PDA

Zobacz pełną wersję : Legii szanse na puchary

Yevaud
21-05-2003, 08:15
Sznase Legii na grę w pucharach nieco rosną. Po wczorajszej porażce Odry z Amicą (zakładając, że LEgia do końca wszystko wygrywa) trzeba będzie liczyć na stratę punktów już tylko przez jednego rywala.

Więc te szanase stają sie coraz bardziej realne. (a może nawet miszcz u nas zostanie '8 )

Lawy
21-05-2003, 08:22
Już dawno stwierdziłem, że Legia powinna i zajmie drugie miejsce. Legia wygrywa teraz wszystko, Odra wczoraj popłynęła, ale za tydzień nie przegra z GKS'ą. A groclin jeszcze gra z Ruchem na wyjeździe (remisik) oraz z Amiką (ale to ostatnia kolejka i Amika odpuści). No i jakby nie liczyć: LEGIA ma conajmniej drugie miejsce!!!

Aureliusz
21-05-2003, 08:45
Teraz jesteśmy w formie, 4 zwycięstwa z rzędu. Ja nie wyobrażam sobie Legii bez pucharów. Będą na 100%. A po cichu liczę jeszcze na mistrza. Zostały 4 mecze i 4 punkty do odbobienia. Jest szansa, zwłaszcza, że Wisła gra jeszcze z polonia (d), Płockiem (w), widzewem i lechem.

Keleborn
21-05-2003, 16:33
Majstra raczej nie zrobimy, to nie tyle my możemy go wygrać co Wisła przegrać, ale wszystko możliwe.
Gorąco wierzę w PUEFA, cztery wygrane do końca są realne, ale będzie baaaardzo ciężko, wszyscy rywale mają jeszcze o co grać.

To co zrobili wczoraj kuchenni... Szacunek. Może rzeczywiście nie wszysztko mozna kupić?

[marcin]
21-05-2003, 16:55
po wczorajszej przegranej Odry z Amica szansa na puchary wzrosla jeszcze tak jak Polonia :+: by byla mila i odebrala punkty Wisle :P to by bylo pieknie ;) ;) ;)

Nazgul
21-05-2003, 21:51
]po wczorajszej przegranej Odry z Amica szansa na puchary wzrosla jeszcze tak jak Polonia :+: by byla mila i odebrala punkty Wisle :P to by bylo pieknie ;) ;) ;)

Polonia to leszcze. I jak leszcze zmoczyli. I jeszcze czerwień dla Ciesielskiego - pewnie zasłuzona, znając tego drewniaka...

Nazgul
21-05-2003, 21:55
Już dawno stwierdziłem, że Legia powinna i zajmie drugie miejsce. Legia wygrywa teraz wszystko, Odra wczoraj popłynęła, ale za tydzień nie przegra z GKS'ą. A groclin jeszcze gra z Ruchem na wyjeździe (remisik) oraz z Amiką (ale to ostatnia kolejka i Amika odpuści). No i jakby nie liczyć: LEGIA ma conajmniej drugie miejsce!!!

Groclin wpierniczy Ruchowi jak za obierki, tak czuję. A Gieksa wcale z Odrą wygrać nie musi. W tym meczu obstawiam remis...
A co do lokaty Wojskowych to z brakiem mistrza i wicemistrza juz się pogodziłem, ale na trzecim miejscu będą.

szczepan
21-05-2003, 22:39
najwazniejszy bedzie ten mecz Odry i Gksu i jezeli Gks straci jakies punkty to juz raczej puchary sa nasze :D :D !!!!

Nowy (L)
23-05-2003, 08:10
Z tymi pucharami to doradzam dużą ostrożność. Wprawdzie gramy teraz skutecznie i punktujemy, ale należy pamiętać, że już niewiele od nas zależy. Nawet 3 zwycięstwa wcale nie muszą oznaczać, że zagramy w pucharach.
GKS gra z Odrą i Amicą u siebie oraz Polonią na wyjeździe. Teoretycznie jest gdzie stracić punkty, ale... Odra od środy już o nic nie gra, podobnie Polonia (która utrzymanie zapeni sobie w sobotę z KSZO), Amica walczy o przyszłość klubu ale w Katowicach raczej niespodzianki nie sprawi.
Groclin gra z Ruchem i Amicą na wyjeździe oraz Zagłębiem u siebie. Jest dla nas szansa, choć szczerze mówiąc nikła, bo "Niebiescy" są tak słabi, że nawet jak będą bardzo chcieli to i tak nie mają większych szans. Dodatkowo Śrutwa, Wleciałowski i Rechwiaszwili dostali po "czerwieni" w Lubinie i skutecznie osłabili i tak już beznadziejny zespół. Mecz z Amica to takie "małe derby" Wielkopolski (prestiżowe dla właściceli obu firm) więc powinno być chociaż uczciwie tzn. obie drużyny będą grać w piłkę, a nie tylko ta która bardziej porzebuje punktów. Można też liczyć, że Zagłębie będzie grać "na całego".
O Legii w następnym odcinku ;) bo muszę popracować...

Unico
27-05-2003, 13:38
Po ostatniej kolejce puchary do Legii nie przybliżyły się, choć mogły.
Coraz mniej spotkań do końca i chyba nic z tego nie będzie w tym roku :> W pucharach kto inny zagra.

arczi
27-05-2003, 14:37
Po ostatniej kolejce puchary do Legii nie przybliżyły się, choć mogły.
Coraz mniej spotkań do końca i chyba nic z tego nie będzie w tym roku :> W pucharach kto inny zagra.

Wyszło jak wyszło... wszystko jest jeszcze możliwe.
Tak czy siak w przyszłym sezonie i tak zagramy w pucharach.... W Pucharze Polski :>

Dorsz
27-05-2003, 15:09
Ehhh ch.. z Groclinem, to że nam Czerwiec strzelił bramke to...
dopiero jazda , by nam emeryt co nie grał tyle czasu bramke na miare pucharów strzelił - porażka na całej linii. Ja tam już nie wiem, Bobo pomimo wyglądu to łebski typ i łatwo pucharów nie odda z Grodziskim Realem. Choć jakby tak popatrzeć na ostatnie ich mecze, to może forma padnie do końca i wtedy my przystąpimy do walki.
Ale czy się uda?
Gramy z Ruchem - sam dół, a jak Legia gra z takimi drużynami - o Boże kochany, tragedia i żenada - a następnie Zagłębie i to w Lubinie - no tam to dopiero Legia od dawna gra wspaniae mecze, choć gol Citko na 3:2 był kiedyś wyjątkiem, nie ma Citko, jest Saganowski, może on.
Ja tam już jestem pesymistą i myślę, że w pucharach będzie nas reprezentować potęga z za miedzy niemalże - Wisła Płock - to dopiero będzie rewelacja rozgrywek UEFA.

Unico
27-05-2003, 15:41
To może jednak trzeba było zapisać się do Intertoto...

szczepan
27-05-2003, 16:49
ja wciaz wierze! czemu bo Zaglebie gra pierwszy mecz z Gorclinem a dopiero potem z nami! a to duza roznica! a po drugie jednak Amica-Groclin to derby i sadze ze kuchenki postaraja sie powalczyc !dla kibicow! i dla prezesow bo teraz im lepiej beda sie prezentowac tym lepiej dla nich bo kto wie czy od nowego sezonu paru z nich straci dobra posadke we wronkach!

ps
Unico fajny buzka :P ta z tabliczka :D

yakuza
27-05-2003, 17:24
Wydaje mi się że puchary mogą nas ominąć. A to dlatego że niewiele wskazuje żeby Groclin miał stracic punkty w tych dwóch ostatnich kolejkach a Legia jedzie do Lublina po to żeby przecierać się przez 11 osobową obronę Zagłębia :fu: A dobrze wszyscy wiemy jak nasi piłkarze lubią grać z takimi przeciwnikami. Bardziej licze na to że GKS zgubi punkty niż Groklajn. Ale tu raczej nie ma co liczyć. Jeśli nie bedziemy w pucharach to bedzie to oznaczało tylko i wyłącznie to że na nie w tym roku nie zasłużyliśmy.

szczepan
27-05-2003, 17:32
ej a Groclin z kim gra? z Zaglebiem? i to Zaglbiem ktore ma noz na gardle... i ktore jest napewno mocniejsze niz Ruch! a potem? z Amica ktora bedzie walczyc o honor dla kibicow i dla siebie samych zeby sie wypromowac zeby zapewnic sobie angaz na przyszly rok itp a my z Zaglebiem dla ktorego wszystko moze byc juz jasne...

Radio
27-05-2003, 19:48
A ja przypominam że już po weekendzie moze my być na poucharowym, bo Amica gra z GKS. Bilans GKS korzystniejszy dla nas.
Tylko dlaczego cholera ja liczę dziś na Amicę?????

szczepan
27-05-2003, 20:08
A ja przypominam że już po weekendzie moze my być na poucharowym, bo Amica gra z GKS. Bilans GKS korzystniejszy dla nas.
Tylko dlaczego cholera ja liczę dziś na Amicę?????

tonacy lapie sie brzytwy? a moze zyltki? :P

Radio
27-05-2003, 20:25
Osobiście wolę brzytwę bo kązdy zarośniety jełop umie się posługiwać nią che che. Ale lepiej to wierzyć w Amicę niż tak jak Ruch wierzy że zdobędzie co najmniej punkt na Legii A Pogoń nie przegra ze Szczakową. No i te prośby do Górników z Zabrza...

Nazgul
27-05-2003, 20:45
ja wciaz wierze! czemu bo Zaglebie gra pierwszy mecz z Gorclinem a dopiero potem z nami! a to duza roznica!

Owszem. A ponieważ nie sa mimo wszystko leszczami tylko po prostu sezon im nie wyszedł, to i Dyskobolia i my będziemy mieli z nimi ciężko. W Grodzisku na pewno się nie położą - punkt wcale ni ejest poza ich zasięgiem. A Legia musi z nimi zagrać mądrze i konsekwentnie...

szczepan
27-05-2003, 22:12
ja nie mowie o remisie Zaglebia z Groclinem ja mowie o wygranej i to o wygranej ktora jest realna! i zaufaj mi ze latwiej im bedzie sie zmotywowac na Groclin niz na nas!
a do tego tak jak mowie sytuacja w ostatniej kolejce moze byc na tyle jasna ze moze Zaglebie juz nie bedzie musialo sie tak napinac :d

szczepan
30-05-2003, 19:04
poczytajcie to:

http://www.90minut.pl/strona.php?id=analizy,1liga2003

MaxxxiM
31-05-2003, 22:06
najbardziej nie lubie teoretyzowania. jesli ten przegra z tym a tamtym wygra z tamtym, to ten ma szanse na puchary. ku :* wa, jesli komus nie zalezy na grze w pucharach to nic nie pomoze. ja po dwoch ostatnich meczach nie wierze w gre Legii w pucharach. remis z wlaczacymi o utrzymanie Szczakowa i Ruchem pokazaly dosc duzo. a szczegolnie dzisiejszy mecz.
jak sie chce grac w pucharach to sie takie zespoly rozjezdza na boisku, a juz szczegolnie na wlasnym. rozumiem, to pilka, wszystko jest mozliwe i kazdy wynik jest mozliwy (mowie o sportowych wynikach), ale jesli nie widac zaangazowania, apilkarze zamiast zapier :* przechodza obok, to nie zasluguja na puchary
czas na zmiany w Legii, wielkie zmiany

http://www.legialive.pl/dodatki/bajery/67.gif