PDA

Zobacz pełn± wersję : Sporty Walki

Cipciu¶
12-12-2003, 18:58
Byl juz kiedys Topic o sportach walki ale teraz to troche inna bajka...
Wiec chodzi o mnie :D Moja skromna osoba chce ruszyc dupe i zapisac sie na cos fajnego :D hehe jak to profesjonalnie brzmi "cos fajnego" No ale wiadomo ja wielkiej postury nie jestem (pozdro Emde :D) i chcialbym abyscie cos doradzili. Chodzi mi raczej o cos co wspomorze prawidlowy rozwoj niz sport ktory jedynie nauczy mnie jako tako radzic sobie w trudnych sytuacjach 8)

Joker
12-12-2003, 19:01
Walki w Kisielu mozesz sprobowac :rotfl: :rotfl: :rotfl:

A na powaznie polecam Karate Kyokushin. 8)

*PRZEMO*
12-12-2003, 19:41
Taj czi

pomaga z koorddynacja ruchowa.. ;)

Gruby
12-12-2003, 19:44
karate shidokan, joker kyokushin dobre do zlapania podstaw, a na duzsza mete trzeba dolozyc troche boksu, ale jak trafisz na dobrego trenera to mozna sensownie wszystko polaczyc i bedzie bardzo skutecznie.

kozer
13-12-2003, 00:03
kumpel trenuje abra kadabra a moze kraft maga (nie wiem jak to sie pisze) ale podobno fajne

Mazi
13-12-2003, 15:07
Ja bym też na siłownie łaził :]

emde
13-12-2003, 21:40
Wiec chodzi o mnie :D Moja skromna osoba chce ruszyc dupe i zapisac sie na cos fajnego :D hehe jak to profesjonalnie brzmi "cos fajnego" No ale wiadomo ja wielkiej postury nie jestem (pozdro Emde :D) i chcialbym abyscie cos doradzili. Chodzi mi raczej o cos co wspomorze prawidlowy rozwoj niz sport ktory jedynie nauczy mnie jako tako radzic sobie w trudnych sytuacjach 8)

hehe pozdro Cipcius, masz racje kiedys trzeba sie wziasc za siebie. Przydaloby ci sie pare kilo bo przy mocniejszym wietrze... :buhaha: Sorry nie moglem sie powstrzymac. Powaznie po prostu zacznij jesc to co teraz tyle ze dwa razy wiecej. Dorzuc do tego np. basenik a pozniej silownie, bedzie dobrze.

Pozdrawiam również.

ps. Cos mi sie wydaje ze chyba dbanie o siebie przelozysz na pozniej skoro masz juz psx2... :>

Cipciu¶
13-12-2003, 21:43

hehe pozdro Cipcius, masz racje kiedys trzeba sie wziasc za siebie. Przydaloby ci sie pare kilo bo przy mocniejszym wietrze... :buhaha: Sorry nie moglem sie powstrzymac. Powaznie po prostu zacznij jesc to co teraz tyle ze dwa razy wiecej. Dorzuc do tego np. basenik a pozniej silownie, bedzie dobrze.

Pozdrawiam również.

ps. Cos mi sie wydaje ze chyba dbanie o siebie przelozysz na pozniej skoro masz juz psx2... :>

KuĽwa no wiem ze mało jem ale ja juz wiecej nie moge :( w Lato przytylem w tydzien 5kg a potem jak do domu wrocilem to spadlo 6 :( NIe moge jesc wiecej poprostu sie nie da :D
No tez myslalem nad Basenikiem ze 2 razy w tygodniu.
Ale cholera w czwartki i wtorki mam angielski w centrum :( i tak caly tydzien mam zasowac ? :(

lamia
13-12-2003, 21:44

Pozdrawiam również.

KuĽwa no wiem ze mało jem ale ja juz wiecej nie moge :( w Lato przytylem w tydzien 5kg a potem jak do domu wrocilem to spadlo 6 :( NIe moge jesc wiecej poprostu sie nie da :D
Ale cholera w czwartki i wtorki mam angielski w centrum :( i tak caly tydzien mam zasowac ? :(
tak z ciekawosci - ile wazysz? jesli to nie tajemnica oczywiscie 8)

Gruby
13-12-2003, 22:16
Jak chcesz zlapac mase to niestety na sportach walki jej nie znajdziesz... silka + dobra dieta + jak masz hajs na odzywki + jak masz w **** hajsu na dobra kuracyjke, bo jak robic kuracyjke to raz a dobrze:D i bedziesz mase :D hehe
Ja teraz chodze na silke i probuje wprowadzic jakas tam diete i zobaczymy jak to pojdzie, chcialbym zlapac mase do 85, ale narazie ciezko.
Ogolnie na sportach walki robi sie cwiczenia bardziej aerobowe i tam masa Ci spadnie, ale za to wyrzebisz troche miesnie :D
Zreszta ja sie nie znam :D
Moze Emde cos poradzi. Jak macie jakies dobrze rozpisane treningi silowe to wrzucicie :D

Mrozik
13-12-2003, 22:36
A ja ostatnio schudłem bez żadnych odżywek czy czegfo takiego :P

Gruby
13-12-2003, 22:41
Schudnac bez odzywek to mniejszy problem niz przytyc bez odzywek :)

Cipciu¶
13-12-2003, 23:06

Pozdrawiam również.

siakies 51/52 :(

Gruby
14-12-2003, 09:06
łooooooooo *****, lataj na silke i wcinaj oorowo duzo bialka.

dyha
14-12-2003, 09:08
łooooooooo *cenzura*, lataj na silke i wcinaj oorowo duzo bialka.

i wtedy to proponuje wallki Sumo 8)

Endrju
14-12-2003, 09:28
siakies 51/52 :(

8- Już ja waże więcej ... o ciul ... chyba musze schudn±ć :help:

lamia
14-12-2003, 10:46
łooooooooo *cenzura*, lataj na silke i wcinaj oorowo duzo bialka.
nie jest tak zle jesli jest niski ;) zreszta to wymarzoona waga tabunow dziewczyn '8

a tak na serio - faktycznie chyba silka/odzywki/bialko. sporty walki na przytycie nijak nie wplyna :). albo sprobuj rzucic jakis nalog ;) od tego sie zawsze tyc zaczyna 8)

*PRZEMO*
14-12-2003, 13:39
a ja schudłem :/ teraz waze 80

ems
14-12-2003, 13:43
karate shidokan, joker kyokushin dobre do zlapania podstaw, a na duzsza mete trzeba dolozyc troche boksu, ale jak trafisz na dobrego trenera to mozna sensownie wszystko polaczyc i bedzie bardzo skutecznie.

sie zgodze, Kyukoshin po dluzszym czasie nadaje sie tylko do rozciagania i nowych kata...

c_zary
14-12-2003, 13:43
Browarow wiecej powinienes pic :krol:

R@dek (L)
14-12-2003, 13:48
też mam problem z wag± 192/69 :help:

Raffi
14-12-2003, 13:49
Nie pal. To najważniejsze. Niczego. :]
Mój wujek w twoim wieku dużo paił a teraz jest o głowę niższy od wszystkich swoich braci.
PS Za 2-3 lata możesz znowu zacz±ć palić '8

emde
14-12-2003, 13:57
No wiec Cipcius jesli myslisz powaznie o zlapaniu kilka kilo to musisz najpierw zaczac jesc ale z glowa. Sprawdzaj co jesz, patrz ile w danym produkcie jest bialka i weglowodanow, tluszcze niewazne bo przy twojej masie to tez sa potrzebne. Jesli nie ma danych na opakowaniu to tu masz troche roznych tabelek http://www.republika.pl/ikoiko/tabele.html . Teraz najwazniejsze: dziennie musisz dostarczac organizmowi 2gramy bialka na kazdy kilogram wagi (czyli u ciebie to 50 x 2 = 100g bialka dziennie) i 4g weglowodanow na kazdy kilogram czylu ponad 200g. Bialko nie moze byc tylko z mleka i nabialu, musi byc tez z miesa. Jak bedziesz tego przestrzegal to juz po miesiacu bedziesz wazyl pare kilo wiecej. Pozniej silownia i juz wiatr nie bedzie ci straszny :rotfl:

ems
14-12-2003, 14:00

rany boskie !! toz to zagiel !

R@dek (L)
14-12-2003, 14:05

rany boskie !! toz to zagiel !

Matka mi mówi że to przez to że ci±gle rosne a co do jedzenia to wchłaniam wszystko co podleci 8) I tak dobrze że nie jestem garbaty albo jaki¶ połamany 8o

c_zary
14-12-2003, 14:11
Skoki narciarskie powinienes trenowac 8-

Gruby
14-12-2003, 14:46
Emde a co ze mna?? :D Ja dziennie laduje w siebie litr mleka wpieprzam co sie da.... a i tak nie moge dobic do upragnionej osiemdziesiatki :/
Na silce jestem od 3 do 6 razy w tgodniu. Co jest nie tak? A do tego jakos nie moge podskoczyc z wynikami na silce... Masz moze jakas rozpiske treningowa dobra na mase albo cos?

Mazi
14-12-2003, 15:34
Ja przy wzroscie 178 cm ważę 78 kg i jest mi z tym dobrze :] .

Cipciu¶
14-12-2003, 16:17
No wiec Cipcius jesli myslisz powaznie o zlapaniu kilka kilo to musisz najpierw zaczac jesc ale z glowa. Sprawdzaj co jesz, patrz ile w danym produkcie jest bialka i weglowodanow, tluszcze niewazne bo przy twojej masie to tez sa potrzebne. Jesli nie ma danych na opakowaniu to tu masz troche roznych tabelek http://www.republika.pl/ikoiko/tabele.html . Teraz najwazniejsze: dziennie musisz dostarczac organizmowi 2gramy bialka na kazdy kilogram wagi (czyli u ciebie to 50 x 2 = 100g bialka dziennie) i 4g weglowodanow na kazdy kilogram czylu ponad 200g. Bialko nie moze byc tylko z mleka i nabialu, musi byc tez z miesa. Jak bedziesz tego przestrzegal to juz po miesiacu bedziesz wazyl pare kilo wiecej. Pozniej silownia i juz wiatr nie bedzie ci straszny :rotfl:
A wiesz ze sproboje tak jak mowisz :]
Ufam Ci :D Zobaczymy co z tego wyjdzie :D
Przynajmniej sproboje :D

emde
14-12-2003, 17:28
Spobuj Cipcius ale naprawde solidnie bez oszukiwania bo robisz to dla siebie a nie dla kogos.

Gruby a jak z twoim wzrostem/wag±?

Ja przy 195cm waze okolo 87 i wiecej narazie nie bedzie z powodu wielu teningow w szkole i klubie.

R@dek (L)
14-12-2003, 17:30
Spobuj Cipcius ale naprawde solidnie bez oszukiwania bo robisz to dla siebie a nie dla kogos.

Gruby a jak z twoim wzrostem/wag±?

Ja przy 195cm waze okolo 87 i wiecej narazie nie bedzie z powodu wielu teningow w szkole i klubie.

A co trenujesz jak można wiedzieć :) kosza ??

Gruby
14-12-2003, 17:33
180/78 w soboty i niedzele boks a reszta tygodnia silka :/

emde
14-12-2003, 17:40
No to przeciez Gruby wage masz dobra, jak chcesz wiecej to tak jak Cipcius na mase 2 g bialka na kg masy ciala i 4g weglowodanow na kg. Moze zmien cos na silownii, polecam forum www.sfd.pl tam w archiwum dzailu trening znajdziesz multum roznych planow. Wogole kiedys siedzialem non-stop na tamtym forum i czytalem, siedzia tam naprawde wiele kumatych osob.

Radek ja trenuje pilke nozna (na bramce) + kosza, siatke, pilke nozna, korfball (wiecie co to jest?) i gimnastyke w szkole, a i ostatnio wrocilem na silke po dluzszej przerwie. :)

Gruby
14-12-2003, 17:47
Taaa czytam sfd czesto, w sumie nie ma biedy z waga, ale chcialem cos wiecej, cos cczuje, ze bez odzywek sie nie obejdzie, a bialko laduje maxymalnie jak sie da. A na silce caly czas eksperymentuje :/

Kawa
14-12-2003, 17:54
Moge Ci oddac pare kilo z moich 94 przy wzroscie 185 8)

Mrozik
14-12-2003, 17:59
Trenuj co¶

Kawa
14-12-2003, 18:00
Trenuj co¶
Czasu nie mam, mature trzeba zrobic najpierw :/

emde
14-12-2003, 18:02
Trenuj co¶
Czasu nie mam, mature trzeba zrobic najpierw :/

Matura to pic i sciema, wez sie za basen albo silke.

Kawa
14-12-2003, 18:05
emde wyrasta nam na forumowego trenera.
Ja wim ze matura jest prosta, ale wez to mojej rodzicielce wyjasnij '8 Bez niej to ja goły i wesoły jestem :rotfl:

Zajacc
14-12-2003, 20:32
A ja tam mysle ze Cipek Twoim powolaniem s± skoki narciarskie '8 jestes chyba jeszcze mniejszy i lzejszy od Malysza wiec kto wie co by z tego bylo :>

Jezeli chcesz po prostu przybrac na wadze itp to rob to co Emde mowi... a jezeli chodzi o sporty walki to polecam kick-boxing 8)

PS: Men's Health juz w kioskach :lo:

Łysolek
14-12-2003, 20:50
ja proponuje COMBAT 56 , dużo i intensywne treningi oraz sztuka walki :)

a tak na powaznie to proponuje sport pt. picie piwa , spójrz na mnie :D nie raz mnie widziałes i chyba docenisz co ten złocisty napój zrobił ze mn± :rotfl:

pijak
14-12-2003, 21:17
ja proponuje COMBAT 56 , dużo i intensywne treningi oraz sztuka walki :)

a tak na powaznie to proponuje sport pt. picie piwa , spójrz na mnie :D nie raz mnie widziałes i chyba docenisz co ten złocisty napój zrobił ze mn± :rotfl:

...wyłysiałe¶.... :> :)
ja my¶lałem o wielki powrocie do ćwiczenia czegokolwiek (sztangielki) te duperele...ale musze jako¶ sobie ławeczke skombinować tanim kosztem bo za choooinke na desce do prasowania sie długo nie poćwiczy '8
pamiętam te warjactwa z białym serkiem, kaszkami... eh stare dobre czasy...
dla mnie prawdziwy trening sie zacz±ł wtedy gdy skończyłem robić mase...
Cipciu¶ tu jak Emde powiedział chodzi tylko o Ciebie, obczaj sobie swój progresik na silce, powolutku wiecej powtórzeń wiekszym ciężarem... poezja :) nie polecam odrzywek... lepiej dieta... ja sie na odżywkach nie znam, ale nawet jak bym miał hajs to bym nie kupił...
pzdr.
"wszystko co cie nie zabije...." :D:D:D

Adams_
15-12-2003, 19:25
K1 na Eurosport... uwielbiam to ogladac.

PS: Abidi cwel i lamus :zly: