PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy porządek świata wg. USA '1942

Nazgul
16-12-2003, 17:45
http://www.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/gomberg/gomberg.html
http://www.kki.krakow.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar.html

Dżon Łejn
16-12-2003, 18:33
andrzejzb ty discovery
1 link zajebisty
2 zajebiście długi i poczeka chwilke

Nazgul
16-12-2003, 18:53
A gdzie tam.
Discovery tego nie daje...

To dla tych, co psioczyli na stan wojenny i okres realnego socjalizmu w ogóle. Mieliśmy mnóstwo szczęścia że Teheran, Jałta i Poczdam nie przyspawały nas trwale do ZSRR jak było w planach... To był właśnie powód, dla którego blok "komunistyczny" (a jaki tam komunistyczny... dyktatura normalna z irracjonalną gospodarką, ot co...) musiał upaść. Teraz następny punkt to prawdziwa komuna - Unia Europejska. Wspólna gospodarka, wspólna waluta, takie tam. Kto dziś oglądał "Fakty"??? Miller postawił się w Nicei i Brukseli i już Niemcy, Francja, UK i trzy inne państwa chcą ciąć budżet Unii. Wypowiedzi naszych polityków są stonowane, ale wydaje mi się że właśnie sprzeciw Polski w temacie konstytucji europejskiej spowodował taką reakcję. I zobaczycie - będą nas gospodarczo gnoili. Kogo mogą gnoją gospodarczo, kogo nie mogą (Saddam, Milosević) tam wjeżdżają na czołgach. Ciekawe czasy, nie ma co... :(

Dżon Łejn
16-12-2003, 18:57
A gdzie tam.
Discovery tego nie daje...

To dla tych, co psioczyli na stan wojenny i okres realnego socjalizmu w ogóle. Mieliśmy mnóstwo szczęścia że Teheran, Jałta i Poczdam nie przyspawały nas trwale do ZSRR jak było w planach... To był właśnie powód, dla którego blok "komunistyczny" (a jaki tam komunistyczny... dyktatura normalna z irracjonalną gospodarką, ot co...) musiał upaść. Teraz następny punkt to prawdziwa komuna - Unia Europejska. Wspólna gospodarka, wspólna waluta, takie tam. Kto dziś oglądał "Fakty"??? Miller postawił się w Nicei i Brukseli i już Niemcy, Francja, UK i trzy inne państwa chcą ciąć budżet Unii. Wypowiedzi naszych polityków są stonowane, ale wydaje mi się że właśnie sprzeciw Polski w temacie konstytucji europejskiej spowodował taką reakcję. I zobaczycie - będą nas gospodarczo gnoili. Kogo mogą gnoją gospodarczo, kogo nie mogą (Saddam, Milosević) tam wjeżdżają na czołgach. Ciekawe czasy, nie ma co... :(

i dobrze powiedziane

Jaco
16-12-2003, 19:25
A to dla Andzejazb: Świat w/g Milosevica 1995:
http://wirydarz.w.interia.pl/projekt_swiadomy/srebrenica.html

Nazgul
16-12-2003, 19:32
A to dla Andzejazb: Świat w/g Milosevica 1995:
http://wirydarz.w.interia.pl/projekt_swiadomy/srebrenica.html

No i wtedy jakoś nikt nie interweniował. Ciekawe dlaczego - cztżby Milosević był wówczas słuszny? Interwencja nastąpiła dopiero wtedy, gdy Milosević wziął sie (jak najbardziej słusznie) za dupę Albańczykom. Wtedy Albańczycy byli słuszni, a Slobo nie. Ciekawe, że nikt nie interweniował równiez wtedy, gdy do tego samego UCK zaczęli strzelać Macedończycy... Słusznośc zmienia się z zatrważającą szybkością :)

c_zary
16-12-2003, 19:34
Ciekawe czasy, nie ma co... :(
Komuno wroc ! Ja chce z powrotem 2 kanaly w tv i przemowienia Jaruzela zamiast dobranocki! ;( 8o

Nazgul
16-12-2003, 19:38
Komuno wroc ! Ja chce z powrotem 2 kanaly w tv i przemowienia Jaruzela zamiast dobranocki! ;( 8o

Dla mnie może być nawet jeden - byle po polsku :) I raz byś się zdecydował - albo Ci teraz dobrze, albo narzekasz (sąsiedni wątek).

c_zary
16-12-2003, 19:42

Dla mnie może być nawet jeden - byle po polsku :) I raz byś się zdecydował - albo Ci teraz dobrze, albo narzekasz (sąsiedni wątek).
A o sarkazmie to za kumuny nie uczyli?

ems
16-12-2003, 19:46

nie, to wynalazek zgnilego zachodu

Nazgul
16-12-2003, 19:47

Emot na to wskazuje ;)
A co do Slobo - Chorwaci i Muzułmanie tez popełniali zbrodnie w czasie wojny na Bałkanach. Czemu o nich się nie mówi? Jak byłem na wczasach w Chorwacji miejscowi Chorwaci ze wstydem mówili o tym, co oni sami zrobili w Kninie oraz Krajinie... Słyszałem, że chcieliby, aby wygnani Serbowie wrócili do miast i wiosek - widm w których żaden Chorwat i tak niczego nie tknie... Stoją tam serbskie domy tak, jak właścicele je zostawili, ze śladami po kulach, potwieranymi na oścież drzwiami i oknami, wyposażeniem... Ale Serbowie już tam nie wrócą.

Jaco
16-12-2003, 19:56

Emot na to wskazuje ;)
A co do Slobo - Chorwaci i Muzułmanie tez popełniali zbrodnie w czasie wojny na Bałkanach. Czemu o nich się nie mówi? Jak byłem na wczasach w Chorwacji miejscowi Chorwaci ze wstydem mówili o tym, co oni sami zrobili w Kninie oraz Krajinie... Słyszałem, że chcieliby, aby wygnani Serbowie wrócili do miast i wiosek - widm w których żaden Chorwat i tak niczego nie tknie... Stoją tam serbskie domy tak, jak właścicele je zostawili, ze śladami po kulach, potwieranymi na oścież drzwiami i oknami, wyposażeniem... Ale Serbowie już tam nie wrócą.
Polacy tez w czasie okupacji zabijali morderców swoich rodzin. I rodziny tych morderców też juz tu nie wrócą. Bo nie są to ich ziemie. PIszesz, że jeden, byle polski program... Więc cytuj tylko Polaków, patrioto.
Już nie będę komentował, tego co piszesz... Teraz mnie się chce rzygać.

c_zary
16-12-2003, 20:05

Emot na to wskazuje ;)
Bo to nic smiesznego nie jest.

Nazgul
16-12-2003, 20:45
Polacy tez w czasie okupacji zabijali morderców swoich rodzin. I rodziny tych morderców też juz tu nie wrócą. Bo nie są to ich ziemie. PIszesz, że jeden, byle polski program... Więc cytuj tylko Polaków, patrioto.
Już nie będę komentował, tego co piszesz... Teraz mnie się chce rzygać.

W czasie wojny jak w czasie wojny. Wojna to wojna i niejedno ten i ów miał na sumieniu. Mnie bardziej interesowałby Śląsk Cieszyński (1938 - przypominało to urywanie strzępa padliny niedojedzonej przez Hitlera przez co Polska stała się hieną układu monachijskiego) a tuż po wojnie akcja "Wisła" w Bieszczadach... Dzisiaj o niej cicho a diabli wiedzą ile trupów KBW i UB wtedy wyprodukowało... I nie mam tu na myśli trupów żołnierzy UPA. Bo to była wzorcowa czystka etniczna.

legart
17-12-2003, 08:06
8- :rotfl: Ta Stalin był nieślubnym wnukiem templariuszy jak sądzę.

Brakuje mi tu jeszcze linka do "Protokołów Syjonu".

Nie jestem całkiem przeciwnikiem spiskowej teorii dziejów, ale działania spiskowców czasami przynoszą inny skutek od zamierzonego, poza tym większość tak zwanych spisków jest fałszywkami.

Nazgul
17-12-2003, 08:17

Nie jestem całkiem przeciwnikiem spiskowej teorii dziejów, ale działania spiskowców czasami przynoszą inny skutek od zamierzonego, poza tym większość tak zwanych spisków jest fałszywkami.

Wszystko możliwe - jednak IMO obecna struktura świata jest zbliżona do mapy z pierwszego linu - a o Weisshaupcie czytałem już wcześniej gdzieś indziej. UE to też struktura pasująca do opisu :)

legart
17-12-2003, 08:21

Wszystko możliwe - jednak IMO obecna struktura świata jest zbliżona do mapy z pierwszego linu - a o Weisshaupcie czytałem już wcześniej gdzieś indziej. UE to też struktura pasująca do opisu :)

W sumie masz racje UE wygląda mi trochę na twór templariuszy, masonów i cyklistów ;)

A serio to chciałbym żeby chociaż troszeczkę włodarze Unii nawiązywali do średniowiecznych koncepcji zjednoczenia Europy, ale cezaropapistą nie jestem :)