PDA

Zobacz pełną wersję : Groclin zwany Polonią - Legia Warszawa [30.03.2013 godz. 18:00]

voytek
27-03-2013, 09:27
http://img856.imageshack.us/img856/5352/34o8ygz11111.jpg http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium

Po przerwie na kadrę (jeb*ł ją pies) wracamy do prawdziwych emocji. W 20. serii spotkań TME rywalem Legionistów będzie zespół Ireneusza Króla. Potyczka odbędzie się na stadionie przy Konwiktorskiej w sobotę o godzinie 18. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie zwłaszcza dla Tomasza Brzyskiego i Wladimera Dwaliszwilego, którzy zimą zamienili czarne koszule na (L).

Let's get ready to rumble! :box:

Niestety Legioniści czekają siedem lat na wyjazdowe zwycięstwo z Polonią. Ostatnie odnieśli w Niedzielę Palmową 9 kwietnia 2006r. wygrywając 2-0 po golach Ouattary i pięknej bramce z wolnego Edsona. Czy tym razem Wielka Sobota okaże się szczęśliwa? Wszystko w głowach naszych grajków, którzy zamiast na boisku mogą być myślami przy świątecznym stole. Zespołom pogwiżdże Paweł Gil z Lublina, który w tym sezonie sędziował po 3 mecze obu drużyn i co ciekawe w każdym wygrywały zespoły Polonii i Legii.

Historia ligowych potyczek z przybyszami z Grodziska: ze względu na zawiłości dla przypomnienia jedynie wyniki spotkań rozegranych na Muranowie odkąd Polonia gra na licencji Groclinu. Ogólnie bilans mało korzystny dla Wojskowych. Dla statystyków wszystkie potyczki z Polonią TUTAJ (http://www.hppn.pl/liga/kluby/25,Legia-Warszawa/rywale/50,Polonia-Warszawa-vs-Legia-Warszawa) a Groclinem TUTAJ (http://www.hppn.pl/liga/kluby/25,Legia-Warszawa/rywale/33,Dyskobolia-Grodzisk-W-vs-Legia-Warszawa)

27.02.2009 Polonia Warszawa 0-0 Legia Warszawa
11.05.2010 Polonia Warszawa 1-0 Legia Warszawa
13.08.2010 Polonia Warszawa 3-0 Legia Warszawa
18.09.2011 Polonia Warszawa 2-1 Legia Warszawa [Radović 23]

Co tu się rozpisywać, bilans jest fatalny i kiedy jak nie teraz Legia ma wygrać przy Konwiktorskiej. Oby nasi kopacze już przed meczem nie uwierzyli w 3 punkty, bo skończy się jak w jesiennym bezbarwnym meczu przy Łazienkowskiej zakończonym wynikiem 1-1 po bramkach Danijela Ljuboi z karnego i grającego wtedy jeszcze dla Króla Wladimera Dwaliszwili.

W SOBOTĘ TYLKO ZWYCIĘSTWO!

W Legii nie zagra pauzujący za żółte kartki Jędrzejczyk i trener Urban zapewne postawić na kogoś z dwójki Jodłowiec - Żewłakow. Po pucharowym meczu z Olimpią Grudziądz i spotkaniowych reprezentacyjnych nikt nie wypadł z powodu kontuzji. Jedynie Danijel Ljuboja narzekał na problemy żołądkowe ale w sobotę powinien zagrać. Do dyspozycji trenera oprócz wspomnianego Jodłowca są już Jakub Rzeźniczak i Jorge Salinas, ale żaden z nich nie ma szans na pierwszy skład.

Co u Króla? Na razie sprzedał pół zespołu. Cztery dni przed meczem z Legią Warszawa piłkarze grający przy Konwiktorskiej mocno pracowali nad psychiką i motywacją. Najpierw odbyli sesję z psychologiem Pawłem Habratem, który pomagał polskiej kadrze za czasów Franciszka Smudy, a na stałe współpracuje z najlepszymi polskimi tenisistami. Nawet dziewczyny zaprosiły piłkarzy na spotkanie do klubowej restauracji, by zmobilizować ich przed najważniejszym meczem rundy. Stawiła się niemal cała drużyna. Brakowało tylko reprezentantów. Trener Piotr Stokowiec ma dodatkowy problem. Bramkarz Mariusz Pawełek w sobotnim sparingu z GKS-em Bełchatów uszkodził więzadła krzyżowe. Jak podaje "Przegląd Sportowy", zawodnik Polonii nie zagra w sobotnich derbach z Legią, a być może będzie musiał pauzować do końca rozgrywek.

http://i50.tinypic.com/1q28eh.png

Transfery (głównie z klubu) przed rundą wiosenną sezonu 2012/13:
Przychodzą: Martin Baran (O - Polonia Bytom), Piotr Grzelczak (N - Lechia Gdańsk), Krzysztof Kopciński (P - Znicz Pruszków), Vytautas Lukša (P - Ekranas Poniewież), Igor Morozov (O - FC Levadia Tallin), Piotr Piekarski (P - GKS Bełchatów), Paweł Tarnowski (P - Jagiellonia Białystok), Jakub Tosik (O - Karpaty Lwów)
Odchodzą: Marcin Baszczyński (O - Ruch Chorzów), Tomasz Brzyski (O - Legia Warszawa), Dominik Budzyński (B - Radomiak Radom), Edgar Çani (N - Calcio Catania), Dorde Cotra (O - Zagłębie Lubin), Wladimer Dwaliszwili (N - Legia Warszawa), Siergiej Golatkin (O - SKA-Eniergija Chabarowsk), Dimitrije Injac (P - kontuzja), Isidoro (O - CD Numancia de Soria), Adam Kokoszka (O - Śląsk Wrocław), Łukasz Teodorczyk (N - Lech Poznań)

__________________________________________________ _________________________

PO MECZU

Polonia - Legia Warszawa 1:2 (1:1) [Piątek (87. min.) - Ljuboja (52. min.), Furman (90+1. min.)
Żółte kartki: Wszołek, Tosik, Hołota i Baran (Polonia) oraz Wawrzyniak (Legia)
Widzów: około 4000

Polonia: Przyrowski - Tosik (86' Grzelczak), Todorovski, Morozov, Baran, Pazio (60' Gołębiewski) - Przybecki, Piątek, Hołota, Kiełb (68' Tarnowski) - Wszołek

Legia: Kuciak - Bereszyński, Jodłowiec, Astiz, Wawrzyniak - Radović, Vrdoljak, Ljuboja (85' Gol), Łukasik (64' Furman), Kosecki - Dwaliszwili (74' Saganowski)

Mario
27-03-2013, 09:32
Fatalny bilans spotkań przy Konwiktorskiej. Czas najwyższy na przełamanie tego niechlubnego wyczynu i pokonanie czarnuchów w odpowiednio wysokim stosunku bramek. Zresztą jak patrzy się na skład "królowych" to do głowy ciśnie się stwierdzenie - 0:3 to najniższy wymiar kary.

Dobry "herb" :lol:

b.
27-03-2013, 09:55
to chyba czas przypomnieć klasyka:

Jeśli zbiorą wpierdol pod względem sportowym, oczekuję 11 żółtych kartek, co najmniej dwóch czerwonych, rozbitych łbów, zakrwawionych nosów i kilku połamanych nóg po drugiej stronie. Tak ***** panienki, mówię poważnie i przekażcie to kolegom z zespołu któzy nie czytają tego forum (sa tacy?) i tym, którzy no abla.

Macie wyjść i wjechać w tych pedałów jak pitbull w kurnik. Wślizg, kosa, kosa, wślizg. I tak przez pełne 90 minut plus to co doliczy sędzia.

:prawi: :prawi: :prawi:

Ivan Drugi
27-03-2013, 10:06
Wedle wskazówek klasyka należy kilkoma kosami na początku meczu spowodować aby Przybecki był już myślami przy świątecznym stole a nie na boisku . Tylko on wydaje się groźny w tym zespole , może jeszcze Wszołek ale chyba jeszcze nie doszedł do formy z poprzedniej rundy . Panowie piłkarze macie zapewnić swoim kibicom bardzo udane Święta Wielkanocne , inny wynik niż zwycięstwo będzie waszą kompromitacją . Amen

nevermind
27-03-2013, 10:08
Jak to jest? Lado i Brzyski beda mogli grac czy nie? Pytam bo rozni ludzie rozne rzeczy mowią/piszą.
:chytry:

Jednak bez wzgledu na to czy ta dwojka zagra czy tez nie to ogranie tych zebraków jest ich psim obowiazkiem.

Mario
27-03-2013, 10:11
Jak to jest? Lado i Brzyski beda mogli grac czy nie? :chytry:

A czemu by nie mogli? Oni trafili do Legii na zasadzie transferu definitywnego, nie wypożyczenia, gdzie zawiera się klauzulę, że dany zawodnik nie może grać przeciwko swojemu klubowi (by daleko nie szukać - Teodorczyk w Amice).

a-d-a-m
27-03-2013, 10:57
Jak wyłączymy ich skrzydła czyli Przybeckiego i Wszołka (ew. Kiełba) to nie powinno być źle. Wszystko mi jedno ile i jak, ale mają wreszcie wygrać na tym kurniku, walczyć i umocnić się na pozycji lidera, a dyskopolówkom zyebać Święta i wybić ze łba grę w pucharach.

Fatman
27-03-2013, 11:03
A czemu by nie mogli? Oni trafili do Legii na zasadzie transferu definitywnego, nie wypożyczenia, gdzie zawiera się klauzulę, że dany zawodnik nie może grać przeciwko swojemu klubowi (by daleko nie szukać - Teodorczyk w Amice).

Ale Król mógł postawić warunek, że przechodzą do nas tylko, jeśli w umowie znajdzie się takie zastrzeżenie. A że to transfer definitywny, to chyba większego znaczenia nie ma, bo transfery sportowe jakoś się od zwykłych umów nie różnią i tam też panuje zasada swobody kontraktowania.

Co do meczu, to dawno przed starciem z dyskpolo nie byłem takim optymistą. Po prostu nie widzą możliwości, żeby mogli nie wygrać. Jeszcze u sąsiadek wypadł Pawełek.

Walczą o tytuł, jadą do drużyny mocno przetrzebionej zimą, po zagraniu dobrego meczu z Górnikiem. Jedyne, co mnie martwi, to dzień rozgrywania tego meczu. Oby świąteczna atmosfera za bardzo nie uderzyła naszym do głowy.

Szawar
27-03-2013, 11:17
Ale Król mógł postawić warunek, że przechodzą do nas tylko, jeśli w umowie znajdzie się takie zastrzeżenie. A że to transfer definitywny, to chyba większego znaczenia nie ma, bo transfery sportowe jakoś się od zwykłych umów nie różnią i tam też panuje zasada swobody kontraktowania.

Przyznam szczerze, ze nie przypominał sobie przypadku, kiedy zawodnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do innej druzyny i nie moze zagrac przeciwko swojemu klubowi.

a-d-a-m
27-03-2013, 11:24
Przede wszystkim to oni rozwiązali kontrakty z Królem, zanim związali się z Legią, więc taka klauzula raczej by była mało prawdopodobna. Na 99,9999 % będą mogli zagrać.

nst
27-03-2013, 11:45
Brzyski i Lado spokojnie powinni zagrać. Tak jak napisał Szawar, takie klauzule to obowiązują, ale przy wypożyczeniu.

Podstawa to zagęścić środek i postawić tarana Lado z przodu. Wszołek jest pod formą i wątpię żeby ciężar spotkania cokolwiek zmienił w głowie tego człowieka. Co innego Przybecki, tutaj będzie się musiała obrona wykazać.

To że się zepną panienki to oczywiste, pytanie czy ich "spięcie" jest w stanie cokolwiek zmienić w obrazie spotkania.

Mam nadzieję że w spotkaniu nie zobaczę na murawie Astiza i Gola.

voytek
27-03-2013, 11:52
Mam nadzieję że w spotkaniu nie zobaczę na murawie Astiza i Gola.

To kim chcesz zagrać w środku? Jodłowcem i Żewłakowem? Zapomnij Pan, pierwszy gra na raz, drugi wolny jak żółw, Astiz pomimo baboli to w tej chwili zaraz Jędzy drugi obrońca, którzy przynajmniej wybiega cały mecz. Chyba że Urban da ostanią szanse Sulerowi.

Fatman
27-03-2013, 11:55
To kim chcesz zagrać w środku? Jodłowcem i Żewłakowem? Zapomnij Pan, pierwszy gra na raz, drugi wolny jak żółw, Astiz pomimo baboli to w tej chwili zaraz Jędzy drugi obrońca, którzy przynajmniej wybiega cały mecz. Chyba że Urban da ostanią szanse Sulerowi.
A on nie kontuzjowany czasem?

Ja to bym chciał zobaczyć na środku obrony Vrdoljaka, co by zrobiło miejsce na środku dla Furmana. W duecie z Łukasikiem mogą fajnie zafunkcjonować.

nst
27-03-2013, 11:57
Astiz jest jak loteria, wygrywa co 1000 piłkę ;) Odpada Suler i to bez dwóch zdań. Tego człowieka w ogóle nie brałem pod uwagę.
Zostaje Jodła i Żewłak więc wybieram Jodłowca :D Mimo wszystko mamy problem w środku obrony. Może by tak kogoś przenieść awaryjnie...Może IV?

gostek1555
27-03-2013, 12:21
Astiz jest jak loteria, wygrywa co 1000 piłkę ;) Odpada Suler i to bez dwóch zdań. Tego człowieka w ogóle nie brałem pod uwagę.
Zostaje Jodła i Żewłak więc wybieram Jodłowca :D Mimo wszystko mamy problem w środku obrony. Może by tak kogoś przenieść awaryjnie...Może IV?

Mecz z czarnuchami to raczej nie pora na takie eksperymenty, nawet jesli Ivica miewał juz epizody na stoperze. Według mnie wyjdzie Astiz z Jodłowcem, Żewłakow jest juz po drugiej stronie rzeki a Suler..... wiadomo co :)

Tylko zwycięstwo, nie będzie usprawiedliwienia dla innego wyniku.

Szawar
27-03-2013, 12:30
Mecz z czarnuchami to raczej nie pora na takie eksperymenty, nawet jesli Ivica miewał juz epizody na stoperze. Według mnie wyjdzie Astiz z Jodłowcem, Żewłakow jest juz po drugiej stronie rzeki a Suler..... wiadomo co :)

Tylko zwycięstwo, nie będzie usprawiedliwienia dla innego wyniku.

Polonia zapewne zagra z kontry licząc na Przybeckiego i Wszołka. ( jedna z takich akcji przyniosła im gola w meczu z Wisłą).
Moim zdaniem, moze byc spore ryzyko stawiac na Zewłakowa, bo jest wolny i mało zwrotny, ale nadrabia dobrym ustawieniem się.
Chyba jednak Astiz z Jodłowcem.

Luke
27-03-2013, 12:50
Jeszcze u sąsiadek wypadł Pawełek.

Faktycznie, wielkie osłabienie. :roll:

Ja w tym meczu oczekuję przynajmniej dwubramkowego zwycięstwa i to najlepiej z czystym kontem. Czarni są marni i trzeba im pokazać miejsce w szeregu.

gizo
27-03-2013, 13:02
Musimy trzymać ich jak najdalej od własnego pola karnego. Oni wiedzą doskonale, że nasza obrona jest na poziomie tej reprezentacyjnej. Każda piłka trafiająca w pole karne powoduje zatrzymanie pracy serca.

tkatchuck
27-03-2013, 13:17
Suler nie jest kontuzjowany raczej, skoro był w kadrze na ostatni mecz swojej reprezentacji. To, że nie zagrał to inna para kaloszy.
Widziałbym to tak.

Kuciak - Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Astiz, Wawrzyniak - Łukasik, Vrdoljak - Kosecki, Ljuboja, Radović - Saganowski
Przy czym Ljuboję wpisałem tylko dlatego, bo jest zdrowy i tylko dlatego. Inny zawodnik w tej formie siedziałby na ławce, jak np. Furman.

Fatman
27-03-2013, 13:21
Faktycznie, wielkie osłabienie. :roll:

Wolę, z naszego punktu widzenia, jak w u nich w bramce stoi Przyrowski, aniżeli Pawełek. Ten pierwszy wydaje się być mniej pewnym na przedpolu, a spodziewam się w tym meczu dużo dośrodkowań z naszej strony. Po za tym, zawsze wypadnięcie pierwszego bramkarza jest dla drużyny niebezpiecznym sygnałem, bo niweluje, w dużym stopniu, schematy defensywne wypracowane przez zespół.

a-d-a-m
27-03-2013, 13:24
Suler nie jest kontuzjowany raczej, skoro był w kadrze na ostatni mecz swojej reprezentacji. To, że nie zagrał to inna para kaloszy.
Widziałbym to tak.
Kuciak - Rzeźniczak, Jędrzejczyk, Astiz, Wawrzyniak - Łukasik, Vrdoljak - Kosecki, Ljuboja, Radović - Saganowski
Przy czym Ljuboję wpisałem tylko dlatego, bo jest zdrowy i tylko dlatego. Inny zawodnik w tej formie siedziałby na ławce, jak np. Furman.

Niestety, ale wtedy przegralibyśmy walkowerem...

swiety1916
27-03-2013, 13:42
Widziałbym to tak.

Jędrzejczyk odbywa przymusowy wypoczynek ze względu na żółte kartki

tkatchuck
27-03-2013, 13:50
Jędrzejczyk odbywa przymusowy wypoczynek ze względu na żółte kartki

Zapomniałem o tym. No to Żewławow, nie ma rady. Albo Ivicę cofnie Jasiu.

Robert E. Lee
27-03-2013, 14:22
Powinno być bolonią, to jest tak bardziej chuligańsko:prawi: Najtwardsi z szalikomajtów tak robią by podkreślić swój awanturniczy charakter:lol:

Moim zdaniem nie bez przyczyny Astiz wszedł wczoraj za Żewłaka, i zagramy z dziewczynami parą Astiz-Jodłowiec w środku.

e(L)egion
27-03-2013, 14:24
Wolę, z naszego punktu widzenia, jak w u nich w bramce stoi Przyrowski, aniżeli Pawełek. Ten pierwszy wydaje się być mniej pewnym na przedpolu, a spodziewam się w tym meczu dużo dośrodkowań z naszej strony. Po za tym, zawsze wypadnięcie pierwszego bramkarza jest dla drużyny niebezpiecznym sygnałem, bo niweluje, w dużym stopniu, schematy defensywne wypracowane przez zespół.
Nie przypominam sobie meczu, żeby Przyrowski w meczu z Legią puścił jakiegoś "Przyrosia". On z reguły, tak jak swego czasu Liberda, w meczach z nami rozgrywa "mecze życia". Wiadomo, że nie ma co sie grzać zbytnio tym kto stoi w bramce, bo to nas nie powinno obchodzić ale jesli już, to tego Przyrowskiego wspominam jak najgorzej.

Co do meczu to czekam na niego ze spokojem. Wiadomo, że czarnuchy się zepną ale patrząc na ich skład to dawno tak słabego nie mieli. Nie gwarantuje nam to oczywiście zwycięstwa ale myślę, że w końcu tam nie przegramy, a patrząc w ostatnią historię to byłoby to już coś. Przydałoby się wreszcie jednak wygrać... No zobaczymy. Nie ma się też co za bardzo grzać bo potem znowu będzie tekst o baloniku itp. Trzeba po prostu wyjść i grać swoje.

Umierający
27-03-2013, 14:51
Ja nie jestem takim optymistą ja co poniektórzy,na Muranowie zawsze grało się nam ciężko a przynajmniej w ostatnich latach tak było,dziewczyny zagrają z nami jak zwykle czyli ostro,często faulując,będą podwajać krycie,zasuwać na dupach itp. a to że naszym gwiazdom tak grające drużyny wyjątkowo nie leżą to chyba nie musze nikomu przypominać(choćby ostatnie mecze z Koroną czy Bełchatowem)Generalnie jeśli wygramy choćby skromnym 1-0 czy 2-1 to przyjme to za niespodzianke,realnie patrząc obstawiam 0-0 lub 1-1 po typowej wielkanocnej kopaninie w naszej ligowej szarej rzeczywistości;)

siekan
27-03-2013, 16:58
Cóż, mecz na pewno nie będzie łatwy. czarnulki zepną się jak nigdy na to spotkanie, aby wygrać trzeba będzie te 3 pkt wywalczyć. Ostro gra jak najbardziej jest w tym meczu wskazana, nawet kosztem kartek. Liczy się tylko zwycięstwo, nawet skromne 1-0.

PuciPuci
27-03-2013, 16:59
Przy okazji 2 ostatecznych tryumfów w lidze zwanej ekstraklapą Wojskowych. Legioniści wygrywali swoje mecze z czarnuchami. (roczniki 02' i 06' Więc jeśli mają zdobyć upragnione MP to ten mecz wygrają - innego scenariusza nie widzę ;) a jak będzie remis to ch* z balonem znowu - no taka prawidłowość :P
Wymęczone 0-1 po bramce w 60 minucie ;)

lukasz9209
27-03-2013, 17:16
na kurniku zawsze się dziewczynki na mecz z Nami spinały i tym razem będzie podobnie...pachnie mi remisem! groclin obecnie kadre ma slabiutką, więc pasuję w końcu przełamać się i wywieść z tego śmieszengo stadionu 3 pkt, lecz trzeba grac jak powiada klasyk, którego przytoczył użytkownik - baciek, bo w przeciwnym wypadku skończy się jak zwykle

maatek
27-03-2013, 17:28
Od razu na 1. stronie zgłaszam wniosek formalny o zamknięcie tematu 15 minut przed meczem i otwarcie go 15 minut po :)

ŁukaszD
27-03-2013, 17:38
Od razu na 1. stronie zgłaszam wniosek formalny o zamknięcie tematu 15 minut przed meczem i otwarcie go 15 minut po :)

To ja tak nieśmiało zaproponuje zostawić temat otwarty i może małe polowanko na "gorące głowy" ? :zlosliwy:

Lillo
27-03-2013, 17:41
**** mnie obchodzi jak ale z tymi ******* muszą wygrać!

wwlska
27-03-2013, 17:47
Mam takie pyt. Apropo wejść. Dużo osób kupuje bilety na główną? Widziałem że taki pomysł pojawił się pod jednym z art.

Beny
27-03-2013, 17:47
Krew, pot, łzy i 3 punkty, inaczej tego nie widzę.
Zmiażdżyć psychicznie Wszołka, wykosić Przybeckiego i jakoś pójdzie. Mam nadzieję, że exczarnuchy lżone przez trybuny zechcą coś udowodnić.
Poza tym w poniedziałek Pogoń zrobi prima aprilis i dzięki sobotniej wygranej będzie można odskoczyć drugiej i trzeciej drużynie w tabeli.

Mu(L)timaster
27-03-2013, 18:32
Mam takie pyt. Apropo wejść. Dużo osób kupuje bilety na główną? Widziałem że taki pomysł pojawił się pod jednym z art.

Tak, 10 tysięcy z Warszawy plus kilka FC z różnych województw i możliwe, że dołączy do nas jeszcze zarząd.

Robert E. Lee
27-03-2013, 18:56
"Takie se" wprost od starannie wyselekcjonowanych:lol:
http://i49.tinypic.com/6t1jza.jpg

Adin
27-03-2013, 19:02
podobno też sporo ludzi kupiło na kamienną. Boisz się teraz przyjść?

Buzz
27-03-2013, 19:54
Byle wygrać! Nie ważne jak. Nie ważne ile. Nie ważne kto strzeli. Nie ważne czy po wjechaniu w pedałów, czy po kopaninie w czoło i obronie Częstochowy. Byle wygrać. 1:0 w 94 minucie po samobóju Przyrowskiego całkowice mnie usatysfakcjonuje.

Dla mnie remis nie będzie zły. Zależy jak się mecz ułoży.

Ljubo-jad
27-03-2013, 20:17
I właśnie tego gamonia Przyrowskiego się boję, zawsze ma jakiś je...y fart jak gra przeciwko nam. :wsciekly:

Cielo
27-03-2013, 20:49
http://img856.imageshack.us/img856/5352/34o8ygz11111.jpg

a może tak? :jezor:

Adin
27-03-2013, 21:07
Byle wygrać! Nie ważne jak. Nie ważne ile. Nie ważne kto strzeli. Nie ważne czy po wjechaniu w pedałów, czy po kopaninie w czoło i obronie Częstochowy. Byle wygrać. 1:0 w 94 minucie po samobóju Przyrowskiego całkowice mnie usatysfakcjonuje.

Dla mnie remis nie będzie zły. Zależy jak się mecz ułoży.

Żaden remis. Trzeba wpie***ic się w ten kurnik z hukiem i wrzucić im 3-4 bramki, żeby to święta były udane :prawi:

tomekk
27-03-2013, 21:16
Żaden remis. Trzeba wpie***ic się w ten kurnik z hukiem i wrzucić im 3-4 bramki, żeby to święta były udane :prawi:. I tej wersji się trzymajmy !

Buzz
27-03-2013, 21:23
Ta, a potem znowu wielki zawód i wyzywanie od pedałów, że nie wygrali na kurniku. Wolę być ostrożny przed tym meczem. To samo się tyczy meczu w Krakowie.

matx
27-03-2013, 21:50
Ta, a potem znowu wielki zawód i wyzywanie od pedałów, że nie wygrali na kurniku. Wolę być ostrożny przed tym meczem. To samo się tyczy meczu w Krakowie.

To gdzie oni mają te punkty zdobywać? 4 pkt w meczach z dziewczynami i Wisłą to jest absolutne minimum jeżeli myślimy poważnie o mistrzostwie.

Buzz
27-03-2013, 22:46
Niech zdobywają wszędzie gdzie się da. Po prostu, radzę się nie podpalać, że ogolimy ich do jaja, bo nie raz, nie dwa piłkarze nas zawodzili w kluczowych meczach. Bardzo bym chciał, żeby z obu tych meczów minimum 4 pkty wywieźli, ale jak będzie zobaczymy. Ja osobiście się nie nastawiam, na wielki pogrom jak co poniektórzy wieszczą. Jak wygramy i tu i na Wiśle, będę normalnie zaskoczony.

kamil3091
28-03-2013, 06:43
Z Legia.net

Inny były gracz Polonii Wladimer Dwaliszwili również uważa, że sobotnie spotkanie będzie wyjątkowe. - Derby nie mogą być zwykłym meczem. To coś więcej niż przeciętne spotkanie. Na nie czeka się bardziej. Tak samo jest teraz w Legii. Choć gdy sam byłem w Polonii, takimi prezentami jak komiks z Asteriksem nas nie motywowano - stwierdził Gruzin.

Boguś, a mogłeś po prostu wydrukować im sławny post Daimlera :lol:

BlackAdder
28-03-2013, 08:28
Jak będą zapier"alać jak z Podbeskidziem, to będzie dobrze. Jak nie, to czarne pedały znowu ich wydymają na kurviktorskiej.

Mówiąc krótko: Zapier"alać po Mistrzostwo!

Axel
28-03-2013, 09:03
Z Legia.net

Boguś, a mogłeś po prostu wydrukować im sławny post Daimlera :lol:

Ja tu widzę sabotaż. W końcu Asterix i Obelix walczyli z rzymskimi legionistami :prawi:

iniemamniejusz
28-03-2013, 13:16

Teodorczyk to z tego co pamiętam właśnie nie mógł zagrać przeciwko Polonii. Jest gdzieś jakaś informacja oficjalna która mówi o tym że Dwaliszwili i Brzyski mogą grać?

a-d-a-m
28-03-2013, 13:22
Stokowiec

W przerwie zimowej na Łazienkowską trafili dwaj piłkarze Polonii - Tomasz Brzyski oraz Wladimer Dwaliszwili, ale jak zauważa trener Polonii Legia ma tak mocny skład może sobie pozwolić na posadzenie ich na ławce. "Dla nas obaj mieliby ogromne znaczenie. Nie chcę jednak znowu za bardzo patrzeć w tył, gdybać. Moim zdaniem i Tomek, i Wlado zasługują na występ w pierwszej jedenastce, a Wlado to najlepszy napastnik, który występuje w polskiej lidze" - nie ukrywa Piotr Stokowiec.

na oficjalnej w tytułowym artykule "Jakim składem z Polonią?" też deliberują czy JU wystawi TB i WD w podstawowym składzie.

R.
28-03-2013, 13:32
Teodorczyk to z tego co pamiętam właśnie nie mógł zagrać przeciwko Polonii. Jest gdzieś jakaś informacja oficjalna która mówi o tym że Dwaliszwili i Brzyski mogą grać?

Teodorczyk jest obecnie z Groclinu wypozyczony.

iniemamniejusz
28-03-2013, 14:04
Teodorczyk jest obecnie z Groclinu wypozyczony.

To nie wiedziałem. Ok, jasne.

me(L)u
28-03-2013, 14:24
Będę zadowolony nawet ze skromnego 1:0, byle trzy punkty były nasze. Rok temu wszystko zaczęło się pierdolić właśnie od meczu z farbowańcami...

gostek1555
28-03-2013, 14:48
Warto nadmienić, że będzie to setny mecz Urbana na ławce Legii.

Liczę na okazały jubileusz :)

Korosiak
28-03-2013, 15:28
No to z mocnym uderzeniem Panie Janku ;)

Szejdi
28-03-2013, 15:53
http://w440.wrzuta.pl/audio/8QjUCuj7kBe/zeby_do_czegosc_dojsc...
!!!

Pag
28-03-2013, 16:17
Już się obsrały.

Robert E. Lee
28-03-2013, 16:23
Legia - Polonia 5:1 (2:1)
Juniorzy udowodnili, że zdają sobie sprawę, że kurvy są po to aby je jeb.ać, czas żeby także seniorzy pokazali, że ta prosta życiowa maksyma nie jest im obca.

hansolo
28-03-2013, 17:37
a tymczasem Sagan złapał grypę, ale "będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu"

padre
28-03-2013, 17:52
a tymczasem Sagan złapał grypę, ale "będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu"

Saganowi życzę zdrowia - jednak myślę, że nic by mnie tak w sobotę nie ucieszyło jak widok czarnulek po meczu, w którym decydujące o 3 pkt dla nas bramki strzeliłby im Gruzin :]

mort
28-03-2013, 18:27
Dla mnie skandalem w kontekście tego meczu jest to jak sie traktuje zwykłych miłośników piłki nożnej chcących wyrobic karty kibica ksp.

To, że w punkcie wyrabiania kart i jego okolicach nikt nie miał barw Polonii to chyba nie jest powód do tak skandalicznych działań jak zamykanie punktu wyrabiania tychże kart - nie każdy, nawet w młodym wieku musi być szalikowcem :prawi:

Pag
28-03-2013, 18:37
Co na to PZPN? :hyhy:

TNTP
28-03-2013, 18:42
Bardziej skandaliczne to jest to, ze o tym ze mozna wyrobić sobie te karty przypomniano sobie dopiero dzisiaj.

Robert E. Lee
28-03-2013, 18:49
Nie lepiej by było jakby poprostu przestali wyrabiać dla osób spoza Warszawy? Przecież Legii nie ma w Warszawie tylko na wioskach. Sami sobie robią pod górke i znowu "w kasie nie może być różnicy" nie sprzeda wszystkich biletów na za mały dla nich stadion:(

Unii E. mówiący NIE !!!
28-03-2013, 22:23
Oficjalna strona sąsiadek " (...) do meczu z Legią zamknięty został Punkt Obsługi Kibica, w którym wyrabiane są karty kibica.(...)
"bogatemu", prawie Królowi wszystko wolno, hehe

kaka1534
28-03-2013, 22:57
Przed meczem z Pogonią zepsuł im się automat do wyrabiania kart, teraz zamknęli interes.. No śmieszni są :)

Umierający
28-03-2013, 23:15
Spokojnie,na szczęście sporo osób od nas wyrobiło karty za wczasu więc atmosfera na głównej powinna być zbliżona do tej z mistrzowskiego sezonu 2005/2006(żeby nie było że poza meczowo-bramki Ouatarry i Edsona;).Swoją drogą ciekawe czy ochrona też nas oddzieli od czarnych kulturalnych jak na tamtym meczu...:cinkciarz:

harib
29-03-2013, 09:30
a co z tymi 350 biletami, bracia pojawia sie w sektorze gosci ?

arczi
29-03-2013, 09:38
książkę piszesz?

harib
29-03-2013, 11:37
książkę piszesz?

A co to jakas tajemnica czy nasi będą wspierać tam Legie?
To już zapytać nie można?

tkatchuck
29-03-2013, 11:46
A co to jakas tajemnica czy nasi będą wspierać tam Legie?
To już zapytać nie można?

Nie można :fajek:

Wracając do tematu - z Saganem to jakaś ściema musi być, tak czuję. Przecież robi się coraz cieplej, więc jaka grypa? ;)

casual
29-03-2013, 11:54
Oby zagrał, ostatnio jak tam grał wygraliśmy 5:0, a on ustrzelił trójke :D

Fatman
29-03-2013, 12:02
Oby zagrał, ostatnio jak tam grał wygraliśmy 5:0, a on ustrzelił trójke :D

Polonia Warszawa 0-5 Legia Warszawa 25 maja, 18:00 (2000)
Tomasz Kiełbowicz 20, 31 (k), Piotr Włodarczyk 51, Bartosz Karwan 73, Marek Saganowski 77

Tylko jedną udało mu się strzelić;) Ale nie pogniewałbym się, jakby w sobotę potroił swój dorobek w stosunku do tamtego spotkania:D

Cyclone
29-03-2013, 12:26
hat-tricka to strzelił w tym 7-2 na Ł3.

Grzybek94
29-03-2013, 12:47
Będzie mecz na otwartej TV?

sorki za offtop

trzeci
29-03-2013, 13:22
Nie, nie będzie.

Umierający
29-03-2013, 13:26
Nie spinajcie się tak. Znowu zrobią na wejściach selekcję i będzie po ptakach...

Będe wdzięczny jak wskarzesz w którym miejscu mojego posta się "spinam"...

mmm
29-03-2013, 14:01
w sumie teraz jest już za późno, ale z czystej ciekawości: nie można było zorganizować meczu na narodowym?Nie byłoby cyrków z wejściami kibiców, a i stadion na pewno by się wypełnił(narodowy przyciąga wielu koneserów polskiej piłki :popcorn: ). Kiedyś czytałem, że jakaś drużyna koszykarska, gdy gra ważne mecze to rozgrywa je w swojej drugiej(większej hali), ostatnio derby Wiednia(Austria-Rapid) też są co jakiś czas rozgrywane na Praterze(tam gdzie kiedyś graliśmy z Austrią), więc czemu by nie spróbować na narodowym?Może oni obawiają się Bydgoszczy/Wilna?

a co do meczu: mamy bardzo mocny atak, ale chujową obronę, więc stawiam 2:4 dla nas, żeby tylko Jasio poszedł po rozum do głowy i nie wystawiał w tym meczu(trudnym meczu walki :lol2: ) od początku Ludojada. Mam nadzieję, że wyciągnął wnioski z Kielc.

tkatchuck
29-03-2013, 14:06
w sumie teraz jest już za późno, ale z czystej ciekawości: nie można było zorganizować meczu na narodowym?Nie byłoby cyrków z wejściami kibiców, a i stadion na pewno by się wypełnił(narodowy przyciąga wielu koneserów polskiej piłki :popcorn: ). Kiedyś czytałem, że jakaś drużyna koszykarska, gdy gra ważne mecze to rozgrywa je w swojej drugiej(większej hali), ostatnio derby Wiednia(Austria-Rapid) też są co jakiś czas rozgrywane na Praterze(tam gdzie kiedyś graliśmy z Austrią), więc czemu by nie spróbować na narodowym?Może oni obawiają się Bydgoszczy/Wilna?
Z pewnością obawiają się Wilna :roll:

My na derby też nie potrafimy zebrać kompletu stadionu (30 tysięcy), więc po co zwiększać koszty organizacji meczu i robić na Narodowym? Nie popadajmy w paranoję. U nas nikt by się nie zdecydował na taki ruch, przynajmniej nie przy takiej pogodzie i nie w tym terminie (granie w Wielką Sobotę to jest jakiś smutny żart), a co dopiero u sąsiadek.

casual
29-03-2013, 17:58
hat-tricka to strzelił w tym 7-2 na Ł3.

Racja, pomyliłem.

A w temacie: przypominka zdjęciowa ;)

http://legionisci.com/photos12w/12polonia2PG_f2.jpg

Pigeon
29-03-2013, 19:00
Piłkarze Króla szykują jakiś protest w meczu z nami. Niezłe jaja były na konferencji. Na wszystkie pytania kapitan zespołu odpowiadał "odpowiedź poznamy w sobotę o 18"

Cielo
29-03-2013, 19:50
Oddadzą walkowera :D
Nie ma sianka, nie ma granka :pociesza:

Pan Artysta
29-03-2013, 20:00
tak po prawdzie powinno nas walić co te pedały zrobią :)

kamilsson
29-03-2013, 22:41
Spadkobierczynie groklajnu uprawiające zawód kopacza robią wokół siebie wielki hałas przy okazji kolejnych spotkań w iście nowoczesnym stylu,tak na prawdę to tylko to im pozostało.

Zwracają na siebie uwagę bo nie dostają pajdy co miesiąc,zostali tam tylko najmniej opłacani za JW i średniacy ligowi,którzy w/g mnie od dłuższego czasu i tak graja na wyrost,ta ich cała piramida motywacyjna stworzona prze Stokowca musi i pierdolnie z wielkim hukiem, i to wczesniej niż później,bo prowizorka jest dobra...ale na chwilę.

Atmosfera będzie się pierdolić z każdym spóźnionym przelewem i przegranym meczem ligowym,a upadek frajerek zacznie się jutro - Tak postanowiono i basta!!!

casual
29-03-2013, 22:53
Tak tylko informacyjnie i w ramach ciekawostki: na dzien dzisiejszy (stan na godzine 19 w piatek) na Kamienna bylo 700 biletow (z 1911 biletow jakie sa dostepne na ta trybune). Info z ich forum, temat o kartach kibica. Mowiac jasniej- na najwazniejszy dla nich mecz w roku, na ktorym mobilizuja sie od dwoch miesiecy, sprzedali 1200 biletow na Kamienna. Druga rzecz- efektem ich trwajacej od 70 dni zbiorki pieniedzy na oprawe meczu z Legia jest kwota... 6 tysiecy zl (z groszami). Zbierali wszelkimi metodami- wplaty na konto, zbiorki przy okazji meczy itp. Przypomnijcie sobie dla porownania teraz ile zebralismy my przy okazji meczu z Belchatowem, na ktorym bylo bardzo jak na nasze mozliwosci malo ludzi. A tamci mecz roku, dwa miechy zbiorek, rozne metody i 6 tysiecy. To takie drobne informacje, ktore pokazuja jakiego rywala 'derbowego' ma Legia.

kamilsson
29-03-2013, 23:10
Casual bo to jest tak:

1)Frekwencja taka a nie inna bo "rodowite" pojechały na święta do domu. :-)

2)Sosu nazbierały tyle i ani grosza więcej, bo nie po to się zapierdala ciężko w Stolicy co by wrzucać w puszkę klubu na którego mecze chodzę bo mieszkam od dwóch lat w Warszawie,a jak jestem z ......(tutaj wstaw region w którym jest bida) to ni ***** na Legię nie pójdę....

TNTP
29-03-2013, 23:11
nie porównujmy gówna z czekoladą :D tak dla równowagi to władcy stolicy najebali w temacie derbowym 2 razy więcej postów niż my. Z ciekawszych informacji można było się dowiedzieć, że nie idziemy na derby bo się boimy, drugą tezą było to, że nie byliśmy w stanie zebrać 300 chętnych...

Młoda Legia
29-03-2013, 23:27
Już mówią jak to będą bluzgać na Brzyskiego i Dwaliszwiliego, coby oni prosili o zmianę zanim wyjdą na murawę...

Umierający
29-03-2013, 23:50
Panowie cóż za herezje tu wygadujecie,przecież każdy rodowity Warszawiak to polonista a tylko wiocha Legie kocha...:nienormalny: Szkoda tylko że ich guru z Wołomina a co drugi na ich forumce z Kobyłki,Brwinowa,Hajnówki czy Gniezna...:rotfl3:

m82
30-03-2013, 06:49
nie porównujmy gówna z czekoladą :D tak dla równowagi to władcy stolicy najebali w temacie derbowym 2 razy więcej postów niż my. Z ciekawszych informacji można było się dowiedzieć, że nie idziemy na derby bo się boimy, drugą tezą było to, że nie byliśmy w stanie zebrać 300 chętnych...

Oni o tym meczu gadają już od 16 marca, a My dopiero od 27 :) ale to też pokazuje jak strasznie jarają się tym meczem :D

Robert E. Lee
30-03-2013, 08:15
Dajcie, że im spokój, tyle mają co ten internet. Jakby mieli nowy stadion to by ich Abramowicz kupił i na każdy mecz 30 tysięcy przychodziło, ale przez spisek władz miasta tak nie jest.

voytek
30-03-2013, 08:49
To jest temat meczowy :prawi: Nie szkoda postów na tę zbieraninę?

Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba

Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Michał Żewłakow, Tomasz Jodłowiec, Tomasz Brzyski, Jakub Wawrzyniak

Pomocnicy: Bartosz Bereszyński, Jakub Kosecki, Miroslav Radović, Janusz Gol, Ivica Vrdoljak, Dominik Furman, Daniel Łukasik

Napastnicy: Danijel Ljuboja, Marek Saganowski, Wladimer Dwaliszwili.

Jest kadra. Na Muranów nie pojadą Michał Kucharczyk, Jorge Salinas, Dickson Choto, Marko Suler, Igor Bezerowski, Aleksander Jagiełło.
Zaradny poseł jeśli myśli o karierze Kucharczyka niech jak najszybciej poszuka mu klubu adekwatnego do jego umiejętności albo latem wyśle na wypożyczenie. Niestety Legia to za wysokie progi dla Michała. Dziwi obecność Gola, w którego miejsce mógłby pojechał Jagiełło. Może Urban szykuje niespodziankę w postaci Vrdoljaka na obronie i wtedy kolejny DP będzie potrzebny ;)

Robert E. Lee
30-03-2013, 09:01
Jagiełło lepiej jak zagra 90 minut w ME, niż ma siedzieć 90 minut na ławie.

BlackAdder
30-03-2013, 09:11
Jak cały na ławie to tak, ale jak nie to ja jestem zwolennikiem jak najwcześniejszego ogrywania młodych w tzw. ekstraklasie, chociaż po 5 minut. Szczególnie, że wzięcie Gola jest kompletnie z czapy (dla zwolenników jego talentu: w obecnej formie :oczko:)

Ale może faktycznie ten mecz nie jest najlepszy do ogrywania...

Axel
30-03-2013, 09:19
wie ktoś w jakim stanie jest boisku na kurniku po wczorajszych opadach śniegu?

casual
30-03-2013, 09:41
wie ktoś w jakim stanie jest boisku na kurniku po wczorajszych opadach śniegu?

W takim samym dla obu drużyn.

Poza tym co jak co, ale akurat murawę mają podgrzewaną itp., inaczej nie dostaliby licencji, więc nie sądze, zeby jakoś strasznie wczorajsze opady śniegu ją odmieniły, tym bardziej, ze dzis juz nie sypie.

casual
30-03-2013, 09:50
Jeszcze w ramach rozmywania wątku meczowego małe uzupełnienie mojego postu z wczoraj: stan na dziś na 10 rano: na Głównej wolne ok 2600 biletów, na Kamiennej wolne ok. 700 biletów (razem jak nie trudno policzyć jakieś 3300 wolnych miejsc, a stadion liczy równo 6800 miejsc po uprzednim odjęciu 350 miejsc z sektora gości).

e(L)egion
30-03-2013, 10:25
W takim samym dla obu drużyn.

Poza tym co jak co, ale akurat murawę mają podgrzewaną itp., inaczej nie dostaliby licencji, więc nie sądze, zeby jakoś strasznie wczorajsze opady śniegu ją odmieniły, tym bardziej, ze dzis juz nie sypie.
Po kilkunastu/kilkudziesięciu minutach pierwszej połowy pewnie zrobi się takie jak w Kielcach (Stokowiec dzisiaj w PS stwierdził że murawa jest kiepska), także fajerwerków raczej nie ma co się spodziewać. Większy to problem napewno dla nas niż dla czarnych.

pchorseba
30-03-2013, 12:02
Na papierze mamy taką przewagę że może ich Urban losować na wybrane pozycje ...

Mam nadzieję że ich pukną z 5 tak żeby im nawet monitory pogasły z wrażenia :)

swiety1916
30-03-2013, 12:05
Będe wdzięczny jak wskarzesz w którym miejscu mojego posta się "spinam"...

Nic osobistego, ale nie ma co sie podpalać, bo one są do wszystkiego zdolne i nieraz nas jeszcze zaskoczą.

E: liczę na Gruzina. Niech wyjdzie i conajmniej dwie załaduje.

hansolo
30-03-2013, 12:17
a ja wam mówię: będzie dużo goli i coś mi mówi, że jeszcze długo będziemy wspominać to spotkanie.
groclin 2:5 Legia Warszawa

JMJK !

Loko
30-03-2013, 12:41
A u sąsiadek wielka dyskusja, Jeb*ć czy nie jeb*ć byłych piłkarzy...
Dobrych tam mają kabareciarzy na forum :)

gostek1555
30-03-2013, 12:59
Spotkanie derbowe - jak to zazwyczaj ze spotkaniami derbowymi bywa - zalało prasę tysiącem artykułów na temat tego "jak ważne jest dla nas wsparcie kibiców" oraz na temat "presji niewiążącej nam nóg". Co prawda dostrzegamy potrzebę udzielania głosu zawodnikom, którzy z pewnością zaapelowaliby o wsparcie dla zespołu oraz zapewniliby, że derby rządzą się swoimi prawami, ale w tym wypadku postanowiliśmy zerknąć nieco szerzej. Zastanawiało nas - i ciągle zastanawia - dlaczego Legia traci tak frajerskie gole w starciach z zespołami, które nie potrafią wymienić więcej niż 3,5 celnego podania na połowę.

Może inaczej - nie są to gole do końca frajerskie, ale zawsze identyczne. Istna FIFA sprzed czasów systemów one touch, full control i co tam jeszcze firma EA Sports wprowadziła. Rajd po skrzydle (zazwyczaj nikt z obrońców nie przeszkadzał), wrzutka, obcinka defensywy i/lub bramkarza, gol. Spędziliśmy duży kawałek dzieciństwa na strzelaniu takich bramek, więc sprawa niemal od razu rzuciła nam się w oczy. No, niemal od razu, czyli gdzieś tak po... dziewiętnastym straconym w ten sposób golu?!

Tak jest w istocie. Legia straciła DZIEWIĘTNAŚCIE goli (z łącznej liczby 31 bramek...), wszystkie prawie w ten sam sposób, to jest albo po wrzutce ze skrzydła, albo po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.

Dalsza część analizy na : http://www.weszlo.com/news/14324-Czy_Legia_sie_opamieta_Tralkowanie_przy_stalych_fr agmentach_wciaz_stoleczna_moda

Niby nic nowego, jednak poraża łatwość, z jaką każdy ogórek w tej lidze strzela nam bramki.

mszk
30-03-2013, 16:50
Kuciak - Bereszyński, Astiz, Jodłowiec, Wawrzyniak - Vrdoljak, Łukasik - Radović, Ljuboja, Kosecki - Dwaliszwili.

pawlik
30-03-2013, 19:01
pierwsza połowa za nami a tu nic a nic, wszyscy polują na mieście? ;)

maatek
30-03-2013, 19:02
Nie wywołuj wilka z lasu.

Na razie wygląda to mega słabo, czas ruszyć dupę panienki.

Kolodont
30-03-2013, 19:07
niechlujnie grają jak na razie... szczególnie środek pomocy. nieważne jak ale mają na tym błocie wturlać piłkę do bramki. skromne 0-1 po meczu do zapomnienia mnie satysfakcjonuje

Domino KG(L)
30-03-2013, 19:14
Jak nie idzie to Przyrowski !!! :D

Maciek
30-03-2013, 19:15
I właśnie tego gamonia Przyrowskiego się boję, zawsze ma jakiś je...y fart jak gra przeciwko nam. :wsciekly:

No nie tym razem :D

Jasper121
30-03-2013, 19:15
:lol: Jebnął przyrosiem :lol:

Dotrzymać do końca!

Antares
30-03-2013, 19:16
Kolejne beznadziejne dośrodkowanie Łukasika przynosi bramkę. Brzyski od Wawrzyniaka w obronie na pewno gorszy nie jest, a jednak jako jedyny w tej drużynie dośrodkowywać potrafi.

Seba
30-03-2013, 19:19
pierwsza połowa za nami a tu nic a nic, wszyscy polują na mieście? ;)

Testują nowe białe kominiarki żyleta :)

nst
30-03-2013, 19:38
Bereś gra zajebiste zawody. Kurde, mamy bocznego obrońcę :)?

Jasper121
30-03-2013, 19:48

Rzeczywiście chłopak się zajebiście pokazuje jak na razie ;) Oby tak dalej!

Niner
30-03-2013, 19:49

jest kozak, dzik nieprzeciętny i bardzo równy jak na razie. no i zostawia serducho na boisku, jak żaden z aktualnych grajków. po pierwszych meczach na takich obrotach, obawiałem się że spuchnie jak to przeważnie bywa z rodzimy kopaczami, a ten ani trochę nie spuszcza z tonu.

E: Leśny tam zawałowiec. :lol:

Edi
30-03-2013, 19:53
a miałem juz ich je*ac . BRAWO!!!!

Młoda Legia 2-1 Młody Groclin
Legia 2-1 Groclin

:box:

Xevatiz
30-03-2013, 19:54
Uff... kamień z serca.

Maciek
30-03-2013, 19:57
a miałem juz ich je*ac . BRAWO!!!!

Nie tylko Ty.

Grunt, że wygrana, **** ze stylem.
Przy golu czarnuchów był spalony.

Jasper121
30-03-2013, 19:58
Uff wygrali! Ale żeby ich nie można dobić wcześniej? Bramka po spalonym dla czarnuchów, a potem nagle przyśpieszyli i można było spokojnie strzelić...

nst
30-03-2013, 19:59
Legia rządzi w Warszawie!!!!! :) Była krew, łzy i ból dupy :)

Luke
30-03-2013, 20:00
Już chciałem pisać coś o złodziejskiej sędzinie, ale na szczęście się udało. Ważne trzy punkty, ale nasze gwiazdeczki powinny rozstrzygnąć ten mecz o wiele wcześniej.

Pigeon
30-03-2013, 20:01
I bramka że spalonego i karny niepodyktowany bramka dla nas w doliczonym czasie - na emocje nie można narzekać. Niestety na styl już tak. Za długo jednak czekałem na to zwycięstwo więc narzekać nie będę.

Bonhart
30-03-2013, 20:02
Byli lepsi, ale wygrana na farcie. Jak dla mnie granie na zwyciestwo 1-0 od momentu strzelenia bramki to zenada, jesli mysli sie o mistrzostwie. I te zenujace straty... Zajebiscie ciesze sie z tych 3 punktow, ze zwyciestwa nad czarnuchami, ale dlugo tak sie nie da. Mam nadzieje ze to byl tylko syndrom derby i w Zaglebie wjedziemy na pelnej...

Bootleg
30-03-2013, 20:03
Oj upiekło im się... wkurza mnie jednak ten minimalizm. Było ich dobić wcześniej mieć 2-3 do zera, to nie, klepiemy się po jajkach bo prowadzimy jedną bramką... Oduczcie się tego, bo to strasznie irytuje.

PS. Ljoboja wisi dużego browara Furmanowi, bo tą patelnie co miał od Koseckiego, to trzeba z zamkniętymi oczami strzelić

Skw_
30-03-2013, 20:05
Grunt, że wygrana, **** ze stylem.

Tu się z Tobą nie zgadzam, karny kvtas się grajkom należy za ewidentne odpuszczenie meczu po strzeleniu bramki, szczególnie z czarnuchami. Postawę naszej drużyny idealnie oddaje tekst napisany przez weszło:

To, co sędzia (słusznie/niesłusznie) zabrał, oddał Dominik Furman. Legia potrafi grać WYŁĄCZNIE z nożem na gardle. Najlepiej włączać jej mecze tak od 70-80. minuty i najlepiej, żeby przegrywała. Wtedy zaczyna się jazda.

Domino KG(L)
30-03-2013, 20:08
Bootleg ma rację upiekło aż miło. Furman potrafi się pojawić tam gdzie trzeba! Widziałem go za małolata pierwszy raz na meczu w Koszalinie jak grali z Bałtykiem w półfinale Mistrzostw Polski rocznika 92. Wtedy wiedziałem, że będzie z niego grajek na miarę pierwszej drużyny !

LOL3K
30-03-2013, 20:09
Gra chvjowa, ważne 3 pkt.
Mecz nudny jak flaki z olejem.

Niech im Urban w szatni zapowiada, że przed wyjściem na mecz, że mają 1:0 w plecy na stracie to zaczną zapierdalać jak należy...

GrebLe
30-03-2013, 20:10
Z fartem ale o to chodzi :D Przynajmniej humor na święta będzie dobry miał człowiek :) A Bereś z meczu na mecz coraz lepszy ;)

nict
30-03-2013, 20:11
O takim meczu zapomnieć jak najszybciej! 3pkt się liczą. Święta nerwowe ale udane. Furman, następnym razem uważaj na Ljubo - żebyś mu oka nie wybił :)

Breados
30-03-2013, 20:13
Styl mnie nie zdziwił ani trochę, historia meczów z dziewuchami dobitnie to potwierdza. Koniec końców zasłużone zwycięstwo, faktycznie dobić można było ich już sporo przed końcem, ale co tam, dawkowanie emocji w normie ;)

BlackAdder
30-03-2013, 20:18
Już myślałem, że będę ich wyzywał od ciot za minimalizm, brak zapierdalania i w konsekwencji nie wygranie meczu na własne życzenie. A tu na szczęście...

TAKI CH.J JAK SŁONIA NOS CZARNE P.....Y :yeah:

MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ!

Zdrowych, spokojnych Świąt Zmartwychwstania i wielu łask Pańskich ;)

Adqs
30-03-2013, 20:19
nie wiem czy puścili mecz przy 1-0, piszecie że styl zły, bo nie dobili ich. Sytuacje na to dobicie były, ale nie wykorzystali ich więc to bardziej brak koncentracji.

nie wierzę w kolejny fart Lecha ani znowu porażkę Pogoni. 6 punktów przewagi to byłoby coś

Ivan Drugi
30-03-2013, 20:21
Ljuboja przeszedł sam siebie powinien schodzić z hat trickiem , a jeszcze te strzały głową to masakra . Sędzia Gil też wybitną postacią tego widowiska , miał szczęście że wpadło na 1:2 . Generalnie gwiazdorzy swoim minimalizmem i sędzia nieudacznik doprowadzili mnie do stanu przedzawałowego . Cieszy kolejny dobry występ Bereszyńskiego i poprawna gra Jodłowca . Generalnie najważniejsze jest zwycięstwo szkoda że styl nie najlepszy , chociaż gdyby Ljuboja zrobił to co powinien był zrobić to w 70 minucie byłoby 3:0 i odbiór byłby zupełnie inny . Z drugiej strony wygrana w doliczonym czasie gry cieszy jak nic innego .

tomekk
30-03-2013, 20:22
Bereszyński na wielki plus,widać ze daje z siebie wszystko i to mu wychodzi. Dodając to ,ze jak na obrońce jest max ofensywny- Brawo!!! Ljuboja chciał chyba strzelić jak najsmieszniejsza bramke po tych jego strzałach klatą,dupą czy hu.. wiem czym:0 BRAWO 3pkty:)

nil
30-03-2013, 20:25
Najlepszy dzisiaj Bereś! Nigdy bym tego nie powiedział, że ten chłopak tak będzie u nas grał z sercem i ambicją - BRAWO!
Jak wszyscy będą tak grać to będzie super. Najsłabiej Dwaliszwili- straty, złe wybory. Wielki minus, że tak słabej Polonii odpuścili po bramce Ludo i mogło się to skończyć remisem.
Udane święta dzięki Furmanowi. Oby tak dalej!

gostek1555
30-03-2013, 20:26
Pozostając w klimacie meczowym: Legioniści zdobyli ostatnią wioskę wielkopolan w Warszawie :)

Wierzyłem do końca i się opłaciło, kolejne zwycięstwo zapisane w rubryce "piorunująca końcówka" :)

Obrona bardzo solidnie, Bereś duży plus, Jodłowiec powalczy z Jędzą o pierwszy skład.

ZeMario
30-03-2013, 20:31
Po golu na 1-1 byłem wkurzony bardziej niż w zeszłym sezonie po meczu z Lechią. Na szczęście skończyło się na 3 punktach, ale taka gra nie może się powtórzyć. Jedno trzeba przyznać, że w tą drużynę nie można przestać wierzyć w ostatnich minutach. Ile już punktów zdobyli w końcówce? Podejrzewam, że to może być jakiś rekord tej ligi jak tak dalej pójdzie.
Na plus Jodłowiec, Bereś i oczywiście Furman, który znów z ławki dał cenne punkty.
A jeszcze co do gola Polonii. Nie wierzę, że boczny nie widział spalonego. Dyskwalifikacja dla tego gościa do końca sezonu.

gizo
30-03-2013, 20:35
Dominik Furman!!!!! - dziękuję, dobranoc.
Czarne zawsze kojarzy mi się z żałobą!

Helmonder
30-03-2013, 20:35
Jestem w pełni usatysfakcjonowany! Trzy punkty dopisane, reszta bez znaczenia.

MNM
30-03-2013, 20:45
Wyśmienity, smakowity mecz Radovica, zreszta jak zawsze, oto piłkarz na miarę wielkiej Legii.

LioneL
30-03-2013, 20:49
jak sprowadzali Bereszyńskiego to się pukałem w głowę, co za szrot tu sprowadzają. A tu proszę, on na tej prawej obronie zjada Rzeźniczaka na śniadanie, a gra nawet lepiej niż Jędza na prawej. Więc Jędza do środka obrony a Bereszyński na prawą obronę. Brawo Bereszyński, oby tak dalej :brawo:

m82
30-03-2013, 20:49
[OFF-TOPIC] Był ktoś na stadionie... i wie co działo się na trybunach? Jakieś gazowanie?

Pag
30-03-2013, 20:51
Ktoś był, ale czy to ważne? Raczej nie.

Toruńczyk
Brawo 3 pkt sie licza tylko

Pająk
"Info na szybko. Do młynu ksp wkroczyła ochrona dlatego że po okrzyku "narodowa, narodowa polonia" doszlo do starcia lewakow z narodowcami. Wygrało lewactwo." z fb Polscy Kibice

A co do meczu ważne, że z fartem, nie ruszyłem się z fotela a po meczu czułem się jakbym wrócił dalekiej podróży

G(L)
30-03-2013, 21:14
Mamy cenne trzy punkty:yeah: Jeszcze jutro Pogoń pyknie pyrki i będzie git.

chajtgr
30-03-2013, 21:18
Wypada też pochwalić Vrdoljaka.Widać ,że zawieszenie rozmów w sprawie kontraktu działa na niego motywująco.Oby tak dalej !

Pająk
30-03-2013, 21:19
Mamy cenne trzy punkty:yeah: Jeszcze jutro Pogoń pyknie pyrki i będzie git.

pojutrze :)

detoxizer
30-03-2013, 21:22
Styl chujowy, trzy punkty zajebiste. Jeszcze 9 kroków, może mniej.

Chmielo
30-03-2013, 21:30
Ważne trzy punkty ale gramy taką nędze, że szkoda na to patrzeć. Bereszyński najlepszy na boisku, Vrdoljak, Ljuboja mimo niestrzelonych prezentował się nieźle i przyzwoice Kosecki.. reszta tragedia. Para naszych stoperów plus Wawrzyniak i Łukasik to popis kopania się w czoło.

W tygodniu zagraliśmy piach w pucharze, teraz nie lepiej. Furman do strzelonej bramki też nic nie grał, a przewrotka z 4 metrów Radovica podsumowała poziom naszej gry. Nie chcę być złym prorokiem ale takimi meczami prosimy się o stratę punktów. Jak Lubin przyjedzie wcale łatwo nie będzie, z Wisłą też więc piłkarzyki zapierdalać w każdym meczu, a Urban niech w końcu odmuli to towarzystwo.

detoxizer
30-03-2013, 21:32
Dzisiejszy mecz do złudzenia przypominał mi nasze spotkanie z Odrą w Wodzisławiu w 2006 roku.

PS. Bereszyński z meczu na mecz coraz lepszy.

Robert E. Lee
30-03-2013, 21:37
Uwaga! Rudy przemówił: "biednemu zawsze wiatr w oczy":lol: Oni jednak na tym kurwidołku to wszyscy mają najebane w baniach:lol: No forum dużej apolonii też ciekawie, podobno grajki Groclinu konkretnie walczyli i dali z siebie 110%.

zizou
30-03-2013, 21:42
Eee tam, nie ma co narzekać - mecz był dokładnie taki jakiego się spodziewałem, czyli zero fajerwerków a mnóstwo walki. No i rezultat się zgadza:fajek:

Ja zapamiętam klika rzeczy:
1. Ch.j z tym, że Leśny zaczyna w wywiadach pie.dolić trzy po trzy. Dobrze jest wreszcie widzieć prezesa, który żyje meczem a nie robi wrażenie, że wynik mu "zwisa".
2. Ch.j ze wszystkimi, którzy twierdzą (twierdzili), że Ljubo opieprzając młodych za złe zagrania ma na nich destrukcyjny wpływ. Do kogo Furman pobiegł w pierwszej kolejności cieszyć się z bramki?:zlosliwy:
3. Ch.j z poziomem, dla mnie ważne było że w każdej chwili spotkania widziałem iż nasze "gwiazdy" naprawdę chcą ten mecz wygrać.
4. Ch.j z sędziami: przecież "cała Polska wie", że gwiżdżą dla nas. Tak było i w tym meczu - przemyślny plan z nie odgwizdanym karnym i uznaniem bramki dla Groclinu miał na celu mobilizację naszych piłkarzy - no i się udało:lol3::lol3::lol3:

Święta - mimo, że dopiero nadejdą - uważam za udane:fajek:

pchorseba
30-03-2013, 21:44
Jakie derby ?

Po stracie bramki była demonstracja tego dlaczego jesteśmy w tej lidze najlepsi ... Przyśpieszyli i tylko w tej końcówce w zasadzie 3 setki zrobili :)

arczi
30-03-2013, 22:49
Wszystkim, którym przed chwilą usunąłem posty uprzejmie przypominam, że to temat piłkarski.

beka
30-03-2013, 23:13
a ja nie wiem czym się jarać? Wygrać wygrali, ale stylem nie porwali, do tego pokazali kwintesencję tej drużyny - jak zagrają na 100% zostawiają resztę ligi daleko z tyłu, ale własnie - musi im się chcieć...

a tego, co pokazali sędziowie (szczególnie tych dwóch baranów przy bramkach) to się nawet skomentować nie da...

3. Ch.j z poziomem, dla mnie ważne było że w każdej chwili spotkania widziałem iż nasze "gwiazdy" naprawdę chcą ten mecz wygrać.

kurde, musiało mi to umknąć w okolicach 70 minuty, jak obserwowałem niesamowicie wiele wnoszące podania w poprzek boiska

Orzelek
30-03-2013, 23:14
Setny mecz Jasia jako trenera zaliczony na plus. Szczęście Przyrowskiego, które miał zazwyczaj w meczach przeciwko Nam musiało go w końcu opuścić. Szkoda, że po zdobyciu gola piłkarzykom nie chciało się dobić rywali. Efektem tego stracony gol i w razie remisu - niepotrzebne wkurwienie na Święta. A panowie sędziowie myślami już przy wielkanocnym stole.

Na chwilę obecną odczarowany Poznań i Konwiktorska. Czekam na wygraną na Reymonta i nietracenie głupich punktów u siebie.

gniewko
30-03-2013, 23:16
Dzisiejszy mecz do złudzenia przypominał mi nasze spotkanie z Odrą w Wodzisławiu w 2006 roku.

PS. Bereszyński z meczu na mecz coraz lepszy.

Zgadzam sie co do Bereszynskiego - dodam, ze atakujac gra z pierwszej pilki czesto co bardzo przyspiesza akcje - u nas rzadko kiedy ktos tak zagra (najczesciej Ljuboja - odegranie w tempo z obronca na plecach).

Na plus oprocz Bereszynskiego Vrdoljak i Ljuboja. Dobrze Kuciak, Lukasik i para srodkowych. Slabo Wawrzyniak, Radovic i Dwalishvili.

Z.
30-03-2013, 23:20
Bereszyński rośnie na odkrycie rundy.

Ljubo-jad
31-03-2013, 00:07
Mecz ogólnie kopanina, ale czego się spodziewać po derbach, mecz walki. Moim zdaniem Gol mógł sie lepiej zachować przy straconej bramce i gościa zablokować. Bereś naprawdę robi na mnie co raz większe wrażenie. Rudy mówi że " biednemu zawsze wiatr w oczy" dziad niech się cieszy że bramkę strzelili dzięki pomocy sędziom i że nasi nie wykorzystali tego co mieli bo by się skończyło na 0-5!!

Mistarz
31-03-2013, 00:38
Mnie cieszy postawa Jodłowca w tym meczu. Było parę słabszych zagrań, ale w powietrzu wygrywał co trzeba... a do tej pory to nie była reguła w legijnej defensywie.

PS. Przybeckiego trzeba wziąć na celownik transferowy.

Antares
31-03-2013, 07:28
Tak jak z Górnikiem niby jeśli chodzi o styl gry to szału nie było, ale przy większej skuteczności mogło się skończyć ze dwie bramki wyżej. I Ljuboja miał dwie świetne okazje kiedy raz Przyrowski cudem obronił, a drugi raz trafił w słupek i Radović miał sam na sam, ale coś ten ciąg na bramkę i skuteczność zatracił no i ten strzał z przewrotki na czwartym metrze kiedy trafił z czuba.

Znowu na niezłym poziomie zagrał Vrdoljak, a i Ljuboja walczył nawet w defensywie. Widać, że decyzja o wstrzymaniu rozmów była naprawdę dobrym krokiem.

edit: Jodłowiec dosyć pewnie w obronie i do tego to przecież on wystawił Danielowi na pustą.

zizou
31-03-2013, 08:51
...Przybeckiego trzeba wziąć na celownik transferowy.

Po co? Bo szybko biega? To do sekcji lekkoatletycznej niech idzie...

A tak serio: póki co - a gość ma już 22 lata - to po za prędkością wiele nie pokazuje. Idealny dla drużyn grających przede wszystkim z kontry. U nas jest już taki jeden, nawet wyglądają jak bliźniacy. 2 to za dużo:boshe:

nevermind
31-03-2013, 08:58
Po co? Bo szybko biega?

Ma lepszy wyskok dosięzny niz Cristiano! :prawi:

voytek
31-03-2013, 09:05
Słabe acz emocjonujące widowisko, typowe dla derbów zakończonych tym razem happy-endem. Ciężko oceniać indywidualnie po takiej kopaninie, ale na pewno kolejny dobry mecz Astiza i Bereszyńskiego, który pokazuję że w PL lidze wystarczy chcieć, tym bardziej że ma coś do udowodnienia nie tylko w Legii ale i w Poznaniu. Wczoraj przeciętny Radović i Łukasik a wręcz tragiczny Wawrzyniak. Słowo o Koseckim, skoro wg ojca i posła zasługiwał na znaczną podwyżkę i dostał 10x tyle, niech teraz chociaż gra 2x lepiej, bo na razie to gra 2x gorzej niż jesienią... Gol znów TRAGEDIA, wchodząc minute wcześniej pląsa pozwalając na dośrodkowanie zakończone bramkę - identyczna sytuacja jak z Zabrzu. Po sezonie należy wypchnąć go za wszelką cenę, tylko szkoda że kontrakt bodajże do czerwca 2014. Do krytyków Dwaliszwilego: owszem, słaby mecz w jego wykonaniu ale zauważcie, że Ljuboja i Rado zbytnio nie grają z Gruzinem, szczególnie ten pierwszy, który wręcz zepsuł mu sytuacje kiedy Lado przebił się sam na sam z Przyrowskim. Gruzin strzela, kiedy na boisku nie ma Ljuboi. Cieszy przełamania bramkowe Furmana, potwierdzające że to zawodnik, który może przesądzać losy meczu. Na razie pod formą ale nadal liczę na niego bardziej niż Łukasika, jako przyszłego króla środka pola.

Po wpadce w Kielcach, w czterech kolejnych 10 punktów. Plan wykonany, według mnie teraz dwa najtrudniejsze mecze wiosny, Zagłębie które przyzwoicie poukładał Hapal i nie przegrało od 3 listopada plus odbudowująca się na swoje obecne możliwości Wisła, potem powinno być z górki.

Jarson23
31-03-2013, 09:55
jak dla mnie styl schodzi na drugi plan, zwycięstwo to zwycięstwo liczą się 3 pkt.

szwab
31-03-2013, 10:14
Oglądałem magazyn na Polsacie sport i tam wszyscy się upierali, że Legia zagrała tak słabo jak dysko i tylko szczęście było po naszej stronie, tutaj widzę komentarze, że słaby mecz itd…! Fakt, nie zagraliśmy jakoś super, ale bez przesady proszę, bo byliśmy zdecydowanie lepsi i zasłużenie wywozimy z kurnika 3 punkty. Ljuboja powinien przynajmniej 2 bramki strzelić, takie sytuacje trzeba wykorzystywać. Do tego dołożyć ewidentnego karnego i nie uznanie bramki dla KSP (SPALONY!!!) to mecz spokojnie mógłby się zakończyć wynikiem 0-3 czy 0-4. Zdaję sobie sprawę, że mogę nadinterpretować różne sytuacje, ale ludzie cieszmy się, bo w końcu wygrywamy na Polonii, bo jesteśmy bliżej mistrzostwa, bo w porównaniu z meczem w Kielcach czy chociażby z Bełchatowem, gdzie sytuacji było jak na lekarstwo a obrona w ogóle nie rozkminiała o co biega to mamy dość duży progres ;)

e(L)egion
31-03-2013, 11:14
Ten mecz powinien być rozstrzygnięty już w pierwszych piętnastu minutach. Mieliśmy wtedy przygniatającą przewagę, a rywale naciskani przez naszych zawodników, wywalali piłkę na oślep. Jak to jednak mamy w zwyczaju animuszu starczyło nam na kwadrans i gra się wyrównała. Niby byliśmy lepsi, ale śmierdziało to remisem.

Potem gol z niczego i powtarza się kolejna nasza bolączka. Zapraszamy rywala na naszą połowę i prosimy się o gola. Zwracał zresztą na to uwagę Urban. Nie pierwszy to już raz niestety, szczególnie na wyjazdach. Wczoraj kolejny raz udało się zakończyć to happy endem i w lidze jeszcze nie raz pewnie ma się uda, ale w perspektywie gry w pucharach to się musi zmienić.

Jednak na zwycięstwo na Muranowie czekałem tak długo, że nie będę się czepiał o styl.

Co do indywidualności, to Dwaliszwili rzeczywiście zagrał padakę, choć coś w tym jest co napisał voytek, że Gruzin strzela jak nie ma Ljuboji. Dzisiaj gdyby Serb nie wpieprzył się Dwaliszwiliemu w pierwszej połowie, to mogło to wyglądać inaczej. A tak to zaliczył beznadziejny występ i został zmieniony chyba za późno, gdyż im dłużej grał tym coraz gorzej wyglądały jego kontakty z piłką.

Kolejny antybohater to, moim zdaniem, Wawrzyniak. Gość w obronie nawet nie próbuje blokować dośrodkowań. Rywale nagminnie mu uciekają i ślą dośrodkowanie za dośrodkowaniem w nasze pole karne. Wczoraj po golu Ljuboji, gdy oczywiście odpuściliśmy rywalowi to właśnie z naszej lewej strony szło największe zagrożenie. Szukajmy na lewą nowego Bereszyńskiego...

Wspomniałem o Bereszyńskim nie bez powodu. Gościu z meczu na mecz robi na mnie coraz większe wrażenie. Dawno nie widziałem u nas zawodnika, który by grał tak ambitnie i ofiarnie. W obronie walczy jak dzik. Kogoś takiego z tyłu nam było trzeba. Zero odpuszczania, walka do końca i efekt jest taki, że wczoraj z naszej prawej strony był spokój. Oby tak dalej Bartek, a oprócz tego że będzie dobrym piłkarzem to jeszcze zagrasz na gulu kilku poznańskim siurkom.

Na koniec napiszę jeszcze o Vrdoljaku. To był zupełnie inny Ivica od "tych" poprzednich. Takiego jak wczoraj chce go oglądać już zawsze. A już w ostatniej akcji meczu pokazała klasę. Nie podniecił się i nie strzelał na siłę chcąc zostać bohaterem, tylko idealnie dograł Furmanowi na pustaka. Brawo!

Rakieta11
31-03-2013, 11:47
jak ma grać ten tragiczny Jodłowiec to wolę już żeby Żewłakow grał. Dwaliszwili tragedia

arkadio
31-03-2013, 11:50
Oglądałem magazyn na Polsacie sport i tam wszyscy się upierali, że Legia zagrała tak słabo jak dysko i tylko szczęście było po naszej stronie, tutaj widzę komentarze, że słaby mecz itd…! Fakt, nie zagraliśmy jakoś super, ale bez przesady proszę, bo byliśmy zdecydowanie lepsi i zasłużenie wywozimy z kurnika 3 punkty. Ljuboja powinien przynajmniej 2 bramki strzelić, takie sytuacje trzeba wykorzystywać. Do tego dołożyć ewidentnego karnego i nie uznanie bramki dla KSP (SPALONY!!!) to mecz spokojnie mógłby się zakończyć wynikiem 0-3 czy 0-4. Zdaję sobie sprawę, że mogę nadinterpretować różne sytuacje, ale ludzie cieszmy się, bo w końcu wygrywamy na Polonii, bo jesteśmy bliżej mistrzostwa, bo w porównaniu z meczem w Kielcach czy chociażby z Bełchatowem, gdzie sytuacji było jak na lekarstwo a obrona w ogóle nie rozkminiała o co biega to mamy dość duży progres ;)

Ja oglądałem na Canale + i tam komentowali razem Smokowski z Wieszczyckim, nie dało się tego słuchać pie...enie prawie cały czas o czarnuchach, sytuacji w ich klubie, o rozpadzie drużyny itd. kogo to kurva obchodzi zamiast koncentrować się na meczu to takie wywody.
Tak tej klasy zawodnik jak Ljubo powinien wykorzystać te sytuacje (dlaczego zamiast klatką piersiową nie strzelał główką), nie wspomnę już o błędach sędziów: spalony, karny.
Najważniejsze że z kurwidołka wywozimy trzy punkty( że nie wspomnę o super prezencie świątecznym).
A tak na marginesie to szkoda że Kosa nie strzelił bramki, mógłby wtedy pokazać czarnym ścierwom dupe zamiast ściągać koszulkę :lol3: taka nowa tradycja na kurwiktorskiej.

hansolo
31-03-2013, 12:03
Widzę, że sami piłkarscy znawcy się wypowiadają o stylu (aż dziw bierze, że Mario jeszcze tu nie ma :D ). Zagrali na klepisku, sędzie ewidentnie im zaszkodził (brak karnego, gol dla czarnych ze spalonego), groclin wyszedł mega defensywnie ustawiony, do tego zwykły brak szczęścia, a mimo wszystko zagrali do samego końca (co im się często nie zdarza) i wydarli to zwycięstwo. Właśnie takimi meczami, takimi zwycięstwami wygrywa się Mistrzostwo Polski. I jestem przekonany, że po zapewnieniu sobie przez Legie tytułu nikt nie będzie zastanawiał się nad stylem. Ode mnie za wczorajszy mecz: :brawo:

nict
31-03-2013, 12:15
o Vrdoljaku. To był zupełnie inny Ivica od "tych" poprzednich.

Zgadzam się! Również życzyłbym sobie takiego Vrdoljaka w każdym meczu. Pytanie tylko, czy jest to efekt rosnącej formy, czy po prostu ten mecz mu wyszedł. Oby to pierwsze.

Co do Bereszyńskiego - klasa. Gość w każdym meczu daje z siebie wszystko i walczy do końca, podejrzewam, że gdy oglądają go poznaniacy plują sobie w brodę i to mocno.

Mecz generalnie słaby, ale liczą się punkty,jak już było pisane w takich meczach z takimi drużynami zdobywa się mistrzostwo, jestem właściwie pewien, że za Skorży skończyło by się na 1:1 o ile nie gorzej. Do formy z jesieni jeszcze sporo brakuje, jednak jestem dobrej myśli.

e(L) Pichichi
31-03-2013, 13:01
jak ma grać ten tragiczny Jodłowiec to wolę już żeby Żewłakow grał. Dwaliszwili tragedia

Chyba inny mecz oglądaliśmy w takim razie jak Jodłowiec zagrał tragiczny mecz.Co do gruzina się zgodzę.Jodłowiec dużo lepszy od Żewłaka,na Lubin powinniśmy wyjść tak samo z tym że za Wawrzyniaka Brzyski a na środek za Astiza Jędrzejczyk.

Maciek
31-03-2013, 13:16
Gruzin jest za gruby. NA DIETĘ !!

Też zwróciłem uwagę na dobrą grę IV, zaliczył asystę przy golu Furmiego o ile się nie mylę. Jodłowiec również asysta przy bramce Ljubo.

R.
31-03-2013, 13:30
Udało sie przełamać fatalną passe bez wygranej w Poznaniu, teraz po paru latach na kurniku. Czekamy na Kraków. :cinkciarz:

Ivan Drugi
31-03-2013, 13:32
Uwaga! Rudy przemówił: "biednemu zawsze wiatr w oczy":lol: Oni jednak na tym kurwidołku to wszyscy mają najebane w baniach:lol: No forum dużej apolonii też ciekawie, podobno grajki Groclinu konkretnie walczyli i dali z siebie 110%.

Oni wszyscy tam żyją w alternatywnej rzeczywistości , przeglądając ich forum znalazłem dwie ciekawe teorie , pierwsza to że faul Wawrzyniaka na początku meczu to ewidentna czerwona kartka a druga że bramka słusznie uznana bo było to zgodne z duchem gry . Metrowy spalony to duch gry ? :lol:

casual
31-03-2013, 13:33

E, wcale Jodlowiec nie zagral tak najgorzej. Do tego przytomna asysta. Byli znacznie slabsi od niego, na czele z Gruzinem.

PanMruk
31-03-2013, 14:37
Witajcie Bracia,

jestem kibicem Legii od kilkunastu lat, ale nigdy nie udzielałem się na żadnym forum, nie pisałem w komentarzach, etc. Chcę się jednak z Wami podzielić swoimi obserwacjami. Może zostanę tutaj zlinczowany, ale powiem wprost, wyrobiłem kk i wczoraj udało mi się wejść na terytorium "wroga". W swoim życiu byłem na wielu meczach derbowych na Ł3, ale to co wczoraj zobaczyłem na kurniku, to na pewno nie jest ta kulturalna strona miasta... Non stop jakieś wrzuty na Legię, na Koseckiego czy Wawrzyniaka. Dyskopoliści mają siebie za lepszych, dobrze wyedukowanych i inteligentniejszych, a to jest jakaś farsa i czysta hipokryzja. Pełno prostaków tam jest, a w drugiej połowie jeszcze jatka na kamiennej między sobą. Jak wyskoczyłem po bramce Furmana i Ljuboi, to nawet i w moją stronę posypały się śmieciowe teksty ze strony ynteligencji. No cóż, po tym meczu jestem jeszcze bardziej DUMNY z tego, że JESTEM LEGIONISTĄ.

Pzdr, Wesołych.

Mario
31-03-2013, 14:45
E, wcale Jodlowiec nie zagral tak najgorzej. Do tego przytomna asysta. Byli znacznie slabsi od niego, na czele z Gruzinem.

Jodłowiec zagrał przyzwoicie, widać u niego braki w ograniu, więc uważam, że z meczu na mecz będzie się prezentował coraz lepiej. A co do Dwaliszwiliego, on nie potrafi grać z Ljuboją i widać to gołym okiem. Serb wpierdala się w każdą piłkę, co dobitnie było wczoraj widać przy akcji Gruzina (on powinien był strzelać, a nie Ljuboja, który był na spalonym). A tutaj coś dla tych, którzy uważają Dawliszwiliego za grubego:
http://www.futbolnews.pl/gfx/futbolnews/pl/defaultaktualnosci/280/1060/1/1871970120.jpg
http://s.v3.tvp.pl/images2/8/e/6/uid_8e62e4973921dcb2eb8fb0aef28458741360951072484_ width_658_play_0_pos_0_gs_0_height_371.jpg

Taka budowa, a nie tusza.

zizou
31-03-2013, 14:47
Oni wszyscy tam żyją w alternatywnej rzeczywistości , przeglądając ich forum znalazłem dwie ciekawe teorie , pierwsza to że faul Wawrzyniaka na początku meczu to ewidentna czerwona kartka a druga że bramka słusznie uznana bo było to zgodne z duchem gry . Metrowy spalony to duch gry ? :lol:

No a jak? To czarny duch gry:rotfl2:

A ich forum nie ma się co dziwić; poczytajcie sobie wypowiedzi pomeczowe trenera i zawodników Groclinu - przestaniecie się dziwić kibicom... zresztą, myślę że trzeba im raczej współczuć, bo...

...kibicują klubowi, co do którego sami nie są pewni kiedy (1915, 1912, 1911, 1922, czy może 1410) i gdzie (Warszawa czy jednak Grodzisk WLKP) był założony, a ich kibice to sami "rodowici", co doskonale potwierdziła wczorajsza frekwencja na najważniejszym dla nich meczu w sezonie; co więcej - doskonały i skoncentrowany wyłącznie na drużynie gospodarzy doping (do wszystkich, co przez cały mecz słyszeli wrzuty na L - to była fałszywa ścieżka dźwiękowa, oczywista prowokacja) jest wyrazem ich aspiracji do bycia "Czarnymi Kulturalnymi". Dali również pokaz jedności i wyjątkowości - nawet stadionową rozróbę zrobili we własnym gronie:rotfl2:...

... i teraz niech każdy odpowie sobie na pytanie: Czy Ty pozostałbyś normalny w takich okolicznościach, czy jednak szukałbyś ucieczki do rzeczywistości alternatywnej?:lol3:

Z.
31-03-2013, 15:11
Jodłowiec zagrał przyzwoicie,

Zagrał bardzo źle, wręcz tragicznie. Był u nas najsłabszy, słabszy nawet od Łukasika. Każde jego zagranie było niepewne, sprokurował mnóstwo stałych fragmentów dla Muranowa, często bawił się piłką, dawał się przepychać, miał fatalne podania, które niby miały inicjować nasze akcje, a kończyły się kontrami. Wreszcie jego durne zagranie spowodowało kolejny aut dla Muranowa, który skończył się bramką. Facet jest kompletną pomyłką transferową i już teraz trzeba szukać na lato jakiegoś środkowego. Do tego mentalnie reprezentuje wszystko co najgorsze w naszej piłce razem z takimi tuzami jak Muraś z Lecha czy Garguła z Wisły.

Wmawianie sobie, że gość się ogra i będzie lepiej to myślenie życzeniowe. Już teraz widać, że to tykająca bomba i prędzej czy później kosmicznie zawali nam mecz. Oczywiście jak wychylimy nosa poza tą amatorską ligową kopaninę. W konfrontacji z taką Wiktorią Pilzno czy Helsinborgiem nie będzie czego zbierać.

Chłop gra w lidze całe lata, w kadrze ociera się już chyba nawet o wybitnego reprezentanta, a jego udanych meczów nikt nie jest w stanie wskazać. Jeszcze Przyrosia weźmy za Kuciaka i łudźmy się, że skoro skiksował z nami to teraz dobre 20 meczów zagra ok. No i oczywiście setka pensji.

Napoli :lol:

Pretor (L)
31-03-2013, 15:15
No właśnie Jodłowca chyba najtrudniej ocenić ze wszystkich, którzy byli na boisku ;/ (poza Przyrosiem). Niektóre interwencje jak profesor. Inne jak - przepraszam - *****. W ogóle ta nasza obrona ostatnio gra dziwnie. Pamiętacie Asitza z pierwszych lat pobytu w Polsce? Mało z tego zostało do dzisiaj...

Mario
31-03-2013, 15:23
Zagrał bardzo źle, wręcz tragicznie.

Chyba zbyt surowo go oceniasz, weź pod uwagę, że tuż po przejściu do Legii nabawił się urazu. A jak pewnie doskonale wiesz, zawodnik musi zgrać się z nowymi kolegami, potrzebuje czasu, by poczuć model gry nowej drużyny. Są gorsi od niego (Suler, Wawrzyniak, Astiz). Wirtuozem nie jest, ale spokojnie można go rozpatrywać w kategorii solidnego ligowca. Jest groźny pod bramką rywala (wczoraj zaliczył asystę przy golu Ljuboji, do tego bardzo dobrze walczył w powietrzu), a jak dla mnie tykającą bombą to jest Astiz.

Ociera się o klub wybitnego reprezentanta? On ma 27 spotkań w reprezentacji.

Buzz
31-03-2013, 15:31
Jodłowiec zagrał przyzwoicie. Na pewno nie był najgorszy na boisku. Na plus przytomne podanie do Danijela przy pierwszej bramce.

Graczem meczu zdecydowanie Bereś. Szybki, silny, zdecydowany i dobry technicznie. Takich nam trzeba.

Nazgul
31-03-2013, 15:55
Jako zespół znów cienizna. Ich można było i należało rozsmarować po boisku a że było to możliwe niech świadczą trzy setki w trzy minuty po wyrównaniu przez Groclin. Sam Ljuboja mógł, i chyba powinien mieć hattricka gdyby nie ogólna nonszalancja w grze w której celował Radović. Dla mnie najlepsi to Vrdoljak (tym razem baczniej mu się przyjrzałem), Kosecki, Furman i Ljuboja. W tej kolejności. Bereszyńskim się nie zachwycam. Jeszcze wszystko przed tym chłopakiem :)

Omal nie udupiliśmy meczu przez chęć wygrania go - jakże inaczej - najmniejszym nakładem sił.

P.S.: Przyrowski zrobił identycznego kiksa jak przy golu w 24 minucie :) Przy identycznym "balonie" Łukasika :)

voytek
31-03-2013, 17:21
Jodłowiec dużo lepszy od Żewłaka,na Lubin powinniśmy wyjść tak samo z tym że za Wawrzyniaka Brzyski a na środek za Astiza Jędrzejczyk.

Są gorsi od niego (Suler, Wawrzyniak, Astiz). Wirtuozem nie jest, ale spokojnie można go rozpatrywać w kategorii solidnego ligowca. Jest groźny pod bramką rywala (wczoraj zaliczył asystę przy golu Ljuboji, do tego bardzo dobrze walczył w powietrzu), a jak dla mnie tykającą bombą to jest Astiz.

Jodłowiec jaki jest pokazuje liga od wielu sezonów, więcej niż ligowy średniak który pewnego poziomu jednak nie przeskoczy gwarantując babol od czasu do czasu. Na razie to niech udowodni, że jest lepszy od Jędzy czy Astiza aby zastępować ich w pierwszym składzie, szczegołnie Hiszpana którego zbyt surowo oceniacie zapewne z przyzwyczajenia. Odkąd na ławce siedzi Żewłakow Inaki już nie musi biegać za dwóch i gra coraz lepiej, czyści niczym profesor. Wystarczy spojrzeć na statystyki meczów z Górnikiem i Polonią. Na razie Jodłowiec to numer 3-4 wśród środkowych obrońców.

Górnik:
69 odbiorów i 63 straty zanotowali w piątkowy wieczór legioniści. W klasyfikacji odbiorów przewodzą Inaki Astiz i Daniel Łukasik. Obydwaj zapisali na swoim koncie po 11 przerwanych akcji rywali.
http://legionisci.com/news/52373_Statystyki_meczu_z_Gornikiem.html

Polonia:
46 odbiorów i 47 strat zanotowali w sobotni wieczór legioniści. W klasyfikacji odbiorów bezkonkurencyjny był Inaki Astiz, który przerwał aż 14 akcji rywali.
http://legionisci.com/news/52578_Statystyki_meczu_z_Polonia.html

Adqs
31-03-2013, 19:24
Na kim i kiedy ten karny miał być, bo w skrócie nie widzę?
ręka po zagraniu Rado?

Z.
31-03-2013, 19:33
Chyba zbyt surowo go oceniasz, weź pod uwagę, że tuż po przejściu do Legii nabawił się urazu.

Na moje to on się nie nabawił żadnego urazu tylko zagrał tak fatalne 45 minut (oczywiście zawalony gol) z Grudziądzem, że go Urban litościwie zdjął, a następnie dał trochę czasu na ogarnięcie na treningach. Na razie bez zmian.

Są gorsi od niego (Suler, Wawrzyniak, Astiz).

Astiz jest od niego tak ze dwa razy lepszy i pewniejszy (polecam statystykę wrzuconą przez Voytka - bardzo dobry mecz). Od wczoraj szczerze mówiąc wolę żeby grał Szuler.

On ma 27 spotkań w reprezentacji.

O jakieś 29 za dużo.

tomekk
31-03-2013, 19:34
Na kim i kiedy ten karny miał być, bo w skrócie nie widzę?
ręka po zagraniu Rado?

a nie?

Adqs
31-03-2013, 19:40
a nie?

a tak, ale na skrócie nie było, w sumie dopiero po nim ogarnąłem, że to mogło być to.
Wg mnie też karny ewident, pewnie 2:0 by było i spokój, a tak?

KRA
31-03-2013, 20:23
Ch*j ze stylem. Wywalczmy, wyszarpmy najpierw jeden tytuł potem drugi, a przy okazji trzeciego z rzędu będziemy mogli rozmawiać o stylu. Za to, że mimo gonga w końcówce zagrali do końca i uciszyli kurwidołek dwa słowa: brawo kvrwa! :brawo:
Za długo czekałem na to zwycięstwo, żeby narzekać na cokolwiek i kogokolwiek, chociaż widząc te dwie patelnie Ljuboji nóż w kieszeni się otwierał. Teraz puknąć Zagłębie i do Krakowa można jechać na spokoju, a to tylko może pomóc w odczarowaniu kolejnego stadionu w tym sezonie.

Dzięki Panowie za wygraną, zupełnie inne Święta. :dziekuje:

Mario
31-03-2013, 20:28
Astiz jest od niego tak ze dwa razy lepszy i pewniejszy (polecam statystykę wrzuconą przez Voytka - bardzo dobry mecz). Od wczoraj szczerze mówiąc wolę żeby grał Szuler.

1 kwietnia jest jutro.

Z.
31-03-2013, 20:48
A ja napisałem to dziś :cool:

crolick
31-03-2013, 21:34
Astiz jest od niego tak ze dwa razy lepszy i pewniejszy (polecam statystykę wrzuconą przez Voytka - bardzo dobry mecz). Od wczoraj szczerze mówiąc wolę żeby grał Szuler.Nie no bez jaj. Jakikolwiek argument, że Suler jest pewniejszy od Jodłowca? Ja zgadzam się, że do Astiza i Jędrzejczyka mu wiele brakuje, ale z Sulerem to gruba przesada.

Z.
31-03-2013, 21:38
Taki, że Jodłowiec zagrał w Legii dwa mecze i spowodował dwie bramki.

Robert E. Lee
31-03-2013, 22:01
W czym zawinił przy bramce Piątka? Stanął, złapał gościa na spalonym, ale, że sędziowie zawsze gwiżdżą pod Legie to uciśnieni mogli się cieszyć.

Jaco
31-03-2013, 22:05
Suler odebrałby piłkę Przybeckiemu, przeprowadziłby sprytny kontratak lewym skrzydłem i wyłożyłby piłę ....... ( tu można wstawić nazwisko potencjalnego strzelca bramki). :zapomnialem:
Oczywiście pod warunkiem, że zagrałby od pierwszej minuty. 8)

Ivan Drugi
31-03-2013, 22:16
Jodłowiec zagrał trzy mecze , no dokładnie 2 i pół . Debiut miał fatalny ale za wczoraj bym się go nie czepiał .

wersy
31-03-2013, 22:29
W ogóle ta nasza obrona ostatnio gra dziwnie. Pamiętacie Asitza z pierwszych lat pobytu w Polsce? Mało z tego zostało do dzisiaj...

No właśnie tu jest problem, że obrońcy nam się z czasem psują. Z Żewłakowem sytuacja jest jeszcze naturalna, po prostu jest już za stary, ale gdybyśmy mieli Astiza z początku swojej kariery nad Wisłą i podobnie "wczesnego" Choto (inna sprawa, ile on ma naprawdę lat :kurde: ), to spokojnie moglibyśmy już myśleć o walce o CL, a nawet może i w CL.

Ale nic to, po prostu latem za wszelką cenę musimy zatrzymać Jędzę i liczyć na to, że ten Cichocki rzeczywiście jest takim talentem, na jakiego go malują. Nie wydaje mi się, żebyśmy za rozsądną cenę mogli nabyć kogoś dużo lepszego od Astiza, czy Jodłowca, ot, solidni ligowcy.

Super, że coś się zaczyna klarować na prawej obronie, bo do tej pory Rzeźniczak był zdecydowanie najsłabszym ogniwem tej drużyny i strach by6łoby się z nim wybierać do Europy. Kupić nędznego napastnika i dostać obiecującego prawego obrońcę, Leśny z Urbanem jednak mają głowy :)

Bootleg
31-03-2013, 22:33
Taki, że Jodłowiec zagrał w Legii dwa mecze i spowodował dwie bramki.

Z. bardzo szanuje Twoje zdanie i często mogę się podpisać pod tym co piszesz, ale chyba przesadzasz... bramka z Polonią? facet był na pół metrowym spalonym, poza tym pozycję strzałową uzyskał dzięki koledze który zbił piłkę na drugi słupek głową. bramka z Grudziądzem u Nas (bo pewnie o tą Ci chodzi)? ewidentny faul przy wyprowadzeniu piłki, którego sędzia nie wiedzieć czemu nie zagwizdał. Sam jakimś wielkim orędownikiem Jodłowca nie jestem, bo uważam, że zarówno Astiz, jak i Jędza są lepsi, ale winić go za te bramki? no chyba nie bardzo... :hmm:

co do reszty w pełni się zgadzam, na europę to on jest sporo za wąski, no ale to już zupełnie inna para kaloszy.

Z.
31-03-2013, 22:57
http://www.youtube.com/watch?v=DHXtKrEJM9w

2.48

Gdzie Ty tu widzisz ewidentny faul? Został przepchnięty przez jakiegoś amatora (dokładnie tak samo jak wczoraj w pierwszej połowie przy aucie) przez co Olimpia miała kontrę i rzuciła piłkę tam gdzie nie było już Jodłowca.

W czym zawinił przy bramce Piątka? Stanął, złapał gościa na spalonym, ale, że sędziowie zawsze gwiżdżą pod Legie to uciśnieni mogli się cieszyć.

Obejrzyjcie sobie jak zaczęła się akcja po której padł gol. W skrócie tym, że tej akcji w ogóle by nie było.

P.S. Mówię Wam, zwyczajnie czuję w kościach, że ten gość uwali nam awans do LE albo coś w tym rodzaju. W każdym razie coś spektakularnego.

ZeMario
31-03-2013, 23:39
Z Olimpią był na 100% faulowany, chyba nawet na forum ktoś już wrzucał niezłą powtórkę, gdzie to było ewidentnie widać. Z Polonią był spalony, więc nie dwie bramki na jego konto, a żadna. A co by było gdyby i co czujesz w kościach to serio nie ma nic wspólnego z obiektywną oceną gry jakiegoś zawodnika. Ty to chyba masz tak, że najpierw sobie wymyślisz jakąś tezę, a potem szukasz argumentów.

Z.
01-04-2013, 00:16
Z Olimpią był na 100% faulowany, chyba nawet na forum ktoś już wrzucał niezłą powtórkę, gdzie to było ewidentnie widać.

Z przyjemnością to zobaczę. :kawa:

Z Polonią był spalony, więc nie dwie bramki na jego konto, a żadna.

Z Polonią nie powinno być bramki, wszystko prawda. Tylko, że mi chodzi o to, ze gdyby nie kolejne beznadziejne zagranie Jodłowca to w ogóle nie byłoby tej wrzutki i całej dyskusji o spalonym, bo po prostu nie byłoby żadnego zagrożenia. A takich zagrań zwłaszcza w pierwszej połowie Jodłowiec miał co najmniej kilka. A to go przepchnęli (on oczywiście padał i domagał się gwizdka - bo jest z tej samej gliny co Garguła czy Muraś), a to kogoś nie pokrył, a to fatalnie podał, a to znowu musiał ratować się wybiciem na aut, bo źle przyjął albo się zagapił albo......

Do dupy jest po prostu i tyle.

Łącznik
01-04-2013, 10:34
Co do Jodłowca, to oczywiście masz rację, że aut na początku bramkowej akcji czarnuchów to wina tego, że nie udało mu się wybić piłki ALE zwróć uwagę jak przy tym aucie zachowuje się Wawrzyniak.... dla mnie on był w ogóle najsłabszy w tym meczu.

detoxizer
01-04-2013, 11:30
Właśnie, kolejny raz wychodzi na to, że Wawrzyniak wpieprza na konia kolegę z obrony. Który to już raz, kiedy po jego stronie pada gol?

Z.
01-04-2013, 11:45
Co do Jodłowca, to oczywiście masz rację, że aut na początku bramkowej akcji czarnuchów to wina tego, że nie udało mu się wybić piłki ALE zwróć uwagę jak przy tym aucie zachowuje się Wawrzyniak.... dla mnie on był w ogóle najsłabszy w tym meczu.

Wiem, że mam rację :bauns:

Tam jeszcze Gol też "fajnie" blokuje wrzutkę.

detoxizer
01-04-2013, 12:22
Nie, nie masz racji. Drużyna po wybiciu piłki na aut miała całe mnóstwo czasu na ustawienie się w obronie, a dowodem jest fakt, że przy wybiciu piłki z autu na środku obrony był już Jodłowiec.

voytek
01-04-2013, 13:16
Właśnie, kolejny raz wychodzi na to, że Wawrzyniak wpieprza na konia kolegę z obrony. Który to już raz, kiedy po jego stronie pada gol?

Co w tej akcji zawinił Wawrzyniak? Jeśli już to kolegów wpieprzył Gol, który mając w nogach 60 sekund gry nonszalancko odpuszcza krycie, pozwala dośrodkować a mógł nawet iść ostro na raz próbując blokować wrzutkę, bo za plecami do asekuracji miał właśnie Wawrzyniaka. Na upartego to wina Astiza do spółki z Jodłowcem że nie pokryli w polu karnym ale największa Gola, który zupełnie odpuszcza dośrodkowanie - identycznie jak w Zabrzu.

nevermind
01-04-2013, 13:19
Gadacie tak, jakby ta bramka była prawidłowo strzelona :lol:

Najwiekszy bład w tej akcji popełnił liniowy a nie Jodłowiec Gol czy Wawrzyniak.

Gdyby Polonia strzelila bramke reką czy tez z 10 metrowego spalonego to tez byscie poszczegolnych grajków rozliczali za strate bramki? :lol:

voytek
01-04-2013, 13:34
Gdyby Polonia strzelila bramke reką czy tez z 10 metrowego spalonego to tez byscie poszczegolnych grajków rozliczali za strate bramki? :lol:

Gdyby została uznana i skończyło się 1-1 to tak :lol3:

a-d-a-m
01-04-2013, 13:36
W niedzielny poranek włączyłem sobie Orange Sport. Program prowadził Paweł Zarzeczny. No i do zaproszonego gościa (jakiegoś dziennikarza) mówi, ze "dzisiaj cieszy się cała Warszawa - wie pan dlaczego..." a ten, że "pewnie chodzi o derby" i po chwili dodaje, że "to w takim razie cieszy się pół Warszawy". A PZ na to, "niech pan nie żartuje, cała Warszawa się cieszy, wiem co mówię" :lol:

detoxizer
01-04-2013, 16:04
Co w tej akcji zawinił Wawrzyniak?

Sorry, masz rację- chodziło mi o Gola, coś widziałem tam Wawrzyniaka wcześniej podczas meczu. Obejrzałem powtórkę i faktycznie to Janek zawalił.

Nazgul
02-04-2013, 11:23
Gadacie tak, jakby ta bramka była prawidłowo strzelona :lol:

Ze spalonym jak z karnym - jest jak sędzia gwizdnie. Nie gwizdnął. Saganowi tydzień temu gwizdnął. Norma. Zawalił ten, kto pozwolił Przybeckiemu dośrodkować, dalej już poleciało migiem. Kto odpowiada za lewa obronę?

No, i dziękuję.

Mario
02-04-2013, 11:49
Jodłowiec w "11" kolejki.

Z., po spotkaniu z czarnuchami jakoś mało specjalistów chce poprzeć twoje zdanie.

Sgt.
02-04-2013, 11:49
Ze spalonym jak z karnym - jest jak sędzia gwizdnie. Nie gwizdnął. Saganowi tydzień temu gwizdnął. Norma. Zawalił ten, kto pozwolił Przybeckiemu dośrodkować, dalej już poleciało migiem. Kto odpowiada za lewa obronę?

No, i dziękuję.

Ech, to odwieczne gadanie o tym, że "pozwolił mu dośrodkować". Rozumiem, że najlepszych bocznych obrońców poznaje się po tym, że przy nich na boisku jeszcze nikt nigdy nie dośrodkował? Że najlepsze europejskie drużyny grają tylko przez środek, bo najlepsi obrońcy po prostu nie pozwalają na żadne dośrodkowania?

Przy dośrodkowaniach moim zdaniem ważniejsze jest, żeby ten do kogo one są adresowane nie powąchał piłki, a nie żeby w ogóle do dośrodkowań nie dopuścić. To że Wawrzyniak jest często spóźniony to jedno (i tu go nic nie usprawiedliwia), ale sam fakt że piłka została wkopnięta w pole karne, to jeszcze nie jest 90% bramki, bo "dalej już leci migiem". Powiedziałbym raczej, że proporcje są odwrotne.

W ogóle, mimo że mecz jakoś porywający z naszej strony nie był, to pomiędzy setkami Ljuboi (z których powinien władować trzy, a nie jedną bramkę), nieodgwizdanym karnym oraz straconej bramce ze spalonego można powiedzieć raczej, że to 2:1 to raczej łaskawy wynik dla Polonii, a nie "szczęśliwe" zwycięstwo Legii.

Robert E. Lee
02-04-2013, 14:27
Mogliśmy ten mecz spokojnie zremisować, a nawet wygrać. Na boisku pokazaliśmy dużo. Myślę, że nawet więcej od Legii(...)Ma duży stadion i więcej kibiców, ale zapewniam, że nasi są wierniejsi(...)Cały(!!!) stadion był z nami, wszyscy nas wspierali(...)Jak strzeliliśmy gola na 1:1, to może niepotrzebnie ruszyliśmy do przodu(...)

Miłosz nie ćpaj tyle!

e(L)egion
02-04-2013, 15:07
Wypowiedzi czarnuchów, że byli niby lepsi świadczą tylko o tym jak bardzo podkurwiła ich ta bramka Furmana. Już się witali z gąską, a tutaj dostali gonga, którego się zupełnie nie spodziewali. Dlatego teraz chodzą i pieprzą, choć sam Ljuboja powinien mieć w tym meczu hattricka. Mieli chwile nadziei, ale to tyle panowie poloniści :)

Rozwalają mnie jednak ludzie, którzy niby powinni być obiektywni. Taki Łapiński dzisiaj też pieprzy kocopały o tym, że Polonia była lepsza. Jedynym wytłumaczeniem takiego bzdetu (bo przeczą temu chociazby statystyki) może być to, że ludzie spodziewali się po Legii jakiś "cudów na kiju", a nasi zagrali swoją typową rąbankę zakończoną happy endem. Jednak na czarnych to wystarczyło, którym dodatkowo pomagali sędziowie, co już zupełnie wystawia cenzurkę Łapińskiemu.

RONVE
02-04-2013, 15:25
Mecz bez stylu ale tak przewidywałem ze będzie, najważniejsze są 3 pkt, z przebiegu spotkania Legia była lepsza, więcej sytuacji, więcej gry, przeciwnik parę razy zakontrował i tyle. Po spotkaniu zadaję sobie tylko pytanie po co są sędziowanie za bramkami, są kompletnie nieprzydatni, pomijam fakt że ogólnie sędziowanie w tym meczu nie stało na najwyższym poziomie ale jak można nie zobaczyć ewidentnej reki stojąc przy zawodnikach ??? Co do naszych to nieźle zaprezentował sie w II połowie Vrdoljak choć po pierwszej był pierwszym do zmiany obok Gruzina, średnio-słaby występ Łukasika (czy mi się wydaje czy przytył?), słaby Wawrzyniak, trochę zagubiony Rado... Jodłowiec, nie przepadam za nim ale nie zagrał gorzej od Astiza i daleki jestem od jeżdżenia po nim. Zaskoczenie Bereszyński, koleś gra od paru spotkań na prawej obronie i naprawdę wychodzi mu to nieźle, póki co najlepszy transfer zimowy.

pollack
02-04-2013, 18:33
Weszło!
Ideon w związku z fiaskiem negocjacji z PKO BP w ciągu kilku dni złoży do sądu wniosek o upadłość

"Zarząd Emitenta po przeanalizowaniu wraz ze swoimi doradcami prawnymi złożonej sytuacji Ideon SA zarówno w aspekcie prowadzonej od dwóch miesięcy egzekucji komorniczej skutkującej nakładaniem na Spółkę przez kontrahentów wysokich kar finansowych, jak i w związku z brakiem płatności z tytułu kontraktu rosyjskiego i związaną z tym koniecznością utworzenia szeregu dodatkowych rezerw mających negatywny wpływ na wyniki Spółki w 2012 roku, stosując także zasadę równego traktowania wierzycieli, postanawia w ciągu kilku najbliższych dni złożyć do Sądu Rejonowego w Katowicach wniosek o upadłość Spółki Ideon SA." - poinformowała spółka.

Czyżby to oznaczało brak "derbów" na dłuższy czas? :) Taka informacja w połączeniu z zaległościami wobec piłkarzy pachnie B-klasą...

Z.
02-04-2013, 18:43

Z., po spotkaniu z czarnuchami jakoś mało specjalistów chce poprzeć twoje zdanie.

Czekam jeszcze na ruch Fornalika i nadTrenera Lewandowskiego. Jak i oni uznają, że Jodła jest super i zasługuje na Reprę - pełna kapitulacja.

:]

EDIT:

Zizou - a to się może nawet zgodzę, na pewno jest gorszy od Jędrzjczyka i Astiza i lepszy od Żewłakowka. Tylko, że Żewłak jest w tej chwili gorszy nawet od Szulera. I pytanie za stówę - gdzie w tym rankingu postawić Szulera. Bo jak dla mnie to klasa Jodłowca, tykająca bomba. Tylko jednym się zachwycają, a z drugiego szyderka.

Bulson
02-04-2013, 19:03
Czyżby to oznaczało brak "derbów" na dłuższy czas? :) Taka informacja w połączeniu z zaległościami wobec piłkarzy pachnie B-klasą...
Chyba, że trafi się kolejny chętny na utopienie kilku baniek w tym pier.olniku :lol2:

zizou
02-04-2013, 19:19

Z jednej strony - nazywanie polskich dziennikarzy sportowych i ich gości specjalistami to niezły pojazd po bandzie i objaw oderwania od rzeczywistości...

Czekam jeszcze na ruch Fornalika i nadTrenera Lewandowskiego. Jak i oni uznają, że Jodła jest super i zasługuje na Reprę - pełna kapitulacja.

:]

... z drugiej zaś - byli gorsi od Jodłowca w tym meczu, w poprzednich zresztą też. Wydaje się (przynajmniej mi:oczko:), że jest on w tej chwili naszym 3 w hierarchii środkowym obrońcą:
Nr. 1 to Jędza - chyba już na stałe przekwalifikowany dzięki "eksplozji talentu" Bereszyńskiego (geny ojca coś jednak znaczą - mimo wszystko czekam na jakąś jego spektakularną wtopę, cudów nie ma:leze:)
Nr. 2 to Astiz - i tutaj zgadzam się z jednym z "przedpisaczy", że Inaki uwolniony od Żewłaka z meczu na mecz wygląda lepiej.
Nr. 3 to raczej właśnie Jodłowiec - przy całym szacunku dla Żewłakowa, jego poziom sportowy to równia lekko pochyła. Zapewne w kilku klubach TME wciąż ustalanie składu zaczynałoby się od niego, ale na Legię umiejętności przestaje wystarczać.

O reszcie szkoda gadać - w tej chwili z różnych względów nie stanowią realnej konkurencji dla wyżej wymienionych.

Nazgul
02-04-2013, 23:23
Ech, to odwieczne gadanie o tym, że "pozwolił mu dośrodkować". Rozumiem, że najlepszych bocznych obrońców poznaje się po tym, że przy nich na boisku jeszcze nikt nigdy nie dośrodkował? Że najlepsze europejskie drużyny grają tylko przez środek, bo najlepsi obrońcy po prostu nie pozwalają na żadne dośrodkowania?

Wystarczy ze próbują. Że są tam, gdzie być powinni. Czy ja tak wiele wymagam? Środek się spisał - zostawili Piątka na spalonym.

Nazgul
02-04-2013, 23:26
Wypowiedzi czarnuchów, że byli niby lepsi świadczą tylko o tym jak bardzo podkurwiła ich ta bramka Furmana.

Furman sam w sobie. Od 1:1 trzy setki - najpierw Furman z rogu i strzał Vrdoljaka, potem Furman z wolnego i przewrotka Radovicia wreszcie Furman osobiście się pofatygował :)