PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Olimpia Grudziądz (na trybunach)

Szejdi
24-02-2013, 14:20
To jest chyba ten moment, żeby powrócić do tematów meczowych.

Kilka informacji o kibicach przeciwników.

Kibice Olimpii już w zeszłym tygodniu rozpoczęli zapisy na wyjazd do stolicy. Z Grudziądza organizowany jest wspólny przejazd kibiców autokarami.

Za bilet na mecz, przejazd w obie strony oraz gadżet wyjazdowy kibice Olimpii zapłacą 75 złotych. Koszt wejściówki na spotkanie wraz z gadżetem wynosi natomiast 30 złotych.

W rundzie jesiennej Olimpia zaliczyła dwa zera wyjazdowe (Bytom i Wałbrzych), a na czterech innych meczach wyjazdowych pojawiła się w symbolicznych liczbach: 3 (Świnoujście), 5 (Brzesko), 10 (Nowy Sącz) i 11 (Katowice, zakaz).

Najlepszym wyjazdem kibiców Olimpii w rundzie jesiennej obecnego sezonu był mecz z Arką Gdynia (142 km), na którym w sektorze gości zasiadło 150 osób. Na pozostałych Olimpijczycy pojawiali się w słabych liczbach - 43 osoby na Stomilu Olsztyn i 22 osoby na Miedzi Legnica.

Mecz Legii z Olimpią rozegrany zostanie we wtorek, 26 lutego, o godzinie 18:15.

Ważniejsza sprawa to jednak powrót kibiców Legii na trybuny. :)

SKLW i grupy kibicowskie informują, że w przerwie zimowej obecnego sezonu, po zmianie na stanowisku prezesa Legii Warszawa doszło do rozmów między stronami. W ich wyniku udało nam się osiągnąć porozumienie. Nowe spojrzenie prezesa Bogusława Leśnodorskiego na funkcjonowanie klubu w oparciu o współpracę z kibicami przyczyniło się do decyzji o powrocie na trybuny w rundzie wiosennej i do zawarcia porozumienia w duchu niezmiennie wyznawanych przez kibiców zasad.

Prezes Legii: Mamy ten sa cel
„Cieszę się – zarówno ja, jak i piłkarze, że na trybuny wróci doping. Jest to efekt prowadzonych od dłuższego czasu rozmów, podczas których okazało się, że w wielu kwestiach nasze stanowiska są zbieżne. Siadając do stołu było dla nas oczywiste, że mamy ten sam cel a do jego osiągnięcia wystarczyło jedynie trochę dobrej woli z obu stron. Ze strony Klubu podjęliśmy wiele działań, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom Kibiców i które - mam nadzieję - ułatwią fanom udział w meczach. Z drugiej strony przedstawiciele grup kibicowskich wykazali duże zrozumienie i rozsądek. Wierzę, że w trakcie rozmów nawiązaliśmy partnerskie relacje, które zaprocentują w przyszłości. Wsparcie Kibiców to kolejne, bardzo mocne wzmocnienie Legii przed rozpoczynającą się już za chwilę walką o tytuł mistrzowski” – powiedział legia.com prezes Legii, Bogusław Leśnodorski.

Koń Rafał
25-02-2013, 01:24
Trochę szkoda, że nie zaczynamy ligowym meczem, ale chyba po to walczyliśmy o to wszystko, żeby teraz na te mecze chodzić, bez wyjątku i bez względu na to czy to mecz z Olimpia Grudziądz, Lechem czy Manczesterem !

startowiec55
25-02-2013, 13:16
O to to ! Nakręcać znajomych i ogniem piekielnym!

Pan Artysta
25-02-2013, 13:40
Koszulki z Kosstuchą jutro od 17.00 do 18.00 ! Źródełko

hansolo
26-02-2013, 15:28
czekam dziś na słynne "dzień dobry" od ochroniarek :prawi:

tkatchuck
26-02-2013, 15:32

"Dzień dobry, pokaż co masz w kieszeniach, bandyto" ;)

beka
26-02-2013, 15:52
http://us.123rf.com/400wm/400/400/haveseen/haveseen0909/haveseen090900207/5565973-lekarz-ciagnac-rekawiczek-chirurgicznych.jpg

"dzien dobry, spodnie w dol i prosze sie wypiac, poczuje pan lekki dyskomfort" :lol3:

Seba.Kolos
26-02-2013, 16:27
Prosze kobiete (moja) w ciazy przepuscic!!! :prawi: :D

Domino KG(L)
26-02-2013, 18:27
Miło usłyszeć DOPING ! :D

Makoo
26-02-2013, 20:11
Pięknie wyszło "Tylko Legia, ukochana Legia.."
Była moc! :mpiwo:

norullez
26-02-2013, 20:31
Pięknie wyszło "Tylko Legia, ukochana Legia.."
Była moc! :mpiwo:

Zgadzam sie... I dawno nie bylo ciagniete tak dlugo, i na takim rownym, glosnym poziomie :hasao:

Aureliusz
26-02-2013, 21:13
Spóźniłem się trochę, ale czy dobrze słyszałem, że puszczono "Sen o Warszawie" w wersji oryginalnej?
Jeśli tak, to wielkie :brawo:
:dziekuje:

emil83
26-02-2013, 21:16

ja usłyszałem :)

"Tylko Legia" - wolno, długo, głośno. I oto chodzi!

górny rząd flag - piękny widok :]

Ciechu
26-02-2013, 21:23
Spóźniłem się trochę, ale czy dobrze słyszałem, że puszczono "Sen o Warszawie" w wersji oryginalnej?

Zgadza się.

"Dzień dobry" to pryszcz. Padały słowa "proszę" i "miłej zabawy"...

Do tego oflagowanie pierwsza klasa :)

Paw(L)ak
26-02-2013, 21:23
Prawda. Również byłem w wielkim szoku. Można było przywrócić oryginał? Można było, więc na cholerę była ta szopka z nagrywaniem tej nowej, czerstwej wersji?

Ochroniarki rzeczywiście dzisiaj wyjątkowo uprzejme, ciekawe jak długo tak pociągną.

''Tylko Legia! Ukochana Legia!'' :bauns:

jayjay88
26-02-2013, 21:24
ja też usłszałem to "dzień dobry, zapraszam" ale drzwi w kiblach nadal nie ma :lol:

cieszy powrót po tych kilku miesiącach.
wie ktoś dlaczego Olimpia tak dziwnie siedziała? bo wydawało mi się, że oprócz ekipy w sektorze gości, na dole starej krytej obok silvera siedział też jakiś sektor Olimpii, bo po tej bramce na 0-1 skakali, cieszyli się i śpiewali- dzieciaki jakieś?

radzior
26-02-2013, 21:25

tak, dobrze usłyszałeś był w oryginale. Swoją drogą "Ukochana Legia" wyszła bardzo dobrze ale cała reszta do poprawy. Widać , że przerwa wielu zmian nie przyniosła jak się klaszcze to się nie śpiewa itd. ale o tym to już było setki razy. Zobaczymy w sobotę jak będzie.

hansolo
26-02-2013, 21:28

Szok i niedowierzanie. "Dzień dobry, czy mógłby Pan zdjąć czapkę (...) Dziękuję, zapraszam, miłego meczu". Jakoś tak dziwnie jak nikt nie traktuje mnie jak bandyty. "Tylko Legia" było idealne, długie, równe, brzmiało naprawdę godnie i dumnie :)

PS. "Gola, Gola, Gola, zdejmij Janka Gola"

MeHow
26-02-2013, 21:40
Moim zdaniem niestety była chujnia. Większość repertuaru zupełnie pozbawiona mocy, minimalne zaangażowanie sporej części osób, bębny swoje, my swoje, a dodatkowo cała masy kretynów nie ogarniająca jak trzyma się barwy. Zwracajcie uwagę takim wynalazkom.

mihi.ziom
26-02-2013, 21:49
Zna ktoś melodie do 'Tylko Legia..' ?:)

e: dzięki!

segfault
26-02-2013, 21:53
ja też usłszałem to "dzień dobry, zapraszam" ale drzwi w kiblach nadal nie ma :lol:

cieszy powrót po tych kilku miesiącach.
wie ktoś dlaczego Olimpia tak dziwnie siedziała? bo wydawało mi się, że oprócz ekipy w sektorze gości, na dole starej krytej obok silvera siedział też jakiś sektor Olimpii, bo po tej bramce na 0-1 skakali, cieszyli się i śpiewali- dzieciaki jakieś?

Malo tego w przerwie na poziomie WC/cateringu wszyscy (i Legia i Olimpia) byli ze soba przemieszani. Dziwna sprawa - tak czy siak to zwykle pikole z Grudziadza byly. Co jeszcze ciekawsze to to, ze po meczu przemykali z szalami na wierzchu i mieszali sie z legijna bracia na Lazienkowskiej.

Mogiel
26-02-2013, 21:59
@mihi.ziom

http://www.youtube.com/watch?v=rp3Xy2q6TBI

shaggy
26-02-2013, 22:00
- Czy mógłby zdjąć pan czapkę?
- Czy mógłby pan pokazać kartę kibica?

SZOK!

Również warto wspomnieć, że wejście na Żyletę nie trwa 45 minut, tylko... 3 minuty(tyle stałem).
Oby to był pierwszy krok do normalności na Łazienkowskiej.

beka
26-02-2013, 22:01
po dzisiejszym meczu stwierdzam, że jak najwięcej powinniśmy śpiewać pieśni bez żadnego klaskania itp. Niestety, ale masa ludzi nie opanowała sztuki jednoczesnego śpiewu i np. ruchu rękoma.

A tak w ogóle to stęskniłem się za tym miejscem :D

B.O.
26-02-2013, 22:02
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/65532_516203368422628_1789684937_n.jpg

Znalezione na fejsie...

iniemamniejusz
26-02-2013, 22:03
"Proszę państwa bardzo proszę o nie używanie słów powszechnie uznanych za uznane"

:lol:

klinton
26-02-2013, 22:07

Tak, dokładnie. Były to jakieś grupy dzieciaków z Grudziądza. Nawet psiarnia ich eskortowała, gdy szli grupą od Myśliwieckiej.

rudy
26-02-2013, 22:09
Cieszy powrót flagi OFMC z hasłem "Better dead than red". :bravo:

juby
26-02-2013, 22:10
Fakt, z tym klaskaniem prawda, niektórym ciężko łączyć ;)
Ale miłe zaskoczenie na bramkach. Byłem chwilę przed meczem - zero kolejki. Pełna kultura, nawet karty nie chciał mi zabierać, tylko kazał przyłożyć "samodzielnie". Przy przeszukaniu zero zmian jak dla mnie, ale bardzo cieszy brak stanowiska z alkomatem przy schodach (przynajmniej ja nie zauważyłem). Jeżeli czasy bardziej rygorystycznych, niż policyjne, kontroli trzeźwości się skończyły to tylko się cieszyć :fajek:

Szejdi
26-02-2013, 22:12
"Dzień dobry, zapraszam na mecz", Sen o Warszawie w wersji normalnej, Sprawne wpuszczanie na Żyletę... K..a co się dzieja?! Gdzie jest haczyk?

PuciPuci
26-02-2013, 22:14
Pełna kultura "Dzień dobry, poproszę o kartę kibica i zdjęcie kaptura" by następnie z uśmiechem na twarzy nie trzepać praktycznie wcale po jajkach i powiedzieć "życzę miłego meczu".
I żadnego gadania, że karta nieczytelna czy zatarta :] inny świat, ba inny wymiar!
Jedynie ta nadgorliwa psiarnia przy sport barze przekroczała wszelkie granice i nadpsuła lekko smak późniejszego uśmiechu na ustach :/ bloczek się p**** skończył na bank...

"Dzień dobry, zapraszam na mecz", Sen o Warszawie w wersji normalnej, Sprawne wpuszczanie na Żyletę... K..a co się dzieja?! Gdzie jest haczyk?
To przez ten meteor w Rosji i przebiegunowanie ziemi! Świat się kończy :D

JohnnyX
26-02-2013, 22:14
Niepotrzebnie wciskamy klaskanie do większości pieśni przez co efekt wokalny wychodzi mizerny.
Cieszy fakt co raz lepiej - wolniej śpiewamy.

Ktoś wie o której Olimpia była pod stadionem ? Strasznie długo wchodzili na sektor.

startowiec55
26-02-2013, 22:24
Od czego zacząć? Hmm, w pyte brakowało tych trybun ! Wyczekiwałem i wyczekiwałem, kiedy Sz. zarzuci: "Legia, Legia Warszawa" i będą tak chodziły bębny, jak w Kielcach. W końcu się doczekałem, ale... chyba bębnione było "klasycznie", mylę się? :?
Może i nie jestem odpowiednią osobą, do udzielania rad Sz., ale szlag trafiał, jak NIEKTÓRZY (!) nie ogarniają tempa :protestuje: Tłumaczcie braciom po szalu, że ZGODNIE Z BĘBNAMI!!! Wolno, dokładnie. I właśnie czasami Sz. powinien przerwać stanowczo i odpowiednio przemówić do ludu, niżeli ciągnąć bebłot. Brakowało kilku przyśpiewek.
Koniec z użalaniem, czas na plusy, a było ich wg. mnie sporo: oflagowanie pierwszy sort !(jeszcze kilka starszych, zasłużonych płócien bym widział), "Tylko Legia" aż chwytało za gardło, no i ogólnie doping na przyzwoitym poziomie. Na plus ochroniarki, ale obrzydza mnie widok psiarskich na stadionie :bejsbol:

Pozdro dla "rozkminiaczy" w 162 ! Haha, ryknę śmiechem, jak Was kiedyś zobaczę :piwko:
Czas na GKS.

Cez(L)are
26-02-2013, 22:30
widac bylo, ze ludziom chcialo sie spiewac "Tylko Legia", mial w tym swoj udzial na pewno Sz. ;)

Co do ochroniarek to tylko potwierdze slowa poprzednikow, "dzien dobry" , "prosze" bylo slyszalne :)

JanekKos
26-02-2013, 22:31
"Staruch" na Żylecie:

http://legia.com/www/galerie/legia/2013-02-26mecz/big/1029.jpg

startowiec55
26-02-2013, 22:33
Gość trochę wk.urwiający był. No ale przymknąć oko na jego brak tempa i ogólne, pewnie wiekowe braki, to dawał radę. Szacuneczek!

chrzanek23
26-02-2013, 22:44
Nawiązując jeszcze do ochrony to zawsze 5 minut przed końcem wychodziła ich pokaźna grupa stając wzdłuż Żylety, a dzisiaj to nawet zniknęli Ci co stali przez cały mecz.

MałaMi
26-02-2013, 22:45
"Staruch" na Żylecie:

http://legia.com/www/galerie/legia/2013-02-26mecz/big/1029.jpg

"Dziad Borowy " wkręcił się jak zawsze :)

drops
26-02-2013, 22:46
To, że dzisiaj "Sen o Warszawie" został puszczony w oryginalnej wersji - bez wcześniejszego rozgłaszania, robienia szumu, że "wow! wywalczyliśmy prawa autorskie" - pokazuje jak poroniona była poprzednia ekipa i ile problemów tworzono całkowicie na siłę

Ciechu
26-02-2013, 22:46
Niepotrzebnie wciskamy klaskanie do większości pieśni przez co efekt wokalny wychodzi mizerny.
Cieszy fakt co raz lepiej - wolniej śpiewamy.

Ktoś wie o której Olimpia była pod stadionem ? Strasznie długo wchodzili na sektor.

około 17:45

Borko
26-02-2013, 22:58
około 17:45

Wśród tych zachwytów nad pracą ochrony dzisiaj, ja na przykład jestem bardzo ciekawy jak wyglądało wpuszczanie dzisiaj Olimpii Grudziądz, bo pamiętajmy, że u nas przyjezdni mieli czasami jeszcze ciężej niż my i wszyscy solidarnie zawsze się wkurzali.

Adin
26-02-2013, 22:58
no i ciągi komunikacyjny były " nasze " :prawi:

Lolek1916
26-02-2013, 22:59
Jak dla mnie "Tylko Legia" w II połowie rozjebała system!

maatek
26-02-2013, 23:04
Nie trzeba było pisać o ustaleniach z klubem, wystarczyło dziś być i zobaczyć.

mik_asy i inne ajtiajowce - da się?

B.O.
26-02-2013, 23:04
Zobaczcie 7:55. :D
Sz. chyba fala uderzeniowa zrzuciła z gniazda. :p

zmW7HxUvwLI

Buzz
26-02-2013, 23:05
Wszystko ładnie pięknie, ale ta woda w pierwszym rzędzie na górze i w efekcie przemoczone buty... :grr:

Cielo
26-02-2013, 23:26
Jeśli "Tylko Legia" wychodziłoby tak cały czas albo i jeszcze lepiej tzn. głośniej i trochę równiej, mógłbym to śpiewać przez 90min. Coś pięknego.

Runi
26-02-2013, 23:37
Sz. chyba fala uderzeniowa zrzuciła z gniazda. :p

Haha dwukrotnie zrzuciła nawet ;)

startowiec55
26-02-2013, 23:42
Haha, nie widziałem tego "na żywo" :rotfl:
10:16 w filmiku !

Bonhart
26-02-2013, 23:45
Nie bylem, ale w TV brzmialo znakomicie. Jako czynny muzyk bardzo sie ciesze, ze wreszcie zwyciezyla opcja SPIEWANIA (a nie darcia mordy) z bebnami - wolniej, rowniej i z pomyslunkiem. Efekt byl znakomity. Jeszcze tylko troche wiecej melodyki (niektorzy chyba nie wiedza, ze to ma byc na melodie piosenki Bonnie Tyler) :) i bedzie rewe :)

pleba
26-02-2013, 23:49
"Tylko Legia" kozacka. Ale niektórzy w I połowie i na początku II mieli tak zajebiste problemy z równym śpiewem, że mam wątpliwości, czy mieli rytmikę w podstawówce.

Cielo
26-02-2013, 23:55
Nie bylem, ale w TV brzmialo znakomicie. Jako czynny muzyk bardzo sie ciesze, ze wreszcie zwyciezyla opcja SPIEWANIA (a nie darcia mordy) z bebnami - wolniej, rowniej i z pomyslunkiem. Efekt byl znakomity. Jeszcze tylko troche wiecej melodyki (niektorzy chyba nie wiedza, ze to ma byc na melodie piosenki Bonnie Tyler) :) i bedzie rewe :)

o to to :)
http://www.youtube.com/watch?v=h8VGQTtENSs

Chmielo
26-02-2013, 23:56
Jak na taką przerwę było ok, a "Tylko Legia" wgniata w ziemię. Przestancie marudzić!

pu(L)on
27-02-2013, 00:10
Więcej takich piosenek :prawi: mniej klaskania, więcej śpiewania.. efekt był naprawdę miażdżący

Tysh
27-02-2013, 00:12
Ręce czasem opadały, ale 4:1 wynagradza...

Pozdrawiam niezwykle serdecznie pannę, która próbowała zwinąć mi szal.

qwarcu
27-02-2013, 00:20
Oflagowanie, "tylko Legia..", "Sen o Warszawie" w wykonaniu Niemena :brawo: Zachowanie ochroniarek na bramkach także olbrzymie zaskoczenie. Jedyny minus to zapierdzielanie części trybun przy niektórych piosenkach i za dużo klaskania.

Nordavind
27-02-2013, 00:57

Witam i pozdrowienia od również czynnego muzyka.
Dokładnie tak jak napisałeś.
"Tylko Legia" śpiewana z bębnami dopiero dziś została przeze mnie rozpoznana jako kawałek Bonnie Tyler ;) Ogólnie chyba najlepszy moment dzisiejszego dopingu.

Pająk
27-02-2013, 01:42
Większość już została powiedziana, więc dodam tylko, że brakowało mi tego momentu kiedy już mnie wpuścili i zaraz będę śmigał po schodach na górę :)

Bobicz
27-02-2013, 09:41
Oj brakował mi takiego dnia jak wczoraj. Doping niestety słaby jak na nasze możliwości, nie ma co się oszukiwać.

Długo czekałem aż Sz. zarzuci "Tylko Legia...". Wyszło naprawdę głośno, brakuje nieco jeszcze melodii. To się śpiewa panowie, a nie krzyczy :) Cieszy fakt, że wspólnie z małolatami, którzy chodzili na sekcje i mecze Młodej, udało się wprowadzić coś, co rozkręciło wczoraj doping w 2 połówce.

Układ
27-02-2013, 10:08
Z kronikarskiego obowiązku, mam nadzieję, że motyw wymyśliliście sami, a nie kopiowaliście od wiadomych lewarów, którze też tak to śpiewają ;)

Herman
27-02-2013, 10:29
No w końcu udało się na Legii coś zaśpiewać a nie wykrzyczeć :) Oby tak dalej.

Polak22
27-02-2013, 10:42
http://www.youtube.com/watch?v=GQsVA7mbczs&fb_source=message
ciekawe czy posypią się zakazy:)

hansolo
27-02-2013, 10:52
http://www.youtube.com/watch?v=SZ7Gmm1Hcrg

"TYLKO LEGIA"

p kibic
27-02-2013, 11:11
elegancko że wrzucili, tylko mała uwaga na przyszłość: jeśli nagrywacie doping łapcie jak najszerszy kadr...

1916TaFu
28-02-2013, 15:48
Wersja melodyjna "Tylko Legia..." jest tak melodyjna i wciągająca, że z pewnością z czasem cały stadion będzie ją śpiewał:oczko:

Jednak mam jedno "ale" do organizatorów z klubu od spraw technicznych. Przed meczem zdecydowanie zbyt długo puszczana jest taka muzyczka "Ready, steady, go!"( :hasao: ) Po pierwsze przez nią nie słychać nic co mówione jest z gniazda...

A po drugie jest ona po prostu gówniana. O!

szczup(L)ak
28-02-2013, 16:07
Jakiś czas temu w temacie dla zaawansowanych wiekowo :lol: było o śpiewaniu. O śpiewaniu a nie wydzieraniu ryła. Jest pierwszy symptom, był taki moment że melodyka zwyciężyła i było pięknie i głośno. Kvrwa aż ciary chodziły. To jest ten kierunek. Edukacja muzyczna na Żylecie! Panie i Panowie idźmy w tą stronę!

jednostrzałowiec
28-02-2013, 16:10
7pOqd2nNqq4

berserk
28-02-2013, 22:01
e tam obłędny...bywało lepiej...

Hjubi
28-02-2013, 22:37
Wszystko już zostało powiedziane, ale mi się rzucił w oczy jeden fakt apropo ochroniarek, na który swoją drogą już tutaj kiedyś dyskutowaliśmy - pierwszy raz, od dawien dawna kazali mi dać kartę do łapy, a próba luźnej dyskusji na temat ich uprawnień i regulaminu nic nie zmieniła. Mi się kłócić nie chciało, zagrożenia nie czułem, to już mu dałem dotknąć tego kawałka plastiku, ale fakt jest faktem - nie mają takiego prawa?

berserk
28-02-2013, 22:42
"...okazywania jej na każde wezwania organizatora lub służb porządkowych..."
w sumie gdy bramka mówi, że "poproszę o kartę" to nie wiadomo jak to rozumieć, powinni to jakoś sprecyzować...

bilbon
01-03-2013, 10:14
A mojej nie brał do łapy, co przy wszystkich uprzejmościach uznałem jako kolejny plus w zmianie zachowania ochrony. I teraz nie wiem, czy to tylko ten na którego ja trafiłem zapomniał, czy ty na jakiegoś niereformowalnego trafiłeś. :hmm:

sokolasty
01-03-2013, 13:31
napisze krótko:

- zajebista zabawa:chees:
- "Tylko Legia" - mistrz
- klaskanie podczas zwrotek "szkoła,praca..." - porażka. Jeszcze podczas refrenu ok, ale nie przy zwrotkach.

Benek
01-03-2013, 13:34
I teraz nie wiem, czy to tylko ten na którego ja trafiłem zapomniał, czy ty na jakiegoś niereformowalnego trafiłeś. :hmm:

Twój zapomniał:)

Jarson23
01-03-2013, 17:42
napisze krótko:

- "Tylko Legia" - mistrz
- klaskanie podczas zwrotek "szkoła,praca..." - porażka. Jeszcze podczas refrenu ok, ale nie przy zwrotkach.

dokładnie Tylko Legia powinno być już "ciągnięte" do samego końca bo wychodziło naprawdę konkretnie,
co do szkoła, praca... to moim skromnym zdaniem powinno to być śpiewane w ogóle bez klaskania tak
jak w pierwotnej wersji, wychodzi wtedy naprawdę dobrze

legia_land
01-03-2013, 22:26
Frekwencja jak na taki meczy to ok. Doping średni. Fajnie oflagowana Żyleta brakło oprawy i piro ale wiadomo że na każdym meczu być nie może. Dobra robota Szcześciarza i kilka fajnych pierd*lnięć oraz fajnej zabawy. Goście liczbowo dobrze ale z dopingiem tragedia. Wpuszczenia na bramkach super.

Robsoniasty
06-04-2013, 09:55
http://www.youtube.com/watch?v=GQsVA7mbczs&fb_source=message
ciekawe czy posypią się zakazy:)

:rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::r otfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2:

To mnie rozlozylo,najmlodsze pokolenie Ultras.. :brawo: brawo dla dzieciakow :)

aDHd
06-04-2013, 17:50
:rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::r otfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2::rotfl2:

To mnie rozlozylo,najmlodsze pokolenie Ultras.. :brawo: brawo dla dzieciakow :)
A stary zamiast szalikiem małolaty zawinąć, to udaje że mecz ogląda :ucieszony: