PDA

Zobacz pełną wersję : Po awans i mistrzostwo! KLT!

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Szejdi
07-01-2013, 18:48
KLT czyli Klubowa Liga Typerów jest to swego rodzaju typerek. Jest podział na ligi, co tydzień jest mecz ligowy. W drużynie jest 11 zawodników (minimum 7 aby wystartować w lidze). Do każdej pozycji przypisane są inne ligi. Zawodnik obstawia mecze tych lig które odpowiadają jego pozycji na boisku. Im więcej trafionych wyników tym więcej bramek zdobywa drużyna i tym wyżej pnie się w tabeli. Myślę, że to będzie świetne oderwanie się od zwykłej szarej rzeczywistości :lol3:
Link: http://www.klt.net.pl/

Utworzyłem drużynę i czekam na zgłoszenia. Przyjmę tylko osoby nieanonimowe z forumka, takie na których można polegać, że nie przestaną typować po 1-2 kolejkach :)
Zasady gry: http://www.klt.net.pl/index.php?a=regulamin#wstep jak ktoś jeszcze nie wie o co chodzi :)

Co do pozycji i lig:
RAMKARZ:
POLSKA HOLANDIA PORTUGALIA SZKOCJA CZECHY WĘGRY FINLANDIA ROSJA IRLANDIA PŁN. BIAŁORUŒ URUGWAJ ALBANIA PARAGWAJ AŻERBEJDZAN

OBROŃCA:
NIEMCY WŁOCHY BELGIA RUMUNIA BUŁGARIA NORWEGIA CHORWACJA CYPR ARGENTYNA ESTONIA IZRAEL LUKSEMBURG ARMENIA CHILE

POMOCNIK:
HISZPANIA AUSTRIA GRECJA UKRAINA SŁOWACJA WALIA SZWECJA BOŒNIA ŁOTWA MALTA MACEDONIA MOŁDAWIA MEKSYK USA

NAPASTNIK:
ANGLIA FRANCJA TURCJA SZWAJCARIA DANIA SŁOWENIA SERBIA BRAZYLIA IRLANDIA LITWA CZARNOGÓRA ISLANDIA GRUZJA KOLUMBIA

TYPOWANIE to jeden z kluczowych elementów gry. Każdy zalogowany uczestnik oddaje swoje typy wchodząc w zakładkę TYPOWANIE w menu zawodnika. Tam, z dostępnego podmenu wybiera jeden z dostępnych zestawów, określonych rodzajem (trening, liga...) oraz datą rozpoczęcia i zakończenia. Każdy zestaw składa się z dwudziestu spotkań (ligowo uzależnionych od pozycji, na której występuje w KLT typujący zawodnik) podzielonych na cztery fazy. Zatem w każdej fazie jest do wytypowania pięć spotkań. Po określeniu typów (wyborze z rozwijanych list) na poszczególne spotkania należy zatwierdzić dokonany wybór przyciskając ZAPISZ TYPY (dla każdej fazy osobno). Typy można zmieniać dowolnie aż do momentu zamknięcia terminu ich przyjmowania, określonego dla każdej z faz.
W zakładce TYPOWANIE znajdują się również informacje o pozycji na jakiej występuje w KLT typujący, o liczbie trafień w danym zestawie (wraz ze słupkowym wykresem grafizującym procent trafień) oraz o liczbie możliwych typów dwudrogowych. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości typowania dwudrogowego zostały opisane w punkcie PODNOSZENIE SWOICH UMIEJĘTNOŚCI - ZOSTAŃ GALACTICOS. Przy stawianiu typów dwudrogowo należy zwrócić uwagę, który typ pojedyńczy jest na pierwszym miejscu (np. 1X czy X1), ponieważ w razie trafienia tylko on zostanie wliczony do indywidualnych statystyk zawodnika. Jednocześnie kolejność typów pojedyńczych w typie dwudrogowym nie ma znaczenia w sytuacji gdy zawodnik gra w drużynie. Przykład: jeśli zawodnik A wytypował wynik spotkania drużyny A z drużyną B na 1X, a końcowy wynik tego spotkania to X, wówczas do statystyk indywidualnych zawodnika zostanie dopisane 0 ale przy liczeniu trafień w meczu KLT, typ zostanie zaliczony jako trafienie.
Po zakończonej i zweryfikowanej kolejce, obok typów graczy (w nawiasach) wyświetlone zostają rzeczywiste wyniki spotkań. Jednocześnie pomarańczowym kolorem podświetlone zostają trafne typy gracza. Do punktacji zaliczane są wyniki osiągnięte w regulaminowym czasie gry, bez ewentualnych dogrywek i rzutów karnych. Wyjątkowe sytuacje zostaną jasno określone w zestawach (np. typowanie wyniku do przerwy). Mecze przerwane, bądź rozegrane przed końcowym terminem przyjmowania na nie typów nie są zaliczane do punktacji i oznaczone są (-).

Zapraszam :)

Szejdi
07-01-2013, 19:01
Swoosh sprawdź wiadomości, powinieneś tam mieć propozycję kontraktu :)

Luke
07-01-2013, 19:12
A na jaką pozycję zawodnika potrzebujesz? :D Bo ja bym się mógł w sumie w to pobawić.

Szejdi
07-01-2013, 19:14
Póki co swoosh zgłosił się na bramkarza, reszta do wzięcia :)

Luke
07-01-2013, 20:21
Bramkarz jest napastnik/-cy mogliby dojść; obrońcy i pomocnicy mile widziani :) Rejestrować się i gramy. Wiosna nasza :prawi:

Szejdi
07-01-2013, 20:33
Tak się teraz rozejrzałem. W tamtym sezonie (który trwa pół roku) były 1. liga, 2 wsch i zach, 3 wsch i zach oraz 4. Także pewnie wystartujemy z 4. ligi. 2 lata i będziemy w 1 ;) Jeżeli dobrze patrze czekają nas mecze z takimi drużynami jak Arka Gdynia, Jagiellonia B-stok czy Korona Kielce ;)
Jeszcze drużyna z Prudnik - fc Piasta :p

/jak sie rejestrujecie to rejestrujcie sie na takie same nicki jak na forum.

Szejdi
07-01-2013, 22:17
SzydeL zaakceptuj kontrakt. Zapraszam do udziału :)

http://www.footballuser.com/formations/2013/01/612819_Legia_Warszawa.jpg

PuciPuci
07-01-2013, 22:37
Shady jest szansa, że mnie weźmiecie do składu? :D fakt falstart w forumowym typerku ale tu będziemy walczyli na chwałę Legii przecież :piwo:

Szejdi
07-01-2013, 22:42
Shady jest szansa, że mnie weźmiecie do składu? :D fakt falstart w forumowym typerku ale tu będziemy walczyli na chwałę Legii przecież :piwo:

Zapraszam :prosze:

Każdy kto chce dołączyć niech się rejestruje, potem niech jakoś znajdzie team Legia Fans Forum i złoży propozycję kontraktu do końca sezonu. Potem ja akceptuje, potem Ty i jesteś w teamie :)

PuciPuci
07-01-2013, 22:50
Zapraszam :prosze:

Każdy kto chce dołączyć niech się rejestruje, potem niech jakoś znajdzie team Legia Fans Forum i złoży propozycję kontraktu do końca sezonu. Potem ja akceptuje, potem Ty i jesteś w teamie :)

Drugiego takiego obrońcy ze świeczką szukać :prosze: niczym Roberto Carlos za najlepszych lat 8) Bo widze, że brakuje w składzie solidnych defensorów! I od kiedy to rusza? :poddaje:

Szejdi
07-01-2013, 22:54
W starszych sezonach od 2 tygodnia lutego, w ostatnim to był środek marca więc nie wiem jak będzie teraz. W każdym razie przed sezonem są kolejki treningowe, więc nudy nie będzie. Brakuje 2 zawodników do startu w sezonie :)

Krawczol
07-01-2013, 23:42
Zalogowałem się, znalazłem nawet drużynę, ale jakoś nie mogę znaleźć takiej opcji, żebym sam zaproponował kontrakt jakiejś drużynie. Chyba trener musi mnie zaprosić albo czegoś jeszcze nie ogarniam.

E: Ok już ogarnąłem :).

PuciPuci
07-01-2013, 23:46
Zalogowałem się, znalazłem nawet drużynę, ale jakoś nie mogę znaleźć takiej opcji, żebym sam zaproponował kontrakt jakiejś drużynie. Chyba trener musi mnie zaprosić albo czegoś jeszcze nie ogarniam.

Na zakładke "rynek transferowy" i tam masz u góry zakładeczkę wszyscy gracze, bramkarze obr itd i na końcu KLUBY <- klick i masz liste zespołów, wyszukujesz LFF klikasz i bedziesz mial 3 kontrakty do wyboru ;)

Szejdi
08-01-2013, 00:15
Klubowa Liga Typerów

zestaw ligowy zaczyna sie przeważnie w połowie lutego, wczesniej bedzie Indywidualny turniej i kilka zestawów treningowych

:)

Krawczol witamy w teamie :)

Dobra kto chce być rzecznikiem prasowym klubu? Z dziwnych powodów ja nie mogę nim być :( Do jego obowiązków należy pisanie jakiś tam "notek prasowych" nie wiem po co i chyba nieobowiązkowe to jest. Ktoś chce? :hyhy:

Somebody
08-01-2013, 00:18
Znajdzie się miejsce dla laika w tej dziedzinie? :hyhy:

Szejdi
08-01-2013, 00:20
Znajdzie się miejsce dla laika w tej dziedzinie? :hyhy:

A będziesz typował? Bo nie chce przyjmować kogoś kogo nie znam i przestanie po chwili bo mu się znudzi. Kontrakt trzeba wypełnić :prawi:

Somebody
08-01-2013, 00:25
Jak warunki kontraktu będą zadowalające, to kontrakt wypełnię ;)

Szejdi
08-01-2013, 00:29
Jak warunki kontraktu będą zadowalające, to kontrakt wypełnię ;)

Zobaczymy :) Dawaj kontrakt :)

PuciPuci
08-01-2013, 00:36

Krawczol witamy w teamie :)

Dobra kto chce być rzecznikiem prasowym klubu? Z dziwnych powodów ja nie mogę nim być :( Do jego obowiązków należy pisanie jakiś tam "notek prasowych" nie wiem po co i chyba nieobowiązkowe to jest. Ktoś chce? :hyhy:

Ja mogę lać wodę prasie - nie od dziś mam lekkie pióro i talent do ściemniania :kowboi: ale to trzeba będzie się na początku lutego na jakąś butelkę spotkać bo "musi być dobra atmosfera w szatni" :lz: :D i dobrze przepracowany okres przygotowawczy :pijemy:

Somebody
08-01-2013, 00:37
Żeby go podpisać, muszę chyba dostać ofertę od trenera, prawda? :)

Szejdi
08-01-2013, 01:26
PuciPuci - masz tą robotę! :hyhy:

Somebody - nie prawda :p Wcześniej masz wyjaśnione co zrobić

Hubalczyk
08-01-2013, 07:33
Do boju Legio marsz! :spiew:

Szawar
08-01-2013, 09:54
Propozycja kontraktu wysunięta.

CeLaa
08-01-2013, 10:33
Też wysłałem propozycję kontraktu.

Mu(L)timaster
08-01-2013, 10:41
Ja też rano wysłałem :D

Szejdi
08-01-2013, 13:11
Wszyscy którzy się zgłosili - zaakceptujcie teraz kontrakt :)

Zostały 4 miejsca w kadrze. Potem zapewne zakładamy "rezerwy" hehe :)

PuciPuci
08-01-2013, 13:33
Wszyscy którzy się zgłosili - zaakceptujcie teraz kontrakt :)

Zostały 4 miejsca w kadrze. Potem zapewne zakładamy "rezerwy" hehe :)

Panie tener kiedy zgrupowanie przygotowawcze :D

Szejdi
08-01-2013, 13:36
Panie tener kiedy zgrupowanie przygotowawcze :D

Ty jesteś rzecznikiem prasowym więc musisz znaleźć miejsce! :prawi:

nie, nie wiem co ma jedno do drugiego :lol:

Szawar
08-01-2013, 13:50
Numer 8 jak Marko Suler. :rotfl2:

Szejdi
08-01-2013, 13:52
Numer 8 jak Marko Suler. :rotfl2:

To chyba się pożegnamy :lol:

Jak Maciej Iwański \')

Szukamy obrońcy jakby co :) Ligi ciekawe, zapraszam :D

Szawar
08-01-2013, 13:53
To chyba się pożegnamy :lol:

Jak Maciej Iwański \')

Nie wiele lepiej.

Steven Gerrard, Frank Lampard :raca2:

PuciPuci
08-01-2013, 13:54
Posiada ktoś możliwości lokalowe na terenie Miasta Stołecznego Warszawa :mpiwo: jako rzecznik prasowy jestem obecnie jedynie w stanie podpisać umowę z firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją napojów energetycznych o smaku cytrynowym i zaopatrzenie w nie drużyne. Potrzebne tylko miejsce w celu zorganizowania pierwszych treningów po przerwie zimowej :slucha:

Szukamy obrońcy jakby co :) Ligi ciekawe, zapraszam :D
najlepiej to ma bramkarz.,.. ekstraklapa na pierwszym miejscu :P

Szejdi
08-01-2013, 13:56
Bramkarza to mamy :) Sam nad tym myślałem, ale zawsze wolałem strzelać bramki :lol3:

Mu(L)timaster
08-01-2013, 14:01
Jak ustawić nr na koszulce?

Szawar
08-01-2013, 14:02
Typujemy juz cos, bo mam jakis zestaw ligowy i dodatkowy do typowania z podziałem na fazy.

Szejdi
08-01-2013, 14:03
http://i47.tinypic.com/15n93jq.jpg

Tak. Typujemy zestaw dodatkowy - to taki treningowy chyba :P

@Multimaster - poszukaj profil, kariera... :)

Jak chcecie to fajnie by wyglądało jakby każdy w profilu zmienił kraj na Węgry ;) To i tak nie ma znaczenia w grze a flaga by się zgadzała :)

Krawczol
08-01-2013, 14:08
Widzę że zmiana taktyki z 4-4-2 na 3-4-3 ;). Szawar, trza się było na obronie ustawić. Z naszymi wynikami w bundeslidze bylibyśmy nie do przejścia! :hyhy:

Szejdi
08-01-2013, 14:09
Widzę że zmiana taktyki z 4-4-2 na 3-4-3 ;). Szawar, trza się było na obronie ustawić. Z naszymi wynikami w bundeslidze bylibyśmy nie do przejścia! :hyhy:

W każdej chwili możecie zmienić pozycję w profilu :D Chciałem 4-4-2 ale się wj*bał na atak :lol:

Szawar
08-01-2013, 14:10
Niby tak, ale chciałbym troche postrzelać, zawsze moge zmienić formacje.

Edit: Jak milo, ze trener ustawia taktyke pod zawodnika.

PuciPuci
08-01-2013, 14:10
Widzę, że jakies typy już mozna oddawac do 12.01. To jakaś runda rozgrzewkowa??
I jak się pisze te całe notatki prasowe bo linku znaleźć nie mogę :poddaje:

Ja to myślałem, że będziemy grac na 1 wysuniętego napadziora i 2 defensywnych jak za Maciusia :D a tutaj proszę, super ofensywa

Szejdi
08-01-2013, 14:12
I jak się pisze te całe notatki prasowe bo linku znaleźć nie mogę :poddaje:

Nie wiem :?

A co do reszty to info macie na PW w KLT - kliknijcie wiadomości :D

Ci, co już są w teamie :D

Krawczol
08-01-2013, 14:12
Rozumiem, że w tym dodatkowym zestawie, każdy typuje wszystkie wyniki w tych czterech zestawach bez względu na pozycję na boisku?

Szejdi
08-01-2013, 14:13
Rozumiem, że w tym dodatkowym zestawie, każdy typuje wszystkie wyniki w tych czterech zestawach bez względu na pozycję na boisku?

Tak, każdy typuje wszystkie 4 fazy.

Każda pozycja ma inne mecze do obstawienia we wszystkich 4 fazach (zgodnie z ligami do pozycji) :)

Młoda Legia
08-01-2013, 14:14
Mogę zagrać, ale jakimś znawcą piłki nożnej to nie jestem :P

Krawczol
08-01-2013, 14:15
Pytam się bo jako obrońca mam oprócz włoskiej, hiszpańską i angielską. No ale nic, nie wnikam tylko typuję ;).

Szejdi
08-01-2013, 14:20
Pytam się bo jako obrońca mam oprócz włoskiej, hiszpańską i angielską. No ale nic, nie wnikam tylko typuję ;).

Wychodzi na to że w tym sezonie dodatkowym każdy ma te same mecze.

Yanks
08-01-2013, 14:21
Jak to jest z punktacją? Jest różnica przy typowaniu np "1" a z podpórką np "1X" :? Nie mogę znaleźć info ... jasna cholera.

Szejdi
08-01-2013, 14:24
Jak to jest z punktacją? Jest różnica przy typowaniu np "1" a z podpórką np "1X" :? Nie mogę znaleźć info ... jasna cholera.

Zasady przeliczania meczy

1. Wstęp

Poniżej przedstawiamy zbiór reguł służących przeliczaniu indywidualnych wyników graczy na rezultat meczu pomiędzy zespołami. Nie mieliśmy tego w pierwotnym planie, ale decydujemy się ze względu na spore kontrowersje, które towarzyszą rozgrywanym kolejkom. W naszym zamyśle gry, ukrycie części obliczeniowej miało stworzyć specyficzny klimat, w którym procentowałoby doświadczenie trenerów nabywane przez nich w rezultacie oceny skuteczności ustawień w kolejnych meczach. W praktyce okazuje się jednak, że różnice w wynikach typowania poszczególnych graczy z zestawu na zestaw nie tworzą dla sztabów szkoleniowych zbyt solidnej podstawy do efektywnej pracy analitycznej. Między innymi dlatego postanowiliśmy uciąć wszelkie domysły co do sposobów liczenia meczu, i opublikować zbiór zasad.

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem, który z pewnością pozwoli rozwiać wiele Waszych wątpliwości i jeszcze lepiej ustawiać zespół do gry. Obszerność materiału jest pozorna i podyktowana próbą uczynienia go w miarę przejrzystym i łatwym do czytania. W trakcie czytania prosimy pamiętać o tym, że sposób liczenia został tak przemyślany, aby wynik meczu był w miarę możliwości zbliżony do tych padających w rzeczywistości, przy założeniu, że rywalizują ze sobą dwie kompletne i przyzwoicie typujące drużyny.

Nie opisujemy zasad dotyczących całości gry KLT, i w razie potrzeby odsyłamy do sekcji Zasady gry.

2. Szybkie wprowadzenie

Mecz podzielony jest na cztery etapy, nazwane fazami. Umownie, dwie pierwsze fazy składają się na pierwszą, a dwie ostatnie na drugą połowę meczu. Istotny wpływ na przebieg meczu mają ustawienia dokonywane przed meczem przez trenerów. Uproszczony schemat obliczania wyniku meczu jest następujący: w każdej z faz, każdy gracz z pola przeprowadza akcję ofensywną. Mamy zatem dla każdego zespołu:

4 x 5 = 20

możliwości zdobycia gola z akcji. Każda akcja ofensywna rozgrywana jest indywidualnie przez gracza, który przedziera się przez formacje rywala. Dochodzi do porównania wartości, które decydują o tym, czy lepszy jest gracz czy broniąca się formacja, której siła liczona jest na początku fazy.
Do tego dochodzą stałe fragmenty gry (na razie rzuty wolne i karne), które przyznawane są według następującej zasady w każdej z czterech faz:

jeśli n = 1, rzut wolny dla rywala
jeśli n > 1, rzut karny dla rywala

n - liczba graczy w składzie, którzy nie oddali typów w danej fazie
Sytuacje wykluczają się wzajemnie, tzn. albo jest rzut wolny, albo karny

Stąd, pula sytuacji bramkowych danego zespołu może się zwiększyć maksymalnie do 24 na mecz. W dalszej części opisu przedstawimy szczegóły obliczeń kolejno dla siły broniących się formacji, akcji z gry oraz stałych fragmentów, wraz ze wszystkimi elementami, które mogą na nie wpływać. W wielkim uproszczeniu liczenie meczu wygląda zatem tak:

dla każdej z faz meczu od 1 do 4:

(1) obliczenie sił formacji B,O,P,N dla gospodarzy
(2) obliczenie sił formacji B,O,P,N dla gości
(3) przeprowadzenie akcji ofensywnych każdego z 5 graczy gospodarzy z pola
(4) przeprowadzenie akcji ofensywnych każdego z 5 graczy gości z pola
(5) sprawdzenie frekwencji gości i ewentualny stały fragment gry dla gospodarzy
(6) sprawdzenie frekwencji gospodarzy i ewentualny stały fragment gry dla gości

Przejdźmy do szczegółów.

3. Ustawienia na boisku
i obliczanie siły obronnej formacji

Bramkarz jest stałym elementem każdego z ustawień, rozmieszczenie pozostałych pięciu graczy na boisku decyduje o układzie pozostałych formacji: obrony, pomocy i ataku. Formacja jako całość rozpatrywana jest w przypadku obrony (czyli ataku rywala). Każda z formacji ma zadania obronne, także napastnicy, jednak ich użycie jest zależne od rodzaju ataku rywala.
Obliczanie siły obronnej dowolnej (B,O,N,P) formacji X w danej fazie f:

Xf = ((S - e) / n) + b + bp + bn + bk

S - suma trafień wystawionych graczy, do fazy f włącznie
e - liczba graczy w formacji X, których osobista pozycja jest różna od X
n - liczba graczy w formacji
b - bonus za liczbę graczy w formacji
0 - brak graczy lub 1 gracz
0.5 - 2 graczy
1 - 3 graczy
1.5 - 4 graczy
2 - 5 graczy
bp - bonus dla formacji pomocników
0.5 - X to formacja pomocników
0 - X to inna formacja
bn - bonus dla formacji napastników
1 - X to formacja napastników
0 - X to inna formacja
bk - bonus za obecność kapitana w formacji
0.5 - w formacji X wystawiony jest kapitan
0 - w formacji X nie ma kapitana

UWAGA! Siła defensywna napastników jest zaokrąglana wzwyz do liczby całkowitej.

Jak widać, podstawą siły obronnej formacji jest średnia trafień graczy, z której został w danej fazie złożony skład. Od trafień są odejmowane punkty za grę na niewłaściwej pozycji, a do średniej dodawane specjalne bonusy. Oto przykład, który z pewnością ułatwi zorientowanie się w sposobie liczenia.

Przykład 1.

Obliczenia siły obronnej lini pomocników, faza 3. Ustawienie: 1-2-2-1.
Z ustawienia widać, że zespół ma w tej fazie grać dwoma pomocnikami. Do tej pory zgromadzili oni w meczu np.: Pa 9 i Pb 12 trafień. Pa to kapitan zespołu, ale jest obrońcą wystawionym do pomocy. Siła pomocy w fazie 3.:

P3 =
((9 + 12 - 1) / 2) [suma trafień -1 za gracza na złej pozycji, przez ilość graczy]
+ 0.5 [za 2 graczy w formacji]
+ 0.5 [za kapitana w formacji]
+ 0.5 [bonus dla formacji pomocników]
= 11.5

Obliczenia siły każdej z formacji (także bramkarza) dokonywane są raz, na początku obliczeń danej fazy. Otrzymany rezultat to wartość, do której porównywane będą osiągnięcia poszczególnych graczy rywala, w zależności od tego, do jakiej oni należą formacji. Na ten temat więcej informacji w punkcie o akcjach ofensywnych.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się dziwne, że przy ustalaniu siły obronnej formacji specjalne bonusy przeznaczone są dla pomocników i napastników. Formacje te punkty zyskują w trosce o realizm boiskowych wydarzeń, a mają im pomóc w zatrzymaniu szarżujących obrońców rywala.

Dobór odpowiedniej formacji jest trudnym zadaniem, ponieważ prawie niemożliwa wydaje się trafna ocena tego, jak zatypują gracze własnego zespołu, jak i gracze rywala. Na dodatek należy to skonfrontować z ustawieniem przyjętym przez przeciwnika. To nie oznacza jednak, że ustawienia można zlekceważyć i traktować jako przypadkowy czynnik. Wręcz przeciwnie, klucz do korzystnego wyniku leży w dobraniu możliwie najlepszego wariantu. Czy ryzykować, i liczyć na świetną grę jednego obrońcy, czy walczyć o środek boiska, czy też zdać się zdać się na blokowanie bramki i zachowawczą grę z przodu - wybór należy do trenera. Zapoznanie się z opisanymi niżej akcjami z gry pomoże w podjęciu trafnych decyzji.

4. Obliczenia akcji z gry

Aktualnie w grze dostępny jest tylko jeden, domyślny, wariant gry ofensywnej dla graczy każdej z formacji. Jak już pisaliśmy wcześniej, w każdej fazie każdy z graczy pola inicjuje swój atak, więc każdy ma szansę zdobycia bramki. Wiadomo jednak, że w rzeczywistości najwięcej okazji ku temu powinni mieć napastnicy, potem pomocnicy, a w końcu obrońcy. W KLT zasady starają się oddać takie właśnie prawdopodobieństwo. A oto wykaz akcji ofensywnych w rozbiciu na formacje.

NAPASTNICY

Akcja domyślna (0): Solowy przebój
Warunki, które muszą być spełnione dla strzelenia bramki:

(1) czy atakuje gracz gospodarzy?
(tak) N - e >= Of
(nie) N - e > Of
(2) N - e > Bf

N - suma trafień napastnika włącznie do fazy, w której trwają obliczenia
e - ewentualny punkt karny za grę nie na pozycji w zadanej fazie
Of, Bf - siła formacji obrony i bramkarza rywala dla zadanej fazy, obliczenia w p. 3
Opis: Napastnik musi sobie poradzić z linią obrony i bramkarzem.

POMOCNICY

Akcja domyślna (0): Wejście w pole karne

(tak) P - e >= Pf
(nie) P - e > Pf
(2) P - e > Of
(3) P - e > Bf

P - suma trafień pomocnika włącznie do fazy, w której trwają obliczenia
Pf, Of, Bf - siły formacji pomocy, obrony i bramkarza rywala dla zadanej fazy, obliczenia w p. 3
Opis: Pomocnik musi sobie poradzić z liniami pomocy i obrony, oraz bramkarzem.

OBROŃCY

Akcja domyślna (0): Indywudualny rajd

(tak) O - e >= Nf
(nie) O - e > Nf
(2) czy atakuje gracz gospodarzy?
(tak) O - e >= Pf
(nie) O - e > Pf
(3) O - e > Of
(4) O - e > Bf

O - suma trafień obrońcy włącznie do fazy, w której trwają obliczenia
Nf, Pf, Of, Bf - siły formacji: napadu, pomocy, obrony i bramkarza rywala dla zadanej fazy, obliczenia w p. 2
Opis: Obrońca musi sobie poradzić z liniami napadu, pomocy i obrony, oraz bramkarzem.

UWAGA! Wystawienie do gry zawodnika na innej pozycji niz jego zadeklarowana skutkuje zmniejszeniem jego liczby trafień o 2*n, gdzie n to numer fazy, w której został wystawiony do gry na innej pozycji.

5. Obliczenia stałych fragmentów gry

Trener na każdą z faz wyznacza do gry sześciu graczy. To, że wystawiony gracz nie zatypował w danej fazie, nie oznacza, że gracz nie bierze udziału w meczu. Zespół ponosi jednak z tego powodu spore konsekwencje, tj.:

a) spadek siły obronnej formacji, w której gracz występuje (brak typów oznacza 0 trafień) - patrz p.3.
b) utratę akcji ofensywnej tego gracza, ponieważ 0 trafień w fazie wyklucza możliwość zdobycia bramki - patrz. p.4.
c) w zależności od liczby nietypujących graczy w fazie zespół narażony jest na wybronienie stałego fragmentu gry (rzut wolny lub karny) wg zasady, którą przypominamy:

jeśli n = 1, rzut wolny dla rywala
jeśli n > 1, rzut karny dla rywala

n - liczba graczy w składzie, którzy nie oddali typów w danej fazie
Sytuacje wykluczają się wzajemnie, tzn. albo jest rzut wolny, albo karny

Obliczenia dotyczące rzutu wolnego.

Do rzutu wolnego podchodzi gracz wystawiony jako pomocnik z najlepszym wynikiem - uwaga - biorąc pod uwagę daną fazę. Jeżeli ustawienie nie przewiduje pomocników, rzut wolny wykonywać będzie gracz nr 4 na boisku (licząc od swojego bramkarza).
Warunki strzelenia bramki z rzutu wolnego w fazie f:

(1) g > 0
(2) g >= m
(3) g > bf

g - liczba trafień w fazie f gracza wykonującego rzut wolny
m - mur, średnia trafień w fazie f graczy 2 i 3 w drużynie rywala (gracze przed bramkarzem)
bf - liczba trafień w fazie f bramkarza broniącego

Obliczenia dotyczące rzutu karnego.

Do rzutu karnego podchodzi gracz nr 5 na boisku (licząc od swojego bramkarza), czyli przedostatni przed bramkarzem rywala.
Warunki strzelenia bramki z rzutu karnego w fazie f:

(1) g > 0
(2) g + 2 > bf

g - liczba trafień w fazie f gracza wykonującego rzut karny
bf - liczba trafień w fazie f bramkarza broniącego

6. Podsumowanie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie przyjęte przez nas zasady mogą się Wam wydawać trafne i udane. Warto jednak mieć na uwadze, że sama zabawa prawdziwym meczem nie jest. Całość zasad gry jest kompromisem między większą komplikacją a trzymaniem się motywu przewodniego - zabawy w zespołowe typowanie, gdzie z jednej strony decydują umiejętności i szczęście typujących, a z drugiej strony jest jakiś element boiskowej rzeczywistości, gdzie słabszy potrafi sprawić niespodziankę.

Na koniec przypominamy, które z elementów mają wpływ na przebieg meczu, a więc: dobór graczy, frekwencja, wariant ustawienia, rozmieszczenie graczy na właściwych pozycjach, wyznaczenie kapitana. No i oczywiście, dużo szczęścia w typowaniu!

Może tu znajdziesz

Młoda Legia
08-01-2013, 14:31
Jak zabraknie Wam zawodnika. To Shady pisz mi :P

Yanks
08-01-2013, 14:52
Może tu znajdziesz

:jejku: ... ni cholery. Wydaje się, że różnica w prawdopodobieństwie trafienia, może skutkować różnicą w punktacji. Dobra, inaczej. Jakie jest zalecenie pana trenera? Z podpórką czy bez? Czy można hulaj dusza ... :?

Pomocnik musi sobie poradzić z liniami pomocy i obrony, oraz bramkarzem.

:paker:

Szejdi
08-01-2013, 14:54
:jejku: ... ni cholery. Wydaje się, że różnica w prawdopodobieństwie trafienia, może skutkować różnicą w punktacji. Dobra, inaczej. Jakie jest zalecenie pana trenera? Z podpórką czy bez? Czy można hulaj dusza ... :?

Hulaj dusza chyba :D Ale zapytam jeszcze adminów gdzie to znajde :P

Przekroczyłeś dopuszczalną liczbę podwójnych typów.

Samo się rozwiązało. Nie możemy (przynajmniej ja) dawać podwójnch typów :P

Yanks
08-01-2013, 15:32

Indywidualny Turniej Noworoczny 2013

http://www.klt.net.pl/index.php?a=turnieje&b=17

Szejdi
08-01-2013, 15:50
Faktycznie :D No to po zwycięstwo legioniści! :hyhy:

PuciPuci
08-01-2013, 16:21
Żeby nie było, że rzecznik prasowy próżnuje :mf:

Pierwsze ogłoszenie klubowe :D
http://images.tinypic.pl/i/00231/mvtrhs6upxaw_t.jpg (http://www.tinypic.pl/mvtrhs6upxaw)

Szejdi
08-01-2013, 16:25
Z szacunkiem. Chamy z dużej. :lol:

1 - Ten skład nie jest ostateczny, zobaczymy kto jeszcze się zgłosi :D
2 - Grający trener, nie kapitan :D

Pogo(L)
08-01-2013, 16:38
Już nie ma miejsc, że nie można się zgłosić czy ja nie umiem znaleźć tej opcji?

e: wysłane, jakby była potrzeba mogę zmienić pozycję :prawi:

Krawczol
08-01-2013, 16:55
Żeby nie było, że rzecznik prasowy próżnuje :mf:

Pierwsze ogłoszenie klubowe :D
http://images.tinypic.pl/i/00231/mvtrhs6upxaw_t.jpg (http://www.tinypic.pl/mvtrhs6upxaw)

Rozwaliłeś system tym tytułem :lol:. Widać że funkcja rzecznika została dobrze obsadzona. Teraz tylko musimy coś ugrać, żeby nie mówili, że się tylko napinamy.

Luke
08-01-2013, 17:02
Shady, mała uwaga, ale 'dycha' powinna być wolna.:trans3:

Jak się skład nie posypie, to czuję, że będzie fajna zabawa.:p

Szejdi
08-01-2013, 17:06
Shady, mała uwaga, ale 'dycha' powinna być wolna.:trans3:

Jak się skład nie posypie, to czuję, że będzie fajna zabawa.:p

Nie wiem czy można to jeszcze zmienić :?

Szejdi
08-01-2013, 17:08
Somebody, PuNol - na razie postawimy na doświadczenie w drużynie. Być może powstanie 2 drużyna pod kierownictwem innego użytkownika dla tych mniej doświadczonych w typerkach :)

SzydeL, PogoL - zaakceptujcie kontrakty.

Zostały 3 miejsca w drużynie - dla tych bardziej doświadczonych użyszkodników :)

http://www.klt.net.pl/index.php?a=wynikispotkan - spis meczów tej rundy. Jak widać - kazdy ma te same :)

Somebody
08-01-2013, 17:43
Okej, to ja chcę pierwsze miejsce od lewej na ławce :mf:

Jak coś się ruszy, to daj znać, powodzenia wszystkim :)

Młoda Legia
08-01-2013, 18:15
Somebody, PuNol - na razie postawimy na doświadczenie w drużynie. Być może powstanie 2 drużyna pod kierownictwem innego użytkownika dla tych mniej doświadczonych w typerkach :)

SzydeL, PogoL - zaakceptujcie kontrakty.

Zostały 3 miejsca w drużynie - dla tych bardziej doświadczonych użyszkodników :)

http://www.klt.net.pl/index.php?a=wynikispotkan - spis meczów tej rundy. Jak widać - kazdy ma te same :)
Nie chciałeś mnie, a dostałem propozycje kontraktu z Miedzi Legnica.:lol:

Szejdi
08-01-2013, 18:29
Nie chciałeś mnie, a dostałem propozycje kontraktu z Miedzi Legnica.:lol:

Okazja :lol:

zbinky
08-01-2013, 18:45
Jakby było miejsce na obronie to mógłbym coś tam tego............

Benek
08-01-2013, 18:52
Shady jeżeli potrzebujesz napadziora, który nieźle radzi sobie w lidze francuskiej to kontrakt został już wysłany:)

Szejdi
08-01-2013, 18:53
Jakby było miejsce na obronie to mógłbym coś tam tego............

Akurat jest :) Podążaj za wskazówkami zostawionymi tam gdzieś :)

Zostało 1 miejsce na obronie. Ktoś chętny? :)

Szejdi
08-01-2013, 18:54
Shady jeżeli potrzebujesz napadziora, który nieźle radzi sobie w lidze francuskiej to kontrakt został już wysłany:)

Widziałem, zaakceptuj kontrakt :)

Benek
08-01-2013, 18:57
Widziałem, zaakceptuj kontrakt :)

No i git:) KOszulka numer 9:)

Szejdi
08-01-2013, 18:59
W sumie to jeden z napastników musi się przenieść na bramkę lub obronę. :hyhy:
Ja nie! :D Szawar? Luke?

SzydeL zaakceptuj Kontrakt.

Póki co nasza kadra

Bramkarze:
5. swoosh

Obrońcy:
2. Mu(L)timaster
3. Krawczol
13. PuciPuci
x. Zbinky

Pomocnicy:
x. SzydeL
11. Hubalczyk
12. CeLaa
24. Pogo(L)
66. Yanks

Napastnicy:
8. Szawar
9. Benek
10. Shady
17. Luke

PuciPuci
08-01-2013, 19:00

Jak Brazylia :D każdy bramki chce strzelać ;) czyli to będzie tak, że będą i rezerwowi i pierwszy skład i Ci z najlepszej formie bd wybiegali na murawę? :cinkciarz:
jeśli tak to trenera czeka dużo nerwów :D a drużyna wtedy z prawdziwego zdarzenai 8)

zbinky
08-01-2013, 19:02
długo się czeka na link aktywacyjny po rejestracji?

bo czekam i nic

to ja czekam - jakby to nie byl problem to ja się piszę na 100% na tą obronę

Szejdi
08-01-2013, 19:02
Tak jest :) Na każdą fazę trener ustala skład :)

Zobaczymy kto ile postawi trenerowi na pierwszym zgrupowaniu :lol:

bo czekam i nic

Zakładałem konto w 2007 więc nie wiem :?

CeLaa
08-01-2013, 19:05

bo czekam i nic
Ja dostałem właściwie od razu po rejestracji. Poczta na gmailu.

Szawar
08-01-2013, 19:10

Zakładajac, ze grajacy trener jest zajebiscie ch.ujowy w ataku, rozwaza swoja gre na innej pozycji, ewentualnie czeka go ława ? :hasao:

zbinky
08-01-2013, 19:11
oczywiście jebbnąłem się przy podawaniumaila ijednocześnie spaliłem sobie nick - propozycję kontraktu proszę wysłać na nick zbinky77

Benek
08-01-2013, 19:12

[

Jako, że w Ligue 1 coś tam strzelam to wolałbym zostać napadziorem:)

Szejdi
08-01-2013, 19:17
Szawar :fy:

tak :(

zbinky zaakceptuj kontrakt

PuciPuci
08-01-2013, 19:24
Jak będzie brakowało drugiego bramkarza a obrońców będzie dużo to będę skłonny przenieść się na bramkę bo i na tej pozycji musi być konkurencja. Bo jak swoosh dostanie abonament na cały sezon to zaraz jak Antolovic się zrobi :rotfl: (a sam osobiście bardziej jednak preferuje polską ligę ;) )

Szejdi
08-01-2013, 19:27
Wątpię.

Musi być 2 bramkarzy, 5 obrońców, 4 pomocników (lub 4/5) i 3 napastników, tak aby na każdej pozycji był 1 rezerwowy.

Także jeden z napadziorów musi iść na bramkę/obronę/pomoc a nowa osoba musi uzupełnić tą lukę.

Młoda Legia
08-01-2013, 19:31
Wątpię.

Musi być 2 bramkarzy, 5 obrońców, 4 pomocników (lub 4/5) i 3 napastników, tak aby na każdej pozycji był 1 rezerwowy.

Także jeden z napadziorów musi iść na bramkę/obronę/pomoc a nowa osoba musi uzupełnić tą lukę.

Cały czas masz Punol'a.

Szejdi
08-01-2013, 19:32
Cały czas masz Punol'a.

A będziesz obstawiał? Dobra dawaj, składaj kontrakt na stół jako obrona :)

Tym samym mamy cały skład :chees:

Teraz kto chce może założyć drugą drużynę i zbierać graczy :)
Prośba żeby nazwą było Legia Fans Forum II :)

Krawczol
08-01-2013, 19:35
Wątpię.

Jak na podwórku, każdy chce gole strzelać:oczko:. Z tym że tutaj lepiej popatrzeć na ligi, które nam najbardziej odpowiadają, żeby jak najwięcej dać drużynie.

Szejdi
08-01-2013, 19:43
...

Nasza kadra! Jazda z k... :D
SzydeL zaakceptuje kontrakt i zgłaszam do sezonu :)

Któryś pomocnik/napastnik chce stanąć na bramce? Przypomnę, że tam są ligi Polska, Holenderska, Portugalska czy Szkocka.

Młoda Legia
08-01-2013, 19:45
Tylko niech kapitan nie gra tak jak turnieju trasy Wileńskiej :)

Szejdi
08-01-2013, 19:47
Tylko niech kapitan nie gra tak jak turnieju trasy Wileńskiej :)

Nie cwaniakuj bo cały sezon na ławie przesiedzisz :p

Szejdi
08-01-2013, 19:50
Dziękujemy za zgłoszenie drużyny do rozgrywek Klubowej Ligi Typera!

W najbliższym czasie zostaniesz zawiadomiony o poziomie rozgrywek, do którego w następstwie daty zgłoszenia zostanie zakwalifikowana Twoja drużyna.

Od teraz to na Tobie, jako na selekcjonerze zespołu, spoczywają odpowiedzialne zadania pokierowania klubem i zadbania o sumienność zawodników. Mamy nadzieję, że rywalizacja w elitarnym gronie typerów przyniesie Tobie, jak i całej drużynie mnóstwo satysfakcji i radości z trafnie wytypowanych rezultatów. Życzymy sukcesów!

Jeżeli nikt nie zmieni pozycji na bramkę swoosh będzie miał monopol w tym temacie :lol: Jeżeli pomocnik przeniesie się na bramkę zagramy 4-3-3 jak napastnik to 4-4-2

Zamieńcie sobie kraj w profilu na Węgry :)

SzydeL
08-01-2013, 19:50
Zaakceptowane ;) Biorę 27 nr. jak wolne. ;)
PS.I panowie jazda po zwycięstwo ;p

PuciPuci
08-01-2013, 19:57

Jeżeli nikt nie zmieni pozycji na bramkę swoosh będzie miał monopol w tym temacie :lol: Jeżeli pomocnik przeniesie się na bramkę zagramy 4-3-3 jak napastnik to 4-4-2

Zamieńcie sobie kraj w profilu na Węgry :)

Notatka zaktualizowana! Teraz już tylko trzeba zacząć "trenować" :chla: :D i wziąć się do roboty, żeby tytuł prasowy nie wyszedł aka Poznań albo inne tego typu napiancze :hyhy:

Nigdy nie lubiłem tego wyrazu :D

Szejdi
08-01-2013, 19:59
Notatka zaktualizowana! Teraz już tylko trzeba zacząć "trenować" :chla: :D i wziąść się do roboty, żeby tytuł prasowy nie wyszedł aka Poznań albo inne tego typu napiancze :hyhy:

Rzecznik prasowy, pf! Wziąć!

Szawar
08-01-2013, 20:00
Jak na podwórku, każdy chce gole strzelać:oczko:. Z tym że tutaj lepiej popatrzeć na ligi, które nam najbardziej odpowiadają, żeby jak najwięcej dać drużynie.

I dlatego wybrałem napastnika z uwagi na angielska i francuską, które mi nieźle idą, a nie obrone, gdzie włoska idzie mi jak kurwie w deszcz.

swoosh
08-01-2013, 20:01
Rzecznik prasowy, pf! Wziąć!

Ktoś mu powierzył tę funkcję.

Szejdi
08-01-2013, 20:01

Który to? :paker: :lol:

PuciPuci
08-01-2013, 20:03

To ja Cię chwalę w notatce przed rozpoczęciem przygotowań a tu taka wdzięczność? "I Ty Brutusie przeciw mnie ?" :?

swoosh
08-01-2013, 20:04
To ja Cię chwalę w notatce przed rozpoczęciem przygotowań a tu taka wdzięczność? "I Ty Brutusie przeciw mnie" :?

Mogłeś pochwalić drugiego bramkarza.:look:

CeLaa
08-01-2013, 20:04
Dobra, ja pójdę na bramkę.
Za numer na koszulce powinienem mieć zapewnione miejsce w pierwszym składzie :paker:

Pogo(L)
08-01-2013, 20:07
Za numer na koszulce powinienem mieć zapewnione miejsce w pierwszym składzie :paker:

Wiem, że zamieszanie robię, ale jak chcesz wrócić na pomoc to chętnie się wymienię :mflaga:

swoosh
08-01-2013, 20:08

Wiem, że zamieszanie robię, ale jak chcesz wrócić na pomoc to chętnie się wymienię :mflaga:

A miało być tak pięknie.:poddaje:

Pogo(L)
08-01-2013, 20:10
Ale mogę też zostać, taka propozycja luźna.

Szejdi
08-01-2013, 20:11
To się dogadajcie :lol:

CeLaa już przeszedł, PogoL zostań na pomocy :)

Bramkarze:
5. swoosh
12. CeLaa

Obrońcy:
2. Mu(L)timaster
3. Krawczol
13. PuciPuci
55. Zbinky
88. PuNoL

Pomocnicy:
11. Hubalczyk
24. Pogo(L)
27. SzydeL
66. Yanks

Napastnicy:
8. Szawar
9. Benek
10. Shady
17. Luke

Ustawienie: 4-3-3 :)

Pogo(L)
08-01-2013, 20:13
Jasna sprawa, szefie :klaszcze:

Krawczol
08-01-2013, 20:16
I dlatego wybrałem napastnika z uwagi na angielska i francuską, które mi nieźle idą, a nie obrone, gdzie włoska idzie mi jak kurwie w deszcz.

Faktycznie, zapomniałem że ostatni rok we włoskiej Ci nie szło i miałem w pamięci jeszcze stare wyniki. A jak typujesz angielską i francuską to powinieneś być liderem formacji ;). Oby każdy regularnie oddawał typy to daleko zajdziemy!

CeLaa
08-01-2013, 20:16
To zostaję na bramce, już nic nie będę mieszał..:chees:

Szejdi
08-01-2013, 20:18
Jak ktoś nie będzie obstawiał to hYQJds3EDTA

Hubalczyk
09-01-2013, 01:58
Flaga w barwach jest.
Typy oddane.
Pełna gotowość do rajdów w pole karne rywala niczym Ryan Giggs też jest :paker:

Trenerze, tylko dwa małe pytania:
-w której my lidze gramy?
-czy na zgrupowaniu będą panie instruktorki odnowy biologicznej? :kac:

Szejdi
09-01-2013, 03:20
- nie wiadomo jeszcze.
- jak załatwisz?

Szejdi
09-01-2013, 11:56
Chetni na zgrupowanie w zrodelku czy innym uzdrowisku po sobotnim koszu?

Młoda Legia
09-01-2013, 15:35

Trenerze my zaczynamy zgrupowanie na przystanku przy DW. Wileńskim.

PuciPuci
09-01-2013, 17:15

Idea dobra :mistrz: dylemat tylko taki w jakim stanie tam dotre o ile Pan Zdzisiu zaszczyci mnie swoim towarzystwem na koszu :D

e. Zdzicha raczej nie bd :( więc pozostaje się najebać z resztą drużyny ;p

Szejdi
10-01-2013, 18:01
Witam z tej strony Hokej z KLT,widziałem ze na forum nie bardzo wiecie o co kaman z zestawami itd.Zestawy dodatkowe przewaznie sa takie same mecze dla kazdej pozycji wiec nie ma co sie martwic jak zacznie sie liga za okolo miesiac to bedzie odpowiedni podzial lig do pozycji,a poki co beda zestawy dodatkowe i treningowe no i zaczyna sie ITN w ktorym pewnie bedzie mozna uzyskac typ dwudrogowy tzn podporka,Co sezon najlepsza 5tka z kazdej pozycji takze uzyskuje typ dwudrogowy,no oprocz tego sa Puchary itd,teraz ruszaja Mistrzostwa Swiata na forum ktore prowadzi znawca17,mozesz zostac trenerem i sie zapisac w odpowiednim temacie:Djak cos to pytaj

Dostałem takie info na gadu. Na forum nic nie pisałem, ale widać boją się! :hyhy:

Benek
10-01-2013, 18:23
Moze tutaj zaglada:-)

Szejdi
10-01-2013, 18:51
Moze tutaj zaglada:-)

Ty, a może... http://emotikona.pl/emotikony/pic/30icon_woot_gif.gif

Antares
10-01-2013, 19:53
Macie ogarniętego trenera, który wie jak się zlicza mecze?

Szejdi
10-01-2013, 20:15

Nie :zdziwiony:

Benek
11-01-2013, 08:26

Mamy trenera który wie jak awansować:) Nie potrzebny nam inny:)

Szejdi
12-01-2013, 00:46
http://www.dropmocks.com/iBn_mU
No i gitara. Pięknie się drużyna prezentuje, oby tak samo się prezentowała w ekstraklasie ;)

Te 4 kreski oznaczaja ze oddaliscie typy we wszystkich 4 fazach, 100% obstawionych spotkań :)

Pogo(L)
12-01-2013, 01:09
Jak to dokładniej działa? Kiedy będzie wiadomo kto ile punktów zdobył?

Szejdi
12-01-2013, 01:45
Jak to dokładniej działa? Kiedy będzie wiadomo kto ile punktów zdobył?

A co Ty taki w gorącej wodzie kąpany? :D Może najpierw niech zagrają mecze, które obstawialiśmy? :D

Pogo(L)
12-01-2013, 01:58
Wiem, wiem, tylko chodzi mi o to kiedy się spodziewać wyników i sprawdzać :hyhy:

Szejdi
12-01-2013, 02:46
Chyba od razu :?

Luke
12-01-2013, 18:11
U mnie w pierwszej fazie zabójcze 20% :lol: cóż, ponoć Falcao strzela jedną na 3 piłki, więc nie jest aż tak źle jak na juniora.:)
A tak poza tym to panie trenerze, wie pan, że okres przygotowawczy, brak świeżości etc. :prawi:

Pogo(L)
12-01-2013, 19:16
40% mi weszło w pierwszej :zly:
e: ale druga faza wchodzi idealnie jak na razie :)

Szejdi
12-01-2013, 22:00
30% z dwóch faz :lol:

Pogo(L)
12-01-2013, 22:11
Brawo :gwiazda: Mi łącznie to 60% weszło.

Krawczol
12-01-2013, 23:22
U mnie solidnie, 7/10. Jutro zapewne będzie gorzej bo na dzisiejsze mecze miałem pomysł, a na jutrzejsze przy 4 meczach kompletnie nie wiedziałem co by postawić.

Benek
12-01-2013, 23:49
u mnie 60%.

Mu(L)timaster
13-01-2013, 09:44
Ja mam 50%, średnio..

Szawar
13-01-2013, 15:10
30% z dwóch faz :lol:

Chyba czeka Cie ława. :jezor:

Szejdi
13-01-2013, 15:12
Chyba czeka Cie ława. :jezor:

Nie cwaniakuj.

Szawar
13-01-2013, 17:17
Nie cwaniakuj.

No to sie smiałem z Ciebie, a po 3 fazie, sredni procent skutecznosci z lekka spadł. Na ta chwilę 53 %. :zdziwiony:
Pierwsze śliwki robaczywki.

Szejdi
13-01-2013, 17:21
U mnie 3 faza na 60% i razem 40 :p

Benek
13-01-2013, 17:58
Każda z 3 faz u mnie na 60%:)

A trenejro to widzi gdzieś u siebie nasze wyniki?

Szejdi
13-01-2013, 18:28
Teraz nie, chyba po wszystkich fazach

Pogo(L)
13-01-2013, 20:08
W 3 fazie jeden mecz wszedł :kurde:

PuciPuci
13-01-2013, 20:21
Ale cienizna jak zwykle 25% w sumie jedynie z 2 60% wpadło... ale uj forma rośnie! :mistrz:

Młoda Legia
13-01-2013, 20:33
Nie jest źle 40% jest.

Luke
14-01-2013, 00:31
Gratki dla Krawczola za zwycięstwo w typowaniu.:brawo:

U mnie 45%, źle nie jest, ale jak widać można lepiej :p

PuciPuci
14-01-2013, 01:56
Gratki dla Krawczola za zwycięstwo w typowaniu.:brawo:

U mnie 45%, źle nie jest, ale jak widać można lepiej :p

Dalibyscie jakies podsumowanie calej druzyny razem bo ja nie wiem gdzie to jest :kac: w sumie 35% ale się uratowałem 2 i 4 fazą bo 2x60% ^^ ale Liga Belgijska bylaby lepsza! :lol:

e. dobra znalazłem :D Nie jestem ostatni co cieszy! Shady widzę podobna forma xD
Za to martwi postawa swoosha ledwie 30%... Mówiłem, że Antolovic! :D

Mu(L)timaster
14-01-2013, 06:32
55%, nie jest najgorzej. Uratowała mnie ostatnia faza na 80%. Gdyby jeszcze Arsenal zremisował... :D

swoosh
14-01-2013, 07:10
e. dobra znalazłem :D Nie jestem ostatni co cieszy! Shady widzę podobna forma xD
Za to martwi postawa swoosha ledwie 30%... Mówiłem, że Antolovic! :D

Jakby była chociaż do typowania liga paragwajska, azerska czy też nasza rodzima ektsraklapa to pewne 100% :poddaje:, a tu jakieś średnie ligi europejskie angielska, hiszpańska czy włoska pff :wstyd:

Szawar
14-01-2013, 08:08
Dalibyscie jakies podsumowanie calej druzyny razem bo ja nie wiem gdzie to jest :kac:

A ja nie widze, gdzie tego szukać ?

swoosh
14-01-2013, 08:29
A ja nie widze, gdzie tego szukać ?

Ostatnie zestawy po lewej stronie.

Szawar
14-01-2013, 11:46
Bramkarze:
5. swoosh 30%
12. CeLaa 40%

Obrońcy:
2. Mu(L)timaster 55%
3. Krawczol 70%
13. PuciPuci 35%
55. Zbinky 35%
88. PuNoL 45%

Pomocnicy:
11. Hubalczyk 45%
24. Pogo(L) 50%
27. SzydeL 45%
66. Yanks 35%

Napastnicy:
8. Szawar 50%
9. Benek 50%
10. Shady 35%
17. Luke 45%

SzydeL
14-01-2013, 12:54
Patrz ku*wa nie jestem najsłabszy. :pije:
Jednak debiut tragiczny.

Szejdi
14-01-2013, 13:23
Do dupy z taką robotą :zly:

Szawar - PuNol na 45%

Młoda Legia
14-01-2013, 13:39
Do dupy z taką robotą :zly:

Szawar - PuNol na 45%
A Ty mi jeszcze mówiłeś że ja na ławce będę siedział ? Ja gram Ty siedzisz :)

Szejdi
14-01-2013, 13:42
A Ty mi jeszcze mówiłeś że ja na ławce będę siedział ? Ja gram Ty siedzisz :)

Dopóki nie będziesz miał 100% to siedzisz.

Młoda Legia
14-01-2013, 13:44
Dopóki nie będziesz miał 100% to siedzisz.

No to siedzimy razem :) W ogóle to miałbym więcej, ale 3 faza na 20% mi zjebała robotę :P
Shady jakbyś chciał poradę jak typować żeby mieć 40%+ to pisz na pw :)

Pogo(L)
14-01-2013, 13:49
Myślałem, że tak słabo zatypowałem a widzę, że inni pomocnicy też bez fajerwerków. :prawi:

PuciPuci
14-01-2013, 14:13
Najbardziej to mi się podoba linia defensywy :D Stoperów mamy niczym duet Quattara - Choto swego czasu :ok: gorzej już ze skrzydłowymi alee czuje, że forma rośnie! Szczególnie, że wpadły mi obstawiane remisy ;)

Mu(L)timaster
14-01-2013, 14:43
Teraz to są sparingi % :D

Dopiero w 1 kolejce pokażemy prawdziwie mistrzowską formę :D

Szejdi
14-01-2013, 14:45
Dokładnie. To dopiero pierwsze treningi nie oczekujmy cudów :prawi:

swoosh
14-01-2013, 14:48
Teraz to są sparingi % :D

Dopiero w 1 kolejce pokażemy prawdziwie mistrzowską formę :D

O tuż to, pierwsze koty za płoty, najważniejsze, że nikt nie zszedł poniżej pewnego poziomu(30%):chees: widać wielki potencjał na ligę.:mpiwo:

Młoda Legia
14-01-2013, 15:27
Po prostu nie mieliśmy dobrego zgrupowania i okresu przygotowawczego. Pan trener nie chciał mi w tramwaju żadnych wskazówek przekazać.:[

PuciPuci
14-01-2013, 15:28
O tuż to, pierwsze koty za płoty, najważniejsze, że nikt nie zszedł poniżej pewnego poziomu(30%):chees: widać wielki potencjał na ligę.:mpiwo:

Tu nie ma osób z przypadku przecież :lol3: każdy z bukmacherką za pan brat ;) :imprezowicz:

Młoda Legia
15-01-2013, 14:45
Nie wiem czy zauważyliście, ale Krawczol jest liderem w klasyfikacji obrońców.(razem z dwoma innymi)

Benek
15-01-2013, 14:47
Oby go tylko nie podkupili:)

PuciPuci
15-01-2013, 15:01

Myślisz, że by zaprzepaścił reprezentowanie najwspanialszego k(L)ubu na świecie dla paru piw/ ew. butelek czegoś mocniejszego? :D :sedzia:

Młoda Legia
15-01-2013, 15:12

Nasz trener by mu potem dał.:bejsbol:

Krawczol
15-01-2013, 15:59
Myślisz, że by zaprzepaścił reprezentowanie najwspanialszego k(L)ubu na świecie dla paru piw/ ew. butelek czegoś mocniejszego? :D :sedzia:

Spokojnie, ja nie jestem jak Milik czy Wszołek, żeby od razu wyjeżdżać ;).

Benek
15-01-2013, 16:01
Spokojnie, ja nie jestem jak Milik czy Wszołek, żeby od razu wyjeżdżać ;).

Wszołek odrazu nie chciał:)

więc i z Tobą nigdy nie wiadomo:)

Szejdi
15-01-2013, 17:25
Przedstawiono mu lukratywny kontrakt. Nie ma ch. żeby odszedł :prawi:

Benek
15-01-2013, 17:30
No chyba, że mu jakiś menago zakręci w głowie:)

swoosh
15-01-2013, 18:42
Jak Kucharski zgłosi się do Ciebie nie patrz, nie słuchaj, od razu między oczy, raz z kopa i tyle się widzieliście.

Luke
15-01-2013, 19:00
Aktualnie znajdujemy się na 59 miejscu w rankingu drużyn. Nieźle jak na samych debiutantów.:)

Krawczol
15-01-2013, 20:11
Przedstawiono mu lukratywny kontrakt. Nie ma ch. żeby odszedł :prawi:

No chyba, że mu jakiś menago zakręci w głowie:)

Jak Kucharski zgłosi się do Ciebie nie patrz, nie słuchaj, od razu między oczy, raz z kopa i tyle się widzieliście.

Dzwoniły jakieś Araby, ale powiedziałem im, że teraz to ja sram!

Szejdi
15-01-2013, 20:30
Skorża?

Młoda Legia
15-01-2013, 20:50
Shady postawi ci piwo, pięć w ostateczności piętnaście.

Krawczol
15-01-2013, 21:55
Skorża?

Nawet się chamy nie przedstawili. Zresztą jak już mówiłem, byłem zajęty ważniejszymi sprawami więc ich pogoniłem. Trzeba nas wprowadzić do ekstraklasy i stanowczo dementuje plotki o mojej zmianie barw klubowych.

Yanks
16-01-2013, 11:10
gorzej już ze skrzydłowymi

Grypę mam, ***** ... :efoch: ... ledwo żyję.

Hubalczyk
16-01-2013, 11:20
Dostępny jest nowy zestaw do typowania :bauns:

SzydeL
16-01-2013, 12:03
gorzej już ze skrzydłowymi

Spokojnie o skrzydla sie nie martw. ;) Forma rosnie, a dopiero wchodzimy w okres przygotowawczy.

Sorki, ze bez polskich znakow. ;p

Pogo(L)
16-01-2013, 18:26
Shady, jakiś arkowiec18 pytał mnie na gadu czy chcemy sparing zagrać :)

Szejdi
16-01-2013, 19:12
Shady, jakiś arkowiec18 pytał mnie na gadu czy chcemy sparing zagrać :)

A to da się grać sparingi? :D

PuciPuci
16-01-2013, 19:35
A to da się grać sparingi? :D

Z ogłoszeń prasowych wynika, że tak bo zespół Ceticu Glasgow rozegrał sparing z Celtic U-21 i przegrał - czyli się da :lol2:
A myślę, że sparing z Arkowcami może przynieść nam zainteresowanie ze strony mediów jeszcze przed rozpoczęciem ligi :paker:

Szejdi
16-01-2013, 19:36
Z ogłoszeń prasowych wynika, że tak bo zespół Ceticu Glasgow rozegrał sparing Celtic U-21 i przegrał - czyli się da :lol2:
A myślę, że sparing z Arkowcami może przynieść nam zainteresowanie ze strony mediów jeszcze przed rozpoczęciem ligi :paker:

Pogol dopytaj jak to zagramy :)
Ale nie wiem czy to nie polga na własnoręcznym obliczaniu wyniku :chees: Ale ch. wie :D

Pogo(L)
16-01-2013, 19:41
Myślę, że to by było za dużo pitolenia bo to od groma wzorów :zapomnialem:
Dopytam się jak będzie.

Benek
16-01-2013, 19:51
Tylko jak coś to gramy u siebie:)

Pogo(L)
17-01-2013, 14:45
http://iv.pl/images/47611233080038877703.png
czyli jednak... Wchodzimy w to?

PuciPuci
17-01-2013, 16:55
http://iv.pl/images/47611233080038877703.png
czyli jednak... Wchodzimy w to?

Jak gość umie i chce liczyć to czemu nie :lol2: gorzej jak zrobi jakiś wałek to wtedy najwyżej będziemy interweniować :kraty::bejsbol:

Wystarczy mieć % lepsze wyniki od nich i na logike tak się wygra :P :zapomnialem:

Młoda Legia
17-01-2013, 17:37
Jest jedna drużyna Arki i tam jest jeden zawodnik. Więc może w tej drużynie jest tylko jeden Arkowiec ?:hmm:

Szejdi
17-01-2013, 17:50
del.
sam do niego napisze :p

Pogo(L)
17-01-2013, 17:54
http://klt.net.pl/index.php?a=klubyx&b=2726

Młoda Legia
17-01-2013, 17:55
U nich to sami doświadczeni, ale uważam że ich rozgromimy.

Mu(L)timaster
17-01-2013, 18:13
Damy radę :D Jakby co, to w nocy po powrocie do domu oddam typy, żeby nie było, że zapomniałem :)

Szejdi
17-01-2013, 18:16
z tego co widze skład to 6 osób. No trudno takie zasady :?
Wyjściowy skład:
BR: CeLaa
OB: Krawczol (K)
OB: Multimaster
PO: PogoL
NP: Szawar
NP: Benek

Młoda Legia
17-01-2013, 18:47
Wyjściowy skład:
To ja i Puci Puci na ławce siedzimy ?:pijemy:

Szejdi
17-01-2013, 18:49
To ja i Puci Puci na ławce siedzimy ?:pijemy:

PuciPuci oferował piwo, więc on siedzi.

Ty na trybunach. Albo w tramwaju.

Pogo(L)
17-01-2013, 18:50
W ligowych też po 6 typa gramy? :hmm:

Szejdi
17-01-2013, 18:52

Nie mam pojęcia :? Ale możliwe że tak.

Młoda Legia
17-01-2013, 18:53
PuciPuci oferował piwo, więc on siedzi.

Ty na trybunach. Albo w tramwaju.

W tramwaju, to już mnie raczej nie przyjmą ;( Shady musisz mnie, wziąć na ławkę.

Benek
17-01-2013, 19:07
Tylko dajcie znać gdzie typować:)

Szejdi
17-01-2013, 19:09
W tramwaju, to już mnie raczej nie przyjmą ;( Shady musisz mnie, wziąć na ławkę.

Trybuny czekają.

Tylko dajcie znać gdzie typować:)

Normalnie - typowanie na stronie klt, wyniki są brane pod uwagę.

Luke
17-01-2013, 19:28
Trenerze, rozumiem, że ja jako pierwszy z ławki wchodzę? :look: Kiedy już będziemy wysoko prowadzić, to szybki napastnik na kontry zawsze się przyda.:prawi:

SzydeL
17-01-2013, 22:14
Wyjściowy skład:

Oj dobry skład jest.Szanse są- trzeba liczyć na parę minut z ławki. ;) Tylko panowie żeby nie było opier*alania, że to sparing. ;p Spinka i wjeżdżamy na pełnej...

PuciPuci
17-01-2013, 22:43

Nie mam pojęcia :? Ale możliwe że tak.

Kuwa jak można grac mecz piłki nożnej po 6? :hmm: chyba, że się zapisaliśmy do ligi futsalu a nie pełnowymiarówki... Bo wtedy te 15 ludzi to by stworzył 2 drużyny plus 3 na rezerwie :pokemon:
Ja to jestem dobrym duchem drużyny, mogę wszystko na ławce siedzieć ale jeszcze się zdziwicie jak mi forma poleci do góry! :mistrz:
Jutro naskrobie jakieś ogłoszenie o sparingu bo i prasa musi żyć :D

Szejdi
18-01-2013, 11:28
oficjalnie - mecze w lidze tez po 6.

Benek
18-01-2013, 11:45
No to nasza walka o wyjściowy skład zacznie nabierać rumieńców:)

PuciPuci
18-01-2013, 12:10
oficjalnie - mecze w lidze tez po 6.

To tym bardziej mnie zastanawia czemu taka Arka też ma aż tylu graczy skoro gra tylko po 6 :D może jakiś puchar rezerw jest czy coś? ;]

Szejdi
18-01-2013, 12:33
Bo czasmi potrzeba wystawic sklad defensywny 4-1-0 np. to potrzeba 4 obroncow, a w nastepnej fazie ofensywny 1-1-3. No :p

PuciPuci
18-01-2013, 16:13
Bo czasmi potrzeba wystawic sklad defensywny 4-1-0 np. to potrzeba 4 obroncow, a w nastepnej fazie ofensywny 1-1-3. No :p

I dlatego Ty jestes trenerem a nie ja :mpiwo::mistrz:

Krawczol
18-01-2013, 16:17
W tej kolejce będzie ciężej, mecze dużo bardziej wyrównane niż ostatnio. No ale nic, trza powalczyć. Rozumiem, że przy tym sparingu z Arką wystarczy wytypować ten zestaw na weekend i nic więcej nie trzeba robić?

Szejdi
18-01-2013, 16:50
W tej kolejce będzie ciężej, mecze dużo bardziej wyrównane niż ostatnio. No ale nic, trza powalczyć. Rozumiem, że przy tym sparingu z Arką wystarczy wytypować ten zestaw na weekend i nic więcej nie trzeba robić?

tak

Szejdi
19-01-2013, 14:36
Drugi rywal jest zupełnie z innej polki :) Legia Fans Forum to jest totalny nowicjusz w KLT :) Zespól prowadzony jest przez Shady92 :) Warszawski klub składa sie wyłacznie z kibiców piłkarskiej Legii :) Mecz z Arka bedzie ich pierwszym meczem w KLT :) Zatem nasz zespół pisze nowa historie :) Zawodników Legi nie bede wyrózniał poniewaz sa dopiero po 1 typowaniu i na oceny trzeba troszke poczekac :) Faworyt jest tylko i wyłacznie jeden- Arka :) Nasi zawodnicy przestrzegaja jednak przed Warszawska ekipa i zapowiadaja pełna mobilizacje w Gdynskich szeregach :)

Zapowiedź ze strony Arki. Boją się chamy :lol: Jak zwykle spina na Legie jest :popcorn: JAZDA! :D :lol:

zbinky masz godzine na oddanie typów.

PuciPuci
19-01-2013, 15:05
Zapowiedź ze strony Arki. Boją się chamy :lol: Jak zwykle spina na Legie jest :popcorn: JAZDA! :D :lol:

zbinky masz godzine na oddanie typów.

Jest i odpowiedź jak obiecałem :mf:
http://pics.tinypic.pl/i/00236/wo4yljkeengc_t.jpg (http://www.tinypic.pl/wo4yljkeengc)

Jakbym kiedyś przesadził z tymi ogłoszeniami to poprostu dajcie znać :bounce:

Szejdi
19-01-2013, 15:12
Skład wypier... wyrzuć ;)

Taki napinkowy ten news :lol3:

PuciPuci
19-01-2013, 15:32
Skład wypier... wyrzuć ;)

Taki napinkowy ten news :lol3:

Poprawione. Tak na przyszlosc w ogole skladow nie wrzucac?? Dopiero.po meczu masz zamiar podac tych co najlepiej typowali czy jest wymog przed meczem podac nicki grajacych??
E tam napinkowy - nie napisalem przeciez nigdzie ze ze Sledziami gramy :lol: :P
(brak pl znakow bo z tela za co przepraszam :D)

Szejdi
19-01-2013, 15:35
W sparingach zna przeciwnik skład. W meczu ligowym nie ;)

Szawar
19-01-2013, 21:54
W pierwszym dniu 40 % w obu fazach, ciężko. :hyy:

CeLaa
19-01-2013, 21:57
wyniki porównuje się jakoś pozycjami czy sumuje się wynik całego składu?
po 2 fazach mam wynik taki sam jak dwóch bramkarzy Arki :paker:

Bugi B.
19-01-2013, 22:05
Jest i odpowiedź jak obiecałem :mf:

Jak masz tak pisać "na kolanie", to w ogóle nie pisz. Masz z 3-4 literówki i w dodatku błędy ortograficzne... tak więc jak "masz zaszczyt reprezentować Legię Forum Fans" to albo przygotuj się do tego odpowiednio, albo po prostu odpuść.

Luke
19-01-2013, 22:46
Patrząc na mój dzisiejszy popis, to chyba dobrze, że grzeję ławę.:lol:

Pogo(L)
19-01-2013, 22:47
Patrząc na mój to trochę słabo, że gram. :lol:

swoosh
20-01-2013, 01:50
Pierwsza faza 80%, druga 40% jest moc.

Szejdi
20-01-2013, 01:59
U mnie 40/60 = 50 :)

Po 1 fazie było 0:0

Mu(L)timaster
20-01-2013, 10:03
U mnie też 40/60

Młoda Legia
20-01-2013, 11:14
Jednak pozostane na tych trybunach 0 w pierwszej i 60 w drugiej :P:wkurzony:

Pogo(L)
20-01-2013, 11:17
Jednak pozostane na tych trybunach 0 w pierwszej i 60 w drugiej :P:wkurzony:

Ja identycznie... i pomyśleć, że biegam po boisku :sedzia:
Może druga połowa będzie lepsza w moim wykonaniu :)

Krawczol
20-01-2013, 12:02
W tej kolejce będzie ciężej, mecze dużo bardziej wyrównane niż ostatnio. No ale nic, trza powalczyć.

Spodziewałem się, że będzie lipa, ale nie że aż taka. póki co trafiłem 3/10:humorek:

Benek
20-01-2013, 12:12
40/40

Szejdi
20-01-2013, 13:27
Arka Gdynia - Legia FF (0:0)

Uważam że to sukces :paker:

Pogo(L)
20-01-2013, 13:30
Po pierwszej połowie tak? Ja w drugiej powinienem więcej nabić bo jak dzisiaj wszedłem i popatrzyłem na swoje typy to się za głowę złapałem :lol3: Pozmieniałem 3 i 4 faze.

Szejdi
20-01-2013, 13:32
Na każdą fazę jest inny skład.

Faza 2:
NP: Luke

Faza 3:
BR: swoosh
OB: Punol
OB: PuciPuci
PO: Yanks
PO: Hubalczyk
NP: Shady

Faza 4:
PO: SzydeL

Młoda Legia
20-01-2013, 13:36
Na każdą fazę jest inny skład.

Faza 2:
NP: Luke

Faza 3:
OB: Punol
OB: PuciPuci
PO: Yanks
PO: Hubalczyk

Faza 4:
Łoho gram w jedej fazie razem z PuciPuci. Coś mi się wydaje że to będzie formacja nie do zatrzymania.

Krawczol
20-01-2013, 13:43
Arka Gdynia - Legia FF (0:0)

Uważam że to sukces :paker:

Biorąc pod uwagę, że grałem w dwóch pierwszych fazach na obronie, to faktycznie sukcesem jest, że przy mojej formie nie straciliśmy gola :).

zbinky
20-01-2013, 15:05
bardzo przepraszam trenera i kolegów z drużyny za absencję - dopiero wróciłem do domu od piątkowego wieczoru. Poniósł mnie melanż ale to już więcej się nie powtórzy.

Szejdi
20-01-2013, 16:32
W 3 fazie jestem jedynym napastnikiem i zostało 13 minut dwóch spotkań (0:1 0:2) i póki co mam 80% :kowboi:

Gdyby Napoli ugrało byłoby 100 8)

4 faza też dobrze idzie, oby tak do końca
Tottenham - Manchester Utd 2 (2)
Valladolid - Saragossa 1 (1)
Roma - Inter 1 (0)
Bordeaux - PSG 2 (0)
Valencia - Real Madryt 2 (0)

Szejdi
20-01-2013, 18:10
Jest historyczna bramka!!!

:gol:

Arka - Legia Forum Fans 0:1
Bramka:Shady92(3f)

:raca: :raca: :raca2: :konfetti: http://i161.photobucket.com/albums/t222/biarmampus/emoticon/whitehorse.gif

:gol2: :gol2: :gol2:

Mu(L)timaster
20-01-2013, 18:44
Dobrze, że mnie nie było w składzie na 3 fazę, bo byłby remis :D

W czwartej póki co dobrze idzie :)

Tylko zwycięstwo, hej Legio tylko zwycięstwo!!

Szawar
20-01-2013, 18:54
Jest historyczna bramka!!!

:gol:

Arka - Legia Forum Fans 0:1
Bramka:Shady92(3f)

:raca: :raca: :raca2: :konfetti: http://i161.photobucket.com/albums/t222/biarmampus/emoticon/whitehorse.gif

:gol2: :gol2: :gol2:

Gdzie jest relacja live ?

Szejdi
20-01-2013, 18:56
na forum KLT arkowiec pisze wynik po każdej fazie :)

1 faza: Arka - LFF 0:0
2 faza: Arka - LFF 0:0
3 faza: Arka - LFF 0:1
4 faza: Arka - LFF ? : ?

Szawar
20-01-2013, 18:58
na forum KLT arkowiec pisze wynik po każdej fazie :)

1 faza: Arka - LFF 0:0
2 faza: Arka - LFF 0:0
3 faza: Arka - LFF 0:1
4 faza: Arka - LFF ? : ?

w 4 fazie po dwóch meczach 100% mam, więc jest szansa, ze cos ukuje. :lol2:

Benek
20-01-2013, 19:45
w 4 fazie po dwóch meczach 100% mam, więc jest szansa, ze cos ukuje. :lol2:

U mnie tak samo:) Jedziemy z nimi Szawar:)

Szejdi
20-01-2013, 19:47
U mnie nie dość, że kupon to i w KLT zj***li tym golem w ostatniej minucie...

Pogo(L)
20-01-2013, 20:13
:raca2:

PuciPuci
20-01-2013, 20:19
Jak masz tak pisać "na kolanie", to w ogóle nie pisz. Masz z 3-4 literówki i w dodatku błędy ortograficzne... tak więc jak "masz zaszczyt reprezentować Legię Forum Fans" to albo przygotuj się do tego odpowiednio, albo po prostu odpuść.

Wezmę sobie Twóje słowa do serca i stanę się lepszym człowiekiem :lp:

U mnie nie dość, że kupon to i w KLT zj***li tym golem w ostatniej minucie...

Kuwa właśnie - szkoda, że Totenham strzelił w 93' bo nie dość, że zepsuł mi epicki kupon to jeszcze punkt w KLT pooooszedł się...
Ale tak to 1f 40%, 2f60%, 3f40% nie jest źle ;) W czwartej niestety Manu dupa i 2 wpadła ale zobaczymy co z pozostałymi trzema

I graty strzelenia bramy :))

Szejdi
20-01-2013, 20:24
Czemu usuneli nasze posty z wieści klubowych? :zdziwiony:

swoosh
20-01-2013, 20:26
Czemu usuneli nasze posty z wieści klubowych? :zdziwiony:

Boją się.:prawi:

SzydeL
20-01-2013, 20:55
Na razie jest nieźle: 1 i 3 faza- 40%, 2f-80% (w tym 2 remisy :D) No, ale w najważniejszej na 2 mecze tylko jeden wszedł.Zobaczymy jak reszta. ;)

Faza 4:

O kur.. grać z takimi wyjadaczami w jednym składzie- mam nadzieję, że presja mnie nie przerośnie. ;p Chociaż nie to w sumie sparing tylko. ;)

Pogo(L)
20-01-2013, 22:44
To pojechałem z typami w tej kolejce, nie mam pytań :poddaje:

PuciPuci
20-01-2013, 22:56
No to ostatnia faza na 80% :) mówiłem, że forma rośnie! w sumie 11/20 i 55% w po tej kolejce! :D

Krawczol
20-01-2013, 23:01
Ja niestety, gdy grałem w składzie miałem tylko 3/10. W kolejnych dwóch fazach się poprawiłem i ostatecznie z poziomu nędznego, udało się wymęczyć poziom słaby i ostatecznie mam 9/20.

Szejdi
20-01-2013, 23:04
u mnie 40-60-80-60 = 60 12/20 :)

GK:
swoosh 10
CeLaa 9

DEF:
PuciPuci 11
Krawczol 9
Multimaster 9
Punol 7
zbinky 3

MID:
SzydeL 9
Hubalczyk 13
Yanks 8
PogoL 6

ATT:
Shady 12
Luke 9
Szawar 9
Benek 7

No i sparing faza 4:
GK: aro7 (12) 4/5
DEF: sundin20 (11) 3/5
DEF: salantiel (12) 4/5
MID: szczuri92 (12) 3/5
ATT: avrillavigne89 (9) 2/5
ATT: arkowiec16 (11) 4/5

GK: swoosh (10) 2/5
DEF: Multimaster (9) 3/5
MID: SzydeL (9) 1/5
ATT: Szawar (9) 3/5
ATT: Shady (12) 3/5
ATT: Benek (7) 2/5

Coś czuję, że nawet remisu nie będzie :(

PuciPuci
20-01-2013, 23:05
Shady i jak tam sparing? Ugraliśmy coś? Szkoda, że nie byłem wystawiony w 4 fazie bo bym wtedy zatrzymał każdego :prawi:

Szejdi
20-01-2013, 23:12
Nie wiem, nie ma wyniku jeszcze

Luke
20-01-2013, 23:21
Pany, a gdzie się sprawdza wynik tego sparingu, kto ile dobrze trafił u nas, u nich etc.? Bo ja jako głęboki rezerwowy (:efoch:) bardzo dobrze poznałem zalety naszej ławki rezerwowych, ale niestety rozgrywki już nie.:p

Szejdi
20-01-2013, 23:26
w 2 fazie grałeś przecież, w 4 ktoś musiał usiąść i rzut moneta wypadl na Ciebie :?

Sprawdza sie nadal na forum, tak jak pisalem wczesniej

Luke
20-01-2013, 23:31
Może to i dobrze, że tylko w drugiej, bo tam zdobyłem 80%, miałeś nosa trenerskiego. ;)

A na tym forum, to się trzeba jeszcze dodatkowo rejestrować? Bo dane z konta klt tam nie pasują.

Szejdi
21-01-2013, 00:41
tak

swoosh
21-01-2013, 00:45
I znowu zadecydowały średnie europejskie ligi. Jak będzie liga Azerska to pogadamy, a tu same; angielska, hiszpańska, włoska, Francuzka i niemiecka.
Po tej kojące najgorsze jest, że bramkarze grają jako tako na równi z resztą składu bez swoich lig.
Tu jest potrzebne jakieś zgrupowanie!!!

PuciPuci
21-01-2013, 01:16
Jestem z siebie dumny - w tej kolejce byłem ostoją naszej defensywy! :flaga: i dalej oświadczam, że szczyt formy szykowany na start sezonu :prawi: :D