PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarze do Marvinów 2012

Zdzisiek
03-12-2012, 17:55
[B]22. Najlepszy avatar: Arczi (zdecydowanie!)

Wiedział co robi !
Zmienił avatar tuż przed Marvinami... tani chwyt ;)

Przez długi czas nic, cicho, a tu .... proszę !
Totalne wejście z bramą. Avatar i to kur*wa jaki !!!...
:paker:

:lol::lol::lol:

Naguto
03-12-2012, 18:02
skumali ale biegac mi sie nie chce :)

Bootleg
03-12-2012, 18:12
Wiedział co robi !

tani, nie tani ale zajebisty :P mi osobiście spodobał się na tyle, że zapożyczyłem go sobie i wykorzystałem na innym forum/portalu

hasor
03-12-2012, 18:14
tani, nie tani ale zajebisty :P mi osobiście spodobał się na tyle, że zapożyczyłem go sobie i wykorzystałem na innym forum/portalu

powinieneś mu płacić tantiemy :prawi: ;)

arczi
03-12-2012, 18:15
:prawi:

numer konta podam na priv :lol2:

casual
03-12-2012, 18:31
Wiedział co robi !

Dokładnie, absolutnie nie nagradzajta go za to, chwyt czysto makretingowy ! :prawi: :p

Przy okazji tej sytuacji przypomniałem sobie o podpisie, który miałem cały rok a przed Marszem Niepodległości zmieniłem, więc powrót :p

Bugi B.
04-12-2012, 17:22
Marvin specjalny: in the winner is:............ Bugi za prowadzenie najlepszego forumowego Typera! ;)

O tam najlepszego, rzecz gustu bym powiedział:oczko: Aczkolwiek może w takiej sytuacji będzie więcej chętnych by przejąć chwalonego Typera:)

Szejdi
04-12-2012, 17:33
Proponuję z dniem 1 stycznia otworzyc temat 'propozycje do marvinow 2013' gdyż teraz ciezko przypomniec sobie posty z poczatku roku, i tam wrzucac propozycje na biezaco.

R.
04-12-2012, 17:33
Ja to bym w ogóle dodał kategorię "najlepiej prowadzony typer". Niech mają chłopaki za katorżniczą pracę przy liczeniu wyników, tabel, wałków itp. ;p

Szejdi
04-12-2012, 17:36
Ja to bym w ogóle dodał kategorię "najlepiej prowadzony typer". Niech mają chłopaki za katorżniczą pracę przy liczeniu wyników, tabel, wałków itp. ;p

Nie jest tak zle, jak ma sie program do liczenia i sie lubi takie rzeczy :p

księciuniu
05-12-2012, 12:48
13. Wydarzenie: księciuniu tatą po raz drugi

Jebłem, padłem i nie wstanę :rotfl:

Benek
05-12-2012, 13:37
Nie jest tak zle, jak ma sie program do liczenia i sie lubi takie rzeczy :p

Jak się ma:) Chyba będe musiał w przyszłej rundzie prosić o pomoc:)

Majkisek
05-12-2012, 16:22
2. Miss forum: Esk

vide post Toma Kruza sprzed roku - bardzo mnie się podobał ;)

6. Jajcarz: Księciuniu

Bynajmniej nie za dowcipy, których 90% nie znałby tylko największy ignorant ale ogólnie za wiele przezabawnych tekstów tzw. sytuacyjnych ;)

7. Najmądrzejsze posty: Voytek

Jako, że Arczi kiedyś prosił by nie głosować na modów/adminów a ponadto niezwykle ciężko jednoznacznie wskazać, który z forumowiczów miał najmądrzejsze posty, więc wyróżniłbym w tej kategorii Voytka. Jego posty uważam nie tyle za najmądrzejsze (choć są mądre), ile najciekawsze (głównie te, umieszczone w kibolskim światku).

18. Najmądrzejszy post: http://forum.legionisci.com/showpost...ostcount=15909

Nie wiem, czy był to najmądrzejszy post w całym roku ale na pewno w ostatnim czasie, dlatego podobnie jak wielu innym forumowiczom, zapadł mnie on w pamięci.

21. Najlepszy temat: Piwo

Zdecydowanie! Zacząłem czytać ten temat w kończącym się roku i muszę przyznać, że tylko i wyłącznie jemu zawdzięczam całkowitą zmianę gustu piwnego. Innymi słowy, popróbowałem nowych marek, przerzuciłem się z tzw. sikaczy typu Carlsberg na te lepsze piwka i naprawdę czuję różnicę. Wielkie słowa uznania dla Księciunia, Esk, Hermana, Legarta i innych aktywnie się w tym temacie wypowiadających. Nie wspominając o tym, że jest to jeden z nielicznych tematów, gdzie nie uświadczymy bezcelowego przekrzykiwania się, jest pełna kultura wypowiadających się ;)

Wyróżniłbym także tematy o polityce, Katyniu, kibolskim światku, działaniu ITI, wojnie...i o Superpucharze bo był bardzo zabawny ;)

Pan Artysta
05-12-2012, 19:07
:prawi:

numer konta podam na priv :lol2:

ty to masz kopa na ryj Żelusiu :lol:

arczi
05-12-2012, 19:32
nie rozmywaj zjebie habilitowany w pinglach :lol:

R.
05-12-2012, 19:46
Wyczuwam wyreżyserowaną wymiane zdań w celu zdobycia marvina w pewnej kategorii. Tanie chwyty. :lol2:

Cielo
05-12-2012, 19:56
Wyczuwam wyreżyserowaną wymiane zdań w celu zdobycia marvina w pewnej kategorii. Tanie chwyty. :lol2:

jakieś dowody? ;d

R.
06-12-2012, 00:01
jakieś dowody? ;d

A ty idź lepiej nabijać w pewnym temacie bo widzę, że sam musisz na siebie głosować. :lol: ;)

Cielo
06-12-2012, 00:08
o tak wczesnej porze się tam nie udzielam :pokemon:

Jastrząb
06-12-2012, 11:41
Zaprzeczam jakobym zaginął w akcji :prawi:

Bramkostrzelny Janek
07-12-2012, 00:04
5. Chlor: Bugi B.

:lol: chyba jakieś 10 lat temu jak był jeszcze młody i wydawało mu się, że jest piękny i mądry.

Powiśle
07-12-2012, 08:22
akcja z biurkiem została zapamiętana :lol:

Bugi B.
07-12-2012, 08:43
Midzi.... ? Wydaje mi się, że popełniłeś jakiś błąd... ?! :look: albo Prowokacja jak nic !

Ps. no kurva zostałem uznany chlorem roku :lol:

Kusza
07-12-2012, 08:46
Midzi.... ? Wydaje mi się, że popełniłeś jakiś błąd... ?! :look: albo Prowokacja jak nic !

Ps. no kurva zostałem uznany chlorem roku :lol:

Słuchaj skoro przychodzisz na pokera dajmy na to w piatek i pijesz jednego czerwonego desperadosa, to znaczy że przez cały tydzień musisz garować oporowo i w piątek już nie masz siły pic :lol:

Dedukcja drogi Watsonie :prawi:

Peter
07-12-2012, 10:32
Bugi. :lol: :lol: :lol:

midzi
07-12-2012, 11:55
Żeby nie było niejasności to historia z biurkiem przypomniała mi funkcję jaką pełnił mój dom w podstawówce, gdzie z racji tego, że rodzice późno wracali z pracy przetrzymywałem "pogorzelców" (kumpli po gorzale jak to zwykło się mawiać) i nieraz jakiś mebel dostał odłamkiem. Stare dobre czasy, gdzie nie piło się desperadosów ;)

Kusza
04-01-2013, 21:19
W imieniu Sekcji Poker chciałbym serdecznie podziękować za zaufanie, którym nas obdarzono :chees:
Dziękuję też cytrynówce mojej roboty, monte, gorzkiej de luxe, oraz wszystkim trunkom, których spożycia nie pamiętam :lol:
Pragnę również podziękować honorowemu członkowi naszej sekcji, który mimo że niezbyt często, ale zawsze z klasą współtowarzyszył nam w naszych rozgrywkach, mort - dziękuję :mpiwo:

Peter
05-01-2013, 17:55
Dziękujemy w imieniu własnym, byle jakich dziwek i firmy cot!

http://i2.pinger.pl/pgr287/46aad2e6001095054f2af571/2009042014_monte_max_czekolada.jpg

księciuniu
05-01-2013, 22:05
Kurde, w tym (zeszłym) roku celowałem w „Forumowicza roku” i „Najmądrzejsze posty”, ew. w „Mistera”, a tu wyszedł jajcarz i rozmywacz :o
Nie zrozumieliśmy się :lol:

Tym niemniej dziękuję wszystkim, wzruszenie wykręca mi palce na klawiaturze itp.

I mam nadzieję, iż jesteście świadomi, że głosując na mnie jako pozytywnego rozmywacza kręcicie bat na własną dupę … postaram się Was nie zawieść … do zobaczenia w tysiącu tematów :zlosliwy: