PDA

Zobacz pełną wersję : Korona Kielce - Legia Warszawa [23.02.2013 godz.18:00]

Strony : [1] 2

voytek
14-02-2013, 11:36
http://desmond.imageshack.us/Himg510/scaled.php?server=510&filename=koronakielce.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg513/scaled.php?server=513&filename=tme.png&res=medium http://desmond.imageshack.us/Himg26/scaled.php?server=26&filename=legiawarszawag.png&res=medium

Po zimowej przerwie rozgrywki wznawia Ekstraklasa. W sobotę 23 lutego 2013 r. piłkarze Legii rozpoczną wiosenny wyścig po mistrzostwo Polski w sezonie 2012/13. Pierwszym rywalem stołecznej drużyny będzie Korona. Mecz zostanie rozegrany w Kielcach przy ul. Ściegiennego 8, start o godzinie 18.00. Pompujemy baloniki... pomimo że w Kielcach nigdy nie było łatwo.

Historia ligowych potyczek z Koroną Kielce jest uboga. Legioniści rozegrali do tej pory 13 ligowych meczów z popularnymi "Złocisto-Krwistymi", z których wygrali 9, zremisowali raz i 3 razy przegrywali, bilans bramkowy 27-11 dla CWKS-u. Z sześciu spotkań na stadionie przy Łazienkowskiej 3 Kielczanie zawsze wracali "na tarczy" (bramki 19-3). Niestety znacznie gorzej szło legionistom w Kielcach, na 6 dotychczasowych potyczek wygrywali 2 razy, raz remisowali i 3 razy zanotowali porażkę, w bramkach 8-8. Uzupełniając bilans należy dodać 5 meczów rozegranych w ramach Pucharu Polski (3-1-1, bramki 9-7). Na inaugurację sezonu Legia rozbiła Koronę 4:0 po hat-tricku Danijela Ljuboi i samobójczym trafieniu Stano.

Wyniki ligowych meczów rozegranych w Kielcach:
2011-11-26 Korona Kielce - Legia Warszawa 1:0
2010-10-22 Korona Kielce - Legia Warszawa 1:4 [Kucharczyk '7, Vrdoljak '35(k), Iwański '65, Radovic '88]
2010-04-26 Korona Kielce - Legia Warszawa 0:1 [Wawrzyniak '61]
2007-09-21 Korona Kielce - Legia Warszawa 1:0
2006-09-23 Korona Kielce - Legia Warszawa 3:1 [Janczyk '53]
2006-04-29 Korona Kielce - Legia Warszawa 2:2 [Choto '49, Włodarczyk '90]

Po dokonanych wzmocnieniach jedyną bolączką Jana Urbana przed startem rundy wiosennej są urazy kilku zawodników. Niestety, przerwa zimowa okazała się bardzo brzemienną w kontuzje i nawet szeroka kadra Legii trochę się uszczupliła. W rundzie wiosennej na pewno nie zobaczymy Michała Efira. Niewielkie szanse na szybki powrót mają Michałowie Żyro oraz Kopczyński, a w trakcie okresu przygotowawczego urazów doznali Rzeźniczak i Dickson Choto. Jakub Rzeźniczak, który zerwał mięsień dwugłowy uda zapowiada, że za miesiąc powinien wrócić do treningów. Wcześniej przejdzie jednak badania rezonansem i USG. Żyro oraz Kopczyński przebywają na rehabilitacji w Rzymie.

Po rundzie jesiennej Koroniarze z dorobkiem 16 punktów zajmują dopiero 15. miejsce w TME. Aż 13 punktów (4-1-2, bramki 10-5) zdobyli na swoim stadionie, co potwierdza że są drużyną własnego boiska i w sobotę może być naprawdę ciężko. Punkty z Kielc wywiozły drużyny Lecha Poznań (0-1), Lechii Gdańska (0-1) i krakowskiej Wisły (1-1). W pokonanym polu zostały Podbeskidzie BB (2-1), Pogoń Szczecin (2-1), Piast Gliwice (4-0) i Zagłębie Lubin (1-0).

Transfery Korony przed sezonem:
[B]Przychodzą: Bartosz Kwiecień (P - Juventa Starachowice), Ivan Marković (N - FK Partizan (Belgrad) (juniorzy)), Vanja Marković (P - FK Partizan (Belgrad) (juniorzy)), Kamil Sylwestrzak (O - Chojniczanka Chojnice), Paweł Zawistowski (P - Zawisza Bydgoszcz)
Odchodzą: Nikon Jevtić (P - Nyíregyháza Spartacus FC), Grzegorz Lech (P - Stomil Olsztyn), Bartłomiej Michalski (P - Siarka Tarnobrzeg), Michał Michałek (P - Stal Mielec), Seiji Saito (P - ?), János Székely (P - ?), Michał Zieliński (N - Cracovia)

detoxizer
15-02-2013, 15:18
Mam nadzieję, że nie spieprzą mi urodzin.

Ge(L)o
15-02-2013, 16:19
W drodze po mistrzostwo to nie ma innej opcji jak tylko 3 pkt w takim meczu.

areka9
15-02-2013, 17:11
Chciałbym się wybrać na ten mecz - ale samemu to nie bardzo. Będzie jakiś autokar czy pociąg?

wolsz17
15-02-2013, 17:22
Chciałbym się wybrać na ten mecz - ale samemu to nie bardzo. Będzie jakiś autokar czy pociąg?

czarter

A tak na poważnie to bardzo ważny mecz, od którego wiele może zależeć. Trzeba mieć nadzieję, że nie zaczną jak rok temu w Zabrzu.

areka9
15-02-2013, 17:39
czarter
(...)
Tak mnie tez to bawi..

pociąg.

A jak bilety? Na Łazienkowskiej nie będzie chyba sprzedaży. SKLW rozprowadzi, czy w Kielcach będzie kasa dla gości?

R.
15-02-2013, 17:45
Tak mnie tez to bawi..

A jak bilety? Na Łazienkowskiej nie będzie chyba sprzedaży. SKLW rozprowadzi, czy w Kielcach będzie kasa dla gości?

Bojkot się nie skończył...

padre
16-02-2013, 00:33
Bardzo istotny, pierwszy z 15 kroków. Obyśmy się od razu nie wysypali. Patrząc na kalendarz, jest szansa odjechać w trakcie pierwszych 5-6 kolejek.

Bonhart
16-02-2013, 13:58
Dokladnie, w pierwszych pieciu kolejkach bedzie wielka szansa na odskoczenie od reszty stawki - 3 pierwsze gramy z samymi barszczami, potem z Gornikiem na Lazienkowskiej i z Dyskopolo na konwiktorskiej. W miedzyczasie zespoly za nami graja mecze miedzy soba wiec musza pogubic punkciki. 13 punktow to powinno byc absolutne minimum, jesli nasi pilkarze chca pokazac ze faktycznie potrafia grac w pilke.

daimler
16-02-2013, 14:13
Bramki zaczynam liczyć od trzeciej :kawa:

Jarson23
16-02-2013, 14:18
Dokladnie, w pierwszych pieciu kolejkach bedzie wielka szansa na odskoczenie od reszty stawki - 3 pierwsze gramy z samymi barszczami, potem z Gornikiem na Lazienkowskiej i z Dyskopolo na konwiktorskiej. W miedzyczasie zespoly za nami graja mecze miedzy soba wiec musza pogubic punkciki. 13 punktow to powinno byc absolutne minimum, jesli nasi pilkarze chca pokazac ze faktycznie potrafia grac w pilke.

zazwyczaj jak gramy z barszczami to się nam nie układa :/, znając życie wszyscy będą się na nas prężyć i spinać na maxa, nie ma co liczyć punktów za w czasu żeby nie rozczarować się jak co roku na koniec sezonu....

Loko
16-02-2013, 14:54
znając życie wszyscy będą się na nas prężyć i spinać na maxa,

No i nie zapominaj, że bramkarze drużyn przeciwnych zwykle w meczach z nami bronią jak nigdy...

Paw(L)ak
16-02-2013, 15:25
Patrząc na historię naszych spotkań z Koroną w Kielcach, widać że albo dostajemy tam w dupę (w większości) albo wygrywamy. Ostatnio była porażka, więc teraz przydałaby się wygrana. W remis raczej nie wierzę, Korona zepnie się na nas, to pewne, oby i nasi byli odpowiednio zmotywowani. Jeśli tak będzie, to jestem spokojny o wynik bo wszystkie argumenty czysto piłkarskie są po naszej stronie. Jednak wiadomo jak to jest z naszymi grajkami, gdy mierzą się z drużyną zwyczajnie słabszą od nich - zbyt duży luz. Jak już mówiłem, motywacja będzie w tym meczu kluczowa, oby było do przodu.

e(L) Pichichi
16-02-2013, 15:33
Oby chłopaki nie zepsuli mi urodzin i wygrali w dobrym stylu.Obiektywnie to jak nie zlekceważą Korony i zagrają to co potrafią to może się skończyć 0-3 nawet,czego sobie i Wam życzę!Tylko zwycięstwo! ;)

hansolo
16-02-2013, 16:40
wy z tymi pytaniami na temat pociągu, biletów, kas itd to na serio czy ja po prostu nie wyłapałem jakiegoś dowcipu ? :\\

Odnośnie meczu: trudne spotkanie, Korona nigdy nie odstawia nogi. Okres przygotowawczy w ich wykonaniu ... raczej średni/słaby biorąc pod uwagę chociażby wyniki Legii w tym samym okresie. Uważnie w obronie - to najważniejsze, bo wydaje się, że o ofensywę możemy być spokojni. Jak dla mnie Korona 0:2 Legia (Radović i Dwaliszwili) :)

Radzyn69
16-02-2013, 17:26
wy z tymi pytaniami na temat pociągu, biletów, kas itd to na serio czy ja po prostu nie wyłapałem jakiegoś dowcipu ? :\\

Odnośnie meczu: trudne spotkanie, Korona nigdy nie odstawia nogi. Okres przygotowawczy w ich wykonaniu ... raczej średni/słaby biorąc pod uwagę chociażby wyniki Legii w tym samym okresie. Uważnie w obronie - to najważniejsze, bo wydaje się, że o ofensywę możemy być spokojni. Jak dla mnie Korona 0:2 Legia (Radović i Dwaliszwili) :)

Myślisz, że Dwaliszwili od razu wybiegnie w podstawowym składzie?

Grzybek94
16-02-2013, 17:27
A jak wejdzie z ławki to nie może strzelić bramki? :)

Radzyn69
16-02-2013, 17:48
A jak wejdzie z ławki to nie może strzelić bramki? :)

Właśnie jestem ciekaw czy w ogóle wybiegnie w tym meczu. Raczej braków kondycyjnych nie powinien mieć, bo jak twierdzi nie trenował tylko tydzień.

detoxizer
16-02-2013, 18:20
Bawi mnie takie ochocze przypisywanie sobie punktów jeszcze przed meczem. Zapomnieliście w jakiej gramy lidze?

pleba
16-02-2013, 18:24
U buka można podwoić swój majątek, śmiało.

Jeden transfer (w dodatku gracza, który nie jest przygotowany do gry od początku), a niektórzy już w chmurach :ucieka:

Edi
16-02-2013, 18:32
Korona właśnie przegrywa 2;0 z czarnuchami .

już 2:2

hansolo
16-02-2013, 20:05
Bawi mnie takie ochocze przypisywanie sobie punktów jeszcze przed meczem. Zapomnieliście w jakiej gramy lidze?

to co, mam zakładać przegraną w każdym meczu ? Jesteśmy liderem tabeli, mamy najmocniejszy skład w tym kraju, dokonaliśmy najlepszych wzmocnień z całej ligi, wyniki sparingów napawają optymizmem. Czego jeszcze potrzeba aby wierzyć w zwycięstwo z ligowym przeciętniakiem jakim jest Korona ?

A70
16-02-2013, 20:14
Mam nadzieję "obsrany", że zmienisz nick, albo się przyznasz że czarnuchom kibicujesz... Bo nie wierzę w to przypadkowe zestawienie.

beka
16-02-2013, 20:15
ja widzę remis lub 1:0 po życiowym meczy w wykonaniu bramkarza Korony i milionie naszych akcji

Fatman
16-02-2013, 20:31
Mają pewnie wygrać i chvj mnie obchodzi, jak to zrobią:kawa:

Nazgul
16-02-2013, 20:51
Tez mam wrażenie że na dzień dobry wdupimy.

Z.
16-02-2013, 20:57
Z tego co kojarzę to w 2006 roku też zrobiono zakupy, pojechano na stary stadion Korony i w Pucharze dostali gładkie 0-2. Mam wrażenie, że historia zatacza koło. Nareszcie. Mamy absolutnie najmocniejszą drużynę ligi. Jesteśmy absolutnym faworytem do mistrzostwa jak.... nie pamiętam kiedy (bo wtedy był Widzew, teraz nie ma nikogo).

Sądzę, że w Kielcach mogą nawet przegrać. Ale mistrz i tak wpadnie. Tego się nie da spierdzielić. :]

zinger
16-02-2013, 21:04
Mam wrażenie, że historia zatacza koło. Nareszcie.

Sądzę, że w Kielcach mogą nawet przegrać. Ale mistrz i tak wpadnie. Tego się nie da spierdzielić. :]

Ja też mam takie wrażenie, tylko z trochę innego powodu. W 2006 pierwszy mecz u siebie też graliśmy z Bełchatowem :]

ed: ten mecz (z Bełchatowem w 2006) miał oprawę z jednym z moich ulubionych haseł...
http://archiwum.legionisci.com/photos06w/06belchatow2_f99.jpg

Fatman
16-02-2013, 21:11
Dostaliśmy wtedy w dupę, ale rezerwami, grając na starym stadionie Korony, na którym było lodowisko. Do tego w Pucharze i z Rosłoniem na środku obrony, który spierd.olił obie bramy. I chyba Karwan wtedy ostatni mecz w pierwszym składzie u nas zagrał.

Makrel
16-02-2013, 21:12

Żebyś się w maju nie rozczarował..

Nazgul
16-02-2013, 21:24

Ja tak sądziłem na trzy kolejki przed końcem zeszłego sezonu ;)

detoxizer
16-02-2013, 21:43
Z tego co kojarzę to w 2006 roku też zrobiono zakupy, pojechano na stary stadion Korony i w Pucharze dostali gładkie 0-2.

0-3. :D

Z.
16-02-2013, 22:03
Ja tak sądziłem na trzy kolejki przed końcem zeszłego sezonu ;)

To była jednak zupełnie inna sytuacja. Wtedy sprzedali podstawowych piłkarzy, a kupili gości, którzy w życiu nie byli dalej na Wschód niż Ren. Teraz sprzedali rezerwowego i kupili gości, którzy wyróżniają się w lidze.

Teraz albo nigdy :]

detoxizer - faktycznie 0-3. Ale potem było tak jak pisze Zinger, Bełchatów, jakieś 30 strzałów na bramkę, cudem 1-0 i poszło :) Szczerze mówiąc teraz liczę po cichu na jakieś 6-0 :bauns:

Slyboots
16-02-2013, 22:32
detoxizer - faktycznie 0-3. Ale potem było tak jak pisze Zinger, Bełchatów, jakieś 30 strzałów na bramkę, cudem 1-0 i poszło :) Szczerze mówiąc teraz liczę po cichu na jakieś 6-0 :bauns:

Kielce były (chyba? nie chce mi się sprawdzać, ale dość dobrze pamiętam ten rok :)) po Bełchatowie. Odpaliło dopiero w Grodzisku - w tej rundzie też mamy ich na wyjeździe ;)

zinger
16-02-2013, 23:31
tak, tak Kielce były po Bełchatowie, ale ten pierwszy mecz to był PP, drugi graliśmy już na ich świeżo oddanym stadionie. Bełchatów był pierwszym meczem na wiosnę, bo wtedy parę kolejek wiosny rozegrano jeszcze na jesieni ze względu na MS2006.

Teraz Bełchatów mamy u siebie jako pierwszych i ta analogia mnie cieszy, pamiętam jak dziś, kiedy dolna część Żylety skandowała "Edson, Edson", bo ten pokazał parę brazylijskich sztuczek :lol:

A tak w ogóle, to nie był to pierwszy mecz S. na gnieździe?

areka9
17-02-2013, 00:48

(...)

Niestety na poważnie :( Raz byłem na wyjeździe w Płocku na Pogoni - ktoś się ogłosił na forum, że autokar załatwia - to z małolatami pojechałem wspierać Pogoń, raz w Bydgoszczy specjalem - łatwo było. Nie znam ekip wyjazdowych, bo ze Szczecina jestem, a teraz chcę dwóch kumpli wyciągnąć. Nie chcę jechać sam i się wbijać na trybunę gości - parę razy to robiłem (np na Wiśle byliśmy w 11 na ich trybunie na Wisła - Pogoń, jak Pogoń miała zakaz - z 6-7 lat temu) i to już nie ma moje nerwy.
Że protest jest wiem, qrva, dlatego mi śpiewania mało i chcę jechać na wyjazd.
Kolegę mam w Kielcach, parę razy się oferował, że mnie na honorową weźmie, ale to nie moja bajka.
Jak się nigdzie nie dołączę, trudno, obejrzę w tv.
I mi tu nie wyjeżdżajcie z żartami, bo to nie te lata już.

PS I jeszcze jedno: pewnie nikt z Was nie był dalej niż ja na wyjeździe: Azerbejdżan i Armenia w eliminacjach za czasów Leo Benhakera :)))

Domino KG(L)
17-02-2013, 08:06
Zluzuj chłopie i czekaj na jakieś oficjalne info, a jeśli go nie będzie to na własną rękę nikt Ci nie zabroni jechać. I nie pisz gdzie to byłeś bo nie jeden forumowicz zawstydzi Cię pisząc dokąd za Legią podążał ;)

Z.
17-02-2013, 13:01
Bełchatów był pierwszym meczem na wiosnę, bo wtedy parę kolejek wiosny rozegrano jeszcze na jesieni ze względu na MS2006.

Jeszcze w ramach podobnych skojarzeń. W tym samym sezonie, w którym jak teraz, na start graliśmy w Kielcach i z Bełchatowem.... rozpadła się Polonia. :bauns:

Adin
17-02-2013, 14:47
powracając do tematu samego meczu.

Wczoraj remis Kielczan z dziewuchami.

Korona Kielce: Zbigniew Małkowski - Paweł Golański (46 Mateusz Bodzioch), Pavol Staňo, Tadas Kijanskas, Tomasz Lisowski - Michał Janota (70 Karol Angielski), Vlastimir Jovanović, Artur Lenartowski, Paweł Zawistowski (63 Łukasz Sierpina), Paweł Sobolewski (82 Bartosz Kwiecień) - Maciej Korzym.

Dziewuchy : Mariusz Pawełek (46 Sebastian Przyrowski) - Jakub Tosik (60 Aleksandar Todorovski), Martin Baran (60 Đorđe Čotra), Igor Morozov (46 Łukasz Piątek), Adam Pazio (60 Krzysztof Kopciński) - Mateusz Michalski (46 Vytautas Lukša), Tomasz Hołota (60 Miłosz Przybecki), Mateusz Gliński (46 Piotr Piekarski), Paweł Wszołek (60 Paweł Tarnowski) - Łukasz Teodorczyk (46 Jacek Kiełb, 84 Konrad Wrzesiński), Daniel Gołębiewski (60 Adam Kokoszka).

można wnioskować, ze podobny skład wybiegnie w lidze.

ktoś wie co z Vuko?

voytek
17-02-2013, 14:54
Jest po kontuzji, okres przygotowawczy nie w pełni przepracowany.

areka9
17-02-2013, 15:35
Zluzuj chłopie i czekaj na jakieś oficjalne info, a jeśli go nie będzie to na własną rękę nikt Ci nie zabroni jechać. I nie pisz gdzie to byłeś bo nie jeden forumowicz zawstydzi Cię pisząc dokąd za Legią podążał ;)

Ani nie jestem spięty :) , ani nie mam się czym chwalić - jak bym miał, to bym się nie musiał pytać kto jedzie ;)

e(L)egion
17-02-2013, 16:07
A ktoś wie jak się ma sprawa z boiskiem w Kielcach? Pogoda nie zapowiada się dobrze. Tak na szybko sprawdziłem i w Kielcach codziennie ma coś padać, a w piątek i w sobotę zapowiadają się jakieś konkretne opady przy temperaturze w okolicach 0. Jeżeli by się to miało potwierdzić to ja się nie zdziwię jak ta cała najbliższa kolejka albo będzie konkretnie okrojona albo przełożona.

ja123
17-02-2013, 16:22
Tu masz boisko a przy okazji skrót ich sparingu:
http://www.youtube.com/watch?v=L28AFaGC6KU

nict
17-02-2013, 19:01
Boisko całkiem, całkiem oby pogoda dopisała.

Chciałbym żeby zaczęli z konkretnym jebnięciem ta rundę i takich ogórków jak Korona zjadali, to właśnie przez zwycięstwa z takimi drużynami zdobywa się mistrzostwo.

GregorAE
17-02-2013, 19:17
Kto się pokusi o wytypowanie wyjściowej 11? ;)

Bootleg
17-02-2013, 22:31

jeżeli nie będzie kontuzji to: Kuciak-Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Łukasik-Vrdoljak-Kosecki-Ljuboja-Radović-Saganowski.

Adqs
17-02-2013, 22:47

no, staly punkt musial byc!
Kuciak - Jedrzejczyk Zewlakow Astiz Wawrzyniak - Kosecki Vrdoljak Ljuboja Furman Radovic - Saganowski

lukasz9209
18-02-2013, 14:16
Ja tam nigdy nie lubiłem jak Legia grała na Koronie, tam jakoś źle się naszym gra ( lubimy umoczyć). Korona nie ma nas kim postraszyć, będą walczyć jak tylko potrafią (często zagraniami niczym Klik w meczu z Irlandią). Musimy wyjść i zdominowac ich grą, nie pozwolić na rzuty różne.
Skromne 0-1 i jedziemy dalej!!!

Nazgul
18-02-2013, 14:20
W drodze po mistrzostwo to nie ma innej opcji jak tylko 3 pkt w takim meczu.

Jak w Zabrzu rok temu. Ale znając życie pewnie Janocie albo Lisowskiemu strzał życia wyjdzie jak Nakoulmie i może być kłopot.

RONVE
18-02-2013, 14:24
Nie będzie to łatwy mecz, Korona gra ostro i myślę ze będzie chciała powalczyć na początku sezonu. Poza tym na faworyta wszyscy się zawsze spinają i sądzę że tym razem będzie podobnie. Chciałbym żebyśmy wygrali ale boję się ze będzie remis.
A skład:
Kuciak- Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Brzyski- Łukasik-Vrdoljak-Kosecki-Ljuboja-Radović -Saganowski.

Pako
18-02-2013, 14:37
Nie będzie to łatwy mecz, Korona gra ostro i myślę ze będzie chciała powalczyć na początku sezonu. Poza tym na faworyta wszyscy się zawsze spinają i sądzę że tym razem będzie podobnie. Chciałbym żebyśmy wygrali ale boję się ze będzie remis.
A skład:
Kuciak- Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Brzyski- Łukasik-Vrdoljak-Kosecki-Ljuboja-Radović -Saganowski.

Na nas nawet, jak byśmy byli kandydatem do spadku (tfu!), będą się wszyscy spinać i każdy, kto gra w Legii powinien być na to przygotowany.

Umierający
18-02-2013, 14:48
Ja wszystkim którzy uważają nas już za mistrzów i widzą nas w fazie grupowej LM zalecałbym kubeł zimnej wody na łeb...zresztą jak znam życie już w Kielcach zaczną się schody,nigdy nie grało się tam łatwo naszym grajkom,obawiam się minimalnej porażki lub jakiegoś smutnego remisu,choć oczywiście wierze w zwycięstwo...:kibice:

gizo
18-02-2013, 14:56
Praktycznie w każdym wpisie - Wszyscy się na nas spinają - ciężko się to już czyta. Wszyscy mają nas się bać! Początek ma być na qrwie, skromna wygrana 3-0 i następnego do golenia prosimy.

detoxizer
18-02-2013, 15:01
Dokładnie, jak napisał gizo. Pierwszy mecz-wygrany wysoko, to będzie bardzo wyraźny sygnał dla innych w tej lidze.

padre
18-02-2013, 15:05
Praktycznie w każdym wpisie - Wszyscy się na nas spinają - ciężko się to już czyta. Wszyscy mają nas się bać! Początek ma być na qrwie, skromna wygrana 3-0 i następnego do golenia prosimy.

Do-kła-dnie.

Dlatego w Legii

-są najlepsze warunki pracy dla zawodników
-zawodnicy zarabiają najwięcej w Polsce i zasadniczo mają płacone na czas
-grają najlepsi sprowadzani z KAŻDEGO klubu w tym kraju i chcący tu grać
-są najlepsi Kibice i doping
-są największe perspektywy rozwoju

żeby właśnie grajki wychodzili na boisko, udowadniali swoją wyższość i mówili: next bitch, please!

RONVE
18-02-2013, 15:11
Wszystko fajnie, mamy warunki, niezłych piłkarzy itd. Boję się że mentalnie znów może sie powtórzyć sytuacja z poprzedniego sezonu. Wszyscy nas koronowali no to nie będziemy musieli sie wysilać, zresztą uważni obserwatorzy zauważą ze ta drużyna już w rundzie jesiennej tak postępowała po meczach gdy byli zachwalani następne były słabsze...

R.
18-02-2013, 15:13
Oj, coś czuję, że szybko zmienią się niektórym te hurraoptymistyczne nastroje. Ze dwa dobre transfery i nagle wszyscy zapomnieli jak to nasi "cudowni" kopacze potrafia podejść do meczu. ;)

padre
18-02-2013, 15:15
Wszystko fajnie, mamy warunki, niezłych piłkarzy itd. Boję się że mentalnie znów może sie powtórzyć sytuacja z poprzedniego sezonu. Wszyscy nas koronowali no to nie będziemy musieli sie wysilać, zresztą uważni obserwatorzy zauważą ze ta drużyna już w rundzie jesiennej tak postępowała po meczach gdy byli zachwalani następne były słabsze...

Nie wydaje mi się, żeby Urban na to pozwolił. Właśnie dlatego kluczowa jest rywalizacja w zespole. Nikt nie może pozwolić sobie na chwilę słabości, jeśli chce grać. To jest podstawa na zachodzie, i treneiro dobrze o tym wie. Takiej rywalizacji jak obecnie to nie pamiętam...może za Wdowca, aczkolwiek też chyba nie miał aż takiego wyboru.

Wiadomo, że trochę farta też się przyda...ale szczęściu trzeba pomóc.

mam taka nadzieję, po prostu trochę studzę swój optymizm bo nie zniosę kolejnego frajersko zaprzepaszczonego tytułu...

Wiadomo, każdy chyba ma gdzieś z tyłu głowy to co nam fundnęli pod koniec zeszłego sezonu. Tylko to też nie jest tak, że tytuł przegraliśmy w Gdańsku. Mizeria trwała kilka tygodni, tylko m.in. trener nie reagował. Mam nadzieję, że teraz mizerii nie będzie (silniejszy zespół, słabsi rywale), a nawet jak się przydarzy jakieś potknięcie to spotka się ze zdecydowaną reakcją szkoleniowca. Przydałoby się wygrywać mecze takie jak np. we Wrocku ostatnio i odskoczyć od stawki jak najszybciej. Im szybciej przejdą na rozumowanie - "ma być 7 punktów przewagi" zamiast "może być7 ale jak będzie 4 to też okej", tym lepiej.

RONVE
18-02-2013, 15:22
Nie wydaje mi się, żeby Urban na to pozwolił. Właśnie dlatego kluczowa jest rywalizacja w zespole. Nikt nie może pozwolić sobie na chwilę słabości, jeśli chce grać. To jest podstawa na zachodzie, i treneiro dobrze o tym wie. Takiej rywalizacji jak obecnie to nie pamiętam...może za Wdowca, aczkolwiek też chyba nie miał aż takiego wyboru.

Wiadomo, że trochę farta też się przyda...ale szczęściu trzeba pomóc.

mam taka nadzieję, po prostu trochę studzę swój optymizm bo nie zniosę kolejnego frajersko zaprzepaszczonego tytułu...

lukasz9209
18-02-2013, 15:45
Dlatego w Legii

-są najlepsze warunki pracy dla zawodników
-zawodnicy zarabiają najwięcej w Polsce i zasadniczo mają płacone na czas
-grają najlepsi sprowadzani z KAŻDEGO klubu w tym kraju i chcący tu grać
-są najlepsi Kibice i doping
-są największe perspektywy rozwoju

jesli grają najlepsi, to gdzie są mistrzostwa?

detoxizer
18-02-2013, 15:47
"Najlepsi piłkarze" to nie to samo, co "najlepsza drużyna". Warto o tym pamiętać.

lukasz9209
18-02-2013, 16:01
"Najlepsi piłkarze" to nie to samo, co "najlepsza drużyna". Warto o tym pamiętać.
Po co w takim razie sprowadzamy najlepszych? nie lepiej byłoby sprowadzić gorszych i zdobywać mistrzostwa niż najlepszych i czekać 7 lat ?
Prawda jest trochę inna niż pisał user padre, Legia od 2007 roku nie miała najlepszych frajków, tylko olewaczy niczym Iwanski czy Grzelak, dopiero młodzi coś ruszyli i pewne osoby przejrzały na oczy i zamiast sprowadzać jakiś patałachów z Ameryki Południowej czy innych wyrzutków, stawiają na naszych!

padre
18-02-2013, 16:24
Myślałem, że skoro piszę w wątku o meczu z Koroną to kontekst mojej wypowiedzi będzie jasny. Jak widać - nie jest, więc dodam, że pisałem o obecnej sytuacji i o tym, jak w tej sytuacji powinno wyglądać podejście zawodników.

Fatman
18-02-2013, 20:45
Ja się boję jednego przed tym meczem. Skoro wszyscy mają się na nas spinać, a Korona wiadomo, w jaki sposób potrafi grać, to kości naszych piłkarzy mogą być w niebezpieczeństwie.

Sportowo- jestem prawie pewien wygranej.

legia_land
18-02-2013, 21:50
Ja tam niestety typuje naszą porażkę. Zapowiada mi się coś mecz ala Śląsk kiedy myślami byli przy urlopach teraz będą się powoli budzić. Transfery są ok ale za nim zgrają się minie trochę czasu. Zobaczymy jak się zaaklimatyzują w szatni szczególnie kolonia z KSP. Korona na pewno wyjdzie zmobilizowana i naładowana. Niestety te ciągłe gadanie o mistrzostwie dla Legii, o najlepszych wzmocnieniach pachnie mi większą kompromitacją niż w zeszłym roku. Obym się mylił.

PS. Już dziś Urban powtarzał aby nie zaczynali powtarzać rzeczy które robili na obozach czyli tak naprawdę nic się nie zmieniło to że 10 dni szlifowali technikę nie znaczy że będą lepiej grać w lidze jak dla mnie to nikomu uwagi i korekty Urbana nie weszły w krew.

detoxizer
18-02-2013, 21:56
Tyle, że nawet jeśli nie będą grać lepiej, a tak samo jak w poprzedniej rundzie to i tak będziemy MP.

Bro(d)War
20-02-2013, 04:42
Czytam te dywagacje i .... coraz bardziej nie mogę się doczekać wizyty w na kieleckim stadioniku przy "parkingu" :)
I jeśli mam wybierać , to przyłączam się do grona optymistów , bo po prostu nie widzę powodów żeby nie

wujek_tomasz
20-02-2013, 11:34
Tak naprawdę to Korona w tej rundzie będzie miała tylko jeden poważny atut, zresztą podobny jak w poprzednich, przygotowanie fizyczne połączone z walecznością. Jeśli uda się nam do minimum ograniczyć błędy w obronie i środku pola, to jestem spokojny, że coś wpadnie z przodu. Nie wiem czy temat był już poruszany ale czy wiadomo w jakim stanie jest boisko w Kielcach?

a-d-a-m
20-02-2013, 15:39
JU:

Mam w głowie skład na mecz z Koroną, ale na niektórych pozycjach mam wątpliwości tego typu, że i jeden, i drugi zawodnik gwarantuje podobną jakość. Na pewno będą dyskusje w sztabie szkoleniowym, czy lepiej, żeby zagrał dany zawodnik w takim meczu, z takim przeciwnikiem, w spotkaniu wyjazdowym. Będziemy rozmawiali na ten temat. Trzeba się dostosować do warunków i meczu, jaki może być. A może to być spotkanie bardziej kontaktowe, walki, bo na dzień dzisiejszy boisko na pozwala na płynność gry.

i ja też sądzę, że trzeba będzie ten mecz wygrać walką i kopaniną w błocie, a nie finezyjną grą w piłkę...

syrokomla
20-02-2013, 15:59
moim zdaniem Brzyski w takim meczu za Kosę z Prawej Gruzin za Rado i Sagan na środek - to by było optimum :jamaica:. Pewnie skończy się na Brzyskim :ucieka:

Yevaud
20-02-2013, 15:59
JU:

i ja też sądzę, że trzeba będzie ten mecz wygrać walką i kopaniną w błocie, a nie finezyjną grą w piłkę...

Czyli Kucharczyk w podstawowym skladzie :)

Cos ma Legia pecha do Michalow.
Przez lata nie bylo zadnego, a jak sie pojwilo kilku, to: Kucharczyk i Hubnik przez pol rundy dobrze sobie radzili, Zyro tylko kilka przeblyskow i kontuzja, Efir kontuzja, Kopczynski kontuzja...

trx.
20-02-2013, 16:04
Dwaliszwili był by jak znalazł na ten mecz, jest silny jak tur i pewnie poradziłby sobie z zawodnikami Korony. Jeśli kondycyjnie nie da rady całego meczu to zawsze może zmęczyć obronę do momentu zejścia z murawy i tym samym załatwić więcej miejsca wchodzącemu.

Cez(L)are
20-02-2013, 16:15

"W najbliższą sobotę Legia Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Koroną Kielce. Bilety na ten mecz będą dostępne w klubowym systemie online w czwartek, 21 lutego, od godz. 12:00. Cena pakietu to 85 zł (bilet na mecz oraz przejazd pociągiem w obie strony). Warunkiem zakupu biletu jest posiadanie karty kibica.

Korona Kielce przeznaczyła dla kibiców Legii 710 biletów. W sprzedaży dostępnych będzie 10% z tej puli. Pozostałe bilety sprzedawało SKLW.

Bilety zakupione w systemie online będą do odbioru w kasie nr 1 od 21 lutego w godzinach pracy POK."

Mistarz
20-02-2013, 16:40
Żona w Kielcach, ja w niedzielę rano do Paryża... kto się zajmie dzieckiem w weekend :hmm:

arczi
20-02-2013, 16:51
Szczerze mówiąc, mamy to w dupie.

To jest temat piłkarski.

koral
20-02-2013, 16:56
Ja bez kitu liczę na pewne zwycięstwo. Wiem - "pierwszy mecz, trudny teren", ale musi być pewne zwycięstwo.

Bardzo liczę na Gruzina. Naprawdę uważam, że po tym co prezentował w Izraelu, a przede wszystkim jaki miał wpływ na grę czarnych w tym sezonie (nie tylko bramkowy) po sezonie Ljuboja nie będzie już największą gwiazdą Legii :prawi:

BógHonorOjczyzna
20-02-2013, 17:42
ja licze na to, że skroimy Koronie ze dwie flagi i strzelimy ze dwie bramki :D

MaCieJeWski
20-02-2013, 17:49
A ja na to, że zaraz wpadnie tu Pan Artysta

Mistarz
20-02-2013, 22:48
Szczerze mówiąc, mamy to w dupie.

To jest temat piłkarski.

To więcej niż jedna osoba ma to w dupie? Super :) Dziękuje za sprowadzenie na ziemię ale niektóre tematy tak się rozjechały, że dałem się złapać w rozkroku. Wyjebanie mojego poprzedniego postu mile widziane.

Adin
21-02-2013, 09:17
Możliwe, że w Kielcach - mimo tylu transferów - zagra drużyna, którą znamy z jesieni?

- To wydaje mi się najbardziej logiczne.

fragment wywiadu z JU.

Także raczej w Kielcach zobaczymy podobną 11 jak na jesieni.

voytek
21-02-2013, 09:47
Kogoś to dziwi.

Dwaliszwili prędzej czy później zawita w pierwszym składzie (może nawet już w Kielcach), to samo Jodłowiec, który wcale nie da lepszej jakości niż Astiz czy Żewłakow grający coraz gorzej, reszta to uzupełnienia i nic więcej. Ja rozumiem, że liczba 5 w rubryce "transfery do klubu" robi wrażenie, ale NAJWYŻEJ dwa to realne wzmocnienia. Reszta zrobi konkurencję na ławce.

Spodziewam się kopaniny i jednej bramki.

ZeMario
21-02-2013, 12:51
Voytek, chyba trochę nie doceniasz pozostałej dwójki, a zwłaszcza Brzyskiego. Nawet jak będzie wchodził z ławki to będzie wzmocnienie, bo w poprzedniej rundzie często było tak, że postraszyć z ławki mogliśmy tylko Żyro, Kucharczykiem czy Salinasem. No, a w kontekście tego, że wrócił Sagan, doszedł Jodłowiec to możemy być bardzo groźni przy stałych fragmentach gry, o ile będzie je wykonywał Brzyski. Bereszyńskiego za mało widziałem, ale wątpię by Urban sprowadzał kogoś, kto się prezentuje gorzej niż ostatnio Kucharczyk czy Żyro.

voytek
21-02-2013, 13:15
Zgoda, w końcu mamy kim straszyć z ławki, w rundzie jesiennej często wyglądało to bardzo blado. Brzyskiego nawet upatruję jako następce Wawrzyniaka, któremu może pozwolą odejść latem :cicho:

Co do Jodłowca, nie będę wytykał po uzytkownikach, ale przytoczę kilka opinii przed ojro2012 z naszego forum.

Ja chyba jestem wyjątkiem i jako jedyny z Polaków nie znam się na piłce nożnej... dlaczego? Bo oglądam kolejny mecz reprezentacji i za ch..a nie wiem co na boisku robi Jodłowiec.
Obrońca, który kryje napastnika przy rzucie rożnym stojąc metr zanim... To jest taki handicap dla naszych rywali? Bez niego bylibyśmy zbyt silni, czy co?

Co więcej - robi to wszystko wbrew woli biednego Tomaszka. Jodłowiec mu co mecz pokazuje: Panie Franiu, no ja nie chcę grać w reprze, to nie dla mnie, za duże nerwy, ja już mam dość - a Smuda nic, nie słucha, dalej go wystawia.

Środek obrony to dramat komletny - Jodłowiec, Głowacki czy grający wczoraj z prawej strony Wojtkowiak zagwarantują Szczęsnemu w meczu z lepszym przeciwnikiem nieustanne zawroty głowy. Obronie potrzebny jest przywódca, a żaden z powyższych kopaczy nie ma takich predyspozycji.

ale taki Jodłowiec w defensywie to istna padaka.

Nie wiem czemu przy takich kłodach w obronie Smuda nie postawi na Głowackiego.

Obrony w ogóle nie mamy. Na tą chwile Wojtkowiak czy Jodłowiec to jakieś kompletnie dla mnie anonimowe postacie. Słabizna.

Teraz musimy grać takimi fujarami jak Jodłowiec, Glik czy Wojtkowiak i od razu wdać efekty.

Przecież żadnego postępu nie zrobił, aby upatrywać w nim wzmocnienie. Dla mnie pozostaje niewiadomą na poziomie +/- naszych obecnych stoperów, a że karierę kończy Żewłakow, odchodzi Choto i najprawdopodobniej Suler, przyszłość Astiza jest niepewna, dlatego prędzej czy później zadomowi się w pierwszym składzie.

Bereszyński? Transfer miał być w pakiecie, ale nie wyszło. Wolałbym kogoś z akademii w jego miejsce. Reasumując, w perspektywie walki o LM czy nawet LE jedynie Dwaliszwili według mnie jest realnym wzmocnieniem, reszta to niewiadoma i raczej uzupełnienie składu.

Edit: oby nie było, że są transfery i też źle. Są i bardzo dobrze.

midzi
21-02-2013, 13:31
Wprawdzie to temat o najbliższym meczu ligowym, ale takie wybieganie w przyszłość wydaje mi się w tym momencie jeszcze niepotrzebne.

Porozmawiajmy o prawdziwych różnicach jeśli chodzi o jesień, a wiosnę po zmianach w składzie.

1. Przede wszystkim należy zauważyć, że JU pierwszy raz w historii swojego pobytu w Legii będzie miał 2 prawie równorzędne jedenastki.

Kuciak - Wawrzyniak, Żewłak, Astiz, Jędrzejczyk - Vrdoljak, Łukasik - Radovic, Ljuboja, Kosecki - Dwaliszwili

Berezowski - Brzyski, Jodłowiec, brak, Bereszyński - Furman, Gol - Salinas, Kucharczyk, Jagiełło - Saganowski

Kontuzjowani: Rzeźniczak, Choto, Suler, Efir, Żyro i Kopczyński

2. Ławka, ławka i jeszcze raz ławka. Czasem łapałem się za głowę jak na jesieni na ławce siedziała taka kicha, a wejścia Kucharczyka, czy Żyro to były bardziej akcje kamikadze niż racjonalne działanie. Teraz to się zmieni: Brzyski i Bereszyński z ławki mogą zostać jokerami rundy z wieloma asystami i bramkami na koncie.

3. W końcu spokój w linii ataku. Owszem gdyby był jeszcze Efir to wyglądałoby to naprawdę dobrze, ale nie narzekajmy. Nie można mieć wszystkiego. Trio napastników powinno ustrzelić w tej rundzie ze 2 tuziny bramek.

Optymistycznie patrzę na ten mecz jak nigdy.

tomeck3145
21-02-2013, 13:59
Berezowski

Póki co koleżka jest trzecim bramkarzem, a więc mecz obejrzy co najwyżej z trybun. Nie twierdzę, że wygranie ze Skabą rywalizacji o zmiennika jest trudne, ale hierarchia u bramkarzy jest prosta.

Alejku Masalama Muhamad
21-02-2013, 14:02
Ten metr za napastnikiem przy wolnym czy rożnym to lepsze ustawienie niż stanie przy nim, pozwalające na uzyskanie przewagi w powietrzu to raz. Nie chce mi się nawet przeglądać tematów meczowych, gdy Legia przegrywała lub traciła bramki, chociaż takich opinii jak te wyżej z pewnością znalazłoby się co najmniej 3 razy tyle to dwa.

Z tymi prawie równorzędnymi jedenastkami to też nieźle pojechane. Chyba, że to "prawie" robi dużą różnicę. To, że ławki nie było na jesień to prawda.

Ja do Jodłowca i innych jestem neutralnie nastawiony jak na razie. Podobało mi się przynajmniej to jak w ostatnim sparingu Jodłowiec wyprowadził piłkę do Sagana przy 2 bramce. Poza tym przy stałych fragmentach widać różnicę dzięki Brzyskiemu.

midzi
21-02-2013, 14:09
Skaba jest w odstawce, więc jeśli coś sądzę, że nowy nabytek będzie dostawał szanse.

Jeśli chodzi o dwie jedenastki to wiadomo, że jest to trochę naciągane, ale są pozycje gdzie równorzędni gracze znajdą się albo na placu, albo na ławce.

Pigeon
21-02-2013, 14:29
czy wiadomo w jakim stanie jest boisko w Kielcach?

To mój pierwszy post na forum więc na początek witam wszystkich.

Moim zdaniem w wygranej w Kielcach może przeszkodzić tylko boisko. Niestety przy tych warunkach na pewno będzie dalekie od ideału.
Na sobotę w Kielcach zapowiadają lekkie opady śniegu.

Sgt.
21-02-2013, 14:33
Jest różnica między oceną Jodłowca jako piłkarza reprezentacji, a oceną Jodłowca jako piłkarza ligowego. Trochę inna skala. Wawrzyniak też za grę w reprze dostaje ostrą burę, a w lidze jest jednym z najlepszych lewych obrońców.

Nazgul
21-02-2013, 14:43
Bardzo liczę na Gruzina. Naprawdę uważam, że po tym co prezentował w Izraelu, a przede wszystkim jaki miał wpływ na grę czarnych w tym sezonie (nie tylko bramkowy) po sezonie Ljuboja nie będzie już największą gwiazdą Legii :prawi:

Ljuboja będzie tym większa gwiazdą im więcej ogarniętych gości będzie dookoła niego żeby miał komu grać, tak ze spoko.

Lillo
21-02-2013, 18:43
Skaba jest w odstawce, więc jeśli coś sądzę, że nowy nabytek będzie dostawał szanse.

No nie po to go sprowadzali żeby siedział na trybunach.
Pewnie zagra z Grudziądzem i do lata będzie grzał ławę.

koral
21-02-2013, 19:08
Ljuboja będzie tym większa gwiazdą im więcej ogarniętych gości będzie dookoła niego żeby miał komu grać, tak ze spoko.

Ljuboja to cały czas jest świetny piłkarz. Uważam po prostu, że Gruzin może dać zespołowi równie dużo i mam nadzieję, że próbkę da już w Kielcach.

Na Canalu niedawno w programie Laboratorium (?) była analiza jego wpływu na grę czarnych. Strzelił kilka bramek to wiadomo. Ważniejsze jest dla mnie jednak to, że w wielu akcjach to on był tym, który "rozkręcał" całą akcję ofensywną.

Osobiście uważam więc, że będzie napier.... :prawi:

shaggy
22-02-2013, 16:15
Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Brzyski

Pomocnicy: Jorge Salinas, Bartosz Bereszyński, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Daniel Łukasik, Dominik Furman, Jakub Kosecki

Napastnicy: Marek Saganowski, Danijel Ljuboja, Wladimer Dwaliszwili

Kucharczyk poza kadrą :bauns:

Mario
22-02-2013, 16:17
Kadra robi wrażenie. Teraz jestem ciekaw, czy Dwaliszwili wybiegnie w podstawie. Jak dla mnie mógłby zacząć od pierwszej minuty z uwagi na fakt, że gracze Korony to istni drwale. Nie widzę innej opcji, jak pewne trzy punkty.

kris_jadanek
22-02-2013, 16:23
Bramkarze: Dusan Kuciak, Wojciech Skaba

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Brzyski

Pomocnicy: Jorge Salinas, Bartosz Bereszyński, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Daniel Łukasik, Dominik Furman, Jakub Kosecki

Napastnicy: Marek Saganowski, Danijel Ljuboja, Wladimer Dwaliszwili

Kucharczyk poza kadrą :bauns:

I Gol. Co do Gola to się tego spodziewałem, myślałem, że Urban weźmie kucharza na te bajorko, żeby swoją dynamiką i siłą rozpychał się ze scyzorykami

tkatchuck
22-02-2013, 16:27
I Gol. Co do Gola to się tego spodziewałem, myślałem, że Urban weźmie kucharza na te bajorko, żeby swoją dynamiką i siłą rozpychał się ze scyzorykami Ja pier... a co to jest? 16. kolejka piłkarskiej Ekstraklasy, czy zawody w zapasach w kisielu? Bez jaj. Kucharczyk i Gol już dawno odstawali od tego zespołu. Jak pojawił się Brzyski przymierzany na lewe skrzydło to było jasne, że Kucharczyk dupnie na ławce na dłużej.

Do Gola byłem przekonany tylko w Moskwie, później odpuścił.

Lillo
22-02-2013, 16:28
Janek Gol będzie miał ciężki kawałek chleba w tej rundzie ;)

tkatchuck
22-02-2013, 16:29
Nie ma co po nim płakać. Poza - nomen omen - golem w Moskwie nic nie pokazywał nigdy.

casual
22-02-2013, 16:30
Z pięciu nowych graczy czterech jest w kadrze na ten mecz. Ładnie.

kris_jadanek
22-02-2013, 16:31
Ja pier... a co to jest? 16. kolejka piłkarskiej Ekstraklasy, czy zawody w zapasach w kisielu? Bez jaj. Kucharczyk i Gol już dawno odstawali od tego zespołu. Jak pojawił się Brzyski przymierzany na lewe skrzydło to było jasne, że Kucharczyk dupnie na ławce na dłużej.

Zawody w zapasach w błocie. Jeśli liczysz, że w Kielcach będzie można technicznie pokopać w piłę i rozklepać Koronę, to możesz być z tym ciężko.
Obstawiam kopaninkę, piłka często będzie latała górą.
Ja nie mówię, że Kucharczyk to mega zawodnik, masz rację że jego sukcesem będzie jak na ławie usiądzie, ale akurat w tym meczu byłby przydatny.
Oczywiście mogę się mylić, że będzie kopanina, zresztą tego sobie życzę

Sosen
22-02-2013, 16:33
Kadra wygląda naprawdę obiecująco, oby tylko potrafili przełożyć to na pewne i ważne 3 pkt.

tkatchuck
22-02-2013, 16:34
Zawody w zapasach w błocie. Jeśli liczysz, że w Kielcach będzie można technicznie pokopać w piłę i rozklepać Koronę, to możesz być z tym ciężko.
Obstawiam kopaninkę, piłka często będzie latała górą.
Ja nie mówię, że Kucharczyk to mega zawodnik, masz rację że jego sukcesem będzie jak na ławie usiądzie, ale akurat w tym meczu byłby przydatny.
Oczywiście mogę się mylić, że będzie kopanina, zresztą tego sobie życzę

Problem w tym, że Kucharczyk jest w beznadziejnej formie i w takiej nawet w błocie nie powalczy. To już wole niższego Radovicia i Brzyskiego.

patriot
22-02-2013, 16:45
Nie ma co po nim płakać. Poza - nomen omen - golem w Moskwie nic nie pokazywał nigdy.

Nie zapominajmy o Wrocławiu... ale to ciągle za mało.

SzydeL
22-02-2013, 16:50

Nie pier*ol nie raz w LE grywał dobre mecze, np.: w Bukareszcie.Nie przesadzajmy, jest niezły, potrafić dograć kilka dobrych piłek, ma parę dobrych meczów w rundzie, ale to widocznie za mało na ten zespół.

Robert E. Lee
22-02-2013, 16:57
Gol niech się zakręci koło Piekarskiego, to go może do tej Wołgi wypchnie, skoro im z Borysiukiem nie poszło.

voytek
22-02-2013, 17:02
Fani Gola zapewne zawiedzeni, no i Kucharczyk ktorego jest mi osobiście szkoda, ale najwyższy czas aby Kucharski zaczął szukać mu innego kluby jeśli naprawdę chce pograć w piłkę, no chyba że woli wygodną pensję do końca kontraktu w Legii z minimalnymi szansami na grę.

Brak tych nazwiska w kadrze nie jest przypadkiem. Grali, bo nie było zmienników.

Antares
22-02-2013, 17:03
Balonik napompowany do granic możliwości. Jak to wszystkie pierdolnie to z wieeelkim hukiem.

piejo kury piejo
22-02-2013, 17:17
O nieee śnegi i mrozy będą, a przecież naszym w tych warunkach za ni hu..ja nie idzie (przykład ze śląskiem). Trzeba czekać kiedy to cholerstwo się wreszcie skończy, wtedy nasi rozwiną skrzydła.

tkatchuck
22-02-2013, 17:24
Nie pier*ol nie raz w LE grywał dobre mecze, np.: w Bukareszcie.Nie przesadzajmy, jest niezły, potrafić dograć kilka dobrych piłek, ma parę dobrych meczów w rundzie, ale to widocznie za mało na ten zespół. No a o czym ja mówię? Za mało na Legię, skoro wcześniej zdarzały mu się ch.ujowe mecze, to teraz tym bardziej będzie siedział na ławie.

Kucharczyk ktorego jest mi osobiście szkoda, ale najwyższy czas aby Kucharski zaczął szukać mu innego kluby jeśli naprawdę chce pograć w piłkęMi też go szkoda, bo zapowiadał się nieźle, ale ile można się zapowiadać? Wypożyczyć go gdzieś do Piasta i niech pogra.

Januszka też.

syrokomla
22-02-2013, 17:36
Nie jestem fanem talentu Gola, choć cenię go za nazwisko, trochę się jednak dziwię, że stracił miejsce kosztem Salinasa. Czyżby Manu2 nie powiedział jeszcze ostatniego słowa?

Rzeźniczakowi i Żyro chyba będzie ciężko nawet na ławkę się załapać jak się wykurują

voytek
22-02-2013, 17:59
Nikt nie zapłaci za lepszą technicznie wersję Manu 800k, ale trzeba go sprawdzać, aby mieć pewność czy latem jest sens w ogóle podejmować rozmowy.

Gol jest 4 w hierarchii DP i stąd taka a nie inna decyzja trenera, i tak kogoś z trójki Vrdoljak/Łukasik/Furman czeka ławka. Dla Gola przy wzmocnionej ławce może częsciej brakować miejsca w kadrze meczowej, co mnie wcale nie dziwi, tym bardzie że Jodłowiec wdg mnie lepiej gra właśnie w środku pomocy niż na stoperze.

Urban wie co robi. Aha, fajnie Leśny w wywiadzie dla GW pojechał po poprzednim trenerze, rozwiewając kilka wątpliwości tak zaciekle bronionych przez jego zwolenników.

Robson(L)
22-02-2013, 19:09
Januszka też.

Januszka to już chyba nie ma co wypożyczać, lepszy raczej nie będzie.
Najśmieszniejsze, że Kucharczyk ostatnio dostał powołanie do kadry B, a nie ma go nawet w kadrze Legii.

detoxizer
22-02-2013, 19:17
Prawda jest taka, że tak się kończy nieprzemyślane przestawiane zawodników z pozycji na pozycję. Kucharczyk nidgy nie był i nie będzie skrzydłowym.

voytek
22-02-2013, 19:30
Wydaje mi się że prawda jest dużo boleśniejsza, Kucharczyk nie jest zawodnikiem na miarę Legii, nie ważne czy w ataku czy na skrzydle. Dlatego dla jego dobra, niech on idzie na wypożyczenie lub zmieni klub i udowodni coś sobie oraz mnie podobnym że się mylę. Niech nastrzela bramek gdzie indziej grając w ataku, do którego ponoć jest stworzony. Owszem gra tam lepiej, ale czy na miarę Legii? Wątpię.

detoxizer
22-02-2013, 19:32
Tego się nie dowiemy, aczkolwiek wyglądał naprawdę dobrze w meczu z Piastem w PP, gdzie grał... wysuniętego napastnika. Przypadek? :hmm:

shaggy
22-02-2013, 19:33
Czyli rozumiem, że Kucharczyk grając na szpicy potrafiłby przyjąć piłkę, potrafiłby kogoś okiwać, oraz celnie podać? Prawda jest taka, że on zawsze był przeciętnym piłkarzem, którego głównym atutem była waleczność.

voytek
22-02-2013, 19:34
@detoxizer
Być może, na skrzydle też miał przebłyski i strzelał gole.

detoxizer
22-02-2013, 19:46
Inna sprawa, że zaliczył zjazd spory. Szkoda, bo to zawsze fajnie, jak swój chłop gra w tej Legii. Wypożyczenie mogłoby dobrze na niego wpłynąć i rozwiać wszelkie wątpliwości.

BlackAdder
22-02-2013, 23:24
Baaardzo jestem ciekawy, jak to jutro będzie wyglądać. Na papierze jest cacy, ale papier papierem, a boisko boiskiem :oczko:

casual
23-02-2013, 02:51
Nie jestem fanem talentu Gola, choć cenię go za nazwisko, trochę się jednak dziwię, że stracił miejsce kosztem Salinasa. Czyżby Manu2 nie powiedział jeszcze ostatniego słowa?

A mnie to w ogóle nie dziwi.

I nie rozumiem porównań Salinasa do Manu.

Z Salinasa będą ludzie, byle tylko dostawał szanse gry.

nict
23-02-2013, 10:32
Korona chce... zdemolować Legię.

Legia szybka, efektowna i nieoddająca rywalom piłki? W Kielcach niekoniecznie. - Każdy, kto zetknie się w tej rundzie z nami, nie będzie tych spotkań miło wspominał - zapowiada obrońca Korony Kamil Kuzera. Trener Ojrzyński lubi piłkarzy walczących, wkładających w mecz całe serce, i taki charakter ma jego zespół - tłumaczy przed sobotnim meczem trener Legii Jan Urban. - Taka gra przekładała się na wyniki, choć ten sezon nie jest dla nich tak udany jak miniony. Wiedzą jednak, że przyjeżdża Legia Warszawa, i mają wiele do zyskania - dodaje, podając przykład Macieja Korzyma, byłego legionisty. - Nie daje wytchnienia, gra pressingiem, biega, przeszkadza, co dla każdej linii defensywnej jest nieprzyjemne.

Źródło: gówno

Z tego co zapowiadają szykują się na łamanie piszczeli. Właśnie tego się obawiam, po tych drwalach zwłaszcza przy takiej pogodzie można się spodziewać wszystkiego.

nst
23-02-2013, 10:35
Zimno,plyta pewnie w srednim stanie, do tego znani z delikatnosci zawodnicy Korony.
Jesli obedzie sie bez czerwonej i zadnej kontuzji to bedzie cud.

Fatman
23-02-2013, 11:15
Sędziuje Musiał, więc liczę, że nie pozwoli na zbytnie rozhulanie się przez graczy Korony, którzy faktycznie, chcąc się pokazać, będą mogli chcieć grać agresywnie. Parę żółtych kartek na początek by ochłodziło trochę ich głowy.

trx.
23-02-2013, 13:26
Adam Dawidziuk na TT:

"Vuko mówi, że po rozgrzewce boisko będzie słabiuteńkie. Więc pięknej w piłki w Kielcach nie należy się spodziewać."

Niestety było to do przewidzenia, trzeba będzie wymęczyć 3 pkt.

ZwolSon
23-02-2013, 13:29
Wolski i Mielcarski komentować będą.

Paw(L)ak
23-02-2013, 14:19
Niech i będzie słabe to boisko w Kielcach, grząskie, grunt aby było zielone, a nie białe tak że nie będzie widać piłki (jak w Lubinie). Niby wczoraj bardziej techniczne niż Pogoń Zagłębie pokazało jak można grać w piłkę na śniegu, ale z drugiej strony - mecz na śniegu, zawody w niewidzialną piłkę nożną nie muszą być za każdym razem takie same.

Oby było do przodu.

chajtgr
23-02-2013, 14:49
Sędziuje Musiał, więc liczę, że nie pozwoli na zbytnie rozhulanie się przez graczy Korony, którzy faktycznie, chcąc się pokazać, będą mogli chcieć grać agresywnie. Parę żółtych kartek na początek by ochłodziło trochę ich głowy.
No właśnie Musiał należy do takich sedziów, którzy pozwalają na nieco ostrzejszą grę...

jajcarz
23-02-2013, 16:44
Warunki będą ciężkie. Od pół godziny napierdala śniegiem jakby ktoś się wściekł, gorzej niż wczoraj w Lubinie.

(L)ukaszns
23-02-2013, 16:52
Na kamerach z Kielc zle to nie wyglada.

shaggy
23-02-2013, 16:58
Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Bereszyński, Vrdoljak, Łukasik, Radović, Kosecki - Ljuboja!

:poddaje:

Robson(L)
23-02-2013, 17:03
Czyli jednak taki sam skład jak z Rakowem... szkoda, że bez napastnika :-/

Ursynów1916
23-02-2013, 17:12
Kuciak - Jędrzejczyk, Żewłakow, Astiz, Wawrzyniak - Bereszyński, Vrdoljak, Łukasik, Radović, Kosecki - Ljuboja!

:poddaje:

w tych warunkach idealnie pasowałby Gruzin. Walki nie zabraknie, do tego potrafi się utrzymać na nogach. Nie da się łatwo przepchnąć. Dziwne podejśćie taktyczne Urbana

Slyboots
23-02-2013, 17:21
Wygląda to na sabotaż. No, ale poczekajmy.

detoxizer
23-02-2013, 17:22
Wygląda to na sabotaż. No, ale poczekajmy.

Sabotażem byłoby wprowadzanie zamieszania przed pierwszym, ciężkim meczem wyjazdowym. :poddaje:

Jasper121
23-02-2013, 17:27
Spokojnie, nawet jak nie będzie szło z przodu to na ławce mamy Sagana i Gruzina, a nie jak kiedyś Kucharczyka.

Slyboots
23-02-2013, 17:29
Polscy trenerzy zwykle właśnie boją się mieszać i nie wykorzystują potencjału swojej drużyny - w tym wypadku największego w Polsce. Śmierdzi powtórką z Wrocławia, no ale oby to Janek miał racje.

Cez(L)are
23-02-2013, 17:33
Boisko 30 min przed meczem:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/19598_10151527623759772_273058786_n.jpg

Axel
23-02-2013, 17:37
Nie wygląda to tragicznie

Domino KG(L)
23-02-2013, 17:42
Bez względu na pogodę, stan murawy czy cokolwiek innego mają strzelić minimum jedną bramkę więcej od gospodarzy i zabrać do Sto(L)icy 3 punkty!

detoxizer
23-02-2013, 17:43
Mnie to zastanawia tylko, czy o organizacji meczu ludzie w klubach dowiedzieli się dwa dni temu? Naprawdę nie można tego lepiej przygotować?

nict
23-02-2013, 17:44
Mnie to zastanawia tylko, czy o organizacji meczu ludzie w klubach dowiedzieli się dwa dni temu? Naprawdę nie można tego lepiej przygotować?

Zima tym razem zaskoczyła organizatorów :D

Janek zachowawczo w wywiadzie...

Tuzin
23-02-2013, 18:03
No to ciekawe czy dziś balonik pierdolnie.

BZ(L)
23-02-2013, 18:09
Podał by mi ktoś Link do dobrej relacji Live meczu ? :)

shaggy
23-02-2013, 18:11
Podał by mi ktoś Link do dobrej relacji Live meczu ? :)

http://sportltv.com/mecze-na-zywo.html :prosze:

BZ(L)
23-02-2013, 18:13
http://sportltv.com/mecze-na-zywo.html :prosze:

Dziękuje :)

nict
23-02-2013, 18:22
KOSA!!! Pierwszy raz go zobaczyłem w meczu :) Pięknie

Sosen
23-02-2013, 18:23
:kawa:

Brawo ;)

Powinno to ostudzić zapał koroniarzy. Vrdoljak "trzyma" poziom.

Domino KG(L)
23-02-2013, 18:23
Kosa... dobre to było. Brawo !

Ćwirek
23-02-2013, 18:24
ładnie to zrobił i pomyślał ;)

Bonhart
23-02-2013, 18:25
Wylaczyli go kompletnie... ale jak sie wlaczyl to na calego ;)
Bramka fajna, ale gra srednia. Mam nadzieje ze w 2 polowie Korona spuchnie bo biegaja jak dziki.

shaggy
23-02-2013, 18:28
Rzeźnicy z Korony... Radzę obstawiać u buka, że będzie jakieś czerwo.

Kosecki :brawo:
Bereszyński na razie, to lepsza forma Kucharczyka.

detoxizer
23-02-2013, 18:32
Bramka znowu po stronie Wawrzyniaka... :jejku:

Antares
23-02-2013, 18:33
Chyba ciebie ponosi
Pan Artysta
ochłoń

Buzz
23-02-2013, 18:34
Fart jak zwykle... :poddaje: Mam nadzieję, że Koroneczce niedługo zabraknie sił, albo doigrają się za taką rąbankę jakąś czerwienią.

ra4319
23-02-2013, 18:34
ja pier.... poszedłem do kibla , wracam i 1-1...

m82
23-02-2013, 18:37
ja pier.... poszedłem do kibla , wracam i 1-1...

To siedź na d.u.p.i.e i oglądaj... :zlosliwy:

felixxx
Ja nie mogę oglądać, bo mi net przerywa ciągle.... mówicie już 1:1 ? :/ Jak zwykle nie mogą spokojnie dograć meczu, zapewne gol po jakimś babolu któregoś ze środkowych obrońców...

nict
Skończy się to jakąś czerwienią, nie ma opcji, grają jak drwale. Zachowanie kibiców Korony bez komentarza...

skrzat
23-02-2013, 18:38
I znowu Wawrzyniak... ja pier**** :[

wojtasz
23-02-2013, 18:38
Błąd Wawrzyniaka, rzut wolny i bramka ... który to już raz. Wawrzyniak będzie pauzował w następnym meczu, zobaczymy jak Brzyski się zaprezentuje.

ZdziCHu
23-02-2013, 18:44
Raczej błąd Astiza, odpuścił całkiem Kijanskasa czy jak on tam się zwie

felixxx
23-02-2013, 18:44
Oby tylko Kosie nic się nie stało...

Jasper121
23-02-2013, 18:46
Rzeźnia ta murawa...

Leśny po kartce Łukasika :lol:

m82
23-02-2013, 18:49
"kurva" z ust prezesa bezcenna :rotfl2:

Tuzin
23-02-2013, 18:50
Słownictwo nie przystoi mecenasowi.

Buzz
23-02-2013, 18:51
Ja nie wiem, ten pan w żółtym to się chyba z męskim przyrodzeniem na łeb zamienił, że toleruje taką grę Korony, a naszym już 3 kartki dał.

Szkoda tej bramki straconej, bo przypadkowa, ale już 2 zmiany Korona wykorzystała, więc mogą w 2 połowie już tak nie kozaczyć cwaniaczki.

Edi
23-02-2013, 18:51
Atak jak za czasów Skorży. Ljuboja udaje napastnika biegając po bokach boiska. A Dwaliszwili i Sagan na ławce.

hummel
23-02-2013, 18:52
Chvja grają. Jak nie ruszą dup w 2 połowie to ciężko to widzę...

Pan Artysta
23-02-2013, 18:53
ja pierd.dole zagrali 45 min na chujowe.j murawie a tu już żale
ludzie poczekajcie spokojnie
jeszcze 45 min
Korona raczej takiego tempa nie wytrzyma - oby było do przodu

Jasper121
23-02-2013, 18:53
Dokładnie, na drugą połowę mus wprowadzenie napastnika. Vrdoljak na plus, wpuściłbym napastnika i Brzyskiego, żeby coś podziałał ze stałymi fragmentami gry.

ZwolSon
23-02-2013, 18:58
Po bramce jakbyśmy odpuscili trochę... Mnie bawiło podniecenie Wolskiego gdy mówił, że Wawrzyniak i Łukasik pauzować będą... Spoko jest Brzyski i Furman :D

napixxx
23-02-2013, 18:58
Może mi ktoś w racjonalny sposób wytłumaczyć na ch.uj w I składzie Astiz. ?

hummel
23-02-2013, 18:59
Może mi ktoś w racjonalny sposób wytłumaczyć na ch.uj w I składzie Astiz. ?

Na chvj to krasnal w stawie stoi :lol:

e(L)egion
23-02-2013, 19:01
Nie rozumiem tych co jadą po Wawrzyniaku przy stracie bramki. Toć to ewidentna wina Inakiego "co najmniej jeden babol w meczu" Astiza. Trzeba szykować tego Jodłowca bo takie wrzutki jak zwykle sieją u nas popłoch. Optymistyczne po tej połowie jest to, że Łukasik się chyba nauczył wrzucać z rogów. Dwa rogi i wyglądało to nieźle. O reszcie ciężko pisać bo wyglądało to tak jak boisko. Oby w drugiej połowie było lepiej.

napixxx
Na chvj to krasnal w stawie stoi :lol:
Zabłysnąłeś.

LioneL
ja pierd.dole zagrali 45 min na chujowe.j murawie a tu już żale

uuu idzie nowe, to już nawet nie można narzekać na kopaczy :lol2: jeszcze niedawno sam byś miał niezłą szyderą z naszych piłkarzoli, co ten Leśny narobił, że tak się nastawienie zmieniło :D

Pan Artysta
23-02-2013, 19:03
szyderę będę miał jak minie 90 min - czy tak trudno poczekać ?
ps:
co do wyniku i tak jest 1:0 bo kosa to kondon :lol:

ra4319
23-02-2013, 19:08
2-1 :-/

nict
Sagan i Dwaliszwili, wyjścia nie ma, jeśli mowa o 3 punktach.

Xevatiz
1:2...

m82
23-02-2013, 19:10
No i dobra... zimny prysznic dla wszystkich piłkarzy, działaczy i kibiców... :kawa:

Pan Artysta
23-02-2013, 19:11
2:0 :lol:

Papi
23-02-2013, 19:12
Słabo. Tym razem chyba Janek przekombinował ze składem. Ten młody ex-lechista raczej lepiej by sobie usiadł na ławce bo Gruzin się bardziej pokazał w tamtej rundzie. Zresztą ewidentnie nie mamy napastnika a Ljuboja gra tak jak ktoś wyżej napisał tak jak za Skorży.... a to nie jest jego nominalna pozycja. Zobaczymy jak będą dalej grali.

Xevatiz
23-02-2013, 19:12
Pan Artysta, śmieszy cię że Legia przegrywa? Zostawię bez komentarza, nawet jeśli to śmiech ironiczny. Bk.

Stout
23-02-2013, 19:13
Wyluzuj chłopie.

Domino KG(L)
23-02-2013, 19:13
Przepraszam ale widok Ludojada machającego CIĄGLE rękoma jest WQRWIAJĄCY ! Słabo dziś, słabo.

Stout
23-02-2013, 19:15
Był czas sie przyzwyczaić :rotfl2:

Pan Artysta
23-02-2013, 19:15
Pan Artysta, śmieszy cię że Legia przegrywa? Zostawię bez komentarza, nawet jeśli to śmiech ironiczny. Bk.

facet walnij się w baniak

R.
23-02-2013, 19:17
Dwie bramki strzela nam druzyna, która w tym sezonie ma ich prawie najmniej w lidze. Wymowne....
Czas wrócić do rzeczywistości.

Robson(L)
23-02-2013, 19:18
Ciekawe na co Jasio czeka z wprowadzeniem napastnika?

Tuzin
23-02-2013, 19:19
Nie wiedzieliście że Legia jest zespołem gdzie im łatwiej, tym trudniej?

raafaL
23-02-2013, 19:22
Wkurwia bardzo, że drużyna która ma wygrać ligę gra bez napastników. Ręce opadają...

Grabo
23-02-2013, 19:24
Ciekawe na co Jasio czeka z wprowadzeniem napastnika?
Na 88 minutę, żeby wpuścić napastnika...na skrzydło.

m82
23-02-2013, 19:26
Salinas? Na to boisko? :boshe:

skrzat
Jedno jest pewne, Aztiz nie powinien grać w I składzie. Śmiać mi sie chce jak widzę jego bieganinę, a Korzym traktuje go jak szmacianą lalkę.

Buzz
W sumie to było do przewidzenia. A niektórzy to liczyli, że gładkie 3,4:0, albo że zaczną liczyć od 3 wzwyż... Dla Korony mecze z nami to mecze roku i całej kariery ich drwali, więc spięli poślady niesamowicie. Nie wiem z kim grają następny mecz, ale zapewne go przegrają.

E: O Astiz.

ra4319
23-02-2013, 19:27
Jedno jest pewne, Aztiz nie powinien grać w I składzie. Śmiać mi sie chce jak widzę jego bieganinę, a Korzym traktuje go jak szmacianą lalkę.

:leze::leze:

Tuzin
2-2, a Janek wpuszcza Manu, czyli piłkarza z najchujowszą przyczepnością w lidze. Na pewno na tym boisku da żaru.

nict
Astiz odkupił wine. Cieszy fakt, że wreszcie coś ze stałego fragmentu się udało. Gra dalej piach. Oby poszli za ciosem.

ZdziCHu
Astiz :rotfl3:

Ćwirek
23-02-2013, 19:28
widzieliście w tym zwolnionym tempie powtórki gola na 2:2 facjatę Wawrzyna... co za nieogar... :rotfl3:

Xtreme
2-2 na klepisku, ale i tak są ujowi dzis...

Stout
Kuciak szaleje .

m82
23-02-2013, 19:29
Kuciak szaleje .

Rzuca dalej niż Małkowski :)

Stout
23-02-2013, 19:30
Miałem na myśli tą"dyskusję" z Żewłakowem.

Xevatiz
23-02-2013, 19:33
2-3 ja pierdole

felixxx
23-02-2013, 19:34
Czyżby powtórka z Cracovii sprzed kilku lat ?

Jasper121
23-02-2013, 19:35
Mój boże 3-2 :lol: Nasza obrona miazga ;)

Kawa
Wawrzyn błyszczy...
Legia błyszczy...

twarog1987
obrona to dramat po prostu,co akcja Korony to pachnie bramką,oby to był ostatni mecz Astiza w 1 składzie,bo się nie nadaje kompletnie...

A70
23-02-2013, 19:36
3:2
Jak nic chińska mafia bukmacherska macza żółte paluchy ;-)

gniewko
Zyro wroc!

Pan Artysta
no nic pomijając wynik, może być nawet 3:5 lub 8
- obrona chvj
- przód chvj
ide na cytre a ciśnienie se zmierzyłem 190/100 :lol:

m82
W zeszłym sezonie na start rundy ograliśmy Śląsk 4:0 wiadomo jak to później się skończyło... więc może taki zimny prysznic wszystkim się przyda.

wujek_tomasz
Panie Prezesie zgłaszam gotowość do gry w obronie ze skutkiem natychmiastowym! :prawi:

Ytong
23-02-2013, 19:37
Wawrzyniakowi tą opaskę co ma na głowie dali na oczy ? Cóż chłopaki ewidentnie poczuli się zbyt mocni przez tą nagonkę medialną i taki zimny prysznic dla nich w postaci straty 3 bramek. Niech już się obudzą z tego zimowego snu...Do Boju !

Jasper121
23-02-2013, 19:37
Dawaj Janek napastnika, bo od początku gramy bez żadnego i my mamy tutaj wygrać?

twarog1987
23-02-2013, 19:38
W zeszłym sezonie na start rundy ograliśmy Śląsk 4:0 wiadomo jak to później się skończyło... więc może taki zimny prysznic wszystkim się przyda.

chyba inny start rundy oglądaliśmy bo przyjęliśmy 2 od Górnika

hummel
23-02-2013, 19:39
Liga zaczeła grać i już się kvrwa zaczełem wkvrwiać i znów przez tych pedałów się będę musiał naj.e.bać. Chvj im w ryj.

R.
23-02-2013, 19:39
Z taką obroną, to nie dość, że żadnego mistrza nie będzie, to jeszcze liczba straconych bramek na koniec sezonu będzie na poziomie dołu tabeli. Im by Izolator Boguchwała dziś strzelił.

Tuzin
23-02-2013, 19:40
Rado Oni Wszystcy Som Huje Oprócz Ciebie!!!

shaggy
23-02-2013, 19:41
Do końca 9 minut, a Urban nie wpuszcza napastników :wleb:

Ljuboja nic nie gra, Radović też, CAŁA obrona do wyjebania , na plus jedynie Łukasik...

nict
23-02-2013, 19:42
Gdzie napastnik!!??

E: Ciut za późno...

Jasper121
23-02-2013, 19:43
83 minuta i mamy w końcu napastnika :lol:

LioneL
23-02-2013, 19:44
na co Urbanowi napastnicy:lol:

za karę w lecie powinni mu sprzedać wszystkich napastników bo i tak ich nie potrzebuje:kac:

Ytong
23-02-2013, 19:45
Spoko będzie jeszcze 3:5 ! Idę po melise...

Stout
23-02-2013, 19:52
Janek mam nadzieję ,że umiesz pływać.
Bo z taka grą to na pewno wyniesiemy Ciebie do Wisły:protestuje:

Grabo
23-02-2013, 19:52
Ten Urban, to może i sympatyczny facet, ale kompletnie go nie rozumiem. Sagan ozdrowiał, dokupili mu czołowego napastnika ligi, a ten gra bez napastnika. Czy naprawdę trudno dostrzec, że nie mamy napastnika? No i po ch** było wpuszczać tego Salinasa?
Co do obrony szkoda gadać. Podobno mają przedłużać kontrakt z Astizem, tylko ja się pytam po co? Przecież ten facet jest ogórkiem i strzelona bramka niczego nie zmienia.
W sumie wynik nie jest jakąś sensacją, idealna sceneria na stratę punktów.

Domino KG(L)
23-02-2013, 19:55
Wychodzi na to że zaczynamy ligę od nowa. 1 pkt przewagi to w chvj się nadaje. leśny będąc w Kielcach powinien wejść do szatni i sprzedać obronie po 2 liście a większości zespołu minimum po 1 liściu. KONIEC CHVVVVVVVVVVVVVVVJJJJJJJJ!!!
edit: Mielcarski ssij pałę PEDALE !

Papi
23-02-2013, 19:56
Wstyd - pajace.

Oczekuje innej jedenastki za tydzień

owca
Liga będzie ciekawsza.

Jasper121
Eh... Murawa fatalna, ale niektóre personalne decyzje Urbana to tragedia.

Ale spokojnie panowie! Jebniemy Bełchatów za tydzień piątką i znów będzie wszystko cacy :prawi:

nst
Albo ktoś się obudzi już dzisiaj albo za kilka tygodni z drągiem w dupie po same migdałki.
Astiz? Przedłużyć mu można penisa ale nie kontrakt.
Jasiu jak zwykle swoje gra... Ogarnij się albo skończysz jak ostatnio.

Co za frajerzy...co za pedały.

JohnnyX
Salinas do klubu kokosa niech wypie..ala

matx
23-02-2013, 19:57
No i ****! Smutne jest to, że przejebaliśmy jak najbardziej zasłużenie. :zly:

Bury
23-02-2013, 19:58
Pojechali na wesele, wrócili z pogrzebu...
Urban = zero taktyki.

Fatman
23-02-2013, 19:59
Wszyscy piłkarze Korony dali z siebie wszystko, to im trzeba oddać. Zagrali niesamowity mecz i należą im się brawa, ale takie spotkania będą nas czekać co tydzień, bo w końcu wszyscy przeciw Legii w tej lidze. Szkoda, ale płakać nie ma co, bo, za wyjątkiem gry obronnej, w miarę to wyglądało, a mam wrażenie, że świeżość dopiero ma przyjść.

I jeszcze jedno- Jodłowiec za Astiza, natychmiast! Strzelił bramkę, fakt, ale co typ wyprawiał w obronie, to głowa mała.

padre
23-02-2013, 20:00
Wróciły demony.

Ten mecz przegrał Urban. Sorry.

Wyjściowy skład, Bereszyński (teraz go Jaś będzie promował na siłę?), Salinas (wszedł w momencie gdy gra się zaczęła układać i pół piłki nie zagrał, a jeszcze przy bramce gonił, gonił...nie dogonił).

Urban nie pomógł drużynie, a wręcz im dojebał tym Salinasem. Gruzina w 90 trzeba było wpuścić.

Z drugiej strony - balon pierdolnął szybciej niż się niektórzy spodziewali. Może i dobrze.

ZwolSon
Skorżyzmem jebało na kilometr dziś ! ale spoko teraz same wygrane będą!!

Robson(L)
Galaktikos :paker:

uho
Nikt mnie tak od roku czasu nie wkurvił jak dziś Urban. Na co były te transfery? Jak się przegrywa mecz to się wpuszcza napastnika. Drugi Skorża się szykuje. Zrobili mu transfery to on Ljuboją straszy, który biega w środku boiska. :[

Pojawienie się Salinasa na boisku i Dwaliszwiliego w 83 min (szkoda, że nie w 90) to dwa największe debilizmy od baaaaardzo dawna...

Xtreme
Janek w co ty grasz?! to nie sparing!

Bootleg
to, co zrobił Wawrzyniak przy trzeciej bramce, to jakiś ***** mało śmieszny żart... spacerkiem szedł za Kijanskasem

FC Hollywood - ***** jego mać...

Pan Artysta
23-02-2013, 20:01
Panowie ******* ogarnijcie się !

Sosen
23-02-2013, 20:02
Liga będzie ciekawsza :popcorn:

Dzisiaj pedały a w następny weekend piąteczki i Warszawa :lol:

e: Obrona beznadziejnie. Przy każdej bramce spóźnieni. Stali i patrzyli się jak wół na malowane wrota. Vrdoljak na swoim poziomie, słabo. Bereszyński bezbarwny a zmiana na Jorge nic nie dała. Powinien wejść za niego Sagan lub Gruzin. Ljuboja biega, macha, przewraca się i znowu macha. Graliśmy bez obrony i napastników.

Fatman
Aha, jeszcze Ljuboja. Zrobił dla nas dużo, ale dziś było widać, że ewidentnie pod formą i należało zmienić go już w przerwie.

Dobra, chvj, z Bełchatowem wygramy, a potem będzie z górki.

Lillo
Pamiętajcie jedno:
To nie jest wina Urbana że dziś przegraliśmy.
Rado dziś zagrał dobry mecz, szkoda że inni dali dupy.

nict
23-02-2013, 20:03
z takimi lamusami Mistrza się przegrywa, ide się ochlać.

adeer
przy 3 bramce to moim zdaniem wina żewłaka który nie wystaił nogi gdy byl przed bramką

felixxx
Mój komentarz po meczu ze Śląskiem.

Nie bój się po przerwie mamy mecz z Koroną i gwarantuje Ci, że go przegramy.

Niestety miałem rację, ale czego oczekiwać od tej bandy nieudaczników. Wydawało się, że wszystko ostatnio było perfekcyjne: nowy prezes, świetne inicjatywy zarządu ( :) ) , powrót kibiców na stadion, aż ci pseudokopacze wyszli na murawę (a raczej kartoflisko) :uklony: