PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa -Śląsk Wrocław [02.06.2013 godz. 16:00]

voytek
29-05-2013, 13:10
http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg651/scaled.php?server=651&filename=lskwrocaw.png&res=medium

Finał - 30 kolejka TME. Sezon 2012/13 podopieczni Jana Urbana zakończą domowym starciem z ustępującym mistrzem Polski – Śląskiem Wrocław. Niedzielny mecz przy Łazienkowskiej będzie dla Legionistów ukoronowaniem sezonu i rewanżem za finał Puchar Polski w Warszawie. Najnowsza historia ligowych potyczek wskazuje, że wrocławianie dobrze grają na stadionie Legii. Od momentu ich powrotu do Ekstraklasy przegrali przy Łazienkowskiej tylko raz – w rundzie jesiennej sezonu 2008/09, później wywalczyli dwa zwycięstwa i jeden remis, a w sierpniu ubiegłego roku zwyciężyli w Superpucharze a niedawno w rewanżowym meczu Pucharu Polski. Najwyższy czas aby nowy MP wskazał ustępującemu miejsce w szyku, tym bardziej że jesienią we Wrocławiu 1:0 wygrał Śląsk po strzale grającego obecnie w Legii Tomasza Jodłowca.

Historia ligowych spotkań: na krajowym podwórku w walce o ligowe punkty spotykaliśmy się ze Śląskiem w 67 meczach, z których 33 kończyły się zwycięstwem Legii, 18 razy padał remis a 16-krotnie musieliśmy uznać wyższość rywala z Dolnego Śląska. Bilans bramkowy: 96-48. W Warszawie zagraliśmy 33 mecze, z których wygraliśmy 21 przy sześciu remisach i porażkach. Bilans bramkowy na korzyść Legionistów 62-24. Ostatnie ligowe zwycięstwo odnieśliśmy ponad 4 lata temu wliczając tegoroczny Superpuchar i PP.

2011-08-21 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2 [Ljuboja '77]
2011-03-11 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
[B]2010-03-20 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:1 [Choto '11]
2008-11-14 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 4:0 [Iwański '10, Chinyama '32, Kumbev '40, Wawrzyniak '69]
2001-09-16 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 3:4 [Mierzejewski '9, Karwan '39 k., Yahaya '70]
2000-10-21 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 3:1 [Citko '67, Karwan '69, Kucharski '79]

Od siebie: niezależnie od sytuacji kadrowej po meczu z Ruchem Chorzów liczę na występ w tym meczu żegnających się z Legią Dicksona Choto (najlepiej od początku a na zmianę wchodzi kolejny kończący piłkarską karierę w Legii - Żewłakow) oraz Daniela Ljuboi. Zapewne zagra również żegnający się z Łazienkowską Artur Jędrzejczyk, więc ktoś z dwójki Choto - Żewłakow zacznie mecz na ławce. Oby nie dwóch, bo Dixon ma zagrać! :)

http://i44.tinypic.com/mk92ky.png
Transfery Śląska przed rundą wiosenną sezonu 2012/13:
Przychodzą: Adam Kokoszka (O - Polonia Warszawa), Éric Mouloungui (N - Al-Wahda FC), Krzysztof Ostrowski (P - brak klubu), Jakub Więzik (N - Łódzki KS)
Odchodzą: Paweł Garyga (P - MKS Oława), Tomasz Jodłowiec (O - Legia Warszawa), Patrik Mráz (O - FK Senica)

RONVE
29-05-2013, 13:53
Liczy sie tylko wygrana, inaczej sobie tego nie wyobrażam. Skład Kuciak - Bereś, Jędza, Choto, Wawrzyniak, Łukasik, Vrdoljak na skrzydłach Kosecki i Kucharczyk Radovic i Ljuboja

Beny
29-05-2013, 14:27
Tylko zwycięstwo.
Jak najokazalsze (liczę na godne pożegnanie Ljuboji).
Z każdą minuta niedzielnego meczu ma ich boleć kto jest Mistrzem.
No i trzeba poprawić bilans u nas ;).

mbr
29-05-2013, 14:43
Mecz niemal symboliczny. Liczy się tylko wygrana i o to powinni zagrać piłkarze. :raca:

Przy okazji, mały błąd - 2012/13 powinno być tam pod koniec tekstu. :)

IX14
29-05-2013, 16:14
Bez urazy ,ale wrzuć na luz z Ljuboją jeden z drugim .

kalejdoskop
29-05-2013, 21:44
Tylko zwycięstwo.
Jak najokazalsze (liczę na godne pożegnanie Ljuboji).
Z każdą minuta niedzielnego meczu ma ich boleć kto jest Mistrzem.
No i trzeba poprawić bilans u nas ;).

Nie będzie bolało. Szacun za ten sezon dla Was!

ja123
29-05-2013, 22:59
Mam nadzieję, że wystąpi Choto. Wszyscy piszą o pożegnaniu Ljuboi i Żewłakowa, a to Choto jest jednym z najbardziej związanych z Legia obecnych piłkarzy, przez wiele sezonów opoką defensywy, dwukrotnym mistrzem. On najbardziej z tej trójki zasługuje na podziękowania.

piejo kury piejo
30-05-2013, 11:34
Trzeba kiepskich z tego podium wypie*dolić, żeby po niedzielnym meczu nie mieli złudzeń gdzie ich miejsce. NIE BĘDZIE MEDALU, NIE BĘDZIE KASY, PROSTE. Piłkarze muszą się spiąć jak na ziemniaki.

KRA
31-05-2013, 09:50
Mam nadzieję, że w tym ostatnim meczu chłopakom wystarczy motywacji, żeby roz*ebać kiepskich w drobny mak. Fakt, że u siebie nie ograliśmy ich już parę lat, śpiewy chórzystów i komplet na trybunach powinien być wystarczającym bodźcem to zapie*dalania. Nie godzi się u siebie nowemu mistrzowi tracić punktów z ustępującym zwycięzcą ligi, tym bardziej mając w pamięci, jak świętował zdobycie tytułu w zeszłym roku. Chłopaki powinni to wygrać również z czysto statystycznego obowiązku, bowiem, jak na razie mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań z każdym zespołem ligi. Swoją drogą interesujące, czy często w historii tak się zdarzało i kiedy ostatni raz Legia miała taki sezon.

Ciekaw jestem, jak zaprezentuje się Ljuboja po odsunięciu od składu i braku konkretnych treningów w ostatnim czasie. Liczę również, na ostatnie występy Dicksona i Żewłaka oraz debiut Mizgały.

Tylko zwycięstwo!

midzi
31-05-2013, 09:52
Zagramy drugim składem, więc na więcej niż remis nie liczę.

m82
31-05-2013, 09:55
Ciekaw jestem, jak zaprezentuje się Ljuboja po odsunięciu od składu i braku konkretnych treningów w ostatnim czasie.

A to on zagra? :kawa:

Gabro
31-05-2013, 10:03

Jak nie strzeli focha to tak

KRA
31-05-2013, 10:14

Treneiro i prezio wspominali coś, że jest na to szansa. ;)

felixxx
31-05-2013, 11:13
Jeśli się nie mylę to Śląsk jest jedynym zespołem w tym sezonie z którym Legia w lidze nie wygrała. Czas to zmienić :)

gizo
31-05-2013, 11:44
Ciekaw jestem, jak zaprezentuje się Ljuboja po odsunięciu od składu i braku konkretnych treningów w ostatnim czasie. Liczę również, na ostatnie występy Dicksona i Żewłaka oraz debiut Mizgały.

Mizgała jedzie z młodą do Wrocławia. Nie rozumiem tego. Ostatnie dwa mecze to idealna okazja przetestowania chłopaka w pierwszym składzie.

Lillo
31-05-2013, 20:55
Mizgała jedzie z młodą do Wrocławia. Nie rozumiem tego. Ostatnie dwa mecze to idealna okazja przetestowania chłopaka w pierwszym składzie.

Widocznie Urban woli stawiać na Brzyskiego, może w końcu odpali :]

Pan Artysta
01-06-2013, 10:34
WYDAWANIE KOSZULEK
2.06. od godz. 13.00 do 15.30 Źródełko
(w środku lub w ogródku)
wydawanie KoSStuchy !

BlackAdder
02-06-2013, 11:43
I tak będzie zajebiście, ale do jeszcze fajniejszego świętowania przydałoby się, żebyśmy strzelili ze dwie bramki i wygrali :yeah:

Mistrz Mistrz Legia Mistrz !;)!

wersy
02-06-2013, 15:32
I młodych nie ma...

Mam nadzieję, że Kucharczyk to wyszedł na pożeganie! Podziękować mu za ambicje, ale umiejętności na Legię nie ma i mieć nie będzie.

Nazgul
02-06-2013, 17:22
Ten mecz pokazuje dobitnie że rok temu mistrzostwo nie zostało zdobyte a stracone. A jak coś komuś wypada to komuś drugiemu musi spaść na łeb.

Edit: Radović sam na sam? Luzik, polej :)

Orzelek
02-06-2013, 18:18
Piękne zakończenie sezonu :) :brawo: 4-0 na początku z Koroną i 5-0 na końcu ze Śląskiem :) Gra na totalnym luzie, bez nadmiernego wysiłku. Sagan - los pięknie wynagrodził mu tą końcowkę za straconą część sezonu z powodów sercowych. Teraz tylko parafować nową umowę.

Choto, Żewłak - dzięki za grę.

Mistrz, Mistrz, Mistrz, Legia Mistrz na trybunach - miazga :brawo:

mbr
02-06-2013, 18:45
I właśnie o to chodziło. Przepiękne zakończenie sezonu - zakończenie iście mistrzowskie. Dzięki!

felixxx
02-06-2013, 18:51
Tak się napinali i się zesrali :D Brawo Legia !!! :konfetti::ok:

zizou
02-06-2013, 19:04
Po takim meczu żałuję jednak kilku rzeczy:

- że nie skończyło się 6:0, bądź co bądź dwudziesta rocznica:fajek:
- że Piast nie wykorzystał szansy i nie zepchnął Śląska w ostatnich minutach z podium
- że Ljuboja nie strzelił pożegnalnego gola
- że nie ma mnie teraz w Warszawie;(

... ale to drobiazgi:yeah:

P.S. Zastanawiam się również, czy znany wrocławski bajkopisarz będzie się cieszył ze zdobytego w ten sposób 3 miejsca:rotfl:

Bonhart
02-06-2013, 20:14
No to slowko o ostatnim meczu :) Po pierwsze Sagan, po drugie Sagan i po trzecie Sagan - Marek, wielki szacunek dla Ciebie, za walke na boisku i z przeciwnosciami losu, ktore zapewne pozbawily Cie tytulu krola strzelcow. Latka leca, a forma coraz wyzsza :)
Kolejny bohater meczu i z pewnoscia calego sezonu to Kosecki - asyta, karny i duzo wiatru na skrzydle. Zeby jeszcze tak haniebnie mu nie zeszla w 2 polowie, a zaliczylby mistrzowski mecz. Licze, ze zostanie na kolejny sezon i skutecznie zamknie usta wszystkim, ktorzy ponad postawe na boisku przedkladaja kolor jego t-shirtow i nadmiar zelatyny na glowie.
Ten mecz to bylo wspaniale nawiazanie do jesieni - rundy ze stylem, ktory chcialbym ogladac zawsze. Brawo pilkarze, brawo kibice i, co rowniez trzeba napisac, brawo Panie Pezesie :) LEGIA MISTRZ!

Bootleg
02-06-2013, 21:01
Kapitalne zwieńczenie mistrzowskiego sezonu. :brawo:

piejo kury piejo
02-06-2013, 21:04
Ciekawe co teraz napiszą ci którym się wydaje że Legia niezasłużenie zdobyła mistrza, albo że sędzia karnymi pomagał, ble ble ble.... Zespół praktycznie przez cały sezon na 1 miejscu w tabeli, kończy z 6 punktami przewagi nad drugim Lechem i 20 nad trzecim Śląskiem. A pamiętamy po jesiennym meczu we Wrocławiu jak to prawie mieli Legie w zasięgu.

"5 do zera Legia ****** malinowego frajera" - wreszcie to mogę zaśpiewać. :D

Mario
02-06-2013, 21:11
Nie ma się co rozwodzić na tym spotkaniem, pięknie pogonili wrocławskiego psa. Bardzo dobry występ Jodłowca, posyłał piękne piłki. No i gratki dla Saganowskiego za udane zakończenie sezonu. Teraz czas na zasłużony odpoczynek dla zawodników, a nadchodzi czas wytężonej pracy dla Leśnodorskiego.

detoxizer
02-06-2013, 21:21
Zajebiście dzisiaj grał Jodłowiec. Szok.

wojtasz
02-06-2013, 21:30
Zajebiście grał Kucharczyk, co jest dla mnie jeszcze większym szokiem. ;)

WRKS
02-06-2013, 21:55
Wszyscy zajebiście grali. MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ

wujek_tomasz
02-06-2013, 21:57
:bauns:

hansolo
02-06-2013, 21:58
wygrali 5:0, więc kto miał grać słabo ? Wszyscy zagrali dziś naprawdę zajebiście. :)

piejo kury piejo
02-06-2013, 22:13
Zaraz będą spiskować że za wysoko wygraliśmy. :D

ciach bajera
02-06-2013, 22:14
Wspaniałe zakończenie sezonu :) Być może w moich słowach będzie za dużo patosu, ale dla mnie było to symboliczne przekazanie pałeczki przez dotychczasowego mistrza w ręce nowego czempiona :)

papiak1969
02-06-2013, 22:57
Wspaniałe zakończenie sezonu :) Być może w moich słowach będzie za dużo patosu, ale dla mnie było to symboliczne przekazanie pałeczki przez dotychczasowego mistrza w ręce nowego czempiona :)

To faktycznie Śląsk przekazał z "przytupem"....

Majkisek
02-06-2013, 23:07
Stłamsili, zniszczyli, rozjechali jak walec. Przyjechali frajerzy, dostali piątkę i mogą świętować sobie trzecie miejsce, warte w tym momencie tyle co trzecie miejsce parę lat temu w Szkocji. Brawa dla piłkarzy, ogromne brawa!

BlackAdder
02-06-2013, 23:45
Jeszcze jedna bramka i teren by zobaczył, a tak to tylko cała Polska widziała, więc może Mistrzostwa nam nie ukradną :lol:

Myślałem, że będzie zajebiście... a było jeszcze lepiej: oprawa, doping, wynik - po prostu Mistrzowskie :yeah:

Mam nadzieję, że za rok znów będę mógł wyjąć swoją flagę na specjalne okazje, a dla króla przygotujemy szalik w rozmiarze king size, bo te w rozmiarze ludzkim są na żywo słabo widoczne ;)

Z.
02-06-2013, 23:48
Jeszcze jedna bramka i teren by zobaczył, a tak to tylko cała Polska widziała, więc może Mistrzostwa nam nie ukradną :lol:

I tylko tej jednej bramki mi zabrakło. Zwłaszcza, że w 90 minucie był chyba karny na Koseckim...

Wielkie brawa dla wszystkich :brawo:

Bonhart
02-06-2013, 23:59
DUpa byla, fiknal przed nozka, nawet pokazal sedziemu ok jak podbiegal z zolta kartka. A szkoda, widac ze chcial wypracowac Ljuboi brameczke z karnego.

Slawek80
03-06-2013, 00:55
Dokładnie - CAŁA POLSKA WIDZIAŁA! Odebrać mistrza Legii i dać Lechowi...

Teraz to brzmi śmiesznie, ale co by było gdyby ten mecz decydował o mistrzostwie a Śląsk nie miałby pewnego miejsca w pucharach? CAŁA POLSKA BY WIDZIAŁA i była by znowu afera. Co z tego, że rok temu w ostatnim meczu Wisła podłożyła się Śląskowi (nawet kibice Wisły to przyznają i wtedy cieszyli się z bramki dla Śląska). Ważne, że 20 lat temu "Polska" widziała i stosunkiem głosów 5:4 mistrzem został Lech.

Dziś można to *****, bo cieszymy się z mistrza, ale później klub powinien zrobić wszystko żeby formalnie odzyskać tytuł za 1993.

Ivan Drugi
03-06-2013, 06:23
Praktycznie drugim składem rozjechali chłopaków - śpiewaków Levego . Piękny wynik na koniec pięknego sezonu . Największym zaskoczeniem była dla mnie gra Jodłowca , chyba dużo lepszy z niego pomocnik niż obrońca . Generalnie mecz marzenie ale mimo tylu wzruszających momentów , nie ryczałem . :jezor:

bkt
03-06-2013, 08:30
To nie jest narzekanie :) ale gdyby ktos ogladal mecz jeszcze raz (a wlasciwie to pewnie pierwszy raz;>) to niech zwroci uwage ok 25 minuty i ok 35 minuty jak wchodzimy ładną akcją juz wlasciwie prawie w pole karne przeciwnika i nagle cofamy pilke, prawie na swoja polowe. Nie wiem czy gra taktyczna powinna w ten sposob wygladac w takich momentach - z jakims lepszym przeciwnikiem trafimy na przejecie pilki, kontre i bramke, takie mam wrazenie:)
Byc moze nie mam racji, ale wydaje mi sie ze powinnismy sprobowac cos z ta pilka zrobic pod polem karnym i poszukac okazji na brameczke ze strzalu lub prostopadlego podania i strzalu z pierwszej pilki.

Poza tym bardzo ladna gra naszych:)

r9robins
03-06-2013, 09:56
Stłamsili, zniszczyli, rozjechali jak walec. Przyjechali frajerzy, dostali piątkę i mogą świętować sobie trzecie miejsce, warte w tym momencie tyle co trzecie miejsce parę lat temu w Szkocji. Brawa dla piłkarzy, ogromne brawa!

A jaka była napinka przed meczem, jakich to kiepscy cud-piłkarzy mają, że przyjeżdżają jak po swoje i 3 punkty to w cuglach wywiozą. I tak po raz kolejny pycha i brak umiaru zostały pokarane.

voytek
03-06-2013, 10:24
Po bryndzy zafundowanej z Odrą Wodzisław (2002) i Wisłą Kraków (2006), piłkarze zagrali jak na mistrzów przystało. Kapitalny mecz w kapitalnej atmosferze. Do ideału zabrakło tylko króla strzelców dla Ljuboi.

Z Jodłowca na DP mogą być ludzie, w przyszłym sezonie czuję zamianę pozycji z Vrdoljakiem.

nst
03-06-2013, 10:34
Idealne zakończenie sezonu. Tak to miało wyglądać :) Teraz niech sobie odpoczną a nawet nawalą co pewnie kilku już zrobiło w nocy ;)
Też uważam że może być ciekawie z Jodłą na DM ale z drugiej strony Rzeźniczak też się raz fajnie pokazał na tej pozycji a później ;)

Mini
03-06-2013, 10:35
Ja to myślę że jak się Jodłowiec, Brzyski i Dwaliszwili przygotują normalnie z całą drużyną, a nie żywiąc się chrupkami i biegając po lesie w Markach to będą grać znacznie lepiej.

BlackAdder
03-06-2013, 10:41
Ja to myślę że jak się Jodłowiec, Brzyski i Dwaliszwili przygotują normalnie z całą drużyną, a nie żywiąc się chrupkami i biegając po lesie w Markach to będą grać znacznie lepiej.

Moim zdaniem:
Jodłowiec po zmianie pozycji na defensywnego tak (aczkolwiek o ile nieźle gra do przodu, o tyle do gry w odbiorze jak Vrdoljak sporo mu brakuje). Dwaliszwili po schudnięciu też tak. Brzyski - nie, przyzwoicie zagrał tylko w meczu bez presji, a takie mecze Legia gra raz na kilka lat.

voytek
03-06-2013, 10:42
Też uważam że może być ciekawie z Jodłą na DM ale z drugiej strony Rzeźniczak też się raz fajnie pokazał na tej pozycji a później ;)

Z Rzeźniczaka wielki strateg Skorża chciał na siłę zrobić DP, zaś Jodłowiec nie raz grywał w pomocy i dla mnie to jego optymalna pozycja, w obronie jest zbyt nerwowy, w środku pola sprawdza się dużo lepiej. Zobaczymy jak Vrdoljak będzie prezentował się w przyszłym sezonie, mając znakomity odbiór powoli próbowałbym nakłonić go do zmiany pozycji.

Jaco
03-06-2013, 10:47
Ciekawe co teraz napiszą ci którym się wydaje że Legia niezasłużenie zdobyła mistrza, albo że sędzia karnymi pomagał, ble ble ble....

Bardziej interesujące jest, co napiszą wszyscy kwękacze, którzy przez 3/4 ligi stękali tu na forum, że to ****, nie zespół. :popcorn:

Benek
03-06-2013, 10:50
Bardziej interesujące jest, co napiszą wszyscy kwękacze, którzy przez 3/4 ligi stękali tu na forum, że to ****, nie zespół. :popcorn:

Ci lepsi jeszcze 4 tygodnie temu byli pewni, że ten sezon będzie podobny do poprzedniego. A tu piłkarze zrobili psikusa i fachowcy nie mogą napisać "a nie mówiłem".

detoxizer
03-06-2013, 10:51
Co np. mnie bardzo cieszy. :D

Skw_
03-06-2013, 10:59
wygrali 5:0, więc kto miał grać słabo ?

Chociażby Rzeźniczak, Śląsk naszą prawą stroną wchodził jak nóż w masło i tylko dzięki indolencji piłkarskiej ich zawodników po 15 minutach było 2-0 a nie 0-2. Jeszcze gdyby facet miał pewne miejsce w składzie to mógłbym zrozumieć pewne rozluźnienie, ale w takiej sytuacji to powinien chociaż spróbować wygryźć Beresia z pierwszej 11. Mam nadzieję, że za pół roku tego gościa już u nas nie będzie.

Swoją drogą, pierwszy raz widziałem, by trener po przegranym 5-0 meczu cieszył się jakby do LM awansował :lol:

voytek
03-06-2013, 11:42

Właśnie. Miłej lektury ;)

http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=12601&page=108
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=4664&page=68
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=12682&page=8
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14338
http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=14352

Jednak któż z nas nie miał chwili zwątpienia w trakcie rundy wiosennej. Nawet takiemu "fanbojowi Urbana" jak ja (kto to wymyślił ;)) po rewanżu ze Śląskim czarne myśli przeszły przez głowę. Kto liczył, że z 5 zimowych transferów najlepiej odpali Bereszyński? Urban poukładał klocki niemal perfekcyjnie. Sezon z głowy, dublet po latach, mistrz ze świetnym bilansem punktowym i bramkowym. Brawo!

Slawek80
03-06-2013, 12:06
Po bryndzy zafundowanej z Odrą Wodzisław (2002) i Wisłą Kraków (2006), piłkarze zagrali jak na mistrzów przystało. Kapitalny mecz w kapitalnej atmosferze.

Faktycznie mistrzowskie zakończenie sezonu - jeśli szukać analogii to bardziej do 1995, kiedy w ostatnim meczu u siebie pewnie pokonaliśmy Widzew 2:0, ówczesnego wicemistrza. Oby efekt kwalifikacji do LM był również podobny jak wtedy;)

detoxizer
03-06-2013, 12:08
Ja tak coś czuje, że Urban tym razem to mógłby być... strzał w dziesiątkę. :o
Wyobrażacie sobie Skorżę krzyczącego do swojego piłkarza coś takiego?
http://www.youtube.com/watch?v=rJ6xWAvOwpQ

Przeczucie mnie nie myliło :)

Mini
03-06-2013, 12:11
Moim zdaniem: Jodłowiec po zmianie pozycji na defensywnego tak (aczkolwiek o ile nieźle gra do przodu, o tyle do gry w odbiorze jak Vrdoljak sporo mu brakuje). Dwaliszwili po schudnięciu też tak. Brzyski - nie, przyzwoicie zagrał tylko w meczu bez presji, a takie mecze Legia gra raz na kilka lat.
No to najwyżej Brzyski będzie siedział na ławce i będzie pewniejszym rezerwowym niż Kiełbik w ostatnich latach, kiedy mu już szybkości bardzo brakowało. Stary już jest, milionów nigdzie nie zarobi, to niech siedzi. A co do Jodłowca to niech Janek zdecyduje o jego pozycji, bo z naszego przestawiania go po boisku to efekty pewnie byłyby takie jak u ziutka kiedy się do szatni wtrącał ;)

I tak jak Leśny ma u mnie ogromny kredyt zaufania za wszystkie swoje dotychczasowe posunięcia (stąd nie rozumiem tej rozpaczy w temacie o transferach i pierdolenia że będzie wyprzedaż jak na bazarze, nikogo w zamian i za rok będziemy jak Wisła), tak Urban ma go jeśli chodzi o to co na boisku i w szatni. Nie raz i nie dwa widać było bardzo dużą zmianę w grze na plus po przerwie - czyli opierdol w szatni robił swoje :lol2:

Panowie Mistrzowie i Panie Mistrzynie - Nasza Legia Najlepsza w Polsce Jest !

Piłkarsko naj, kibolsko naj, organizacyjnie klub naj, młodzież naj.... Liga Mistrzów stoi otworem :)

Nie marudzić, nie płakać, wyjechać wygrzać kości w wakacje, (nie)komitet transferowy zrobi swoje i w nowym sezonie dalej jedziem z kurvami :chees:

Loko
03-06-2013, 16:58
Legia wczoraj po porstu zgwałciła Śląsk. :)

Nazgul
03-06-2013, 19:36

Dokładnie. Ten mecz w pierwszej chwili wyglądał jak ordynarna ustawka ale wczoraj w nocy obejrzałem go sobie jeszcze raz na spokojnie i powiem tyle: Śląsk nie grał nic bo Legia nie pozwoliła mu na nic. Mogą się tylko cieszyć że skończyło się na pięciu...

detoxizer
03-06-2013, 19:38
Szybki doskok, agresja i skutecznie zamykanie opcji na rozegranie akcji. Bardzo dobry mecz środkowej linii.

Mistarz
03-06-2013, 22:33

Oby był to pozytywny zwiastun nadchodzących lat, gdzie goście jak za starych dobrych czasów jadą do Warszawy po najmniejszy wymiar kary :prawi:

m82
04-06-2013, 09:41
...

detoxizer
04-06-2013, 09:46
*****, ludzie czytajcie forum, bo trzeci temat, gdzie jest wrzucone to samo.

m82
04-06-2013, 09:47
Jak wrzucałem to tam jeszcze nie było.

kalejdoskop
11-09-2013, 15:01
Śląsk Wrocław zostanie zlicytowany?

http://www.prw.pl/articles/view/30503/slask-wroclaw-zostanie-zlicytowany-