PDA

Zobacz pełną wersję : Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym, odc. 12

Adams_
14-12-2003, 21:02
:rotfl:

Wiejskie swinki lansuja sie w "wielkim swiecie"

TVP1 - right now

Kuwa nie moge :buhaha: stare babsko bez zeba wparowalo do Czarka po swoja corke :rotfl: KABARET!

Cube
14-12-2003, 21:09
Joanna Naturalny to moj nowy ideal kobiety :buhaha: :rotfl:

*PRZEMO*
14-12-2003, 21:09
nie ogladałes tego wczesniej!

8-

ja to normalnie odcinek w odcinek ogladam!

dyha
14-12-2003, 21:11

Wiejskie swinki lansuja sie w "wielkim swiecie"

TVP1 - right now

Kuwa nie moge :buhaha: stare babsko bez zeba wparowalo do Czarka po swoja corke :rotfl: KABARET!

panie bonczyk , monczyk , ja po córke :D
papa byla ostra :D

A Joanna Nautralny ma krzywego nosa :D:D

I tak mamusia co przyszla do bońxczyka wymiata.

dyha
14-12-2003, 21:17
Co jak co ale Dagmara niczego sobie jest :P

c_zary
14-12-2003, 21:30
Leon tera leci.

Adams_
14-12-2003, 21:49
Leon tera leci.

jeden z moich naj naj filmow... top 5 z cala pewnoscia

Sezar
14-12-2003, 21:51
wymiekam na tym programie :buhaha:

czarusia jakbym spotkal to bym za te warkoczyki przywiazal do auta i targalem po ziemi '8

ale te babska sa smieszne :buhaha:
mamusia wymiatala :+: :buhaha:

c_zary
14-12-2003, 22:42
Leon tera leci.

U mnie tez 8) Besson sie kiedys swietnie zapowiadal, szkoda ze po Piatym Elemencie rowna juz tylko w dol :/

dyha
14-12-2003, 23:12
Leon tera leci.

U mnie tez 8) Besson sie kiedys swietnie zapowiadal, szkoda ze po Piatym Elemencie rowna juz tylko w dol :/

a ja mimo niewiadomych wzgledów Dzis pierwszy raz Leona oglądałem , po filmie moge powiedziweć tylko :+: :+:

P.S. Jakby wiedzial ktos tytuł piosenki stinga co an koncu leciala , ta co jej podklad wiele grup HH wykorzystalo.

Adams_
14-12-2003, 23:31
Shape of my Heart

Nazgul
14-12-2003, 23:36
Leon tera leci.

Z filmów Bessona nie widziałem chyba tylko "Wielkiego Błękitu" i "Taxi 3". Taxi 3 chyba sobie odpuszcze po obejrzeniu Taxi 2 a Wielki Błękit? Warto?
"Piąty Element to bullshit jakich mało, za to "Leon" rządzi :) Dziś widziałem go po raz ...nasty :) A zaraz znów obejrzę bo mam DVD :D :D :D

c_zary
14-12-2003, 23:36
a ja mimo niewiadomych wzgledów Dzis pierwszy raz Leona oglądałem , po filmie moge powiedziweć tylko :+: :+:

Jak chcesz jeszcze zobaczyc rozwiniecie pewnych watkow to obejrzyj sobie version integrale.

c_zary
14-12-2003, 23:38
Taxi 3 chyba sobie odpuszcze po obejrzeniu Taxi 2 a Wielki Błękit? Warto?

Warto.

"Piąty Element to bullshit jakich mało
Nie znasz sie 8o

Sharn
15-12-2003, 00:08
Pewnie że się nie zna - pomijając film - piękna Mila - ta baba mogła by robić mi za żonę... :+:

Nazgul
15-12-2003, 00:15
Pewnie że się nie zna - pomijając film - piękna Mila

Wolę cieplejsze kobiety - Natalie Portman (ale z Gwiezdnych Wojen a nie z Leona :D) albo Monicę Belucci :) Mila ma nieprawdopodobnie zimną i beznamiętną aparycję jak dla mnie choć figurze niczego nie odmówię :)

Sharn
15-12-2003, 00:17
Widzisz panie - jako esteta muszę powiedzieć, że ciałko to ciałko - mało ka-gie ma ta Mila - ale mi właśnie chodzi o facjatę... :+:

Moja postawa jest czołobitna...

takiowaki
15-12-2003, 19:05
Widze ciekawy temat :P

1. Co do tej ballady to jak ja bym tego Czarka jak mu tam spotkal to normalnie, eh nie wiem. Taki dupek, taki matol, pierdolony erotoman co sobie chce wymacac kazda biedna dziewczyne za darmo.

Swoja droga one i tak nie lepsze.

2. Co do "Leona". Polecam wersje rezyserska, super sie oglada.

Co do muzyki - genialna, najlepsza instrumentalna w histori jak dla mnie (nie mowie tu o Stingu, bo on akurat przy reszcie i tak wymiekka, co nie zmienia fucktu, ze idealnie pasuje do koncowki)

Film w mojej top 5 na pewno. Za klimat.

arczi
16-12-2003, 19:06
Nic dodać, nic ując Panie kolego :>

Równie dobrze powiedzial Pan kolego c_zary, że Besson się świetnie zapowiadał. "Wielki błękit" i "Leon" zapowiadały nadejście nowego Wielkiego. Jednak Luc poszedł inną uliczką. "Leon" to jego ostatni dobry film.
Ale reżyser jest z niego i tak dobry ;)

c_zary
16-12-2003, 19:24
Besson się świetnie zapowiadał. "Wielki błękit" i "Leon" zapowiadały nadejście nowego Wielkiego.
Nie zapominaj o "Nikicie" :>
Widzialem tez "Subway" - nic wielkiego ale przyjemy klimat (Lambert tez sie kiedys dobrze zapowiadal :/)

MaxyM_
16-12-2003, 21:38
Ronin... Będzie wkrótce na szklanym ekranie.

takiowaki
16-12-2003, 21:50
Ronin... Będzie wkrótce na szklanym ekranie.

raczej niedawno byl

swietny filmi, jedyny w czasie ktorego ogladania sie bujam na fotelu w czasie poscigu

dla fanow Leona
http://www.film.warka.pl/prace/leon_scena.html

http://www.film.warka.pl/prace/leon.html

choc z wieloma rzeczami sie niezgadzam (np. ze wersja rezyserska jest niedojrzala, ona jest wlasnie bardziej naturalna)

pozdro dla ludzi ktorzy nie uwazaja 2 fast 2 furios za najlepszy film w histori kinematografi

MaxyM_
16-12-2003, 21:56
:fu:

Chciałem zobaczyć, bo nawet kupiłem sobie orginalnego VHSa ale mi się video rozwaliło... A miałem ochote sobie zobaczyc ponownie.

Ronin rulez. '8

takiowaki
16-12-2003, 22:00
:fu:

Chciałem zobaczyć, bo nawet kupiłem sobie orginalnego VHSa ale mi się video rozwaliło... A miałem ochote sobie zobaczyc ponownie.

Ronin rulez. '8

wpadnij do mnie, wlasnie lezy w odleglosci 20 cm od klawy :P

sciganij z neta ;]

warto dla De Niro i Reno i tych slodkich waskich uliczek

zreszta co Ci bede mowil :]

c_zary
16-12-2003, 23:51
choc z wieloma rzeczami sie niezgadzam (np. ze wersja rezyserska jest niedojrzala, ona jest wlasnie bardziej naturalna)
Na pewno zmienia troche image glownych bohaterow wlasnie na bardziej niedojrzaly :)

I jeszcze cos na temat planowanego swietokradztwa:

Zamiast kontynuacji remake "Leona zawodowca"

Już od dłuższego czasu w sieci krążą plotki o sequelu "Leona zawodowca". Ostatnio ponoć sprawą zainteresował się Jet Li...

Zgodnie z doniesieniami serwisu Filmrot, zamiast sequelu kultowego filmu Luca Bessona, miałby powstać remake obrazu. W roli głównej wystąpiłby Jet Li. Akcja obraz rozgrywałaby się w Hong Kong. Luc Besson miałby zająć się przeróbką scenariusza. Reżyser wcześniej współpracował już z Jetem Li na planie filmu "Pocałunek smoka", którego był producentem i scenarzystą.
[masakra]

takiowaki
17-12-2003, 14:43
Na pewno zmienia troche image glownych bohaterow wlasnie na bardziej niedojrzaly :)

tu wlasnie mam takie mieszane uczucia - z jednej strony film traci troche swojego ulotniego klimatu, jesli chodzi o dosadnosc slow Matyldy, z drugiej to jednak jest bardziej takie wlasnie naturalne (z braku innego slowa) i wogole prozaicznie... dluzsze, co przy tak wybitnym filmie jest wazne. Jak ogladam wersje zwykla to czegos mi brak jednak, szczegolnie tej sceny: "Jak poczuje, ze lufa wysuwa ci sie z ust to strzele" :lol:

co do remaku - chca zarobic kase, ich problem. Remake obejrze ale na pewno nie bedzie dobry, juz teraz to wiem. Kto ma zastapic Oldmana?? Reno?? Portman?? Film sie opieral na glownych bohaterach a nie na jakis Macasukinagolasa.

Az sobie zaraz jeszcze raz Leona zapuszcze :)

Adams_
21-12-2003, 21:18
A ja myslalem, ze panny, z ktorymi sie spotykalem byly glupie :rotfl:
Te "lalki" od Czarka przebijaja wszystkie :rotfl:
Lala z mega wada wymowy i pustym lbem chciala dostac sie do lodzkiej filmowki.
Kazda z tych panienek ma ochydna wrec cere, straszliwie zniszczona! One maja po 16-20 lat! Dramat...

c_zary
24-12-2003, 22:13
Natalie Portman znowu będzie Matyldą

Natalie Portman potwierdziła, iż Luc Besson pracuje nad kontynuacją "Leona zawodowca".

W wywiadzie dla amerykańskiego magazynu "People" Natalie Portman stwierdziła, że po zakończeniu zdjęć do "Gwiezdnych wojen" chętnie odpoczęła by przez jakiś czas i pojechała na wakacje.

"Jedyne co może zniweczyć te plany, to nowy projekt Luca Bessona" - mówi Portman. "Czytałam już scenariusz sequela filmu, w którym zagrałam gdy byłam sporo młodsza i wiem, że historia jest znakomita. Problem polega na tym, że musiałabym znowu trochę popracować na siłowni, a nie bardzo mam na to ochotę."

"Leon zawodowiec" Luca Bessona był aktorskim debiutem Portman. Urodzona w Izraelu aktorka miała wówczas 13 lat. W filmie z 1994 roku zagrali także Jean Reno, Gary Oldman i Danny Aiello.
Wszedzie ta jebana komercha :fu: Zadnego szacunku dla swietosci 8o