jaka burza. Piekne lato jest.

http://www.blitzortung.org/Webpages/index.php?lang=pl&subpage_0=11

:jezor:

mbr
21-06-2013, 17:34
Ja tam lubię taki deszczyk w ciepłą pogodę. Lepiej tak niż kiedy piździ. :D

Ha(L)ina
21-06-2013, 17:34
ja dziękuję za takie lato...
j*bło jakby się wojna zaczynała :ucieka:

Szejdi
21-06-2013, 17:35
A ja też dziękuję za takie lato. Szczerze. Fajna pogoda :D

erdo78
21-06-2013, 17:36
:wkurzony::wkurzony: W Pruszkowie napi...ala konkretnie, na razie na sucho

Nazgul
21-06-2013, 17:39
ja tez kocham burzę :) Kiedyś się muszę z aparatem na siakiś fajny piorun zasadzić :D

erdo78
21-06-2013, 17:40
... no i na sucho już niaktualne

pu(L)on
21-06-2013, 18:25
Z powodu uderzenia pioruna na stacji Warszawa Grochów pociągi wyjeżdżające z torów postojów mogą doznawać 30 minutowych opóźnień.

:D

Chmielo
21-06-2013, 18:25
Eee tam z taką burzą.. bokiem poszło, a tak by się chociaż powietrze oczyściło.:bukmacher:

siekan
21-06-2013, 18:32

Kurva, jak nie śnieg to upały albo inne pioruny. Nie mają łatwego życia te nasze koleje :lol:

Yanks
21-06-2013, 18:34
Z powodu uderzenia pioruna na stacji Warszawa Grochów pociągi wyjeżdżające z torów postojów mogą doznawać 30 minutowych opóźnień.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych w Warszawie narodziła się nowa, świecka, tradycja - Dzień Pieszego Pasażera, który to dzień z pewnością wejdzie na stałe do naszego kalendarza. Tańcem i zabawą uczcili warszawiacy ten nowy a jakże piękny podarunek tramwajarzy. Festyn z okazji Dnia Pieszego Pasażera, zakończy się pokazem sztucznych ogni.

PuciPuci
21-06-2013, 20:28
Burza jest ok po całodniowej patelnii i 30 stopniach w cieniu -.-'
Ale te j**** komary to jest jakaś przesada, na spacer nie idzie wyjść bo zaraz 10 siedzi i zasysa wszystko co się da... :/

PeCe
21-06-2013, 21:05
a co krwi nie masz ? :lol:

W centrum na obecną chwilę względny spokój. Pokropiło, 3 razy zagrzmiało i trochę się schłodziło :) czuwaj !

Jak Ciebie atakują, to ja już wiem czemu ona latają jak najebane :mf: