PDA

Zobacz pełną wersję : Fejsbuk

Jaco
18-01-2013, 21:32
Z nudów zakładam nowy temat. Tworzę listę osób, które nie są uczestnikami przedsięwzięcia o nazwie facebook. Mile widziane uzasadnienia. :oczko:

1. Jaco - nie mam czasu i ochoty :leze:

Tuzin
18-01-2013, 21:35
Tuzin - pochodzę z Warszawy, nie mam kredytu hipotecznego we franku, nie oglądam TVN.

A_S_1984
18-01-2013, 21:38
3. A_S_1984 - też nie mam czasu i ochoty, mam ciekawsze rzeczy do roboty, znajomi wiedzą jak się ze mną inaczej skontaktować

Pilot
18-01-2013, 21:40
Pilot - nie mam Facebooka, nie istnieje. :cinkciarz:

Alek
18-01-2013, 21:53
5. Alek

patrz avatar.

ps: mam telefon , gg i to mi wystarcza , po drugie jeszcze mnie nie po.jebało by wystawiać się bezpiece na monitorowanie , po trzecie jestem staroświecki słucham disco polo , nie mam ajfona .

czekam na post użytkownika LiTAK :lol:

Paw(L)ak
18-01-2013, 22:04
6. Paw(L)ak
OO3FANjwKHY
...Mamy swoje forum, z doborowym towarzystwem, na ''nieco'' wyższym poziomie niż ten cały Fejsbuk. Nawet nie umiałbym się tym ustrojstwem posługiwać, jak czasem podpatruję znajomych korzystających z Fejsika. Wystarczy.

BlackAdder
18-01-2013, 22:05
7. BlackAdder.

Bo mam w d"pie owczy pęd do rzeczy, że tak powiem, "trendi" :lol:

Fatman
18-01-2013, 22:11
8.Fatman- bo to żydowski wynalazek jest:prawi: I przy okazji pół życia zabiera:lol:

czastek
18-01-2013, 22:20
9. Czastek- nie bo nie i ch.uj;)

b.
18-01-2013, 22:38
9. baciek - bo mam niewyjściowy ryj i w ogóle jestem niemodny :prawi:

Paluch
18-01-2013, 22:41
10. Paluch - posiadam, moje życie to wódka, mecze, discopolo i internet :pokemon:

legart
18-01-2013, 22:53
legart - nie mam, bo nie lubię być być podpatrywany (niekoniecznie przez "system" ale choćby przez pracodawcę czy postronne osoby)

Szejdi
18-01-2013, 23:01
Można wszystko ukryć poza awatarem i zdjęciem w tle, na którym nie musi być nic specjalnego. :p

To takie pytanie. Co wy robicie w internetach jak wam się nudzi (poza forumką)? :p

legart
18-01-2013, 23:06
Można wszystko ukryć poza awatarem i zdjęciem w tle, na którym nie musi być nic specjalnego. :p

To takie pytanie. Co wy robicie w internetach jak wam się nudzi (poza forumką)? :p

studiuje forum piwne i stronę film polski :P

Bramkostrzelny Janek
18-01-2013, 23:10
Janek chvj kładzie na pejsa :mistrz:

Jaco
18-01-2013, 23:11

Nie rozmywaj. Czytam "Drogę Legionisty" i słucham Andrzeja Kołakowskiego.

Luke
18-01-2013, 23:16
13. Luke - bez tego wiem na kogo mogę liczyć, a nie na 128373 pseudo znajomych 8)

Niech ci z pejsbukiem za wpis w tym temacie wyłapują bana :p

Tysh
18-01-2013, 23:18

zapytaj A_S_1984
ja codziennie się zaskakuję Jego listą "to do"

legart
18-01-2013, 23:18
Nie rozmywaj. Czytam "Drogę Legionisty" i słucham Andrzeja Kołakowskiego.

czytam książki z biblioteki i słucham The Who

Alek
18-01-2013, 23:19
13. Luke - bez tego wiem na kogo mogę liczyć, a nie na 128373 pseudo znajomych 8)

Niech ci z pejsbukiem za wpis w tym temacie wyłapują bana :p

żeby jeszcze część tych " znajomych " się znało :jejku:

odpalam tuba :lol:

Zajacc
18-01-2013, 23:25
14. Zajacc - nie mam czasu na pierdoły :fajek:

Hubalczyk
18-01-2013, 23:32
Hubalczyk - nie mam fejsa bo to żydowski wynalazek do inwigilowania a i bez tego czuje wystarczająco "oddech" kamer na sobie, poza tym nie umiem robić dziubka do zdjęć na avatar 8)

Kijek
18-01-2013, 23:46
10. Paluch - posiadam, moje życie to wódka, mecze, discopolo i internet :pokemon:

95. Posiadam. Słucham rapu, pije whisky, mam kartę multisportu, nie mam pracy, znam (Mega)Andrzeja.

FCB
19-01-2013, 09:16
nie mam pejsa dlatego "lubię to"

deszcz
19-01-2013, 09:40
88. Deszcz - pierdolę żydowskie wynalazki.

Mario
19-01-2013, 09:46
Marian - Nie posiadam, uważam to za dobry wynalazek dla gimbusów. A zresztą ***** stary już jestem :lol:

Jerzman
19-01-2013, 09:56
Nie mam, ponieważ nie mam żadnych znajomych, a mieć konto bez znajomych to trochę wstyd:(. No i nie mam zdjęć z Egiptu, więc co mam opublikować-zdjęcia z wakacji u wujka w Grabkowie?, znajomych mi o tego nie przybędzie.:(

ŁUKASZ.
19-01-2013, 10:13
Ja nie mam ani fejsbuka, ani gadu-gadu... Nie mam darmowych smsów, ani minut do wszystkich sieci... i żyję ;)

Gawriosz
19-01-2013, 12:32
Gawriosz - jako old fashion man, wolę poczytać książkę (chociażby W.Łysiaka) wsłuchując się się w piosenki Jacka Kleyffa i Orkiestry na Zdrowie

:cinkciarz:

księciuniu
19-01-2013, 12:42
100. księciuniu – dopiero od kilku lat mam komórkę i internet w domu, nigdy nie korzystałem z gadu-gadu, używam Internet Explorera, a konto na Naszej Klasie założyłem jak już prawie nikt z niej nie korzystał. :lol2: Do fejsbuka zostało mi jeszcze jakieś 10 lat świetlnych.
A poza tym tam są podobno dzienne maksymalne limity postów do najebania – to nie dla mnie ;)

A, i czytam i słucham Grzesiuka :cinkciarz:

MeHow
19-01-2013, 12:45
MeHow - trzy w cztery tym, z którymi nie mam już kontaktu, bo jedyną opcją jest pejsbuk.

creativ
19-01-2013, 13:49
nie mam, nie żyję :)

fpc
19-01-2013, 13:56
fpc - Mam wystarczający problem z pozbywaniem się swojej prywatności korzystając choćby z googla, ale tam przynajmniej mam z tego jakiś pożytek. Jaki jest pożytek z pejsubka, pozostaje dla mnie zagadką, ale może już za stary jestem... poza tym kiedyś takich wynalazków nie było i dobrze było :)

m82
19-01-2013, 15:16
Nie posiadanie konta na facebooku zrobiło się jakąś dziwną modą, jak kiedyś nie posiadanie TV w domu.

Nie rozumiem, tej waszej rozkminki... to tak jak z czytaniem GW, oglądaniem TVNu itp. nie chcesz to nie robisz tego.

Ja np lubię FB bo mam w jednym miejscu najświeższe informacje z Żyleta.info, NS, Marsz Niepodległości czy Legioniści.com itp., nie muszę przeglądać poszczególnych serwisów 5 razy dziennie sprawdzając czy jest coś ciekawego szybki rzut oka do FB i wiem czy wydarzyło się coś interesującego i wartego przeczytania.

Paw(L)ak
19-01-2013, 15:23
Ja tam się nie znam, ale...
Link Lajtowego
Forumowy lud chce Jaco jako moda. To jakaś anty-kampania na ''twarzo - książce''? A won od naszego forum, paszkwile!

Grigol
19-01-2013, 15:27
Ja też nie mam pejsa i miec nie będe tak samo jak nk czy innych próżności

Grzess
19-01-2013, 15:30
Grzess.Bezwzględna inwigilacja w tym kraju oraz panujące internetowe "odmóżdżenie" i pokemoństwo utwierdzają mnie w przekonaniu że na hooj mi to potrzebne.
Telefon w zupełności starcza.

Gawriosz
19-01-2013, 15:41
Odnośnie postu Lajtowego

niech się teraz Jaco, legart i księciunio wytłumaczą. \') :lol:

Chyba, że są to dywersanckie poczynania Lajtowego.

:look:

Alek
19-01-2013, 16:15
Nie posiadanie konta na facebooku zrobiło się jakąś dziwną modą, jak kiedyś nie posiadanie TV w domu.

Nie rozumiem, tej waszej rozkminki... to tak jak z czytaniem GW, oglądaniem TVNu itp. nie chcesz to nie robisz tego.

Ja np lubię FB bo mam w jednym miejscu najświeższe informacje z Żyleta.info, NS, Marsz Niepodległości czy Legioniści.com itp., nie muszę przeglądać poszczególnych serwisów 5 razy dziennie sprawdzając czy jest coś ciekawego szybki rzut oka do FB i wiem czy wydarzyło się coś interesującego i wartego przeczytania.

Modą jest raczej posiadanie tego wynalazku. O czym świadczą pytania osób które spotykam : masz fb ? jak to nie masz ? :bukmacher:

iniemamniejusz
19-01-2013, 16:22
Nie bo portale społecznościowe to jakaś chujowizna jest.
Po co ktoś ma mnie inwigilować, sprawdzać co robię i po kiego wała mam kolejne cenne godziny marnować na internet i tak mam go przesyt.

m82
19-01-2013, 16:40
Modą jest raczej posiadanie tego wynalazku. O czym świadczą pytania osób które spotykam : masz fb ? jak to nie masz ? :bukmacher:

Teraz już nie... większość ludzi ma FB lub miało, teraz ludzie "lansują" się z hasłami nie mam FB, skasowałem konto, tylko idioci z tego korzystają... itd. wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba potrafić z tego korzystać. Nikt nie zmusza Cię do zakładać profilu z Twoimi rzeczywistymi danymi, czy publikować zdjęcia, albo pisać, że zrobiło się właśnie kupę... z tego co tu piszecie wynika, że podchodzicie do tematu FB tak jak Jan "Leming" Kowalski czytający GW do tematu Kibiców.

pszemek607
19-01-2013, 16:46
było grono, jest nasza klasa, teraz w modzie jest fejsbuk, zaraz wymyslą coś nowego i wtedy znów wszyscy zaczną kasować konta i przenosić sie na nowy portal społecznościowy

Alek
19-01-2013, 16:47
Teraz już nie... większość ludzi ma FB lub miało, teraz ludzie "lansują" się z hasłami nie mam FB, skasowałem konto, tylko idioci z tego korzystają... itd. wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba potrafić z tego korzystać. Nikt nie zmusza Cię do zakładać profilu z Twoimi rzeczywistymi danymi, czy publikować zdjęcia, albo pisać, że zrobiło się właśnie kupę... z tego co tu piszecie wynika, że podchodzicie do tematu FB tak jak Jan "Leming" Kowalski czytający GW do tematu Kibiców.

Nie pamiętam aby ktoś z moich znajomych skasowal fb i się tym lansował , czy to wśród ludzi z roboty czy ze szkoły. Ale jeśli takie osoby spotykasz to :bravo:
jedna nawrócona owca cieszy bardziej , niż sto , które nigdy nie założyły tego gówna.

Paw(L)ak
19-01-2013, 16:53
Z tego co tu piszecie wynika, że podchodzicie do tematu FB tak jak Jan "Leming" Kowalski czytający GW do tematu Kibiców.
Od rodu Kowalskich wara! Czep się Nowaków! :lol:

PS: Miałem Smartfony, dwa, jednego sprzedałem, a drugiego oddam jak odejdę z firmy. Na serio są takie wspaniałe? Chvj z nimi, nic specjalnego.

Sosen
19-01-2013, 16:53
W Polsce fb stał się popularny 2-3 lata temu. Moja pierwsza styczność to rok 2006 lub 2007. Będąc na emigracji a następnie wracając do Polski fb (w mniejszym stopniu e-mail) to była jedyna opcja żeby pozostać w jakimkolwiek kontakcie z osobami tam poznanymi. Tak jak m82 zauważył "wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba potrafić z tego korzystać".

Był w Polsce szał na grono, nk a teraz jest na fb. Pewnie za jakiś czas pojawi się lub już jest jakiś portal, który pochłonie miliony osób w Polsce i na całym świecie.

Kempes
19-01-2013, 16:57
tylko trzeba potrafić z tego korzystać.

Otóż to. To nie narzędzie jest ''idiotyczne'', tylko cała masa ludzi którzy robią z tego swój lanserski ulepszony świat. No i powstała opinia że FB to śmietnik z dużą częscią zakompleksionej nowoczesnej młodzieży.

A tak jak zostało napisane - można z tego korzystać w celu szybkiego i łatwego zdobywania informacji, przesyłania informacji oraz np. kolektywnego kontaktu z osobami z którymi potrzebna jest szybka mobilizacja.

Ja np. nie mam smartfona. Mam zwykłą Nokię. Ale nie bede pisał, że nie bede kupował jakichś nowoczesnych mini komputerków bo służą one jedynie do robienia sweet foci i grania w gierki w autobusie. Wiem, że mają wiele przydatnych funkcji.

:krolewskie: howgh

Zajacc
19-01-2013, 16:59
m82, myślę, że zdecydowana większość się tu wpisujących od samego początku wykładała lache na to przedsięwzięcie. I niezależnie od tego jaka jest aktualnie moda, będzie to robić dalej, więc argument nietrafiony.

A niektórym fejsbuk tak nasrał we łbie, że to głowa mała. Spotkałem kiedyś znajomego, z którym chodziłem do tego samego przedszkola, podstawówki, gimnazjum i liceum. Nie był to najlepszy ziomek, no ale trochę lat się znaliśmy, wychowaliśmy na jednym podwórku. Chwila gadki i słyszę "No bo ja to nie mam pojęcia co u Ciebie słychać, nie masz fejsbuka i w ogóle..." :lol:

e(L)egion
19-01-2013, 17:49
A niektórym fejsbuk tak nasrał we łbie, że to głowa mała. Spotkałem kiedyś znajomego, z którym chodziłem do tego samego przedszkola, podstawówki, gimnazjum i liceum. Nie był to najlepszy ziomek, no ale trochę lat się znaliśmy, wychowaliśmy na jednym podwórku. Chwila gadki i słyszę "No bo ja to nie mam pojęcia co u Ciebie słychać, nie masz fejsbuka i w ogóle..." :lol:
Ja zauważyłem, że najwięcej nasrał kilkunastoletniej młodzieży. Oni zostawiają dostęp do praktycznie całej treści swojego konta. Spróbuj jednak sprawdzić kogoś 25+ to praktycznie większość ludzi ma swoje profile po blokowane dla obcych, a jeśli nie to i zawartość danych mocno ograniczona (patrzę przez pryzmat ludzi, których znam).

Ja tam osobiście wolę twittera, bo jest dla mnie bardziej czytelny ale i konto na fb mam. Ktoś wcześniej dobrze zauważył, że sporo portali ma swoje profile na fb i ma się w jednym miejscu newsy z wielu źródeł, co de facto pozwala na oszczędność czasu, a nie jego marnowanie.

maatek
19-01-2013, 18:12
Co do treści - nowa polityka fb pewnie skończy z tym, aby to było wygodne narzędzie do pobierania informacji w jednym miejscu. Ja polecam zrobienie sobie dobrego RSS-a. FB idzie w komercjalizację, trzeba wchodzić w interakcje z danymi stronami, aby one się wyświetlały, a to i tak nie daje w 100% pewności, że wszystkie posty danej strony docierają na naszą "tablicę". RSS taką pewność daje, choć wiadomo - na fb są czasem posty tylko tam umieszczane, ale jeśli chodzi o info, które jest publikowane na stronach, to RSS się sprawdza.

Co do inwigilacji, tego, że ktoś nas podgląda - to co widzą inni zależy od nas. Nic nie trzeba wrzucać, udostepniać, a przy rozsądnym zarządzaniu swoim profilem może być to dobre narzędzie do chociażby komunikowania się z innymi. I najbardziej przydatna rzecz - grupy ze studiów ;)

Sokol
20-01-2013, 10:37
Max Kolonko: "Facebook jest jak kartoteka SB!"

http://www.pudelek.tv/video/Max-Kolonko-Facebook-jest-jak-kartoteka-SB-1725/

ps. tak wiem - źródło przednie :muza:

maatek
20-01-2013, 10:40
I on tam mówi właśnie najważniejszą rzecz: SB zbierało o kimś informacje, samo je tworzyło, śledziło itp. Tutaj nikt nie musi robić, bo ludzie sami dają te informacje.

casual
20-01-2013, 12:34
Lajtowy :lol:

Z fejsbukiem jak ze wszystkim- jak ktoś nie jest debilem i ma do tematu normalne podejście, to ja nie widze w tym niczego specjalnie złego.

Osobiście przez pare lat na fejsie nie kliknąłem publicznie pół lajka, nie napisałem publicznie pół słowa i mam jedno zdjęcie na którym gówno co widać. Jak ktoś wbija na mój profil, nawet będąc w gronie moich fejsikowych znajomych, nie jest w stanie dowiedzieć się o mnie niczego. Słowem: praktycznie zerowa aktywność. Traktuje to jako komunikator przede wszystkim- nie mam skajpa, gadu gadu i innych tego typu ustrojstw- wystarcza mi do tego facebook właśnie. Plus jakaś baza kontaktów, znajomych.

Wiadomo, że jak ktoś jest durniem, to i flage Arki przez facebooka straci, albo wyjazd niebieskich na chate załapie. No ale jak ktoś ma do sprawy zdrowe podejście, to raczej włos mu z głowy nie spadnie i lipy sobie nie narobi.

FB przydaje mi się często w sprawach informacyjnych związanych np. z edukacją, imprezami itp.

Ale też do spisywania nazwisk ludzi, którzy np. po Smoleńsku pisali różne rzeczy. Mam cudowny dar zapamiętywania tego typu wypowiedzi.

No a poza tym gdzieś małolatki rozkminiać czeba wszak :oczko:

cyryl
20-01-2013, 13:07
Cyryl- nie mam konta bo nie jestem trendi i mam niewyjściową mordę i nie będę się nią chwalił w internecie.

19Christoph16
20-01-2013, 19:01
Nie mam FB i nie bd miec. Gadulec i Steam do pogrania ze znajomymi starcza.

Marek1987
20-01-2013, 19:33
Też nie posiadam. Ale ani lepszy, ani gorszy się z tego tytułu nie czuję. Do szczęścia mi to nie potrzebne, za panem pejso-amerykańcem nie przepadam i pewnie kilka powodów więcej się znajdzie ale bez głębszej ideologii. Tyle.

Budyń
20-01-2013, 19:46
Nie mam i mieć nie będę..

"Zacieśniam grono, choć znajomych coraz więcej
Coraz więcej osób patrzy na ręce
Ja w tym balu wiruję coraz prędzej
Nie chcę już obcych żadnych (nie chcę)"

księciuniu
20-01-2013, 20:53
Każdy temat powinien mieć swój hymn :muza:

A5YxS5yx2gI

Bootleg
20-01-2013, 23:09
Mam i ja. W celu? o proszę :prosze:

FB przydaje mi się często w sprawach informacyjnych związanych np. z edukacją, imprezami itp.

Forum mojego roku ze studiów zostało skasowane (zbyt dużo trollów itd. admin się zestresował i zwinął stragan). Ktoś założył zamkniętą grupę na facebooku i tam jest główny obieg informacji. Dowiem się stamtąd więcej niż z maila na usosie ;) Poza tym po "podlajkowaniu" stron klubowych, mam kalendarz z imprezami na długo do przodu i łatwo mi zaplanować jakieś większe wyjścia na imprezy. Oprócz tego służy mi jako komunikator z częścią znajomych zamiast gg (na którym max. 10 kontaktów w sprawach typu kmwtw :fajek: ) Reszta? raczej mnie nie interesuje...

wrc
21-01-2013, 00:38
Każdy temat powinien mieć swój hymn :muza:

http://www.youtube.com/watch?v=8N_tupPBtWQ
:hasao:

Jaco
21-01-2013, 06:53
Ja też pamiętam, Panie Generale C., ale na razie podobno fantów mają w bród. :oczko:

R.Piaski
22-01-2013, 09:12
Ja uważam że Fb to bardzo przydatna rzecz.

Inwigilacja?

Ja mam założone z lipnego maila, Podałem nieprawdziwe dane + ksywę i to mi wystarcza,wszystkie informacje o mnie zablokowane dla postronnych osób.

Przydatne jest przede wszystkim dla mnie bo gromadzone są tam wszystkie informacje jakie mnie interesują. Poza tym jest to świetne miejsce by uświadamiać w wielu kwestiach osoby niedoinformowane , które swój światopogląd mają ułożony przed media głównego nurtu. Niejedną osobę udało mi się przekonać do kibolstwa, "Faszystów", czy zniechęcić do PO. Jeśli udostępnisz jakiś artykuł to często pod nim zaczyna się gorąca dyskusja.

Na fb mają swoje strony m.in : ONR , NOP , MW, AN a to że jest żydowskie ścierwo to swoją drogą ..tak jak Windows z którego korzystacie i YouTube między innymi.

Chmielo
22-01-2013, 10:07
Nie posiadam i w przyszłości nie zakładam. Ze znajomymi kontaktuję się telefonicznie albo się spotykam. Do wymiany poglądów mam forumkę.

nst
22-01-2013, 10:15
Mam FB ale tak jak kolega wyżej mam zupełnie inne dane plus mail tylko do tego konta. Czesto mozna poczytać ciekawe profile i podyskutować z ludzmi z całego świata. Do znajomych to ja mam nr telefonu i maila na FB ich miec nie musze :)

syrokomla
22-01-2013, 10:43
44. jaś - nie mam pejsa, żyję naprawdę

ku(L)fon
23-01-2013, 17:16
Tyż mam Fb, ale oczywiście fikcyjne konto...

Z ciekawostek: Wiara Lecha dziś przekroczyła 50.000 osób (2 miejsce chyba maja leginisci ok.25.000) na FB : http://www.facebook.com/WiaraLecha , plusem tego może być szybkie zorganizowanie jakiejś nagłej akcji i poinformowanie kiboli poprzez FB np. ich akcja z kamizelkami odblaskowymi na meczu z Juve została właśnie zorganizowana poprzez FB i przyniosła konkretny skutek.

Alek
14-01-2014, 23:14
mały odkop , można lajknąć

To już staje się tak komiczne, że żałosne. Właśnie chcąc wrzucić kolejną informację z portalu Fronda.pl na stronę naszego Facebooka, dostajemy informację, że mamy zablokowane konto na 30 dni

Powód takiej decyzji administracji Facebooka? Umieściliśmy link do artykułu o Arturze Szpilce i jego wypowiedzi na temat gender. Oto link jaki umieściliśmy na Facebooku TUTAJ

Co takiego nie spodobało się administracji Facebooka? Słowo "pedały?" czy może "gender"? Nie wiem, fakt faktem, że mamy bana na Facebooku. A po jej sieci nadal krążą strony, fan page antykatolickie, satanistyczne, progejowskie i inne "cholerstwa" na których natykamy się na jad antychrześcijański, że ma się wrażenie, że Facebook to miejsce opętane. I chyba coś w tym jest. To przestrzeń opętana przez głupią "polityczną poprawność", która z wolnością wypowiedzi nie ma nic wspólnego. Jest hodowlą wszelkiej maści bełkotu lewicowego, liberalnego. Żenada!

Szanowni czytelnicy portalu Fronda.pl. Zapraszamy zatem na odwiedzanie bezpośrednio naszej strony portalowej www.fronda.pl. Jak możecie prześlijcie owego newsa u siebie na Facebookowej tablicy. Oraz możecie oglądać i komentować stronę Facebooka naszego redaktora naczelnego Tomasza Terlikowskiego oraz naszych dziennikarzy.

30 dni to czas dla nas na poważne zastanowienie się nad dalszą działalnością na portalu Facebookowym. Czy warto tam być?

fronda.pl

piejo kury piejo
16-01-2014, 17:55
Mam konto fikcyjne ale używam rzadko, na pewno nie zamieszczam tam zdjęć, ani wpisów. Zupełny anonim.

berserk
16-01-2014, 17:58
a ja korzystam z FB...narzeczonej:lol2:

Abu Musab az-Zarkawi
16-01-2014, 18:34
Profil na fb wpolityce.pl (miał 41 tys. osób) wyłapał bana, nie dawno profil forondy na fb dostał 30 dni zakazu umieszczania info za to, że jakiś tekst o gender napisali. Nie dobrze bo znikają portale "opozycyjn" jak i profile kibicowskie, które mają po kilkadziesiąt tysięcy osób do których docierało info ;/

F..
16-01-2014, 18:51
Profil na fb wpolityce.pl (miał 41 tys. osób) wyłapał bana, nie dawno profil forondy na fb dostał 30 dni zakazu umieszczania info za to, że jakiś tekst o gender napisali. Nie dobrze bo znikają portale "opozycyjn" jak i profile kibicowskie, które mają po kilkadziesiąt tysięcy osób do których docierało info ;/

jak znikną wszystkie to może kilkadziesiąt tysięcy osób zacznie kupować gazety centroprawicowe, a tak serio to jeśli ktoś chce dotrzeć do informacji to do nich dotrze nawet bez internetu, a szczególnie bez profili facebookowych

i nie ma w sumie się co dziwić, skoro jest to narzędzie gdzie miejsce może mieć tylko lewicowa propaganda

ich internet, nasze ulice

Abu Musab az-Zarkawi
16-01-2014, 19:06
Profil Marszu Niepodległości też zniknął (prawie 70 tys. osób) fronda też zniknął, kilka dni temu najliczniejszy profil kibicowski SFK (89.000) też.. Niestety czasy mamy jakie mamy i przez internet sporo więcej informacji dociera i szkoda tracić takie fan page z których informacje dochodziły do sporego grona odbiorców ...

A lewaki mają kilka po ponad 100.000 w tym GW dobija do 200.000
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/s720x720/1509290_232043370311785_1409147424_n.jpg

MeHow
16-01-2014, 19:42
[/IMG]
Jakie z tego płyną wnioski w konfrontacji z tym, co widać na ulicach?

Abu Musab az-Zarkawi
16-01-2014, 20:00
Jakie z tego płyną wnioski w konfrontacji z tym, co widać na ulicach? No i co z tego, że na ulicach ich nie ma ale w wyborach (banda Palikota vs.np.Nowa Prawica) już to widać, że mają przewagę bo "dbają" o takie rzeczy jak robić propagandę lewacką w necie i np. poprzez fb?

Chodzi o to, że fb jest dobrym źródłem przepływu informacji jeżeli portal lewacki będzie miał możliwość dojścia do kilku FB, ktore mają po 100-200 tys. (a taki Wojewódzki miał i milion gdzie "uprawiał" POlitykę) odbiorców i codziennym przypływem lewackiego/postępowego infa może się okazać wynik w wyborach. A prawicowe/konserwatywne/nacjonalistyczne portale mają góra po 30 do 40 tys na fb odbiorców, które ciągle są kasowane, aby info nie dochodziło z nich do tych osób.

MeHow
16-01-2014, 22:27
Akurat przykład podany przez Ciebie (TR vs KNP) wskazuje na zupełny brak korelacji internetowych lajków na rzeczywiste wyniki. Zarówno jedna jak i druga partia prowadzi intensywny PR w internecie. Nie zdziwiłbym się, gdy w najbliższych wyborach sumaryczny wyniki obu partii nie był w stanie przekroczyć progu wyborczego.

Peace
16-01-2014, 23:09
Mi profil wPolityce działa prawidłowo i ma 41 tysięcy, W Sieci też z 55 tysiącami.

spotter_spotterow
17-01-2014, 07:34
Nasz profil został czasowo zablokowany przez fb. Powód? Wpis z wypowiedzią pięściarza Szpilki. Tym razem nie zalinkujemy, ale znaleźć ją można na portalu pt. "Artur Szpilka: Gender? A kto to jest?". Imponujący poziom politycznej poprawności...

[O profilu MN.] Od facebooka otrzymaliśmy w tej sprawie dwa lakoniczne komunikaty. Pierwszy po polsku, informujący że link do nagrania protestu podczas spotkania posła partii Twój Ruch „narusza standardy społeczności”. Drugi zatytułowany po polsku („Publikacja Twojej strony została cofnięta”) z angielską treścią: „Since Marsz Niepodległości has repeatedly posted things that violate our terms, we’ve unpublished it. Learn more about our policies.” Nasi administratorzy profilu skorzystali z opcji automatycznego odwołania od decyzji i czekamy obecnie na jego rozpatrzenie.

Zmasowana akcja, ale czego się spodziewać? Profil na facebooku to tak jak blog na onecie, w każdej chwili może wyparować. Przypadkiem Roman G. ostatnio się cieszył z tego że będzie mógł walczyć z "nienawiścią" w internecie, zapomniał te czasy kiedy sam ją rozpowszechniał, no ale w każdym razie o gender będzie można dobrze lub wcale. Zupełnie jak o Tusku.

m82
17-01-2014, 10:28
Nie wiem skąd to zdziwienie o mniejszej popularności prawej strony na FB? Przecież co chwila użytkownicy tego forum piszą że nie posiadają konta na tym portalu społecznościowym.

piejo kury piejo
17-01-2014, 14:20
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/s720x720/1509290_232043370311785_1409147424_n.jpg

I tak kiepsko w porównaniu z Maxem który od nieco ponad roku zgromadził 243.949 polubień.

berserk
17-01-2014, 17:12
konta Wołomińskich Fanatyków i wlepki.com też poleciały...

Yanks
17-01-2014, 17:15
konta Wołomińskich Fanatyków i wlepki.com też poleciały...

Za co? Za pomoc dla Ewy?

berserk
17-01-2014, 17:18
to konto "Wołomińscy Fanatycy dla Ewa" to chyba inne konto niż "Wołomińscy Fanatycy", zresztą ktoś z Wołomina niech się wypowie...

brawurka
17-01-2014, 17:30
I ja też nie istnieje :D

Generalnie nie jara mnie ten śmiejs. Kolejne konto do ogarniania a od idiotyzmu tamtejszego chyba bym coś ludziom robiła złego:P w sensie autorom tych cudownych treści.
Jak ktoś chce się ze mną kontaktować normalnie czy się spotkać to żaden problem. A nie jakieś... Nie powiem co:P

Dolu
17-01-2014, 17:35
Wołomińscy Fanatycy polecieli za "sianie nienawiści" ;) na fp dla Ewy było jakiś czas temu ostrzeżenie aby pousuwać wszystkie znaki z przekreślonym sierpem i młotem (chyba w ciągu 24h), akurat taki szalik widniał na aukcjach, więc często pojawiał się na fp

mi to bardziej wygląda na skrzyknięcie się jakieś grupy i zgłaszanie wszystkiego jak leci
Marsz Niepodległości wrócił na starym profilu

tak "Wołomińscy Legioniści" i "Wołomińscy Fanatycy dla Ewy" to dwa inne konta

Korosiak
17-01-2014, 17:35
Z tego co wiem, to jest "Wołomińscy Legioniści" i "Wołomińscy Fanatycy dla Ewy". Dwa inne konta.

Legijna Kobyłka też dostała bana na jakiś czas, bo mieliśmy zdjęcie Naszego nowego szalika, na którym był celtyk.

Alek
17-01-2014, 17:52
Ja stosuję zwykle zasadę , że tam gdzie mnie nie chcą , lub panują trochę inne klimaty zwyczajnie się nie pcham.

I dalej mnie dziwi czemu jako np. Kobyłka macie tam profil , tym bardziej chyba cenicie sobie niezależność , info o zbiórce na mecz czy sprzedaży Waszych gadżetów możecie się informować przez tel kom we własnym gronie - wedle zasady kmwtw ;)

Dzięki temu też ominiecie smutnych panów w trakcie Waszych spotkań.

Wiem , że teraz jest moda , że tego czego nie ma w internecie , fb nie ma na świecie. Ale to Was obchodzić nie powinno , bo czy to na Ł3 czy na wyjazdach jesteście widoczni :)

To tylko moja luźna rozkminka i serdecznie pozdrawiam kiboLską Kobyłkę.

" nie wpier.dalam się tam gdzie mnie nie chcą od zawsze na zawsze ceniłem niezależność "

Yanks
17-01-2014, 18:57
jakiś czas temu ostrzeżenie aby pousuwać wszystkie znaki z przekreślonym sierpem i młotem

mi to bardziej wygląda na skrzyknięcie się jakieś grupy i zgłaszanie wszystkiego jak leci

Pewnie tak, tymczasem

Pod czołgiem sowieckim przy ul. Sienkiewicza, upamiętniającym dzień wyzwolenia złożono kwiaty. Obok odbywającej się uroczystości manifestowali skierniewiccy działacze Brygady Łódzkiej Obozu Narodowo-Radykalnego.

Korosiak
17-01-2014, 19:55
Akurat jeśli chodzi o Naszą grupę, to jest to trochę inaczej niż np w Wołominie, Zielonce czy Tłuszczu&Jadowie. Co prawda działamy pod szyldem Legijnej Kobyłki od dwóch lat, a tak naprawdę z ogarniętych jest może pięciu, sześciu chłopaków. A w grupie ok. 20 ludzi. Od jakiegoś czasu nie ma żadnej dyscypliny, młodsi leją na spotkania organizacyjne, pokazują się tylko jak potrzeba coś załatwic, albo wyjdzie jakiś gadżet. Wtedy fb jest jedynym wyjściem kontaktu z nimi. Między ludźmi ogarniającymi grupę kontakt jest mniej oficjalny ;)

Alek
23-01-2014, 17:17
35-letni Anthony James Lescowitch nie zapisze się w historii kryminalistyki jako szczególnie bystry przestępca. Wpadł na pomysł udostępnienia na Facebooku postu policji z Pensylwanii (USA) z własnym listem gończym. 45 minut później został aresztowany. O szczegółach sprawy piszą serwisy „philly.com” oraz „The Times Leader”.
Policja we Freeland w Pensylwanii 20 stycznia tuż po godzinie 21.00 opublikowała podobiznę Anthony'ego z prośbą do mieszkańców o informacje na jego temat. Lescowitch był podejrzewany o dokonanie zuchwałej napaści oraz szereg drobnych przestępstw. Kilka minut później policjanci ze zdumieniem zauważyli, że jedną z osób udostępniających post jest nie kto inny, jak sam poszukiwany.
Anthony pochwalił się znajomym, że policja wydała nakaz jego zatrzymania z niewybrednym komentarzem: „lol I f…ng love it”. Potem przez jakiś czas komentował ze znajomymi to doniosłe w jego życiu wydarzenie.

Jeden z policjantów wykorzystał tę okazję i używając profilu atrakcyjnej, fikcyjnej kobiety, zaczął namawiać poszukiwanego na spotkanie. Ten wprawdzie nie zgodził się wyskoczyć na drinka, ale nie oparł się pokusie szybkiego spotkania na papierosie z piękną nieznajomą.

W zaledwie 45 minut po udostępnieniu swojej rozpowszechnionej przez policję podobizny został aresztowany. Zapewne jeszcze długo zastanawiał się, gdzie podziała się atrakcyjna kobieta, z którą się umówił.

Anthony James Lescowitch stanie przed sądem 29 stycznia. Pod postem posterunku we Freeland uzbierało się wiele gratulacji. Najpopularniejszy komentarz to: "O jednego członka Freeland Mensa mniej na jutrzejszym spotkaniu".

:rotfl2:

źródło wp

Magik2501
23-01-2014, 18:16
Jakie z tego płyną wnioski w konfrontacji z tym, co widać na ulicach?

To co widać na ulicach też jest prawie zupełnie nieistotne.

piejo kury piejo
29-01-2014, 21:09
Z ciekawości sprawdziłem jak to się kształtuje według poszczególnych partii politycznych i organizacji społeczno-politycznych.

TR 86.022
KNP 56.122
RN 55.990
PO 44.698
PiS 23.842
SLD 19.012
PSL 9.807
SP 5.821
PR 3 :)

Benek
01-02-2014, 16:25
Zapoznaliśmy się ze stroną zgłoszoną przez Ciebie z powodu zawierania treści lub symboli propagujących nienawiść. Ponieważ stwierdziliśmy, że narusza ona nasze Standardy społeczności, usunęliśmy ją. Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia. j***ć Legie został(a) poinformowany(a) o usunięciu jego/jej strony, nie wie jednak, kto ją zgłosił. Facebook nigdy nie ujawnia danych osoby wysyłającej zgłoszenie.

Taką o to otrzymałem dziś wiadomość:)

piejo kury piejo
24-02-2014, 23:07
Nie zgadniecie jaki profil ma najwięcej lajków na polskim Fejsbuku, to... Serce i Rozum, ponad 2 MILIONY 300 tys polubień.

https://www.facebook.com/serceirozum

Sosen
25-02-2014, 00:54
No i co w związku z tym ?

PobityNaUstawce
23-03-2014, 17:35
https://www.facebook.com/groups/74795851354/

Ścibek
23-03-2014, 20:50
https://www.facebook.com/FutbolRasizm POLECAM !!!

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Armada
31-03-2014, 22:12
Czyste sukrwysyństwo :
https://www.facebook.com/pages/Sagi-Narkis/1391237241154852?fref=ts

Jaco
01-04-2014, 06:31
Ten temat miał służyć deklaracjom osób, które nie posiadają fejsbunia. :snoopi:
Jak zwykle, przyciągnął "umiejących czytać inaczej".
Sama "elyta". :pokemon:

Przemek_82
03-04-2014, 06:32
wiele osób lajkuje co popadnie, czy to aktor, czy jakaś głupota. Bez sensu dla mnie.

piejo kury piejo
30-05-2014, 21:59
Nie wiem czy już widzieliście zestawienie Fanpage Trends Polska z kwietnia 2014. Przegrywamy z Lechem w kategoriach "Interactivity Index i Relative Interactivity", "Liczba osób, które o tym mówią".
http://www.sotrender.pl/fanpage-trends-category/201404/kluby_pilkarskie#trends

Jaco
30-05-2014, 22:01
Nie wiem czy już widzieliście zestawienie Fanpage Trends Polska z kwietnia 2014. Przegrywamy z Lechem w kategoriach "Interactivity Index i Relative Interactivity", "Liczba osób, które o tym mówią".
http://www.sotrender.pl/fanpage-trends-category/201404/kluby_pilkarskie#trends
To straszne. \')
Przeczytaj pierwszy post z tego wątku. :chytry:

piejo kury piejo
30-05-2014, 22:16
Ten wątek i tak już daleko odpłynął od pierwotnego tematu także tego.

lukasz9209
30-06-2014, 08:43
Miał ktoś może przygodę z tym podglądaczem http://www.spy-facebook.pl/ ? podała siostra nr tel i teraz co tydzień 6 złotych znika z konta, wie ktoś jak się z tego wycofać, lub chociaż jak długo będzie trzeba za to płacić? z góry odradzam w/w usługę ! ! !

swoosh
30-06-2014, 09:03
:bravo:
Rezygnacja z usługi: wyślij STOP PUNKT na numer 60568.
Mały druczek pod lornetką.

Alek
30-06-2014, 09:05
ewentualnie jak nie zadziała to niech siostra się zgłosi do swojego operatora w punkcie , bo tam będą mogli zablokować

Marek.Only
30-06-2014, 09:16
a te spy facebook w ogole dziala?

cffan
30-06-2014, 10:31
Oczywiście, że nie. Jakby ktoś przeczytał regulamin fb to by wiedział, że takie usługi NIE DZIAŁAJĄ.

zbinky
15-07-2014, 21:23
mam takie pytanie - jak oddzielić prywatne konto na fejsie od fanpage'a?

Mam pod swoje konto podpięty fanpage, który całkiem nieźle się rozrasta i dobrze rokuje na przyszłość - chciałbym go jakoś "przemigrować" żeby logować się do niego całkiem oddzielnie. Na tą chwilę wygląda to tak, że loguję się do konta osobistego i mogę później przerzucić się na fanpage

karakan
15-07-2014, 21:31
Załóż nowe konto osobiste na Jan Kowalski.Mianuj Jana adminem(full opcja) i potem przez konto Jana usuń siebie z roli admina.

Tak to chyba zagra.

mafioso
16-07-2014, 08:25
Dokładnie tak jak pisze Karakan. Fanpage'em musi zarządzać osoba, która ma profil prywatny - albo Ty albo jakiś fikcyjny profil, który stworzysz.

malkav77
16-07-2014, 15:12
Panowie - pytanie techniczne. Czy to możliwe by samoistnie znikały wiadomości z czatu? Przeglądałem archiwum z przedwczoraj bo gadalismy z kumplem i potrzebowałem nru telefonu ktory mi podał. Podał na pewno. I nie ma tego - rozmowa jest jakby "pourywana". WTF?

zbinky
18-07-2014, 19:22
Załóż nowe konto osobiste na Jan Kowalski.Mianuj Jana adminem(full opcja) i potem przez konto Jana usuń siebie z roli admina.

Tak to chyba zagra.

Dokładnie tak jak pisze Karakan. Fanpage'em musi zarządzać osoba, która ma profil prywatny - albo Ty albo jakiś fikcyjny profil, który stworzysz.

podziękował

NieOgladamTVP
24-10-2014, 10:38
Nie mogę zacząć nowego wątku więc tutaj poproszę Was o wsparcie naszej akcji! Nie wiem czy wiecie ale TVP za darmo będzie puszczać od przyszłego tygodnia spoty promujące związki homo.

Sprzeciwiamy się promocji związków homoseksualnych w TVP - za nasze publiczne pieniądze!
Uruchomiliśmy akcję na fejsie pod adresem facebook.com/NieOgladamTVP

Proszę was o 2 rzeczy:
1. Wysłanie listu protestacyjnego
2. Udział w pikiecie przeciw promocji homo-związków w telewizji.

Ad. 1:
Wyślijmy list e-mail protestacyjny:

Protestuję przeciwko planom emisji w TVP spotu Kampanii Przeciw Homofobii „Najbliżsi obcy”. Jest on sprzeczny z polską Konstytucją i z wartościami chrześcijańskimi, które zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji, powinny być respektowane w mediach publicznych. Nie zgadzam się, żeby w mediach publicznych, utrzymywanych przez społeczeństwo, promowano treści godzące w podstawy moralności społecznej.

na adresy:
skargi@krrit.gov.pl
juliusz.braun@tvp.pl
i kopia do nas: NieOgladamTvp@gmail.com

Ad 2.
Manifestację przeciwko emisji w TVP spotu, promującego homoseksualne związki partnerskie zapowiada na najbliższy poniedziałek Prawica RP. Protest odbędzie się przed siedzibą Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w poniedziałek 27 października o godz. 15.00 (skwer kard. Wyszyńskiego 9 w Warszawie).

PS. proszę admina forum o wyjęcie tego postu jako nowy wątek jeśli się da:)

Jaco
02-08-2015, 11:59
https://pbs.twimg.com/media/CLYjBT2WUAAiTdF.jpg:large

Komentarz chyba niepotrzebny? :fajek:

berserk
02-08-2015, 12:01
Potrzebny!mianowice taki:
Jebac fejsbuka...

Miskov
03-08-2015, 15:28
Wczoraj usunąłem konto na tym zje banym serwisie, i polecam to wszystkim, niedługo zdjęcie godła będą usuwać, bo narusza standardy społeczności.

Człenio
16-10-2015, 11:19
co za kurva !!! Zgłaszać kto ma konto

https://www.facebook.com/Jeba%C4%87-%C5%BCo%C5%82nierzy-przekl%C4%99tych-i-NSZ-1427116670914885/

jezyk1553
16-10-2015, 11:29
https://www.facebook.com/narodowesilyzbrojne?fref=photo
I to można by zgłosić

wLd
16-10-2015, 11:45
Skąd się biorą takie zdegenerowane skurwysy.n.y?
Ja od siebie ponownie dorzucę prośbę o zgłaszanie tego gów.n.a:
https://www.facebook.com/sokzburaka?fref=ts

klamot1916
16-10-2015, 14:44
Skąd się biorą takie zdegenerowane skurwysy.n.y?
Ja od siebie ponownie dorzucę prośbę o zgłaszanie tego gów.n.a:
https://www.facebook.com/sokzburaka?fref=ts

Sponsorowane przez PO to jest
https://www.facebook.com/zelaznalogika.net/photos/pb.389264617788172.-2207520000.1445003024./946983545349607/?type=3&src=https%3A%2F%2Fscontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net%2Fhphotos-xtp1%2Fv%2Ft1.0-9%2F11147195_946983545349607_4272867196086507406_n .png%3Foh%3Dda763067cf4e400a218c2ba4fd612091%26oe% 3D56970047&size=531%2C595&fbid=946983545349607

Xth
16-10-2015, 15:34
co za kurva !!! Zgłaszać kto ma konto

https://www.facebook.com/Jeba%C4%87-%C5%BCo%C5%82nierzy-przekl%C4%99tych-i-NSZ-1427116670914885/

Zgłaszałem wielokrotnie. W/g pejsbooka nic złego tam nie ma co by mogło ich skłonić do usunięcia.

Alek
16-10-2015, 15:38
I dlatego smuci mnie fakt , że kibolstwo Legii korzysta z takiego gówna :(

bloniaq
16-10-2015, 16:41
Wróćmy do dorożek.

Alek
16-10-2015, 16:50
Wróćmy do dorożek.

Brak konta na fb oznacza cofanie się w rozwoju ?

Byku
16-10-2015, 17:20
Raczej powiedziałbym, że to działa w drugą stronę.

Chętnie wrócę do dorożek, lepsze to niż wszędobylskie jeba.ne kamery..

bloniaq
16-10-2015, 17:26
@Alek
Nie obraź się, ale - tak. To, że nie masz konta, czy potencjalnie "kibolstwo Legii" nie będzie "korzystać z tego gówna" rzeczywistości nie naprawi. Facebook dalej będzie się rozwijał, lemingi dalej będą tam mieć konta, sponsorowane fanpejdże dalej będą powstawać, a w nich będą dalej pojawiać się dezinformacje i kłamstwa dla tych lemingów spreparowane. Ja nie mam problemu z tym co tam piszą - to znaczy to szambo, które jest tam produkowane i powielane nie wpływa na mój światopogląd bo staram się informacje filtrować i weryfikować. Jeśli już cokolwiek miałoby naprawiać rzeczywistość i jednocześnie być w zasięgu "kibolstwa Legii" to właśnie wchodzenie na takie profile gdzie roi się od ludzi podatnych na dezinformację i kłamstwa i psucie manipulatorom roboty. Podobnie jak z "nieczytaniem Wyborczej i nieoglądaniem TVNu" czy innych tytułów - jestem zdania, że trzeba wiedzieć co w trawie piszczy. Oczywiście jeśli nie jesteś pewny czy facebook nie zrobi Ci wody z mózgu to faktycznie może lepiej omijać go szerokim łukiem. Ale moim zdaniem bierność nam (w domyśle Polsce) nie pomoże.

Miki8989
20-10-2015, 18:04
ja mam, ale tez pracuje w social mediach. Oczywiście cenię prywatność jaką chcą zachować inni natomiast jeśli macie np. własny biznes to facebook jest kopalnią złota :) dosłownie - klienci, inspiracje, grupy docelowe :) oprócz fotek jedzenia i własnych ma tez swoje zalety :)

piejo kury piejo
15-12-2015, 21:12
Czy pejsbuk nałożył jakieś nowe ograniczenia?
1. Za każdym razem jak wchodzę na profil lub fanpage, wyskakuje wielkie okno z informacją "Aby się połączyć z użytkownikiem (siakiś owakiś) zarejestruj/zaloguj się"
2. Co pewien czas wchodząc na profil lub fanpage, serwis uprzednio odsyła do strony uwierzytelniania, gdzie trzeba z obrazka przepisać kod np. WZ69Y0 itp.

Też tak macie?

Stout
15-12-2015, 21:23
Nie.
My jesteśmy lepszy sort.
LOL :)

Wyczyść pamięć, hasła, dane przeglądania i spróbuj się zalogować.

brawurka
15-12-2015, 21:26
Miałam tak ostatnio (od razu mówię, że nie mam FB a korzystam tylko z profili publ.), że idąc w dół zasłaniała się strona czarnym tłem z tekstem, że jeśli chcesz mieć aktualizacje z profilu X to się zaloguj / zarejestruj. Wtedy ledwo co się dało robić. Lub sprytnie po fotach przełazić profil ;/ Po kilku dniach przestało. I też tylko u mnie na nowym kompie, na starym nie. W pracy nic, jedynie ciągle te ramki z logowaniem, gdzie na szczęście jest 'zamknij'. gadałam z ciekawości ze znajomymi informatykami, podobno może być to jakiś zabieg FB sponsoringowy gdzie sprawdzają wejścia blablabla. Obrazki zabezp też są przy pierwszym wejściu na profil, a w domu nie mam. Z ustawieniami przeglądarki zbytnio nie ma nic wspólnego. U mnie wyszło na przeczekanie, może to "samo przejdzie" ;P

Stout
27-01-2016, 18:43
Jest taki wariat,kibol Legii,na emigracji.
Chłopak sobie postawił za cel zdobycie wszystkich najwyższych punktów w 46 krajach Europy.

Macie fejsbuka,to podeślijcie link znajomkom.Może znajdzie się jakiś sponsor.
Ogłoszenie grzecznościowe of kors 8)

https://www.facebook.com/Ponad-poziomem-morzaAbove-sea-level-747925891994718/

OLIUSTKA
05-02-2016, 18:32
Gdyby ktos mogł zalajkować stronke - chlopak jest projektantem z Zagłabia Sosnowiec (vlepki,szaliki,bluzy) :)

https://www.facebook.com/DeOne.project/?fref=ts

FCB
25-03-2016, 14:54
Kibic Legii, chłopak od nas nie mający konta na forumce prosi o lajki do tego zdjęcia. Ma tam coś do wygrania dlatego prośba w jego imieniu o polubienia.

https://www.facebook.com/enigmarescue/photos/a.734357163361062.1073741830.724654740997971/766813016782143/?type=3&theater

CW(L)KS
11-04-2016, 23:11
Bracia, jako że nie ogarniam i nigdy prawdopodobnie nie ogarne do końca tego dziadostwa, to mam pytanie. Mianowicie, jak zrobić żeby w "osoby które możesz znać" nie pojawiał sie mój profil?

lukasz9209
12-04-2016, 09:05
wyskakuje Ci, że możesz znać samego siebie? czy chodzi Ci o to, żeby komuś nie wyskakiwał Twój profil?

CW(L)KS
12-04-2016, 12:54
Chodzi o te drugą opcje :)

Benek
12-04-2016, 13:25
Obawiam się, że jest to nie możliwe./

(L)ukas
12-04-2016, 14:04
Przeszukaj Ustawienia prywatności, być może któraś opcja spowoduje, że nie będziesz w sugerowanych znajomych. Zawsze możesz zablokować możliwość dodania Cię do znajomych (sam takie zaproszenia będziesz mógł wysyłać) oraz tak ustawić profil żeby nikt poza znajomymi nie widział Twoich postów, zdjęć i informacji na profilu.

beka
12-04-2016, 15:14
tak ustawić profil żeby nikt poza znajomymi nie widział Twoich postów, zdjęć i informacji na profilu.

to chyba podstawa w użytkowaniu fejsbuka :)

Perła
12-04-2016, 15:45
Można to zablokować Addblock'iem, tylko nie pamiętam nazwy filtru. Miałem zainstalowane filtry do FB, TT, i YT które nie wyświetlały mi podpowiedzi o osobach które mogę znać, czy kanałach itd.

Perła
12-04-2016, 15:52
Znalazłem. https://facebook.adblockplus.me/

gryglipuff
12-04-2016, 15:59
https://www.facebook.com/SamorzadWBiIS/photos/gm.598330147000415/999339843446702/?type=3&theater

Jakby komuś się nudziło i mógł polubić komentarz Kamila Gryczewskiego :ok: (karnecik na siłkę zawsze się przyda) :box:

looking1916
12-04-2016, 16:00
Można to zablokować Addblock'iem, tylko nie pamiętam nazwy filtru. Miałem zainstalowane filtry do FB, TT, i YT które nie wyświetlały mi podpowiedzi o osobach które mogę znać, czy kanałach itd.

Jemu chodzi o to, żeby przykładowemu Dziewulskiemu nie pojawiał się jego profil w sugerowanych znajomych. Czytanie ze zrozumieniem :/

@CW(L)KS Chyba się nie da, ale wiem, że jest opcja, że możesz być "niewidoczny" w wyszukiwarce. Lepsze to niż nic.

Seba.Kolos
12-04-2016, 17:32
Fejsbukowicze :prawi:
Legijna Mordeczka (Rufek) chce w ciagu 46 mieisecy zdobyc 46 szczytow Europy. Do tego trzeba sponsorow, a im wiecej lajkow, tym bedzie mu latwiej :)

Zapraszam w imieniu koLegi :)

https://web.facebook.com/Ponad-poziomem-morzaAbove-sea-level-747925891994718/?fref=ts

Stout
12-04-2016, 18:14
Potwierdzam. Warto kliknąć i pomoc chłopakowi.

Jaco
18-01-2017, 19:18
Temat, jak widać cały czas aktualny:
http://telewizjarepublika.pl/tak-facebook-odpowiedzial-na-quotniemieckie-obozy-smierciquot-to-skandaliczne,43441.html

:cicho:

https://pbs.twimg.com/media/C2cZnc8WQAEBvTq.jpg (http://telewizjarepublika.pl/tak-facebook-odpowiedzial-na-quotniemieckie-obozy-smierciquot-to-skandaliczne,43441.html)

looking1916
09-03-2017, 09:53
Pytanie trochę niepełnosprytne.
Czy wam też ostatnio na laptopie na Firefoxie facebook tak wolno chodzi i się zawiesza? No nie da się funkcjonować. Na komórce jest ok, ale na laptopie to padaczka. Wina przeglądarki? Internet jest szybki, laptop dosyć nowy.

Stout
09-03-2017, 11:25
Czy wam też ostatnio na laptopie na Firefoxie facebook tak wolno chodzi i się zawiesza? No nie da się funkcjonować. Na komórce jest ok, ale na laptopie to padaczka. Wina przeglądarki? Internet jest szybki, laptop dosyć nowy.
Da się funkcjonować.
Zlikwiduj konto .Wbrew pozorom to nic trudnego* .Bez tego można żyć.

*8 miesięcy bez tego dziadostwa .

beka
09-03-2017, 12:45
to już zalezy jakie się ma podejście do tej platformy. Przy odpowiedniej konfiguracji, jak twitter, może pełnić rolę bardzo fajnej platformy informacyjnej
To, że można, nie oznacza, że trzeba zaśmiecać Internet danymi o sobie podając innym wiele rzeczy jak na talerzu ;)

looking1916
09-03-2017, 16:32
Da się funkcjonować.
Zlikwiduj konto .Wbrew pozorom to nic trudnego* .Bez tego można żyć.

*8 miesięcy bez tego dziadostwa .

to już zalezy jakie się ma podejście do tej platformy. Przy odpowiedniej konfiguracji, jak twitter, może pełnić rolę bardzo fajnej platformy informacyjnej
To, że można, nie oznacza, że trzeba zaśmiecać Internet danymi o sobie podając innym wiele rzeczy jak na talerzu ;)

No właśnie @Stout, nie mogę usunąć FB, bo jak to celnie określił @beka pełni ona dla mnie "Przy odpowiedniej konfiguracji, jak twitter, może pełnić rolę bardzo fajnej platformy informacyjnej ". Dlatego zadałem takie pytanie, jak uporać się z tym zawieszaniem itp. ;)

Stout
09-03-2017, 17:08
Takie zawieszanie jest dobrym pretekstem do usunięcia:)

A jeśli mowa o Twitterze,to jest to o wiele przyjemniejsza platforma .
Jeśli zależy Ci na jakiś informacjach społeczno-politycznych ,to TT moim zdaniem bije na głowę FB.
A jak masz ochotę oglądać komentarze do "soku z buraka " i dzieciaki ciotki Kryśki z Chylic ,to raczej fb :)

Mayhe(L)
09-03-2017, 18:06

Moje propozycja jest taka.

Zaczął bym od wyczyszczenia cache, ciasteczek, rejestru np ccleanerem, ale solidnie. Możesz też pobrać i uruchomić advcleaner. Program wyszukuje różne wirosopodobne śmieci, maleware i rootkity jeśli zalęgły się w systemie. Może coś koliduje z fb.

http://adwcleaner-download.com/download/

1. Sprawdź na innej przeglądarce - jeśli jest ok to wina firefoxa, jeśli nie to zaśmiecony komputer czymś co wlazło przez net.

2. Jeśli to firefox to powyłączaj wszystkie dodatki i sprawdź znowu (jakieś adblokery, ghostery czy co tam masz) lub uruchom w trybie awaryjnym z powyłączanymi dodatkami.

https://support.mozilla.org/t5/Rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w/Przywracanie-domy%C5%9Blnych-ustawie%C5%84-Firefoksa-%C5%82atwe-rozwi%C4%85zanie/ta-p/24475

3. Ostatecznym rozwiązaniem jest reset firefoxa do ustawień fabrycznych (ale wcześniej zrób backup ulubionych jeśli posiadasz). Reset firefoxa usuwa też dodatki które były zainstalowane.

looking1916
10-03-2017, 09:39
Moje propozycja jest taka.

Zaczął bym od wyczyszczenia cache, ciasteczek, rejestru np ccleanerem, ale solidnie. Możesz też pobrać i uruchomić advcleaner. Program wyszukuje różne wirosopodobne śmieci, maleware i rootkity jeśli zalęgły się w systemie. Może coś koliduje z fb.

http://adwcleaner-download.com/download/

1. Sprawdź na innej przeglądarce - jeśli jest ok to wina firefoxa, jeśli nie to zaśmiecony komputer czymś co wlazło przez net.

2. Jeśli to firefox to powyłączaj wszystkie dodatki i sprawdź znowu (jakieś adblokery, ghostery czy co tam masz) lub uruchom w trybie awaryjnym z powyłączanymi dodatkami.

https://support.mozilla.org/t5/Rozwi%C4%85zywanie-problem%C3%B3w/Przywracanie-domy%C5%9Blnych-ustawie%C5%84-Firefoksa-%C5%82atwe-rozwi%C4%85zanie/ta-p/24475

3. Ostatecznym rozwiązaniem jest reset firefoxa do ustawień fabrycznych (ale wcześniej zrób backup ulubionych jeśli posiadasz). Reset firefoxa usuwa też dodatki które były zainstalowane.

Dzięki @Mayhe(L) :impreza:
Wypróbuje to dziś :prosze:

tomeh
15-03-2017, 13:15
A nie lepiej skasować ten syf FB. Kontakty telefoniczne i skype wystarczą nie trzeba brandzlować się fotkami jak jest super. Chyba że ktoś uzależniony mówi że tam obserwuje mase ciekawych profilów - bo takie częste są teksty od uzależnionych. Ja tam skasowałem po c mi 300 znajomych jakich i tak tyle się nie ma. Teraz mam może z 30 ale przynajmniej aktywnie i na żywo.

A jeśli wam wolno chodzi to często jest też problem z antywirusem (skanowanie łączy bo on ma pierdyriald odnośników) i czasami trzeb dać stronę do wykluczeń.

Budyń_70
11-07-2018, 14:53
FB......nigdy nie miałem, nie mam i mieć tam konta nie zamierzam, szkoda czasu, którego w obecnych czasach jest i tak jak na lekarstwo.

amanda
11-07-2018, 16:00
FB......nigdy nie miałem, nie mam i mieć tam konta nie zamierzam, szkoda czasu, którego w obecnych czasach jest i tak jak na lekarstwo.

Ja miałam, skasowałam i jest o wiele lepiej. Powoli wycofuje się z innych zabieraczy czasu i dzięki temu człowiek miej przyklejony jest do telefonu. ;)

legion9221
24-07-2018, 13:13
ja chyba tez zrezgygnuje...

ogien
06-03-2019, 11:30
ja już dawno zrezygnowałem.

IX14
26-06-2019, 15:56
Odnośnie facebooka ktoś ogarnia jak mogę sprawdzić czy maniura jest na fb ,mam w znajomych ,jakos ustawiła że nie widze czy jest obecna ? Da radę sprawdzić?

lukasz9209
27-06-2019, 10:21
Odnośnie facebooka ktoś ogarnia jak mogę sprawdzić czy maniura jest na fb ,mam w znajomych ,jakos ustawiła że nie widze czy jest obecna ? Da radę sprawdzić?
jak ustawila, zeby nie pokazywac jej aktywnosci to nie